Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Komu kibicujemy
Autor Wiadomość
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 12:16 pm   Komu kibicujemy

Nie znalazłam takiego tematu (bo go jeszcze nie założyłam :mrgreen: )a, że dziś derby są to zakładam. Tylko nie wiem czy w dobrym miejscu. Chociaz derby bez kibiców gości to nie-derby :kwasny:
Ja Widzewowi kibicuję od zawsze, zawsze.

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

To mój pierwszy szal, który dostałam od mojego zmarłego szwagra i który mamusia mi spaliła jak wróciłam troszkę poobijana ze szkoły.
Mam też wielu znajomych, którzy kibicują ŁKS-owi czy też Legii (cóż, każdy w życiu popełnia błędy :razz: i to szanuję. Ich wybór.

Mój syn ma już zaliczony swój pierwszy mecz w barwach Widzewa. Nie raz , nie dwa byłam pytana czemu go na ŁKS nie zabieram. Nie zamierzam tego zrobić tak samo jak kibice ŁKS- u nigdy by swojego dziecka na stadion Widzewa nie przyprowadzili. I bez internetowego napinania w tej materii :]

i nie będę się z nikim na ustawki umawiać :twisted:
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 12:27 pm   

Audiolka napisał/a:
Nie znalazłam takiego tematu (bo go jeszcze nie założyłam :mrgreen: )
no właśnie, bez Ciebie takich wątków nie będzie :wink:

Ja kiedyś również kibicowałam Widzewowi, a teraz nawet meczów reprezentacji naszej nie oglądam przez brak czasu. A kiedyś nawet grałam 8)
_________________


 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 12:30 pm   

Oczywiście RTS.
16 lat mieszkałam na Grembachu, więc za kim mogłabym być :smile:

Naszej reprezentacji ostatnio nie chce mi się oglądać, bo grają jak dzieci 8)
_________________

 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 12:39 pm   

nikomu. ani ja ani Mąż nie jesteśmy fanami piłki nożnej :)
_________________
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 12:47 pm   

ogólnie to
Hatifnatka napisał/a:
nikomu
czasem obejrzę mecz kątem oka jak gra nasza reprezentacja, niezależnie czy to piłka nożna, siatka, ręczna czy co tam jeszcze
_________________


udanego dnia Gość
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 12:55 pm   

Audiolka, tak się niedawno zastanawiałam kiedy założysz taki wątek 8)
Ja oczywiście kibicuję wyłącznie Widzewowi :)

Na mecze nie chodzę, niestety. Chciałabym w końcu się wybrać ze Zbyszkiem, tylko on w zasadzie nie ma na to czasu :(
_________________
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 1:00 pm   

Agulka mogę Cię zabrać :cool:
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 1:10 pm   

Audiolka, siedzisz pod zegarem? :smile:
_________________

 
 
Elwirka1 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 645
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 1:13 pm   

ja kibicuję FC Barcelonie :) Na Euro mam flagę Hiszpanii :) mam nadzieję, że sąsiedzi mnie nie zlinczują :) Polskiej piki nie lubię, ale jak mieszkałam w Łodzi to byłam za Widzewem :)
_________________
 
 
Pepsi 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 535
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 1:17 pm   

[quote="kariczeq"]ogólnie to
Hatifnatka napisał/a:
nikomu

z reguły jak jest mecz to wrzucam inny kanał 8)
_________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
 
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 1:54 pm   

Malwina_łódź napisał/a:
Audiolka, siedzisz pod zegarem?

a co :razz: wbrew pozorom nie siedzę na D, tylko na C. Ale może to się zmienić, bo mam coraz więcej kumpli z klubu kibica.
 
 
promyczek_mm
[Usunięty]

Wysłany: Pon Paź 17, 2011 2:06 pm   

Hatifnatka napisał/a:
nikomu. ani ja ani Mąż nie jesteśmy fanami piłki nożnej :)


dokładnie :)
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 2:11 pm   

agulka1989 napisał/a:
Ja oczywiście kibicuję wyłącznie Widzewowi

Ja też :) A mój mąż już od dzieciaka chodził ze swoim tatą na mecze i tak mu zostało do tej pory.
On jest dla mnie uosobieniem prawdziwego kibica.
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 2:12 pm   

promyczek_mm napisał/a:

Hatifnatka napisał/a:
nikomu. ani ja ani Mąż nie jesteśmy fanami piłki nożnej


dokładnie

to tak jak u nas ale mąż jest za to fanem Orła Łódź - ja tez miałam okazję kilka razy byc na meczu i bardzo mi sie podobało - zostałam skuszona wata cukrową :smile:
Gwoli wyjaśnienia - Orzeł Łódź - klub żużlowy :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 2:18 pm   

Audiolka, pod masztami też jest fajnie :smile:
A na ustawkach bywasz? :smile:
_________________

 
 
asia7 


Wiek: 39
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 2:20 pm   

obydwoje za Widzewem
zapaloną fanką piłki nie jestem ale raz nawet na meczu udało mi się być (Widzew : Legia) miejsca pod zegarem :razz:
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 40
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 2:22 pm   

Ja nikomu, bo piłki nożnej nie cierpię, mąż tak ogólnie uwielbia ten sport, a z racji zamieszkania kibicuje ŁKS-owi.

Audiolka napisał/a:
Mam też wielu znajomych, którzy kibicują ŁKS-owi czy też Legii (cóż, każdy w życiu popełnia błędy i to szanuję. Ich wybór.

W imieniu męża jestem wdzięczna :wink:

A teraz to już za bardzo nie mamy też wyboru, musimy być za ŁKSem, bo syn kuzyna męża gra od kilku miesięcy w ich juniorach, czy jak to się tam nazywa :smile:
_________________

 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Pon Paź 17, 2011 3:00 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 3:01 pm   

Przepraszam za OT ale...
Magdzik, a co w tym poście takiego, że musiałaś go ukryć?

[ Dodano: Pon Paź 17, 2011 3:02 pm ]
Audiolka napisał/a:
mogę Cię zabrać

Kusząca propozycja :)
_________________
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Pon Paź 17, 2011 3:02 pm   

agulka1989 napisał/a:
że musiałaś go ukryć?

Nie musiałam :) nazwa drużyny :wink:
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 3:03 pm   

Jakieś 10 lat temu byłam megafanką Widzewa, do tej pory na strychu u Rodziców leży pudełko z gazetowymi wycinankami na jego temat :wink: Potem mi przeszło, raczej nie nazwałabym siebie kibicem, ale jakiś tam sentyment pozostał.
Poza tym w Bełchatowie mamy GKS :wink:

A jeśli chodzi o zagraniczne kluby to zawsze kibicowałam Manchesterowi United :)

Elwirka1 napisał/a:
Na Euro mam flagę Hiszpanii
Flagi nie mam, ale zawsze kibicuję Angli :lol: No dobra, Polsce też 8)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
mala_mk 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 3:39 pm   

Od zawsze Widzew :)
Zaczęłam jako 6 latka na meczu Widzew-Legia. Poszłam z tatą, który tak był zapatrzony na mecz, że nie widział, jak siedzący obok panowie nauczyli mnie tych wszystkich "soczystych" przyśpiewek na Legię. Oczywiście zaprezentowałam je z dumą mamie po powrocie do domu :) Na szczęście nie dostaliśmy zakazu stadionowego i chodziłam sobie z tatą dalej. Później była przerwa i zaczęłam znowu po paru latach, tym razem już z przyjaciółmi. Magiczne lata 96,97.... A kolejne odrodzenie miałam w roku 2003 i trwało ciągle. Przez 4 sezony nie opuściłam żadnego meczu u nas, a zaliczyłam również parę wyjazdów.
Teraz nie chodzę, bo oczekujemy bobasa, ale i wkurza mnie trochę to, co się dzieje wokół piłki. Ale dziś o 18, jak przystało na "piknika" zasiądę i obejrzę mecz w tv :) :wink:
_________________
 
 
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 3:56 pm   

ja w dzieciństwie kibicowałam z dzieciakami na podwórku Widzewowi - za czasów Smudy i Citko.. nawet mielismy flagę, kupiliśmy od kolegi flagę ŁKS (biało-czerwono-białą),a babcia koleżanki to odpruła, to doszyła i mielismy czerwono-biało-czerwoną!
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 41
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 4:15 pm   

Ja czynnie nie kibicuje i kompletnie sie na tym nie znam ale z racji miejsc zamieszkania najpierw centrum teraz Koziny trzymam z .... :) no wiecie :razz:
_________________
 
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 4:55 pm   

A ja wychowałam się na Starym Widzewie a teraz mieszkam na Widzewie-Wschodzie więc od dziecka Widzew.
W dzieciństwie często z rodzicami chodzilismy na mecze Widzewa a później w czasach liceum (chodziłam do LO na przeciwko stadionu) też się chodziło wtedy jeszcze z chłopakiem na mecze.
Tylko z czasem zaczęłam bac się na meczach tego co się tam dzieje do dziś wspominam mecz Widzew-Legia na którym byłam cały czas pochylona bo była taka walka z policją że sie nie dało podnieśc głowy i zobaczyłam że niektórzy przychodzą nie na mecz a na walkę. Wtedy byliśmy na sektorze C i wczale nie było fajnie.
Natomiast sektor D pod Zegarem naprawdę jest super ta atmosfera :smile:
_________________

 
 
kinix21 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 474
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 5:11 pm   

też ogólnie nikomu nie kibicuję, nie ogladam meczy itp., ale jeśli ktoś pyta czy wolę ŁKS czy Widzew, to zawsze Widzew wygrywa 8) może to przez sentyment, że mieszkałam na Widzewie albo dlatego, że ojciec jest wielkim kibicem ŁKS i postanowiłam być na przekór :razz: poza tym kibice Widzewa wydają mi się jednak ludźmi z nieco większą kulturą niż ci ŁKSu, pewnie na ten pogląd miał wpływ wieloletniego mieszkania na Polesiu, gdzie najgorsze męty straszyły wszystkich z ŁKSem na ustach :/
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 5:24 pm   

My oboje jesteśmy za Widzewem i mam nadzieję, że kiedyś się wybiorę na mecz:)
_________________

 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 6:39 pm   

Audiolka napisał/a:
Ja Widzewowi kibicuję od zawsze, zawsze.


Podpisuję się!
Wychowana na Starych Bałutach, Rodzice od dziecka wpajali dobrą wiarę, potem na osiedlu również ;)
Mąż również za Widzewem :)

Teraz niestety mieszkamy na Retkini, ale znam i takich, którzy na Retkini wychowani i w sercu Widzew mają :)
_________________
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 7:05 pm   

Nikomu. Wolę uprawiać sporty niż oglądać :razz:
_________________
 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 7:14 pm   

słonko, jedno nie wyklucza drugiego ;)
_________________
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 7:46 pm   

=MiLi= napisał/a:
słonko, jedno nie wyklucza drugiego ;)


No pewnie, że nie. Ja napisałam, że wolę jedno od drugiego - nudzi mnie siedzenie i patrzenie jak inni grają.
_________________
Ostatnio zmieniony przez słonko Pon Paź 17, 2011 7:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 8:33 pm   

kinix21 napisał/a:
poza tym kibice Widzewa wydają mi się jednak ludźmi z nieco większą kulturą niż ci ŁKSu, pewnie na ten pogląd miał wpływ wieloletniego mieszkania na Polesiu, gdzie najgorsze męty straszyły wszystkich z ŁKSem na ustach :/


kinix21 kultura człowieka i wychowanie to chyba jest niezależne od tego komu się kibicuje. Patrząc w ten sposób to ja bym mogła powiedzieć odwrotnie, bo dwukrotnie spotkała mnie przykra sytuacja ze strony kibiców Widzewa. Poza tym u mnie na osiedlu chodzą 13, 14 i 15-latkowie i wrzeszczą na całe gardło "j...ć, j...ć, j...ć ŁKS". Dla mnie to po prostu brak kultury. Z drugiej strony mam bardzo fajnych i kulturalnych znajomych, którzy kibicują Widzewowi, podobnie jak porządnych znajomych - kibiców ŁKS-u. Także tu chyba klub nie ma nic do rzeczy.

Osobiście jak już jesteśmy przy derbach to ja mam cieplejsze uczucia wobec ŁKS-u. A poza tym, mając męża białostoczanina, to oczywiście Jagiellonia :)
_________________

 
 
kinix21 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 474
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 8:42 pm   

Bian, wiem, że to dziwnie brzmi, bo jedno nie powinno łączyć się z drugim, ale wyraziłam jedynie swoje odczucia. jednak wolę w nocy przejść się po Widzewie niż po Polesiu czy Limance :/ może za dużo jeżdżę N1 z kibicami ŁKSu ;P
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 41
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 8:44 pm   

kinix21 napisał/a:
Bian, wiem, że to dziwnie brzmi, bo jedno nie powinno łączyć się z drugim, ale wyraziłam jedynie swoje odczucia. jednak wolę w nocy przejść się po Widzewie niż po Polesiu czy Limance :/ może za dużo jeżdżę N1 z kibicami ŁKSu ;P


Polesie dzis to nie to samo polesie co kilka lat temu.

A w temacie W dostał baty :smile:
_________________
 
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 8:49 pm   

lmyszka napisał/a:
W dostał baty

Baty to są jak jedna drużyna rozniesie drugą a w tym przypadku lepsza przegrała po dziecinnym błędzie sędziego (patrząc obiektywnie).
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 8:51 pm   

kasia_m85 napisał/a:
lmyszka napisał/a:
W dostał baty

Baty to są jak jedna drużyna rozniesie drugą a w tym przypadku lepsza przegrała po dziecinnym błędzie sędziego (patrząc obiektywnie).

Otóż to właśnie.
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 41
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 8:56 pm   

tararara przegrani zawsze będą tak mówić :razz:
liczy sie fakt :)
_________________
 
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 9:04 pm   

lmyszka, ja nie jestem ani kibicem Widzewa ani ŁKS ale całkowicie zgadzam się z Kasią i Agą. Sędzia mimo, że podobno (mówili na CANAL+) odebrał kilka! telefonów od PZPN, że wystarczy już błędów sędziowskich w tej kolejce dołączył do kolegów którzy niszczyli fajne mecze. I to jest fakt.

Jak już pisałam nikomu nie kibicuję, ale czasem lubię popatrzeć po prostu na grę :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez kakonka Pon Paź 17, 2011 9:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 41
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 9:11 pm   

a ja się na tym nie znam :)
cieszę się że wreszcie ŁKS pokonał Widzew :)
może nie słusznie nie mnie oceniać :)
_________________
 
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 9:27 pm   

Ten sędzia to jakaś parodia była....
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 10:06 pm   

lmyszka byłam na tym meczu i takie zwycięstwo to ja przemilczę. Co tu dużo mówić, mecz Wisły i Jagiellonii identyczne ksero. Sędzia jednostronny. A chłopaki WALCZYLI przez WIELKIE W. I nawet jeśli przegrali, to dla mnie wygrali.
 
 
mala_mk 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 10:31 pm   

lmyszka napisał/a:
cieszę się że wreszcie ŁKS pokonał Widzew :)

dobrze, że raz na jakiś czas ktoś pomoże, bo inaczej byłoby ciężko :wink:
_________________
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 10:59 pm   

coś mi się wydaje, że kolejny sędzia wyleci
Nie ma co gdybać w sumie, ale wszystko zaczęło się od tego
http://ekstraklasa.tv/eks...ona_kartka.html
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 12:05 am   

Skra Bełchatów :peace: , której ostatnio nie idzie za dobrze :|
_________________
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 5:29 am   

Tak c**** zabolało, że aż wrzasnął. Jak szybciutko się podniósł, kiedy zaczęła się przepychanka.
Nie ma to jak wygrać mecz przez panikę sędziego... Kuriozalne zwycięstwo ŁKS... :roll: No, ale jak się inaczej nie potrafi i od początku sezonu dostaje się baty, to trzeba chociaż tak próbować.
_________________

 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 41
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 7:30 am   

Ale o co wam chodzi przepychanki przepychankami i dobrze wiecie że tak się dzieje i to na wielu meczach, oni wiedzą jak upadać aby było na ich , tyczy się to również Widzewa. Żółta kartka się należała a że skutkowała czerwoną ?? no to już chyba wina zawodnika że po raz drugi popełnił "błąd". No i niestety nie wygrywa się za całokształt meczu a za bramki i to też nie wina ŁKSu
_________________
 
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 8:55 am   

mala_mk napisał/a:
dobrze, że raz na jakiś czas ktoś pomoże, bo inaczej byłoby ciężko :wink:


Malwina_łódź napisał/a:
No, ale jak się inaczej nie potrafi i od początku sezonu dostaje się baty, to trzeba chociaż tak próbować.


No i zwykle tak się kończą rozmowy na temat kibicowania :) Założę się, że Ci, którzy w tym meczu zdobyli 3 punkty, też woleliby zdobyć je w "normalny" sposób, a nie po błędach sędziego. Bo nawet dla ich kibiców, mimo radości z punktów, to nie jest wygrana w takim stylu jakiego by oczekiwali. Mnóstwo jest meczów, w których drużyna wygrywa jedną bramką po dziwnej czy błędnej decyzji sędziego. Wiadomo, że drużyna przeciwna i ich kibice będą wkurzeni. Tylko jeszcze fajnie by było, gdyby się to nie kończyło to wyśmiewaniu czy obrażaniu innych.

Dla przykładu. Jakiś czas temu Jagiellonia rozgrywała mecz, nie pamiętam już z kim. Przegrali bodajże 2:4 - można powiedzieć baty. Jedna z tych bramek dla drużyny przeciwnej została uznana mimo spalonego, minimalnego, ale jednak. Mój mąż zamiast wrzasnąć "sędzia h**" pokiwał głową i stwierdził, że szkoda tej straconej bramki, ale taka była piękna, że nawet się nie wkurzył, że była ze spalonego. Są momenty, w których da się uroki sportu przedłożyć nad osobiste sympatie czy antypatie.
_________________

 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 9:01 am   

lmyszka, dla mnie symulowanie to największe dziadostwo w sporcie i nic nie zmieni mojego zdania. Czy to symuluje Widzew, ŁKS, Legia czy ktokolwiek inny, wrzucam tak samo.
Żółta się nie należała, bo to jest gra, w której zawodnicy w walce o piłkę mają ze sobą styczność, to nie był ani wjazd na nogi, ani wjazd od tyłu, to było po prostu zderzenie dwóch rozpędzonych piłkarzy. Czerwona zepsuła cały mecz i wypaczyła wynik meczu. Zwycięstwo ŁKSowi się nie należało. Jak dla mnie ktoś kto jest sfaulowany i tak głośno krzyczy, a potem nagle się zrywa i pierwszy bierze udział w zadymie, od razu powinien z czerwoną wylecieć.
_________________

 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 9:06 am   

M4rcysi4 napisał/a:
Skra Bełchatów
No tak jak mogłam o niej zapomnieć :wink:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
mala_mk 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 153
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 10:27 am   

Bian, specjalnie dodałam ikonkę :wink: , bo sobie żartuję z takich argumentów.
Wygrali? Wygrali, to się liczy. Czerwona kartka była wynikiem błędu sędziego, ale to nie zmienia faktu, że do przerwy Widzew mógł strzelić 3 bramki i to on by wygrał.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl