Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kryszka
Pią Paź 16, 2009 8:36 pm
Sale weselne w Łodzi i okolicach - nasze opinie
Autor Wiadomość
joanna8411 
Firma


Wiek: 40
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Kwi 18, 2009 12:16 am   

ja juz sie załamałam szukam sali na 70 sob jak sala mi sie podoba to oni ze nie robią we wrześniu małych wesel;/
ktos cos jeszcze poleca;/
 
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 9:43 pm   

a my idziemy we wrześniu na weselu do hotelu Leszczyński gdzieś za Konstantynowem, ale nie mogę znaleźć ani na forum ani w necie żadnych informacji o tym miejscu, wiecie coś może? :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
mała9364 


Wiek: 41
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 04, 2009 10:20 am   

A my mamy w Koronie 4.09.2010r.Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________


 
 
Kunda 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 06, 2009 8:52 pm   

joanna8411, ja mam wesele w Balbinie w Zgierzu na Chełmie. wejdziesz na stronkę szukając restauracji Topolowa. wiem, że mają jeszcze wolne terminy na wrzesień. powodzenia
_________________

 
 
darling 


Wiek: 41
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 6:30 pm   

joanna8411 napisał/a:
mam pytanko możecie pomoc szukam sali w Lodzi lub okolicach na 65osob pewnie lista sie skróci do 60 osób bez poprawin


ja tez mam taka liczbe gosci i rowniez we wrzesniu. organizujemy je w ksawerowie w resturacji MARGO. nie bylo zadnego problemu z terminem ani z liczba gosci.
_________________
 
 
syylwunia 

Wiek: 34
Dołączyła: 11 Mar 2009
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 26, 2009 4:08 pm   

witam!! czy brał ktoś ślub w sali VIVAT?? w grunwaldzie koło Aleksandrowa??
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 26, 2009 4:18 pm   

Proszę korzystać z wyszukiwarki! Wątek o sali "Vivat": http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=4059
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
syylwunia 

Wiek: 34
Dołączyła: 11 Mar 2009
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 8:37 am   

dzięki :-) Kryszka
 
 
Mariko 


Dołączyła: 09 Lis 2008
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 21, 2009 2:53 pm   

Restauracja Art Deco w hotelu Reymont - serdecznie polecam! Ja miałam wesele na 50 osób i jestem bardzo zadowolona.

Jedzonko pycha (zupa imbirowa z gruszką - zaskakująca i fenomenalna w smaku, strogonow, cebulowa, berdyszowska z suszonymi owocami - mniam!), obsługa zawsze na miejscu. Tort z bitą śmietaną i truskawkami - nie za słodki, rewelacyjny. Wszystko na czas i zgodnie z planem.

Nie trzeba się niczym przejmować, o niczym pamiętać, wszystko zapięte na ostatni guzik. Poza tym parking, hotel na miejscu i wszystko blisko. Mogłabym tam robić wesela co tydzień ;)
 
 
 
Marek79 

Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 21, 2009 4:56 pm   Oberża Magnacka

Polecamy Oberżę Magnacką -bardzo miła, profesjonalna obsługa, bardzo smaczne jedzenie. Mieliśmy przyjęcie na 30 osób, wszystko odbyło sie zgodznie z naszymi oczekiwaniami. Restauracja nastawiona jest na zadowolenie klienta.
Pozdrawiamy
Agata i Marek
 
 
Ania78 

Wiek: 46
Dołączyła: 26 Cze 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 11:23 pm   

Witam

Czy ktoś miał wesele lub był na sali weselnej Amadeusz (róg zgierskiej a Brzoskwiniowej)?
Będe wdzięczna za wszystkie opinie :)

Pozdrawiam
 
 
Świadek 

Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 2:37 pm   

Wczoraj z Młodymi zjezdzilimsy troche sal w łodzi .I tak :

Dajana przy manufakturze : jak tylko zobaczylismy zewnetrzny klimat to środek juz nas mało intersował ale z tego co dojrzałem co sala nie za duża .Słabo .

Art deco :Cena przystepna choć lokal nasiąkniety jeszcze czasmsi komunistycznymi co najbardziej odrzuca . Minusem jest też wejscie bezposrednio z ulicy , nie przekonuje mnie to . Plusem napewno jest duza przestronna sala zarówna ta czesc bankietowa jak i taneczna .Cena 130 zł za os.

Cód Miód na Włókniarzy -Bardzo fajny klimta .drewniane gustowne wnętrze .Naprawde robie wrażenie .Szczegolnie białe drewo . Mila obsługa , miejsce warte polecenie .Jedyną wadą według mnie jest wielkosć sali jakos nie widze tam potrzebnych nam 80 osob .Choć jak nas zapewniali menadżer potrafi tak ułożyc stoły ze sie miesci . Ta restauracja ma także swoja sale na sobolwej w dworku niestety nie bylismy tam gdyż akurat wczoraj nikt nie urzędował .Cena 160 za os .


Fantazja -
Prawdziwa "fabryka" wesel i wcale nie w negatywnym znaczenie .Znajdują sie tam 3 sale weslene o zupełnie róznej wielkosci . Pierwsza na gdzies 80-100 ośób ale mnie nie przekonała duża liczba filarów i niski sufit nie robiły dobrego wrażenia .Druga sala tzw "grillowa "Bardzo fajny motym z grillme na srdoku ale raczej według mnie na maks 70 os .Wtedy jak mówili skąd inad mili własciciele ustawia się stołu na okragło i jest trochę wiekszy parkiet do tańczenia .Trzecia sala najnowsza oddawana za pare tygodni do użytko jest bardzo duża miesci spokojnie 120 osób a moze i wiecej .Nasrdoku jest ustawiony na zyczenie "wiejski stół " Podłoga jest cała w kafelkach ale jest profesjonalnie oddzielona czesc do tańczenia z ciemnym parkietem .Lokal w pełni klimatyzowany .Sprawia bardzo miłe wrażenie no i ten bardzo ładny ogród do którego można wejsc z kazdej z trzech sal . Cena 165 za os +wiejski stół


Malaga -Sala majaca swój debiut dopiero za miesiąc .Urządzona bardzo gustownie i elegancko .Przestronna mogaca spokojnie pomiescić ponad 100 osób z wyznaczonym parkietem do tańczenia posród kafeklowej podlogi .Dużym plusem jak dla mnie jest mozliwosc ustawienie okrągłych stołow na sali. Stoły te mieszczą około 10 os.
Cena za talerzyk wynosi tak 175-180 zl + do tego dodatkowa opłata 1250 zł za wiejski stół .Sali w zasadzie nie trzeba przybierać jedynie stoły co jest wliczone w cena .Przybranie krzeseł dodatkowo 8 zł za sztuke .Ogólnie sala bardzo elegancka.


Soplicowo -Lokal u Zbiegu ulic sienkiewicza i wigury jest bardzo ciekwym rozwiazaniem na wesele. Głowna sala bankietow miesci sie w dworku z pięknymi wnetrzami .Naprawde robi wraznie .wnetrze podzielone jest na 4 sale ;dwie bankietowe jedna taneczna i jedna na stół rybny bądz wiejski . W zasadzie w Soplicowe jak nam mówil manadzer nie ma zadnych ograniczen co sobie zamarzy klient to zostanie zrealizowane .Odrazu zostało przygotowane menu z cenami które zaczynająie od 165 zł .W cenie jest także pieczony świniak , który wjeżdza na sale wraz z kucharzami i jest krojony oraz podawany do stołów . Ciekawym rozwiazaniem sa tez schody na sali tanecznej prowadzące na góre które to mozna wykorzystac na pare weselnych niespodzaianek . :)


I co tu wybrac : :cool:
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Mar 31, 2011 12:11 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
jjworld 
Firma

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 15
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Lip 27, 2009 9:16 am   

A wiecie coś o restauracji Złota Rybka w Zgierzu?
 
 
GosiaQ 

Dołączyła: 12 Sie 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 12, 2009 1:09 pm   

Polecam salę pałacową w Yuce, to jest nowa sala, bardzo ładna z mnóstwem zieleni w pobliżu, oczkiem wodnym (płytkim na szczęscie :wink: ). Jedzenie super, kelnerzy bardzo mili i obrotni. A Pani Kasia, która zajmuje się organizacją wesela, jest bardzo sympatyczna i konkretna. Polecam serdecznie!
_________________
GosiaQ
 
 
 
beti 

Dołączyła: 16 Sie 2009
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sie 16, 2009 9:48 pm   

Polecam salę w Dobieszkowie koło Łodzi jest to sala konferencyjna ale robią w niej wesela mówią,że sala jest na 180 osób ale ze względu na ograniczone manewry z ustawieniem stołów myślę ,że 100 osób to max.Bardzo ładny teren i okolica.Jedzenie b.dobre,obsługa kelnerska bez zarzutu.Oferują 3 rodzaje menu chyba za 135zł,za 140zł i chyba za160zł(my wybraliśmy środkową opcje)pani zajmująca się gastronomią jest o.k. do dogadania pani od noclegów też w ogóle są bardzo elastyczni.Ważną dla nas zaletą było to ,że ilośc gości można było podac do soboty rano i nie kasowali za niewykorzystane noclegi.
 
 
mężatka 

Dołączyła: 07 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 6:40 pm   

Serdecznie polecam salę weselną "Wojan". Osoba prowadząca salę jest bardzo sympatyczna i kompetentna, zawsze z uśmiechem odpowiadała nam na każde pytanie i dostosowywała się do naszych zmian, nawet w dniu wesela;-)
Jedzenie było bardzo smaczne, podawane na półmiskach, więc każdy z gości mógł zjeść tyle, na ile miał ochotę. Wszystko było świeże i kusiło nie tylko smakiem, ale i wyglądem.
Sala jest duża, więc miejsca do tańca nie brakuje.
Serdecznie polecam!!
 
 
Szczęsliwa M 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 103
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Wrz 21, 2009 6:27 pm   

Witam wszystkich forumowiczów, jestem tutaj pierwszy raz. Poszukuję sali weselnej w okolicach łódzi na ok 110 osób, czy ktos może mi cos polecić, pozdrawiam :-)

[ Dodano: Pon Wrz 21, 2009 6:32 pm ]
syylwunia napisał/a:
witam!! czy brał ktoś ślub w sali VIVAT?? w grunwaldzie koło Aleksandrowa??


Czesc ja nie brałam tam slubu, ale byłam u koleżanki na poprawinach 2 lata temu. Mnie osobiście sala ta sie nie podobała. Wygląda troche jak remiza, wejście na sale jest prosto z dworu nie ma zadnego korytarza. Pomieszczenie jest dość niskie i porownujac z innymi salami mało eleganckie. Jedzenie było dobre ale to nie z tej sali tylko catering był zamówiony, pozdrawiam.
_________________
Szczęśliwa M
 
 
 
bratek 

Dołączyła: 13 Maj 2009
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 15, 2009 10:46 am   

Witam, polecam CASA DE FIORI tj w Konstantynowie Łódzkim ul. Niesięcin 37 byłam tam u znajomych na weselu i według mnie sala jest super na ok 200 osób, przepiękne nowoczesne wnętrza w super stylu-ma niepowtarzalny klimat-jedzenie przepyszne i bardzo dużo-nie do zjedzenia, jest też ogród bardzzo duży i parking na terenie. POLECAM w 100 %
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Czw Paź 15, 2009 12:25 pm   

Zastanawiam sie czy ten temat ma racje bytu skoro o kazdej sali istnieja osobne watki i najlepiej tam szukac informacji i wyrazac opinie. A ten temat to taki groch z kapusta.
Ostatnio zmieniony przez truskawka_ja Czw Paź 15, 2009 12:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szczęsliwa M 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 103
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Paź 15, 2009 1:32 pm   

Dzięki bratek, wlaśnię tę salę wybrałam, też mi się bardzo podoba. Umowa już podpisana pozostaje tylko czekać do 25.06.2011 :-)
_________________
Szczęśliwa M
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 16, 2009 8:36 pm   

truskawka_ja napisał/a:
Zastanawiam sie czy ten temat ma racje bytu skoro o kazdej sali istnieja osobne watki i najlepiej tam szukac informacji i wyrazac opinie. A ten temat to taki groch z kapusta.

Masz rację. Niektóre posty były przenoszone we właściwe miejsce, ale niektórych się nie da.

Wątek zamykam, proszę korzystać z wyszukiwarki szukając opinii o konkretnej sali lub zapraszam do wątku zbiorczego: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=976.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl