Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
pierścionki Yes, Apart, Kruk czy małego jubilera?
Autor Wiadomość
aiska 

Dołączyła: 19 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Sie 19, 2009 10:34 am   pierścionki Yes, Apart, Kruk czy małego jubilera?

Mam pomóc bratu w wyborze pierścionka zaręczynowego - sęk w tym że jego dziewczynę znam bardzo średnio (długo mieszkali za granicą, no ale mam nadzieję że brat będzie znać jej gust).
Nie wiem też czy doradzić mu którąś z dużych sieci jubilerskich, czy jakiś mały zakład. Wielkie sieci mają duży wybór modeli i rozmiarów - ale w większości to jest standard który wszyscy mają, a znowu w małym warsztacie łatwiej trafić jakiś nietuzinkowy wzór. Ja sama mam pierścionek zaręczynowy Yes. Ale nie mam jakiegoś parcia na firmowe pierścionki zaręczynowe. Jakie Wy macie pierścionki zaręczynowe?

Dodatkowe pytanie - wolicie białe złoto czy złote? ja nie lubię tradycyjnego złota ale też znów nie wiem jaki ona ma gust - co jest bardziej popularne?
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 18, 2009 9:02 am   

Jeśli chodzi o złoto, ja lubię mieszane - białe i żółte, taki też mam pierścionek i takie będziemy mieć obrączki. Zaręczynowy pierścionek mój P. zakupił z firmy Apart i kiedyś z ciekawości przejrzałam strony firmy, sklepy i nie mogłam go znaleźć. Podobno był w wersji limitowanej... Ja jestem bardzo zadowolona.
_________________
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sob Sty 16, 2010 7:50 pm   

Obecnie większym powodzeniem cieszy się białe złota ale jak wiadomo wszystko jest kwestią gustu,ceny kształtują się mniej więcej podobnie. Obydwa kolory złota są i jeszcze długo będa popularne.
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 3:34 pm   

Ja wole zdecydowanie żółte złoto. Niektórzy mówią, że białe jest delikatniejsze ale to kwestia gustu i upodobań :wink:
_________________
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 10:30 am   

ja też wolę żółte złoto, ale sporo moich znajomych uważa, że wygląda ono delikatnie mówiąc "wsiowo".
Ja mam zupełnie odmienne zdanie, żółte złoto jest po prostu bardziej tradycyjne.
_________________
 
 
Pecetka 

Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 44
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 12:32 pm   

Zgadzam sie, ja też wole zółte złoto, zresztą całą bizuterię jaką dostałam od mojego P jest w żółtm złocie, również pierścionek zaręczynowy z Aparta :D
_________________
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 1:50 pm   

a co powiecie na różowe złoto?
ja do niedawna nawet nie wiedziałam, ze takie istnieje? :P


różowe złoto, to w środku :)
_________________
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 12:00 pm   

Barwa zależy od proporcji srebra i miedzi w stopie złota: im więcej srebra i mniej miedzi tym bardziej delikatny odcień (tak zwane różowe złoto). Stosując znacznie więcej miedzi, a mniej srebra uzyskuje się złoto o bardzo intensywnym kolorze czerwonym. Z tych samych trzech składników, w zależności od stosunku srebra do miedzi, można uzyskać delikatne żółte złoto lub bardzo intensywnie żółte.

Zdecydowanie wolę żółte :)
_________________
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 12:26 pm   

Wolę żółte, za różowym nie przepadam, a już obrączki z cienkich paseczków różnego koloru złota jak dla mnie zupełnie odpadają. Moich przyszłych tesciów obrączki są chyba z 5 albo nawet 6 takich paseczków w różnych odcieniach, To jeszcze ujdzie, ale takim jak te dodane powyżej mówię stanowcze NIE!
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 2:50 pm   

A ja byłam i dalej jestem zakochana w tych konkretnych obrączkach.
Ale mój mąż podsumował to "różoooweeee?" :-?
_________________

 
 
bazyl 


Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 93
Skąd: gdansk
Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 8:12 pm   

no coż w sumie ja też niczego rózowego bym nie chciał raczej nosic...
a czy białe czy żółte to juz mi bez róznicy z obrączkami :)

ja kupowałem pierścionek bardzo dawno temu wiec sie w tej kwesti nie wypowiem :)
 
 
 
diamond 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 1439
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 10:38 pm   

ja dostałam pierścionek zaręczynowy z Yes i jestem bardzo bardzo zadowolona, jest śliczny, dobrze zrobiony i delikatny :tsr
_________________

moje ślubne wspomnienia :) www.forum.wesele-lodz.pl/...p=622862#622862
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 11:28 pm   

Mój też jest z Yes :wink:
_________________
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Nie Kwi 18, 2010 10:31 am   

A tak właściwie rzecz biorąc to wcale nie musisz podążać za tym który pierścionek jest modny,nie zawsze okazuje się wtedy ładny i solidnie wykonany. Np ten różowy: na zdjęciach ładnie się prezentuje,ale jak jest z wytrzymałością?? Ktoś mądrze napisał ,że wiele zależy od proporcji srebra.
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 11:45 am   pierścionek

Ja dostałam pierścionek z białego złota z diamencikami (APART - Manufaktura) ;)
Przesyłam zdjęcie takie średnio widoczne :P

pierścionek.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1136 raz(y) 2.13 KB

_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Cze 21, 2010 6:49 pm   

Piękny pierścionek, bardzo efektowny i inny niż większość wybieranych pierścionków.
 
 
prymo 

Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro Lip 07, 2010 6:00 pm   

Przymierzam się do zakupu pierścionka zaręczynowego , wstępnie wybrałem trzy w Aparcie. Mam tylko pytanie czy wypada podarować pierścionek z szafirem , czy raczej lepiej żeby był z diamentem.
Czy lepiej wygląda szafir z białym czy żółtym złotem?Co się lepiej nosi, użytkuje?
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Czw Lip 15, 2010 3:16 pm   

Oczywiście, że szafir nie będzie żadnym nietaktem. I szafiry komponują się świetnie z każdym kolorem złota, można nawet pokusić się o mieszane.
 
 
ciechu 

Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 10
Skąd: Kielce
Wysłany: Pią Lip 16, 2010 11:25 am   

A ja dorzucę ciekawostkę od siebie, że podobno (nie wiem kto to liczył) najwięcej rozwodów jest wśród osób, które noszą pierścionek zaręczynowy firmy Apart :) Wrzuciłem z ciekawości to słowo do słownika ang-pol i apart oznacza na bok, oprócz, poza a nawet osobno.

Myślicie, że to może mieć jakiś związek? :P
 
 
Madeline 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Lip 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Lip 22, 2010 9:51 am   

Wiesz co, chyba coś w tym jest, bo moja koleżanka dostała pierścionek od narzeczonego właśnie z Aparta i niedługo potem się rozstali... Powiem to mojemu facetowi, żeby mu do głowy nie przyszło tam kupować:/ Lepiej dmuchać na zimne...
_________________
~Madzia
 
 
ciechu 

Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 10
Skąd: Kielce
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 11:41 am   

hah, a więc rzeczywiście jest jakaś klątwa...lepiej niech wszyscy ostrzegą swoich facetów! tak jak mówisz Madeline, lepiej dmuchać na zimne :)
 
 
Basia.83 

Wiek: 40
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 62
Skąd: okolice łodzi
Wysłany: Sob Lip 24, 2010 2:36 pm   

O matko, co za bzdury a może niedouczenie????
Skąd wiadomo z jakiego języka pochodzi nazwa tej firmy, może to jakiś skrót od imion , nazwisk itp.
A może pochodzi z niemieckiego,z tego co pamiętam z lektoratu to słowo apart po niemiecku oznacza - szczególny, wyszukany, osobliwy
Zamiast wrzucać słowo do słownika z netu, lepiej się na kurs językowy proponuję zapisać, bo w języku angielskim to słowo oznacza też "ekstra".
 
 
Madeline 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Lip 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 8:40 am   

"O matko, co za bzdury a może niedouczenie????
Skąd wiadomo z jakiego języka pochodzi nazwa tej firmy, może to jakiś skrót od imion , nazwisk itp.
A może pochodzi z niemieckiego,z tego co pamiętam z lektoratu to słowo apart po niemiecku oznacza - szczególny, wyszukany, osobliwy
Zamiast wrzucać słowo do słownika z netu, lepiej się na kurs językowy proponuję zapisać, bo w języku angielskim to słowo oznacza też "ekstra""


płacą Ci za to żebyś bronił/a i reklamował/a Apart? Przecież ta firma nie ma nawet dobrej jakości i każdy jubiler Ci to powie... Wszystko idzie na reklamę... :kwasny:
_________________
~Madzia
Ostatnio zmieniony przez Madeline Pon Lip 26, 2010 8:42 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kingakama 

Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 56
Skąd: teraz Warszawa
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 11:44 am   

he he , ciechu, madeline to pojechaliście po bandzie :lol: :lol:
w czarne koty, pechowe perły, kosmitów tez wierzycie????
te badania to pewnie marsjanie prowadzili?
madeline - ci wszycy jubilerzy o których piszesz to też Ty? - czyli jaka firma powiedz wprost, gdzie mamy kupować te twoje pierścionki, bo gdzie nie kupować tu już nas uświadomiłaś :lol:
 
 
ciechu 

Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 10
Skąd: Kielce
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 1:04 pm   

haha, Basiu i kingakama rozsmieszacie mnie ;] Po pierwsze mowie o statystykach, ktorych nie przeprowadzilem ja. Wrzucilem to tutaj jako ciekawostke.

Po drugie, reklama/antyrekalama piersionkow, hahah...prosze cie kingus...nie znasz sie na reklamie to prosze lepiej nic nie mow..

Po trzecie Basiu...naprawde z lektoratu pamietasz akurat te trzy niemieckie tlumaczenia, czy to przypadek, ze wystepuja w ling.pl? (nie reklamuje tego slownika.. haha)

W dodatku nie sprawdzilas dokladnie, bo w j. niemieckim apart rowniez oznacza "oddzielny".

Na przyszlosc uwazaj na lektoratach albo patrz uwazniej w slowniku.

No i o kursach jezykowych juz nic nie musze mowic..

I jeszcze jedno. Oczywiscie moglbym tu zrobic prace na kilkadziesiat stron o tym co to slowko oznacza w poszczegolnych jezykach.

Wzialem przykladowy angielski, ale dzieki basiu, ze sprawdzilas ze w niemieckim rowniez to oznacza "oddzielny". Teraz juz jestem bardziej przekonany do statystyk, ktore przytoczylem.

Milego dnia ^^
 
 
kert 

Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 6:06 pm   

Ja właśnie zamierzam kupić pierścionek, wstępnie wybrałem Apart. Co sądzicie? Warto inwestować?Ma 92 kamienie
 
 
aguuuunia44 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Głowno/Łódź
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 7:40 pm   

Madeline napisał/a:
Wiesz co, chyba coś w tym jest, bo moja koleżanka dostała pierścionek od narzeczonego właśnie z Aparta i niedługo potem się rozstali... Powiem to mojemu facetowi, żeby mu do głowy nie przyszło tam kupować:/ Lepiej dmuchać na zimne...

a mnie właśnie podobają się pierścionki z apartu i po przeczytaniu Twojego posta postanowiłam poszukać na ich stronie historii powstania firmy. i oto co znalazłam: "Początki firmy sięgają lat 70., a pod nazwą Apart przedsiębiorstwo istnieje od 1983 r.. Nazwa APART powstała z połączenia pierwszych liter imion właścicieli: Adama i Piotra Rączyńskich z oznaczającym w wielu językach sztukę słowem art." :) :)
_________________



Miłego dnia Gość :)
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 7:46 pm   

aguuuunia44 napisał/a:
Nazwa APART powstała z połączenia pierwszych liter imion właścicieli: Adama i Piotra Rączyńskich z oznaczającym w wielu językach sztukę słowem art."

i po kolejnym zabobonie :)
 
 
ciechu 

Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 10
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 3:10 pm   

Nie no owszem, ja nic nie mowie o tym co wlasciciele mieli na mysli wybierajac taka nazwe. Oczywiscie tak jak zostalo wyzej wspomniane slowo to moze oznaczac co innego, czesto nawet przeciwstawnego.

A panowie Piotr i Adam, a w zasadzie Adam i Piotr :P powinni sprawdzic wczesniej co to oznacza.

Nie watpie tez, ze maja ladne rzeczy. Oczywiscie wiele mi sie podoba, ale powtarzam po raz kolejny, wrzucilem to jako ciekawostke ;]
 
 
Madlyinlove 
Firma


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 130
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 8:38 pm   

Po **** zachowaniu babska w Aparcie w Manu uznaliśmy,że jeden z pierścionków z perłą i brylantami nie jest wart tego,żeby znosić impertynencje nieprofesjonalnej sprzedawczyni

i postanowiliśmy, że przenigdy żadnej masówki z sieciówki typu Apart i Kruk (w którym sprzedawczynie mają chyba wadę wzroku albo byliśmy z narzeczonym w trybie "niewidzialność", ale zapomnieliśmy o tym na chwilkę )

mam pierścionek z saloniku Aurea z Kalisza
_________________
Love is the axis and breath of my life

 
 
kert 

Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 9:55 am   

Dla mnie jakoś kobiety są generalnie miłe w sklepach:) z wyjątkiem jednej pani w sklepie osiedlowym, ale ona już tak ma.Szukam dla dziewczyny dobrego pierścionka, - a ta dyskusja trochę dziwna :o magisterkę ktoś pisze o nazwach firm :lol: ?
ale ja tu nowy, to może się nie znam.
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 10:16 am   

ciechu napisał/a:
Wrzuciłem z ciekawości to słowo do słownika ang-pol i apart oznacza na bok, oprócz, poza a nawet osobno.

Myślicie, że to może mieć jakiś związek?


no oczywiście, że ma związek...
Przecież każdy kto kupuje pierścionek w Aparcie, ma na dowodzie zakupu napisane, że prędzej czy później związek się rozpadnie a Apart nie ponosi w sposób bezpośredni za to odpowiedzialności...

Litości!

Już samo wymyślanie takich bzdur mnie rozbraja...
Idąc tym tropem nie kupię nigdy świetlówek OSRAM, bo... kojaży się z ... wiadomo czym a jak z tym czymś się kojarzy to znaczy że jest do d...y...

A co do obsługi...
Coś w tym jest.
Ostatnio kupowałam pierścionek w Kruku.
Była obsługa 2 panie i 1 pan.
Panie si wypięły, bo przecież nie wyglądam na taką co chce coś kupić.
Jedynie Pan zlitował się i o dziwo, od samego początku wszystko wyjaśnił, pokazał i to z uśmiechem.
Jakież było wielkie zdziwienie jednej ze sprzedawczyń, gdy powiedziałam: biorę! i wyłożyłam gotówkę na blat...
_________________
 
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 10:24 am   

Mieliśmy to samo w Yes w Manufakturze. Nikt się nami nie zajął nikt a nikt. A ludzi w sklepie - pusto!. Za chwilę weszło małżeństwo z dzieckiem - rzuciły się na nich jak na wyścigi i zaraz pokazywanie tu to tu to. A my nadal czekaliśmy.... chociaż wzór już mieliśmy wybrany - tylko zamówić. Powiedzieliśmy nie, tu kupować nie będziemy. Pojechaliśmy do Yes do Portu i tu zupełnie było inaczej :smile:
_________________
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 10:35 am   

Ola, ja to jestem generalnie uprzedzona do Yes.
I powiedziałam sobie, że nigdy nic tam nie kupię.
Zresztą pisałam to wcześniej.

Tak z moich obserwacji to mogę napisać tylko tyle.
Jednym się chce pracować innym nie.
Jedni wszystkich klientów traktują równo, inni tylko wybranych...
Nie trafi się.
_________________
 
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 10:40 am   

Wychodzi na to że wchodząc do takich sklepów należy:
- mieć markowe ciuchy
- dużo biżuterii na sobie ( co by było widać że się kupi)
- fryzura prosto od fryzjera
- paznokcie też robione kilka godzin wcześniej :D
_________________
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 10:46 am   

ola88, wiesz... tam paznokcie pal licho...
Ale dobrze by było, byś wyglądała od wejścia nie jako "oglądacz" ale "nabywca" 8)

wracając do tematu bo tu chodzi o to z jakiego salonu biżu...

Ostatnio kupiłam pierścionki w Kruku i w Aparcie.
I muszę powiedzieć, że z obydwu salonów jestem zadowolona
_________________
 
 
 
sachmet 


Dołączyła: 17 Kwi 2010
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 1:45 pm   

Pierścionek zaręczynowy mam z Apartu i obrączki prawdopodobnie też tam kupimy. Rozwód murowany :wink:

Takich pierdół już dawno nie czytałam :? Aby nazwa jubilera miała wpływ na związek dwojga ludzi :zabawa: Paranoja...
_________________



Dzienniczek ==> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11479
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 1:07 pm   

Jakich bzdur się tutaj dowiaduję odnośnie związku między nazwą salonu a rozpadem związku, to już dawno takich nie słyszałam. A zachowanie obsługi takich sklepów pominę milczeniem, bo jak można segregować kientów na lepszych i gorszych?
 
 
wojt 

Dołączył: 08 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź/piotrków
Wysłany: Sro Wrz 08, 2010 9:50 am   

Chciałbym kupić na zaręczyny pierścionek z kolekcji Garel Apartu, czy ta kolekcja pasuje na zaręczyny?
 
 
jula 


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Wrz 2010
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 08, 2010 5:37 pm   

ART DECO JUBILER napisał/a:
Jakich bzdur się tutaj dowiaduję odnośnie związku między nazwą salonu a rozpadem związku, to już dawno takich nie słyszałam.


popieram :-) sama mam pierścionek z Apartu i nie jestem jakąś nieszczęśliwą osobą której związek miałby się rozpaść :) To u jakiego jubilera pierścionek został kupiony ma na to najmniejsze znaczenie.

wojt według mnie czy takie pierścionki nadają się na zaręczyny zależy od gustu twojej przyszłej narzeczonej. Przed chwilą spojrzałam na tą kolekcję i pierścionki są bardzo ładne, i jak najbardziej dziewczyny dostają takie na zaręczyny, tylko jak spojrzałam na ceny to mało z krzesła nie spadłam :wink:
 
 
kingakama 

Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 56
Skąd: teraz Warszawa
Wysłany: Pią Wrz 10, 2010 9:59 am   

Garel , piękna kolekcja:)co do cen , to taki pierścionek to niezła inwestycja, widać że kochasz swoją przyszłą żonę:)
 
 
kaniaa 

Wiek: 36
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 74
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 11, 2010 10:53 am   

Mam pierścionek z Apartu, i w tym celu odwiedziłam wszystkie Aparty w Łodzi.
Jeśli chodzi o obsługę to już wiem do którego już nie wejdę, właśnie ze względu na sposób traktowania klientów "po wyglądzie". W Manufakturze pomyliłam brylant z diamentem i myślałam że Pani mnie obsługująca zapali się ze złości :razz: Nie mówiąc o tym, że dwa wcześniejsze moje wejścia zostały niezauważone mimo małej ilości osób w salonie. Kolejnym razem ubrałam się nie na sportowo a bardziej elegancko i proszę od razu zostałam zauważona :-P

A jeśli chodzi o przesądy to ja wybierałam pierścionek z moim przyszłym mężem. Może i nie wróży mi to dobrze ale nie przejmuję się tym. Decyzja była bardzo spontaniczna, a nam zazwyczaj wszystkie spontany wychodzą na plus :D Oprócz tego już raz mu ten pierścionek oddałam :-P ale różnie w życiu bywa. Także do każdego przesądu można coś dopisać, bo każdy z nas zna wiele przypadków. Związek zależy od nas a nie od jakiegoś tam jubilera...

wojt, powodzenia w wyborze pierścionka :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez kaniaa Sob Wrz 11, 2010 10:58 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Wrz 15, 2010 8:00 pm   

wojt, gratuluję świetnego gustu, bo pierścionki z tej kolekcji są naprawdę piękne. I myślę, że prawie każdy pierścionek, który spodoba się kobiecie nadaje się na zaręczynowy.
 
 
antonka 

Wiek: 37
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 87
Skąd: Sieradz/łódż
Wysłany: Czw Lis 11, 2010 6:22 pm   

Mój jest z Apartu i bardzo jestem z niego zadowolona:)zamierzam być najszczęśliwsza na świecie:)
Co do kolekcji Garel - bardzo ekskluzywna moim zdaniem
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Czw Lis 11, 2010 6:38 pm   

piękna biżuteria.
niestety najbardziej podoba mi się ten pierścionek za prawie 11 tys.
_________________
 
 
kamilling 

Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 12, 2010 6:54 pm   

Ja mam pierścionek od Śliwińskiego, kupiony w Manufakturze. To co u nich zrobiło wrażenie na moim Narezczonym to fakt, iż wybierasz pierścionek jaki ci się podoba, dajesz kobiecie i jeśli rozmiar jest nietrafiony to masz 30 dni na przyniesienie go w celu powiększenia, zmniejszenia- usługa w cenie pierścionka. Miła obsługa. A niespodzianka była, bo nie musiałam mierzyć wcześniej.
_________________
 
 
Fijołkowa 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 149
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Wto Lut 01, 2011 11:56 am   

Ja noszę pierścionek z Apartu i jestem z niego bardzo zadowolona :) M. kupował go w salonie w Piotrkowie i z jego opowieści wynika, że sprzedawczyni była bardzo wyrozumiała, tłumaczyła gdy o coś dopytywał, była bardzo miła, nawet podpowiedziała mu jak najszybciej przekonać się o właściwym rozmiarze ;) Byliśmy w tym samym salonie w sprawie obrączek i obsługa była bardzo miła i profesjonalna. Ale Piotrków jest sporo mniejszy od Łodzi, więc i potencjalnych nabywców także mniej.
Ale nie powiem te rozważania dotyczące nazwy Apart z trwałością związków i małżeństw- przezabawne :D
_________________

 
 
Dobi 

Wiek: 40
Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 43
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Lut 01, 2011 8:48 pm   

A ja zamówiłem pierscionek w sklepie WĘCWĘC
Nie wiem czy to jest duży jubiler czy mały.. pierscionek mi się podobał, więc kupiłem.
Młodej też się podoba, bo jest dość oryginalny ;-)

APART, YES i KRUK kojarzą mi się z drogą "masówką" :roll:
Nie znaleźliśmy tam nic ciekawego.

Wracając do sklepu WĘC - moje wrażenia po zakupach są bardzo pozytywne. Obsługa jest profesjonalna i zawsze można o wszystko zapytać :-)
Minusem jest to, że przed zakupem pierścionka nie można go obejrzeć, ale ostatecznie można go oddać lub wymienić na inny... jeśli się nie spodoba.
_________________
Czekałem na ślub... teraz czekam na rozwód :(
 
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Czw Lut 03, 2011 10:21 pm   

My kupowaliśmy pierścionek u raczje mniejszego jubilera. Pobodał nam się to go kupiliśmy ;) w takich słynnych firmach jak YES< KRUK< czy APART ceny są konkretne, a pierścionki jak dla mnie zbyt wymyślne ;)
Ale to tylko moje zdanie.
_________________
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 04, 2011 5:49 pm   

Dobi napisał/a:
APART, YES i KRUK kojarzą mi się z drogą "masówką" :roll:
Nie znaleźliśmy tam nic ciekawego.
już w kolejnym wątku to podkreślasz, musicie mieć bardzo wyrafinowany gust.. :roll:

ja jestem stałą klientką Apartu w Manu (tego od strony runku, bo tam są dwa) i nigdy nie spotkałam się z nieprzyjemną czy nieprofesjonalną obsługą, wprost przeciwnie, wszyscy robili wszystko, żebym wyszła zadowolona..
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl