Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
kolory sukien POMOCY / biały czy ecru?
Autor Wiadomość
Nisiaczek83 

Dołączyła: 02 Lis 2009
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lis 04, 2009 9:16 am   

ja w sumie też myślałam o białej i takiej szukałam. nie do końca jestem przekonana do koloru śmietankowego :-?
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 12:18 am   

Po mnie i kolezankach zauwazylam, ze w sukni białej lepiej wygladaja brunetki, a w ecru i innych odcieniach bezu - blondynki. Nie musi to byc reguła, ale sprawdza sie w wiekszosci przypadków. Sama jestem jasną blondynka i w bieli wyglądałam niezbyt dobrze, czułam się bezbarwna i rozmyta, dlatego kupiłam suknie ecru.
 
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 1:54 pm   

Ja mam "śmietankę", w białym czułam się zbyt blado a ecru do mnie nie pasował...
_________________
 
 
agnese 


Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 7:36 pm   

Ja uważam, że zamiast główkować wirtualnie jaki kolor, trzeba po prostu iść i przymierzyć;) Ja np myślałam, że będę korzystniej w ecru wyglądać, tymczasem jedynie w białej wyglądałam pięknie :)
_________________
 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 10:41 pm   

agnese napisał/a:
Ja uważam, że zamiast główkować wirtualnie jaki kolor, trzeba po prostu iść i przymierzyć ;)



Jestem tego samego zdania, najlepiej iść przymierzyć. Ja myślałam, że najlepiej będzie mi w ecri, a jednak w bieli jest mi dużo lepiej mimo tego, że jestem blondynką :)
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
 
 
reni 

Wiek: 42
Dołączyła: 30 Gru 2009
Posty: 8
Skąd: ozo
Wysłany: Sro Gru 30, 2009 9:49 pm   

A ja przeglądałam zdjęcia góra biała ale dół czerwony. Przyznam, że bardzo mnie intryguje :) i chyba zgodnie z Waszmi sugestiami najlepiej będzie jak coś takeigo przymierzę.
Widziałyście może gdzieś taką sukienkę w którymś z łódzkich salonów??
 
 
Jouliettka 


Wiek: 38
Dołączyła: 11 Lut 2009
Posty: 251
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Gru 30, 2009 10:20 pm   

Ja zawsze mówiłam, że będę miała śnieżnobiałą suknię, a jak przyszło co do czego to nawet białej nie przymierzyłam. W ecru było mi ślicznie i taka została. Trzeba suknie przymirzyć i wtedy decydować jaki kolor :mrgreen:
_________________


 
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Gru 30, 2009 10:35 pm   

A ja we wszystkich innych sukniach niż w śnieżnobiałych wyglądałam strasznie! :/ Trzeba mierzyć wszystko, bo każdemu lepiej w czym innym. ;]
_________________
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 1:27 am   

w ecri wszystko się zlało w jedną plamę :) cera wyglądała na przyszarzałą, natomiast w biłym było mi bardzo ładnie. :)
_________________

 
 
 
kfikfi 

Dołączyła: 20 Lip 2008
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 24, 2010 9:41 pm   

naprawdę polecam przymierzyć, ja np chciałam ciemne ecri/ ecru ale okazała sie ze najlepiej mi w takim jaśniejszym ecru (śmietankowym)
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 8:43 am   

ja dobrze sie czuje w eru/smietanie.. biel sprawia, ze moje cialo robi sie sine :?
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 9:18 am   

joannakarolina napisał/a:
agnese napisał/a:
Ja uważam, że zamiast główkować wirtualnie jaki kolor, trzeba po prostu iść i przymierzyć ;)



Jestem tego samego zdania, najlepiej iść przymierzyć.


i ja także :D

mi było dobrze w każdej sukni- w każdym kolorze :D ale ja byłam od początku na biel nastawiona i była biel :D
_________________
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 10:31 am   

kakonka, ja wychodze z zalozenia, ze ladnemu we wszystkim ladnie :wink:
Oczywiscie zgadzam sie z Wami dziewczyny- trzeba pojsc i samemu sie przekonac.
Ja sie przekonalam i wiem, ze musi byc ecru 8)
_________________
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 11:19 am   

Też uważam tak jak dziewczyny trzeba iść osobiście i się przekonać na własnej skórze :)
Mi się marzy biała ale jeszcze nie byłam przemierzać nie wiem czy nie będę w niej blada :( oby nie ;D
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
magdellaa 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2010
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 1:04 pm   

Ja byłam bardzo za białą suknią a mam ecru. W bieli wyglądałam dobrze ale jednak gorzej niż w ecru, a mam taki odcień sukni że czym więcej światła pada tym bielsza jest sukienka. Właściwie to kolor sukni wydaje mi się najmniej ważny i absolutnie nie przeszkadza mi to że nie jest biała, a cieszy to że ja nie wydaję się jeszcze bledsza niż jestem w rzeczywistości :) )
 
 
kingakama 

Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 56
Skąd: teraz Warszawa
Wysłany: Sro Paź 13, 2010 9:12 am   

Bez przetestowania na sobie jak wyglądamy w danym kolorze, trudno podjąć dobrą decyzję:)
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 7:41 pm   

Malena napisał/a:
Po mnie i kolezankach zauwazylam, ze w sukni białej lepiej wygladaja brunetki, a w ecru i innych odcieniach bezu - blondynki. Nie musi to byc reguła, ale sprawdza sie w wiekszosci przypadków. Sama jestem jasną blondynka i w bieli wyglądałam niezbyt dobrze, czułam się bezbarwna i rozmyta, dlatego kupiłam suknie ecru.

A ja jako brunetka jednak źle wyglądam w bieli. :) Także naprawdę reguły nie ma i trzeba wszystkie odcienie przymierzyc, aby zobaczyć w jakim kolorze wygląda się najlepiej.
Dla mnie tylko kolor śmietankowy lub ciut ciemniejszy :]
_________________
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 22, 2010 10:05 pm   

Ja nie miałam określonego z góry koloru sukni, ale po pierwszych przymiarkach od razu było jasne, że w bieli wyglądam okropnie. Każda pani mi to mówiła w każdym salonie i to samo mój narzeczony i mama. W sumie cieszę się bo jak na siebie patrze w sukniach to bardzo podoba mi się ecru i inne kości słoniowe i śmietany. Jestem blondynką i wyglądałabym w tej bieli trupio. Co do testu to jednak wyszło mi, ze jestem LATO i zawsze wcześniej też tak myślałam - czyli powinnam w bieli dobrze wyglądać.
_________________

 
 
kingakama 

Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 56
Skąd: teraz Warszawa
Wysłany: Sro Lis 24, 2010 11:18 am   

Biel uwypukla też cienie po oczami niestety, chyba że sie je dobrze zamaskuje
 
 
skowronek2323 

Wiek: 37
Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 107
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 04, 2010 1:33 pm   

Ja wybrała suknię w kolorze ecru. W białej wyglądam jak trupek i biała uwypukla cienie pod oczami.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl