Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Asiek
Sro Sty 25, 2012 10:40 pm
KDT Warszawa
Autor Wiadomość
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 11:24 am   KDT Warszawa

Dzisiejszy temat przewodni wszystkich serwisów informacyjnych - regularna bitwa kupców broniących "swojej hali" oraz ochroniarzy, próbujących umozliwić wejście komornikowi. No i nieodłączny przy tym lans polityków....

Denerwuje mnie to.... nie siedziałam przy stole negocjacyjnym, wiem tyle co z prasy, ale to co tam sie dzieje, to juz jakas karykatura normalnie. Wiadomo, że to samowolka, że nie maja prawa tam być, ale mimo wszystko urzadzaja awanatury i pozują na ofiary. Niektórzy z kupców przyprowadzili tam swoje dzieci i teraz krzyczą, że "ochroniarskie bojówki gazują kobiety i dzieci". Ja tam uważam, że powinni sie statąd wynieśc, i nie dziwie sie ochroniarzom, że używają gazu, w końcu kupcy podobno równiez rozpylaja gaz w ich kierunku i rzucaja w nich płytami chodnikowymi - też bym sie broniła :roll:

A najgorsze w tym wszystkim jest to, że politycy, jak zwykle, wykorzystuja sytuację, by zaistnieć i załatwić międzypartyjne porachunki.
_________________

 
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 11:42 am   

Pusiak, tak było i będzie, że politycy będą chcieli się pokazać przy każdej tego typu sprawie :(
A co do samych kupców z KDT to działają bezprawnie. Umowa im wygasła, miasto nie przedłużyło i z informacji podawanych przez media wynika, że już dawno mogli się spodziewać wejścia komornika. Ale ludzie jak to ludzie. Czują zagrożenie, to chcą zrobić wszystko co się da. Zastanawia mnie tylko jedno, czy gdyby nie było tam kamer, dziennikarzy, nie tworzyłby się rozgłos, nie trąbiłyby o tym wszystkie serwisy informacyjne, to czy też byliby tacy waleczni? Stwarzają zagrożenie dla ochroniarzy, policji itd, nie mówiąc już jakie koszty generują, bo zabezpieczenie tego co tam się dzieje, wcale nie jest tanie :roll:
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 12:01 pm   

Ależ oczywiście, że jakby tam nie było mediów to i awantura byłaby mniejsza.

Komornika sie spodziewali :) Od kilku dni było wiadomo, że dziś wejdzie... ale tak to jest, że im sie wydaje, że oni sa w prawie, a reszta niech robi co chce.... Jestem ciekawa ile to potrwa, i czy władze Warszawy ugną sie pod naciskiem.
_________________

 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 3:23 pm   

Kurcze wiadomo bylo od kilku lat ze KDT to prowizorka, no nie oszukujmy sie w której stolicy szanujacego sie i aspirujacego do roli godnego członka UE kraju sa w samym centrum baraki? Ludzie wiedzieli ze to nie jest rozwiazani na dluzsza mete, ale po co przez te lata (od likwiadacji "szczek" pod PKiN- wtedy tez byala afera i awantura) rozgladac sie za czyms innym i troszke pokombinowqac, lepiej sie bic i plakac jakim jes sie nieszczesliwymi i pokrzywdzonym. A najlepiej jakby panstow ich zostawlo w spokoju ewentualnie dalo nowe miejsce i wybudowalo piekne i cieplutkie butiki w samym centrum miasta w ktorych mogliby spokojnie i ku chwale ojczyzny pracowac. To jest paranoja.
Co do politykow nie bede sie wypowiadala bo noz w kieszeni mi sie otwiera jak slysze niektóre wypowiedzi :roll:
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 5:06 pm   

Juz w domu słyszałam w radiu płaczacą, spazmującą kobietę, która krzyczała, że ich siła wyciągali, a z nimi dziecko 12-stoletnie było, i że ledwo zdążyli je za siebie odepchnąć, zanim policjant złapał.... no i tylko pytanie mam - po co było to dziecko tam ciągnąć :?: Kazał kto :?: Następnym razem może ktos pomyśli 2 razy, zanim w to całe zamieszanie dziecko własne wplącze. Cud jakis, że tam od tego gazu więcej dzieci nie ucierpiało.....

W pełni popieram to co powiedziała pani prezydent Warszawy, bo mówiła, jako jedyna chyba, mądrze i z sensem. I mam nadzieje, że władze Warszawy nie ugną sie pod naciskiem.
_________________

 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 5:31 pm   

Brawo dla HGW!!! Silna kobieta! A niechby tylko ktoś im odpuscil, to by dopiero zaczeli... Moze jeszcze dać im darmowe miejcówki w Tarasach??? :lol:
Ostatnio zmieniony przez MalaJu Wto Lip 21, 2009 5:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 5:49 pm   

Dla mnie to skandal. Banda chuliganów. I jeszcze ktoś ich w tym wszystkim broni? Nie do pojęcia. :?
A już tym matkom co dzieci zabrały na taką rozpierduchę to bym z marszu odebrała prawa rodzicielskie. Co one, chciały się dziećmi zasłaniać? :zly:
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 5:55 pm   

Nie one jedne.... w relacji na zywo na portalu gazety wyborczej było napisane, że jak w którym momencie policjanci postanowili wejśc do hali wejściem od strony PKiN, to demonstrujący posłali tam kobiety... chyba w nadziei, że jak policjanci zobaczą, że to kobiety, to odpuszczą....

A oto jak władze Warszawy "wsparł" miłościwie Nam panujący Kaczor
cytat z portalu gazeta.pl: Apeluję do władz miasta o podjęcie rozmów z kupcami. Nie mogę się zgodzić, że użycie siły wobec osób broniących swych miejsc pracy było konieczne" - pisze w oświadczeniu prezydent Lech Kaczyński. "Wierzę, że rozmawiając i wychodząc sobie naprzeciw można znaleźć pozytywne rozwiązanie" - dodaje.

No przeciez normalnie jakbym go teraz dorwała, to wszystkie pióra by stracił :evil: :evil: :evil: A ten ćwierćinteligent co to mówił, że własciciel terenu nie może nakazać nikomu opuszczenia terenu do niego należącego, i że prawo nie może byc egzekwowane z uzyciem siły to powinien uważać, bo Mu sie zaraz pare osób do domu wprowadzi i zamieszka :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Lip 21, 2009 5:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 5:55 pm   Re: KDT Warszawa

Pusiak napisał/a:
Denerwuje mnie to.... nie siedziałam przy stole negocjacyjnym, wiem tyle co z prasy, ale to co tam sie dzieje, to juz jakas karykatura normalnie. Wiadomo, że to samowolka, że nie maja prawa tam być, ale mimo wszystko urzadzaja awanatury i pozują na ofiary. Niektórzy z kupców przyprowadzili tam swoje dzieci i teraz krzyczą, że "ochroniarskie bojówki gazują kobiety i dzieci". Ja tam uważam, że powinni sie statąd wynieśc, i nie dziwie sie ochroniarzom, że używają gazu, w końcu kupcy podobno równiez rozpylaja gaz w ich kierunku i rzucaja w nich płytami chodnikowymi - też bym sie broniła :roll:

A najgorsze w tym wszystkim jest to, że politycy, jak zwykle, wykorzystuja sytuację, by zaistnieć i załatwić międzypartyjne porachunki.


Pusiak, dokładnie moje myśli. Nic dodać nic ująć. ŻENADA!!!!
_________________
 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 7:51 pm   

EwaM napisał/a:
Dla mnie to skandal. Banda chuliganów. I jeszcze ktoś ich w tym wszystkim broni? Nie do pojęcia. :?
A już tym matkom co dzieci zabrały na taką rozpierduchę to bym z marszu odebrała prawa rodzicielskie. Co one, chciały się dziećmi zasłaniać? :zly:


no to ja juz nic nie musze pisac, podpisuje sie pod slowami Ewy
_________________
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 7:56 pm   

Żenada to mało powiedziane - ci ludzie są kompletnie nieodpowiedzialni! Jak można będąc w ciąży iść tam protestować, albo zabrać ze sobą dziecko i później krzyczeć, że mogło mu się coś stać? Trochę wyobraźni! Czego oni się domagają? Przecież stawiając barak wiedzieli, że to prowizorka i ,że nie będzie tam stał wiecznie. W końcu to centrum miasta stołecznego, które ma być reprezentacyjne, a nie przynosić wstyd...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl