Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ceny za jedzenie dla dzieci, zespołu.
Autor Wiadomość
Jelonek 

Dołączyła: 14 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 07, 2004 11:56 pm   Ceny za jedzenie dla dzieci, zespołu.

mam dwa pytanka :
- po pierwsze : jak wyglada kwestia karmienia muzyków na weselu ? czy ja mam ich liczyć
jak gości weselnych , czy nie ?? ???

- po drugie : jak liczyć dzieci , takie od 7 do 14 lat ( bo mniejszych nie liczę )
jako samodzielne osoby ? czy jako 1/2 osoby ?

Jak to było u Was i jak z płaceniem za to w knajpce?
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 12:07 am   

Jelonku o takie sprawy spytaj sie w restauracji w ktorej bedziesz wyprawiała wesele :?
Wszystko zależy od kierownictwa restauracji.
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 12:13 am   

A czy już nie było takiego tematu?

W każdym razie wszystko zależy od restauracji tak jak pisała Gosia. Np. w "Borynie" płaci się pełne stawki, ale gdzieniegdzie za orkiestrę i dzieci do lat np. 12 płaci się połowę a za dzieci do 4 lat w ogóle się nie płaci.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Jelonek 

Dołączyła: 14 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 12:22 am   

grazie ragazze:)))))
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 9:52 am   

My płaciliśmy połowę ceny za dzieci, zespół i kamerzystę.
Kierowniczka sali nam tak doradziła. :)
_________________
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 12:16 pm   Re: pytanie

Jelonek napisał/a:
mam dwa pytanka :
- po pierwsze : jak wyglada kwestia karmienia muzyków na weselu ? czy ja mam ich liczyć
jak gości weselnych , czy nie ?? ???


tak muzyków liczysz tak jak gości. Chyba, że dogadasz się z restauracją i na stoliczku postawią tylko pare przekąsek a dania główne podadzą normalnie. Wtedy możesz zapłacić nawet o 50% taniej!!!

Jelonek napisał/a:

- po drugie : jak liczyć dzieci , takie od 7 do 14 lat ( bo mniejszych nie liczę )
jako samodzielne osoby ? czy jako 1/2 osoby ?


za malutkie dzieci faktycznie się nie płaci. A co do tych wiekszych, to zależy od restauracji - może to być 1/2 ceny.
_________________

 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 11:53 am   

Zgadzam się wszystko zależy od lokalu i od tego co wynegocjujesz :graba:
Niektóre lokale od razu proponują wszystko jak należy. :wink:
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 12:20 pm   

Jelonku - też już się o to pytałam... u nas na salio pani nam nie proponowała zredukowanej ceny za grajków, ponieważ nie będą mieli osobnego stołu - tak przynajmniej zrozumiałam. Ale to trochę dziwne w sumie, hmm... trzeba to będzie 'dogadać' A u nas dzieci będą powyżej 12 roku i będą 'karmione' tak jak inni... :D
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Wto Maj 11, 2004 11:01 am   

U nas od razu powiedzieli, że muzycy, kamerzysta i dzieci od 4-15 lat są za połowę cene a dzieci do lat 4 za friko.

Ale dzieci nie będzie, kamerzysta i muzycy to moi koledzy więc będą potraktowani jak goście weselni. I dobrze, głupio by mi było wywalić ich do osobnego stolika :)
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
marchefka 


Wiek: 47
Dołączyła: 10 Lut 2004
Posty: 152
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Maj 17, 2004 12:31 am   

Kiedy rozpatrywaliśmy różne możliwości zorganizowania naszego wesela, to powiedziano nam, że przy tzw. kompleksowej organizacj wesela za każdą osobę z obsługi technicznej (orkiestra, kamera, fotograf etc. i tak samo za dzieci) płacimy pełna stawkę.
W końcu zdecydowaliśmy się na kucharkę i płaciliśmy tylko za dzieci od wieku, który my uznaliśmy za stosowny (czyli wyszło nam w praktyce, że od 12 roku zycia), bo orkiestra i obsługa techniczna była gratis.
A tak w ogole jak nie macie kucharki, to polecam wam swoja pania Hanię, ktora nie tylko gotuje, ale też czaruje - tak, że wszyscy są zachwyceni tym, jak wyglądaja stoły. AS jak spróbują, to nachwalić się nie mogą :) )))
marchefka
_________________
Pomarańczowa alternatywa :) a od 1 maja już całkiem mężatka
 
 
Klaudia22 

Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 139
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Pią Lip 21, 2006 2:28 pm   

Ja płace za wszystkich jednakowo jednak jeśli powiem ze kierowcy beda tylko na obiadzie to za te osoby zapłace tylko za obiad itd... podobnie ma sie sprawa z dziecmi - one przewaznie sa do zimnego bufetu lub kolacji i śniadanie już ich nie obowiązuje
_________________
Ślub tuż tuż...
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lip 21, 2006 3:55 pm   

kryszka napisał/a:
W każdym razie wszystko zależy od restauracji tak jak pisała Gosia. Np. w "Borynie" płaci się pełne stawki

Niekoniecznie 8)
_________________
chez alma |
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 3:19 pm   

My musimy za dzieci nawet jesli maja po 4 lata płacić całą stawke czyli 150 złoty i wydaje mi sie ,że to jest przesada bo takie dzieci tyle nie jedzą a za orkiestre i kamerzyste i fotografa po połowie czyli po 75 zł.
_________________
Nasz Ślub 06.10.2007
 
 
Nikulec 

Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 171
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 10:48 pm   

Z moich obserwacji wynikało, że w restauracjach wszyscy liczeni są stawką 100%, a w salach weselnych to już różnie bywa w zależności od właściciela. Zauważyłam, że na obrzeżach miasta i w miejscowościach pod łódzkich właściciele chętniej dają upusty dla dzieciaczków, a takich szkrabów do 4 lat nie podliczają w ogóle :)
 
 
bajeczka 


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 2:49 pm   

My za orkiestrę, kamerzystów płaciliśmy połowę. A dzieci nie mieliśmy :) Bo jak dla mnie 12-latek to nie dziecko już :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
sails 

Wiek: 42
Dołączyła: 28 Paź 2006
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 2:55 pm   

u nas za dzieciaczki płaciliśmy 50% ceny natomiast obsługa kosztowała nas całe 100% ponieważ dostawała takie same posiłki i w tych samych ilościach co goście. Nie mieli przygotowanego stołu z przystawkami - dostawali wszystko to co inni goście. Tak się robi w Starym Folwarku :niepewny: ale czy to dobrze czy źle sami oceńcie. Koszt wzrasta stosunkowo niewiele ale zawsze.
 
 
MonikaZgierz 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 191
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 10:10 pm   

Dziś się dowiedziałam, że za jedzenie dla orkiestry i kamerzysty nic nie płacimy. Tak samo jest z małymi dziećmi, które będą na weselu do oczepin, a potem zostaną odwiezione do domu.
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 8:53 am   

ja z kolei nie wiem jeszcze jak płaci sie za orkiestrę ale wiem ,że za dzieci do komunii 50 % a po komunii normalna stawka. :smile:
 
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 10:02 am   

my za jedzenie dla orkiestry czy kamerzysty nic nie placimy a za dzieci do 11 lat płacimy 55zł
_________________
 
 
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 4:08 pm   

No my niestety za jedzenie dla orkiestry, fotografa i kamerzysty musimy zaplacic...Pani powiedziala ze mozemy mniej zaplacic ale wtedy dostana np tylko jeden cieply posilek....no to sie zdecydowalismy zeby jednak dostali normalnie jedzonko...natomiast za dzieci od 12 lat placimy 50%
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Pon Lip 30, 2007 3:03 pm   

Nam pani powiedziała, że dzieci do 12 r.ż. - 100 zł ( za dorosłą osobę płacimy 144zł) a co do obsługi, czyli kamerzysty i zespołu to już od nas zależy ile bedą mieli jedzenia na stole. Wszystko jest chyba kwestią dogadania sie z właścicielami sali, pod warunkiem, ze są to ludzie otwarci i życzliwie nastawieni do młodych :)
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lip 30, 2007 7:17 pm   

a u nas niestety wszyscy są liczeni tak samo, za wszystkich pŁacimy po równo, przynajmniej tak wynikaŁo z rozmowy zeszŁorocznej przy zamawianiu sali. W przyszŁym tygodniu jedziemy domówić szczegóŁy więc jeszcze się dopytamy
 
 
paulka 

Wiek: 39
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 12:41 pm   

Ja place za orkiestre i kamerzyste polowe stawki (za co beda mieli 3 cieple posilki- a nie 5, a zimne przekaski beda mieli jak inni).
Mam tylko problem z dziecmi takimi do 4 lat, bedzie ich trojka i zabawia tylko tak do ok 23 no i wiadomo ze nie zjedza za wiele, a kierownik sali nie chce isc na ustepstwo, powiedzial ze placi sie od krzeselka, wiec moze nic nie policzyc za dzieci jesli beda siedzialy u rodzicow na kolanach. A to troche tak nie bardzo, musze jeszcze na ten temat porozmawiac moze uda mi sie cos wskorac :roll:
_________________
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Czw Sie 02, 2007 11:24 pm   

My za dzieci do 7 roku życia nie płacimy, za dzieci do 15 roku życia płacimy 50 zł.
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 7:12 pm   

my płacimy taką samą stawkę za gościa jak i za kamerzystę czy zespół. Podobnie z dziećmi- niestety własciciel sali w tej kwestii był nieugięty :kwasny:
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 8:28 pm   

My tak samo jak Olcia mamy wesele w Belwederze i niestety stawka za dzieci, orkiestrę, kamerzystę jest taka sama jak za wszystkich pozostałych gości!
:wedding:
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 8:36 pm   

własnie akurat tą kwestię uważam za nie do końca w porządku, my mamy sporo dzieci w wieku do 7 lat, a musimy zapłacic za nie normalnie.... zreszta w sumie bedziemy prosic az 18 dzieci, nie wiemy jeszcze ile z nich bedzie goscilo n anaszej uroczystosci
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 8:42 pm   

masz rację!Ta zasada jest zdecydowanie minusem tego lokalu :(
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 41
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 8:58 pm   

u nas płaciliśmy za orkiestre i kamerzyste normalnie ale tylko z racji tego iż mieliśmy mniej gości niż było w umowie więc już nie chcieliśmy robić zamieszania :) mieliśmy jedno dziecko i za nie nie płaciliśmy :D
_________________
 
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 05, 2007 9:48 am   

my płacimy 100 % za kamerzystę i zespół ,ta sama stawka obowiązuje za dzieci ,dlatego nie będziemy je zapraszać , :( trudno ale to by była spora sumka gdyby każdy przyszedł z dzieciaczkiem,uważam że za dzieci nie powinno sie płacić ,bo ile może zjeść?trochę ciasta ,cukierków i tyle...
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lis 05, 2007 9:55 am   

my prosimy wszystkich z dziećmi, bo to w końcu najbliższa rodzina. A co do tego, że za dzieci nie powinno się płacić, albo przynajmniej połowę to jestem na Tak(przynajmniej jeśli chodzi o małe dzieci)! U nas będzie sporo maluszków, więc one na pewno nie pojedzą. Jednak właściciel sali powiedział, że przecież i tak jedzenie,które zostanie po weselu zabieramy do domu, więc on nie widzi powodu, dla którego mielibyśmy odstępować od ceny. No ja wolałabym policzenie mniej, gdyż co ja potem mam z tym jedzeniem zrobić? mamy jeździc po rodzinie i rozdawać schabowe? albo rosół ? :-)
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 05, 2007 2:22 pm   

U nas była tylko 3 dzieci, więcej nie mamy w najbliższej rodzinie. Płaciliśmy za nich połowę stawki (70 zł do lat 7) a za orkiestrę 60 zł od osoby (mieli osobny stolik).
Nie wiem jak by było z kamerzystą i fotografem, bo nie mieliśmy profesjonalistów.
_________________


 
 
 
Duchna 

Dołączyła: 23 Paź 2007
Posty: 20
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lis 10, 2007 9:44 pm   

U Fabrykanta płacimy za orkiestrę, kamerzystę i dzieci 50% stawki czyli za same ciepłe posiłki, myślę że przekąsek będzie sporo także zawsze się coś zespołowi i kamerzyście podeśle do stołu :)
 
 
Roberts 

Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 11:30 pm   

U nas za orkiestre kamerzystę płaci sie normalną stawke natomiast za dzieci do lat 10ciu połowę mamy wesele w ambasadorze
Pozdrawiam
_________________
Serdecznie Cię pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
sylwia_er 

Wiek: 38
Dołączyła: 05 Lut 2008
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 10:58 am   

Witam
Ja jestem na świeżo z cenami bo dopiero co jeździliśmy z moim narzeczonym i szukaliśmy sali i bardzo nas zdziwilo ponieważ w Belwederze w Konstantynowie Łódzkim pani nam powiedziała, "że to przecież oczywiste, że dziecko 7-letnie zje tyle samo co dorosły bo też zje obiad, deser, ciasta i zupy" dzieci płaci się tyle co za doroslego :o co nas troszke rozśmieszylo. Pozatym ze wszystkim cena tam wahała się 280-290/os.z poprawinami. Pani nam jeszcze powiedziala, że jezeli bedą dzieci w wieku 3 lat to nieplaca- ale nasówa mi się pytanie- kto bierze 3-letnie dziecko na wesele i poprawiny??????
Oczywiście salę pomimo, że byla spora i ładna skreśliliśmy z listy.
W reszcie sal w jakich byliśmy( a bylo ich sporo-wejezdzilismy 600km) z regóły dzieci do 12 lat placi sie polowę ceny. Z orkiestra różnie bywalo, w zależności od sali.
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 1:20 pm   

my mamy wesele w Belwederze-ale w stosunku do nas nie uzywano takich bezsensownych argumentów, że dziecko je tyle co dorosły, tylko chodziło o to że wszystko co zostanei i tak dostaniemy do domu,wiec jak dziecko nawet nie zje to i tak będziemy mogli to po weselu zabrać. Poza tym nam tłumaczono to w ten sposób iż podajemy im liczbe gości, oni nie robia osobnego stolika dla dzieci, więc jak maja wiedzieć czy nie zachachmęciliśmy i np podalismy im 15 dzieci, a przyjdzie ich 10 a 5 uzupełnimy dorosłymi... z jednej strony rozumiem ich postawę z drugiej tez to dla nas nie na ręke, gdyz mamy sporo dzieci na weselu...
 
 
ales 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Paź 2007
Posty: 72
Skąd: Łódź i Pabianice
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 6:41 pm   

U nas za kamerzystę, fotografa i dja płacimy po 50 %. Niestety nie pamiętam jak wyglądają stawki za dzieci
_________________


Miło Cię widzieć Gość :)
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 6:49 pm   

u nas nie bylo dzieci, wiec nie wypowiem sie w tej kwestii, natomiast za dj placilismy 1/2 stawki..
_________________
 
 
IGRASZKA 
Firma

Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 2:30 pm   

olciap6 napisał/a:
my mamy wesele w Belwederze-ale w stosunku do nas nie uzywano takich bezsensownych argumentów, że dziecko je tyle co dorosły, tylko chodziło o to że wszystko co zostanei i tak dostaniemy do domu,wiec jak dziecko nawet nie zje to i tak będziemy mogli to po weselu zabrać. Poza tym nam tłumaczono to w ten sposób iż podajemy im liczbe gości, oni nie robia osobnego stolika dla dzieci, więc jak maja wiedzieć czy nie zachachmęciliśmy i np podalismy im 15 dzieci, a przyjdzie ich 10 a 5 uzupełnimy dorosłymi... z jednej strony rozumiem ich postawę z drugiej tez to dla nas nie na ręke, gdyz mamy sporo dzieci na weselu...

to nie do końca tak wygląda...

podajecie przecież przed weselem liczbe gosci oraz ile w tym macie dzieci na weselu.
kuchnia wtedy przygotowuje mniej jedzenia... bo dzieciaki przewaznie odpadają na weselu przed pólnocą, a po drugie na pewno nie jedzą tyle co dorośli...
sprawna obsługa jest w stanie stwierdzic czy podana liczba dzieci zgadza sie ze stanem faktycznym, poza tym jest druga strona medalu - czesto zdarza się, że np. 14 latek - latka przychodzi z osobą towarzyszącą i również spożywa alkohol, zachowuje sie jak osoba dorosła i wtedy nikt o legitymacje czy akt urodzenia nie prosi - taka osoba jest liczona jako dorosła na weselu.
_________________
Z serdecznymi pozdrowieniami,

Joanna Kobalczyk
 
 
katarynka 


Wiek: 45
Dołączyła: 21 Kwi 2008
Posty: 170
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 3:45 pm   

my za zespol placilismy jak za gości, natomiast za kamerzyste i fotografa polowe stawki. Dzieci do lat 4 bezplatnie, do lat 12 polowa stawki. Na weselu była tylko trojka dzieci dwojka do lat 4 i dziewczynka lat 6, za ktora rowniez nic nie placilismy, poniewaz siedziala na kolanach u rodzicow.
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 41
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 8:10 pm   

IGRASZKA napisał/a:
druga strona medalu - czesto zdarza się, że np. 14 latek - latka przychodzi z osobą towarzyszącą i również spożywa alkohol

14-latek z osobą towarzyszącą to jakieś nieporozumienie, nigdy sie z czymś takim nie spotkałam, ale pewnie Ty masz większe doświadczenie.

Jednak kwestia picia alkoholu nie ma tu nic do rzeczy, bo zwykle alkohol kupowany jest osobno, sala go nie zapewnia - nie ponosi kosztów.
_________________
Ostatnio zmieniony przez cosola Sro Kwi 30, 2008 8:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 07, 2008 11:35 am   

ja dzieci na weselu miec nie bede, a za DJ nie place - to juz jest w kosztach sali :)
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 07, 2008 1:44 pm   

My za zespół, kamerzystę i dzieci do 12 roku zycia płacimy połowę stawki. :)
_________________
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Maj 07, 2008 1:46 pm   

wyżywienie orkiestry mamy wliczone w cenę, dzieci do lat 6 mają gratis, do 9l at 50%.
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lip 11, 2008 6:15 pm   

U nas dzieci nie będzie wic nie wiem nawet ile bysmy płacili. Za muzyków natomiast płacimy 100% :kwasny:
_________________
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 12:59 pm   

U nas właśnie się dowiedzieliśmy, że za dzieci do lat 7 nie płacimy wcale, a do lat 14 połowę ceny. Co do orkiestry to zależy od tego czy będą jeść wszystko to samo co my, czy mniej(wtedy też połowę ceny). Ale w naszym przypadku orkiestrze gwarantujemy pełne menu, z tego względu, że przecież też muszą porządnie zjeść. Poza tym wychodzimy z założenia, że tak jak ich nakarmimy tak nam zagrają.
_________________


 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 1:32 pm   

My za orkiestrę płacimy 70%, a za dzieci nie pamiętam musiałabym zerknąć do umowy.
 
 
agniesia22 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 268
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 28, 2008 11:44 pm   

Każdy właściciel ustala swoje stawki. W naszym przypadku za orkiestre i kamerzyste płacimy tyle samo co za gości, za dzieci natomist jest tak do 3 lat nie płacimy, a od 3 do 8 płacimy 50%. Bywa różnie zależy od sali.
_________________


 
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 7:26 pm   

my płaciliśmy 70% ceny za zespół i kamerzystę a za dzieci 40%
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 10, 2009 10:36 am   

my za dzieci i obsługę ( kamerzysta dj panie fotografki ) płacimy 50% :D
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl