Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
przymiarka sukni ślubnej
Autor Wiadomość
Patrycja11 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 228
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 22, 2010 10:20 pm   

mysza83, dokładnie zgadzam się w 100%. Mi też nie zależy mogę mieć naprawde późno tą przymiarkę ale chce mieć pewność że ona przyjedzie i że Pani dokładnie wie i zapewni mnie że ona będzie. :x
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pon Mar 22, 2010 10:35 pm   

Czytam Was z przerażeniem..To jakas paranoja jak oni Was potraktowali w tym salonie. Rozumiem, ze moze byc jakies opóźnienie, ale od razu wszystko powinni wyjaśnić i podac jakiś konkretny termin a nie jedno wielkie NIE WIEM :roll:
Ja zamawiałam suknie w salonie Venus. Miałam dzwonic na 3 tygodnie przed ślubem ale nie wytrzymałam i podeszłam tam dzisiaj (mam prawie 4 tygodnie do slubu) i okazało sie, że suknia już na mnie czeka :smile: Wszystko zgodnie z planem!Szczerze polecam ten malutki salonik! :D
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
Patrycja11 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 228
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 25, 2010 5:25 pm   

Dziewczynki... Dziś w końcu jakieś konkrety. Kontaktowałam się z szefową salonu która okazała się przemiłą Panią. Na moje 8 pytań odpowiadała konkretnie, rzeczowo i na temat. Nie było jednego wielkiego "NIE WIEM" Moja pierwsza przymiarka będzie w okolicach 20 maja, gdyż tak przyjedzie sukienka. Gdybym wcześniej wiedziała o takim terminie nie stresowałabym się niepotrzebnie. Pani "szefowa" (że tak ją nazwę :-) ) okazała się naprawde miłą babeczką i powiedziała że zadzwoni do mnie osobiście jak tylko moja sukienka już będzie i umówimy się na przymiarkę. Jeśli mogę Wam coś doradzić pytajcie się konkretnie przy podpisywaniu umowy kiedy ona przyjedzie, bądź też jak sobie szyjecie to kiedy będzie uszyta i gotowa, albo najlepiej proście o zawarciu terminu w umowie, bo ja o tym nie pomyślałam i teraz wyszły niepotrzebne nieprzyjemności.. :/
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 31, 2010 7:58 pm   

No właśnie zależy na kogo się trafi w salonie.
Gdy kupowałam swoją suknie pani w salonie zapewniała mnie, że kiedy tylko chcę mogę przyjść i przymierzyć swoją suknię. Ostatnio się więc wybrałam, bo minęło już tyle czasu że nie pamiętałam dokładnie swojej sukni i niestety spotkał mnie straszny zawód...Pani z pretensjami że trzeba zadzwonić dzień wcześniej, że suknia jest uprana i mogę ją przymierzać ale jak pobrudzę to moja sprawa i że jak chce to ona mi ją zniesie ale następnego dnia albo po świętach...
Na szczęście inna pani mi pomogła, zniosła suknię, pokazała, znalazła próbki materiału i dała mi ramiączko od sukni żebym bez problemu szukała butów i koszuli dla pana młodego.
Gdyby nie ona to bym się chyba w domu zapłakała :wink:
Także wiem po sobie, że wszelkie niedomówienia kosztują masę nerwów i stresu...
_________________
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 9:23 am   

Dziewczyny niepotrzebnie się stresujecie. Nawet jakby suknia przyjechała na tydzień przed to zdążyliby wam zrobić te przymiarki. Ja miałam dwa razy poprawiane bo jak na 3 tygodnie przed poszłam na pierwszą to za tydzień sukienka znów była do zwężenia- po prostu waga mi tak spadła. Więc im później tym lepiej.
CO innego jak nie macie welonu. ALe ja po welon przyjechałam na długo przed ślubem i dobrałam go do modelu , który wisiał na wieszaku. Nie nerwowo... wiem, ze Panny Młode wpadają w szał przedślubny :D ale zobaczycie po ślubie będziecie się śmiały, że się tak stresowałyście. :wink:
 
 
kropka. 

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Mar 2010
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 7:50 pm   

Zdążą, zdążą :)
Ja mam co prawda troszkę inną sytuację, bo ciężarna, ale przy ślubie 15.05 pani na zdjęcie miary kazała mi przyjść po majowym weekendzie :) Znajomej siostra też zamówiła do uszycia 10 dni przed ślubem (jej nie groził rosnący brzuch). Także skoro potrafią uszyć i przerobić w 1,5 tygodnia, to naprawdę nie ma się co stresować 8)
Ostatnio zmieniony przez kropka. Pon Kwi 26, 2010 7:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 11:15 am   

misiao1983 napisał/a:
Jezuu normalnie dziewczyny mnie straszycie i znów zastanawiam się czy lepiej nie umówić się na przymiarkę i dopasowanie na kwiecień zamiast lipca, bo to będzie już tylko 2 tyg przed ślubem, a jak mi wtedy powiedzą że suknia nie przyszła to po mnie...


Ja mam przymiarkę 2 tygodnie przed ślubem i jeszcze na dwa dni przed jak już będę odbierać. Zamawiałam w salonie Lisa Ferrera. Pytałam czy to nie za późno, ale pani mnie uspokoiła, że to akurat, bo większość panien młodych chudnie i jakby przymiarka była 2 miesiące wcześniej, to później trzeba by i tak było dużo poprawek robić.

A w ogóle mocno się zdziwiłam, że są w niektórych salonach takie problemy z terminami, bo u mnie wszystko jest ustalone w umowie. Tylko na godzinę mam się umawiać telefonicznie.
_________________

 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 1:38 pm   

Witam!Ja zakupiłam suknię w salonie Venus i mam pierwsza przymiarkę na 2 tygodnie przed ślubem i zapewne przed samym odbiorem :)
_________________


Ostatnio zmieniony przez mała9364 Czw Maj 06, 2010 1:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karapp 

Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 80
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 3:24 pm   

ja ze swojej przymiarki wyszłam z płaczem...... zobaczymy jak będzie dalej
_________________
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 4:29 pm   

karapp napisał/a:
ja ze swojej przymiarki wyszłam z płaczem...... zobaczymy jak będzie dalej
dżizas karapp czemu z płaczem?
_________________


 
 
karapp 

Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 80
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 11:09 pm   

bo nie byłam pewna czy pani mi ma zwęzić sukienkę o centymetr czy dwa i chciałam żeby mi zwęziła o centymetr a jak bedzie za luźna to najwyżej znowu by się ją zwęziło o centymetr, a pani z salonu stwierdziła ze to za dużo roboty i ona nie będzie robiła tego dwa razy. Ogólnie że przymiarkę robi się tylko raz a potem się odbiera suknie... że mam za małe piersi do mojej sukienki i to taki model że ten fragment sukni musi odstawać w piersiach (a mam miseczkę D i nawet rozmiaru stanika nie mieli w salonie bo kończyły się na C) panie ściśle trzymają się terminów i nie ma tak że przyjdę odebrać suknie np dwa dni później bo za każdy dzień się płaci 75 zł że u nich zostanie sukienka. Miały być welony jak zamawiałam poł roku temu suknie i pokazali mi dwa długie i dwa króciutkie, Oczywiście wszystkie inne już sprzedali. Teraz się boję, że za bardzo mi zwężą ta suknie... Chyba nic nie zjem do slubu już... co do tego odstawania w piersiach to jakoś na zdjęciach w katalogu nie widać by na modelce też odstawało coś... teraz będę żyć w strachu
_________________
 
 
kata100710 

Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 67
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 11:16 pm   

no co za salon . Współczuje
 
 
wiosna 

Dołączyła: 27 Mar 2008
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 12:25 pm   

Przecież to normalne że Panny Młode ze stresu najczęściej chudną przed slubem, a biorąc pod uwage że przymiarki są czasem kilka miesiecy przed ślubem, jest bardzo prawdopodobne, ze waga kobiety sie zmieni i sukienka nie bedzie tak leżała jak pół roku temu.
Karapp ewentualnie poszukaj jakiej innej krawcowej, która w każdej chwili podejmie sie zwężenia, bo taka potrzeba moze wystąpić.
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 9:03 pm   

Karapp uszy do góry, następnym razem egzekwuj od tych bab wszystkiego czego zapragniesz - to ma być Twój dzień a jak będą nie miłe to powiedz, że ich na forum obsmarujesz i na pewno już nikt do nich nie przyjdzie :wink:
_________________
 
 
karapp 

Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 80
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 9:44 pm   

dzięki dziewczyny za wsparcie :)
_________________
 
 
K11_06_2011 

Dołączyła: 11 Wrz 2009
Posty: 71
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 03, 2011 10:59 am   

Ja z takim pytaniem do Dziewczyn, które kupowały suknię ślubną w salonie Kamea. Możecie mi powiedzieć na ile dni przed ślubem jest pierwsza przymiarka??bo z tych emocji zapomniałam sie spytać w salonie :( a nie mam umowy przy sobie, zeby sprawdzić :(
z góry dziękuję za odpowiedź :)
_________________
 
 
lilon 

Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 15
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 11:56 am   

Karapp a jaki to salon? Tak ku przestrodze.
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 12:06 pm   

Witam!!!Ja swoją suknię kupiłam w salonie VENUS.Pierwszą przymiarkę mam pod koniec maja,czyli 3 tygodnie przed ślubem!!! :wed19
_________________
 
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Sro Gru 14, 2011 11:25 am   

Pierwszą przymiarkę mam na miesiąc przed ślubem, czyli podejrzewam, że koniec lipca/początek września. Potem jeszcze jedna przymiarka i odbiór ok. tygodnia przed ślubem.
_________________


 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 14, 2011 6:09 pm   

ewa.krzys napisał/a:
koniec lipca/początek września.


Ciekawy okres... ;)
_________________

 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Czw Gru 15, 2011 7:22 am   

Hellen napisał/a:
ewa.krzys napisał/a:
koniec lipca/początek września.


Ciekawy okres... ;)
:smile: :smile: :smile:

Widać, jak intensywnie myślałam pisząc to ;P chodziło mi oczywiście o koniec lipca/początek sierpnia :)
_________________


 
 
noirsoleil 

Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 18, 2011 1:45 pm   

Ja pierwszą przymiarkę mam pod koniec lutego, czyli 2 miesiące przed ślubem, ale dlatego, że na przykład gorset będzie na mnie upinany (suknia jest szyta od początku na moje wymiary) i jeszcze będzie trzeba znaleźć satynę identyczną z tą, z której mam płaszcz (z trenem z rękawem do łokcia, tak zamiast standardowego bolerka). A suknię odbieram 4 dni przed ślubem.
 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Gru 19, 2011 9:10 am   

Mnie Panie powiedziały, że pierwszą przymiarkę będę mieć na początku sierpnia, a ślub jest 8 września. Jak wyjdzie w rzeczywistości dam znać ;)
_________________
 
 
madziula13893 

Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 110
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Gru 19, 2011 1:45 pm   

A ja się zaczynam martwić bo mi Pani w salonie kazała na pierwszą przymiarkę umówić się na 2 tyg przed ślubem dopiero... :(
_________________
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pon Gru 19, 2011 1:55 pm   

madziula13893, zdaje mi się, że to trochę późno, choć różnie bywa - Panie raczej na pewno znają się na swojej "robocie", więc jeśli zapraszają na 2 tygodnie przed, tzn. że są pewne, że ze wszystkim zdążą :)
_________________


 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 19, 2011 5:23 pm   

Mi zarówno w Madonnie jak i Estera Novias powiedziano, że pierwsza przymiarka ma być właśnie na 2 tyg. przed ślubem, ale jak bardzo chcę to mogę się umówić wcześniej, oczywiście pójdę wcześniej, bo jednak się trochę obawiam.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl