Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Magia makijażu Megi
Autor Wiadomość
izunia_zg 

Dołączyła: 02 Lut 2010
Posty: 10
Skąd: zgierz
Wysłany: Pon Sty 30, 2012 6:06 pm   

ja również jestem zadowolona z makijażu u Megi przepięknie wykonany i bardzo trwały osobiście wolałam fryzurkę którą wykonala mi osobiście MEGi na plener niż fryzurkę ślubną którą wykonała jej fryzjerka, ale z ogółu jestem bardzo zadowolona
 
 
 
karolka878 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 14, 2012 9:18 am   

Czy ktoś wie gdzie teraz można złapać Megi? Bo wiem że ten salon na Jaracza 9 jest już zamknięty,czy przeniosła się gdzieś indziej?
_________________
magiczna data-21.04.2012:-)
 
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 14, 2012 6:23 pm   

Proponuje napisać maila do Megi, na pewno da znak gdzie można ją złapać :)
_________________
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2012 8:58 am   

Witajcie Forumki

Obecnie jestem w poszukiwaniu lokalu

1. na Jaracza bak miejsc parkingowych
2. Malo swiatla dziennego ( umeczylam sie malujac tam0
3. Moje zycie przez ostatnie 9 mies( ciezkie) zmieniło sie ( ale juz wszysttko na dobrej drodze)
i nie jestem w stanie prowadzic Teraz sklepu , wiec pozostaje tylko przy makijazach

Jak macie jakas propozycje lokalu, z dobrym dojazdem, ok 20-30 m prosze o info nap priv

Na ten moment ja i fryzjerka dojezdzamy do domku, lub zapraszam dosSiebie.
_________________

 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 10:04 pm   

Ponieważ padło pytanie, a megi niezbyt często tu zagląda, pozwolę sobie zacytować fragment informacji z profilu studia na FB:
"Mamy nowy lokal. W tym sezonie zapraszamy Was na makijaże na ul. Narutowicza 35 lokal 14 (jest to narożna kamienica) na rogu POW. Wejście od POW. Studio będzie się mieściło w NAMISZ SPA."
_________________
 
 
Iva 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lut 2012
Posty: 103
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Lut 23, 2012 8:46 pm   

Zaklepałam termin u Megi :) Bardzo podobają mi się jej makijaże :)
_________________
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Czw Lut 23, 2012 8:56 pm   

Sledze sobie watek i tak sie zastanawiam... Nie wiem czy w ogole termin udaloby sie zaklepac, ale z tych zdjec, ktore udalo mi sie zobaczyc to byly dosc ostre makijaze, klorowe. Mnie zalezy na brazach - bezach, a nic takiego nie widze. Temat zdecydowanie do zastanowienia, bo ze megi maluje pieknie nie mam watpliwosci. :D
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 23, 2012 8:57 pm   

Byłam u Megi w zeszła sobotę na makijażu i czesaniu :) Jak zwykle rewelacja :) Makijaż przetrwał nawet awarię prysznica podczas kąpieli Marty - trochę mokra byłam :) Zdjęcia będą jak wydobędę od teściowej :)
_________________

 
 
 
Iva 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lut 2012
Posty: 103
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Lut 23, 2012 9:05 pm   

Gahanova, myślę że nie ma co się obawiać o kolory, jeśli będziesz chciała brąz, beż, to pewnie tak zostaniesz umalowana, przecież nic na siłę :) Ja np na co dzień maluję się naturalnie, makijaż jest niewidoczny (tak myślę :D ), a na ślub chciałabym wyglądać inaczej niż na co dzień, ale szaleć z kolorami też nie mam zamiaru. Taka jest moja koncepcja (która może ulec zmianie oczywiście :) )
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Czw Lut 23, 2012 10:44 pm   

Gahanova napisał/a:
ale z tych zdjec, ktore udalo mi sie zobaczyc to byly dosc ostre makijaze, klorowe. Mnie zalezy na brazach - bezach, a nic takiego nie widze


Gahanova, Megi jest bardzo elastyczna i tak jak jej powiesz, tak Cie umaluje. Ja miałam na ślub malowane oczka na beżowo-brązowo ze złotym. Może uda mi się wstawić zdjęcie :P jak sobie przypomnę jak to zrobić :razz: Megi przed malowaniem przeprowadza 'wywiad' co chcesz, słucha uważnie, upewnia sie i dopiero działa, więc naprawdę się nie martw, umie malować nie tylko na kolorowo :smile:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
Ostatnio zmieniony przez skalimonka Czw Lut 23, 2012 11:06 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Czw Lut 23, 2012 11:39 pm   

Skalimonka, dziekuje! Wlasnie w tym kierunku chcialabym pojsc.
A swoja droga pieknie wygladalas. :smile:
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Pią Lut 24, 2012 1:14 am   

A mnie trochę zniechęcił fakt, że napisałam do niej maila z zapytaniem o makijaż i fryzurę i najwyzczajniej w świecie olała, do dziś nie dostałam odpowiedzi
_________________
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lut 24, 2012 9:01 am   

Karolina Nikogo nie olewam .....i nie mam zamiaru.Odpisuję na każdego maila ( prosze napisz na priv kiedy i jak wysłałaś i czy na mail megikris@wp.pl

Czasem poczta szwankuje i wystarczy napisać jeszcze raz. A nie odrazu tak nerwowo ( olała)
A jezeli nawet bym pomineła chociaż jednego z wielu, to przecież nic nie zaszkodzi napisać jeszcze raz , tym bardziej ze pisalam ze mialam swoje najgorsze 9 mies w zyciu, i zawaliło mi sie wszystko, TRozske wrozumiałości !
_________________

 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pią Lut 24, 2012 4:08 pm   

Gahanova napisał/a:
Skalimonka, dziekuje! Wlasnie w tym kierunku chcialabym pojsc.
A swoja droga pieknie wygladalas.


Gahanova, dziękuję :smile: Dodam jeszcze, że to pierwsze zdjęcie na samej górze jest z próbnego, było dla mnie troszkę za mocno i na ślub poprosiłam megi, żeby umalowała troszkę słabiej, no i na ślubie było idealnie :razz: Także próbny jest ... wskazany to mało... konieczny :!: ;)

[ Dodano: Pią Lut 24, 2012 4:09 pm ]
megi napisał/a:
mialam swoje najgorsze 9 mies w zyciu, i zawaliło mi sie wszystko, TRozske wrozumiałości !

megi, trzymaj się :glaszcze:
_________________
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Pią Lut 24, 2012 4:47 pm   

No to co, trzeba sie do megi usmiechnac. ;) Poprobujemy mailowo, bo zadzwonic nie da rady. :(
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
mart_usia_1984 


Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 06, 2012 10:28 pm   

Termin mam już zaklepany :) już nie mogę doczekać się próbnego makijażu po tych wszystkich pochwałach :D
_________________
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Wto Mar 06, 2012 11:06 pm   

I ja tez. :) Probny tez mniej wiecej ustalony, ciesze sie jak nie wiem, bo balam sie ze nie znajde odpowiedniej osoby. :wink:
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2012 1:54 pm   

Gahanova na którą masz? Bo ja 12.30 więc pewnie jakoś się spotkamy na miejscu :)
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sro Mar 07, 2012 4:11 pm   

Haha jakie kolejki do megi, :smile: Będziecie zadowolone ;) Napiszcie jak było i dajcie jakieś fotki, bo tez jestem ciekawa :razz:
_________________
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Sro Mar 07, 2012 4:53 pm   

asia7... na 12.30 i ide z Mama, bo obie sie bedziemy malowac. Yyyyy, zwatpilam. :o
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
Iva 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lut 2012
Posty: 103
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Mar 07, 2012 5:39 pm   

asia7, Gahanova, ojć...
Dzwońcie szybko i ustalcie coś z megi. Macie niezły fart że się zgdałyście tu na forum :)
Ja najpierw umawiałam się megi mailowo, ale dostałam jakąś dziwną odpowiedź chyba nie skierowaną do mnie :) Zdarza się :D . Zadzwoniłam i sprawa wyprostowana ( mam nadzieję że moja godzina jest tylko dla mnie :wink: )
_________________
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Sro Mar 07, 2012 5:48 pm   

Ja nie moge za bardzo zadzwoic, ale maila napisalam. Mysle, ze sprawa bez problemu sie wyjasni. :)
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2012 5:55 pm   

oj dziewczyny.......robicie problem, a sie nie dogadalyscie do konca.

Asia zaczyna fryzura o 12 30 a Kasia makijazem.....wiec w czym problem ?? ? jak czesze moja fryzjerka.....pozdrawiam

p.s w razie klopotow prosze pisac na mail , a tak robi sie zamieszanie na forum

pozdrawiam
_________________

 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Sro Mar 07, 2012 6:04 pm   

No i wszystko jasne. :razz:
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2012 7:25 pm   

Gahanova napisał/a:
No i wszystko jasne. :razz:


no więc wynika z tego, że jednak na pewno się spotkamy :cool:
_________________
Ostatnio zmieniony przez asia7 Sro Mar 07, 2012 7:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mart_usia_1984 


Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 10:33 pm   

skalimonka napisał/a:
Napiszcie jak było i dajcie jakieś fotki, bo tez jestem ciekawa :razz:


Ja już nie mogę się doczekać :) wybrałam Megi, bo malowała moja koleżankę (oczywiście wyglądała przepięknie) i jeszcze te wszystkie opinie... no jeszcze nigdy nie byłam tak przekonana co do swojego wyboru ;) Nawet nie mam zamiaru próbować u kogoś innego, bo po pierwsze nie wiem do kogo miałabym się udać a po drugie...chyba jednak szkoda kasy ;)
_________________
 
 
hansowka 


Dołączyła: 08 Wrz 2011
Posty: 450
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 10, 2012 10:04 am   

To ja tez , ja tez chcę :D
 
 
wiosna 

Dołączyła: 27 Mar 2008
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 13, 2012 11:27 am   

Ja też miałam makijaż u tej Pani i byłam bardzo zadowolona, mam problematyczną cerę a makijaż wszystko przykrył a skóra była gładziutka jak u niemowlaczka. Trzeba być tylko trochę asertywnym bo Megi uwielbia kolory różowe i fiolety a ja chciałam bardziej stonowany makijaż i postawiłam na swoim:)
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Mar 13, 2012 11:55 am   

nie lubię różu:) to Klientki tak narzucaja:) uwielbiam smookie :) pozdrawiam
_________________

 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 13, 2012 3:40 pm   

hehehe, Megi siłą przywiązuje do fotela i maluje na różowo :)

ja akurat wiem, że odrobina różu w makijażu rozświetla mi buzie więc nie będę płakać
_________________
 
 
Złośnica 

Wiek: 38
Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 33
Skąd: Koluszki
Wysłany: Sro Mar 14, 2012 5:59 pm   

I ja się skuszę na makijaż u Megi. Już jestem ciekawa jak wyjdzie?????
_________________
Złośnica
 
 
jupik 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Mar 22, 2012 8:23 pm   

no ja z braku innych pomysłów na to co i kto miałby zrobić z moją buźką i włosami wybrałam się do Megi na próbny i makijaż i fryz.. No i jestem kolejną zadowoloną klientką. A dodam też że już byłam na tej nowej miejscówce na Narutowicza. Ale do rzeczy - co do makijażu - ja zaznaczyłam tylko, że nie chcę różów i fioletów, na co Megi przystała jako że mam buźkę jak burak (przynajmniej miałam jak zdyszana do niej zaszłam) i nie ma co jej jeszcze różowić. I wyszłam z fantastycznym smokie eyes i chłodnymi kolorami kryjącymi moje rumieńce :-) A fryz - hmm, chciałam loki na górze, miałam z boku, i w sumie mi się podobało (co jest meega komplementem bo dla mnie fryzjer jak dentysta-nie muszę nie chodzę ;-) ), na ślub poproszę tylko o mocniejsze spięcie z boku, żeby na kark mi nie spadały jak będę podskakiwać na parkiecie. Ale ogólnie bomba :-) Nawet nie myślałam, że można ze mnie tyle wydobyć.
 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 22, 2012 9:18 pm   

jupik, a nie pytałaś się może czy Megi ma już zapisy na 2013?
co do smokie eyes to jestem strasznie ciekawa jak to wychodzi, bo w sumie nigdy nie byłam tak malowana... tzn. raz byłam - jak zobaczyłam się w lustrze to zalałam się łzami i kosmetyczka musiała szybko wszystko zmywać 8)
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Czw Mar 22, 2012 9:53 pm   

szpilka86 napisał/a:
co do smokie eyes to jestem strasznie ciekawa jak to wychodzi, bo w sumie nigdy nie byłam tak malowana...

Mnie tez kusi... chyba na nastepną jakąś okazję się skuszę i wybiorę do Megi na te smokie eyes ;)
_________________
 
 
jupik 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Mar 23, 2012 8:39 am   

No to tak - o 2013 nie pytałam, bo ja mam ślub..za 3 tygodnie :-|
A jeżeli chodzi o smokie eyes - pierwszy raz miałam tak pomalowane oczy. W dodatku kolorem chyba czarnym plus jakimś błyszczącym się brokatowo-srebrnym - co w zestawie dało taki kolor granatowo-szary. Powiem tak. Narzeczony jak mnie zobaczył to mu szczena opadła i pierwsze co zrobił to.. zdjęcie swoim telefonem, żeby wrzucić mnie na tapetę ;-)
Jak się spytałam czy oby nie za mocno i czy czegoś by nie zmienił to zaczął przekonywać, że absolutnie nie!!! i muszę być tak pomalowana na ślubie. Podobne zdanie miała moja mama i przyszła teściowa. Jest jedno ale. Oczy są pomalowane dość mocno, więc pewnie nie każdej dziewczynie się to spodoba - jak ktoś chce mieć na ślubie makijaż "subtelny" i "naturalny" itd. - nie polecam. Ten jest ostry i widoczny. Ja się czułam w nim absolutnie znakomicie :-) i dla każdej odważnej - polecam w 100% :-)
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 23, 2012 9:43 am   

jupik, powiem Ci że mnie przekonałaś do tych smokie eyes :) tylko nie wiem jak z moją "świńsko-różową" cerą i tendencją do "buraczkowania" to będzie się komponowało... no cóż... trzeba dryndnąć do Megi i się umówić :)
_________________
 
 
jupik 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Mar 23, 2012 10:06 am   

Tym bym się nie martwiła - do Megi przydylałam czerwona jak burak i już sobie pomyślałam - co ta biedna kobieta zrobi z tą moją czerwoną gębą :-( A ona zrobiła - wyciszyła, i przy użyciu zimnych kolorów sprawiła, że mojo czerwone jak buraki policzki zniknęły jak ręka odjął :-) Sama się zastanawiam co bedzie na weselu jak dojdą tańce itp, ale wiem jedno - bez Megi wyglądałabym jak Pigi już od początku a dzięki Megi może Księżniczka zamieni się w Pigi trochę później ;-)
A póki co na własną rękę jeszcze porozpieszczam buźkę i spróbuję wyciszyć naczynka przed ślubem - maski itp. Może to coś da.
 
 
nalinn 

Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 222
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 10:33 am   

Ja również jestem zadowolona z makijażu próbnego u Megi.
Dzięki za wszelkie rady. Makijaż trzymał się cudownie.
Gorzej z lokami, ale wiem, że to wina moich prostych włosów. Dziękuję za wymyślenie alternatywy.
_________________

Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13976
 
 
jupik 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Polska
Wysłany: Nie Kwi 22, 2012 2:58 pm   

Megi malowała mnie i czesała na mój ślub, który odbył się 14.04. Makijaż, tak jak i próbny, absolutna rewelacja, wszyscy się nim zachwycali, a ja czułam się w nim naprawdę super, więc przypuszczam, że do Megi jeszcze nie jeden raz zawitam :-)
Z fryzurą gorzej-loki zaczesane na bok dość szybko przestały fajnie wyglądać, ale zwalę to najpierw na okropny wiatr wiejący Nam pod kościołem podczas składania życzeń, a potem moje ogromne szaleństwo na parkiecie-chyba tylko jakiś ulizany koczek by to wytrzymał, a ja oczywiście takiego koczka nie chciałam. Mój wybór. Ale ogólnie i tak super, Megi - dzięki wielkie :-)
 
 
Karolaaa 


Wiek: 35
Dołączyła: 11 Sty 2009
Posty: 49
Skąd: UK
Wysłany: Nie Kwi 22, 2012 8:12 pm   

ja chce mocny smooke eyes i wszystkie makijazystki malowały mnie tak że musiałam "dokładać" koloru bo było dla mnie za mało :D
Chyba umówię się do Megi na makijaż, a w maju jak będe w Polsce to zrobię próbny :)
_________________
 
 
 
karolka878 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 30, 2012 10:48 am   

Megi- Ty i Twoja fryzjerka poprostu boskie jesteście. makijaż i fryzura próbna była super ale to co wykonałycie w dniu wesela (21.04) to poprostu bajka. makijaż fantastyczny, fryzura niesamowita wszyscy goscie się zachwycali a czułam sie jak gwiazda. jak tylko bedą fotki to wrzuce bo sama się nie mogłam na siebie napatrzec w lustrze:-)
jeszcze raz dzięki dziewczyny i napewno bedę Was polecac gdzie tylko się da:-)
_________________
magiczna data-21.04.2012:-)
 
 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 30, 2012 11:01 am   

Megi przygotowywała też moją koleżankę do ślubu i musze powiedzieć, że efekt był oszałamiający :o
Koleżanka - która na co dzień wcale się nie maluje i wygląda raczej skromnie stała się za sprawą fryzury i makijażu mega gwiazdą :) Makijaż, mimo że dość ciemny wyglądał rewelacyjnie, nie bylo tego efektu, który często obserwuje się na ślubach, że PM wygląda totalnie jak nie ona sama. Gorąco polecam i radzę zaufać - nasze wyobrażenie o sobie samych i profesjonalna wiedza makijażystki to często dwie kompletnie odrębne kwestie.
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Wto Maj 01, 2012 11:17 am   

ja też jestem bardzo zadowolona z makijażu i fryzury (na razie próbnego)
na co dzień prawie się nie maluje więc chciałam, żeby było skromnie, żeby makijaż podkreślał to co trzeba i zakrywał niedoskonałości i dokładnie taki był :)
 
 
ligia12 

Dołączyła: 02 Gru 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 05, 2012 5:49 pm   

Dzisiaj byłam na próbnym makijażu i fryzurze u Megi.

Wcześniej upatrzyłam sobie fryzurę i kolorystykę makijażu i nie zdążyłam przedstawić swoich typów, kiedy Megi dobrała mi dokładnie wszystko jak chciałam...

Upięcie delikatne na bok, dziewczęcę i naturalne, a makijaż typu lekko "przydymione oko" w kolorystyce beżowo, brązowej. Zarówno makijaż jak i fryzura wyglądają perfekcyjnie przez wiele godzin.

Podczas makijażu i fryzury Megi bardzo dokładnie słucha i cały czas rozmawia, tak aby efekt satysfakcjonował przyszłą pannę młodą. Do tego doradza i ewentualnie odradza, co moim zdaniem świadczy o jej profesjonalizmie i doświadczeniu.

Z efektu jestem bardzo zadowolona i z pewnością odwiedzę Megi nie tylko w dniu ślubu. Niezdecydowanym gorąco polecam :-)
 
 
czuczu1910 

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 111
Skąd: łódź-radogoszcz
Wysłany: Nie Maj 06, 2012 6:14 pm   

ligia12, mam do Ciebie prośbę mogłabyś napisac mi gdzie przyjmuje megii jakie są ceny makijażu próbnego.Ta twoja wypowiedz mnie jeszcze bardziej zachęciła:):):):)czekam na wieści:)
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 06, 2012 7:53 pm   

czuczu1910, ja wprawdzie nie jestem ligia12, ale żeby znaleźć odpowiedzi na pytania, które zadajesz wystarczyłoby przeczytać ten wątek...
Na początku tej strony (piąty post) pisałam gdzie w tej chwili przyjmuje megi. Natomiast ceny ma podane na swojej stronie internetowej. A jak się dostać na stronę? To również zostało już kilka razy napisane w tym wątku :roll: Wystarczy wklepać w googlach "magia makiajżu megi".
_________________
 
 
czuczu1910 

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 111
Skąd: łódź-radogoszcz
Wysłany: Wto Maj 08, 2012 6:08 pm   

agulka1989, dzięki za informacje :)na pewno zaraz skorzystam:)
 
 
MałaMi 


Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 355
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 30, 2012 9:35 am   

Przyłączam się do zadowolonych klientek Megi i jej koleżanki która upinała mi włosy :)

Na ślub Megi umalowała mnie bardzo ładnie, w fioletach z delikatnym srebrnym akcentem. Makijaż wytrzymał całe wesele (prawie do 7 rano ! :D ), ładnie "wyprofilował" mi twarz i ogólnie bardzo się mnie - oraz innym - podobał. Koleżanka Megi uczesała mnie w romantycznego koka i wpięła 3 kwiaty. Fryzura była bardzo ładna, trwała, a jednocześnie lekka i komfortowa w noszeniu. Szczerze polecam makijaż i fryzurę próbną - makijaż zostawiłam taki sam, przy fryzurze zdecydowałam się jednak na mniej swobodny kok.

Makijaż i fryzurę na plener tworzyła już sama Megi - z obu jestem także bardzo zadowolona. Makijaż był mocniejszy w stosunku do ślubnego, przez co wyraźniej go widać na zdjęciach. Fryzura były to zaczesane na jedną stronę loki, luźniejsze i bardziej swobodne niż moje włosy na ślubie, co też było dobrą decyzją i pasowało do luźniejszej sytuacji pleneru.

Polecam :) !
_________________


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13295
 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 30, 2012 9:55 am   

No to ja po tych wszystkich "ochach" i "achach" muszę zapytać na ile przed trzeba się zapisać? Ślub w przyszłym roku co prawda, ale lubię mieć wszystko wcześniej ustalone :cool:
 
 
monic_pawlak 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 604
Skąd: LÓDZ
Wysłany: Czw Maj 31, 2012 8:33 pm   

Ja równiez polecam megi , zarówno próbny jak i w dniu slubu byl piekny i trwaly :-) i dam Wam mala rede - nie bójcie sie mówic czego oczekujecie !! Megi mówi , ze skonzyla i pyta czy jestem zadowolona - na co ja ze tak jest ladnie ale czegos mi brakuje - chcialam choc troche amaratu na oku i kepki , Megi mówila wczesniej ze nie poleca mi tego koloru ze wzgledu na zmiany tradzikowe na twarzy .... Ale po mojej sugesti dodala amarantowa kreseke na powiedze i kepki tylko w koncikach oczu i wtedy poczulam ze to jest to - 100% satysfakcji !! !!!
P.S Dziekuje MEGI !!
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl