Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
pierścionki Yes, Apart, Kruk czy małego jubilera?
Autor Wiadomość
PannaMloda27 

Dołączyła: 22 Gru 2015
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 29, 2015 9:40 pm   

Dokładnie. Z ust mi to wyjęłaś. Te pierścionki w sieciówkach są wręcz przereklamowane. Oglądałam kiedyś zaręczynowe, do 500zł jeszcze jako tako wyglądały, później wielka czarna dziura, kolejne ładne sztuki jak dla mnie to już powyżej 2000zł. Wtedy powiedziałam partnerowi, żeby szukał biżuterii u małych jubilerów. Teraz mam śliczny, unikatowy pierścionek:)
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 23, 2016 1:13 pm   

Uważam, że pierścionki z Apartu, Yes, Kruka itp. są przereklamowane... Szału nie robią, a cena powala na kolana :?
Ja mam pierścionek od Krakowskiego Jubilera WĘC - polecam ! Mają naprawdę śliczne pierścionki i świetnej jakości ! 8)


usunęłam link. Dorotka_
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Sty 28, 2016 7:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
in4h 

Dołączyła: 05 Lip 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Czw Sty 28, 2016 4:11 pm   

Ja mam nie markowy i też jest super :)
 
 
studentka 

Dołączyła: 25 Lip 2015
Posty: 22
Skąd: Łódź - Luboń
Wysłany: Sro Cze 22, 2016 5:14 pm   

Dla mnie marka nie jest ważna. Mam pierścionek z Apartu i się z niego cieszę, bo nie rysuje się i jest piękny :) ale jakbym dostała jakiś zwykły to też bym go przyjęła:)
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 25, 2016 5:19 pm   

Chyba mam podobne podejście do tematu. Chociaż cieszę się że dostałam z apartu bo lubię tę markę.Ale dla mnie i tak najważniejsze że pierścionek został wręczony z miłości.
Ostatnio zmieniony przez Sajgonka Czw Sie 25, 2016 5:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
RudaNiepoprawna 


Wiek: 31
Dołączyła: 28 Cze 2017
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 18, 2017 8:01 pm   

Ja mam pierścionek zaręczynowy ze znanej firmy i szczerze, jak wyglad jest ladny, owszem, to niestety cyrkonia mi odpadła jakoś niedługo po ślubie, czyli półtora roku po samych zaręczynach, gdzie w sumie nie był narażony na jakieś niewiadomo jakie uszkodzenia. Niedawno też przy okazji zapraszania nas na ślub przez mojego kuzyna wyszło, że on u jakiegoś mniej znanego, ale dobrego jubilera kupił pierścionek niewiele drożej niż mój mąż, a z kamieniem nie cyrkonią (już nie pamiętam jaki). Zaręczali się w tym samym okresie co my, a z jej pierścionkiem nadal nic nie jest. Więc marka i cena nie zawsze idzie do końca w parze z jakością.
_________________

 
 
anjexosdefrgos 

Wiek: 35
Dołączył: 13 Sty 2022
Posty: 15
Skąd: Skąd
Wysłany: Pią Sty 14, 2022 3:56 pm   

Jeśli chodzi o złoto, ja lubię mieszane - białe i żółte, taki też mam pierścionek i takie będziemy mieć obrączki. Zaręczynowy pierścionek mój P. zakupił z firmy Apart i kiedyś z ciekawości przejrzałam strony firmy, sklepy i nie mogłam go znaleźć. Podobno był w wersji limitowanej... Ja jestem bardzo zadowolona.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl