Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze obrączki

Z jakiego metalu wykonane s? Wasze obr?czki?
?ó?te z?oto
43%
 43%  [ 182 ]
bia?e z?oto
20%
 20%  [ 88 ]
czerwone z?oto
0%
 0%  [ 2 ]
??czone z?oto : ?ó?te i bia?e
30%
 30%  [ 127 ]
??czone z?oto : trzy kolory i wi?cej
1%
 1%  [ 7 ]
tytan
2%
 2%  [ 9 ]
tytan ??czony ze z?otem
0%
 0%  [ 4 ]
inny metal (jaki?)
0%
 0%  [ 4 ]
Głosowań: 395
Wszystkich Głosów: 423

Autor Wiadomość
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 15, 2004 9:58 pm   

Mia napisał/a:
My też wolimy białe złoto i ja też mam pierścionek zaręczynowy z białego, ale obrączki tylko z białego wydają mi się zbyt skromne. Po jakimś czasie noszenia, matowieją i tak jakoś blakną, że wydają mi się strasznie zwykłe. Dlatego zdecydowaliśmy się na łączone z białego i żółtego złota.


Mia - :graba: (to tak jak my)
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sob Lut 05, 2005 11:13 pm   

Marzą mi się zwykłe gładkie obrączki z żółtego złota, jakieś 3-4 mm szerokości. I mamy problem, bo u mojego przyszłego objawiło się zamiłowanie do biżuterii ;) Będę walczyć, żeby obrączki nie były bardziej ozdobne niż pierścionek zaręczynowy
 
 
krzys 

Dołączył: 06 Wrz 2004
Posty: 17
Skąd: poznań
Wysłany: Pią Lut 11, 2005 1:14 pm   

lesia napisał/a:
Bo te zdjecia to tylko tak dla orientacji co do ksztaltu -jak napisalam , ze strony apartu nie da sie wkleic bo maja teraz strone we flashu


Zawsze można kliknąć 'wyślij znajomemu' ( z tego menu ) do siebie i mamy link na swojej skrzynce :lol:
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Lut 13, 2005 4:01 pm   trzeba przymierzac

Jak sie okazuje -z obrączka jak ze suknia slubna -myslalam o najprostszej , klasycznej, a po przymiarce okazuje sie coś innego.
Ponieważ moja obrączka ma byc z białego złota w wielu przypadkach po przymiarce okazuje sie, ze to nie TO i to cos dotąd wymarzone , w tym srebrnym kolorze wygląda jak część od...armatury :)
A może gdzieś sprzedja srebrne obrączki? Słyszał ktoś?
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 13, 2005 4:38 pm   Re: trzeba przymierzac

joa napisał/a:
Jak sie okazuje -z obrączka jak ze suknia slubna -myslalam o najprostszej , klasycznej, a po przymiarce okazuje sie coś innego.
Ponieważ moja obrączka ma byc z białego złota w wielu przypadkach po przymiarce okazuje sie, ze to nie TO i to cos dotąd wymarzone , w tym srebrnym kolorze wygląda jak część od...armatury :)
A może gdzieś sprzedja srebrne obrączki? Słyszał ktoś?


Chciałoby się powiedzieć - a nie mówiłam? :wink: :lol: :mrgreen:
My z P. przechodziliśmy przez to samo. Nie widziałam nigdzie w Łodzi salonu ze srebrnymi obrączkami, ale kiedyś w Twoim Stylu był dodatek weselny, tam widziałam, i wyciełam nawet piękną srebrną obrączkę z wtopionymi małymi cyrkoniami w kształcie serduszka - są takie podobno w Folli Follie (gdziekolwiek to jest :? ). No i kosztowała jedyne 170 zł.
Próbowałam znaleźć ich w sieci, i nawet mi się udało, ale obrączki tam nie znalazłam...

Ale życzę owocnych poszukiwań. :D
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 21, 2005 9:52 am   

A My z moim M. własnie wczoraj zamówiliśmy i zadatkowaliśmy obrączki :D Nie sa z całą pewnością standardowe, należa do tych "udziwnionych" ale Nam obojgu się podobają i fajnie w nich wyglądamy :)



tyle tylko, że Nasze są od Kruka, nie z Yes no i sa jednak tańsze :D
_________________

 
 
 
Viola 


Wiek: 49
Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 21, 2005 3:35 pm   

A my dziś właśnie idziemy odebrać nasze zamówione wcześniej w A&A obrączki. Już się nie mogę doczekać..... :-) Nie wiem czy można znaleźć gdiześ ich obrączki na stronie, ale jeśli nie to postaram się niedługo zrobić jakieś zdjęcie i wkleić.
Są łączone poprzecznie z białego i żółtego złota i w środku grawerka po .. starogrecku... jestem bardzo ciekawa efektu :roll:

[ Dodano: Pon Lut 21, 2005 3:57 pm ]
Ale ja mam obrączki z A&A a nie z APARTu. Zresztą zajrzałam na stronę, ale naszych tam nie ma.... Ale dziękuję za pomoc.

[ Dodano: Pon Lut 21, 2005 4:02 pm ]
Hmm, Opium, chyba usunęłaś swój post, ale ja niestety zdążyłam go już przeczytać i odpowiedzieć Ci :cry:
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 22, 2005 5:47 pm   

[ Dodano: Wto Lut 22, 2005 5:47 pm ]
Ja mam obrączki z dwóch koloró złota, żółte z białym. dolna powłoka z białego, zalana na górze żółtym, a potem wycięta jest w tym fala. Jest to wzór firmy A&A ale bardzo kosztowny ok 3000- niestety nie przeznaczyłabym tyle na obrączki więc zamówilismy je u jubilera , są identyczne a kosztuja 1/3 ceny. :lol:
 
 
juttah 


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Paź 2004
Posty: 49
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Mar 04, 2005 6:48 pm   

Ja bym się bała nosić tyle kasy na palcu... może ja mam jakieś inne podejście..
 
 
Marti 

Wiek: 44
Dołączyła: 13 Lut 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Mar 10, 2005 5:11 pm   

Kupiliśmy obrączki w Aparcie za 600 zł z 20% rabatem . Są proste ale i nowoczesne. Dwukolorowe. Na wierzchu białe złoto, ale w świetle dziennym nie widać różnicy. Fajne są i do wszystkiego pasują. :wink:
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Pią Mar 11, 2005 9:01 am   

Pusiak, gdzie zamawialiście obrączki? Twój model był pierwszym, jaki wpadł w oko narzeczonemu i przez moment próbowałam się do niego przekonać. Ale o czym, chcę napisać - sprzedwca na Piotrkowskiej zdecydowanie nam odradzał. Szybko się niszczą i nie można ich ani powiększyć ani zmniejszyć. Z całą pewnością swoją zniszczyłabym bardzo szybko, bo nie zamierzam zdejmować do pracy
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Mar 15, 2005 10:54 pm   

opium podałam te strone na linki obrączki, adresy i tam są ale innej firmy, choc wyglądaja identycznie
_________________

 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 09, 2005 1:51 pm   

a mnie się takie wymarzyły białe złoto i dla mnie z 1 brylantem a dla K gładka bez żadnych ozdóbek :D cuś takiego:

44b.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 672 raz(y) 7.17 KB

_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Sob Maj 14, 2005 11:20 pm   

Zamówiliśmy obrączki! Są całe z żółtego złota, szerokości 4mm, proste bokami lekko fazowane. Bardzo podobne do tych, które wkleiła Kryszka, tylko boki chyba jednak bardziej fazowane. Niestety nie mam zdjęcia, zamówiliśmy je w niewielkim sklepiku jubilerskim.
_________________
 
 
Rene 


Wiek: 45
Dołączyła: 31 Sty 2005
Posty: 74
Skąd: śląsk
Wysłany: Wto Maj 17, 2005 2:36 pm   

My już też mamy obrączki
takie nam się najbardziej podobały

ważą 9 gramów i szerokie są na 5mm
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 17, 2005 3:14 pm   

Rene napisał/a:
My już też mamy obrączki
takie nam się najbardziej podobały
Obrazek
ważą 9 gramów i szerokie są na 5mm


Identyczne jak nasze, grubuśc ta sama, wygląd ten sam, tylko nasz mają grawer w środku :D
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Gniesia 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Wrz 2004
Posty: 123
Skąd: Pilawa
Wysłany: Wto Maj 24, 2005 2:16 pm   

Takie obrączki zamówiliśmy. Bardzo proste, trapezowate. Szerokość 4,5 mm. Te są trochę szersze 5 mm.

obrączki.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 724 raz(y) 22.88 KB

_________________
::: 23 lipca 2005r. :::
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 24, 2005 2:18 pm   

Piękne obrączki! :D
My chcemy zamówić identyczny kształt tylko z białego złota i w mojej diamencik :graba:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 06, 2005 10:23 pm   

My mamy zamiar zakupić obrączki w Aparcie, tylko jeszcze zastanawiamy się dokładnie które?

[img]http://www.wec.com.pl/repository/products/Obraczki%20slubne/Dwa%20i%20trzy%20kolory%[/img] ale chyba to będzie ta, z tm, że cała zółta
_________________
 
 
 
Linka 


Wiek: 46
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 16, 2005 8:43 pm   

Zamówiliśmy obrączki! Kruk - model Sempra. Są klasyczne nie za szerokie i nie za wąskie, z żółtego złota, a w środku będą nasze imiona i data ślubu. Nie wklejam fotki bo podobne, no może trochę węższe (4mm) są w poście Rene.
_________________


:)
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 28, 2005 4:14 pm   

jutro idziemy zamówić obrączki :oops:
cały czas byliśmy nastawieni na białe złoto aż tu nagle oboje doszliśmy do wniosku, że wolimy zółte

że kobieta zmienną jest to ja wiedziałam ale żeby facet też :lol:
a tak poważnie to się ciesze, że się zgadzamy co do tych obrączek 8)
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Lily 


Dołączyła: 11 Mar 2005
Posty: 19
Skąd: Canada
Wysłany: Sro Cze 29, 2005 4:45 am   

My mielismy robione obraczki na zamowienie. Gladkie z bialego zlota z 3 kamianiami. Moj maz i ja mamy takie same. Moja jest mniejsza i nie bardzo szeroka tylko. Mojego meza obraczka jest duzo szersza i kwadratowa. Kwadratowa dlatego zeby sie nie przesuwala latwo. Moja sie ciagle przesuwa i kamienie mam na boku lub pod spodem. Wezme ja zeby zespawali razem z pierscionkiem zareczynowym to juz sie przesuwac nie bedzie.
Kamienie. My mamy 3 kamienie, 2 szafiry i jeden brylant. Brylant jest prostokatny (bardzo czysty) a szfiry kwadratowe nie bardzo ciemne. Ale w obraczce widac ze niebieskie ale cimne wygladaja. Szafiry sa bo bokach brylantu. Nie mam elektronicznego zdjecia obraczek i nie mam scanera. Tak ze i mezczyzni nosza obraczki z kaminiami.

[ Dodano: Sro Cze 29, 2005 4:49 am ]
juttah napisał/a:
Ja bym się bała nosić tyle kasy na palcu... może ja mam jakieś inne podejście..


Hehehe trzeba ubespieczyc.
_________________
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 29, 2005 12:14 pm   

jak ktos sie nie zna na brylantach szafirach to sie nie zorientuje ! wiec nie ma sie co bac. nieraz nosza dziewczyny wielkie , z kolibry podobne do złota tez musza se bac bo to malo sie różni.... hehe. mysle ze sa piekne obraczki Lily :wink:
_________________

 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lip 03, 2005 9:56 pm   

A ja byłam wczoraj w galerii oglądać obrączki.Znalazłam nawet takie jak mi się podobały ale...niestety mój "men" się uparł że takich to on nie chce,że wyglądają jak jakaś nakrętka czegoś tam(nie pamiętam czego) i że takich to on może mi przynieść tysiąc z pracy. :evil: Wkurzył mnie.No to już nie wiem jakie...
przynajmniej jesteśmy zgodni co do tego że mają być z białego złota,ewentualnie łączone białe z żółtym :roll:
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 05, 2005 9:40 am   

A nasze będą takie, krakowwskim targiem 4,5 (ja chciałam większe a miś mniejsze)
w mojej diament ale włożony dość nestandardowo bo z brzegu a nie po środku obrączki

_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 05, 2005 10:49 am   

No nasz są najbardziej tradycyjne jakie się dało, przy tym wyborze byliśmy zgodni :-)
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 05, 2005 6:51 pm   

Kocie ładne obrączki poza tym oryginalne i fajne rozwiązanie z tym diamentem, dzięki temu obrączka nie wygląda jak pierścionek. My już też wybraliśmy, ale zamówimy pod koniec lipca będą z żółtego złota proste i gładkie.
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Viola 


Wiek: 49
Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 08, 2005 10:24 am   

A oto nasze obrączki z A&A z łączonego w połowie złota białego i żółtego...
Niestety po ponad 2 i pół miesiąca nieustannego noszenia, muszę z przykrością stwierdzić, że się lekko wycierają i są małe ryski :cry:
Dziewczyny czy to możliwe żeby złoto niszczyło sie tak szybko?!

obraczki1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 680 raz(y) 85.61 KB

obraczki.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 676 raz(y) 79.72 KB

 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Lip 08, 2005 12:12 pm   

Tak, to możliwe :? Niestety

Złoto t wbrwe pozorom miękki metal :roll: i ja na swoich trzytygodniowych też widzę kilka rys - przypuszczam że od pierścionka zaręczynowego, któy noszę na palcu obok :?
_________________

 
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 09, 2005 11:25 pm   

Wreszcie wybraliśmy: obrączki robią się już u jubilera model wybrany z APARTa (nasze są całe błyszczące a nie matowe jak na fotce)
_________________
 
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 11, 2005 9:13 am   

Dotka ja się zastanawiam nad troszkę podobną do twojej.Wklejam zdjęcie.
Ta na kolejnych zdjęciach też mi się podobają.
Ogólnie to mam problem z wyborem,bo większości obrączek jakie są w sprzedaży nie można potem powiększyć.Jedynie z tymi najprostszymi nie będzie problemu no ale ja chcę jakąś z białego złota.A prosta z białego złota wygląda tak sobie :(
Jak się w końcu zdecyduję to wkleję zdjęcie.

obrączka1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 697 raz(y) 6.53 KB

obraczka2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 643 raz(y) 6.48 KB

obraczka3.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 669 raz(y) 6.3 KB

_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 25, 2005 5:32 pm   

Nareszcie i my mamy już obrączki, odebrałam je dzisiaj z salonu A&A :D Obrączki wykonane są z żółtego złota klasyczne, proste.
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Malgoosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2005
Posty: 145
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 27, 2005 10:21 pm   

joasiu a Wy w koncu na jakie sie zdecydowaliscie???????????
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 28, 2005 9:29 am   

Wczoraj właśnie byliśmy po obrączki.Przeszliśmy kilometry.Jak mi się coś podobało to mojemu M. nie i odwrotnie.Już myślałam że nic nie wybierzemy ale w końcu spodobały nam się 2 wzory.A zdecydowaliśmy się w końcu na obrączki z białego złota,matowane :shock: :shock: A tak się zarzekałam że takich nie kupię,ale podobno nowy sposób matowania na nich jest, więc może będą trwalsze.Ach później się będę martwić teraz są śliczne.Za 3 tygodnie odbiór.Można je zobaczyć na stronie:
www.wkruk.pl >kolekcja miłosna>UNICA (nie umiem wkleić z tej strony zdjęcia,na żywo wyglądają trochę inaczej,ta szersza część jest matowa a ta węższa świecąca)

śmieszna była sytuacja z grawerem.Bo wcześniej rozmawialiśmy i ja miałam wymyślić coś na obrączkę dla mojego M. a on dla mnie.No i on miał mieć na obrączce :bądź grzeczny MORCIN.A ja: bądź grzeczna AZIA ,bo tak do siebie mówimy.Ale mój M. u jubilera podszedł bardzo poważnie do sprawy i zażyczył sobie na swojej datę ślubu i imię Joanna :shock: nigdy do mnie nie mówi Joanna :lol: ach,no to mamy zwykłe napisy.Może i dobrze.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
Malgoosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2005
Posty: 145
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 28, 2005 1:32 pm   

Kati to moze uda Ci sie wstawic tez nasze. niestety sa ze stronki Apartu na 8 stronce z obraczkami, model srodkowy nr B01. plizzzzzz :)
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 28, 2005 1:45 pm   

a nasze są dokładnie takie jak te wklejone przez Kota
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sob Lip 30, 2005 11:25 pm   

tradycyjne gladkie obraczki! chude bo nie podobaly nam sie inne!
_________________
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 12, 2005 10:56 am   

NASZE B?D? Z BIAŁEGO ZŁOTA, 4 MM, PÓŁOKR?GŁE, BEZ ?ADNYCH WZORKÓW. CHCIELI?MY KUPI? MATOWE ALE Z RACJI TEGO ?E SI? SZYBKO NISZCZ?, ZDECYDOWALI?MY SI? NA NORMALNE.
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
monique 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Lut 2005
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 13, 2005 9:34 am   

?aneta napisał/a:
tradycyjne gladkie obraczki! chude bo nie podobaly nam sie inne!


tak jak u mnie - tradycja górą :D
zwykłe proste złote obrączki, 3 mm szerokości bez żadnych ozdób - tylko grawer w postaci naszych imion i daty śluby
_________________
serdecznie pozdrawiam Gość i życzę miłego dnia ;-)
 
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sob Sie 13, 2005 3:46 pm   

monique napisał/a:
?aneta napisał/a:
tradycyjne gladkie obraczki! chude bo nie podobaly nam sie inne!


tak jak u mnie - tradycja górą :D
zwykłe proste złote obrączki, 3 mm szerokości bez żadnych ozdób - tylko grawer w postaci naszych imion i daty śluby


:graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba: :graba:
My mamy grawer "kochanej żonie' "kochanemu mężowi"
_________________
 
 
monique 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Lut 2005
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 14, 2005 10:20 pm   

?aneta napisał/a:
My mamy grawer "kochanej żonie' "kochanemu mężowi"


bardzo oryginalnie :graba:
_________________
serdecznie pozdrawiam Gość i życzę miłego dnia ;-)
 
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Sie 16, 2005 8:40 pm   

monique napisał/a:
bardzo oryginalnie :graba:


Zmieniliśmy w ostatniej chwilii! Mialo być:
Maciej
?aneta
Lepiej jest tak!
_________________
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Sie 16, 2005 10:16 pm   

U nas jeszcze byl problem z obrączkami,ale wyrobili się w terminie!
Ku mojemu zaskoczeniu mąż ma lżejszą obrączkę ode mnie a jest większa o 4 numery!
Takie same są! Nie wiem skąd się to bierze,a pani w Apart powiedziala,że tak czasem bywa,bo obrączki są robione maszynowo!
_________________
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sie 17, 2005 6:54 am   

?aneta napisał/a:
Ku mojemu zaskoczeniu mąż ma lżejszą obrączkę ode mnie a jest większa o 4 numery!
Takie same są! Nie wiem skąd się to bierze,a pani w Apart powiedziala,że tak czasem bywa,bo obrączki są robione maszynowo!


jeśli są tej samej grubości i szerokości ale jedna jest większa o 4 numery i waży mniej od Twojej :shock: :shock: to ja bym tu wyczuwała jakieś oszustwo.Poszłabym do innego jubilera żeby sprawdził co i jak.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Sie 17, 2005 11:34 am   

joanna_25 napisał/a:
jeśli są tej samej grubości i szerokości ale jedna jest większa o 4 numery i waży mniej od Twojej :shock: :shock: to ja bym tu wyczuwała jakieś oszustwo.Poszłabym do innego jubilera żeby sprawdził co i jak.


Już się do nich przyzwyczailiśmy i nie będziemy ich oddawać w cudze ręce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ?artuję! Jakoś już o tym nir myślę chociaż nie ukrywam,że na początku się zastanawialam!
_________________
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 9:19 am   

I nas w końcu dopadły obrączki :wink:
I o dziwo - choć zamierzaliśmy kupić obrączki dwukolorowe - po róznorakich mierzeniach okazało się, że chcemy takie tradycyjne, półokrągłe - 4mm i żadnych innych. Kolorowe na palcu P. wyglądały jak pierścionek :lol:
 
 
beciak 

Dołączyła: 12 Lip 2004
Posty: 11
Skąd: kraków
Wysłany: Czw Sty 12, 2006 8:42 am   

joanna_25 napisał/a:
wklejam zdjęcia moich obrączek.
coraz bardziej mi się podobają.Cieszę się że wkońcu zdecydowałam się na takie matowane.


taki zupelny Ot
moje tez byly matowe ale juz nie sa ten mat sie bardzo wyblyszcza trzeba sie z tym liczyc
ja mialam satynowane i po pol roku juz sa blyszczace :(
_________________
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 1:39 pm   

rorrim napisał/a:
I o dziwo - choć zamierzaliśmy kupić obrączki dwukolorowe - po róznorakich mierzeniach okazało się, że chcemy takie tradycyjne, półokrągłe - 4mm i żadnych innych.

Popieram, my też oglądaliśmy różne, ale D tylko w takich tradycyjnych wyglądał normalnie :D
A ponieważ zapiera się że on nigdy nie zdejmie obrączki :wink: no to muszą być ładne :D
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 31, 2006 5:05 pm   

Coś w tym stylu

1338l_36-d.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 489 raz(y) 16.69 KB

_________________
 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 31, 2006 5:34 pm   

my mamy bardzo podobne :) Mój mąż który niebył zbytnio przekonany do obrączki i czy wogóle będzie ją nosił teraz zdejmuje tylko do zmywania i kąpieli :)
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl