Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Magia makijażu Megi
Autor Wiadomość
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 18, 2010 7:39 pm   

Wczoraj Megi robiła mi makijaż wieczorowy :) Wyszło super!
Zdjęcia u mnie w dzienniczku :wink:

Patrycja11 napisał/a:
W każdym razie ja jestem meeeeeeeeeega szczęśliwa i polecam wszystkim Ślubnym kobitką makijaż u Madzi

Ja też!
_________________
 
 
mavika 

Dołączyła: 17 Wrz 2009
Posty: 80
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 3:55 pm   

Właśnie wróciłam od Megi. Mam próbną fryzurę i makijaż. Bardzo polecam! Poszlyśmy razem nawet do zaprzyjaźnionego kwiaciarza, który wspólnie z nią wyczaruje mój ostateczny ślubny image :)
_________________
nasz dzienniczek http://www.forum.wesele-l...p=344184#344184
 
 
madzik_86 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 10:38 pm   

ja również dzisiaj miałam próbny makijaż i fryzurę (zdjęcia w dzienniczku http://www.forum.wesele-l...p=397403#397403 )

no cóż mogę powiedzieć..polecam wszystkim młodym bo Megi naprawdę wie jak się zająć dziewczyną żeby była piękna tego dnia :)
ja np naprawdę mam trudne włosy..grube mocno kręcone a uczesała mnie świetnie..jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z fryzury :) makijaż też piękny..świetne kosmetyki..na moich powiekach dość szybko wszelkie cienie się "wałkują" praktycznie godzinę od nałożenia..byłam już raz malowana przez profesjonalistkę i również cienie mi się zwałkowały a te co Megi mi nałożyła dzisiaj trzymają się idealnie do teraz czyli od godziny no 18:30-19..nie wiem na ile to jej zasługa a na ile to zależy od kosmetyków ale dla mnie najważniejsze jest to że ten cień się trzyma powieki :)
tak więc wszystkim polecam Madzię :)
_________________
 
 
wioleta1979 


Wiek: 44
Dołączyła: 12 Mar 2009
Posty: 41
Skąd: Aberdeen/Łódź
Wysłany: Sro Maj 26, 2010 5:00 pm   

Jestem świeżo po weselu na który malowała i czesała mnie Megi. Makijaż trzymał się rewelacyjnie, jeszcze rano poszłam na śniadanie tak umalowana bo szkoda było zmywać :)
Fryzura niestety rozleciała się dość szybko ale to wina gości, którzy tak bardzo mnie ściskali, że rozwalili fryz :) Najważniejsze jednak, że makijaż miałam tak dobrany do moje osoby, że czułam się najpiękniejsza na świecie. Za co bardzo jestem Ci wdzięczna. Chylę głowę i ślę pokłony przed Twoją Osobą Megi.

Dzięki raz jeszcze i pozdrawiam

ps. moja mama zrobiła furorę na weselu, prawie taką samą jak ja, :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez wioleta1979 Sro Maj 26, 2010 5:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Cze 02, 2010 10:34 am   

I po raz kolejny Megi udowodniła że jest rewelacyjna w swoim fachu ;)
Megi zrobiła mnie na bóstwo, schowała wszystkie niedoskonałości cery i pieknie umalowała oczka ;) Były super świetliste i nie było widać jaka jestem zmęczona.
I te włosy, rozważam ten typ fryzury na własny ślub.
Megi pokłony :padam: :padam: :padam:
Uratowałaś nie tylko moją sobotnią fryzurę (przyszłam do Megi prosto od fryzjera w strasznych lokach, wyglądałam +10 lat) ale i cały wieczór.
Czułam się piękna i bawiłam się wspaniale.
Bardzo dziękuję!
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Cze 09, 2010 7:58 pm   

Megi maluje mnie w sobotę na wesele kumpeli, ona też ze mną bedzie, nie mogę się doczekać:)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 8:45 am   

Usunęłam wszystkie posty z prośbą o namiary.

W tym wątku wypowiada się sama Megi - więc nietrudno ją znaleźć i kontakt do niej. :roll:
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 2:05 pm   

Jestem po weselu i poprawinach przyjaciółki, megi spisała się na medal (co nikogo nie dziwi:) Malowała młodą, swiadkowa, mnie i mamę młodej. Każda oprócz mamy miała smoky eyes i każda inne:) makijaż podkreślał co trzeba, ale nie zmieniał rysów twarzy, idealnie nas podrasował, wszyscy pytali nas o niego na weselu:)

Ja tym bardziej jestem wdzięczna, bo mam problemy z cerą od jakiegoś czasu i megi idealnie to zamaskowała, nie robiąc mi tapety na twarzy.

Pojechałyśmy wszystkie do Magdy na te makijaże i bardzo takie roziazanie polecam - to chyba nawet lepsze, niż gdyby przyjechała do nas do domu. Młoda mogła wyjść z domku, odstresowac się w babskim towarzystwie, miałyśmy super babski poranek przedślubny:):) Polecam!
Ostatnio zmieniony przez Malena Pon Cze 14, 2010 2:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 2:09 pm   

Malena pokaż foty :)
_________________


 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 2:12 pm   

misiao1983 napisał/a:
Malena pokaż foty :)


koniecznie !!
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 2:17 pm   

takich fot z bliska, które by pokazywały piękno tego makijazu nie mam, ale jak dostanę od znajomych nasze zdjęcia to poszukam.
Najbardziej się ciesze, że buzia tak ładnie wyglądała i nie musialam się tym przejmować, tylko dobrze bawić. Tylko ze 4 razy się upudrowałam przez cale wesele, a zwykle co chwilę sie pudruję. skorzystałam też ze wskazówek megi, żeby przyciskać do twarzy chusteczkę i to jest dużo lepsze niż nakładanie tony pudru.

Dziękuję Ci megi i do zobaczenia na następnym makijażu:)
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 1:13 pm   

Jestem juz po slubie. Megi przyjechała do domku mnie uczesać i umalować :D Zrobiła to jak zawsze profesjonalnie, słucha czego sie oczekuje i robi dokładnie to, co masz na myśli. Nie jest osobą, której trzeba dwa razy powtarzać. Rozumie prawie bez słów jakby czytała w myslach na temat oczekiwań... no chyba, że ktoś nie wie, czego chce :roll: Ja wiedziałam ;) Umalowała mnie też cudnie, jeszcze lepiej niż na próbnym :P Czułam sie i wygladałam znakomicie. Serdecznie polecam :smile:
_________________
 
 
emi82 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 1:57 pm   

skalimonka napisał/a:
Jestem juz po slubie. Megi przyjechała do domku mnie uczesać i umalować :D


No ładnie a ja usłyszałam, że Megi do domku juz nie przyjeżdza i musze dojechać sama na Sienkiewicza w dniu ślubu. Troche to może utrudnic sprawę, jesli trafię na upalny dzień- 30 minut w aucie nagrzanym do 40 stopni to i fixer nie pomoże :( Oj chyba ponegocjuję z tym dojazdem podczas próbnego :razz:



edit: poprawiłam cytat
kryszka
_________________
Pozdrawiam emi82
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Cze 17, 2010 9:50 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 5:22 pm   

Dojechalam do kolezanki Skalimonki bo, miała ślub w piątek,( i byla ze mna od miesiecy umówiona) nie dojeżdzam od tego roku. Mam za duzo sprzetu, i nie mam sily herkulesa aby to nosic, w innych salonach kosmetycznych jest tak samo, mam ciezkie kufry ogromne lustra, wygodny fotel , czego nie mam u klienta w domu, Utrudnia to mi prace, i efekt koncowy, Słabe światło, dostosowana wysokosc fotela lustra itp.ODRAZU UPRZEDZAM ZE NIE DOJEŻDŻAM, . Prosze zrozumiec ze mozna dojechac z malym kuferkiem i odwalic na standard panne młodą a chyba tego nie chcecie. osoby ktore szykowałam u siebie na miejscu, moga sie wypowiedziec na temat komfortu wykonanania stylizacji w studio.i wielkosci wyposażenia sprzetu do pracy. Pozdrawiam dziekuje za opinie w moim wątku.
_________________

 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 5:57 pm   

Tak, my z Megi już byłyśmy dawno umówione, a teraz sie troche u niej pozmieniało.

megi napisał/a:
i wielkosci wyposażenia sprzetu do pracy

Oj tak, Megi ma ogromne kufry z kosmetykami i ledwo je do mnie wdygała po schodach :o Nawet z mamą śmiałyśmy się, że pół salonu ze soba wozi. Ale tak jak pisze megi,
megi napisał/a:
mozna dojechac z malym kuferkiem i odwalic na standard panne młodą a chyba tego nie chcecie


Megi, to nie jest standard, tylko professional !! !
_________________
Ostatnio zmieniony przez skalimonka Sro Cze 16, 2010 6:05 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
emi82 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 7:16 pm   

Megi to był tylko żart, chyba odebrałas mnie zbyt dosłownie. Oczywiście, że rozumiem sytuację. Nie martw się nie będę marudzić i negocjować. A swoją drogą nie mogę się już doczekac aby zobaczyć co cudnego wyczarujesz mi na twarzy, zdam sie zupełnie na twoje pomysły i umiejętności. Pozdrawiam i do zobaczenia.
_________________
Pozdrawiam emi82
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 8:34 pm   

nie biore dosłownie Emi :) )))) Mam luz :) , moge przy okazji naświetlić ze juz naprawde nie daje rady dojechac ze wszystkim:)

p.s wlasnie wrocilam z Douglasa z kolejnymi kosmetykami:)
_________________

 
 
myszadm 

Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 22, 2010 7:30 am   

dzisiaj czeka mnie próbny makijaż u Megi..
zobaczymy co wyczaruje:) :razz:
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Cze 22, 2010 9:55 am   

megi napisał/a:
osoby ktore szykowałam u siebie na miejscu, moga sie wypowiedziec na temat komfortu wykonanania stylizacji w studio


potwierdzam, a poza tym możliwośc poplotkowania w babskim towarzystwie i wyrwanie się z domu w ten dzień to fajne odstresowanie dla młodej:)
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Wto Cze 22, 2010 10:40 am   

Malena napisał/a:
wyrwanie się z domu w ten dzień to fajne odstresowanie dla młodej:)

Z tym sie akurat nie zgodzę :wink: Dla mnie było właśnie komfortowe to, ze z domu w dzień ślubu nie musiałam się nigdzie ruszać, dzięki temu nie byłam zestresowana.
_________________
 
 
myszadm 

Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 22, 2010 9:04 pm   

tak właśnie wyobrażałam sobie wizytę u makijażystki. :D
jest spokój, jesteśmy tylko we dwie i całkowicie skupione na pomysłach i efekcie końcowym.
miałam kilka propozycji i w każdej czułam się super.
fryzjerka natomiast zawiodła. nie tak to sobie wyobrażałam. nie dość że nie mogła mi poświecić pełnego czasu to jeszcze fryzura nie do końca mnie satysfakcjonuje...
czas na zmianę fryzjera!!
megi ratuj! :kwasny:
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Wto Cze 22, 2010 9:46 pm   

myszadm, ale czy to była fryzjerka, którą Ty wybrałaś, czy fryzjerka, z którą współpracuje Megi?
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Cze 23, 2010 11:47 am   

skalimonka napisał/a:
czy to była fryzjerka, którą Ty wybrałaś, czy fryzjerka, z którą współpracuje Megi?


własnie...
 
 
 
myszadm 

Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 23, 2010 11:54 am   

nie, to zupełnie ktoś inny.
ogólnie jestem trochę załamana :cry:
 
 
Marchewunia 

Dołączyła: 25 Wrz 2009
Posty: 44
Skąd: k/Łódź
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 10:12 pm   

Tak jak obiecałam w piątek chciałam jeszcze raz powiedzieć, że megi jest cudotwórczynią :D

Z moich baaardzo pocieniowanych włosów zrobiła coś czego się nie spodziewałam, a makijaż był oczywiście cudowny :)
Niestety zdjęcia nie oddają tego uroku i były robione długo po więc nie będę wklejać :)

Jeszcze raz bardzo dziękuję i czekam na dzień ślubu 8)
 
 
Sylwana 


Wiek: 44
Dołączyła: 13 Lis 2009
Posty: 14
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 30, 2010 8:37 pm   

Ja miałam próbny makijaż w piątek i jestem bardzo zadowolona. Megi ma wyczucie. Wklejam zdjęcie chociaż i tak nie oddaje tego jak w rzeczywistości (było robione telefonem). A najlepsze jest to że trzymał się do niedzieli :lol: .Szczerze polecam

edit: usunięto zdjęcie jako niezgodne z Regulaminem FOrum
Pusiak
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Mar 28, 2011 7:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Sro Cze 30, 2010 8:56 pm   

Sylwana napisał/a:
A najlepsze jest to że trzymał się do niedzieli

przepraszam za OT, ale jak to do niedzieli? Od piątku?
 
 
Sylwana 


Wiek: 44
Dołączyła: 13 Lis 2009
Posty: 14
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 30, 2010 9:28 pm   

Puder troszkę zszedł ale oczy twardo się trzymały :)
_________________

 
 
 
Greginia 
improvers salseros


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 30, 2010 9:34 pm   

Jakie masz zielone oczy :) Makijaż śliczny.

Sylwana napisał/a:
Puder troszkę zszedł ale oczy twardo się trzymały :)

Sylwana, nie obraź się, ale zdumiewa mnie fakt, że przez 3 dni! nie oczyszczałaś buzi?!
Kunszt Megi został wystawiony na solidną próbę :wink:
_________________
 
 
Sylwana 


Wiek: 44
Dołączyła: 13 Lis 2009
Posty: 14
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 30, 2010 9:40 pm   

Spoko, nie robię tego na codzień :oops: , to był tylko test :)
_________________

 
 
 
Greginia 
improvers salseros


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 30, 2010 9:43 pm   

Sylwana napisał/a:
nie robię tego na codzień :oops:

Ufff, a już się bałam :wink:
_________________
 
 
emi82 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 7:14 am   

Ja miałam próbny tydzien temu no i gdziezby indziej, jak nie u Megi. Najpierw byłam lekko zaskoczona po zobaczeniu sie w lustrze, bo nie maluje sie mocno na co dzień i nie byłam przekonana czy ciemny makijaz pasuje na ślub. Po kilku minutach przyzwyczaiłam się do wyglądu i nie mogłam przestac jarzyc sie do lustra :eek: Sukienka i dodatki będą bardzo delikatne, więc czemu nie podkreslić oko. Megi jak zwykle miała racje :) Ma wyczucie i niesamowite zdolności. Ale ocencie same.

edit: usunęłam zdjęcia jako niezgodne z Regulaminem Forum
Pusiak
_________________
Pozdrawiam emi82
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Mar 28, 2011 7:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 9:15 am   

emi82, dla mnie rewelacja!!! Wyglądasz nieziemsko!
Ja chyba zrezygnuję z mojego "różowego makijażu" na rzecz takiego jak Ty miałaś! :smile:
_________________
 
 
emi82 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 10:57 am   

Dzięki Hasiole! Dobrze Megi nazwała swoją firmę bo to faktycznie magia :) A ja własnie rozważałam czy nie dodac troche więcej różu na oczach, co nawet Magdzia proponowała ale chyba to ja cos marudziałam... a bo ja juz taka maruda jestem co sama nie wie co chce :razz: Jak możesz to wstaw swoje zdjęcia w rózu.
_________________
Pozdrawiam emi82
Ostatnio zmieniony przez emi82 Czw Lip 01, 2010 11:04 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 02, 2010 6:07 pm   

Megi rowniez mnie umalowala do slubu, jeszcze lepiej niz na probnym, ale zdjecia tego nie oddaja :)

Moj makijaz rowniez sie trzymal do niedzieli :lol:
Zrobiony byl w sobote o 13, a w niedziele to konca poprawin wszystko bylo super.
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lip 02, 2010 7:23 pm   

:)
Makijaże sa trwale, ale dlugosc, (ponad 1 dzien ) twalosc zalezy w duzej mierze od kondycji skóry. Nie da sie porownac makijazu na cerze normalnej a tlustej,roznica moze byc bardzo wielka. rekordzistka wyrzymala do wtorku:) ( to chyba jakies testy byly:) sama bylam w szoku jak odebralam telefon z zapytaniem , czy nic sie nie stanie jezeli sie nie zmyjemy 3 dni,,,,,, odpowiadam na to pytanie nie wiem co bedzie po dluzszym czasie niz 2 dni, inie ponosze za to odpowiedzialnsci:) Makijaz ma na celu wytrzymac ślub, a jak wytrzyma poprawiny to tez jest OK
_________________

 
 
daroca21 

Wiek: 36
Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 02, 2010 8:40 pm   

Ja też się podzielę moją opinia o Madzi z Wami drogie koleżanki :) więc o Magdzie dowiedzialam sie z tego forum jakies nie całe 1,5 roku temu umówiłam się na makijaż i fryzurkę i oszalałam z zachwytu nie dosc ze Magda jest super profesjonalistka to w dodatku super miła i sympatyczna osoba z która można porozmawiać. W dniu ślubu czułam sie naprawde bosko a co wazne makijaz i fryzura wytrzymała jeszcze na drugi dzień. Do dzisiejszego dnia jestem WIERNĄ klijentka Madzi wraz z moja mama i przyjaciółka ... maluje czesze farbuje nas i w ogóle jest malinowo hihi 8)
_________________
Daroca21
 
 
 
mtmt 

Dołączyła: 05 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Łódz
Wysłany: Pon Lip 05, 2010 9:53 am   

Witam wszystkich :D czy ktoś może podać mi namiary na Megi i przybliżone orientacyjne ceny?
 
 
myszadm 

Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 05, 2010 8:09 pm   

Dziewczyny, ja widze, że fiolet u Megi jest na topie:razz:
Ostatnio zmieniony przez myszadm Pon Lip 05, 2010 8:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 05, 2010 9:31 pm   

wszystkie chca fiolet , roz:( no i smookie co ja poradze :) szczegolnie z forum.
a poszalec z turkusami , zielenia, pomaranczami malo chetnych, ale te co juz sie zdecyduja nie odpuszczaja. kombinacji jest tysiace:)
_________________

 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pon Lip 05, 2010 9:35 pm   

megi napisał/a:
wszystkie chca fiolet , roz:( no i smookie co ja poradze szczegolnie z forum.

A ja nie chciałam :smile:
_________________
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 05, 2010 10:43 pm   

megi napisał/a:
poszalec z turkusami

Ja będę mieć turkus na plener :smile:
_________________
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 7:35 am   

no to jestem bardzo ciekawa efektu :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 9:13 am   

justinaa kasia_85 juz miala turkus na panienskim wygladala bosko:_)

kasia_85 w H&M jest przepiekna spineczka turkusowy storczyk jest jeszcze w innych kolorach. Wyglada jak zywy, uzywalam go w te sobote z kreska turkusowa z brokatem wygladalo czadowo. kosztuje 6,90 a robi mega efekt:)

wczoaj zakupilam taki z amarantem:) ale po turkus chyba tez sie wybiore. sa jeszcze inne kwiaty swietne uzupelnienie kazdej wieczorowej, codziennej kreacji:)
_________________

 
 
Greginia 
improvers salseros


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 9:29 am   

Ja bym chciała uderzyć z pomarańcze :D
_________________
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 9:32 am   

megi napisał/a:
kasia_85 juz miala turkus na panienskim wygladala bosko:_)

Piękny był ten makijaż,tylko teraz będziemy musiały zrobić trochę inny odcień,bardziej taki morski (pokażę Ci w czwartek).
megi napisał/a:
w H&M jest przepiekna spineczka turkusowy storczyk

Kupiłam już taki kwiatek tylko duży i nie storczyka (będę sobie wpinać na zmianę z kremowymi eustomami).Ale tego storczyka też pojadę zobaczyć, :smile:
_________________
 
 
myszadm 

Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 10:32 am   

ja tez słyszałam że w H&M sa piekne kwiaty.
zamierzam zaciagnąć tam świadkową :lol:
co do kolorów to chyba jednak obstawię brudny róż z domieszką czegoś ciemniejszego.
fiolet jest super, ale chcę jeszcze zobaczyć się w innej opcji :razz:
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 1:15 pm   

Ja widzę się z megi w sobotę, znów o 7 rano...ech, czego się nie robi:):) ale teraz może bym poszalała z kolorem:):):) Nie moge się doczekać:)
 
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 4:27 pm   

:smile: byłam u megi na próbnym :smile: ech super osoba:)polecam, efekty w moim dzienniczku
_________________

 
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 5:05 pm   

megi napisał/a:
w H&M jest przepiekna spineczka turkusowy storczyk jest jeszcze w innych kolorach

Byłam,widziałam i nie kupiłam,bo nie podoba mi się za bardzo (może we włosach wygląda fajnie).
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl