Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Łódź, cz.4 - Pizzerie
Autor Wiadomość
gregory 

Dołączyła: 17 Mar 2005
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 11, 2005 7:45 pm   

Dla mnie The Best jest w In Centro i Da Grasso. Pychota....
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 11, 2005 9:18 pm   

My przetestowalismy już wiele lokali........ :roll:

Da Grasso jest naprawde najlepsza. Konkurencję dla niej stanowi tylko pizza przygotowana przez moje słoneczko. On też podaje 2 sosy, smaczne i gęste. Ale adresu nie podam bo nie lubię kolejek. :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Basia 


Wiek: 45
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 73
Skąd: Wola Pszczolecka
Wysłany: Czw Maj 26, 2005 6:33 pm   

Ja polece pizze nietypowa - z pizzerii Papa Lolo - na Piotrkowskiej, przy Zwirki i Wigury(Chyba?). To nie jest typowa pizza, nie jest duza, ale gruba, na ciescie, ktore moja mama nazywa chlebowym. Uwielbiam ten smak, bo to smak dziecinstwa - pizzeria powstala w 1978r i ta pizza od zawsze smakuje tak samo...
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Maj 26, 2005 7:55 pm   

Basia napisał/a:
Ja polece pizze nietypowa - z pizzerii Papa Lolo - na Piotrkowskiej, przy Zwirki i Wigury(Chyba?). To nie jest typowa pizza, nie jest duza, ale gruba, na ciescie, ktore moja mama nazywa chlebowym. Uwielbiam ten smak, bo to smak dziecinstwa - pizzeria powstala w 1978r i ta pizza od zawsze smakuje tak samo...


Kiedyś tam jadłam. Szczerze mówiąc wydała mi się mało "pizzowata" :wink:
_________________

 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 26, 2005 9:27 pm   

Basia napisał/a:
Ja polece pizze nietypowa - z pizzerii Papa Lolo - na Piotrkowskiej, przy Zwirki i Wigury(Chyba?). To nie jest typowa pizza, nie jest duza, ale gruba, na ciescie, ktore moja mama nazywa chlebowym. Uwielbiam ten smak, bo to smak dziecinstwa - pizzeria powstala w 1978r i ta pizza od zawsze smakuje tak samo...


Nie obraź się, ale dla mnie to ma mało wspólnego z pizzą. Osobiście mi nie smakuje. :roll:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Sie 01, 2005 9:51 am   

My najczęściej jadamy w solo!!!!!!!! Pychotka!!!!!
_________________
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 03, 2005 1:08 pm   

just_Kate napisał/a:
fjona napisał/a:

a w ogóle just_kate, gdzie dokładnie jest ta pizzeria na Retkini na Obywatelskiej bo jako retkinianka też się tam chętnie wybiorę!


Fiono, bardzo tam prosto dojść. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie jest przejazd kolejowy przy Obywatelskiej właśnie. Za przejazdem jedzie/idzie się prosto i po prawej stronie (niedaleko skrętu na Lublinek) jest pizzeria. Mają nawet ogródek.

Pizza jest naprawdę dużą. Ja zazwyczaj mieszczę połowej małej. :lol: I dają właśnie cztery sosy do stolika i dodatków nie skąpią. :) Fiono - spróbuj, jestem ciekawa twojej opinii. :)

Ta pizzeria nazywa się Vitto i naprawde pizza jest rewelacyjna. Do tego te cztery sosy (w tym oczywiście czosnkowy) mmm pychotka. Ceny tez w normie.
Kiedyś jeździlismy tam prawie co drugi tydzień :hungry: :) mimo tego, że to nie nasz "rejon" bo aż z Chojen, ale dla nas warto.
_________________
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 03, 2005 1:47 pm   

A jedna pizza starczy, czy zamawiacie dwie? Duże te pizze sa? :D Bo że smaczne to już nie wątpię. ;)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 03, 2005 3:06 pm   

Jedna duza dla nas wystarcza, a zjeść lubimy :)
Wczesniej jak jeździliśmy to opłacało się wziąść małą bo prawie sie nie różniła od duzej, teraz da sie odróżnić która jest która. Ale sobie smaka narobilam :) :hungry:
_________________
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 03, 2005 4:47 pm   

A ja i tak dzisiaj ide do mojego kochanego Da Grasso :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Sie 03, 2005 5:37 pm   

Dziewczyny,ale mi narobilyście smaka na pizze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:
Mialam dzisiaj zjeśc,ale zamówic do pracy i zjeść z mężem,ale to nie jest to samo co w pizzeri!!!!!!!! Jednak to musi być klimat!!!!!!!!!!!
_________________
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 05, 2005 9:50 am   

Mnie też narobiłyście smaka na pizzę muszę wyciągnąć K na Obywatelską on mieszka przecież na Retkini :30:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 05, 2005 5:32 pm   

A oto i moje typy:

:arrow: Da Grasso Pietryna
:arrow: Da Grsso Chojny- choć mało dodatków
:arrow: Music Pizza- jedną barmę przez Irish Pubem - w głębi. Wszystkie pizze 10 zł ( przynajmniej kiedyś tak było)
:arrow: Verona na Chojnach na przeciwko cmentarza na Rzgowskiej
:arrow: da Antonio na POW - troche za tłusta pizza ale lokal przyjemny.



...a do Zitzo to czesto kiedyś chodziliśmy na pifko...dopóki cen nie podnieśli i sie zniechęciliśmy. Pizzy już tam nie zdążyliśmy skosztować.
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 05, 2005 8:07 pm   

Napisz Kocie jak wrażenia po degustacji :D
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 15, 2005 11:35 pm   

Kot napisał/a:
Mnie też narobiłyście smaka na pizzę muszę wyciągnąć K na Obywatelską on mieszka przecież na Retkini :30:

Ja w końcu namówiłam męża i przy okazji głodu pojechaliśmy tam po pizzę na wynos. Ale prawdę powiedziawszy dla mnie żadna rewelacja, a i wielkość jak dla mnie nie jest imponująca za tą cenę. Małą wciągnęłam nosem, i jeszcze podjadłabym mężowi jego dużą. :wink: Sosy (wszystkie 4) też nie są jakieś specjalne.

Więc ja nie polecam. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 16, 2005 3:46 pm   

Wróciłam, co prawda lato się kończy, ale prognozy pogody są dobre, gdyby ktoś się wybierał nad morze do Międzyzdroi - to jest tam taka knajpka z włoskim żarełkiem - niestety pogodę miałam fatalną i nazwę mi wywiało. Pizze robią pyszniutką, prawie dorównuje włoskiej, nie potrzeba żadnych sosów.

Ja nie jestem amatorką pizzy i dla mnie to musi być najwyższa klasa - nawet włoska turystyczna mi nie wchodzi. Także jak piszę że dobra tzn. że jest pyszna. W Łodzi jeszcze nie znalazłam pizzerii coby mnie tam smakowało - ale też i nie testuję zbyt gorliwie :wink:
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 16, 2005 9:17 pm   

kryszka napisał/a:
Kot napisał/a:
Mnie też narobiłyście smaka na pizzę muszę wyciągnąć K na Obywatelską on mieszka przecież na Retkini :30:

Ja w końcu namówiłam męża i przy okazji głodu pojechaliśmy tam po pizzę na wynos. Ale prawdę powiedziawszy dla mnie żadna rewelacja, a i wielkość jak dla mnie nie jest imponująca za tą cenę. Małą wciągnęłam nosem, i jeszcze podjadłabym mężowi jego dużą. :wink: Sosy (wszystkie 4) też nie są jakieś specjalne.

Więc ja nie polecam. :roll:


Jak nieduża i do tego żadna rewelacja to nie jade :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 24, 2005 2:18 pm   

Dziewczyny powiedzcie cos o Pizzeri Antonio na rogu Zielonej i Gdańskiej... Warto tam iść ??
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 25, 2005 11:26 pm   

Warto. :) O ile nie odstraszy cię dźwięk wydawany przez sztućce na metalowej tacce na której jest podawana pizza. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 10:22 am   

Cóż... nie lubię jak bolą mnie zęby (a nie wątpię, że Mefiu wykorzysta okazję, żeby sie trochę podrażnic), ale jakos przeżyję :)
_________________

 
 
 
Mefiu 


Wiek: 45
Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 11:25 am   

No to co?? Kiedy mnie zapraszasz na Pizze Pusiaku ?? :D i skoro są tam metalowe sztućce i talerze to nie omieszkam się podrażnic :twisted:
_________________




Pozdrawiam Gość
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 11:28 am   

Na pewno jeszcze przed ślubem, Kochany mój :)
_________________

 
 
 
Mefiu 


Wiek: 45
Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 27, 2005 5:51 pm   

I później się w garnitur nie zmieszczę...:P
_________________




Pozdrawiam Gość
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 7:14 pm   

Jak zjesz jedną, to Ci nie zaszkodzi :)
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 10:01 pm   

Pusiak - zaproś i mnie - pomogę Mefiu z pizzą żeby za dużo nie zjadł. :wink: :30:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 10:08 pm   

Szkoda, że nie było Cie wcześniej, bo chciałam Mefiu dziś zabrać na pizzę, ale sie najadł w restauracji i nie był w stanie :) A tak to może byśmy sobie poszły :) Ale jakby co damy znać :)
_________________

 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 30, 2005 9:24 pm   

To może następne forumowe spotkanko zrobimy w pizzeri? 8)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 31, 2005 9:29 am   

Heh ja jestem za :30: uwielbiam pizzę :30:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Sie 31, 2005 9:33 am   

Kot napisał/a:
Heh ja jestem za :30: uwielbiam pizzę :30:


Ja też!!!!! Ja też!! :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan:
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 01, 2005 7:29 am   

Jestem równiez za :) Może być w Antonio :)
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 01, 2005 8:58 am   

Pomysł na pewno apetyczny :wink: , ale jak dla mnie ma kilka minusów:

W pizzeriach są raczej małe stoliki, 2-4 osobowe, gdzieniegdzie większe, ale i tak przy powiedzmy spotkaniu 10-15 forumowiczów zrobi się straszne zamieszanie z przestawianiem stolików itp. A np. w "Antonio" oznaczałoby to zajęcie połowy stolików i jak dla mnie raczej wszyscy musieliby zamówić pizzę, bo rzadko dają coś innego a zająć tyle miejsca i siedzieć z pustym talerzem to trochę nie tak. Chyba że pizzeria z ogródkiem, ale z pogodą może być różnie.

Jeśli każdy zamówi pizzę to będziemy strasznie długo czekać, a gdy pizzę dostaną ostatnie osoby to pierwsze zapomną już jak smakowała ich. :wink:

I tak potem trzeba się będzie przenieść gdzieś indziej żeby sobie bezstresowo pogadać i pooglądać zdjęcia. :30:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 01, 2005 8:20 pm   

Jakieś spotkanko się szykuje? :?: :?:
_________________
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 02, 2005 10:06 am   

No to kiedy idziemy na pizzę?
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 02, 2005 3:42 pm   

Na razie tylko plany, o których pisałyśmy w poprzednim wątku spotkaniowym. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 02, 2005 9:15 pm   

Dzisiaj byliśmy na pizzy w Da Grasso na Widzewie i znowu jestem pod wrażeniem. Chrupiące nie za cienkie i nie za grube ciasto. Takie w sam raz, fura składników no i te sosy w dzbankach. Mój Miś uwielbia zrobić zobie zupę z nich na pizzy, więc znów widziałam te zachwycone oczka :lol: Chyba w żadnej pizzerii się tak nie najadamy małą na pół jak w Da Grasso. Dodam tylko, że w jednej pizzerii w Darłówku musieliśmy dopłacić po złotówce za łyżeczkę sosu rozmazanego po pizzy, która chociaż mała była wielkości ,małego talerzyka. Szok!

Da Grasso zwłaszcza na Widzewie- polecam :hungry:
_________________


:)
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 02, 2005 9:22 pm   

My to wciągamy nosem dużą na pół. I jest ok :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Wrz 02, 2005 11:01 pm   

Dużo pizzerri odwiedziłam bo pizza to moje ulubione danie.
Ale najlepsze pizze są u mnie na osiedlu na ul.Liściastej.A duża pizza jest duża a nie jak te na Piotrkowskiej.Do tego ceny przystępne.


pipi napisał/a:
Wróciłam, co prawda lato się kończy, ale prognozy pogody są dobre, gdyby ktoś się wybierał nad morze do Międzyzdroi - to jest tam taka knajpka z włoskim żarełkiem - niestety pogodę miałam fatalną i nazwę mi wywiało. Pizze robią pyszniutką, prawie dorównuje włoskiej, nie potrzeba żadnych sosów.


No nie wiem.....jak dla mnie najlepszy w pizzy jest sos.W tamtym roku byłam nad morzem i zachciało się mi i mojemu mężowi pizzy.Zwiedzilismy kilka pizzerii ale wszędzie dawali ketchup do pizzy :? sosu brak :?
Ale Ci znad morza tracą,pizza z ketchupem to nie to samo.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 03, 2005 4:57 pm   

Też zauważyłam, że sos do pizzy to chyba jakiś łódzki wynalazek. :roll: Jak byliśmy w Kielcach czy nad morzem to patrzyli na nas jak na wariatów jak się pytaliśmy o sos i dawali ketchup, oczywiście z dopłatą. :roll: :twisted:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 04, 2005 10:18 am   

kryszka napisał/a:
Też zauważyłam, że sos do pizzy to chyba jakiś łódzki wynalazek. :roll: Jak byliśmy w Kielcach czy nad morzem to patrzyli na nas jak na wariatów jak się pytaliśmy o sos i dawali ketchup, oczywiście z dopłatą. :roll: :twisted:



Może i łodzki wynalazek, ale jaki dobry :) Trzeba go rozpowszechnic :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 10:12 am   

No, nie tylko łodzki :) W Warszawie też dają różne sosiki :) Ale w Łodzi lepsze :) A w pizzerii Da Grasso na Widzewie to już w ogóle... moja ukochana pizza :)
_________________

 
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 7:40 pm   

A my zmężem jutro idziemy na pizze!
Bardzo się cieszę bo bardzo dawno nie jadlam pizzy z mojego ulubionego Solo! :graba:
_________________
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 9:21 pm   

kryszka napisał/a:
Też zauważyłam, że sos do pizzy to chyba jakiś łódzki wynalazek. :roll: Jak byliśmy w Kielcach czy nad morzem to patrzyli na nas jak na wariatów jak się pytaliśmy o sos i dawali ketchup, oczywiście z dopłatą. :roll: :twisted:


W Szczytnie nie mają - stwierdzone doświadczalnie :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 8:20 pm   

bajeczka napisał/a:
kryszka napisał/a:
Też zauważyłam, że sos do pizzy to chyba jakiś łódzki wynalazek. :roll: Jak byliśmy w Kielcach czy nad morzem to patrzyli na nas jak na wariatów jak się pytaliśmy o sos i dawali ketchup, oczywiście z dopłatą. :roll: :twisted:


W Szczytnie nie mają - stwierdzone doświadczalnie :)


stwierdzam jednoznacznie ze sosy do pizzy mozna otrzymac tylko w Łodzi i to jest ewenement w skali krajowej (nie wiem jak w Warszawie)
_________________
Emi

 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 9:26 pm   

Za to ja, jako urodzona w Warszawie wiem to doskonale, że sosy w Warszawie dostać można :)
_________________

 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 7:43 am   

A w Da Grasso oczywiście 2 ;) Ostatnio byliśmy w Da Grasso na Zaciszu <mniam> pizza jeszcze lepsza niż w łodzi - nasza ulubiona gud fadern
_________________

 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 1:04 pm   

Mieliśmy iść dzisiaj na pizzę... ale niestety... :( Muszę obejść się smakiem...

[ Dodano: Pon Wrz 12, 2005 8:18 am ]
Za to byliśmy na pizzy w sobotę :) W Antonio. Pizza jest bardzo dobra, i jak dla mnie ogromna, dużą najedliśmy się oboje z Mefiu :) Trochę Nas tylko zniechęciło, że czekaliśmy na panią przyjmującą zamówinie przez kilka minut no i plastikowe szklanki do napojów, ale reszta na medal (choć i tak uważam, że w DaGrasso na Widzewie pizza jest lepsza :) )
_________________

 
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 15, 2005 4:49 pm   

nam smakuje da grasso na widzewie, ale szczerze powiem ze ostatnim razem ciasto mialo jakis taki inny smak...pamietam poczatki da grasso, ciasto pychota..teraz jakby czegos brakowalo, antonio wspominam bardzo dobrze:) bo zanjomy pracowal i nie zaloal w dodatkach ;) , mam tez osiedlowa pizzerie...jest pyszna , ale zawsze , no prawie zawsze przypalone boczki!! :roll:
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 15, 2005 9:23 pm   

Magda81 - tez lubisz dobrze wypieczoną :happygirl:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 15, 2005 10:25 pm   

wypieczona a lekko spalona:)taka mala roznica;)
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 16, 2005 9:22 pm   

Aleś Ty drobiazgowa :) :) :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl