Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Magia makijażu Megi
Autor Wiadomość
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Lip 10, 2009 10:43 am   MAGIA MAKIJAŻU Megi

Chciała bym polecić Madzie dlatego że jestem jej zadowoloną klientką. ;)
Robiłam u niej makijaż próbny oraz fryzurkę. Oczywiście efekt można zobaczyć w moim dzienniczku. Może ktoś jeszcze korzystał z usług Megi czyli Magi Makijażu??
Proszę o opinie!
_________________
Ostatnio zmieniony przez ewcia29 Pią Lip 10, 2009 10:54 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Pon Lip 13, 2009 8:02 pm   

Megi czesala mnie i malowala do slubu i jestem zadowolona w 200%. Makijaz i fryzura bardzo trwale. Megi swietnie potrafi doradzic i odradzic jesli cos nam nie pasuje. Swietne podejscie do klienta - nawet jesli ma kilku klientow tego samego dnia to w momencie kiedy sie toba zajmuje masz poczucie ze jestes najwazniejsza na swiecie. Goraco polecam!!!
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 15, 2009 11:47 am   

Ja również polecam. O Megi pisałam już w innych wątkach ale skoro powstał wątek Magia Makijażu to również napiszę kilak słów. Bardzo fajne podejście do klienta. Uwielbiam makijaże megi bo są dopasowane idelanie do osoby. :) Gorąco polecam.
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 16, 2009 9:28 pm   

Mozecie podac jakies konkretne namiary Do Megi?
_________________
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 27, 2009 3:50 pm   

Byłam ostatnio u Megi na makijazu wieczorowym i bardzo,bardzo polecam.Po pierwsze świetna,miła kobieta z super podejsciem do swojej pracy i klienta.A po drugie przepiekny makijaż, bardzo trwały (po 19h wygladał jakby zrobiony był przed chwila,nic nie spłyneło i nie wytarło się)i bardzo dobre kosmetyki.Profesjonalistka w 100%
Już wiem kto bedzie mnie malowałna na mój ślub w przyszłym roku:)
_________________
 
 
lineczka 

Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 73
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 28, 2009 11:56 am   

Witam.
Czytam w tej chwili same dobre słowa na temat Waszej makijażystki.
Czy mogę liczyć na namiary do tej pani bądź też bliższe informacje o oferowanych przez nią usługach?
Dziękuję z góry bardzo serdecznie.

[ Dodano: Wto Lip 28, 2009 1:13 pm ]
Nie chciało mi się chyba samej szukać. Znalazłam już w każdym razie adres srtonki i nawet napisałam maila do Megi:P
 
 
faellivrin 

Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 11:43 am   

Zgadzam się z powyższymi pozytywnymi komentarzami. Mnie również Megi malowała do ślubu. Makijaż idealnie dobrany do wiązanki i bardzo trwały. Polecam gorąco.
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Wrz 26, 2009 3:48 pm   

tu mam umieszcone dobrej jakości zdjęcia - portfolio
( NIE REKLAMA) dla proszących forumowiczek

edit: usunęłam link, takie dane podajemy wyłącznie na priv, usunęłam równiez fotki - przypominam, że reklama jest na Forum zabroniona
Pusiak
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Nie Sty 31, 2010 7:28 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Paulinqa 

Dołączyła: 11 Lut 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 17, 2009 11:58 am   

Tez mialam robiona fryzure i makijaz przez Magde, zarowno probne, do sesji fotograficznej jak i slubne. Z efektu bylam bardzo zdowolona, fryzura (loki upiete w kok) przetrwala wesele, poprawiny i jeszcze jedne dzien, makijazu tez mozna by bylo nie zmywac, bo oprocz obsypanego tuszu nic sie nie starlo. Polecam probna fryzure i makijaz, bo wtedy jest czas na porpawki i eksperymenty, w dniu slubu jest na to juz za pozno. Bardzo mila osoba, elastyczna, sluzy rada, ale szanuje zdanie klientki. Cena byc moze dosc wysoka, ale uwazam, ze na ta specjalna okazje naprawde warto.

edit: usunęłam nr telefonu - takie dane podajemy na priv osobom zainteresowanym.
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Gru 18, 2009 8:44 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
emigrantka 

Dołączyła: 16 Paź 2008
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 07, 2010 7:19 pm   

witam !! czy mogłby ktos mi podac (priv) stronke badz jakies namiary na Megi :razz: z gory dzieki :smile:
 
 
athra 

Dołączyła: 12 Cze 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 08, 2010 5:33 pm   

emigrantka: 3 posty wyżej megi się wypowiadała, możesz do niej napisać, albo wejść na stronę...
 
 
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 11:51 am   

Oj tak ja mogę same superlatywy napisać o Megi!
Makijaż ślubmy wytrzymał całe wesele nic sie nie rozmazało, wszystko było idealnie pewnie dlatego że używa naprawde bardzo dobrych i renomowanych kosmetyków. Podczas wykonywania makijażu widziała że jestem bardzo zestresowana to pocieszała mnie i rozśmieszała żebym tylko nie myślała o ślubie (co pomogło mi sie trochę rozluźnić)
Podejście profesjonalistki, słucha uwag klientki i pomaga podjąć decyzje. Polecm :wink:
_________________
 
 
mala-pipi 

Wiek: 40
Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sty 16, 2010 3:40 pm   

:) :) :) HMM JA TEŻ MOGE SIE DOŁĄCZYĆ DO GRUPY DZIEWCZYN ZADOWOLONYCH Z MADZI SUPER MAKIJAŻY , MIAŁAM ROBIONY WIECZOROWY , SYLWESROWY , A TERAZ BEDZIE SLUBNY , I MYSLE ŻE NAPEWNO BEDZIE W 100 % UDANY . POLECAM MEGI :) :)
 
 
katrina 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 759
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 18, 2010 12:29 pm   

umówiłam sie na próbny makijaż i czesanie z megi :) ))) i już się ciesze :)
_________________
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sty 19, 2010 9:13 am   Dziekuję!

Dziękuję bardzo za opinie:) zapraszam wszystkich na targi. Wiem ze nie uda mi sie umalowac zbyt wielu osób , bo to jest tylko 1 dzien 8h. Aby dobrze zrozumiec klientke potrzebny jest wywiad -rozmowa, duzo waznych szczegolow, na temar cery, ubioru, dodatkow , kwiatow, oprawy mlodego, fajnie jak makijaz i fryzura dopelnia ta calosc .Klientki ktore szykowalam same moga powiedziec ile czasu siedze na probnych stylizacjach .Bardzo duzo czasu spedzam tez na rozmowach internetowych. Często niezdowolenie klientow, jest finalem slabej komunikacji. a nie umiejetnosci wizazystów( bronie takze swoja konkurencje:)
,
w dniu targow dochodzi rozmowa, z osobami zainteresowanymi , wiec prosze o cierpliwosc . Ale serdecznie Zapraszam, jak nie uda mi sie umalowac zapraszam na rozmowy:) :wink:

edit: usuwam zdjęcie, jako niezgodne z Regulaminem Forum.
Pusiak
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Nie Sty 31, 2010 7:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 3:47 pm   

Będę się znów powtarzać ale warto:)
Byłam dzisiaj u Megi przy okazji targów na próbnym makijażu ślubnym (z racji tego,że już wiem jakie będę miała kwiatki i biżu). I po raz kolejny jestem bardzo,bardzo zadowolona- makijaż jest pięęęęęęęęęęęekny!!! Idealnie taki jak sobie wyobrażałam,wyraźny,elegancki i radosny, no a przede wszystkim widoczny:) Megi ma dar podkreślania tego co trzeba:)Także o mój makijaż ślubny w ogóle się nie martwię... Gorąco polecam!!! :smile: Jak będę miała zdjęcie mam nadzieję to powklejam w odpowiednich wątkach...
Dodam również że także wczoraj byłam u Megi na makijażu wieczorowym i również był śliczny (wszyscy zwracali uwagę i pytali), a trwały tak,że nie mogłam go zmyć:)
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 12:14 pm   

Rozmawiałam na targach z Megi i oglądałam jej makijaże - robią wrażenie i są mocne, podkreslające urodę, a o taki mi chodzi. Na 2011 można się do niej zapsiać około października i na pewno to zrobię:) Zwłaszcza, że jest taki trwały, nie będe się musiała co chwilę pudrowac i o nic martwić:)

Do tego bardzo profesjonalna i przesympatyczna dziewczyna:) Same plusy:)

[ Dodano: Pon Lut 01, 2010 1:16 pm ]
Zapisałam się wlasnie do megi na 13 sierpnia 2011. trochę wczesnie, ale podobno dziewczyny już bukują terminy na lato 2011..szaleństwo...no ale ja musze miec megi:)
 
 
 
wioleta1979 


Wiek: 44
Dołączyła: 12 Mar 2009
Posty: 41
Skąd: Aberdeen/Łódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 2:43 pm   

Miałam próbny makijaż robiony przez Megi w piątek przed targami i powiem, że nie bardzo byłam zadowolona z pierwszego podejścia ale troszkę wywiadu z jej strony i mojej podpowiedzi i już za chwilę poprawiony makijaż wyglądał super i byłam bardzo zadowolona. Zgodnie z sugestią nie zmywałam makijażu tylko spałam w nim i oglądałam przy świetle dziennym. Trzyma się rewelacyjnie. Fryzura muszę przyznać, że piękna na modelce ale chyba na mojej głowie nie bardzo się prezentowała więc jest to kwestia jeszcze do dopracowania. Ogólne wrażenie bardzo dobre no i termin na fryzurkę i makijaż ślubny już zaklepany.

ps. miałam pogadać z megi na targach jeszcze ale sie dopchać nie mogłam :P
_________________

 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 3:23 pm   

Malena napisał/a:
podobno dziewczyny już bukują terminy na lato 2011.

cholera... to ja już piszę maila do megi :)
myślałam, że umaluje mnie inna dziewczyna, ale ostatnio zaczęła oszczędzać na kosmetykach...
więc mam nadzieję, że megi ma mój termin wolny :)
_________________
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 3:26 pm   

dziewczyny nie straszcie :kwasny: .... o makijażu to ja chciałam zacząć myśleć koło sierpnia ... ponad półtora roku przed muszę termin rezerwować?
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 3:29 pm   

ja właśnie napisałam maila... wystraszyłam się jak cholera, że nie będzie miał mnie kto umalować :(
teraz tylko trzymajcie kciuki, żeby miała wolny termin :(
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 3:57 pm   

Nie no, bez paniki, megi mi mówiła, zeby koło paxdziernika się zglosić ( z sierpniowym terminem), ale jak zobaczyla, ze 6 sierpnia zajęty, to wolala mnie wpisac..zreszta, jak wiem, że chcę ja, to w sumie nie ma na co czekać:)
 
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 4:19 pm   

dziewczyny spokojnie nie siejcie paniki :) myślę, ze tak źle z terminami to nie jest, ale najlepiej niech się Megi wypowie :lol:

mi również udało się dopchać do Megi podczas targów i jestem baaaaaaaaaaardzo zadowolona !! to był już mój 4 makijaż (łącznie z targami w Expo) i dopiero ten mnie nie zawiódł. Przede wszystkim Megi najpierw dokładnie wypytuje, robi wywiad, czego oczekujesz, jakie lubisz kolory, przed targami wysyłałam jej na maila zdjęcia wiązanek i dokładnie omówiłyśmy kolorystykę. To wszystko jest bardzo ważne, bo nie chodzi o to żeby wizażystka spełniała swoją wizję tylko żebyś ty czuła się dobrze w danym makijażu. Początkowo nie chciałam mieć zbyt wyraźnego oka tzn nie tak ciemne żeby było, ale potem po konsultacjach z naszym fotografem i po sugestiach Megi poszłam jeszcze raz i poprawiła mi na smokey eye w brązie, po prostu WOW !! :smile: to było to ! co ważne bardzo zależało mi na tym żeby podkłąd nie był zbyt widoczny nie lubię mieć na sobie maski, bardzo źle sie wtedy czuję, a ona zrobiła mi taki podkład że prawie go nie czułam, a wyglądałam super :)
jestem zachwycona jej umiejętnościami i wyczuciem, a poza tym to cudowna dziewczyna jest, wyjątkowa osobowość :) :smile:
.
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 6:34 pm   

Ja zapisałam się :-) na sierpień 2010 teraz na targch i było wolne:)
_________________

 
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 6:55 pm   

Ja mialam na targach zrobiony makijaz probny i jestem zachwycona. Zapisalam sie na czerwiec na slub. Chcialam tez z fryzura, ale niestety czasowo juz nie było wolne aż tyle. Teraz czekam na zdjęcie z targów :)
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
Marchewunia 

Dołączyła: 25 Wrz 2009
Posty: 44
Skąd: k/Łódź
Wysłany: Wto Lut 02, 2010 9:36 am   

czy ktoś może wkleić zdjęcia z makijażem który robiła megi?

[ Dodano: Wto Lut 02, 2010 9:37 am ]
ok już znalazłam
 
 
katrina 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 759
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 10:30 pm   

ponieważ Megi miała problem z rozmiarem zdjęcia , wobec czego wstawiam w jej imieniu kolejną metamorfozę pt: zgaduj zgadula kto to :D

edit: usunęłam link do zdjęcia
Pusiak

Proszę bardzo wszystkie zainteresowane fotkami dził megi dziewczyny o to, by prosiły o nie na priv bądź mail. Zamieszczanie takich zdjęć w tym wątku jest reklamą i będziemy ją usuwać.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Lut 22, 2010 9:41 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 9:57 am   

Po wszystkim co czytam o Megi na tym forum nie pozostaje mi nic innego jak tylko zarezerwować sobie u niej termin..
 
 
lineczka 

Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 73
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 9:50 pm   

Hej, i mnie udało się potwierdzić swój makijaż na 10 lipca 2010 r. :!:
Szkoda, że nie udało mi się dłużej pogadać z Megi, szalenie zajęta była, a poza tym musiałam uważąć. co by mnie tłum nie zadeptał :-)

Megi, ja również jestem ciekawa Twojego portfolio...
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 17, 2010 12:48 pm   

Bardzo mi się podobają Twoje prace, Chcę żebyś to Ty malowała mnie do slubu, powiedz kiedy mam się umawiać na makijaż na czerwiec 2011. Wiem, ze dużo czasu jeszcze zostało, ale wole już wiedzieć i żyć w spokoju: :wink: )
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 7:39 pm   

A ja chciałabym usłyszeć troszkę opinii na temat fryzur robionych przez Megi .....
na początku tego wątku kilka dziewczyn chwaliło swoje fryzurki ....
Z tego co czytam i widzę to Megi jest profesjonalistką jeśli chodzi o makijaże a jak jest z fryzurami?

I jeszcze jedno pytanko mam:
Megi ma w Łodzi swój salon czy istnieje tylko opcja dojazdu do klienta?
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
Ostatnio zmieniony przez PositiveAga Pią Lut 19, 2010 7:42 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
katrina 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 759
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 7:57 pm   

z fryzurami jest jak i z makijażami :) zapraszam do swojego dzienniczka to zobaczysz co megi wyczarowała ! fryzura bardzo trwała ! jak uczesała mnie w południe to do wieczora spokojnie chodziłam i nic kompletnie sie nie rozwaliło, wychodziłam we fryzurze na dwór , więc wilgoci włosy złapały i tez sie nic nie stało :) ja jestem zachwycona ! używa super lakieru i ma podejście :)

a co do reszty to pytaj bezpośrednio megi
_________________
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 8:34 pm   

katrina widziałam twoją fryzurkę i muszę stwierdzić że robi wrażenie .... ja bym chciała loki więc bardzo zależy mi na trwałości takiej fryzury ... ale skoro mówisz że wszystko się trzymało to mnie pocieszyłaś :-)
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
katrina 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 759
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 8:39 pm   

PositiveAga ja mam krótkie włosy a moje się trzymały :) uwierz mi megi to profesjonalistka i ma kosmetyki z najwyższej półki czy to do malowania czy do czesania :)
_________________
 
 
katrina 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 759
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 06, 2010 3:26 pm   

Na prośbę Megi wstawiam jej makijaże :)


ten ostatni mi się strasznie podoba, dziewczyny doradźcie mi czy w takim też byłoby mi dobrze na ślub ? -> czekam na odpowiedzi w swoim wątku ślubnym

zgodnie z regulaminem usunęłam zdjęcia, jak już wcześniej informowała Pusiak reklama jest zakazana !!
lmyszka
_________________
Ostatnio zmieniony przez lmyszka Sob Mar 06, 2010 7:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nieogolona_Roza 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 10, 2010 9:57 am   

Byłam u Megi na make-upie i jestem O C Z A R O W A N A jej zdolnościami :) Miałam dwa makijaże próbne u innych osób ale zawsze wychodziłam rozczarowana a tutaj CUDOWNIE! Megi po małym wywiadzie środowiskowym tj. jaka suknia, jaki bukiet itp zrobila mi idealny makijaz ... idealnie pasowal do mojej urody i osobowsci :) Naprawde POLECAM!! :)
_________________


 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 10, 2010 2:41 pm   

hihi kolejna fanka Megi :) :D
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Mar 11, 2010 10:31 pm   

Ja miałam w sumie cztery makijaże i tylko makijaż Megi mi sie podobał, i to właśnie ona będzie mnie malować w tym ważnym dniu. Przekonała mnie że są różne fiolety i że rzeczywiście jest mi w nich dobrze oraz fantastycznie podkreśliła kości policzkowe.
Dzięki Megi ;)
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 12, 2010 9:25 am   

Chciałabym przypomnieć, że na forum reklama jest zakazana. I nie ma od tego wyjątków. Megi jest naszą koleżanką, forumowiczką, ale jest także FIRMĄ i musi ją obowiązywać regulamin.

Dla przypomnienia - krótki wyciąg z Regulaminu:


Cytat:
2. Firma ma prawo pisać posty i uczestniczyć w dyskusjach związanych z tematyką wesela i ślubu. Jak najbardziej wskazane są porady innym użytkownikom pomocne przy organizacji imprez.

Porady - proszę bardzo. Ale nie zdjęcia swoich dokonań. Od tego jest strona www, do której link dla chcących znaleźć nie jest tajemnicą.

Cytat:
3. Firma ma prawo w uzasadnionych przypadkach uczestniczyć w wątku dotyczącym ich firmy i wyjaśnić wątpliwości Forumowiczów dotyczące ich firmy.

W uzasadnionych przypadkach, a nie w przypadkach paniki o wolne terminy.

Cytat:
5. Zabronione jest pisanie jakichkolwiek treści o charakterze reklamowym i podawania linków do stron związanych z tematyką ślubną zarówno swoich, jak i innych firm z branży slubno-weselnej.


Dziękuję za uwage i przestrzeganie powyższych uwag.
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Czw Mar 25, 2010 11:08 pm   

No dobrze więc moja kolej, żeby się wypowiedzieć. Po przeczytaniu opinii o Megi na forum i namowach :lol: zdecydowałam sie do niej napisac i umówić na próbny...
Jako, że nigdy nie byłam u profesjonalistki, zawsze malowałam się sama, lub mnie koleżanki... nie bardzo wiedziałam czego sie moge spodziewac. No więc po pierwsze Megi jest mega sympatyczna osobą, przy której słowa płyną jak rzeka, a że mnie długo namawiac nie trzeba do pogaduszek :razz: to nam sie buzie nie zamykały (to pisalam po to, zeby zaznaczyć, że może mieć to zbawczy wplyw na psychike i nerwy w dniu slubu ;) ).
Megi jest w pełni profesjonalistką !! !! Od razu nakręciła mi włosy na termoloki i podczas gdy sie kręciły, umalowała mnie przecudnie. :D Świetnie dobiera kolory, w makijażu czułam sie piekna i szczęśliwa. Wszystko trzymało sie bardzo długo (zaczela mnie malowac o 10 rano, a zmywalam makijaż okolo 1 w nocy i wszystko bylo na swoim miejscu). Kosmetyki Megi sa najwyzszej jakości. Mam mieszana cere, miejscami sucha, miejscami tlustą, a buzia, dopiero po około 8 godzinach trochę zaczęła mi sie blyszczec. Ale to normalne, na weselu raz sie podpudrowac nie problem.
Fryzury Megi zrobila mi 4 :o :smile: Gdzie indziej, musialabym za kazda jedna zaplacic, pewnie poszlabym na probna, zrobiliby mi jedna i czy by mi sie podobalo, czy nie, to do domu. Megi kombinuje, jej rece jak różdżki czarują we włosach coraz to nowe rzeczy. Na próbach i bledach wymysla rozne fryzury, czesto zupelnie różne, zeby zobaczyc w czym najlepiej sie wyglada i czuje. Jest przygotowana na wszystko. Jesli wykazujesz brak przekonania do czegos-przekona Cie i udowodni :twisted: Jeśli mówi, że tak bedzie źle, to udowodni Ci, ze ma rację i sama przyznasz, że rzeczywiście. Ona po prostu ma od razu pojęcie, widzi co bedzie ok, a co odpada. Makijaż i fryzurki śliczne :smile: Oczywiście to byly probne, wiec nie przyłożyla starań o kazdy kosmyk, chodzilo o to, zeby znaleźc cos odpowiedniego. Inaczej jak robi sie jedna konkretną fryzurę od początku do końca, a inaczej, jak robi się jedna, za chwilkę psuje i robi drugą, potem trzecia a na koniec 4 (jak bylo w moim przypadku). Zdjęcia Megi ma wiec jak ktos chce, moze o nie ją poprosić.
Podsumowując: Megi to czarodziejka wizażu :D Wie jak wydobyć atuty urody, a jak ukryć niedociągniecia natury. :twisted: Potwierdzam co pisaly dziewczyny: Megi jest wielka :smile: FACH W RĘKU :smile: :smile: :smile:

Jeszcze raz dziękuję Ci Megi [smilie=g035.gif] i juz sie nie moge doczekac, jak mnie wypięknisz w dzień ślubu :smile: :ura1
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 26, 2010 8:50 am   

skalimonka napisał/a:
Zdjęcia Megi ma wiec jak ktos chce, moze o nie ją poprosić.

Skalimonka - swoje zdjęcia możesz wstawić sama. :lol: Czy do wątku, czy do dzienniczka, czy do albumu.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
emigrantka 

Dołączyła: 16 Paź 2008
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 26, 2010 5:39 pm   

Skalimonka kiedy sie umawials na ten makijaz probny i fryzurke bo masz slub wczesniej niz Ja i niestety Megi nie mial juz wolnego miejsca dla mnie :/
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 26, 2010 8:22 pm   

ale skalimonka ma ślub w piątek i to pewnie dlatego Megi znalazła czas :D
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
Sylwana 


Wiek: 44
Dołączyła: 13 Lis 2009
Posty: 14
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 7:53 pm   

Cześć,czy ktoś z Was może podać jakieś namiary na Megi bo nie mogę nic znaleźć na forum?
_________________

Ostatnio zmieniony przez Sylwana Wto Kwi 06, 2010 7:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 8:03 pm   

Wysłałam Ci Sylwana, na priv :)
_________________
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 2:12 pm   

Cytat:
Wysłałam Ci Sylwana, na priv

ja mam jakiś numer tel ze strony internetowej, ale nie wiem czy aktualny bo stronka chyba stara, a jeszcze go nie sprawdzałam. Wiecie czy nadal jest ten sam??
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 2:21 pm   

ten sam:) :smile:
_________________

 
 
lineczka 

Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 73
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Kwi 11, 2010 12:53 pm   

I ja miałam w miniony piątek okazję poznać zdolności Megi. Nie wiedziałam, czego konkretnie chcę, ale po spotkaniu zaczął kształtować mi się już jakiś obraz...
A Megi - ekspresyjna babeczka, duży luz i profesjonalizm. Jestem b. zadowolona i ze spokojem myślę o ślubnym make-upie :]

Buziaki Megi - wiem, że to czytasz :twisted:
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Nie Kwi 11, 2010 8:38 pm   

Przepraszam, ze dopiero teraz odpisuje, ale przeoczylam wczesniej kilka postów - wlasnie zauwazylam.
kryszka napisał/a:
Skalimonka - swoje zdjęcia możesz wstawić sama. Czy do wątku, czy do dzienniczka, czy do albumu

Dobrze wiem Kryszko, ze moge zdjecia wstawic sama, jednak mojego dzienniczka kazdy nie śledzi, poza tym zdjęcia są własnością Megi, wiec jesli ktos ją poprosi, żeby mu pokazałą efekty, moze spokojnie to zrobic :lol:

emigrantka napisał/a:
Skalimonka kiedy sie umawials na ten makijaz probny i fryzurke bo masz slub wczesniej niz Ja i niestety Megi nie mial juz wolnego miejsca dla mnie

Nie pamietam kiedy dokladnie sie z Megi umówiłam, ale bylo to w okolicach stycznia chyba... z tego co wiem Megi ma pełne ręce roboty, a niestety jeśli chodzi o terminy, kto pierwszy, ten lepszy...

Aga1986 napisał/a:
ale skalimonka ma ślub w piątek i to pewnie dlatego Megi znalazła czas

Tak, zgadza się, my mamy ślub w piątek, ale teraz nie wiem, czy chodzi o termin malowania w dzien ślubu, czy na makijaż próbny?
mavika, nie wiem, czy kto inny juz Ci nie wyslal, ale wysylam Ci na pw najwyzej zdubluję ;)
_________________
 
 
Patrycja11 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 228
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 12, 2010 10:12 am   

Ja zdecydowałam się na makijaż u Madzi, po przeczytaniu forum i waszym zachwycie :D
Umówiłyśmy się na makijaż próbny, chociaż ja nadal nie wiem jakie kwiatki chciałabym mieć, tzn w jakim kolorze, myslałam o pomarańczu, może fiolecie, różu, ale makijaż miałam wykonany w kolorze fioletowym i byłam na MAXA zadowolona...Makijaż trzymał mi się od ok 10 rano (kiedy Megi go wykonała) a zmyłam się o 1 w nocy, nic sie nie zmywało, nie zeszło tylko ok 19 zaczeła mi się błyszczeć strefa T na buzi, ale ja tak już mam (choć i tak byłam zdziwiona że nie błyszczałam sie po 4 godzinach :) ) Ale Megi juz mi powiedziała, że w bibułki mam się zaopatrzyć i będzie dobrze...
W każdym razie ja jestem meeeeeeeeeega szczęśliwa i polecam wszystkim Ślubnym kobitką makijaż u Madzi :padam:
:haha:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl