Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ceny makijażu ślubnego?!
Autor Wiadomość
semper_augustus 

Dołączyła: 21 Kwi 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 4:36 pm   Ceny makijażu ślubnego?!

Cześć Dziewczyny!
Lada chwila będę musiała zdecydowac sie na jakąś makijażystkę i niestety jestem w kropce. Gdyby nie fakt, że one zazwyczaj dysponują dużo lepszymi kosmetykami, to umalowałabym się sama, bo całkiem nieźle mi to wychodzi i wiem czego chcę. Jednak taki makijaż musi przetrwac całą noc.... A zatem salon.
Tylko trapi mnie pytanie: ile to może kosztować, a ile naprawdę powinno? Ile próbny, a ile konkretny?
Ponieważ nie znalazłam takiego tematu, proszę Was o pomoc.
Napiszcie Kochane ile dałyście za swój makijaż i jaki Waszym zdaniem jest zdrowy przedział cenowy.
Będę ogromnie wdzięczna za porady :)
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 4:53 pm   

Ja za próbny jak dobrze pamiętam zapłaciłam 50zł, a za ślubny 80zł i trzymał się całą noc, byłam bardzo zadowolona z efektu :) . Moim zdaniem cena dużo zależy od renomy danego salonu no i marki kosmetyków (chociaż z tą marką to troszeczkę bym polemizowała :wink: ). Ale osobiście zapłaciłabym maksymalnie: za próbny-70zł, a za ślubny 150zł. Więcej bym nie dała ani grosza bo już te kwoty, które podałam jako przykładowe są dla mnie kolosalnie duże. A jak się z początku przekonałam nieadekwatne z moimi oczekiwaniami. :?
_________________


 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 5:00 pm   

hej
ja za ślubny płaciłam 35 zł, w tym roku malowałam się u tej samej kosmetyczki na ślub i tez płaciłam 35 zł, a za ślubny cena jest 40 zł.
Byłam naprawdę super zadowolona :)
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 6:36 pm   

Ja za próbny zapłaciłam 35 zł, ślubny będzie kosztował 100 zł.
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
marysia 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 7:08 pm   

a ja za śluby będę płacić 40zł, jak chce próbny to niestety tyle samo i na razie nie wiem jak jest trwały bo jeszcze nie byłam ale widziałam na koleżance i luzik ;)
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 7:26 pm   

Ja za ślubny będę płacić 60 zł, za próbny 30 zł
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
semper_augustus 

Dołączyła: 21 Kwi 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 27, 2009 1:53 pm   

Dzięki Dziewczyny!
To widzę, że takie koszty do przyjęcia. Ale jak zobaczyłam cennik polecanej pani Boroń, to zbladłam..:/ A sam makijaż mnie jakoś nie zachwycił... Może dlatego, że jestem w tym temacie bardzo wymagająca.
A robiłyście tylko jeden próbny makijaż w wybranym salonie, czy może kilka w różnych? Warto aż tak szukać?
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 27, 2009 2:00 pm   

Ja za ślubny będę płaciła 45 zł.
W czerwcu malowałam się u tej Pani i za wieczorowy zapłaciłam 35 zł. Byłam bardzo zadowolona i makijaż wytrzymał całą noc w stanie bdb.
_________________

 
 
reylla 

Dołączyła: 27 Lip 2008
Posty: 10
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 30, 2009 11:12 pm   

Ja zaplacilam dzis za probny 75 zl i za slubny tez ma byc ta kwota, wiec 150 zl calosc. Tylko sie zastanawiam czy probowac u innych kosmetyczek
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 31, 2009 9:55 am   

Mój makijaż ślubny będzie mnie kosztował od 70 do 90 zł. (Nie wiem ile kosztuje próbny, nie będę go robić - idę na żywioł :) )
_________________

 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lip 31, 2009 4:04 pm   

z tym żywiolem to bym uważała
to nie chodzi o nabicie kasy dla makijazystki
chodzi o to ze po probie te makijaze sa sto razy lepsze
poznajemy buzie, urode, kwestie sklonnosci cery , mamy czas aby cos zalatwic sprowadzic dokupic jezeli cera tego wymaga,,,,aby bylo super idealnie:)
ciezko podjac odpowiedzialnosc bez proby , bo w dniu slubu nie ma czasu na poprawki i zmywanie. skora po zmywaniu przez dobre 30 min nie przyjmnie korektora podkladu, bedzie sie mazac itp.... wiec jezeli chodzi o zywiol ja sie np boje i ciezko podjac takie wyzwanie, bo potem pretensje sa tylko do wykonawcy i opinia idzie w swiat

jezeli chodzi o ceny zalezy duzo od materialow, baz utrwalaczy, zaplecza materialow , produktow, oraz orientacji w temacie, miejsca, czestotliwosci wykonywania takich makijazy, i wymagan klienta. dlatego tak szeroko jest rozwiniety rynek aby kazdy mogl zdecydowac, dla siebie i czuc sie na MAXA zadowolonym.:)
_________________

 
 
asiulek82 


Dołączyła: 08 Paź 2008
Posty: 257
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 01, 2009 7:49 am   

Płaciłam 50 zl za próbny i 60 za ślubny
_________________
 
 
ana0808 

Dołączyła: 13 Wrz 2008
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 10:17 pm   

Ja już za takie próby wydalam u jednej 130zł , a u drugiej 160zł.
U pierwszej niby salon loreal- sral- kosmetyki to chyba miała gorsze niż ja wszystko mi się utleniło po jakiejś godzinie. Wyglądałam jakbym miała podbite oczy i białe sińce kolo ust. Fryzura rozpadła się od dołu po przymiarce sukni :evil: - straciłam tylko kasę ale na drugi dzień pojechałam po nich równo
Druga już lepsza widać było ze kosmetyki trzymały się cały dzień no i fryzura tez w miarę musi tylko zrobić małe poprawki idę do niej bo nie mam już czasu i siły. Podsumowując znaleźć dobra fryzjerkę i kosmetyczkę to jak szukanie igły w stogu siana. ]:)
_________________


 
 
semper_augustus 

Dołączyła: 21 Kwi 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 2:29 pm   

ana0808 - niestety masz rację....:( Rozważam ewentualność samodzielnego wykonania mojego ślubnego makijażu. Byłoby po mojemu i czułabym się swobodniej. Gorzej tylko z jakością kosmetyków, choć tak jak piszesz, z tym też bywa różnie....Zastanawiam się czy nie zainwestować w fixer i olać wszystkie pseudo makijażystki... :-?
Bo faktycznie znaleźć dobrą i zarazem taką, którą zrobi perfect to co chcesz, nie jest łatwo... Mnie sie póki co nie udało... :cry:

A może znacie jakąś makijażystkę-wizażystkę, która specjalizuje się bądź po prostu potrafi robić kreski eyelinerem????
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 12, 2009 12:05 pm   

ja za próbny nic nie płaciłam
za ślubny 150 zł
_________________
Emi

 
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 15, 2009 8:09 pm   

Nie pamiętam, ile za próbny, za ślubny 100 zł.
Jestem także zwolenniczką prób - po pierwsze dlatego, że po próbnych makijażach i fryzurach te właściwe były o wiele lepsze, po drugie mamy okazję przetestować kosmetyki danej makijażystki. Przy malowaniu ślubnym makijażystka pytała mnie, jak się nosiło ten próbny, czy się rozmazywał itd. Pozwoliło go to bardzo ulepszyć. Mam zdjęcia z próbnego i nie ma porównania. To samo tyczy się fryzury - przy ponownym wykonaniu rozkwitła zdecydowanie!

A poza tym prawda jest taka, że nie da się nikogo umalować i uczesać identycznie dwa razy, więc ten właściwy makijaż/fryzura będą (najprawdopodobniej, chyba że macie dużego pecha) wersją doskonalszą.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 15, 2009 9:53 pm   

ja ze swojego makijażu byłam bardzo zadowolona, był robiony kosmetykami selektywnymi (czyli tymi z najwyższych półek: estee lauder, clinique), moja uroda w nim rozbłysła całym swoim światłem, a jednocześnie ukrył wszystkie mankamenty, trwał 2 godziny !! ! zdjęcia w odpowiednim wątku
_________________
Emi

 
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 19, 2009 12:41 pm   

Ja też jestem ciekawa jak to z tym makijażem jest ;)

Tak się zastanawiam, ile wcześniej należałoby się umówić z makijażystką i kiedy iść na próbny makijaż?

Trochę się boję jak to ze mną będzie, bo mam tłustą skórę, ślub jest w czerwcu więc może się to skończyć spłynięciem makijażu i okropnym błyskiem :confident:
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sie 19, 2009 5:53 pm   

gohnia napisał/a:
ile wcześniej należałoby się umówić z makijażystką i kiedy iść na próbny makijaż

ja pierwszy próbny zrobiŁam 2,5 miesiąca wcześniej
drugi próbny (u tej samej makijażystki) na 2 tygodnie przed ślubem

gohnia napisał/a:
Trochę się boję jak to ze mną będzie, bo mam tłustą skórę, ślub jest w czerwcu więc może się to skończyć spłynięciem makijażu i okropnym błyskiem

mam ten sam problem. Moja makijażystka używaŁa kosmetyków ze średniej póŁki, np. Revlon (podkŁad) a ja sama później użyŁam fixu utrwalającego makijaż. UtrzymaŁ się do niedzielnego ranka bez żadnych problemów. Chyba nawet raz nie byŁam przypudrować noska
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 8:56 am   

Ja za makijaż ślubny dałam 50 zł.
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 9:54 am   

Dzięki Sajonara6! Dałaś mi nadzieję :super:
_________________
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 9:56 am   

hi hi, moi rodzice brali ślub 12 czerwca ;P
_________________
Emi

 
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 6:57 pm   

mam nadzieję, że to szczęśliwa data :D
_________________
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 8:07 pm   

no niedawno obchodzili 30-sta rocznicę ślubu... i z tego co wiem to są szczęśliwi, a znali się niespełna rok kiedy brali ślub :) ale to inne czasy były.
_________________
Emi

 
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 4:22 pm   

Ja na siostry wesele 100 a ona 150zł Ale makijaż wart swojej ceny trzymał się całą noc w upał blisko 40stopni... pot się lał a makijaż trzymał się bez zmian całe wesele od 14 do 6 rano... bez zmian!
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
aga22666 

Dołączyła: 13 Paź 2009
Posty: 839
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 10:31 am   

ja zaplacilam 200 zl w tym byl juz makijaz probny :) i jestem mega zadowolona.
_________________
aga22666

 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 11:32 pm   

Ja za makijaż ślubny dałam 40 zł :smile: i byłam bardzo zadowolona, zresztą nie pierwszy raz tam robiłam makijaż :)

Makijaż na plener musiałam robić gdzie indziej ( bo kosmetyczka wyjechała na urlop ) - to tam zapłaciłam 60 zł.
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 7:03 am   

ja za makijaż ślubny w tym przyklejenie rzęs, dałam 100 złotych :)
_________________
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 9:49 am   

Za makijaż ślubny z dojazdem i doklejeniem kępek rzęs 90zł
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 11:13 am   

a to zawsze roznie bywa;) od 50zl. do 200zl. u mnie np. slubny z probnym to 100zl. a u kogos bardziej znanego juz bedzie cena w gore tak samo z salonami salonik i bedzie z 70zl. ale juz salon nazwijmy spa bedzie 150zl.
zawsze najlepiej umowic sie na probny a juz w ogole zawsze polecam probny zrobic w dniu przymiarki sukni i zrobic wtedy probna fryzure.czesto zdarza mi sie na probnym ze klientka mowi"o boze jaki ciemny" a zalozy sukienke dojdzie do tego fryzura i makijaz jest pieknym dodatkiem i juz nie wydaje sie jej ciemny:)
_________________

 
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 6:34 pm   

odświeżam temat:D
Rozglądam się za jakimś makijażem ślubnym w rozsądnej cenie, ale ciężko stwierdzić jakie w tej chwili na rynku ślubno-kosmetycznym te ceny w ogóle są:D
Ile płacicie/płaciłyście za makijaż ślubny?
(swoją drogą to dziwne, że wszystko co nazywa się "ślubne" od razu odpowiednio więcej kosztuje :? )
_________________

 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 7:43 am   

Makijaż ślubny u mojej kosmetyczki kosztuje ok. 70 zł. Jednak w małym mieście są trochę niższe ceny niż w Łodzi, a przynajmniej tak mi się zdaje :)
_________________


 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 8:09 am   

ewa.krzys napisał/a:
w małym mieście są trochę niższe ceny niż w Łodzi,
Też mi się tak wydaje. W 2009 r. płaciłam 60 zł za makijaż ślubny (+30 zł za próbny), z tego co się orientowałam, to w wiekszości salonów w moim mieście były podobne ceny.
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
madziula13893 

Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 110
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 2:15 pm   

W Pabianicach umówiłam się na makijaż ślubny za 70zł... bez przymiotnika "ślubny" kosztowałby 20 zł mniej...:)
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 3:23 pm   

W Bełchatowie słyszałam różne ceny m.in.: 40zł, 50zł, dwa razy 60zł i raz 70/75zł w zależności od tego czy będą kępki czy nie. Ja robiłam tam gdzie jest za 40zł i byłam bardzo zadowolona także trzeba po prostu trafić.
_________________
 
 
jaagacik 

Dołączyła: 13 Wrz 2012
Posty: 10
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Wrz 14, 2012 1:01 pm   

Prawda jest taka, że im tańszy makijaż tym gorsze kosmetyki będą do jego zrobienia użyte. Przecież wizażystki muszą z czegoś żyć. Można znaleźć makijaż w cenie nawet i 40zł tylko jego jakość nie będzie równa temu za 100. Chodzi tu zarówno o staranność wykonania (15 minut nie równa się godzinnemu dopracowanemu wizerunkowi) jak i o materiał na którym makijaż powstaje. Jeśli ma się długo trzymać, to kosmetyki muszą być z odpowiedniej półki.
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pią Wrz 14, 2012 5:13 pm   

jaagacik, a ja się nie zgodzę. Moja kosmetyczka makijaże robi w cenie ok. 40-50 zł, bo mieszkamy w małej miejscowości, ale gdy pracowała w Łodzi za taki sam makijaż brała ok. 150 zł, mimo że korzystała z tych samych kosmetyków. Także cena zależy również od "lokalizacji", bo w małym mieście mało kto zapłaci 200 zł za make-up. Owszem, często cena makijażu "mówi" o jego jakości, ale nie zawsze. Poza tym czy cena jest równoznaczna z długością wykonywania? Nie sądzę :roll:
_________________


 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 14, 2012 10:28 pm   

ewa.krzys napisał/a:
Poza tym czy cena jest równoznaczna z długością wykonywania? Nie sądzę :roll:
i czy długość wykonywania idzie w parze z jakością??? Absolutnie zgadzam się z ewa.krzys, przecież jest różnica czy makijażystka ma swój lokal czy wynajmuje go za 2000 czy 500 zł! To również musi 'wrzucić' w koszta!
Ja płaciłam 60 zł i byłam zadowolona:) płakałam od błogosławieństwa aż do wyjścia z kościoła i makijaż wytrzymał. Po weselu go zmyłam, bo nie lubię chodzić spać umalowana, ale był i piękny i wytrzymały.
_________________

 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sob Wrz 15, 2012 1:29 pm   

ja oststcznie płaciłam 150 zł z próbym i dojazdem.. ale to dlatego, że miałam Pania organizowana na ostatni moment.. dokladnie na 4 czy 5 dni przed..

i tak jak pisze inna stawke cenowa bedzie mieć Pani z Łodzi a inna np z Aleksandrowa.. co nie świadczy o jakosci czy starannosci wykonania
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 30, 2012 3:08 pm   

Ja za mój makijaż płaciłam 50 zł. Na szczęście nie każdy dodaje stówę więcej za słowo "ślubny". Byłam bardzo zadowolona, zreszta jak za każdym razem, kiedy się maluję u mojej makijażystki. Makijaż pozstał w niezmienionym kształcie całe wesele, przetrwał noc, zmyłam go rano, bo na poprawiny też byłam umówiona na malowanie:)
_________________

 
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 01, 2012 9:51 am   

jaagacik napisał/a:
Można znaleźć makijaż w cenie nawet i 40zł tylko jego jakość nie będzie równa temu za 100. Chodzi tu zarówno o staranność wykonania (15 minut nie równa się godzinnemu dopracowanemu wizerunkowi) jak i o materiał na którym makijaż powstaje. Jeśli ma się długo trzymać, to kosmetyki muszą być z odpowiedniej półki.


Wybacz ale nie zgodzę się. Ja za makijaż ślubny dałam 70 zł (próbny kosztował 50 zł). Makijaż powstawał ok 15 min i był bardzo ładny (świeży, apetyczny więc taki jaki powinna mieć PM). Pani pracowała na drogich kosmetykach dzięki czemu wszystko długo się trzymało (mimo, iż mam taką cerę, że ciężko żeby coś się na niej utrzymało bardzo długo). Makijaż miałam robiony chwilę po 10 rano i mimo, że ślub miałam w upalny dzień makijaż wytrzymał spokojnie do ok 24 (potem musiałam poprawić oko). A dodam, że nie miałam żadnego fixera ;)

Wcześniej miałam robiony też makijaż próbny u innej pani kosmetykami teatralnymi czy czymś takim. Cena próbnego chyba 80 zł (i tyle samo potem miało być za ślubny). Robienie makijażu trwało prawie 2 godziny. Na twarzy miałam dużo wszystkiego. Makijaż robiony od ok 10 rano do 12. Spłynął o 21 ;( Twarz nie wyglądała świeżo.

Namawiam zatem żebyście zawsze zrobiły sobie makijaż próbny i w sumie niekoniecznie zawsze musicie mówić że to makijaż ślubny ;) zależy kto co chce ;) można powiedzieć, że idzie się do kogoś na wesele i tyle. W przypadku pierwszej opisanej przeze nie pani cena jest wtedy niższa o 20 zł ;)

a no i oczywiście co dla mnie jest istotne to dwie godziny malowania przegrywają z 15 min ponieważ w dzień ślubu liczy się każda minuta (przynajmniej dla mnie)

pozdrawiam :)

ps- ślub miałam 28-04-2012 więc ceny są aktualne
 
 
Idari 

Dołączyła: 11 Wrz 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 01, 2012 12:18 pm   

Mój makijaż ślubny kosztował 80 zł i byłam z niego bardzo zadowolona.
Uważam, że próbny makijaż jest niezbędny. Ja miałam kilka uwag co do swojego, zmieniłyśmy kosmetyki i makijaż ślubny dotrwał do rana :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Idari Pon Paź 01, 2012 12:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wizaz.waw.pl 
Firma

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 33
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 04, 2012 7:54 am   

ja nie miałam próbnego tylko ten właściwy i w moim miasteczku kosztował 60zł. A swoją drogą nie wiem po co się robi te próbne makijaże. Miałam tylko ślubny i byłam bardzo zadowolona. Kosmetyczka dobrała makijaż do mojego typu urody, do sukni i dodatków. Wszystko było super.
_________________

 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 04, 2012 9:37 am   

Wizaz.waw.pl napisał/a:
A swoją drogą nie wiem po co się robi te próbne makijaże.


chociażby po to, żeby zobaczyć czy dobrze czujemy się w danym makijażu szczególnie jeśli makijaż wykonuje nam ktoś u kogo jesteśmy po raz pierwszy ;) nie bez znaczenia jest też to aby wiedzieć jak jest z jego trwałością. Osobiście bardzo się cieszę, że miałam makijaż próbny bo jak się okazało źle się w nim czułam więc miałam czas na zmianę :)
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 04, 2012 10:13 am   

Ja też się cieszę, że miałam próbny, utwierdziło mnie to w przekonaniu, że taki właśnie makijaż chcę mieć w dniu ślubu.
Jeśli chodzi o cenę, no cóż, robiłam go u Megi, cenę można sprawdzić na stronie.
Na plener umalowałam się już nieco taniej u znajomej kosmetyczki i zapłaciłam chyba z 70zł.
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
basia.nowak 

Wiek: 40
Dołączyła: 15 Lis 2012
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lis 15, 2012 2:38 pm   

Myślę, że warto zrobić próbny makijaż w szczególności, jeżeli ktoś na co dzień za bardzo sie nie maluje. Po co nam nerwy i stres w dniu ślubu? Mi makijaż będziue robić koleżanka, która zajmuje się tym dość dorywczo,ale maluje naprawdę ładnie :) i amluje mnie zawsze an różne okazje :) ALe próbny i tak zrobimy :) Planuję zrobić tow dniu wieczoru panieńskeigo i mieć od razu makijaż na wieczór :)
co do ceny to w Łodzi te ceny makijażu to około 100zł z tego co się orientuję...
 
 
Ariel 

Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 4
Skąd: Kalisz
Wysłany: Sro Lis 28, 2012 3:08 pm   

Ja byłam na dwóch próbnych makijażach i z tego co się orientują to ceny krążą w okolicach 100 zł ;)
 
 
kaskapawell 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 18
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Pon Sty 28, 2013 11:13 am   

ja tez słyszałam o takich cenach
_________________
kaska&pawel
 
 
wwweronika 


Wiek: 35
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 127
Skąd: Łódź-Chojny
Wysłany: Wto Lip 30, 2013 4:49 pm   

Ja tez za probe placilam 100zl i tez polecam, nie tylko dla osob, ktore na codzien sie nie maluja. Ja nawet nie chcialam isc, bo uznalam, ze przeciez wizazystka sie na tym zna najlepie, doradzi mi co bedzie dla mnie najlepsze, jak dopasowac makiaz do cery, do oczu, ksztaltu twarzy itd i PRZEKONALAM SIE JAK BARDZO MOZNA ZEPSUC KOMUS TWARZ! Wygladalam koszmarnie jak nigdy, serio :P
_________________
Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=15839

 
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 07, 2013 9:20 pm   

Próbny 70, ślubny 130 zł.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl