Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Salony sukien ślubnych - nasze opinie (2010-2017)
Autor Wiadomość
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 21, 2013 11:21 pm   

mała miii, chyba tylko z wyprzedazy ;)
_________________
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 22, 2013 12:09 pm   

mała miii faktycznie Sisska ma rację, raczej tylko wyprzedaż...chyba, że jakieś takie starsze modele czy coś, na pewno nie będą to ,,suknie jak marzenie"...
_________________

 
 
lejla79 

Dołączyła: 21 Lis 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 25, 2013 9:46 pm   

mała miii myślę że w cenie 1500 zł możesz spróbować uszyć swoją wymażoną sukienkę :P są salony które szyją sukienki nawet według własnego projektu.Moja koleżanka miała tak szytą sukienkę , ze zdjęcia podała budżet i dopasowali jej tkaniny i dodatki żeby zmieścić się w danej kwocie. :P Bosco na Jaracza 17, wiem że tam też sami projektują żeby dostosować się do budżetu. warto spytać jak nie tam to myślę że są też inne salony które tak robią :P Powodzenia !! !
 
 
majka160814 

Dołączyła: 20 Lis 2013
Posty: 14
Skąd: LODZ
Wysłany: Sro Sty 01, 2014 2:40 pm   

Byłam w Bosco i na Piłsudskiego 39,tam tez jest taka możliwość kombinacji przy sukni,mozna duzo zmieciac w kieckach.dobrze że sa takie salony które nie trzymają się sztywno fasonów
 
 
aga168 

Wiek: 40
Dołączyła: 02 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw Sty 02, 2014 1:39 pm   Dorin

Ja mogę polecić salon sukien ślubnych Dorin
Muszę przyznać że dobra fachowa obsługa. Polecam bo nie widziałam wcześniej nic na ten temat tutaj :)
Dorin
Łódź
ul. Zgierska 51
91-446 Łódź
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 02, 2014 4:40 pm   

majka160814 napisał/a:
Byłam w Bosco i na Piłsudskiego 39,tam tez jest taka możliwość kombinacji przy sukni,mozna duzo zmieciac w kieckach.dobrze że sa takie salony które nie trzymają się sztywno fasonów


Generalnie te salony, które szyją suknie na zamówienie "na miejscu" są bardzo elastyczne jeśli chodzi o gusta i wybory panien młodych. Najtrudniej ze zmianami to chyba jest w popularnych salonach, które sprzedają sprowadzane suknie (najczęściej z zagranicy), lub sprzedają suknie konkretnych (znanych) projektantów, którzy rzadko zgadzają się na wprowadzanie jakichkolwiek zmian w modelach. Dlatego może warto poszukać salonu polskiego producenta lub takiego, który szyje suknie "samodzielnie".
_________________
 
 
majka160814 

Dołączyła: 20 Lis 2013
Posty: 14
Skąd: LODZ
Wysłany: Pią Sty 03, 2014 8:17 am   

W la mariee mają autorska kolekcje sukienek ,można wspólnie zaprojektować z nimi swoją sukienkę
 
 
witkosia85 

Dołączyła: 19 Sty 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 19, 2014 5:11 pm   

Salon Sława Sienkiewicza 34- Panie bardzo miłe, sukienki ładne.Jedyny minus: sprowadzenie sukienki to czas 5 m-cy, więc trzeba dużo wcześniej się zdecydować na konkretny model z katalogu.

Salon Ariana Sienkiewicza 34 (obok Sławy)- Salon i komis w jednym- Pani właścicielka zaproponowała mi odkupienie sukni z wystawy pod warunkiem, że zostawię ją klientkom do przymierzania a ewentualne poprawki i pranie będą miesiać przed ślubem-dziwne?! Nie, dziękuję.

Salon Optimus Sienkiewicza 31- Pani bardzo miła, duży wybór sukien, atrakcyjne ceny, możliwość wypożyczenia sukni i dodatków w cenie. Polecam!

Salon La Mariee Piłsudskiego 39- Bardzo miła Pani, przymierzałam sukienkę z manekina, Pani bardzo pomocna i uśmiechnięta :) Można wypożyczyć sukienkę bez problemów, welon, biżuterię i bolerko też w cenie. Ceny atrakcyjne! Polecam!

Studio Mody A. Michalak Zachodnia- piękne suknie, obsługa OK, suknie oryginalne, ceny do 3 tys.

Galeria Impressja Zachodnia 87- tu upatrzyłam dla siebie sukienkę, obsługa miła, Pani sama doradziła mi model, szycie na miarę, ceny przystępne. Miejmy nadzieję, że suknia będzie dobrze leżeć :)
_________________
Miej oczy szeroko otwarte przed ślubem a przymykaj je później ;)
 
 
Fasciola 

Dołączyła: 25 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Sty 25, 2014 5:20 pm   

Drogie przyszłe Panny Młode!
na targach ślubnych wybrałam bon do salonu ślubnego Nadia wartości 1000zł na zakup nowej sukni ślubnej!!! Ważny do końca stycznia.
Niestety żadna sukienka nie wpadła mi w oko i z bonu nie skorzystam ;/
Myślałam, że bon mi przepadnie i już się z tym pogodziłam... ale Pani z salonu Nadia mi napisała że mogę go komuś przekazać!
Więc dziewczyny czy któraś ma już tam upatrzoną sukienkę????
Bo czasu jest mało!
A ja chętnie oddam bon z nie wielką opłatą ;)
Więc kto pierwszy ten lepszy.
Kontakt mailowy: aniabuk3@wp.pl
 
 
Andzia084 

Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 14
Skąd: wyszukiwarka
Wysłany: Nie Sty 26, 2014 10:00 am   

Ja polecam salon Victoria na zachodniej 87. Super obsługa, która dobrze doradza. Polecam
 
 
ola i lukasz 

Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 26, 2014 12:20 pm   

Również byłam bardzo zadowolona z obsługi w salonie Victoria :) niestety nie wybrałam żadnej z tamtych sukni ostatecznie, ale salon faktycznie godny polecenia
_________________
 
 
anita.rawska 

Dołączyła: 28 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: od znajomych
Wysłany: Wto Sty 28, 2014 12:41 pm   

Bylam wczoraj w salonie Dorin. ogromny wybór sukien ceny bardzo przystępne , Obsluga przesympatyczna i cierpilwa , To tam znalazlam swoją wymarzoną suknie :)
_________________
Bylam wczoraj w salonie Dorin. ogromny wybór sukien ceny bardzo przystępne , Obsluga przesympatyczna i cierpilwa , To tam znalazlam swoją wymarzoną suknie :)
 
 
Kasioludek 

Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 29
Skąd: Koluszki
Wysłany: Czw Sty 30, 2014 9:38 pm   Panna na wydaniu

Dziewczyny, ja kupno stroju ślubnego mam już za sobą, bo wyszłam za mąż 20.04.2013.
Moja suknia zakupiona była w salonie Madonna w Warszawie. Była / jest piękna :-) , aleeee... patrząc teraz z perspektywy czasu rozejrzałabym się po mniej znanych, kameralnych salonikach z nietypowymi sukniami! Naprawdę!

Ostatnio widziałam sukienki w salonie 'Panna na Wydaniu' w Łodzi przy Wólczańskiej (poszperajcie w Google wpisujac nazwę sklepu lub na Facebooku) i naprawdę byłam pod wrażeniem. Sukienki prześliczne i każda inna!
Naprawdę zajrzyjcie też do takich miejsc! Myślę, że kryją się tam nietypowe i przecudne suknie!

Kasia Mazur
 
 
karolina123 

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Lut 2014
Posty: 8
Skąd: zgierz
  Wysłany: Nie Lut 02, 2014 3:14 pm   

tez moge wam polecic salon sukien slubnych Dorin Zgierska 51 bylam tam w sobote i tam znalazlam ta jedyna i od razu sie w niej zakochalam. Warto tam isc i zobaczyc suknie bo na prawde maja bardzo duzy wybur. bardzo mila obsuga i cierpliwa gdzie bardzo rzadko sie zdarza. jeszcze tylko dodam ze w sukni mozna zmienic wszystko dodac aplikacje zmienic gorset na inny tak naprawde wszystko poniewaz to oni szyja i ceny tez maja bardzo dobre najdrozsz 2000 tys. polecam

[ Dodano: Nie Lut 02, 2014 3:16 pm ]
naprawde polecam dorin Zgierska 51 i dziekuje dziewczyny za mila obsluge :) :D

[ Dodano: Nie Lut 02, 2014 3:17 pm ]
a i powiem jeszcze ze maja fajne promocje na welony przy zamowieni
_________________
karolina
 
 
Alexjia 

Dołączyła: 02 Lut 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 02, 2014 9:23 pm   

Cześć Dziewczyny :)
Czy któraś z was kupowała suknie ślubną w salonie Galeria ślubna na J. Kilińskiego 78? Spodobała mi się tam jedna sukienka i zastanawiam się nad kupnem jej. Pani miła i pomocna tylko martwie się, czy wszystko będzie okej jak już ją kupie przy przymairkach i tak dalej.
 
 
perpertum222 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Lis 2013
Posty: 4
Skąd: Łódż
Wysłany: Nie Lut 02, 2014 10:01 pm   

Alexjia napisał/a:
Cześć Dziewczyny :)
Czy któraś z was kupowała suknie ślubną w salonie Galeria ślubna na J. Kilińskiego 78? Spodobała mi się tam jedna sukienka i zastanawiam się nad kupnem jej. Pani miła i pomocna tylko martwie się, czy wszystko będzie okej jak już ją kupie przy przymairkach i tak dalej.


to mialas szczescie bo ja tam bylam i nie mialam takiego szczescia jak ty ale z tego co wiem to sa suknie sprowadzane i nie mozna wprowadzac zadnych zmian chyba ze nie mowimy o tym samym salonie :x
 
 
lejla79 

Dołączyła: 21 Lis 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 09, 2014 5:43 pm   

Dziewczyny w Bosco mają teraz promocje do końca lutego wszystkie sukienki w cenie 1700 zł również projekty własne, a te co mają można dowolnie modyfikować. ja swoją tam zamówiłam chociaż jeszcze mam trochę czasu do ślubu.A najlepsze jest to że oni zapisują tylko o jaką mniej więcej chodzi czyli czy ma być księżniczka czy syrenka czy inna a ostatecznie jak ma wyglądać trzeba ich poinformować na 2 miesiące przed ślubem tak że jeszcze jest czas żeby pomyśleć nad konkretnym wyglądem sukni :lol:
 
 
monis_ka 

Dołączyła: 17 Wrz 2013
Posty: 10
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 20, 2014 11:02 am   Karina

A ja polecam salon Karina. Tam wybralam moją suknię. Trafilam na promocję i zmieściłam się w cenie 1500 zł z poprawkami :) Jeden jest na ul. Jaracza, drugi w Ptaku. Osobiście kupilam w Ptaku i mogę tylko zachwalać, przemiła obsługa, duży wybór sukien i dobre ceny. Suknie czyściutkie, Panie bardzo o to dbają, w przeciwieństwie do niektórych salonów, gdzie suknie od pasa w dół były brudne... Polecam Karinę :)
_________________
monikafoto.pl Zapraszam :)
 
 
KaMika 


Wiek: 35
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Czw Lut 20, 2014 4:55 pm   

Salonów odwiedziłam pełno ;) i te, które polecam (świetna obsługa, dużo uśmiechu, dobre nastawienie do klientki i doradzanie w dobrym kierunku) :
- "Dorin" ul. Zgierska ,
- "Karina" ul. Jaracza,
- "Studio Mody Ślubnej - A. Michalak" ul. Zachodnia 91 (tutaj zakupiłam suknię)

Do niczego nie mogłam się przyczepić ;) wszystko na plus w tych salonach ;) Jeżeli chodzi o osoby tam pracujące ;)
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
Ostatnio zmieniony przez KaMika Czw Lut 20, 2014 4:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
monis_ka 

Dołączyła: 17 Wrz 2013
Posty: 10
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Mar 07, 2014 8:34 pm   Butki

Dziewczynki, a co z butami? Bo słyszałam rózne opinie...Ja na pewno nie kupię w żadnym sklepie, gdzie mają typowe ślubne buciki, bo niestety nie podobają mi się. Słyszalam o butach dla tancerzy, że świetny pomysł. Jedna moja klientka (instruktorka tańca) kupiła w Deichmanie za 50 czy 60 zl i była bardzo zadowolona. Ja też tam kupiłam, proste, białe, bardzo mi się podobały i nie wytrzymałam ;) ale mam zamiar kupic drugie na wszelki wypadek, więc któreś będą główne...a drugie awaryjne ;) Tylko znów nie wiem czy tez na obcasiku, czy od razu lepiej balerinki.. ;) Te juz kupione wydaja sie bardzo wygodne, ale chyba będzie trzeba troszke w nich podreptać po domu ;) Czy rzeczywiscie dobrze byloby zainwestowac w drugie buty do tanca (nie wiem jaki jest koszt, ale chyba spory...)? Niby drobna rzecz, a pojawiają sie dylematy ;) Bedę wdzięczna za podpowiedzi :)
_________________
monikafoto.pl Zapraszam :)
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 08, 2014 10:07 am   

Ja też nie kupiłam w sklepie z typowo ślubnymi butami, bo były tam same zapinane na kostce itp. W żadnym salonie w Łodzi nie spotkałam ładnych butów. Kupiłam białe, wysokie (10cm) szpilki na platformie z białą kokardką. Wytrzymałam w nich do białego rana :) Trzeba je wcześniej rozchodzić po prostu. Zresztą sama zobaczysz, że na weselu dostaje się takiego powera, że nie czuje się bólu, bo nie ma czasu :p
_________________

Ostatnio zmieniony przez tygrysek7773 Sob Mar 08, 2014 10:08 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
monis_ka 

Dołączyła: 17 Wrz 2013
Posty: 10
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Mar 08, 2014 2:36 pm   

O...to podziwiam! Moje mają ok 7-8 cm i taki troszke grubszy obcasik. Wydają się wygodne...z resztą, ostatecznie później będę tańcować na boso :P Masz rację ,pochodze w nich wcześniej i mam nadzieję, że będzie ok :)
_________________
monikafoto.pl Zapraszam :)
 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
  Wysłany: Nie Mar 16, 2014 1:13 pm   

A ja szukałam sukienki do 500zł żeby przebrać się po oczepinach, bo szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie tańczenia w takiej górze materiału i weszłam do kilku salonów, ale w większości oczywiście takich tanich sukienek nie ma, choć reklamy mówią, że suknie już od 300, no ale mniejsza z tym.

Weszłam też m.in. do Najny Avangardy, bo szukałam tam wcześniej długiej sukni i zadowolona byłam z oferowanego wyboru oraz obsługi. Pani zaprezentowała mi 3 suknie, z których jedna co prawda była droższa, ale ta na którą się wstępnie zdecydowałam, wg Pani będzie kosztować na pewno mniej niż 500zł, ale że cenę ustala się z właścicielką, ale na pewno da radę jeszcze ponegocjować. Bardzo mnie ta informacja ucieszyła, bo jak wiadomo liczy się każdy grosz i postanowiłam, że postaram się kupić ją za 450zł. Następnego dnia pojechałam obejrzeć sukienkę z mamą i siostrą, ale tym razem Pani była inna. Gdy powiedziałam, o którą sukienkę chodzi przyznała, że koleżanka jej o mnie mówiła. W czasie przymierzania powiedziała, że sukienka kosztuje tak 500-600zł. Oczywiście powiedziałam, ze druga Pani powiedziała, że spokojnie zejdą poniżej 500zł. Na co Pani powiedziała, że "koleżanka słabo orientuje się w cenach". To ja nie rozumiem, na jakiej zasadzie tam pracuje, ale mniejsza z tym, ja z jej obsługi byłam zadowolona więc wszystko jest ok. powiedziałam jednak, że zmienia to postać rzeczy, bo za taką kwotę ja nie kupię sukienki i że chciałam wynegocjować 400zł. Na to Pani odpowiedziała, że może opuścić na 480zł. Powiedziałam, że jeszcze się zastanowię i wyszłam. Przemyślałam jednak sprawę i uznałam, że jednak spróbuję wynegocjować cenę 450zł i pojechałam tam po 2 dniach. Tym razem Panie były obie. Przymierzyłam sukienkę i powiedziałam, że chciałabym porozmawiać o cenie. Ta Pani bardziej sympatyczna, która "nie orientuje się w cenach" była ze mną w przymierzalni i powiedziała, że się na pewno dogadamy. Zapytała jaka była ta max kwota, którą jestem gotowa zapłacić. Powiedziałam, że max to 500zł i Pani wyszła. Za chwilę wróciła ta druga z umową, gdzie wpisana była kwota 500zł.

Ja nie umiem za bardzo negocjować, poza tym nie lubię się kłócić o 20zł przy takich dużych kwotach, ale cała ta sytuacja jest troszkę dziwna i wygląda jak naciąganie klienta, bo wiadomo, że towar się podoba. Rezultat jest taki, ze one zarobiły tyle, ile chciały, ja zapłaciłam tyle ile planowałam, ale pozostał niesmak, bo lepiej było od razu powiedzieć, że kosztuje 500 i nie można już zejść niż bawić się w ciuciubabkę i robić klientowi nadzieję.
_________________
KAROOSIA
 
 
Promi 

Dołączyła: 09 Lut 2014
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 26, 2014 10:12 pm   Salon sukien ślubnych Sienkiewicza 34

Ja dziś weszłam do salonu na Sienkiewicza 34, żeby dobrać dodatki do sukni.
Pani z obsługi miła, ale pani szefowa z ewidentnym fochem, musiałam się dopraszać o kolejne bolerka i welony.
Nie było atmosfery radości i przyjemności, podobały mi się niektóre dodatki, ale nie wiem, czy tam wrócę.
Ogólne odczucie-jakbym była intruzem w ich salonie.
 
 
paspas 

Wiek: 34
Dołączyła: 28 Mar 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 28, 2014 12:58 am   

Moje doświadczenia:

Optimus Plus
na Sienkiewicza - To był pierwszy salon, który odwiedziłam. Wystrój może zniechęcać, ale to chyba jedyna wada - było przemiło! Suknie ładne i w niskich cenach. Nie ma żadnego problemu z robieniem zdjęć, panie wręcz same pomagają w zrobieniu ich z jak najlepszej perspektywy. Wszelkich rad udzielano mi bez nieprzyjemnych nacisków. Poświęcono mi tyle czasu, ile potrzebowałam, cierpliwie podawano suknie i odpowiadano na pytania. Wyszłam stamtąd w strasznie dobrym humorze, czułam się dokładnie tak, jak powinna się czuć panna młoda po przymiarce sukni ;) Dodatkowy plus: na przymiarki przeznaczone jest całe piętro - bardzo przestronnie. Wymarzoną suknię znalazłam gdzie indziej i aż trochę żałuję, że nie było jej w Optimusie - mam niesamowity sentyment do tego salonu, bardzo doceniam tamtejszą atmosferę i chętnie dałabym im zarobić. :P Zdecydowanie polecam.

Madonna na Jaracza - Drugi salon, w którym ostatecznie zamówiłam suknię (jeszcze nie odebrana). Miłe i cierpliwe panie, piękny wystrój, spory wybór sukni. Ceny chyba zróżnicowane. Wszystko ok.

Najna "Świat Mody Ślubnej" (Jaracza 4a) - Nie, nie, nie! To był jedyny salon, w którym umówiłam się na konkretną godzinę i jednocześnie - paradoksalnie - jedyny, w którym czułam się olana i musiałam dość długo czekać. Pani akurat zajmowała się inną PM. Gdy stałam już dłuższą chwilę i nikt mnie o nic nie pytał, nieśmiało powiedziałam, że byłam umówiona na 12. Pani westchnęła i powiedziała "no dobrze...". O.o Jeszcze jakiś czas czekałam, czując się trochę jak intruz. Ostatecznie jednocześnie ze mną zaczęto obsługiwać panią, która nie była umówiona (weszła spontanicznie z ulicy), przez co sprzedawczyni latała między mną a nią, znikając na dość długi czas między podawaniem jednej sukni a drugiej. Nie było to zbyt przyjemne i strasznie wydłużyło czas, który tam spędziłam.
Pani strasznie chciała przeforsować wszelkie swoje wizje, od mojej fryzury po rodzaj sukienki, i choć nie mam nic przeciwko rzeczowym radom (które otrzymywałam w innych salonach), to tutaj czułam się po prostu osaczona! Gdy poprosiłam o welon, pani wpięła mi we włosy jakiś wiecheć (coś w rodzaju piórek na grzebyku). :lol: Nie wiem o co chodziło, może niejasno się wyraziłam?
Nie obyło się nawet bez taniej psychologii, pani zrobiła mi analizę mojej osobowości na poczekaniu, choć zamieniłam z nią trzy zdania (szkoda że nie wiedziała, że jestem psychologiem :mrgreen: cóż, przynajmniej przez chwilę było zabawnie).
Gdy znów poszła zajmować się drugą klientką, druga pani zaczęła mi doradzać. W sumie dużo bardziej konstruktywnie i mniej nachalnie niż pierwsza. Gdy jednak ta pierwsza wróciła, opierdzieliła drugą (zaczęła się z nią kłócić przy klientach!), że jest nieprofesjonalna i cośtam cośtam. Wygląda na to, że panie dostają prowizję od klientki, którą same obsłużą. Zapewne też dlatego jedna babka latała między dwiema klientkami, podczas gdy druga stała i nie miała nic do roboty - bez sensu.
Co do samych sukni - moim zdaniem wyglądały kompletnie inaczej niż na zdjęciach, zupełnie mi nie przypadły do gustu. Może trafiłam akurat na takie modele. Ceny raczej przeciętne i pewnie dość zróżnicowane przy tylu modelach. Kategoryczny zakaz robienia zdjęć w salonie.
To chyba tyle. Wyszłam stamtąd z wielką ulgą.

Postaram się dać znać jak poszedł odbiór sukni w Madonnie, ale to dopiero w sierpniu. ;) Pozdrawiam!
_________________
20.09.2014 <3
 
 
h0nnie 

Dołączyła: 11 Sty 2014
Posty: 11
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Kwi 12, 2014 12:43 pm   

ja na razie byłam w 3 miejscach i według mnie godny polecenia jest salon Madonna na Jaracza. Panie bardzo miłe i poświęcają czas i uwagę (choć może akurat średnio z doradzaniem).
 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 7:51 pm   

Ja weszłam do Madonny po buty, gdy powiedziałam,ze szukam rozmiaru 39 lub 40, pani wyjęła chyba 1 parę. Jak powiedziałam, że mi się nie podoba to zamknęła szybko szafeczkę i powiedziała z takim przekąsem "to ja już pani nie pomogę" czy jakoś tak. We wszystkich innych salonach ekspedientki próbowały coś doradzić, podyskutować itd. a tu poczułam się zbyta. A swoją drogą czyż to nie dziwne, że 39 i 40 to niby najpopularniejsze rozmiary, a właściwie nigdzie ich nie ma do przymierzenia :(
_________________
KAROOSIA
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 26, 2014 9:01 pm   

Pomorska przy Placu Wolności? Przejeżdżam tam codziennie i, z całym szacunkiem, ale w żadnym salonie nie wystawiają tak brzydkich sukien jak tam. Co z obsługą- nie wiem, bo nawet tam nie wchodziłam, gdy szukałam sukni.
_________________

 
 
EnEn 

Wiek: 39
Dołączyła: 31 Sty 2012
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 02, 2014 6:53 pm   

Swoją sukienkę kupiłam w tamtym roku...przez internet na stronie sklepu, którego niestety już nie ma :/ Celowo wzięłam o rozmiar za małą, żeby się zmobilizować. Jednak moja mama uznała, że sukienka się nie nadaje :( i stwierdziła, że zafunduje mi kieckę w rozsądnej cenie. Ja pracowałam, a mama zrobiła sobie maraton po salonach, żeby zorientować się w cenach gotowych sukni i wtedy właśnie trafiła do salonu na Pomorskiej przy pl. Wolności. Budżet, który mama chciała wydać na sukienkę był malutki (tyci tyci) i od razu uprzedziła o tym panią, która się tam znajdowała, a pani z uśmiechem i bardzo uprzejmie zaproponowała rozwiązanie do kwoty, którą mama dysponowała :) Tak więc już za to duży plus :)

Potem oczywiscie były inne salony, mama miała mnóstwo ulotek i wizytówek.
Parę dni później na ten sam maraton udałysmy się we dwie, ale zaczęłyśmy od Więckowskiego.
Pierwszy salon na naszej trasie to chyba Carmen Butique???
Przemiła pani zaproponowała nam suknię trochę nie w moim guście, ale i tak miło było zobaczyć siebie w sukni ślubnej, takiej prawdziwej, dużej, bielutkiej :)
Potem pani zaproponowała, że może założę tą moją i ona ewentualnie coś przerobi... No i pierwszy szok nastąpił gdy okazało się, że sukienka się dopina :)
Miałam na sobie halkę z kołem wiec sukienka zupełnie inaczej się prezentowała.
Pani z salonu zdziwiona zapytała dlaczego chcemy wydawać kasę na nową suknie skoro mamy już piękną sukienkę? No i mama się poplakała i zaczęła mnie przepraszać, że nie doceniła mnie i sukienki ;)
Dzisiaj byłyśmy w tym salonie, żeby zanieść sukienke do skrócenia, wszycia niebieskiej szarfy w pasie, koronki przy dekolcie i przy rękawach. Pani znów była przemiła :) Była z nią druga kobitka, równie symaptyczna i uśmiechnięta :)
Jestem przeszczęśliwa, że znalazłam salon, w którym człowiekowi naprawdę chce się pomóc :) Niestety nie każdy może sobie pozwolić na suknię za kilka tysięcy, a takie miejsce i tacy ludzie sprawiają, ze kobieta czuje się dobrze, czuje się piękna i nie czuje się gorzej od innych :)
Moja sukienka razem z przeróbkami zamknie się w kwocie 500zł. Można? Można! :D
_________________
http://www.dla-zabicia-czasu.pl/
 
 
Elandare 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 6
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Cze 26, 2014 1:13 pm   

Ok, jestem juz po wszystkich przymiarkach i suknia odebrana wiec mozge sie pochwalic. Jestem naprawde zachwycona Pania w salonie gdzie kupoilam suknie(R&R Kopias w Pabianicach), widac ze robi to co lubi. Nie stara sie wcisnac na sile tylko dobiera to w czym jest Ci najlepiej. Ja moja sukienke kupilam w sierpniu, w grudniu mialam pierwsza przymirke...i sie okazalo ze zimowy tluszczyk troche przeszkadza...nie odeslala mnie z kwitkiem tylko umowilysmy sie na druga pierwsza przymiarke w marcu, zebym zdazyla "wrocic do normy"...i wtedy wszsytko zagralo :) Potem suknia zostala skrocona a stylistka zrobila mi bajeczny welon, dokladnie taki jaki sobie wymarzylam. Serdecznie polecam bo bylam rowniez w salonach w lodzi(bo sama jestem z radogoszcza :) ) ale obsluga w kilku przerosla moje najgorsze koszmary. W tym na Orlej chyba, obok Galerii dowiedzialam sie ze mam za maly biust wiec oczywiscie ze suknie na mnie nie leza (mam miseczke C...), w tym obok Viktorii na Zachodniej Pani udajaca wielka stylistke, z nosem powyzej sufitu, wystroila mnie w rybke bo wg niej w tym fasonie wygladam swietnie ( a dodam ze mam dosc szerokie biodra i modelka nie jestem) Innych sukien nie chciala mi pokazywac...Skoro juz wspomnialam to napisze tez ze w samej Victorii obsluga i wybor byl ok, po prostu nie znalazlam tam tej jedynej. W Madonnie dowiedzialam sie ze za wczesnie na szukanie sukni a oni czekaja na nowa kolekcje i nie zostalam obsluzona mimo ze nikogo innego wtedy nie bylo w salonie...Za to pozniej kupilam tam buty bo chyba jako jedyny salon slubny sprowadzaja buty do tanca, rewelacyjne...wtedy juz obsluga byla bardzo mila wiec moze wczesniej na gorszy dzien trafilam. To tyle z moich doswiadczen, moze komus pomoge :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Elandare Czw Cze 26, 2014 1:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
EnEn 

Wiek: 39
Dołączyła: 31 Sty 2012
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 26, 2014 9:12 pm   

Malutkie sprostowanie- salon, w którym przerabiałam swoją sukienkę to "Barbara"
Mogłabym się rozpływać w zachwytach nad paniami, które tam pracują.
Polecam gorąco :)
_________________
http://www.dla-zabicia-czasu.pl/
 
 
kaledonia 


Wiek: 41
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Czw Lip 24, 2014 7:28 am   

asia.w90 napisał/a:
Dziewczyny, a co z salonem na Pomorskiej przy Placu Wolności? jakieś opinie?

Cytat:

Pomorska przy Placu Wolności? Przejeżdżam tam codziennie i, z całym szacunkiem, ale w żadnym salonie nie wystawiają tak brzydkich sukien jak tam. Co z obsługą- nie wiem, bo nawet tam nie wchodziłam, gdy szukałam sukni.

Ja tam byłam jak szukałam sukni,bo w internecie znalazłam niby fajną i tam miała być. Była,ale kobieta w salonie nie pozwoliła mi jej przymierzyć! Niby ona nie dla mnie i próbowała mi wcisnąć inną,a na domiar złego jeszcze welon taki paskudny.
EnEn napisał/a:
Malutkie sprostowanie- salon, w którym przerabiałam swoją sukienkę to "Barbara"
Mogłabym się rozpływać w zachwytach nad paniami, które tam pracują.
Polecam gorąco :)

Też polecam ten salon, suknie ładne i obsługa jak najbardziej w porządku. Nikt mi niczego nie próbował wcisnąć,ale swojej sukni tam nie znalazłam.
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 24, 2014 3:19 pm   

Cytat:
Ja tam byłam jak szukałam sukni,bo w internecie znalazłam niby fajną i tam miała być. Była,ale kobieta w salonie nie pozwoliła mi jej przymierzyć! Niby ona nie dla mnie

Bomba :D Ja się zastanawiam po co oni zakładają te salony :)
_________________

 
 
karolina99 

Dołączyła: 27 Gru 2012
Posty: 135
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 24, 2014 7:40 pm   

Ja natomiast ostatnio towarzyszyłam koleżance na pierwszych przymiarkach już zamówionej przez nią sukni w salonie Nadia.
Pani obsługująca, za dużo nie mogę o niej powiedzieć, bo takie też było jej zaangażowanie, żadnej własnej inwencji, jakby mogła to powiedziałaby, że jest idealnie i się z nami pożegnała. Na moje uwagi przytakiwała, więc generalnie co nie powiedziałabym to popierała...mało wiarygodna obsługa jak dla mnie.
Natomiast szczytem była dla mnie krawcowa...przyszła Panna Młoda stwierdziła, że chciałaby jeszcze usiąść w sukni, aby zobaczyć czy wszystko jest ok...na co krawcowa zaczęła przewracać oczami i strzelać miny do ekspedientki...no masakra :?
Pytam się, czy to taki problem, że taka dziwna reakcja, odpowiedzi nie otrzymałam żadnej...
Podsumowując miałam wrażenie, jakby Panie chciały jak najszybciej otrzymać resztę zapłaty i spławić nas, natomiast krawcowa przeszła samą siebie...szczerze współczuję Pani podejścia do swojej pracy...

Musiałam się podzielić z Wami moimi spostrzeżeniami...bo aż się we mnie zagotowało.
Bardzo prawdopodobne, że obie Panie miały gorszy dzień, ale mnie odstraszyły skutecznie :wink:
 
 
aAnastasjAa 

Dołączyła: 25 Lip 2014
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 25, 2014 10:30 pm   

Witajcie,

Ja niedawno zaczęłam poszukiwanie mojej sukni.

Odwiedziłam kilka salonów na Jaracza ale i tak nie jestem pewna czy wszystkie.

Pierwszy to salon prawdopodobnie Loris był to pierwszy salon do którego weszłyśmy Pani miła ale z tego co wiem szyją tam suknie a ja jeszcze żadnej nie przymierzyłam i nie wiedziałam w czym mi dobrze.

Kolejne dwa to Kamea i Rosado zero zainteresowania. Pomyślałam będzie ciężko.
Dopiero w następnym czyli Madonnie zajęła się mną specjalistka przymierzyłam 3 suknie i już miałam rozpoznanie w czym mi dobrze.
Za Madonną z tego co pamiętam są jeszcze dwa salony pierwszy był tego dnia zamknięty a do następnego nie weszłam.

Polecić mogę salon Barbara na Wieckowskiego i jedną Najne dokładnie Princessa w dwóch pozostałych zero zainteresowania.

Przed tą Najną jest mały salonik ze ślicznymi sukniami tam też warto zajrzeć.
Ostatnim do jakiego weszłam był Damaris na Narutowicza ale jak dla mnie ceny za wysokie.

Jak na razie jestem niezdecydowana i może do jakiś się jeszcze wybiorę. Mam do was dwa pytanka czy wiecie coś na temat salonu La Marie na Piłsudskiego oraz czy ten salon Sława na Piłsudskiego to ten sam co na Sienkiewicza?

Drugie czy wiecie coś na temat salonu Bosco? Czy Bosco a Loris to to samo?
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Lip 26, 2014 8:35 am   

Bosco to była krawcowa w Sławie z Piłsudskiego. Widziałam efekt jej pracy i przyznam, że mi się bardzo podobało. Gdybym została przy opcji szycie, to właśnie u pani Kasi bym szyła.
 
 
lejla79 

Dołączyła: 21 Lis 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 26, 2014 7:39 pm   

Moja sukienka też jest szyta w Bosco :-) pani Kasia zawsze jest miła i nie widziałam oznak zdenerwowania z powodu przeciagajacej się przymiarki . Nie było też problemu z wprowadzeniem kilku zmian w trakcie szycia sukienki :-) a mam jakby 2w1 :-)
 
 
aAnastasjAa 

Dołączyła: 25 Lip 2014
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 26, 2014 9:25 pm   

Dziewczyny możecie mi podać dokładny adres salonu Bosco.
Jak byłam na Jaracza to jedyny co wspominał o uszyciu to był Loris. Chyba coś przeoczyłam
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lip 27, 2014 9:49 am   

Jaracza 17. Jakbyś miała wątpliwości to podam też maila bosco.pl@wp.pl i telefon 731-129-027. Do dziś trzymam jej wizytówkę.
 
 
aAnastasjAa 

Dołączyła: 25 Lip 2014
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 27, 2014 9:54 am   

Dziękuję Terry za odpowiedź. Z tego co zrozumiałam to nie skorzystałaś jednak z tego salonu? Możesz mi jakieś inne jeszcze polecić przyznaję że od niedawna czytam forum i niektóre wypowiedzi są dosyć odległe. Może masz jakieś dobre wrażenia z innych salonów
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lip 27, 2014 11:04 am   

W kwestii salonów, to wybrałam suknię w Najnie. Ich suknia wygrała z szyciem. I nadal jestem zadowolona z obsługi. Nadia też ma dobrą obsługę. Ale po Madonnie mam niesmak.
Jednak, jeśli szukasz krawcowej, to tylko tą znam z "prac". Suknia uszyta przez p. Kasię była niemalże identyczna, jak oryginał. Niemalże, bo dopasowała ją do dziewczyny, która nie ma figury modelki, ale wyglądała cudnie. Gdybym nie zrezygnowała z szycia sukienki, to szyłabym ją w Bosco.
 
 
lejla79 

Dołączyła: 21 Lis 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 27, 2014 6:12 pm   

Moja sukienka jest w trakcie szycia właśnie w Bosco . aAnastasjAa jeżeli byłaś niedawno na Jaracza to Loris już tam nie ma od jakiegoś czasu byli z Bosco po sasiedzku . Jak już wspomnialam ja jestem zadowolona ,tym bardziej że moja sukienka jest szyta że zdjęcia .Ja polecam ten salon :-)
 
 
aAnastasjAa 

Dołączyła: 25 Lip 2014
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 27, 2014 7:20 pm   

Czyli to ten pierwszy salon do którego weszłam. Nie byłam zainteresowana szyciem bo jeszcze nie wiedziałam w jakiej sukni jest mi dobrze. Koleżanka zachwalała tylko że szyją i ceny bardzo przystępne. Choć ona ostatecznie wybrała Najnę.

Może się wybiore jeszcze na Sienkiewicza i Zachodnią bo czytałam że też tam są fajne salony. nie jestem jeszcze zdecydowana na szycie.
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 28, 2014 1:16 pm   

aAnastasjAa z tego co pamiętam na Jaracza, szyją też w Rosado :)
_________________

 
 
aAnastasjAa 

Dołączyła: 25 Lip 2014
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 28, 2014 2:31 pm   

Byłam tam ale nic mnie nie zaciekawiło.

Tygrysek a jakie Ty salony polecasz?
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Lip 28, 2014 6:07 pm   

aAnastasjAa, w salonie Dorin - Zgierska 51 szyją suknie i możesz dowolnie łączyć np górę innej sukienki z dołem innej, wejdź na ich stronę internetową może coś ci się spodoba :) Ja jak zacznę robić rundki po salonach to na pewno tam się wybiorę :)
_________________

 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 28, 2014 6:12 pm   

Cytat:
Byłam tam ale nic mnie nie zaciekawiło.

Mnie też nie, tylko mówię Ci, że tam szyją sukienki :P Jeśli chodzi o obsługę to polecam większość salonów oprócz Madonny, a sukienki najbardziej mi się podobały w Sławie i w środkowej Najnie, gdzie wybrałam swoją. Chociaż ostatnio wiele się zmieniło i powstało kilka nowych salonów na Jaracza, byłam tam z koleżanką i sądzę, że wybór jest znacznie większy niż wtedy, gdy ja wybierałam sukienkę. Niestety nie przytoczę ich nazw, bo nie pamiętam :(
_________________

 
 
aAnastasjAa 

Dołączyła: 25 Lip 2014
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 28, 2014 9:43 pm   

Właśnie czytałam pochlebne opinie o Sławie ale ta na Piłsudskiego jest remontowana a nie wiem czy ta na Sienkiewicza to ta sama.
 
 
Karola8 

Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 12, 2014 4:04 pm   

Dziewczyny co sądzicie o salonie Impressja na zachodniej. Byłam tam w sobote z koleżanką i spodobało nam się kilka wzorów. Koleżanka jest bardzo wybredna, a w impressji jest nawet możliwość szycia według własnego pomysłu. Znacie jakieś opinie o tym miejscu?
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Wrz 08, 2014 5:38 pm   

Dziewczyny a co powiecie o salonie sukien ślubnych Isabel na Inflanckiej ??
_________________

Ostatnio zmieniony przez emi87 Pon Wrz 08, 2014 5:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl