Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fitness
Autor Wiadomość
ppola 
Birdwoman


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 12:40 pm   

Moja przyszla szwagierka chodzi na step do rytmu na retkinii, generalnie sobie chwali ale wczoraj pod budynkiem ktos jej nozem poprzecinal opony. Paranoja na parkingu na terenie szkoły. Mój M chodzil na Sportere ale jak zaczely tam walic ogromniaste tłumy to stwierdzil ze bez sensu jest tam chodzic. Zajmowanie przyzadów, zapisywanie sie czekanie na mozliwosc wykonania kolejnego cwiczenia.
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 2:57 pm   

Faktycznie na siłowni jest zawsze straszny kocioł, ale na zajęciach areobowych jest spoko ;)
_________________

 
 
sammy 

Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 15, 2009 11:22 am   

a czy któraś z Was chodziła na zajęcia na Nową Gdynię?
może będę miała karnet z pracy stąd moja ciekawość Waszych opinii
 
 
espina 


Wiek: 43
Dołączyła: 25 Lip 2009
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 25, 2009 10:24 am   

Mam wrażenie że Forumowiczki są wyłącznie albo z Bałut, Radogoszcza lub Retkini...
Dziewczyny z okolic Górnej/Dąbrowy odezwijcie się!!

Chciałabym zapisać się do fajnego, sprawdzonego klubu - na Dąbrowie najlepiej. Dotąd chodziłam na aero na ChKS-ie. Niestety po przeprowadzce na Dąbrowę i emigracji mojej współtowarzyszki i mobilizatorki w jednym powoli straciłam zapał i :oops: zaprzestałam regularnych treningów. A że widzę różnicę (niestety) między sobą ćwiczącą i sobą niećwiczącą, zbieram się w sobie żeby jak najszybciej wrócić do dawnych dobrych nawyków regularnego gimnastykowania ciała.

Tak więc - jak na wstępie - proszę o odzew z Dąbrowy i okolic. Gdzie warto się zapisać??
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lip 25, 2009 6:48 pm   

Ponieważ z Dąbrowy łatwo można się dostać do Centrum to ja jeździłam do EnerGym
Jest jakiś fitness club przy ryneczku na rogu Tatrzańskiej i Przybyszewskiego ale tam nie próbowałam
 
 
Sylsia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 06 Cze 2009
Posty: 61
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 25, 2009 8:41 pm   

Ja chodziłam do Skarabeusza na fitness ale było wtedy więcej zajęć i dużo od rana (a tak mi pasowało), karnet był poranny i nie trzeba było ściśle określać na jakie zajęcia chce się chodzić. Teraz grafik jest zmieniony i trzeba się zorientować czy godziny i rodzaje zajęć Ci odpowiadają. Ich strona internetowa to www.skarabeusz.net.pl
_________________
Ostatnio zmieniony przez Sylsia84 Sob Lip 25, 2009 8:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
espina 


Wiek: 43
Dołączyła: 25 Lip 2009
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 26, 2009 12:34 pm   

Dziewczyny dzięki za info.

Sajonara: chodzi o to, że chcę uniknąć dojeżdżania, bo to zawsze daje 'szansę" wymówki. A jak będzie piechotką niedaleko, to pewne, że pójdę :smile:

Sylsia: będę się orientować. A Ty byłaś zadowolona z zajęć?
_________________
 
 
Sylsia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 06 Cze 2009
Posty: 61
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 26, 2009 12:40 pm   

Byłam zadowolona, tyle że zajęć wtedy mieli zdecydowanie więcej ale moja bratowa chodziła tam też ostatnio na pilates i tez sobie chwaliła!
_________________
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Nie Lip 26, 2009 9:43 pm   

Ja chodziłam do Rytmu na Retkini - na body step i ABS (dolne partie ciała). Bardzo polecam klub - miła atmosfera, ostry wycisk na zajęciach. Chwilowo przestała, bo byłam na wczasach zagranicznych, poza tym latem jest więcej ruchu niż w chłodniejszych porach roku. Od września pewnie znów zacznę chodzić.
_________________
 
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Nie Lip 26, 2009 9:46 pm   

słonko napisał/a:
Ja chodziłam do Rytmu na Retkini

ja do rytmu na bałutach, ale teraz się też właśnie na retkinię będę przenosić :)
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 27, 2009 1:05 pm   

Temat idealny, bo właśnie przed momentem buszowałam po necie w poszukiwaniu klubu fitness :!:
Znalazłam ciekawą ofertę Fitness Klub Nemesis II ul. Bratysławska 2a (Retkinia):
karnet na 10 wejść 70zł ważny 2 miesiące do tego sauna i 5min w solarium gratis

Problem w tym, że mieszkam na Radogoszczu. Co prawda Pan Narzeczony jest z Rokicie więc często przebywam w tamtych rejonach ale nie jestem pewna czy się zapisać..
_________________
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Pon Lip 27, 2009 3:45 pm   

Yoanna napisał/a:
Problem w tym, że mieszkam na Radogoszczu.

to idź do Pulsu na tatarakowej, chodziłam tam przez 1,5 roku i było ok :)
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 27, 2009 6:21 pm   

Dzwoniłam tam dziś..czy zajęcia prowadziła taka blondynka Magda :?:
Jak dawno tam chodziłaś :?: i ile płaciłaś ;) :?:
_________________
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Wto Lip 28, 2009 4:24 pm   

Przede wszystkim chodziłam do Magdy :) Do Sylwii też, ale na step. Karnet tam skończył mi się w kwietniu, płaciłam 90, a w kontynuacji 80 - jakoś tak.
Polecam, bo Madzia daje niezły wycisk :) Gdzie indziej to już nie jest niestety to samo, ale co zrobić, za dużo czasu traciłam na dojeżdżanie :)
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 28, 2009 9:50 pm   

Zapisałam się do Pulsu :D byłam na Step Body Sculpt u Sylwii. Dała mi spory wycisk :wink:
_________________
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Wto Lip 28, 2009 9:52 pm   

Yoanna napisał/a:
na Step Body Sculpt u Sylwii.Dała mi spory wycisk

bo Sylwia to czasem szaleje z układami na stepie, ale generalnie jest fajnie :D
 
 
espina 


Wiek: 43
Dołączyła: 25 Lip 2009
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 29, 2009 9:30 pm   

A ja (samotnie) postaram się już w sierpniu ruszyć do Skarabeusza i się oswoić, aby we wrześniu pełną parą zabrać się za siebie. Dzięki za info - okazuje się, że jednak najciemniej pod latarnią ;)
_________________
 
 
neskalodz 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Mar 2009
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 02, 2009 7:11 pm   

Ja rowniez bedac w Polsce chodzilam na zajecia do Rytmu na Retkinii i zawsze je sobie bardzo chwalilam :) . Mam takie pytanie do dziewczyn ktore do tej pory tam chodza, poniewaz poszukuje namiarow na Kasie Zdanowska. Wiecie moze czy ona jeszcze tam pracuje? Teraz przyjezdzam w grudniu do Polski i chcielibysmy z narzeczonym wziac indywidualne lekcje tanca towarzyskiego i bardzo zalezaloby mi by to wlasnie Kasia nas uczyla. Bede wdzieczna za wszelkie info :) .
_________________
 
 
Butterfly84 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 07, 2009 10:10 pm   

Chodziłam kiedyś regularnie 3 lata do Sportery i to chyba jeden z najlepszych klubów w Łodzi, zarówno pod względem oferty zajęć, jak i kadry instruktorskiej. Jednak teraz jest tam dla mnie ciut za drogo ale tęsknię za zajęciami body bar, spinningiem, fat killerem itp. I ciągle myślę, żeby tam wrócić. Fakt, teraz przychodzi tam masa ludzi ale mimo to miło mi było, jak po roku nieobecności wpadłam tam na jednorazowe zajęcia i wszyscy mnie pamiętali :-) Obecnie z racji tego, że mam po drodze z pracy, zapisałam się do Gymplazy na Piłsudskiego 135. Niby jest tam ok, ale niestety nie zawsze można liczyć na pomoc instruktora jak się ćwiczy na siłowni, bo zwyczajnie czasami żadnego w klubie po prostu nie ma... Mnie to nie przeszkadza ale początkującym na pewno... I często się zdarza, że jak się dzwoni do klubu żeby zapisać się na zajęcia to nikt nie podnosi słuchawki. Albo ja mam pecha.
_________________

 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 14, 2009 11:51 pm   

a ja chodziłam do "wake up fitness" na ul. Gdańskiej 80 i też bardzo polecam, aczkolwiek teraz mam już trochę mniej czasu i musiałam zrezygnować z zajęć, byłam bardzo zadowolona szczególnie z zajęć z Anią, maja też solarium, kosmetyczkę i masażystkę, naprawdę są godni polecenia :)
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pią Paź 23, 2009 8:15 pm   

Może wiecie gdzie jest fitness tak bardziej nastawiony na ćwiczenia na kręgosłup ?
_________________
Ostatnio zmieniony przez ola88 Pią Paź 23, 2009 8:15 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Pią Paź 23, 2009 10:38 pm   

a ja ostatnio daję czadu w Gymnasionie.

ola88 napisał/a:
Może wiecie gdzie jest fitness tak bardziej nastawiony na ćwiczenia na kręgosłup ?


np. w Gymasionie we wtorek o 19.30 i w piątek o 10.30 odbywają się zajęcia o nazwie "Zdrowy Kręgosłup", na które trzeba się wcześniej zapisać telefonicznie.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Martysia Pią Paź 23, 2009 10:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 23, 2009 11:53 pm   

Martysiu to jest na Piłsudskiego? Czy mnie się cos pokręciło?
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sob Paź 24, 2009 12:47 pm   

Martysia, muszę nad tym pomyśleć :) bo musze przestać się garbić :/ a plecy strasznie bolą :(

jeszcze zakupić jakiś dresik i zacząć ćwiczyć :) :smile:
_________________
 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 01, 2009 11:16 pm   

Ja niestety jeszcze nigdy nie chodziłam na żadne zajęcia fitness ale wiem, że powinnam żeby polepszyć swoją kondycję. Poza tym jestem niskociśnieniowcem (moje normalne ciśnienie to 90/60 :roll: ) i lekarz zalecił mi dużo ruchu, jakiś sport albo własnie gimnastyka tylko jakoś nie moge się zmobilizować :(
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Pon Lis 02, 2009 3:55 pm   

Agnieszka19 napisał/a:
Martysiu to jest na Piłsudskiego? Czy mnie się cos pokręciło?


jest tez na pilsudskiego w silverze i to tylko dla kobiet i mozna nawet dzieciaczka zostawic i sie nim zajma, ale ja chodze do manufaktury, bo mam blizej (tu niestety nie ma kacika dla maluchow)
_________________
 
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Pon Lis 02, 2009 4:16 pm   

joannakarolina napisał/a:
Ja niestety jeszcze nigdy nie chodziłam na żadne zajęcia fitness ale wiem, że powinnam żeby polepszyć swoją kondycję.
Ja też nie,
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________


 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 03, 2009 3:36 pm   

Ja chodziłam ale ostatnio miałam dość dużą przerwę i niestety moja kondycja oraz figura straciły na tym, także od następnego tygodnia zamierzam wziąć się w garść i idę ćwiczyć!!
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Wto Lis 03, 2009 6:04 pm   

to może ja też powinnam zacząć :?: eh tylko ja nie potrafię się zmobilizować. jak mi się przypomni to w domku "poskacze" na piłce i tyle :roll:
_________________
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 4:13 pm   

No i ja się w końcu zmobilizowałam i zapisalam na fitness :smile: 2 razy w tygodniu trochę się powyginam i mam nadzieję że moja figura na tym zyska :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lut 03, 2010 7:33 pm   

dziewczyny, czy któraś z Was może coś powiedzieć o strefie kobiet w arenie? Mam pod nosem, nie traciłabym czasu na dojazdy, ale z tego co widzę na stronie www, to ceny są dość wysokie za karnety :/ Była może któraś albo słyszała coś o zajęciach tam? Opłaca się tyle płacić, w sensie czy stosunek ceny do jakości zajęć jest ok? Poza rytmem na retkini i tą strefą kobiet, to wiem że jest jeszcze nemezis, ale raczej średni :( Wiecie o czymś jeszcze? Jest gdzieś jeszcze w pobliżu jakieś konkretne, męczące aero? :cool:
 
 
Amira 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 403
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 12:01 am   

uczęszcza moze ktoras z Was forumki do Rytmu na Balutach? ;] zamierzam tam sie zapisac, ale kompletnie brakuje mi informacji :roll: warto tam isc? no i czy cena oddaje jakosc zajec?
_________________

 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 12:08 am   

No ja też mam zamiar z chłopakiem zapisać się na siłownie coby do wakacji zrzucić trochę tego kochanego ciałka.
I nie wiem na jaką siłownie się zdecydować. Wolałabym jakąś na Bałutach niedrogą i żeby instruktor trochę pomagał a nie liczył na to że będzie bezczynnie siedział w pracy.
W przyszłym tygodniu idę do nowej Gdyni zobaczymy jak tam jest. Jedno wiem drogo i to mnie martwi.
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 12:31 am   

Amira napisał/a:
uczęszcza moze ktoras z Was forumki do Rytmu na Balutach? ;] zamierzam tam sie zapisac, ale kompletnie brakuje mi informacji :roll: warto tam isc? no i czy cena oddaje jakosc zajec?


Ja chodzę do Rytmu, ale na retkini. Zdecydowanie moge polecić :) Mnie sie podoba sposób prowadzenia zajęć jak i duży ich wybór :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 3:31 pm   

_karolka_, jeżeli rozważasz nawet Nową Gdynię, to możesz też rozważyć PULS na tatarakowej :) Chodziłam tam przez 1,5 roku i gorąco polecam. Dziewczyny dają potężny wycisk, są efekty. Później przez kilka miesięcy chodziłam właśnie do Rytmu na bałutach i jak dla mnie to cienko w porównaniu z pulsem, niby prowadzone były różne zajęcia, ale ich tempo i mój poziom zmęczenia były niższe. Czyli jakby mniej wydajnie, ale to tylko moje odczucia :)
 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 7:11 pm   

No ja o rytmie słyszałam nieciekawe opinie ale póki się nie pójdzie to się naprawdę nie przekona jak tam jest. Znalazłam stronkę tego pulsu ale cennik jest z 2002/2003 roku :P
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 9:48 pm   

nie no bo stronka to nie :) To jest taki mniejszy osiedlowy klubik, strony nie mają aktualnej. Jak ja chodziłam ostatnio, to płaciłam coś koło 80 chyba za miesiąc bez ograniczeń :)
 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 10:19 pm   

A tam w tym pulsie to jest jakaś większa siłownia czy orientujesz się może czy można się tam poradzić instruktora czy doradzi jakieś ćwiczenia no i czy tłoku nie ma tam jakiegoś specjalnego. No i nie chciałabym iść do siłowni gdzie sami kulturyści ćwiczą bo czułabym się jakoś nieswojo...
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Nie Lut 21, 2010 12:06 pm   

_karolka_, siłownia nie jest duża, czytaj -> nie po kilka egzemplarzy tego samego sprzętu. Jest instruktor, którego można się poradzić w razie potrzeby. Kulturystów,czytaj -> takich, co siedzą tam cały dzień, jest kilku, ale są też dziewczyny, które ćwiczą na siłowni, a przynajmniej były jeszcze jak chodziłam. Ja sama korzystałam głównie z zajęć fitness prowadzonych albo przez Magdę albo przez Sylwię. Co dokładnie oferują teraz, to nie wiem, bo nie było mnie tam od roku prawie. Z retkini mam za daleko, stąd teraz do energymu uderzam :)
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Nie Lut 21, 2010 1:45 pm   

temidaaa, a byłaś już w energymie czy dopiero się wybierasz?

Ja planuję się zapisać tam od marca na spinning, i szukam jakiś opinii o tym klubie.
 
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Nie Lut 21, 2010 5:52 pm   

sistermonn, już chodzę do energymu właśnie na spinning m.in. :) Polecam :)
 
 
pestka 


Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 21, 2010 7:35 pm   

Amira napisał/a:
uczęszcza moze ktoras z Was forumki do Rytmu na Balutach? ;] zamierzam tam sie zapisac, ale kompletnie brakuje mi informacji :roll: warto tam isc? no i czy cena oddaje jakosc zajec?


Ja chodzę do Rytmu na Zgierskiej na zajęcia Fat Burner. Zdecydowanie polecam klub. Czysto, przyjemnie, zajęcia intensywne. Jedno, co mi przeszkadza, to czasem na zajęciach wydaje mi sie, że jest za dużo kobitek. Co prawda nie wpadamy na siebie, ale ja bym wolała, żeby wokół mnie było luźno.
_________________
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Nie Lut 21, 2010 7:57 pm   

temidaaa, powiedz w jakie dni chodzisz to może się spotkamy na zajęciach?? :)
 
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Nie Lut 21, 2010 8:48 pm   

sistermonn, chodzę w poniedziałki po południu, wtorki rano, czwartki i pt po południu no i byłam w dzisiaj w niedzielę, ale w przyszłym tyg się nie wyrobię, bo wyjeżdżam za miasto, więc będzie bez niedzieli :)
 
 
elises 

Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 76
Skąd: Polski
Wysłany: Pią Mar 19, 2010 11:06 am   

Słyszałyście może o jakiś zajęciach fitnes na Dąbrowie ?
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 19, 2010 9:28 pm   

kurcze tak właśnie patrzę, że ten energym to idealnie by po drodze był dla mnie między pracą a domem :) a jak tam się ceny kształtują? cennik na stronie jest aktualny, wie ktoś może?
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Pią Mar 19, 2010 9:46 pm   

justinaa, cennik na stronie jest aktualny. Za karnet open jest 150zł. Niestety to nie jest najniższa cena, ale plusem jest to, że jak już wejdziesz, to możesz siedzieć cały dzień od otwarcia do zamknięcia :)
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sob Mar 20, 2010 4:31 pm   

W ten weekend otwiera się jakiś nowy klub "I'm fit". Klub jest przy Piłsudskiego 10. Więcej informacji na ich stronie www.

Ja bym chętnie poszła na fitness, mam minutę drogi od domu (w Zgierzu) i zajęcia przez miesiąc 2 razy w tygoniu kosztują 50 zł, ale nie mam czasu bo zajęcia tylko wieczorami, a ja wieczorami pracuję no i teraz jeszcze kurs tańca. :/
_________________
Ostatnio zmieniony przez Misiak87 Sob Mar 20, 2010 4:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Sob Mar 20, 2010 5:21 pm   

Misiak87 napisał/a:
jakiś nowy klub "I'm fit".

no właśnie też dostałam info w tej sprawie :) Nie wiem czy nie zmienię, bo raz że miałabym bliżej, a dwa że 30 dychy taniej, a to już dużo mi się wydaje. Z tego co się do tej pory zorientowałam, to na niekorzyść w porównaniu z energymem byłoby to, że w energymie jak już się wejdzie, to można siedzieć cały dzień, a w tym i'm fitcie nie.
 
 
IzaWG 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lis 2009
Posty: 59
Skąd: Wiśniowa Góra
Wysłany: Nie Mar 21, 2010 11:09 pm   

Ja chodziłam przed weselem do Gym Plazy na Piłsudskiego 135 :)
Super tam jest. Pomogą, doradzą jakie ćwiczenia robić itd. Gorąco polecam :)
_________________
pozdrawiam serdecznie - Iza
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl