Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
najlepszy podklad na slub
Autor Wiadomość
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 16, 2007 10:46 pm   

No więc wybiorę jednak któryś podkład Unifiance spytam jeszcze o poradę w aptece W każdym razie dziękuję!
(ja też używam kremu La Riche Posay bo świetnie nawilżają (na zmianę Effaclar A.I., K lub matująco-nawilżający)



W końcu kupiłam Unifiance optycznie wygładzający i muszę przyznać ze jestem zadowolona z efektu krycia, natomiast niestety nie matuje na długo, także jak dla mnie jednak nie będzie to idealny ślubny podkład...




unifiance.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 2739 raz(y) 20.29 KB

_________________
Ostatnio zmieniony przez EJ-ET Pon Lip 16, 2007 10:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lip 19, 2007 8:42 pm   

Ewunia to Ty się chcesz sama na ślub malować :?: czy tylko podkŁadu szukasz żeby Cię kosmetyczka umalowaŁa :?:
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 9:39 pm   

Ja też szukam podkładu... mam wymagającą cerę i wolałabym sprawdzić na sobie podkład zanim kosmetyczka mnie pomaluje...
_________________
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 10:32 pm   

Sajonara6 napisał/a:
Ewunia to Ty się chcesz sama na ślub malować :?: czy tylko podkŁadu szukasz żeby Cię kosmetyczka umalowaŁa :?:


Wiesz Asiu ja tak polowicznie pod kątem ślubu chciałam wypróbować polecane podkłady a połowicznie na co dzień żeby się upiększać i rozpieszczać... :)
Teraz już knuję kolejny zakup, ale muszę poczekać aż sie troszkę opalę żeby dobrać kolor do letniej karnacji (jeszcze nie zaczęłam sie opalać :/ )
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Wrz 19, 2007 9:28 pm   

ja do ślubu zostaŁam umalowana podkŁadem Revlon - Colorstay. Na tyle byŁam z niego zadowolona, że zakupiŁam go również na co dzień. ?wietnie się sprawiŁ na weselu i jest extra na zawsze :D
 
 
gebka 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 10:07 am   

Sajonara a mozesz podpowiedziec jaki kolor odpowiada naturalnemu jak te kolory sie prezentuja??
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Paź 01, 2007 9:53 pm   

Gebka ja zakupiŁam odcień nr 03 - NUDE (jeden z jasniejszych). Jak dla mnie Natural jest za ciemny. Wszystko zależy od kolorytu cery więc jeśli jesteś zainteresowana to powinnaś potestować próbki różnych odcieni :)
 
 
gebka 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 02, 2007 9:05 am   

ale nie moge nigdzie spotkac a zastanawialma sie nad zamowieniem przez allegro
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Paź 02, 2007 9:55 pm   

Gebko nie pomogę Ci - trudno mi cokolwiek doradzić bo może się okazać, że kupisz zŁy odcień. Poszukaj w sklepach kosmetycznych, takich osiedlowych i znajdź wŁaściwy odcień
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 12:03 am   

ja uzywam podkladu revlon color stay na co dzien. jest najlepszy ze wszystkich jakie wyprobowalam, a jestem wybredna - mam popekane naczynka, maluje sie od 15 roku zycia, moj makijaz musi sie trzymac az sama go zmyje! ostatnie wyprobowalam go na kilku imprezach i mysle, ze bedzie super na moj slub! polecam :)
 
 
aga25 


Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 33
Skąd: lezajsk
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 7:06 am   

mam pytanie
jaki dobrać podkład żeby nie było różnicy między buźka a szyja, która jest biała i dekold co jest też biały
chce ładnie wyglądać w tym dniu

edit: przeniosłam Twój post do tego wątku, w tamtym wątku prezentujemy makijaże, które miałyśmy na Naszych ślubach, a nie prosimy o porady.
Pusiak


[ Dodano: Pią Cze 20, 2008 7:34 am ]
moni-2 napisał/a:
jesli moge cos doradzic... :)

Ja jestem farmaceutka :)
imyszko jesli nie lubisz stosowac podkladow to na pewno dermablend nie bedzie ci odpowiadal bo ma bardzo bogata konsystencje i jesli przesadzisz z jego iloscia to na bank stworzy sie efekt maski. znam wszystkie podklady vichy oprocz nowego normateint (chyba tak sie nazywa) bo jeszcze nie dotarla do mojej apteki dostawa.

Radzilabym wyprobowac podklad vichy AERATEINT podklad matujacy delikatnie kryje, nie zatyka porow, a czasteczki pigmentu osadzone na mikrosiateczce pozwalaja skorze oddychac. Pieknie i dlugotrwale matuje cere i nie daje efektu maski. podklad ma bardzo lekka konsystencje i latwo sie go rozprowadza.

Dermablend jest idealny jesli masz do skorygowania np popekane naczynka czy przebarwienia lub piegi lub po prostu gdy lubisz dobrze kryjace podklady. moja osobista rada: jesli uzywacie tego czy innego podkladu vichy przed uzyciem dobrze wstrzasnijcie opakowaniem , naniescie odrobine podkladu na dlon (rozgrzeje sie i uplastyczni - latwiej bedzie sie nakladal) i nalozcie na twarz cienka warstwe. jesli uwazacie ze cera nie jest dokladnie pokryta w taki sam sposob naniescie druga warstwe. efekt bedzie bardziej naturalny niz wtedy gdy od razu nalozycie gruuuba warstwe.

popros farmaceutke o dobranie ci koloru. o tej porze roku i w przypadku wiekszosci naszych cer idealny jest nr 23. chyba ze masz tendecje do pekajacych naczynek i z natury rozowych policzkow moze byc ok 35 ale ten ma nienaturalny rozowy kolor. 46 z tej serii jest idealny na lato lub do opalonej cery. mimo wszystko najlepiej sprawdzic na sobie kilka odcieni i wybrac ten w ktorym bedziesz czula sie najlepiej.

idealny podklad to taki ktorego nie widac... :)

Mam nadzieje ze w jakims stopniu pomoglam :)



a co pani mysli o podkladzie Maybilline AFFINITONE™
Idealne dopasowanie
Nawilżenie 8h

ja mam skore tłustą (litera T) i suchą na policzkach
często mi się łuszczy

mam cerę jasną wiec musze podklady miec jakies niewidoczne ale leeko opalające bo nie chce miec jasnej bardzo cery na ślub
z kolei jak bede miala ciemniejsza buzie to szyja nie bedzie pasować calkiem biala
trzeba ja wtedy pudrować?
nie zejdzie puder?
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Cze 19, 2008 10:10 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Sie 29, 2008 10:00 am   

Ostatecznie użłam La Roche Posay Unifiance nr 11.
Rewelacyjnie się sprawdził :brawo:
 
 
DotiUslu 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Paź 2008
Posty: 19
Skąd: Lodz/Tilburg
Wysłany: Pon Paź 06, 2008 9:01 pm   

Ja moge Wam smialo polecic podlaklady firmy Matis. Mialam zrobiony makijaz z tym podkladem i naprawde roznica z poprzednimi byla fanomenalna..Odcien byl poprostu switny, trzymal sie niesamowicie,ladnie kryl ale nie robil maski lub jak kto woli tapety:)
Wiem ze w lodzi mozna je dostac chyba w salonie formowym Matisa w podworku kolo hotelu Swiatowit..Ja swoj dostalam w prezencie od kolezanki z Francji i jestem do tej pory w nim zakochana:D
_________________
 
 
lilly78 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 08, 2008 2:26 pm   

a jak cenowo się kształtuje ten podkład?
_________________
 
 
DotiUslu 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Paź 2008
Posty: 19
Skąd: Lodz/Tilburg
Wysłany: Czw Paź 09, 2008 9:12 pm   

Nie kupowalam jeszcze ale tak ok .100zl...sto pare zloty...Moge sie dokladnei o cene zapytac znajomej bo wiem ze ona walsnie kupowala juz go w Lodzi..To jest chyba na Piotrkowskiej 137 lub cos takiego..w pasazu..
Podobno prowadzi ten salon bardzo sympatyczna dziewczyna i ma fajne zabiegi na twarz,cialo itd. musze sie przejsc...to zdam Wam relacje:)
_________________
 
 
Tola 

Wiek: 43
Dołączyła: 14 Wrz 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 10, 2008 11:55 am   

A ja mam cere mieszaną ze skłonnościami do świecenia sie. Przed slubem obawiałam się że tego świecenia ze cały makijaż pójdzie na marne bo będzie tylko widac moja swiecaca sie twarz. W tedy koleżanka poleciła mi krem Dax Perfecta matujacy z drobinkami z pereł. Kupiłam go ale jakoś nie byłam przekonana bo krem ten kosztował 11 zł a przeciez wcześniej kupowałm drozsze znane marki kremów matujacych i zawsze sie świeciłam. Okazało sie że ten tani skromny kremik zdziałał idealnie. Wyprobowałam go najpierw na panieńskim a potem na wlasnym slubie. Jest rewelacyjny polecam wkremować go jakies 30 min. wcześniej przed nałożeniem fluidu i innych pudrów.
_________________
" Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei "
 
 
 
lilly78 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 14, 2008 3:44 pm   

dzięki, to może się tam przejdę zobaczyć co jeszcze mają :)
_________________
 
 
Magda-lena 
Firma

Wiek: 49
Dołączyła: 19 Sty 2010
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 29, 2010 11:26 pm   

Witam.
Niezawodny podkład na ślub i inne okolicznościowe imprezy to REVLON COLRSTAY.
Polecam.
_________________
Magdalena D.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl