Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Lubię, gdy móg mąż ...
Autor Wiadomość
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Czw Sie 13, 2009 8:25 pm   Lubię, gdy móg mąż ...

No właśnie co lubicie?

Ja lubię gdy mnie rozpieszcza, nazywa mnie swoim tygryskiem, wysyła mi sms`a że mnie kocha i tęskni, gdy bawi się z naszą córeczką, sam przychodzi do mnie żeby się przytulić, bierze się za sprzątanie gdy widzi że nie mam siły już sprzątać, a wie jak nie lubie bałaganu ...

....
_________________
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 13, 2009 9:26 pm   

a ja lubie, gdy
- mnie wyręcza w niewygodnych sytuacjach. np dzis pomagał mi dzielnie w zakupach, wszystko zapakował, przyniosł do domu. Teraz skończylismy sprzątać, gdzie jemu przypadły najbardziej meczace i niebezpieczne zadania łacznie z bieganiem po drabinie z zasłonkami w dłoni.
- zawsze mnie wysłucha, pomoże i lubi spędzac ze mną czas.
- rozumiemy się bez słow i fantastycznie spedzamy czas milcząc. zadne z nas nie uważa tego za problem
- mamy podobne wartości, zdanie o ludziach, wiec nie ma sytuacji, ze moj przyjaciel jest jego "wrogiem"
- No a dziś to go kocham szczególnie, bo przyniósł mi kwiaty bez okazji :)

i moglabym tak pisac bez końca, ale nie bede go przeciez tak chwalic :)
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Pią Sie 21, 2009 8:24 pm   

co niedziela rano wstaje pierwszy i dla całej trójki gotuje jajeczka i szykuje śniadanko, budzi nas i zaprasza do stołu :smile: to jedyny dzień, kiedy możemy wspólnie zjeść bez pośpiechu poranny posiłek :)
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sie 21, 2009 9:33 pm   

motylica u nas jest dokŁadnie tak samo - też Criss wstaje pierwszy, robi "jajcówkę" i nas zaprasza (tyle że Hanut jeszcze nie spożywa z nami ale dzielnie dotrzymuje towarzystwa w swoim bujaku). Dlatego uwielbiam niedzielne poranki, tak leniwie i razem :)
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pią Sie 21, 2009 10:00 pm   

A ja lubię jak mizia mnie po policzku :lol:
_________________

 
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Pią Sie 21, 2009 11:11 pm   

Lubie gdy moj maz mowi "o padalo" albo "oczy Ci sie spocily" kiedy placze na filmie. A potem mnie przytula :buja w oblokach:
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Sro Sie 26, 2009 10:46 am   

Uwielbiam gdy znienacka mnie przytula i daje buziaki, gdy zmywa (czego ja nienawidzę), przynosi śniadanie do łóżka, łachocze i przytula w nocy (szczególnie gdy miewam koszmary). A ostatnio spodobało mi się jak w rozmowie z przedstawicielem banku powiedział, że musi się skonsultować z żoną ;)
 
 
Emi 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 26, 2009 10:50 am   

Uwielbiam gdy mnie przytula, czasem niespodziewanie pozmywa naczynia, zawsze rano kupuje chlebek, przychodzi dać mi całusa jak wychodzi do pracy, bawi się z naszym synkiem i czyta mu bajki ... :razz:
_________________

 
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sro Sie 26, 2009 11:03 am   

Lubie gdy w czasie snu mnie przytuli (najbardziej lubię jak kładzie mi dłoń na brzuchu).
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 05, 2009 12:40 am   

Lubię gdy mój mąż:
-robi maślane oczy do mnie w Biedronce, gdy przechodzi koło chrupek orzechowych, a w Makro koło słodko-kwaśnych żelków :)
-kładzie na mnie nogę na początku zasypiania
-całuje mnie w szyję i usta
-gotuje
-rozwiesi pranie(nienawidzę tego)
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl