Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
kolory sukien POMOCY / biały czy ecru?
Autor Wiadomość
Malgoosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2005
Posty: 145
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 22, 2005 10:05 am   kolory sukien POMOCY / biały czy ecru?

biały, ecru, kosc sloniowa, cappuccino, toffi, wanilia, i kolor smietany. takie slyszalam nazwy kolorow sukni slubnych. i szczerze mowiac tylko bialy wiem jak wyglada na 100 % :roll: jesli ktoras z Was umie rozroznic je wszystkie wklejajcie zdjatka :)
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 22, 2005 10:22 am   

Małgoosiu zdjęcia nie wiele dadzą. Dużo zależy od mnitora... Najlepiej jak będziesz chodziła po salonach to sobie te wsystkie niuanse najlepiej zobaczysz :D
Bo o ile dość znaczan róznica jest pomiędzi bielą a cappuccino, to np. różnicę między suknia w kolorze śnietany i bieli najlepiej widać zestawiając razem te materiały :D

Lepiej się też na wstępnie nie nastawiać, że suknia musi być tylko i wyłącznie w kloorze na przykład ecru, bo to dopiero przymierka w salonie pozwoli ci rozstrzygnąć ostatecznie w jakim odcieniu suknie najlepiej pasują do Twojej karnacji :D

Kotek
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lip 22, 2005 10:46 am   

Może to Ci coś pomoże:
http://www.horm.biz/styl-...ni-slubnej.html
http://www.slubmarzen.com...jekt_kolory.htm

zdjęć sukni nie ma sensu wklejać,Kot ma rację,zależy od monitora.Trzeba zobaczyć na żywo.
Ja aż tak się nie wgłębiałam w kolory sukni.Zupełnie białej nie chciałam a cappucino jak dla mnie na ślub jest za ciemna więc wybrałam ecrii.
A tymi różnymi odcieniami bieli się nie przejmuj bo tak nikła jest różnica że nikt i tak nie będzie widział różnicy.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Lip 22, 2005 4:47 pm   

ojej... jedna pani w salonie nazwie dany kolor ecru, druga powie o nim śmietanka, trzecia - lekki krem, a czwarta perełka.... i bądź tu mądry :lol:
_________________

 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 22, 2005 4:55 pm   

Kati napisał/a:
ojej... jedna pani w salonie nazwie dany kolor ecru, druga powie o nim śmietanka, trzecia - lekki krem, a czwarta perełka.... i bądź tu mądry :lol:


Ha, zgadza się, też się na początku w tym gubiłam. Chyba najlepiej faktycznie na żywo zobaczyć te kolory. A jak już się wybierze suknię w konkretnym kolorze, to się na pewno zapamięta nazwę. :lol:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
winston 

Dołączyła: 12 Sty 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Sty 13, 2006 9:35 pm   

Moja upatrzona suknia jest jednoczęściowa, sprzedawczyni powiedziała, że ten fason to princessa. Biała, z boku jest wstawiony bardzo ładny haft, taka wstawka w kształcie trójkąta. Mam tylko jeden dylemat czy wybrać tę suknię białą czy w kolorze ecrui gdyż jest taka możliwość...pomóżcie!
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Sty 13, 2006 11:20 pm   

Winston, to już kwestia gustu, ja osobiście wolałabym jasne ecru / śmietankowy, ale to zależy również od Twojego typu urody i preferencji.

A masz może jakieś zdjęcia sukni, można ją znaleźć w necie? Może wtedy byłoby łatwiej coś doradzić.
_________________
chez alma |
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 14, 2006 1:54 pm   

Winston - to zależy wyłącznie od tego który kolor lepiej do ciebie pasuje. :) Najlepiej by było gdybyś przymierzyła tą suknię w dwóch odcieniach, a jeśli nie ma takiej możliwości to chociaż inną suknię w zbliżonym odcieniu.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 10:20 pm   Biała czy ecru?

Alma_ napisał/a:
dagmara napisał/a:
Alma_ napisał/a:
kryszka napisał/a:
Agnesia napisał/a:
Ja chyba zwariuję zanim kupię sobie tą suknię!
W jednym salonie mówią, że ładniej mi w bieli, w drugim, że w ecru. W trzecim, że w sukni skromnej, a w czwartym, że w bardziej "obfitej".
A ja sama nie wiem czego chcę i mam już dość....

Agnesia, dasz radę. :D Weź może ze sobą większe grono osób które cię dobrze znają i na pewno nie słuchaj pań w salonach. :wink:

Racja. Idź z przyjaciółką, siostrą, mamą – i słuchaj tylko opinii osób, którym ufasz. Sprzedawczyni nie zawsze ma czyste intencje doradzając Ci zakup tej, a nie innej kreacji :?

A nie sądzisz że poprostu każdy ma inny gust???

Gust gustem, ale można obiektywnie stwierdzić, czy ktoś wygląda w danej sukience dobrze czy nie i fakt, czy sukienka się nam podoba nie ma tu nic do rzeczy.

szczególnie jeśli chodzi o kolor - nikomu nie będzie tak samo dobrzez w ecru jak w białym bo biel jest "zimna" a ecru "ciepłe"
A co do fasonu to myślę że jak sie już znajdzie i przymierzy T? WŁA?CIW? suknię to się bedzie wiedzieło że to TA. jeśli się zastanawiasz czy ci dobrze czy nie to jej nie bierz.
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 11:08 pm   

strawberrytea napisał/a:

szczególnie jeśli chodzi o kolor - nikomu nie będzie tak samo dobrzez w ecru jak w białym bo biel jest "zimna" a ecru "ciepłe"


Ja też tak myślałam, dopóki nie okazało się, że wyglądam dobrze zarówno w sukni ecru, jak i białej. Co prawda biała miała błękitne i liliowe hafty wokół dekoltu i to mogło wpływać na ostateczny efekt. Ja myślę, że w czystej, kryształowej bieli dobrze wyglądają dziewczyny o zdrowej karnacji, lekko opalonej, raczej brunetki, chłodne typy. Ale mogę się mylić. Zresztą odcieni ecru też jest wiele - zarówno ciepłe, jak i jasne odcienie. Dobrze jest obejrzeć kolor sukni w dziennym świetle. ?arówki mogą nadawać żółtą, albo siną poświatę.

To Tobie ma się podobać suknia, a nie paniom w salonie. Ich rady mogą być szczere, ale nie muszą. Mierz jak najwięcej, bo tylko tak jesteś w stanie określić, co Ty lubisz, patrząc na siebie w lustrze. Są tu wątki o dobieraniu kroju do wzrostu i figury np.: http://www.forum.wesele-l...topic.php?t=372
Możesz się pokierować tamtymi wskazówkami.
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Sty 19, 2006 9:06 am   

Generalna zasada jest taka, że chłodny typ urody lepiej sie prezentuje w zimnych odcieniach (biel), a ciepły - w cieplejszych (ecru).
Ale pewnie jak od każdej zasady - są wyjątki ;)
_________________
chez alma |
 
 
bajeczka 


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 21, 2006 9:13 pm   

Alma_ napisał/a:
Generalna zasada jest taka, że chłodny typ urody lepiej sie prezentuje w zimnych odcieniach (biel), a ciepły - w cieplejszych (ecru).
Ale pewnie jak od każdej zasady - są wyjątki ;)

A czym charakteryzuja sie te typy urody?
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
ewig 


Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 244
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Sty 21, 2006 11:09 pm   

Ja w ecru wygladalam wlasnie tak cieplo a w bialej jak trupek :roll:

[ Dodano: Sob Sty 21, 2006 11:17 pm ]
bajeczka napisał/a:
A czym charakteryzuja sie te typy urody?

Typ kolorystyczny wiosna - typ ciepły.
Kolor włosów - ciemny blond, jasny blond i blond o ciepłym odcieniu
Cera - delikatna, "przezroczysta", jasna, delikatna skóra, mogą wystąpić piegi.
Oczy - niebieskie, zielone, orzechowe.
Pastele o ciepłym odcieniu np. delikatne brzoskwinie, łososie, ecru, róże, zielenie, żółcie i beże.

Typ kolorystyczny lato - typ zimny
Włosy - jasna blondynka, bardzo jasna, popielata, włosy siwe, czasami brunetka.
Cera - jasna, delikatna z piegami, jednolita - opalona
Oczy - niebieskie, zielone, szare
Kolory zimne, "przydymione" np.: grafity, szarości, fiolety, brudne róże, śliwki, niebieskie, granaty oraz ziemiste brązy i beże oraz srebra i perły, czernie

Typ kolorystyczny jesień - typ ciepły
Kolor włosów - rude, ciepły brąz, miedziany, mahoń Cera - jasna, piegowata, zółtawo - opalona, oliwkowo-opalona Oczy - zielone, brązowe, orzechowe, ciemny brąz
Ciepłe kolory jesieni: pomarańcze, czerwień, łososie, złoto, oliwki, ciepłe brązy i beże, zielenie, wiśnie, bursztyny, rudości oraz miodowe.

Typ kolorystyczny zima - typ zimny
Jest to typ kontrastowy, charakterystyczny, rzucający się w oczy, bardzo wyrazisty.
Kolor włosów - czarny, ciemny brąz, jasna blondynka, siwe.
Cera - gładka. Bardzo jasna ( mogą występować ciemne piegi) opalona; zazwyczaj gładka, jednolita cera
Oczy - bardzo ciemne, głęboko niebieskie, brązowe
Do tej pory roku pasuje zazwyczaj cała gama kolorystyczna, można tez używać kontrastów np. czarny-biały. Kolory: białe, czerwienie, róże, fiolety, niebieski, zielenie, grafity, zółcie, brązy, srebro, złoto, wiśnie , śliwki, czarny. Czasami należy uważać na kolor oliwkowy i ciepły brąz.

Jeszcze sa typy mieszane,a le tylko kombinacje zimny z zimnym i cieply z cieplym, czyli wiosna-jesien i zima-lato.
I tu sa kolory takie jak dla cieplych w przypadku wiosna-jesien,a w przyp.zima-lato, jak dla zimnych tylko ze te barwy jasniejsze, wyposrodkowane.
_________________

 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Sty 22, 2006 10:38 am   

A tutaj można wykonać test na typ urody: http://www.makijaz.net/tt.html
_________________
chez alma |
 
 
bajeczka 


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 22, 2006 10:43 am   

Z tego testu wyszła mi wiosna.... :shock:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 22, 2006 10:50 am   

A mnie lato wyszło
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Sty 22, 2006 10:51 am   

Pamiętej Bajeczko, że to tylko test. Zawsze można udać się do profesjonalnej wizażystki bądź wręcz kolorystki - ona określi Twój typ urody w sposób nieco bardziej wiarygodny ;)
_________________
chez alma |
 
 
bajeczka 


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 22, 2006 11:00 am   

Ale po co skoro ja sie lepiej czuję w ecru ? :wink:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Sty 22, 2006 11:08 am   

Bajeczko, po to, żeby dowiedzieć się, jakim jesteś typem urody - bo o to pytałaś. Jeśli Cię to ni einteresuje i wiesz, że lepiej Ci w ciepłych barwach, to faktycznie nie ma po co ;)

Agatko, patrząc na Twoje zdjęcia też stawiałabym na lato :)
_________________
chez alma |
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 22, 2006 11:10 am   

Kiedyś mi wyszło w jakiejś gazecie że jesień chociaż ja jestem strasznie blada i do tego mam swoje kasztanowe włosy. Więc wg, tych opisów chyba faktycznie lato.
 
 
myszolek 

Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 10, 2008 1:03 pm   kolor sukni ślubnej

Dziewczyny napiszcie jaki kolor suknie wybrałyście. Ja zdecydowałam się na kremową z rumową koronką. jest na zdjęciu. chyba nie jest za ciemna??

amazonite.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 604 raz(y) 53.53 KB

 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 10, 2008 2:34 pm   Re: kolor sukni ślubnej

myszolek napisał/a:
Dziewczyny napiszcie jaki kolor suknie wybrałyście. Ja zdecydowałam się na kremową z rumową koronką. jest na zdjęciu. chyba nie jest za ciemna??


Ważne żeby się Tobie podobała. Ja stawiam na biel.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 01 Maj 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Nie Lut 10, 2008 3:19 pm   

Jak do mojej karnacji i koloru wlosow, to zdecydowanie écru... :) w bieli mi blado...
_________________


 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 10, 2008 3:41 pm   

Identyczny wątek już istnieje i znajduje się tutaj .(i do niego właśnie przeniosłam Wasze posty)
Proszę nie powielać tematów i korzystać z wyszukiwarki.
_________________

Ostatnio zmieniony przez mischelle22 Nie Lut 10, 2008 3:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Wto Lut 12, 2008 8:53 pm   

Różne typy urody mogą wyjść, ale ja z doświadczenia już wiem, że suknię trzeba mierzyć, mierzyć i jeszcze raz mierzyć. Mnie było w sumie wszystko jedno czy wystąpię w białej, śmietankowej, ecru czy innej (byle jasnej). Szybko jednak okazało się, że dla mnie są tylko białe suknie, bo w innych ginę i wyglądam niekorzystnie :) Wszystko zależy od koloru skóry, włosów, oczu, a nawet charakteru...
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 14, 2008 1:41 pm   

widzialam panna mloda w sukni kawa z mlekiem i cappuccino. bardzo ladnie wygladala, a ze jej sie te kolory podobaly to byla do tego bardzo szczesliwa.

ja mam biala, bo taka mi sie podoba i w takim mi ladnie :)
 
 
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 19, 2008 10:50 pm   

Ja kupilam suknie bila ale z doswiadczenia wiem ze ten sam fason sukienki wyglada roznie w bieli i w ecru :)
Mierzylam ta sama sukienke i wszyscy powiedzieli ze to dwie zupelnie inne wiec ja do tego dodam ze kolor powiniem byc tez dobrany do fasonu sukienki :)
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 06, 2008 4:58 pm   

W zeszłym roku byłam na ślubie znajomej, dla której to był drugi ślub i Panna Młoda nie była już taka młoda :wink: (raczej w dojrzałym wieku). Miała suknię, której góra była jasno-kremowa, a spodnica tak uszyta, że robiła się coraz ciemniejsza do dołu (przez beż, cappucino, po jasny brąz) tak, że brązowe buty młodej tworzyły świetne dopełnienie stroju. Uważam, że miała przpiękną sukienkę, która z jednej strony podkreślała charakter uroczystości (ślub), a z drugiem nie była to biała suknia - symbol niewinności, co w tym przypadku byłoby śmieszne.
 
 
Aniaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 06 Sie 2007
Posty: 159
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 06, 2008 6:01 pm   

Zanim zaczęłam maraton po salonach byłam bardziej niż pewna, że moja suknia będzie ecru. Mimo tego, że w ty kolorze było mi bardzo ładnie to w białym, a dokładnie w perłowym jest mi super. Tak fajnie mnie rozświetla. I moja suknia jest właśnie w takim kolorze. Radzę poprzymierzać różne kolory i wtedy dopiero zdecydować.
_________________

 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 3:15 pm   

ja myślałam o sukni białej, a mam ecru :)
chociaż w sumie będąc w salonie nie zwracałam uwagi na kolor tylko na krój sukni
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 26, 2008 10:18 pm   

Pasują do mnie zimne kolory, a ecru i beżów zwyczajnie nie lubię. Mam za to taki osobliwy pogląd: nie jestem żadną dziewicą i dla mnie czysta biel odpada. Najchętniej kupiłabym sukienkę typu biel z błękitem. W każdym razie na pewno nie czysta biel. Ciekawe, czy taką znajdę ;)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
katarynka 


Wiek: 45
Dołączyła: 21 Kwi 2008
Posty: 170
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 4:52 pm   

Ja równiez chcialam kupic sniezno biala sukienke a zdecydowalam sie na ecru a w zasadzie to taka śmietanke perłowa. W białym wygladałam sino. Trzeba przymierzac i jeszcze raz przymierzać.
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pią Kwi 10, 2009 7:24 pm   

anna1984 napisał/a:
Mnie było w sumie wszystko jedno czy wystąpię w białej, śmietankowej, ecru czy innej (byle jasnej).


U mnie było dokładnie tak samo. Moja suknia ma kolor kości słoniowej. Ale wydaje mi się, że często łatwiej dopasować dodatki do białego koloru, np. buty :roll:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
betmi 


Dołączyła: 12 Sty 2008
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 10, 2009 9:52 pm   

...a ja myślałam o sukni w kolorze ecru, a będę miała suknie w kolorze bieli .. :mrgreen:
_________________
 
 
madzialenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 735
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 1:25 pm   

ja wybrałam ecru ale to dlatego że w białym wyglądam tak sobie a ecru podkreśla moją karnację i buzię
_________________
 
 
Pepsi 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 535
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 2:21 pm   

Biała, biała i tylko biała
_________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 9:01 pm   

ja mam jasniutkie ecru, bo tylko w cieplych barwach wygladalam jak czlowiek a w bialym coz blado-sino-niebieska moja skóra nie wygladala zbyt estetycznie, no taka juz moja uroda :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 9:22 pm   

U mnie w końcu stanęło jednak na bieli. Ecru i pochodne mi nie pasują, a innych kolorów nie ma.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
KotaBasia 

Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 81
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 10:47 pm   

Ja wybrałam ecru. Biała suknia na mnie nie wyglądała dobrze, miała taką jakby niebieską poświatę.
_________________
 
 
Pecetka 

Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 44
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Maj 04, 2009 1:51 pm   

Ja moze z innych względów, ale też zdecydowałam się na ecru, biel nie do końca jest dla mnie ;) .
_________________
 
 
darling 


Wiek: 41
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 7:47 pm   

ja planowalam bialy, a wybralam ecru i jestem zadowolona, bo mi zdecydowanie lepiej :)
_________________
 
 
malwa88 


Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 140
Skąd: sieradz
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 10:13 am   

A ja wybieram biały bo dzien slubu jest tylko raz w zyciu... i biel w ten dzien jest zarezerwowana tylko dla panny młodej
_________________
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 11:08 am   

co do tej kwestii to jestem akurat pewna :) tylko biel :mrgreen:
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 11:16 am   

Ja też mam białą,ale to raczej z lenistwa :) Bo w salonie przymierzałam suknie kremową,ale zamówiłam białą,żeby nie mieć problemu z kupnem dodatków :D :D
_________________

 
 
 
Agguniaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 714
Skąd: Bełchatów i o-lica
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 2:00 pm   

Ja miałam jasne ecrii, w białej wyglądała strasznie blado.... więc z tego względu zrezygnowałam z tego koloru
_________________

6 czerwiec 2009
Pozdrawiam
Aga
 
 
 
Mariola 

Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 299
Skąd: ...
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 2:38 pm   

ja miałam ivory. ni to biały ni ecrii. chociaż kupiłam suknie w tym kolorze w ciemno bo w salonie był tylko kolor cappuccino, który też bardzo mi się podobał i świetnie się w nim czułam.
 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 01, 2009 8:23 pm   

Ja będę miała białą suknię, mam jasną karnację i lepiej jest mi w bieli ;) No i ogólnie chciałam mieć białą, nie wyobrażałam sobie nie załozyć białej sukni w dniu ślubu ;)
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
 
 
Nisiaczek83 

Dołączyła: 02 Lis 2009
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 03, 2009 10:29 am   

Kurcze widzę że nie ja jedna mam problem z kolorem sukni :-( . Bardzo chciałam mieć białą ale przymierzałam już mnóstwo różnych sukienek białych i w kolorze śmietanki i sama nie wiem co mam wybrać. :-(
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 03, 2009 3:41 pm   

Ja wybrałam ecru - jeszcze zanim zaczęłam szukać sukni to już wiedziałam, że będzie ecru, białe mi się po prostu nie podobają, a poza tym do ślubu cywilnego bardziej pasowała suknia w stonowanym kolorze.
_________________

 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 03, 2009 9:23 pm   

A dla mnie wchodzi w grę tylko biała suknia...taka już sobie jestem....tradycjonalistka :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl