Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Pią Sty 08, 2010 5:52 pm
Poszukuję orkiestry
Autor Wiadomość
PUMA177 

Dołączyła: 08 Sty 2009
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 08, 2009 5:33 pm   

POMÓ?CIE !! !! Powiedzcie mi cos na temat zespołu FINEZJA z Łodzi. Zespół składa się z 3 panów i kobitki (blondynka spiewala na kontrakcie w Jordanii). Pan mnie zaprosił do siebie na Piotrkowska 82 po płytkę z wesela. Jest wiele sprzecznych informacji i już zgłupiałam :) Najchętniej wysłucham opinii osób które miały ten zespół u siebie na weselu. :) Ewentualnie poproszę namiary na jakieś fajne orkiestry lub zespoły muzyczne. :) Czasu mamy malutko....szukamy na lipiec 2009 :) Pozdrawiam Magda
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 08, 2009 7:08 pm   

Na podstawie płytki nie powinno się wybierać zespołu, tylko po przesłuchaniu na żywo. Wtedy ma się dopiero prawdziwy obraz jak to wszystko naprawdę wygląda.

Pozdrawiam :)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
madzia81 

Wiek: 43
Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 9:53 pm   

dziewczyny prosze Was o pomoc szukam naprawde fajnej orkiestry,jestem na poczatku załatwiania wszystkiego i nie wiem od czego sie zabrać,ale na orkiestrze najbardziej mi zależy tak więc dajcie mi jakies sprawdzone zespoły z Łodzi i okolic i jakieś namiary na nie:)dzięki wielkie :wink: :wink:
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 10:44 pm   

madzia81 napisał/a:
dziewczyny prosze Was o pomoc szukam naprawde fajnej orkiestry,jestem na poczatku załatwiania wszystkiego i nie wiem od czego sie zabrać,ale na orkiestrze najbardziej mi zależy tak więc dajcie mi jakies sprawdzone zespoły z Łodzi i okolic i jakieś namiary na nie:)dzięki wielkie :wink: :wink:


Wystarczy poszukać ;)

Proszę : Nasze Zespoły (klik)
_________________

 
 
 
madzia81 

Wiek: 43
Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 12:18 pm   

mischelle22 Dziekuje Bardzo :)milego dzionka
 
 
Beatson 

Wiek: 46
Dołączyła: 02 Cze 2008
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 12, 2009 1:45 pm   

Proszę o pomoc i o informację, czy ktoś nie słyszał o zespole muzycznym, który miałby wolny termin na 11 lipca 2009, chyba za późno się obudzilismy i najwyraźniej mamy problem z orkiestrą.

Prosiłabym o informację na e-maila
beatson@wp.pl

pozdrawiam
Beata

[ Dodano: Pon Sty 12, 2009 1:50 pm ]
Chyba za późno zaczęliśmy szukać.... wydawałoby się,że na tyle istniejących zespołów nie będzie problemu ze znalezieniem jednego a jednak. Wesele mamy 11 lipca tego roku w Konstantynowie - Belweder, jesli ktoś mógłby pomóc czekam na jakas informację najlepiej e-mailową
beatson@wp.pl

Pozdrawiam
Beata
_________________
Beata
 
 
 
czakus84 

Dołączyła: 12 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: zduńska wola
Wysłany: Pon Sty 12, 2009 9:48 pm   

Bedzie cięzko..radziłabym pokombinować z terminem wesela.. chyba tak bedzie łatwiej;)
_________________
Zespół Muzyczny FARAON, 601963597
 
 
 
Magari 

Wiek: 45
Dołączyła: 26 Wrz 2006
Posty: 41
Skąd: _EZG_
Wysłany: Wto Sty 13, 2009 12:12 pm   

My skorzystaliśmy z "agencji zespołów".

Wybraliśmy zespół i byliśmy zadowoleni. Może mięliśmy szczęście, że akurat w naszą sobotę mieli wolne? Tego nie wiem, ale oszczędziliśmy sobie dzwonienia, chodzenie, słuchania.

Opinie są różne na temat agencji, dla nas to okazał się dobry pomysł.

Tu jest wątek, w którym jest mowa m.in. o tej agencji.
Ostatnio zmieniony przez Magari Wto Sty 13, 2009 12:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
zaneta 

Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 0
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Sty 19, 2009 7:12 pm   Re: Poszukuję zespołu na 1 sierpnia 2009

Witam cie jest fajny dj z Pabianic nazywa sie Darusz Siubdzia swietnie prowadzi wesela, u jego boku ostatnio pojawil sie jakis chlopak podobno ma na imie Rafal.BawiŁam sie na sylwestra w Hotelu 500 i ten chŁopak prowadziŁ Sylwestra, bylo świetnie muzyka byla naprawde super.A czy wesela gra tego nie wiem sama bym chciala kontakt do tego Rafala, w lutym organizuje impreze moich kolejnych urodzin i bym chciala zby zagraŁ u mnie.Jak ktos ma numer telefonu to poprosze
 
 
makunia81 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 20, 2009 2:36 pm   

Spróbuj na stronie www.zespolyweselne.pl - tam powinnaś coś znaleźć (ja znalazłam)
_________________
Nasz ŚLUB odbył się 27 grudnia 2008 r.
 
 
 
ane2t 

Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 7:38 pm   

Mam pytanie - czy ktoś bawił się z zespołem Combo Yee - myślimy o ich wynajęciu ale nie mamy możliwości pooglądać ich na żywo w najbliższym czasie a jak najszybciej musimy się zdecydować .... :?
 
 
michal82 

Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 2:50 pm   Szukam Orkiestry

3-4 osobowa (perkusja) termin 04-09-2010 + poprawiny
Moj adres - koniupl82@interia.pl



edit: post włączony do istniejącego już wątku
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Sty 29, 2009 11:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 2:59 pm   

Propounuję samemu poszperać w dziale nasz orkiestry, bo tam znjadziesz namiary i dzwonić bo wątpię żeby orkiestra sama Ciebie znalazła...
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
bednar 

Wiek: 42
Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lut 07, 2009 9:50 pm   

Witam!!! Mam problem ze znaleziemiem zespołu na termin 12.09.09. Szukałem na NASZE ZESPOŁY i nic. Mam narazie WIK z Pabianic ale mam wątpliwości. Pszydała by się jakaś podpowedz.
_________________
Witam!!!
 
 
my-sz 

Dołączyła: 09 Lut 2009
Posty: 0
Skąd: kutno
Wysłany: Pon Lut 09, 2009 8:49 pm   

witam,
może pomógłby mi ktoś w znalezieniu konkretnych namiarów na zespół ATUT z Brzezin i ewentualnie jakieś opinie o nich, z góry dzięki
 
 
Agulek 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 12, 2009 11:07 pm   

Witam!
Napisz jakie masz wymagania jeśli chodzi o muzykę.Czy to ma być typowo weselny czy lata 80 a może latino.

Pozdrawiam
_________________
Aga
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 12, 2009 11:20 pm   

rubino jak chcesz mogę Ci przesłać kilka utworów naszej orkiestry z naszego wesela na pw, gdyż nie mają oni swojej strony internetowej i w sumie sama nie wiem jak ich zareklamować, a grali naprawdę świetnie.
_________________


 
 
blondii 

Dołączyła: 15 Lut 2009
Posty: 9
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Lut 15, 2009 5:29 pm   

Poszukuję orkiestry na wesele w Pabianicach 29 sierpnia 2009.
 
 
mysza83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Lut 2009
Posty: 512
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 2:12 pm   

izunia_82 napisał/a:
rubino jak chcesz mogę Ci przesłać kilka utworów naszej orkiestry z naszego wesela na pw, gdyż nie mają oni swojej strony internetowej i w sumie sama nie wiem jak ich zareklamować, a grali naprawdę świetnie.


Cześć Izunia. A jak się nazywał Twój zespół?
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 22, 2009 11:54 am   

Z tego co się orientuję zespół, który będzie grał u nas (Eden) ma wolny termin na 03.10.2009r. - zainteresowanym podam namiary na prv.
 
 
bester 

Wiek: 40
Dołączyła: 08 Gru 2008
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 22, 2009 12:23 pm   

A ja moge polecic zespoł Wexel z Ozorkowa!! namiary moge podac na Priv
 
 
kasiechna 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 49
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 23, 2009 10:19 pm   

Czy ma może ktoś namiary na zespół ze Zgierza , Akcent się nazywa... 4 facetów, klawisze/saksofon, perkusja i 2 gitary. Jeśli ktoś coś wie to będę wdzięczna za informacje
_________________
 
 
martaba 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Lut 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 11:52 pm   

A ja mam pytanie- słyszał ktoś o orkiestrze, której "dowodzi" Pan Paweł Kaźmierczak? Bo on generalnie figuruje na liście polecanych przez Ambasadora, podobno gra jako DJ a kiedy trzeba to razem z innym DJem i jakąś Panią podobno bardzo fajnie grają....Nie wiem co o tym myśleć- oni nie dysponują płytą, a jako że jest post to w najbliższym czasie nie ma wesel żeby zobaczyc na żywo .... Może ktoś o nich slyszał albo u kogoś grali?
_________________
 
 
mysza83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Lut 2009
Posty: 512
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 5:04 pm   

Jeśli komuś mogą pomóc moje spostrzeżenia - chętnie się podzielę :)
Jestem w trakcie poszukiwania orkiestry, kontaktowałam się z kilkoma zespołami, w dużej mierze również na podstawie opinii forumowiczów.
I oto moje refleksje:
bardzo zależało mi na orkiestrze, która będzie miała perkusję i same "żywe" instrumenty, ale im dłużej szukałam, tym bardziej przekonywałam się do tego, że jakieś klawisze są konieczne, bo nie ograniczają tak bardzo repertuaru, a przynajmniej odegrane piosenki są bardziej zbliżone do oryginałów. Odwiedziłam kilka zespołów i oto moje refleksje:

Trio&Sax - od razu wydawało mi się, że skądś ich znam... Prezentacja była bardzo profesjonalna, obejrzeliśmy płytę, było bardzo miło, rzeczowo... Byłam zachwycona. Ale później przypomniałam sobie skąd zespół kojarzę.. Dwa lata temu byłam na weselu, na którym oni grali. Fakt, że mieli utrudniony kontakt z publicznością, bo wesele było na dwupoziomowej sali, ale wydaje mi się, że nie uciągnęli wesela. Nie wyczułam inwencji twórczej, starań, żeby siedzący goście wreszcie wstali i ruszyli na parkiet. Być może to też kwestia gości, nie potrafię na to pytanie jednoznacznie odpowiedzieć. Nie podobało mi się to wesele i może ze względu na to nie zdecydowałam się na ten zespół. Mimo wielu bardzo dobrych opinii na forum.

Rewers - 5 sympatycznych, młodych chłopaków, którzy jak widać bardzo się starają, żeby każdy się bawił dobrze na imprezie. Grają fajnie, słychać rytm, mają wiele instrumentów. Mnie natomiast odstraszyły wokale. Mam wrażenie, ze panowie nie bardzo potrafią śpiewać. Oczywiście to już kwestia gustu, a także być może też samej płyty i nagrania dźwięku, ale mam wrażenie, że to mogło wynikać z czegoś innego. Nie mam niestety możliwości posłuchania ich teraz na żywo, a decydować muszę szybko, ale jeśli ktoś będzie miał inne refleksje na temat wokalu, to w sumie pod każdym innym względem prezentują się fajnie. I wydaje mi się, że potrafią robić dobre imprezy :) Ostatecznie się nie zdecydowaliśmy.

Haris - odwiedziliśmy kierownika zespołu, który rozmawiał z nami tak, jakby był bardzo znudzony... Ale postanowiłam na to nie zwracać uwagi i posłuchać oferty. Plusem tego zespołu jest bardzo przystępna cena, żywe instrumenty, mocna strona to też zabawianie gości, będą potrafili rozruszać towarzystwo, to na pewno. To druga kapela w moim rankingu. Powiem jednak szczerze, że mam obiekcje. Na weselu, które oglądaliśmy mieli na przykład rozstrojoną gitarę... W partiach solowych aż uszy trzeszczały... Może to tylko wypadek przy pracy. Wolę tak właśnie myśleć :) Z wokalami różnie. Ale kapela mi się podoba muszę przyznać.

Comes - jesteśmy bardzo bliscy zdecydowania się właśnie na nich. Co prawda nie mają perkusji, na której bardzo nam zależało, ale wokalistka śpiewa bardzo ładnie i czysto, a jak się okazało niełatwo znaleźć taki zespół :) Przy stołach ładnie współgrają saksofon i akordeon, mają uniwersalny repertuar... Mało informacji o nich na forum i to mnie trochę martwi, zastanawiam się też nad tym jak będą zabawiali gości. Ale generalnie - jestem na tak :)

Wydaje mi się, że mogę natomiast polecić zespół, który się nazywa, o ile dobrze pamiętam, Avantis. Sami faceci, są spod Łowicza. Bawiłam się na weselu, na którym grali 4 lata temu i do tej pory nie byłam na żadnym lepszym weselu. Mam nadzieję, że nie zmienił się skład, wokale czyste, dobre, męskie. Próbowałam ich ściągnąć na moje wesele, ale... niestety - są już zajęci :) Jakoś muszę si z tym pogodzić. Próbowałam rozpytywać tu na forum czy ktoś o nich słyszał, ale nie spotkałam się z odezwą :) Niestety nie wiem czy w ich składzie zmieniło się coś przez te 4 lata. Nie rozmawiałam z nimi o szczegółach, bo mój termin i tak już zajęty...

Mam nadzieję, że moje refleksje komuś się przydadzą :)
Ostatnio zmieniony przez mysza83 Sob Mar 07, 2009 5:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zepps 
Firma

Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 5
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 11:57 am   

Po przeczytaniu wypowiedzi "mysza 83" i wielu innych podobnych zauważyłem pewną prawidłowość przy wyborze zespołu na wesele. Koleżanka wyżej napisała że szuka zespołu z "żywymi" instrumentami a fakt, że będzie musiała zaakceptować klawisze nie przyjmuje z zachwytem. Nie bardzo rozumiem stwierdzenie "żywe instrumenty" ale domyślam się, że chodzi o takie, które pozwolą zespołowi grać na żywo (perkusja i gitara basowa obowiązkowo) a nie puszczać różnego rodzaju podkłady. Tymczasem zdecyduje się najprawdopodobniej na zespół, który z graniem na żywo ma niewiele wspólnego. Od razu pisze, że nie znam żadnego z tych zespołów i w związku z tym żadnego nie polecam ani nie odradzam bo każdy z nich może być świetny ale także beznadziejnie słaby. Chodzi mi po prostu o to, że chyba z 90% osób szukających zespołu na wesela twierdzi, że chce zespół grający na żywo a najczęściej kończy się na typowych składach "podkładowych" 3 osobowych. Zastanawiam się jakie są powody tego typu postępowania, co ma wpływ na taki właśnie rozwój wydarzeń prowadzący do tego, że inne są założenia na początku a inne decyzje ostateczne.
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 12:05 pm   

Zepps napisał/a:
Zastanawiam się jakie są powody tego typu postępowania, co ma wpływ na taki właśnie rozwój wydarzeń prowadzący do tego, że inne są założenia na początku a inne decyzje ostateczne.


Hmm... Cena?
 
 
Magda M. 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 43
Skąd: Łódź PL/Aalborg DK
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 1:04 pm   

Chciałam poinformować managerow zespołow ze w maju 2008 znalazlam juz zespol (wybralismy Markusa) i dziekuje za przesylane oferty (marzec 2009)

Moj temat poszukiwania zespolu jest juz nieaktualny ; )
_________________
 
 
mysza83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Lut 2009
Posty: 512
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 2:53 pm   

Szukam zespołu, który potrafi grać na żywo, bo byłam na weselu, na którym zabrakło prądu... :) I wszystko jasne! :)
Poza tym lubię jak do stołów podchodzi orkiestra z akordeonem i np. saksofonem. Znam wiele osób, które wybierają na przykład DJ-a i nie widzę w tym nic złego - kwestia gustu :)
_________________


 
 
asienkaaa 

Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 17, 2009 3:55 pm   

Czy ktoś z Was bawił się przy zespole Witraż?
 
 
igunia 

Dołączyła: 05 Mar 2009
Posty: 7
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Mar 22, 2009 6:23 pm   

hej mam takie pytanie bawił sie ktoś moze z zespolem "spektrum"
 
 
littlegerl 

Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Mar 22, 2009 8:07 pm   

hej, znacie może jakąś dobra, sprawdzoną orkiestrę...porady szukam...
pozdrawiam
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 27, 2009 10:18 am   

littlegerl, poczytaj sobie ten wątek - może znajdziesz coś dla siebie :)
_________________

 
 
 
lilka 

Dołączyła: 04 Kwi 2009
Posty: 0
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 2:10 pm   

witam. kiedy byłam na weselu u mojej przyjaciółki byłam pod wrażeniem orkiestry i postanowiłam że ten zespół będzie mile widziany również na moim weselu. kiedy ustaliliśmy termin naszego ślubu zdobyłam numer i zadzwoniłam do kapeli... no i okazało się że półtora roku przed uroczystością nasz termin mają zajęty :( i tu zaczynają się schody... mieszkam za granicą i nie mam możliwości sprawdzenia jak orkiestra, której demo spodobało mi się w necie, brzmi na żywo.

czy ktoś może słyszał coś na temat zespołu "zodiak", zainteresowała mnie ich strona ale nie jestem do końca przekonana.

mysza 83 poleca Avantis czy mogłabym dostać namiary???

Gorąco polecam System są z okolic Częstochowy (zespół o którym wspomniałam na początku)
Ostatnio zmieniony przez lilka Wto Kwi 07, 2009 2:27 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 2:24 pm   

O zespole Zodiak jest oddzielny wątek http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=3212 co do Avantis polecam kontakt na priv z myszą83
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 2:25 pm   

Proszę pytania o konkretne orkiestry zadawać w ich wątkach, a o namiary jeśli nie ma ich w wątku "Nasze zespoły" proszę pytać na priv osób, które mogą je mieć.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
lilka 

Dołączyła: 04 Kwi 2009
Posty: 0
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 3:05 pm   

dziękuję za szybką odpowiedź, a co do wypowiedzi moderatora to wydaje mi się ze jeśli czegoś nie wiem nie czyni to ze mnie idioty. okaż trochę wyrozumiałości. pozdrawiam.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 6:28 pm   

Żadna z nas nie użyła takiego słowa, więc sobie nie dopowiadaj treści, których nie ma.

Pisanie na forum wymaga przeczytania regulaminu i FAQ - jest tam napisane wszystko o czym my piszemy. To tak dla przypomnienia.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 6:35 pm   

kryszka, mysle ze lilka ma na mysli Twoj podpis. Tam jest o idiotach... :D
 
 
AGNIESZKA2012 

Wiek: 37
Dołączyła: 27 Kwi 2009
Posty: 0
Skąd: Tomaszow Maz
Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 8:25 pm   Szukam zespołu na wesele, termin 17,10,2009

Szukam zespołu na wesele, termin 17,10,2009 Tomaszow Maz
Pozdrawiam:)
_________________
Aga
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 1:37 pm   

AGNIESZKA2012, połączyłam wój temat z istniejacym juz wątkiem, proszę o przeszukanie tematu Nasze zespoły http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=7493 znajsdziesz tu namiary i odwołania do watków o poszczególnych zespołach :)
_________________

 
 
 
narcyz 

Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 4:23 pm   

słyszałam ze dobry jest zespól Crazy.
ja natomiast odradzam zespół Sekret
pozdrówki
 
 
magda8405 

Wiek: 40
Dołączyła: 15 Kwi 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 04, 2009 4:53 pm   

Witam wszystkich. Czy posiadacie jakąś info na temat zespołu MASTERS ale nie z Tuszyna, bo Ci już w tym roku nie grają. Chodzi mi o zespół z Łodzi. Proszę o info jak wyglądają wesela z ich udziałem. Dziękować :eek:
_________________
02.10.2010 ours happy day :-)
 
 
 
jarzabek3 

Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 0
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Maj 04, 2009 8:54 pm   Poszukuje zespołu, Bełchatów

Poszukuje zespołu na wesele 25.09.2010r, także poszukuje kontaktu do zespołu picolo z Bełchatowa.

Przeniosłam post do odpowiedniego watku
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Maj 05, 2009 9:53 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
andrzej39 

Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 0
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Maj 10, 2009 4:39 pm   Poszukuję orkiestry!!!

Poszukuję orkiestry na wesele (ew. poprawiny) w terminie 29 sierpnia 2009 r.
Sala w Uniejowie.

Kontakt tel. 514 73 70 13
lub
e-mail: piotr.andrzej@tlen.pl
_________________
andrzej39
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Nie Maj 10, 2009 5:14 pm, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
poker000 

Dołączyła: 11 Maj 2009
Posty: 12
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Maj 15, 2009 8:37 am   poszukuje fajnego zespołu

błagam pomóżcie nam znaleźć jakis fajny zespół na 19 czerwca 2010r.wszytsko juz jest zajete.wesele bedzie na ok 120-150osob. juz starcilismy nadzieje
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 15, 2009 10:53 am   

poker000, przeniosłam Twój post do odpowiedniego wątku.
_________________

 
 
 
e_lady 

Dołączyła: 01 Maj 2009
Posty: 26
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pią Maj 15, 2009 3:45 pm   Re: poszukuje fajnego zespołu

poker000 napisał/a:
błagam pomóżcie nam znaleźć jakis fajny zespół na 19 czerwca 2010r.wszytsko juz jest zajete.wesele bedzie na ok 120-150osob. juz starcilismy nadzieje


Teraz to się przeraziłam :o - planujemy ślub 26.06.2010 , z salą już jest ciężko, a tutaj jeszcze piszesz, że zespoły mają już pozajmowane terminy :( Chyba również muszę zabrać się za poszukiwania 8)
 
 
mar555 

Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 0
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 18, 2009 9:46 pm   

Mam pytanie interesuje mnie jak spisuje sie zespół WEST z Moszczenicy.czy ktoś z was bawił sie przy ich muzie na jakimś weselu?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 18, 2009 9:50 pm   

mar555 napisał/a:
Mam pytanie interesuje mnie jak spisuje sie zespół WEST z Moszczenicy.czy ktoś z was bawił sie przy ich muzie na jakimś weselu?

Witam na forum i proszę o zapoznanie się z jego regulaminem, zwłaszcza funkcją Szukaj.
Wątek o tym zespole już istnieje i tam zapraszam z ewentualnymi pytaniami: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=7152
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
tybulos 

Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 0
Skąd: www
Wysłany: Sob Maj 23, 2009 12:11 am   

Polecam zespół QUIZ . Byłam na kilku imprezach z ich udziałem . Bawiłam się super :smile: .
Kontakt do nich to

edit: usunęłam nr telefonu, dane kontaktowe podajemy wyłacznie na priv.
Pusiak


[ Dodano: Sob Maj 23, 2009 8:23 pm ]
tybulos, tybulos, tybulos, tybulos, bbbbbbbbbbbbbbb
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sob Maj 23, 2009 8:44 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl