Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
EXAN z Piotrkowa Trybunalskiego
Autor Wiadomość
Wife-to-be 

Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 51
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 1:32 pm   EXAN z Piotrkowa Trybunalskiego

Witam,

czy ktoś zna zespół Exan z Piotrkowa? Z tego co słyszałam są bardzo fajni, skłąd 4 panów i wokalistka, grają na żywo, w skłądzie mają saksofon, banjo:) grają biesiady do stołów, mogą zrobić karaoke na życzenie. grają niestety głównie 1 dzień, ale powiedział mi Pan, że możemy się dogadać. są dośc drodzy- za 1 dzień 3800. Pan nie był chętny, abyśmy mogli podjechać i ich posłuchać... nie wiem czemu. Powiedział, że najlepsza jest poczta pantoflowa.

Dajcie znać czy ich znacie. Nie kupię kota w worku za taką kasę...

edit: poprawiłam tytuł, żeby dopasowac go wizualnie do innych z tego Działu.
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Sie 03, 2009 1:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
muzyk1995 

Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Sro Sty 27, 2010 2:42 pm   

Jak najbardziej - zespół godny polecenia.
Swego czasu można było uzyskać utwory demo, gdyż żeby zwołać zespół potrzeba czasu :)
A najlepiej rozmówić się z szefem, który ma sklep muzyczny przy ul. Toruńskiej :)

Pozdrawiam. ;)
 
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 14, 2010 9:17 pm   

podbijam temat ...:) może jakieś nowe wieści na temat zespołu?!
_________________


 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 10:43 am   

Kilka miesięcy temu bawiłam się z tym zespołem na weselu i poprawinach. Ogólnie bardzo mi się podobali, grali i bawili świetnie, spokojnie mogę się podpisać pod poniższymi zdaniami:
muzyk1995 napisał/a:
Jak najbardziej - zespół godny polecenia.

Wife-to-be napisał/a:
bardzo fajni, skłąd 4 panów i wokalistka, grają na żywo, w skłądzie mają saksofon, banjo:) grają biesiady do stołów


Pozwolę sobie jednak wytknąć im małe wady - po pierwsze jeden z panów prowadzących chyba trzyma mikrofon za blisko ust, w efekcie brzmi niewyraźnie i ciężko go zrozumieć, np. podczas odczytywania listu włoskich kawalerów do pana młodego (w efekcie mało kto się śmiał), czy podczas konkursu krzeseł - trzeba się było chwilę zastanowić, co kazał przynieść :roll: Ale to jest drobiazg. Gorzej z inną sprawą - wiem, że młodzi ustalili z zespołem, że podczas imprezy ma nie być seksualnych podtekstów, tymczasem zespół uraczył ich taką zabawą http://www.youtube.com/watch?v=SlxrkJDSvhA :o :o :o



Tu jest ich strona -> http://www.exan.net.pl/
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Ewunia 

Wiek: 34
Dołączyła: 10 Kwi 2011
Posty: 6
Skąd: Zelow
Wysłany: Sob Wrz 08, 2012 7:09 am   

dagii napisał/a:
podbijam temat ...:) może jakieś nowe wieści na temat zespołu?!


Byłam na weselu gdzie grali rok temu
Moim zdaniem grają całkiem nie żle aczkolwiek są za bardzo zmanierowani.
Wkońcu biora duze pieniądze za wesele i przyjeżdżają do pracy a mojej koleżance sadzili teksty jakby przyjechali na wakacje a nie do roboty typu sale to znają lepsze, akustyka nie ta. Więc ciśnie się na język : złej baletnicy nawet rąbek od spódnicy...
_________________
mala
 
 
Żuczek007 


Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 207
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 6:18 pm   

A my byliśmy bardzo zadowoleni po spotkaniu z Panem "Szefem". Jest osobą rzeczową i od razu nas poinformował, że na naszej sali może być problem z akustyką ale sobie z tym radzą (wierzę, sala jest bardzo wysoka i duża). Nam się rozmawiało świetnie - ma rockowe zacięcie, zna się na muzyce, nie podaje gotowego repertuaru blokowego, ale to przecież na plus.

Zobaczymy, jak wyjdzie. Póki co nie spotkałam negatywnej opinii o zespole.
_________________
 
 
Kasik55 

Dołączyła: 17 Mar 2018
Posty: 2
Skąd: Piotrkw
Wysłany: Sob Mar 17, 2018 4:05 am   EXAN z Piotrkowa Trybunalskiego

[quote="Wife-to-be"]Witam,
czy ktoś zna zespół Exan z Piotrkowa? Z tego co słyszałam są bardzo fajni, skłąd 4 panów i wokalistka, grają na żywo, w skłądzie mają saksofon, banjo:) grają biesiady do stołów, mogą zrobić karaoke na życzenie. grają niestety głównie 1 dzień, ale powiedział mi Pan, że możemy się dogadać. są dośc drodzy- za 1 dzień 3800. Pan nie był chętny, abyśmy mogli podjechać i ich posłuchać... nie wiem czemu. Powiedział, że najlepsza jest poczta pantoflowa.
Dajcie znać czy ich znacie. Nie kupię kota w worku za taką kasę...

Exan - (w skali od 1-6 ) 3+ bez fajerwerków ,jak im nie przypadniesz do gustu wprowadzają słaby klimat przynajmniej tak jak by grali za darmo.Go

[ Dodano: Sob Mar 17, 2018 4:09 am ]
Exan z Piotrkowa to jeden z zespolow ktory wszystko wie,cokolwiek wymyslisz i probujesz zasugerowac to jest problem , strasznie gwiazdorza i ciezko sie z nimi wspolpracuje.Solistka jak za duzo wypije kolo drugiej robi straszne fochy . Jak ich nie podejmujesz jak gosci na weselu to odnosisz wrazenie ze sa obrazeni .Ogolnie masakra nie polecam !! !!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl