Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Pią Sty 08, 2010 5:52 pm
Poszukuję orkiestry
Autor Wiadomość
thiti 

Wiek: 47
Dołączyła: 30 Mar 2004
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 10:07 pm   

na 90% 11 czerwca 2005
 
 
Jelonek 

Dołączyła: 14 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Kwi 14, 2004 1:21 pm   Kapela !!!

POMOCY !! !!
okazało się ,że na 04 września wszelkie znane mi kapele mają
już inne imprezy , a ja naiwna myślałam ,że jeszcze czas :cry:
Kto ma namiary na jakichś sensownych muzykantów ?
Pomóżcie :)

Jelonek
 
 
joi 

Dołączyła: 02 Cze 2004
Posty: 1
Skąd: zgierz
  Wysłany: Sro Cze 02, 2004 9:51 am   

CZeść,
przeglądam i przeglądam dyskusje o zespolach i ... :O

czy też mogę prosić o pomoc????

ślub i wesele jest spontaniczne (2 tygodnie temu podjęta decyzja) i na razie żadnych konkretów - a magiczna data 4.IX :)

czy mogę prosić o namiary na zespoły?
wiem, że to mało czasu.... ale trzeba mieć nadzieję.. :P
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 14, 2004 11:22 am   

Ja byłam u zespołu Bees a nie Bis nie wiem czy to te same zespoły czy różne, bo wymowa nazwy ta sama :)
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 14, 2004 3:14 pm   

pipi napisał/a:
Ja byłam u zespołu Bees a nie Bis nie wiem czy to te same zespoły czy różne, bo wymowa nazwy ta sama :)


Pipi to dwa różne zespoły :wink:
_________________

 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lip 07, 2004 6:14 pm   

Ale bryndza buuuuu

Nadal szukam zespołu


Mam nadzieję że kankana zatańczę
_________________

 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 07, 2004 9:55 pm   

Kati napisał/a:
Mam nadzieję że kankana zatańczę Obrazek


Jestem pewna że zrobisz furorę :D
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lip 07, 2004 11:33 pm   

Jak kapeli nie znajdę - tańczę bez muzyki :)
_________________

 
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 07, 2004 11:37 pm   

Kati, nie martw się, ja też nie mam zespołu i wciąż szukam. Już głowę tracę, bo nie wiem na co się zdecydować, a to znów termin zajęty. Straszne. A przecią zespół, to 3/4 sukcesu.
Nie martw się, będziemy się nawzajem wspierać:)



Just_Kate, mam prośbę o namiary na Twój zespół, jeśli jest możliwe.Pisałaś, że warto w niego zaiwestować, więc ufam Tobie. I ratuj:)
 
 
 
stefka 


Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 17
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Pon Sie 30, 2004 10:06 pm   potrzebna orkiestra!!!!!

Poszukuję sprawdzonego zespołu, który umili wesele...

Jestem delikatnie podłamana, bo już miałam zaklepany termin (umowę miałam spisać dopiero pół roku przed ślubem - wcześniej Panowie z orkiestry nie chcieli)... ale niestety wystawili mnie i podpisali umowę z kimś innym. Byli super, sprawdzeni i w ogóle ale ich zachowania nie będę komentować, choć mogłabym im zrobić "małą" antyreklamę.
Jeśli macie jakieś namiary, dajcie znak na niebie, ziemi lub na...kompie.

Pozdrówka
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pon Sie 30, 2004 10:33 pm   

Uuuu nieładnie.Ja orkiestrę też miałamzałatwaina na ostatnia chwilę tzn na 2 tygodnie przed. Zagrali we dwójkę, bo reszta zespołu wyjechała na wczasy, ale byli świetni. Wstyd sie przyznać, ale nie sądziłm, że sobie poradzą :oops:
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
stefka 


Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 17
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Pon Sie 30, 2004 10:41 pm   

Kasiu... namiary proszę :)
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Wto Sie 31, 2004 12:38 pm   

Stefka przesyłm listę którą robiłam jak sama szukałam zespołu i wsztyscy z forum mi w tym bardzo pomagali, może być nieaktualna bo robiłam ja na początku roku, no ale mam nadzieję że cos ci się uda znaleźć, powodzenia.
Przesłuchane:
1. Fantazja - 1300zł/3os, 1800zł/4os z wodzirejem, DVD 200zł/h => raczej pominąć, facet straszny opowiadacz i zupełnie ignoruje wszelkie pytania
2. Finezja - 1700zł/3os, 2200zł/3os+DVD =>omijać szerokim łukiem, totalnie nieprofesjonalny zespół, sprzęt przedpotopowy
3. Ekspert (Tuszyn) - 2200zł/4os (faceci) => polecany przez wiele osób, ale jak to mój tata powiedział "czterech smutnych panów"
4. Gracja => bardzo nam sie podobali, profesjonalnie przygotowani do spotkania, przynieśli chyba ze 4 kasety z różnych wesel i odpowiadali na wszystkie pytania
5. Zodiak (zespół mój i Mi) - 2000zł/4os => grają na żywo, klawisze, gitara 6 strunowa, perkusja i wokalistka, oczywiście faceci też śpiewają, babka i klawiszowiec brali udział w Drodze do Gwiazd, no z tych co były przesłuchane najbardziej się nam podobał

Nie przesłuchane:
1. Lawender (Zgierz)
2. Trio
3. Volare 1500zł/3os z wokalistką, gitara 6 strunowa, klawisze, polecani przez Borynę
4. "TIME" Krzysztof Kafarski (Kryszki i Galionki)
5. Comes p. Robert Dzierbicki 1400zł/3os
6. 2 Man Band p. Witold Sobierski 1500zł/3os
7. Fart
8. 6/9



edit: podane namiary zostały przeniesione do wątku o naszych orkiestrach
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Sro Lis 28, 2007 11:53 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Wto Sie 31, 2004 12:56 pm   

Ja mogę polecić moich muzyków. Wczesniej o nich pisałam w którymś poście :)

Naprawdę kawał dobrej muzyki w bardzo dobrym wykonaniu.

Z całą powagą jako muzyk to potwierdzam :)
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 31, 2004 9:59 pm   

My jesteśmy dopiero poumawiani na przesłuchania, ale zamieszczę obszerną relację.Troszkę boję się tych spotkań.

Kiwaxiu,jeśli możesz proszę o namiary na Twój zespół. Muzykowi zaufam:)

A w czwartek widzę się z San Marino Just Kati, i jeszcze poleconym Nex For You. Zobaczymy. Trzymajcie kciuki. Choć ślub mam za rok, to już część zespołów ma zajęte terminy:(
 
 
 
stefka 


Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 17
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Wto Sie 31, 2004 10:06 pm   

no właśnie... pozajmowane terminy. a słyszałyście o zespole Griss (grali w Borynie) albo Paradox?
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 08, 2004 11:28 am   

Dziewczynki, co wiecie o zespole O Man Band, czy też jak jest w niektórych postach 2 Man Band? jestem własnie po przesłuchaniu ich, na razie z tasmy, ale podoba się nam

Może ktoś z Was też ich słuchał :cry:
 
 
 
Bandora 

Wiek: 45
Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 24, 2005 7:49 am   

Zapraszam do przeczytania małego streszczonka jak to szukaliśmy kapeli. Art. dostępny na naszej stronie pod adresem http://jaroniek.fm.interia.pl w dziale Muzyka.
Pozdrawiam
_________________
Nasz ślub 03-09-2005 r.
Zapraszamy na nasz serwis przedmałżeński
http://jaroniek.fm.interia.pl
 
 
 
hyakuman
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lip 24, 2005 12:30 pm   Zespół muzyczny oryginalny i z klasą

Czy możecie polecić jakiś zespól muzyczny, ale żeby to byLo coś z klasą, a nie
dwóch panów z wąsikiem grających na syntezatorach i falszująca kobita ubrana
w lycrę?.... :lol:

[ Dodano: Nie Lip 24, 2005 12:36 pm ]
Chodziloby nam o cos oryginalnego, może np. kwartet (smyczkowy?...) albo zespól jazzowy, ale taki, żeby goście przy ich muzyce dobrze się bawili i mogli potańczyć, a jednocześnie bez "obciachowych" ;-) weselnych standardów w repertuarze.
PZDR - Marcin
 
 
Mario 

Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 18, 2005 4:00 pm   

Cześć,

Prosiłbym o jeszcze kilka namiarów na zespoły muzyczne. Obdzwoniłem lub słyszałem nastepujace zespoły muzyczne:FINEZJA, ORFEUSZ, HELIKOPTER,TEQUILA BAND, TIME, ANEX, DUBIK, EKWADOR, FORTEPIAN, EXPERT, LAURA, LAWENDER, MUSICLAND, ONE RED, ZODIAK, PASSAT, TRIO, GRISS, KARAT, FENIX, STANDARD, VABANK, UKLAD, EDEN
Niestety albo zajety jest już termin (czerwiec 2006) albo zespół gra z mini dyskow i tylko markuje granie.
Pozdrawiam
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 4:50 pm   

Wysłąłąm numer do Costa Brava :wink: - ale oni też grają z minidisców... Tylko że wokalistka ma fajowy głos :roll: :D
_________________

 
 
 
Mario 

Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 6:10 pm   

No niestety Costa Brava ma zajęty mój termin. Dzisiaj idę przesłuchać ostatni zespół. Mam nadzieję że bedzie OK bo jak nie to przyjdzie mi wybierać z tych, które maja jeszcze wolny terminm.
 
 
bajeczka 


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 9:12 pm   

Mario napisał/a:
No niestety Costa Brava ma zajęty mój termin. Dzisiaj idę przesłuchać ostatni zespół. Mam nadzieję że bedzie OK bo jak nie to przyjdzie mi wybierać z tych, które maja jeszcze wolny terminm.


A kiedy masz ten termin?
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 2:46 pm   

Pusiak - a kto w końcu grał na poprawinach?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 2:54 pm   

Zespół który polecił Nam własciciel sali, a w którym w dodatku grał jakis znajomy tesciowej :) Nazwy w tej chwili nie pamiętam, dowiem sie to napiszę :)
_________________

 
 
 
Agnesia 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2005
Posty: 187
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 9:48 pm   

Kierownikiem naszej orkiestry jest kuzyn Mojego. Orkiestra pochodzi z okolic Rawy Mazowieckiej. Za wesele z poprawinami biorą 2800 zł.
_________________
Szczęśliwa żona i mama!!!

Cieplutkie pozdrowienia Gość
 
 
 
Dan 


Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2005 12:12 am   

Jeśli ktoś chce zespół o wyższych umiejętnosciach muzycznych to proponuje zainteresować się zespołami FORTEPIAN i VIVAT TRIO. Są to zespoły, w których grają wykształceni muzycy. W/w zespoły mają sporo zalet, ale i kilka wad - szczególnie cena :)
_________________
Pozdrawiam!
 
 
bajeczka 


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2005 8:56 pm   

Marcin nie idz na łatwizne - poczytaj troche forum. :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
karmelcia 


Wiek: 45
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 177
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 05, 2005 1:32 pm   

Witam,

Jestem załamana - mamy sale a nie mamy orkiestry :( . Proszę o jakies namairy na orkiestre - najlepiej 3 osoby, skład mieszany. Jakas fajna muzyke zeby grali, bez "piania" , bez swintuszenia przy oczepinach, a najlepiej muzyka typu łaczymy pokolenia:)
Z góry Wam dziekuje
Ostatnio zmieniony przez karmelcia Wto Gru 06, 2005 9:33 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Gru 05, 2005 1:51 pm   

Karmelcia, a jakiego zespołu szukasz? Czego oczekujesz?

Ja też jestem teraz na etapie intensywnego poszukiwania zespołu, więc mogę podrzucić Ci kilka namiarów (zresztą o większości już wspomniałam na forum). Będę decydować się w styczniu / lutym.

Właśnie przeczytałam, że planujecie ślub we wrześniu, tak? To warto się pospieszyć z tą orkiestrą...
_________________
chez alma |
 
 
karmelcia 


Wiek: 45
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 177
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 06, 2005 9:34 am   

Alma_ napisał/a:
Karmelcia, a jakiego zespołu szukasz? Czego oczekujesz?

Ja też jestem teraz na etapie intensywnego poszukiwania zespołu, więc mogę podrzucić Ci kilka namiarów (zresztą o większości już wspomniałam na forum). Będę decydować się w styczniu / lutym.

Właśnie przeczytałam, że planujecie ślub we wrześniu, tak? To warto się pospieszyć z tą orkiestrą...


Prosze podaj namiary na te orkiestry na privie
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Gru 06, 2005 9:47 am   

Karmelcia, namiary znajdziesz tutaj: KAMERTON, BAYER JAZZ BAND, SZAFIRY, ATUT i inne w dziale MUZYKA.

Przepraszam Cię, ale nie mam za bardzo czasu zbierać znów tych wszystkich namiarów razem, ale jeśli trochę poszperasz, na pewno znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz :)
_________________
chez alma |
 
 
kasiulka 

Wiek: 43
Dołączyła: 14 Gru 2005
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 15, 2005 11:11 pm   

Cześć wszystkim:)
Mam ogromną prośbę, czy możecie dać mi namiary na jakieś fajne orkiestry? Najlepiej z Łodzi i ewentualnie okolic. Zadzwoniłam już w parę miejsc ale niestety mój termin (2.09.06) większość ma już zajęty :( :( :(
Będę bardzo wdzięczna za wszystkie propozycje.
Pozdrowionka
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 15, 2005 11:24 pm   

Kasiulka - napisz może do których orkiestr już dzwoniłaś to będzie nam łatwiej - nie będziemy powtarzać kontaktów.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
kasiulka 

Wiek: 43
Dołączyła: 14 Gru 2005
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 15, 2005 11:41 pm   

Trudno mi powiedzieć, bo nazw orkistr nie znam :( Od znajomych dostałam tylko numery telefonów w większości nawet bez imion czy nazwisk członków zespołów (wśród nich jest zespół "Caro" - oni mają wolny termin ale właśnie słucham ich płyty i wokal jest Fatalny więc raczej się nie zdecydujemy; i jeszcze tylko jedno nazwisko J. Pietrzak - podobno są świetni, niestety już zajęci :( :(:(:( )
 
 
 
karmelcia 


Wiek: 45
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 177
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 4:14 pm   

ma ktos inny numer do Gracji - ten podany nie jest dostepny:(
Ania napisał/a:

4. Gracja p. Jakub Dąbrowski 608 738 934 => bardzo nam sie podobali, profesjonalnie przygotowani do spotkania, przynieśli chyba ze 4 kasety z różnych wesel i odpowiadali na wszystkie pytania
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 4:27 pm   

karmelcia, tutaj sa ich namiary:
http://www.gracja.abc.pl/

[ Dodano: Pon Sty 09, 2006 4:30 pm ]
a przy okazji dowiedzialam sie czegos niefajnego dot. naszego zespolu ... :(
az mi sie wypieki na twarzy zrobily ...
_________________
 
 
karmelcia 


Wiek: 45
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 177
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 4:49 pm   

szczako jaki masz zespoł??
Ostatnio zmieniony przez karmelcia Wto Sty 10, 2006 12:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 4:52 pm   

szczako podziel się co się dowiedziałaś?
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 4:53 pm   

szczako napisał/a:
a przy okazji dowiedzialam sie czegos niefajnego dot. naszego zespolu ... :(
az mi sie wypieki na twarzy zrobily ...

To Wy już wybraliście zespół? Jaki?
I czego się dowiedziałaś? :hm:
Mów, mów, chyba nie chcesz wpuścić koleżanej z forum w maliny...
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 4:58 pm   

Finezja.
ale polecil mi go Pan z Gracji, bo oni byli zajeci ...
wiec mysle sobie, ze skoro polecil go taki fajny przez wszystkich polecany zespol, to mysle sobie, ze nie jest zle ...
zreszta, wypowiedz Ani jest sprzed roku, a ja na spotkanie z orkiestra poslalam Siostre i Szwagra, ktory jest muzykiem amatorem i do sprzetu nic nie mieli ...

no nic, moja pierwsza reakcja - zrobilo mi sie cieplo, jak to przeczytalam, ale po chwili zastanowienia mi przeszlo. to u mnie normalne - najpierw dzialam, a potem mysle.

[ Dodano: Pon Sty 09, 2006 4:59 pm ]
tak, orkiestre juz wybralismy. pisalam gdzies o tym ... na pewno w watku o pannach mlodych z 2006 roku i w moim watku o przygotowaniach.
a dowiedzialam sie z wypowiedzi Ani, ze nalezy go omijac szerokim lukiem ...
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 5:06 pm   

Szczako, nie przejmuj się, to wszystko jest kwestia gustu - skoro wysłałaś na przesłuchanie ludzi, którzy się na tym znają, to na pewno sprawdzili wszystko, co trzeba i będzie dobrze, zobacztsz. A jeśłi ma Cię to gryźć przez następne pół roku, to zmień zespół i po kłopocie.
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 5:13 pm   

mysle, ze zostane przy tym. az tak zle nie jest. zreszta zaliczka juz wplacona :)
jak pisalam, to normalne, jestem w goracej wodzie kapana ...

[ Dodano: Wto Sty 10, 2006 12:23 pm ]
znalazlam cos, co mnie pocieszylo:
'Po tych wszystkich doświadczeniach, zdecydowaliśmy się na zespół Finezja. Kierownik zaspołu zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie. Powiedział nam wiele ciekawych rzeczy i zwrócił uwagę na kilka drobiazgów na które byśmy nie zwrócili uwagi. Następnie udaliśmy się do restauracji na Widzewie, w której grają, i tam z ukrycia posłuchaliśmy ich live!. Ku naszemu zaskoczeniu dema które otrzymaliśmy były gorsze od tego co usłyszeliśmy Fajny wokal młodej pani uzupełniany przez wokaliste, brzmiał naprawdę fajnie. Po tym jak nas zobaczyli zadedykowali nam pare kawałków i ... tu znowu MEGA zaskoczenie. Wokalistka fantastycznie radziła sobie z repertuarem pani Huston oraz Shakiry jak i z polskimi szlagierami. Oprócz tego w kapeli jest osoba odpowiedzialna za biesiadę przy stołach. I tak się zdecydowaliśmy.'

to slowa Bandory, u ktorej Finezja grala we wrzesniu.
juz sie supokoilam i to tylko kolejna nauczka dla mnie. bo daje sie poniesc emocjom i za szybko dzialam.
chwile paniki juz za mna.
:)
_________________
 
 
miza4 

Wiek: 44
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 95
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 23, 2006 3:49 pm   zespol finezja

czesc dziewczyny, :D
Podaczam sie do waszych dyskusji, bo tez prowadze poszukiwania sukni slubnych i nie tylko.
Co do zespolu finezja bo kilka razy mignal mi. upsss nie chce nikogo straszyc, ale uwazajcie na nich. To co oglada sie u pana w pokoiku, a to co graja na zywo, to sa dwa rozne zespoly! Trzeba jechac pod sale jak graja na weselu, ale nie raz tylko w dwa weekendy co najmniej. Graja z roznymi dziewczynami. Moja kolezanka wziela ich, ja tez chcialam, ale na szczescie moj sie uparl zebysmy ich posluchali na zywo! Przerwy robia co 20 minut i to 30 minutowe, PANI TAK FALSZOWALA ZE WYTRZYMALISMY POD SALA 1,5 PIOSENKI. :? pozdrawiam.
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 23, 2006 5:47 pm   

ja slyszalam juz bardzo rozne i sprzeczne informacje o zespole Finezja. zaczynam sie zastanawiac czy tak, jak w przypadku zespolu Gracja nie funkcjonuja na naszym rynku dwa zespoly o tej samej nazwie ...
_________________
 
 
miza4 

Wiek: 44
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 95
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 10:40 am   

MOZESZ MIEC RACJE! Ja slyszalam zespol ktory czasem gra w Karczmie Polskiej przy Włokniarzy. Pan przyjal nas na piotrkowskiej w jakims malenkim pokoiku. Po tym co uslyszelismy u niego od razu zaklepalismy u niego termin naszego wesela. Bylismy pewni na 100%. Po posluchaniu na zywo zadzwonilam i zrezygnowalam :shock: . ale jeszcze nie wiem jaki okaze sie ten zespol co wzielismy. Na zywo i z ukrycia (hi hi hi :lol: _)nam sie podobali. pozdrawiam :jumpingmrgreen:
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 11:01 am   

hmm...

moja Siostra ze Szwagrem tez byli w jakims malym pokoiku. na stronie podaja jedna wokalistke. wszyscy sa po szkolach muzycznych. na plycie laska spiewa ladnie. i do tego 'spotkalam' na Forum kilka lasek, ktore sie z nimi bawily i bardzo sobie chwala.

dodatkowo, Finezje polecil mi Pan z 'tej dobrej Gracji', wiec nie powinno byc zle.

ale o wszytskim pogadam z nim w lipcu. wspomne o tych przerwach i spytam sie o wokalistki.
_________________
 
 
justme 

Dołączyła: 22 Sty 2006
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 11:41 am   

A ja polecam zespół Canzona (graja chyba w soboty w Karczmie na Wlokniarzy, wiec mozna zobcztc na zywo co potrafia). Jest to zespol dwuosobowy, wokalistka przepieknie spiewa i ludzie naprawde sie swietnie bawia.
 
 
nula22 

Wiek: 40
Dołączyła: 02 Mar 2006
Posty: 57
Skąd: Radom
Wysłany: Pią Mar 03, 2006 2:10 pm   nie wszystko może być zrobione od ręki

wiecie co jestem po przesłuchaniu 3 zespołów i w każdym mi coś nie pasuje.
a wymagania nasze wyglądają tak:
1. na żywo - czyli 4,5 osób
2. z wokalistką-nie piejącą i wokalistą(czyli ktoś z pozostałych osób a może i 2 czy 3 panów)
3. bez bloków muzycznych 45 min grania 15 min przerwy -nie sprawdza to się w naszej rodzinie bo goście wyjątkowo zatwardziali tancerze!!
4. nie pijący, ale tu się nie da tego sprawdzić pytając, a nie mamy juz orkiestry z polecenia bo ta już ma zajęty termin :(
5. żeby grali przynajmniej 6.30 - 7.30
6. jak coś mi się przypomni to dopiszę, acz kolwiek o wszystko pytaliśmy juz te orkiestry :|

a więc
1. zespół, wszscy wykształceni muzycznie, pani studiowała z Majką Jeżowską, głos wspaniały, repertuar w połowie angielsko języczny- grali na statkach amerykanskich i w skandynawii. no i jak się juz można domyśleć przeszkodą jest cena 3200 zł -5 osób i opinia koonkurencji że nie grają na żywo non stop - uwaga była pod perkusistę. Jeżeli chcielibyśmy zaoszczędzić to zaproponowano zrezygnowanie z saksofonisty, który jednocześnie jest perkusistą!! i to by była oszczędność 700 zł -czyli całkowity koszt 2500, i tu już bez grania na żywo, bo bez perkusji już się nie da :( bardziej taki bankietowy zespół obawy o ocepiny i biesiada, bo jak grali na statkach długo to może nie umieją poprowadzić ??
2. zespół 5 osobowy-wykształeceni muzycznie-panowie, z fajną wokalistką, niepejącą. 2500 zł i stwierdzili że nie ważnie o której zaczynają w naszym przypadku ślub 18 lub 19 , więcna sali dopiero ok 19-20 to oni i ta grają tylko do 6 rano. co nam nie pasuje bo rodzina moja zwykle do 8 się bawi, więc orkiestrę do 7 i przynajmniej planwaliśmy. w całości na żywo. jednak po godzinie rozmowy konkretów nie padło za dużo, za to obejrzeliśmy 2 kasety. ocepiny i biesiada na na 2 akordeony i saksofon - bardzo się nam podobały. nie dostaliśmy żadnych materiałów do posłuchania w domu
3. zespół miłych i wykształconych 3 panów -braci+ wokalistka -niestety lekko piejąca :(
brak perkusji a co za tym idzie, granie z minidysków(dyskietek) po 45 min i 15 min przerwy, z możliwością dogadania się co do godziny zakończenia. cena 2300 :(
4. została nam jeszcz jedna orkiestra z plecenia we wtorek na próbę idziemy do nich. jezeli nie oni to wracamy z rodzicami do tego 1 zespołu i negocjujemy cenę.
echhh, a miało być tak ładnie, prosto i pięknie, a gdzie filmowiec i fotograf :(
ale księdza " bąbelka " mamy na 12 umówionego :lol:
 
 
 
aaania 

Wiek: 44
Dołączyła: 24 Lut 2006
Posty: 3
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Mar 15, 2006 8:16 pm   

Dziewczyny,

Czy macie jakieś namiary na dobre nieduże zespoły (2-3 osoby)?
Prześlijcie mi proszę jak coś macie na: a_jedrzejczyk@op.pl

dzięki

pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl