Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Śniło mi się ...
Autor Wiadomość
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Gru 07, 2011 11:15 am   

Lubię ten wątek- można się popłakać ze śmiechu :D
_________________
 
 
kinix21 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 474
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 07, 2011 1:31 pm   

a mnie się śnił Czesiu Mozil, było baaaardzo fajnie :cool:
_________________
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 08, 2011 6:26 am   

śniło mi się, że było spotkanie forumowe. Tylko my z agulką nie byłyśmy dzieciate ani zafasolkowane i nagle padło pytanie kiedy my. To obie, że nie, że nie teraz. Na to dziewczyny każda po kolej zaczęły dotykać naszych brzuchów i życzyć nam fasolki. I tak potem widzę siebie i Agę jak mamy ogromne brzuchy a w środku po 12 dzieciaczków.
jak się wyrwałam z tego snu, obmacałam brzuch, odetchnęłam z ulgą tak nie mogę już zasnąć:(
_________________
 
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Czw Gru 29, 2011 3:24 pm   

haha, będę bardzo cześtym gościem :)

moja wyobraźnia, plus masa książek które czytam, filmy i seriale robią swoje :)


dziś na przykład śniła mi sie moja koleżanka, która była w ciązy. ale bała się uyrodzić. więc poprosiła mnie, czy urodzić ja za nią nie mogę. i tak jakoą jaj brzuch przeszedł na mnie :) a mi się zachciało kichać i kochnęłam i w tym czasie dziecko ze mnie wystrzeliło :P hihi



strasznie często śni mi się ciąża.. nie wiem czemu :P
_________________

 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Czw Gru 29, 2011 5:57 pm   

Dziś śnił mi się kolega z pracy. Wszyscy z naszego działu i z innych, zaprzyjaźnionych oddawaliśmy mu nasze urlopy, żeby mógł spędzić czas z żoną, która jest w pierwszym trymestrze ciąży :)
_________________


 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sty 01, 2012 4:06 pm   

Oj nie wiem skąd mi się to wzięło ale śniło mi się,że ppola i misia-misia urodziły :o
_________________


 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 01, 2012 7:45 pm   

a mnie się ciągle śni ten sam sen o końcu świata, kiedy podnosi się temperatura (pewnie ma to związek z brakiem zimy) i świat powoli się topi i tonie. A z wszystkich ludzi uratować ma się jedynie kilkaset niemowlaków.
Masakra po przebudzeniu... Szczególnie, że wciąż śnią mi się te same obrazy, przez co człowiek ma wrażenia obrzydliwej realności.
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Nie Sty 01, 2012 8:06 pm   

mi ostatnio śniły się 2 różowe kreseczki na teście :smile: o jak ja bym chciała, żeby ten sen się ziścił :)
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 01, 2012 8:57 pm   

a mnie męczą sny o duchach, których nie widać :kwasny: i to w dodatku z naszym mieszkaniem w roli głównej. śni mi się, że coś jest w pokoju, boję się tego tak, że nie mogę się ruszać. generalnie tego nie widać, czasem się tylko powietrze porusza, a czasem widać jakieś jasne światło, a czasem mnie coś unosi do góry (?!). no super po prostu... najgorsza jest ta powtarzalność snów i to wrażenie realizmu. eh. już od paru lat czasem mam takie sny. :x
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Sty 01, 2012 10:44 pm   

Mnie się dziś śniło, że właśnie zaraz ma się dobyć nasz ślub, a tu nic nie było gotowe. Nie miałam porządnej fryzury,makijażu i nawet nie było sukni. Generalnie czułam, że nic nie jest na miejscu.

Drugi sen był taki, że siedziałam z P. na zajęciach z matematyki. Wykładowca napisał na tablicy jakiś kosmiczny przykład z całkami i znaczkami, które w rzeczywistości nie istnieją. Ja nie miałam pojęcia jak to obliczyć co mnie bardzo wkurzało i dziwiło. Wykładowca poprosił najpierw do tablicy mojego kolegę z podstawówki by ten po prostu postał chwilę pod tablicą i powiedział, że nie potrafi tego rozwiązać. Po tym P. i jeden chłopak siedzący przed nami wyrywali się do odpowiedzi i powoli tłumaczyli jak to zrobić. Facet przerwał im kazał kumplowi usiąść i wylosował z dziennika kolejną osobę. Była to ostatnia osoba na liście. Przestraszyłam się, że mogę to być ja, ale o dziwo była to jakaś osoba na K, bo doszła klasy później i wpisali ją na końcu. Ona też nie potrafiła i dostała 1. Znowu wykładowca losował i znowu osoba z końca, na szczęście i tym razem nie byłam to ja. Ten koleś przed nami i P. powiedzieli jak to rozwiązać, a ja siedziałam jak głupek. Po skończonych zajęciach wykładowca podszedł do chłopaków i rzucił im po 2 tys. zł w pliku. Później poszliśmy coś zjeść do stołówki i tam dostali po kolejnym pliku... Dziwne to było.
_________________
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Czw Sty 05, 2012 11:22 am   

a ja miałam taaak straszny sen, że aż boję się go opisać :smile: :szok: :przestraszony: :boje sie: :bredzisz:
_________________

 
 
Michasia 


Wiek: 42
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Sty 05, 2012 2:11 pm   

A mnie się śniło,że urodziłam dziecko i...byłam tym przerażona :D
_________________
,
 
 
artos69 

Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 8
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Sty 05, 2012 7:34 pm   

Michasia napisał/a:
A mnie się śniło,że urodziłam dziecko i...byłam tym przerażona :D

a bolało ? :?
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Sty 05, 2012 7:46 pm   

Michasia napisał/a:
mnie się śniło,że urodziłam dziecko
To w tym temacie - mojemu Mężowi śniło się dzisiaj, że byłam w ciąży i zaczęłam rodzić :lol: On chciał jak najszybciej zawieźć mnie do szpitala, ale ja nie chciałam, bo... musiałam dokończyć oglądanie "Przyjaciół" :D
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 05, 2012 11:05 pm   

a mnie się śniło, że wpadła do mnie na obiad, a dokładniej na kapustę z grzybami caixa z mężem :D jej mąż mnie we śnie troszkę zaskoczył, jak na pytanie, czy jeszcze się czegoś napiją, odpowiedział, że nie, ale chętnie coś by jeszcze zjedli :D a następnie zaproponował mojemu mężowi, że powinni się razem zapisać na siłownię
:)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 01, 2012 8:59 am   

A mnie się dzisiaj śnił poród :P To chyba wina skurczy, które zaczęły mnie solidnie straszyć w okolicach 22. Potem udało mi się zasnąć, no i się zaczęło śnić :P We śnie oczywiście zaczęłam rodzić już tak konkretnie, ale na spokojnie pojechaliśmy do szpitala. Tam niby wszystko luz, procedury, kolejne etapy, aż po kilku godzinach lekarz stwierdził, że sama nie urodzę i że musimy zrobić cc. No i zrobili :P I obudziłam się zanim mi podali dziecko :P
_________________

 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 01, 2012 3:28 pm   

Bian, mnie się za każdym razem śni, że rodzę błyskawicznie i totalnie bezboleśnie :roll: Jeśli sny się tłumaczy na odwrót to ja dziękuję :?
_________________
 
 
malinka1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 987
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 01, 2012 3:34 pm   

Z soboty na niedzielę śniło mi sie że zrobiłam test ciązowy ( mam jeden z USA) jeszcze super czuły i był pozytywny...jak sie człowiek potrafi nakręcić
_________________
malinka1984


 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro Lut 01, 2012 3:41 pm   

malinka1984 w moim przypadku taki sen się sprawdził :D na dodatek wynika z dat wynika, że właśnie wtedy doszło do zapłodnienia :smile: więc życzę Ci aby i Twój sen się sprawdził :smile:
_________________
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Sro Lut 01, 2012 4:39 pm   

Mi się śniło,że @ dostałam.
_________________
 
 
 
klara76 


Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 538
Skąd: łódź-bałuty
Wysłany: Czw Lut 02, 2012 5:54 pm   

a mnie się śniło, że w lipcu miałam wyjść za mąż i miałam piękną suknię z długim trenem, ale przyszedł do mnie Robert Kozyra :buja w oblokach: i zaczęłam sie zastanawiać czy nie odwołać ślubu
_________________
 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lut 02, 2012 10:39 pm   

klara no to się troszkę uśmiałam :razz:
_________________
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 9:07 am   

A mnie się śniło, że urodziłam dziecko, a pod moją salą porodową leżał mój kot :wink: po czym przyszła pani pielęgniarka i zapytała czemu ten kot tak na korytarzu leży i wpuściła go do sali i ciągle musiałam uważać, żeby mi kot do dziecka nie podchodził :smile:
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 9:23 am   

Ambrozja nieźle :D

U mnie po kolejnej nocy z przebojami skurczowymi znów śnił się poród - tym razem w moim śnie urodziła Kariczeq :smile:
_________________

 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 10:10 am   

same porody na tapecie :P

mi się śniło, że... robię siku i było mi tak dobrze, że musiałam się wybudzić i pobiec do łazienki :P cóż za realistyczny sen :P
_________________
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 10:48 am   

kakonka, oj czasem się tak zdarza z siusianiem ;)

Bian, wiesz o czymś o czym ja nie wiem?

mnie ostatnio często śni się moja zmarła ciocia w jakiś dziwnych sytuacjach i sama nie wiem czy to podświadome czy coś, bo początki porodu już jakoś nie

dziś mi się śniło m.in. np. że w skrzynce na listy miałam list do jakiegoś araba, a w środku był stanik i pończochy od jakiejś dziewczyny :razz:
_________________


udanego dnia Gość
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Lut 05, 2012 9:13 am   

Mnie się dziś śniło, że wypadały mi zęby. Wypadanie zębów śni mi się bardzo często, nie wiem co to oznacza, do dentysty chodzę regularnie a szkorbut mi chyba nie grozi.;) Za każdym razem budzę się i sprawdzam czy mam wszystkie zęby.
_________________
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 05, 2012 11:16 am   

mi się już drugi raz śniło że byłam w ciąży z bliźniakami :?
a zęby chyba nie oznaczają nic dobrego, ale co konkretnie to nie wiem
_________________
 
 
 
PaulinaS 

Dołączyła: 04 Paź 2010
Posty: 529
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 14, 2012 1:45 pm   

Dobrze, że jak człowiek się budzi to leży, bo inaczej bym padła :smile: Dzisiaj śniła ma się... ppola i nawet nie wiem dlaczego, bo nawet się nie znamy osobiście i nigdy się nie spotkałyśmy, a wiem jak wygląda tylko ze zdjęć ;P Chodziło o to, że ppola miała mi zostawić u siebie przed drzwiami od domu na jakimś stoliku (Uwaga!) kasetę VHS z jej ślubu i ja ją miałam obejrzeć :smile: No więc doszłam rzekomo do domu ppoli otworzyłam taką wielką bramę, idę do drzwi i szukam tej kasety, ale jej nie ma (swoją drogą ppola miałaś w tym śnie ogromny, piękny dom i wielki ogród, w którym rosły same róże i nawet fontanna jakaś tam była :D ). I pomyślałam sobie trudno, nie ma to idę do domu i wychodzę znowu przez tą bramę i samochodem podjechał mąż ppoli, ale zupełnie do siebie nie podobny i pytam go o tą kasetę a on mi odpowiedział, że zabrała ją motylica :smile: No więc ja się pożegnałam i zaczęłam iść do domu i po drodze spotkałam ppolę spacerującą z Marysią w wózku. I zaczęłyśmy rozmawiać o tym, czy dzieciątko zdrowe itp. I sen się urwał. Obudziłam się zmęczona, bo w tym śnie było lato i jakoś tak strasznie gorącą i jak gdziekolwiek szłam to wszędzie pod górkę :smile:
_________________
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Lut 14, 2012 1:49 pm   

PaulinaS, :smile: :smile: :smile: :smile: rozwaliłaś mnie :smile: :smile: :smile: ale ten dom to ja chetnie bym przygarnęła - nawet z fontanną 8)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Czw Lut 16, 2012 11:45 pm   

Oo, watek dla mnie i moich schizowych snow. ^^

Dzis bylam w Afganistanie w jakims okrutnie zapuszczonym, zagrzybionym i smierdzacym mieszkaniu, wygladalam przez okno i zastanawialam sie co ja tu robie i jak ja w ogole bede tu spac. A toalety to w ogole nie opisze. :razz:
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 11:25 am   

Dziś kolejny raz śniła mi się moja mała kruszynka ;) tym razem jak leżała sobie w łóżeczku a potem jak karmiłam ją piersią :) czemu ten sen się skończył ? :wink:

Zresztą po każdym takim śnie coraz bardziej zakochuję się w tym nienarodzonym jeszcze maleństwie i już nie mogę się doczekac aż wezmę ją w ramiona :smile:
_________________
 
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 11:28 am   

Marcka napisał/a:
śniła mi się moja mała kruszynka

Marcka, a widzisz swoje dziecko we śnie?
Bo mnie się już kilka razy śniło, że urodziłam, ale jeszcze ani razu nie widziałam buzi synka :roll:
_________________
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 11:31 am   

wcześniej też śniła mi się tylko, że uroodziłam, a teraz już normalnie patrzyłam na jej małą buzię :D
_________________
 
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 12:34 pm   

Dziewczyny widzę, że teraz czas na was jeśli chodzi o sny porodowe :smile:

A mi się śniło, że poszłam do fryzjera obciąć i zafarbować włosy. No i zamiast je rozjaśnić to wybrałam jakiś ciemny kolor i potem strasznie rozpaczałam :P Już cholera w snach mi wychodzi tęsknota za wizytą u fryzjera :)
_________________

 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 2:47 pm   

a mi się śniło, że była wojna i mieszkałam w jakimś dużym domu z moją ciotką. zostawiłyśmy przez nieuwagę zapalone światło i wrodzy żołnierze to zauważyli.
dwóch z nich włamało się do naszego domu. jednego zamknęłyśmy w jakimś schowku.
a drugiego zabiłam drewnianą maczugą. zamachnęłam się i uderzyłam go w głowę, a jak upadł to uderzyłam drugi raz... brrr, straszne to było, ale tak się bałam, że nas zabije, że nie miałam wyjścia :?
a potem uciekałyśmy przez jakieś pola, bo wiedziałyśmy, że niedługo przyjdzie więcej żołnierzy i już nie damy rady się obronić.
straszny sen i bardzo realistyczny. :|
_________________
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 3:28 pm   

Mnie sie dzis snila agulka1989. :razz:
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 3:39 pm   

Gahanova, mam nadzieję, że to nie był koszmar :wink:
_________________
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 3:44 pm   

agulka1989, niee e. Z tego co pamietam to pomagalas mi z suknia. :D
Chyba moj pierwszy pozytywny slubny sen. :D
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 7:48 pm   

A ja miałam dziś bardzo zły sen dotyczący jednej z ciężarnych forumek... Ale nie będę pisała nic konkretnego bo to było strasznie przygnębiające :(
_________________
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 8:31 am   

Mi dziś także się śniłaś Aga.
Przyjechaliśmy z Krzyśkiem do Twojego domu (w sumie niezłą chatę miałaś, do pozazdroszczenia), a że Ciebie nie było to sami weszliśmy i zaczęliśmy przygotowywać wszystko na grilla ;P I w sumie już wszystko było naszykowane, ale przyszła Twoja współlokatorka (nie jestem pewna teraz, ale zdaje mi się, że to była Twoja Marysia) i nas nakryła, więc uciekliśmy ;P
_________________


 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 10:53 am   

Mnie się dziś śniło, że na jakiejś imprezie mój P. tak zaczął wymiatać breakdance, że byłam w ciężkim szoku, a później tak mnie duma rozpierała, że mało z tej dumy nie pękłam :razz: Potem zleciały się jakieś laski i sen się skończył bo byłam taka zazdrosna, że aż zła :lol:
_________________
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 11:08 am   

a mi sie dziś sniło, że stałam z jakimś znajomym obok tramwaju. ten znajomy wyjął papierosa i zapałke i chciał ta zapałkę tak jak w filmach odpalić przez potarcie o tramwaj :) ale ten ruch okazał się jakiś mega silny, że tramwaj zaczął po woli ruszac do przodu :P

i ja jak bohater wleciałam do tego tramwaju i chciałam wcisnąć jakiś STOP. znaczy się hamulec :) ale tramwaj okazał się nieposłuszny i toczył się przed siebie. a tu przede mną skrzyżowanie i tory prowadzą mnie przez nie na lewo. to jak na bohatera przystało włączyłam dzwonek informujący samochody, że jade :) ale juz po skręcie tramwaj wypadł z torów i musiałam wjechac na trawnik i tramwaj przewrócił sie na bok i katastrofa... póxniej ludzie mnie oskarżali za to co sie stało :P
_________________

 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 11:17 am   

Ja mam nauczkę - nie jeść tuńczyka na noc!
Śniło mi się, że jechałam z mężem samochodem dość szeroką ulicą, i nagle się zrobił tłum na ulicy, mnóstwo policji, samochody powbijane w siebie, krzyczałam do męża żeby zwolnił, a on jakby w szoku się zablokował i cały czas jechał - wyjrzałam zza siedzenia a tam po ulicy walały się części ciała, głowy, ręce a mąż jechał po tym wszystkim... BRRR!
_________________

dzienniczek Basi
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 04, 2012 10:26 am   

Ja wczoraj miałam sen, że z moim mężem jeszcze druga kobieta jest w ciąży i że w stosunku do niej był bardzo zaangażowany w zakupy dla dziecka, poszedł w kawiarni do niej rozmawiać na temat co potrzebne dla dziecka,a mnie zostawił samą przy stoliku :D
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 04, 2012 10:28 am   

Karola5 napisał/a:
Ja mam nauczkę - nie jeść tuńczyka na noc!

Kochana to nic w ciąży dopiero miewa się sny.
Ostatni sen rozbawił mnie do łez.
Biegałam po markecie robiłam zakupy i nagle zaczęłam rodzic ale zakupów nadal nie przerywałam i tak latałam jak głupia z główką dziecka między nogami :razz:
_________________

 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 04, 2012 10:35 am   

Hmm a tydzień temu w sobotnią noc jak jeszcze nikt nie wiedział, że wspominany w innych wątkach kolega się utopił miałam sen tej nocy, którego do końca życia nie zapomnę :( Śniło mi się, że mój mąż poszedł na piwo i nie wziął ze sobą telefonu i w związku z tym próbowałam się dodzwonić kilka razy do kolegi czy są razem i nie odbierał.

A w rzeczywistości On już nie żył, już był w rzece i na prawdę nikt nie mógł się dodzwonić bo telefon miał przy sobie :(

Myślę, że to był znak od niego, zastanawia mnie dlaczego akurat mi się przyśnił. Za 2 dni dopiero okazało się, że ciało jest w rzece (w poniedziałek).
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Nie Mar 04, 2012 1:30 pm   

Dzis koszmar przedslubny: bylam odebrac sukienke i okazalo sie, ze byla do kolan, w pasie za luzna, a na biodrach tak obcisla, ze nie moglam sie poruszac. Dodatkowo w pasie byla okropna falda, bo material byl niedopasowany. Bylam wsciekla na Mame, ze zaplacila tak duza zaliczke, bo inaczej kupilabym cos innego, a tak musze isc do slubu w czyms takim. :roll:
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
Pepsi 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 535
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 8:19 pm   

ja dziś miałam forumowy sen :wink: najpierw śniło mi się, że pomagałam Ju sprzątać po remoncie :smile: dziewczyna w ciąży więc nie mogłam pozwolić jej się przemęczać ;P przeczytałam wczoraj watek remontowy, więc pewnie dlatego. Potem, że poison_moon oznajmiła, ze jest w ciąży i wrzuciła filmik z USG jak maluch bardzo szybko macha raczkami. To nie mam zielonego pojęcia skąd :roll: A na koniec, że miałam zakaz udzielania się w wątku zakupy dziecięce, bo za dużo małej kupuje :oops:
_________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
 
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 12, 2012 8:24 pm   

Pepsi, dobre mi się ostatnio śniło że mąż zabił na naszym balkonie strażnika Texasu :D :D :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl