Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Anioły na szczudłach
Autor Wiadomość
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Czw Lip 30, 2009 11:20 pm   Anioły na szczudłach

Bardzo podoba mi sie pomysł wynajęcia takich Aniołów na ślub. Aniołki mogą robić bańki mydlane, sypać płatkami róż, rozdawać gościom cukierki itp.
Czy któraś z Was miala do czynienia z takimi Aniołkami?Jakie są ceny takiej atrakcji?
Podzielcie się swoimi wrażeniami, na pewno nie jedna osoba na tym skorzysta :)
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Lip 30, 2009 11:29 pm   





WWW.TEATRSEKRET.PL

stronka
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 30, 2009 11:32 pm   

Kilka dodatkowych zdjęć:





_________________
Ostatnio zmieniony przez Klaudynka Czw Lip 30, 2009 11:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Czw Lip 30, 2009 11:33 pm   

ale pięknie :-) Ja tez tak chceeeeeeee! Już wchodze na stronkę :)
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 31, 2009 12:01 am   

bardzo fajny pomysł, chciałabym mieć coś takiego na własnym ślubie:)ciekawe ile taka przyjemność kosztuje:)
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 31, 2009 7:54 am   

Mnie się nie podoba, ale ja nigdy nie lubiłam tego typu sztuki.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
szept 

Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 31, 2009 8:40 am   

Mnie również ten pomysł się nie podoba.
Dla mnie artyści na szczudłach kojarzą się z festynami,jarmarkami itp.
Dzień ślubu jest sam w sobie tak piękny,że nie trzeba go dodatkowo ubarwiać i udziwniać.
Ale to moje zdanie.
_________________
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Pią Lip 31, 2009 8:42 am   

Ja to bym się chyba czuła przez nich przytłoczona.....
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 31, 2009 8:48 am   

Aniołki fajne, ale nie na ślub.
Gdybym byłam na takim ślubie z udziałem takich aniołków to większa uwagę zwracałabym na nie (automatycznie bo to coś innego, niespotykanego), a nie na Państwa Młodych, a to oni są najważniejsi w tym dniu i to na nich powinniśmy się skupić.
_________________


 
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Pią Lip 31, 2009 1:10 pm   

Ja kiedyś z ciekawości pytałam i z tego co pamiętam, to biorą.... uwaga.... 700zł za "występ" przed kościołem, czyli jak młodzi wychodzą i podczas życzeń. Nieźle nie?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 31, 2009 1:43 pm   

Jedyny plus jaki widzę to możliwość sypania płatkami z góry, co jest wygodniejsze i efektowniej wygląda.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Mariola 

Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 299
Skąd: ...
Wysłany: Pią Lip 31, 2009 2:09 pm   

Mi się anioły na szczudłach kojarzą z festynem. Chociaż muszę przyznać kryszce rację, że takie sypanie z góry może efektownie wyglądać.
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Pią Lip 31, 2009 3:38 pm   

Mariola napisał/a:
Mi się anioły na szczudłach kojarzą z festynem

a mi z wesołym miasteczkiem, albo z urodzinami wyprawianymi dla dzieci. Na ślub raczej nie bardzo bym to widziała :)
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 31, 2009 3:43 pm   

niee w dodatku źle mi się kojarzy mężczyzna przebrany za kobietę aniołka :wink:

Nie przemawia do mnie w ogóle taka forma atrakcji na Ślub.
_________________

Ostatnio zmieniony przez mischelle22 Pią Lip 31, 2009 3:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Pią Lip 31, 2009 3:48 pm   

A mnie sie podobaja a ze na chwile odwroca uwage od panstwa mlodych to przeciez nic sie nie stanie. Para mloda bedzie blyszczec przez caly wieczor a te anioly pojawiaja sie tylko na chwile. :)
 
 
asiulek82 


Dołączyła: 08 Paź 2008
Posty: 257
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 01, 2009 8:14 am   

Jak dla mnie to chyba niepotrzebne takie przedstawienie na ślubie, jeszcze za takie pieniądze...
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 3:09 pm   

Nieee, nie podoba mi... Ani pomysł, ani ogólny wygląd tych aniołków.... Ale jak ktos lubi, to czemu nie. Tylko że znalazłabym lepsze zastosowanie dla 700 zł w dniu ślubu :)
_________________

 
 
 
skrzypaczka 
Firma


Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 59
Skąd: Łódź i okolice
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 10:51 pm   

Ja słyszałam że oni biorą 1000 zł :? byłam w czerwcu na ślubie na którym byli tacy panowie i nie podobało mi się. Płatkami róż i tak zazwyczaj sypią goście, a na ślubie tej pary goście się denerwowali, bo jak te kilkaset baniek mydlanych spadło na te piękne garnitury i sukienki to potem zostawały plamy :? i tak jak Pusiak zupełnie inaczej zainwestowałabym takie pieniądze
_________________
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 11, 2011 9:55 am   

A mnie ten pomysł się bardzo podoba... byłam na takim ślubie i była to doskonała odmiana przy ponad 200 gościach kolejka do życzeń była długa a oni umijali czas rozdawali cukierki, zaczepiali...bardzo śmiesznie no i faktycznie sypanie z góry dawało super efekt...dodatkowo był to prezent dla Państwa młodych więc jak wychodząc z kościoła zobaczyli coś ogromnego przed sobą sypiącego płatki byli w szoku !! !! wyszło super :)
Ostatnio widziałam też takie anioły na filmie śłubnym i też wyglądały świetnie z całym zmontowanym materiale.....
ja się poważnie zastanawiam tylko suzkam najlepsej oferty bo ejst kilka firm, które świadczą takie usługi :)
_________________


 
 
roxy 

Dołączyła: 28 Sie 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 13, 2011 6:06 pm   

Mnie te aniołki na szczudłach jakoś nie przekonują. Moim zdaniem psują tą szczególną atmosferę, kiedy szczęśliwa para młoda wychodzi z kościoła i goście skupiają się na nowożeńcach.
Takie aniołki kojarzą mi się raczej z festynem a nie ze ślubem.
Może jak jest b. duże wesele i b. długa kolejka do składania życzeń, ale i wtedy wolałabym już jakąś muzykę, skrzypce.
Ostatnio zmieniony przez roxy Wto Wrz 13, 2011 6:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nezabravka 

Dołączyła: 08 Lis 2010
Posty: 50
Skąd: Los Anielinos
Wysłany: Wto Wrz 13, 2011 7:01 pm   

byłam na ślubie, gdzie anioły jedynie stały za Parą Młodą, gdy przyjmowała życzenia gości i nic poza tym, nie było sypania płatków, zaczepiania gości czy innych atrakcji z ich strony, i powiem szczerze że dla samego stania to bym się nie zdecydowała... moze gdyby gości było bardzo dużo, ale wtedy to już na pewno nie mogliby tylko stać... co się komu podoba...
 
 
patrycjaa_1988 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Maj 2010
Posty: 145
Skąd: Tuszyn
Wysłany: Wto Lis 29, 2011 12:01 am   

Byłam na ślubie z takimi atrakcjami i mi osobiście się to nie podobało. Troche kiczowato to wyglądało. Poza tym goście raczej peszyli się ich obecnoscią i starali jak najszybciej
"odbębnić" życzenia. Oczywiscie każdy ma swój gust, ale mi się to z festynem lub cyrkiem kojarzyło.
_________________


mój dzienniczek http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14828
 
 
 
Elma 

Wiek: 38
Dołączyła: 10 Lut 2011
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 29, 2011 12:08 am   

Nieee, to Para Młoda ma być cały czas w centrum uwagi, to Para Młoda ma być atrakcją wieczoru, to Para Młoda ma robić furorę, to ich dzień!! A nie tam jakieś anioły. I jeszcze na szczudłach :dobani:
_________________

 
 
Wioneczka 

Wiek: 38
Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 37
Skąd: Łowicz
Wysłany: Wto Lis 29, 2011 1:38 pm   

Według mnie anioły na szczudłach to też zbędna atrakcja, podobnie jak kominiarze... Poza tym u nas na naukach ksiądz kategorycznie stwierdził, żeby cyrku z Kościoła nie robić. Na sali hulaj dusza piekła nie ma, ale w Kościele ma być tak jak być powinno... Nasz ksiądz jest bardzo wyczulony na tym punkcie po tym jak całkiem niedawno był ślub i po zakończeniu Młodą Parę sprzed ołtarza "porwali" kominiarze - tak na szczęście... Nie obyło się bez echa i komentarzy ze strony księdza. Moim zdaniem to też trochę przesada - jakaś powaga musi być:)
_________________
 
 
Pit_20 


Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 02, 2011 1:59 pm   

ciekawa inicjatywa aczkolwiek wolę z takich ekstrawagancji zamówić fontannę czekoladową
_________________
Kocham Wszystko w Tobie
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Gru 28, 2013 7:01 pm   

Odświeżę trochę temat co do Aniołków ja byłam na takim ślubie co były właśnie takie Aniołki super sprawa i jakaś odmiana :) Młodzi jak wychodzili z kościoła to Aniołki właśnie sypali płatkami róż a gościom później rozdawali cukierki. Wole taka wersje niż by ktoś miał na mnie czekać przed kościołem i strzelał z tuby i werbować " kuzynkę" żeby stała koło nas i trzymała koszyk z cukierkami lub czymś innym dla mnie to już jest oklepane każdy prawie to ma na swoim ślubie. Gdybym miała wybierać miedzy tubą i rozdawaniem słodyczy przez kuzynkę, a Aniołami na szczudłach wybieram zdecydowanie Anioły :) :wink:
_________________

Ostatnio zmieniony przez emi87 Sob Gru 28, 2013 7:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Pon Sty 06, 2014 7:08 pm   

Jeszcze nie widziałam, więc się nie wypowiadam jak to wygląda i jak reagują goście. Na pewno jest to coś nowego i pewnie w mojej rodzinie by zrobiło szał. Bo dużo takich co lubią nowości i jak coś się dzieje :)
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 3:43 am   

za to moja mama, tesciowie i narzeczony to tradycjonalisci. mnie sie pomysl podoba bardzo, ale raczej nie przejdzie :(
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 8:19 am   

Ja widziałam kiedyś właśnie życzenia pod kosciolem z udziałem aniołów i powiem tak - część gości się śmiała, u pewnej części widać było zażenowanie, natomiast mniejsze dzieci musiały się okropnie wystraszyc bo bardzo plakaly....
_________________


 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sro Sty 08, 2014 2:22 pm   

prawda jest taka, że w każde gusta się nie trafi :) każdemu się coś nie spodoba :)
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Sty 08, 2014 7:38 pm   

Sisska, zawsze możesz narzeczonego postawić przed faktem dokonanym taki mały prezent ślubny :razz:
_________________

 
 
Margo40165 

Wiek: 34
Dołączyła: 04 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 04, 2014 10:32 am   

Kochane, macie rację są gusta i guściki.
Ja w tamtym roku byłam na dwóch ślubach, gdzie aniołki były. Jeden ślub - aniołkami byli Panowie - odradzam ze względu na samą płeć, źle wygląda facet w białej sukni z czerwonymi ustami :P Kobieta anioł to kobieta !! !!
Natomiast drugi ślub - aniołkami były dziewczyny. Dziewczyny były rewelacyjne ! Puszczały bańki rozdawały cuksy i nawet tańczyły ! Zawsze to jakieś urozmaicenie zwłaszcza, jak kolejka długa :)
Sama biorę ślub w przyszłym roku pod koniec sierpnia i skusiłam się na aniołki - właśnie na te dziewczyny o których pisałam. Ślub i wesele mamy skromny bez żadnych nadzwyczajnych atrakcji, więc pozwoliłam sobie chociaż na tę jedną :)


Mam nadzieję, że pomogłam.
W razie dylematu służę pomocą ;)
_________________
Margo:)
 
 
kiciaeudezet 

Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 72
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 01, 2014 3:12 pm   

Widziałam juz nie raz te Aniołki na szczudłach i moim zdaniem nie są one fajne, raczej przerażające :)
_________________
Mój dzienniczek - 22.08.2015

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pią Sie 01, 2014 4:11 pm   

Zgadzam się z kiciaeudezet... Na ślubie mojej koleżanki były anioły na szczudłach, to dzieci płakały, bo się wystraszyły... Na nic się zdały tłumaczenia, że aniołki, a aniołki są dobre. Dzieci chciały jechać do domu i koniec.
_________________
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Sie 01, 2014 6:00 pm   

Anioły na szczudłach na ślubie? Może jeszcze lwa i cyrkowców? :D

A na poważnie, zastanawiam się, co jeszcze ludzie wymyślą, żeby zarabiać na tego typu uroczystościach.
_________________

 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 03, 2014 8:22 am   

Cytat:
Anioły na szczudłach na ślubie? Może jeszcze lwa i cyrkowców?

Eh, zgadzam się, według mnie to wygląda groteskowo...Wyobraźcie sobie co muszą czuć te małe dzieciaczki, gdy widzą takie dziwnie pomalowane olbrzymy.
_________________

 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Sie 03, 2014 2:32 pm   

A ci co zamawiają na wesele pokaz ogni żaglują nim połykają go, a nawet zieją ogniem to juz cyrkiem nie pachnie? Bo wydaje mi się że to jest to samo co anioły jedni wolą urozmaicić ślub a drudzy wesele. Po za tym nie u każdego są dzieci na ślubie i weselu wiec nie można się nimi zasłaniać :wink:
_________________

Ostatnio zmieniony przez emi87 Nie Sie 03, 2014 2:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl