Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kiedy zacząć szukać sukni?
Autor Wiadomość
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Sro Lis 26, 2003 4:26 pm   Ile przed ślubem zaczęłyście biegać po salonach?

?? ? Tak się zastanawiam, bo widzę, że Edytka chyba już tam była, a też ślubuje w 2005. Mi jakoś głupio wejść, obejrzeć, nie mówiąc już o przymierzeniu czegokolwiek.
Więc kiedy odważyłyście się po raz pierwszy iść do salonu z sukniami ślubnymi?
_________________
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 26, 2003 5:15 pm   

sisi nie musisz przeymierzac sukien mozesz obejrzec sobie tylko katalog!!
no co ty nie ma w tym nic strasznego.
sisi moja siostra wychodzi za maz w kwietniu przeszlego roku za suknia chodzila w pazdzierniku br.
_________________

 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Sro Lis 26, 2003 7:33 pm   

ja brałam slub w sierpniu 31a zaczełam sie rozglądać w maju 2002 a w lipcu miałam juz kupioną suknie tylko że ona cały czas była w sklepie wisiała sobie ale była już zapłacona i odebrałam ją 2 dni przed slubem :D
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 26, 2003 7:58 pm   

A ja byłam w zeszłym tygodniu w Cymbeline na Jaracza. Bo na szybach jest napisane "wyprzedaż" i jak już przechodziłam to weszłam. Przecena dotyczy tylko sukni z wieszaków, które będą dopasowywane i wyprane. Ale prawdę powiedziawszy te wszystkie na wieszakach wyglądały jak szmaty, więc nawet nie patrzyłam na ceny.

Ja zamierzam zacząć chodzić i przymierzać gdzieś na wiosnę.

Co prawda znalazłam już w internecie cudowną sukienkę używaną. Po obejrzeniu chyba z tysiąca sukien nowych i komisowych ta jedyna tak bardzo mi się spodobała. Dogadałam wszystko z dziewczyną i zaczynam kampanię chudnięcia, żeby schudnąć 6 cm w pasie i jechać w przyszłości na przymiarkę. I jeśli się okaże że to fason dla mnie i nie znajdę innej to kupię właśnie tą. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 26, 2003 8:42 pm   

wiesz co ja bylam z siostra w Cymberline i powiem ze to sa ostatnie szmaty jakie bym mogla na siebie zalozyc w dniu slubu!!!

aha i jeszcze jedno do tego salonu. jak tam bylysmy to akurat przyjechala dziewczyna ubierac sie do slubu.........i...............okazalo sie ze panie nie sa gotowe zeby dziewczynie pomoc............. a....................jak przyniosly jej suknie (zreszta mnie sie nie podobala) to dziewczyna zaczela krzyczec ze gorset i spodnica sa uswinione!!!!!!!!!

nie polecam!!
kusza tylko promocja na szybie a w srodku jest wielkie G.........
_________________

 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pon Gru 01, 2003 11:15 am   

No to mnie dziewczyny zaskoczyłyście, bo myślałam że cymbeline jest jednym z najlepszych sklepów w Łodzi. Jeszcze tam nie byłam i po waszychopiniach trudno mi będzie sie tam wybrać. Natomiast byłam wromantice na kilińskiego i w trzech salonach na sienkiewicza. Musze przyznac że na kolana to mnie nic nie rzuciło i coś mi się zdaje że z suknią będę miała nie lada problem.
 
 
Kasik 

Dołączyła: 10 Paź 2003
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 01, 2003 4:15 pm   

Ja po salonach chodziłam już rok wcześniej ale tylko w większości pooglądać, dopiero w styczniu, gdy pojawiły sie nowe kolekcje zaczęłam przymierzać. Panie w salonach oczywiście się dziwiły, że już chcę coś oglądać itd...
Ostatecznie suknie zamówiłam pod koniec marca (ślub był w 4 października). Wiem, że to za wcześnie no ale byłam pewna, że tylko ta a nie inna :)

A co do salonu Cymberline to mam o nim podobne zdanie jak większość dziewczyn wypowiadających sie na w tym poście. Suknie są takm niezaciekawe (oczywiście nie wszystkie) a może po prostu nie umiejętnie wyeksponowane.
_________________
Pozdrawiam :)
Mężatka od 4 października 2003r.
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Wto Gru 02, 2003 9:25 am   

Czy któras z was wybiera się w styczniu do stolicy na targi "Młoda para od a do z"? Czy byłyście juz kiedyś na takich ślubnych targach? Czy warto?
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 02, 2003 4:19 pm   

ja bym pojechala gdybym byla pewna ze beda firmy z łodzi
_________________

 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Wto Gru 02, 2003 4:50 pm   

Trzeba sie jakoś dowiedzieć o listę wystawców, na targach często można kupić coś po super okazyjnych cenach, ja się tam chyba wybiorę. już powoli zaczyna mnie ogarniac szał przedślubno-weselny i nie daruję sobie takiej imprezy. :mrgreen:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 03, 2003 12:39 am   

Dziewczyny tutaj jest trochę o tych targach. A na stronie centrum wystawienniczego EXPO XXI nic nie ma, jest tylko odsyłacz do stronki powyżej. Można by napisać maila do organizatora, może będzie mógł przesłać listę wystawców.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
nei 


Wiek: 47
Dołączyła: 15 Paź 2003
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 03, 2003 2:19 pm   

ja suknie zamowilam 12 maja (na 6go wrzesnia), pani mowila, ze to najwyzszy czas aby ja zamowic, a dwa tygodnie przed slubem jeszcze nie byla uszyta!!! Zaczely sie nerwy, klotnie... uff zdarzyly

przy mnie dziewczyna zamowila suknie na za trzy tygodnie i panie nie oponowaly... jak zrozumiec taka logike???

w kazdym razie, zamawiajac suknie, trzeba podac termin wczesniejszy, a obedzie sie bez stresow :)
_________________
pozdrawiam
oluś
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Sty 24, 2004 6:07 pm   

W salonach ślubnych byłam pierwszy raz 5 miesięcy przed ślubem jako "doradca" mojej przyjaciółki, która miała ślub wcześniej niż ja. Nic nie przymierzałam tylko oglądałam i orientowałam się w modelach, cenach, itp. Niczego sobie wtedy nie upatrzyłam.
Swojej sukni zaczęłam szukać 3 miesiące przed ślubem i na trzeci dzień poszukiwań ją znalazłam i zamówiłam. :mrgreen:
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2004 12:50 am   

Asiek, ty to masz nerwy. :D

Muszę uaktualnić mojego posta napisanego wyżej. Nie wytrzymałam do wiosny, tylko tydzień przed świętami poszłam przymierzać - prawie 10 miesięcy wcześniej. Sukienka upatrzona, ale jak tylko zrobi się cieplej idę do następnych salonów, co by mieć spokojne sumienie. :mrgreen:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
nei 


Wiek: 47
Dołączyła: 15 Paź 2003
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2004 12:36 pm   

gdy chodzilam, pol roku przed slubem, po sklepach panie sie pytaly "kiedy slub? we wrzesniu - oooooo to ma pani jeszcze duzo czasu, poszlam trzy miesiace "przed" - co tak pozno! - oszalec z tymi babami mozna! Odbierajac moja suknie, widzialam dziewczyne, ktora zamowila kiecke na "za dwa tygodnie" I BADZ TU MADRY!!!!
_________________
pozdrawiam
oluś
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2004 12:48 pm   

jak chodzilam z moja siostra po salonach, to trafila sie taka klientka, ktora miala pretensje ze suknie szyja ok. 2 lub 3 miesiecy.

wrez krzyczala na ekspedientke ze ona chce mies suknie w 2 tygodnie!!!!!

nieporozumienie jak dla mnie :roll:
_________________

 
 
nei 


Wiek: 47
Dołączyła: 15 Paź 2003
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2004 12:58 pm   

oooo widze ze juz kiedys odpowiedzial na ten temat - skleroza ze mnie
_________________
pozdrawiam
oluś
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2004 3:00 pm   

Ja zaczęłam tuż po świętach, ale na razie nic nie wybrałam. Wybieram się do kolejnych salonów już niedługo, może wtedy coś wpadnie mi w oko.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Mi 


Wiek: 49
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2004 6:12 pm   

A ja chyba poczekam do marca, będzie cieplej, milej i może nowe wzory.............
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2004 6:28 pm   

Mi, na pewno zdążysz. Moja przyjaciółka miała ślub w zeszłym roku w czerwcu i też zaczęła szukać sukini w marcu. O moich poszukiwaniach już pisałam.
_________________
 
 
niuniab 

Wiek: 48
Dołączyła: 01 Lut 2004
Posty: 121
Skąd: Sopot
Wysłany: Pon Lut 02, 2004 2:10 pm   

Ja ślub biorę w czerwcu, suknie zaczęłam oglądać rok wcześniej, ale nie w salonach tylko w internecie. Przeglądałam ogłoszenia i znalazłam tę jedyną. Niestety nie mój rozmiar. W styczniu poszłam do salonu zorientować się w cenach sukien. Był ten "mój" model więc go przymierzyłam. Po jednodniowym namyśle poszłam zamówić. Nie wiem jak w Łodzi, ale ja na moją sukienkę w Gdyni będę czekać 2 miesiące. Więc myślę, że szukanie na ostatnią chwilę może przysporzyć trochę nerwów.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 02, 2004 8:15 pm   

2-3 miesiące to standard, w jednym bardzo firmowym salonie powiedziano mi że czas oczekiwania wynosi 5 miesięcy. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Pon Lut 02, 2004 8:19 pm   

kryszka napisał/a:
2-3 miesiące to standard, w jednym bardzo firmowym salonie powiedziano mi że czas oczekiwania wynosi 5 miesięcy. :roll:


Jesli chodzi o te 5 miesiecy to poprostu przesada :roll:
to ta suknia ma okrążyc kule ziemska zeby dotarła :?
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Nie Lut 08, 2004 11:58 pm   

ja ślub biorę w sierpniu, ale niestety jeszcze się nawet nie rozglądałam. problem jest w tym, że ja mam niekonwencjonalny rozmiar i chyba się wstydzę. :oops: ale jestem pewna, że do tego czasu zrzucę tu i ówdzie... :mrgreen:
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 09, 2004 12:54 am   

Tweety, jeśli pisząc niekonwencjonalny miałaś na myśli większy rozmiar to zajrzyj do tematu o takich sukniach. Zresztą w necie są zdjęcia sukni w rozmiarze powyżej 42 i naprawdę mogą być prześliczne. Wszystko zależy od dobrania sukni do siebie i sposobu uszycia, żeby zatuszować i wyeksponować co trzeba.
Problem może być tylko z mierzeniem w salonach, bo rzadko spotyka się suknie w rozmiarze powyżej 38. :roll:


Na pocieszenie ci powiem, że będąc ostatnio w salonie usłyszałam że przygotowując suknie na pokaz sprzedawczynie miały nie lada problem z ich dopasowaniem do wymiarów typowych modelek. Musiały się nieźle nakombinować żeby nie przerabiając suknie jako tako na nich leżały, nie odstawały i nie spadały. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Pon Lut 09, 2004 1:12 am   

dzieki Kryszka, naprawde mnie pocieszyłaś :D . a swoją drogą to ja jakoś nie mogę znaleźć żadnej strony z sukniami w rozmiarach powyżej 42. jeśli nie sprawiłoby ci to kłopotu to prześlij mi jakies linki ok :?:
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 09, 2004 9:56 am   

Tweety, tutaj jest link do tematu Suknia dla puszystej. Wkleiłam tam adresy stron www z pięknymi sukniami. :mrgreen:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 11, 2004 9:57 pm   

Chciałam powiedzieć że moja koleżanka mając rozmiar 44 miała drapowaną szeroką spódnicę i dobrze dopasowany gorset. Wyglądała przepięknie,
 
 
Kinga 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Kwi 2004
Posty: 27
Skąd: Sieradz
Wysłany: Sro Maj 05, 2004 11:48 pm   ???

Kryszka, co z Twoją suknią :?: zdecydowałaś już :?:

ja na pierwszy poważny tour po salonach wybieram się na początku lipca. Na pewno zdam relację :P
_________________
ślubik 16.10.2004 :)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 06, 2004 1:45 am   Re: ???

Kinga napisał/a:
Kryszka, co z Twoją suknią :?: zdecydowałaś już :?:

Nie, bo nie mam kiedy iść. :roll: I gdybym nie zaczęła pół roku wcześniej to chyba brakłoby mi zwyczajnie czasu. A tak to mam już dwie faworytki, trzeba tylko wybrać. 8)

A'propos przygotowań - zapraszam Kingo do tego wątku: jesienne panny młode :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
aniaza 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 48
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Maj 14, 2004 4:57 pm   

Sukieneczki zaczełam szukać w końcu marca. Od razu znalazłam "tę jedyną". Początkowo wydawało mi się, że może za wcześnie sie tym zajęłam, ale teraz widzę, że to był trafiony pomysł. Dopiero dzisiaj idę na przymiarkę, a przeciez do ślubu juz niedaleko, a czerwiec jest dla mnie miesiącem, w którym czasu mam baaardzo mało
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]


Ślubowałam 03.07.2004r.
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 14, 2004 5:07 pm   

Aniu mamy ten sam termin ja sukienkę zaczęłam szukać 5 miesiący przed ślubem a zamówiłam niewiele wczęsniej od Ciebie bo na sam koniec lutego. Na przymiarce jeszcze nie byłam i spodziewam się pierwszej dopiero za 2 tygodnie 8)
 
 
aniaza 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 48
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Maj 14, 2004 5:36 pm   

Pipi - mamy nie tylko ten sam termin. Znak zodiaku również. Ja urodziłam się 19 marca :wink:
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]


Ślubowałam 03.07.2004r.
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 14, 2004 5:41 pm   

:lol: Faktycznie znak zodiaku również,
dobrze że narzeczonych mamy różnych :mrgreen:
 
 
aniaza 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 48
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Maj 14, 2004 5:44 pm   

Tylko czy na pewno :?: :P
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]


Ślubowałam 03.07.2004r.
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 14, 2004 5:50 pm   

Na pewno :roll:
dwa śluby i wesele jednego dnia obskoczyć i do tego własne żaden by nie dał rady :graba:
 
 
aniaza 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 48
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 10:03 am   

No słuchaj, a może to jakiś supermen i do tego ma sobowtóra. Ze wzrostem o ile dobrze pamietam tez było chyba podobnie.....
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]


Ślubowałam 03.07.2004r.
 
 
 
slonkoplock 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2004
Posty: 59
Skąd: Plock
Wysłany: Sob Maj 22, 2004 4:43 pm   

W przyszła sobotę ide z mamą na pierwsza parwdziwa wyprawe po salonach, bede chciała cos przymiezyc zeby zobaczyc w jakim fasonie dobrze wygladam i w czym się dobrze czuję.
_________________
Najszczęśliwszy Dzień W Moim Życiu To 30.10.2004
 
 
anna.b 


Wiek: 47
Dołączyła: 18 Lut 2004
Posty: 171
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Maj 22, 2004 6:13 pm   

Ja po salonach zaczelam biegac w kwietniu przed swietami wielkanocnymi, a tuz po swietach zamowilam juz suknie. Teraz musze jeszcze dobrac dodatki, ale to podczas przymiarki w sierpniu. :girl :
_________________
* Ślub 18 września 2004 *
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 23, 2004 2:22 pm   

anna.b napisał/a:
Ja po salonach zaczelam biegac w kwietniu przed swietami wielkanocnymi, a tuz po swietach zamowilam juz suknie. Teraz musze jeszcze dobrac dodatki, ale to podczas przymiarki w sierpniu. :girl :


Ja dokładnie tak samo :) - tyle że ja mam ślub 24 lipca, hihi... ale się udało. I też zostały mi jeszcze dodatki, w przyszłym tygodniu biorę się za to na poważnie.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 23, 2004 9:51 pm   

a ja chyba w przyszłym roku dopiero się wybiorę

chociaż może upatrzę sobie coś ze wcześniejszej kolekcji :D
_________________

 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Maj 23, 2004 10:16 pm   

Postanowiłam, że w styczniu ruszam :P
_________________

 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 23, 2004 10:18 pm   

Kati napisał/a:
Postanowiłam, że w styczniu ruszam :P


to może w którymś salone się spotkamy :graba:
_________________

 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Maj 23, 2004 10:50 pm   

Niewykluczone :D
_________________

 
 
 
anna.b 


Wiek: 47
Dołączyła: 18 Lut 2004
Posty: 171
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 12:42 am   

just_Kate napisał/a:

Ja dokładnie tak samo :) - tyle że ja mam ślub 24 lipca, hihi... ale się udało. I też zostały mi jeszcze dodatki, w przyszłym tygodniu biorę się za to na poważnie.


Kate, dodatki (welon, rekawiczki, stroik itp.) bedziesz dobierala w salonie, w ktorym zamawialas suknie, czy bedziesz szukac gdzie indziej? Kiedy masz przymiarke swojej sukni?
_________________
* Ślub 18 września 2004 *
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 11:09 am   

przymiarkę mam dwa tyg. wcześniej, a jeśli chodzi o dodatki to jeszcze nie wiem.. to zależy od tego, co będą mi w stanie zaproponować. Buty już widziałam w Galerii ślubnej, są ładniutkie i o ile nie będą za drogie to pewnie na miejscu zamówię, a welon i rękawiczki - zobaczymy, mniej więcej wiem, co chcę, więc zobaczę, czy mają to w salonie. Biżuterię będę kupowała u jubilera, bo akurat w Galerii nic mi nie proponowali... A ty? :)
 
 
anna.b 


Wiek: 47
Dołączyła: 18 Lut 2004
Posty: 171
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 8:01 pm   

Kate, czy to znaczy, ze Ty tez suknie zamawialas w Galerii Slubnej na Pilsudskiego?
Jesli chodzi o buty, to sa w cenie 130 zl (chyba dobrze pamietam :hmm : ). Ja jednak butow poszukuje dalej. Chcialabym kupic takie, w ktorych bede mogla jeszcze pozniej chodzic. Ale buty w Galerii sa bardzo wygodne, bo mierzylam. :girl :
Dodatki: welon, stroik, rekawiczki chcialabym dobrac w salonie podczas przymiarki, bo wtedy bede miala obraz "calosci". Na pewno welon bedzie krotki, poniewaz tyl sukni jest zdobiony, wiec to powinno byc wyeksponowane. Za bizuteria (glownie kolczyki) bede sie dopiero rozgladac. :girl :
_________________
* Ślub 18 września 2004 *
 
 
 
lesia 

Wiek: 48
Dołączyła: 26 Lut 2004
Posty: 154
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 8:24 pm   

Pierwsze sukienki zaczelam przymierzac w lutym ,czyli 4 miesiace przed , a zamowilam 18 kwietnia czyli 2 mies przed. Jesli marzy sie o sukience sprowadzanej z zagranicy to trzeba zamawiac nawet 4-5 miesiecy wczesniej.
_________________
lesia
wedding day 19 06 2004
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 10:49 am   

anna.b napisał/a:
Kate, czy to znaczy, ze Ty tez suknie zamawialas w Galerii Slubnej na Pilsudskiego?
Jesli chodzi o buty, to sa w cenie 130 zl (chyba dobrze pamietam :hmm : ). Ja jednak butow poszukuje dalej. Chcialabym kupic takie, w ktorych bede mogla jeszcze pozniej chodzic. Ale buty w Galerii sa bardzo wygodne, bo mierzylam. :girl :
Dodatki: welon, stroik, rekawiczki chcialabym dobrac w salonie podczas przymiarki, bo wtedy bede miala obraz "calosci". Na pewno welon bedzie krotki, poniewaz tyl sukni jest zdobiony, wiec to powinno byc wyeksponowane. Za bizuteria (glownie kolczyki) bede sie dopiero rozgladac. :girl :


Na Piłsudskiego - zgadza się :D - tylko że ja wypożyczam suknię.
Ja też chcę mieć krótki welon - tzn dłuższą warstwę do pasa (jeśli będą dwie- jeszcze nie zdecydowałam).
Jeśli buty kosztują tam 130 zł, a faktycznie są na jeden raz, to chyba też będę musiała gdzie indziej poszukać.
 
 
anna.b 


Wiek: 47
Dołączyła: 18 Lut 2004
Posty: 171
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 8:05 pm   

just_Kate napisał/a:

Jeśli buty kosztują tam 130 zł, a faktycznie są na jeden raz, to chyba też będę musiała gdzie indziej poszukać.


No wlasnie... 130 zl to przecietna cena butow slubnych (przynajmniej w salonach slubnych i na Piotrkowskiej). Chcialabym kupic takie, ktore beda choc troche inne niz wszystkie slubne buty. Wole troche doplacic, ale kupic buty, ktore nie beda na jeden raz.
_________________
* Ślub 18 września 2004 *
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl