Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
pierścionki Yes, Apart, Kruk czy małego jubilera?
Autor Wiadomość
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 4:31 pm   

Mi narzeczony kupił pierścionek zaręczynowy w takim stoisku jubilerskim na pasażu w Carrefourze na Przybyszewskiego, jestem zadowolona bo ponad 3,5 roku od zakupu nic z pierścionkiem się nie dzieje, kamyczki nie wypadły a dużo nie kosztował. Jest z żółtego złota, białe jakoś nie bardzo mi się podoba.
_________________
 
 
 
antonka 

Wiek: 37
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 87
Skąd: Sieradz/łódż
Wysłany: Wto Lut 08, 2011 5:25 pm   

Ja też nie narzekam na Apart, nie mam za dużo biżuterii, ale z tej co mam jestem bardzo zadowolona - dobrze zrobiona i cena przystępna.
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Czw Lut 17, 2011 7:54 pm   

Mój pierścionek zaręczynowy został kupiony w Aparcie. Byliśmy początkowo tam razem, żeby nakierować mojego Narzeczonego na pierścionek, który będzie mi się podobał i pasował. Byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi - sympatyczna Pani naprawdę nam pomogła, jest duży wybór, a ceny są przystępne. Nie szukaliśmy drogiego pierścionka, ale żeby zaoszczędzić mój K. chciał dokonać zakupu u jubilera w naszym mieście, jak się okazało wyszłoby dużo drożej, a dodatkowo nasi jubilerzy nie byli w stanie zaspokoić naszych oczekiwań. Jeśli chodzi o salony typu Yes i Kruk to odradzam, byliśmy niezadowoleni z obsługi, wyboru i, oczywiście, cen. Jednakże każdy ma swoje upodobania i polecam odwiedzenie każdego możliwego salonu jubilerskiego, a także prywatnych jubilerów :)
_________________


 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Nie Kwi 24, 2011 3:09 pm   

W sumie to liczy się wzór,konkretny model pierścionka. W zależności od tego który nam się podoba. Małe sklepy jubilerskie również mają swój niepowtarzalny urok. Albo te internetowe,uważam ze są lepsze niż sklepy sieciowe.
 
 
kingakama 

Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 56
Skąd: teraz Warszawa
Wysłany: Nie Kwi 24, 2011 6:05 pm   

Duże firmy jubilerskie np. Apart też mają sklepy internetowe. Moim zdaniem to nie forma sprzedaży jest istotna, ale renoma producenta. Sprzedaż internetowa jest dobra dla osób zabieganych, albo takich które mają daleko do centrum handlowego.
 
 
K_A_R_O_L_K_A 

Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2011
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 9:30 pm   

Mój przecudny pierścioneczek powstał w pracowni złotniczej Romana Ochentala (Legionów 71)- jest niepowtarzalny i naprawdę śliczny :) Polecam wszystkim pana Romana- obrączki też będziemy u niego zamawiać :)
 
 
 
aga22666 

Dołączyła: 13 Paź 2009
Posty: 839
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 16, 2011 6:58 pm   

K_A_R_O_L_K_A to pochwal się pierścionkiem :)

[ Dodano: Pon Maj 16, 2011 8:00 pm ]
Moj pierścionek został zakupiony w Kruku, ale nie ma dla mnie to żadnego znaczenia. Po prostu mnie urzekł i tyle, wiec jesli zobaczylabym podobny gdzie indziej, zakupiony by byl właśnie tam :)
_________________
aga22666

 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Czw Maj 26, 2011 11:37 am   

No przecież właśnie o to chodzi,aby pierścionek podobał sie Tobie i miał w sobie coś co Cię urzeknie. To tak jak z mężczyznami :) Renoma to jedno,ale forma sprzedaży i solidność to druga sprawa.
 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 29, 2012 4:08 pm   

Mój pierścionek także został kupiony w Aparcie na początku pasował lecz ostatnio zauważyłam, ze jest ciut za duży łatwo schodzi z palca i przemieszcza się na boki. Od zakupu minęło 4 miesiące więc dzwonie do nich i pytam się czy można zmniejszyć Pan powiedział, że oczywiście ale w ciągu 30 dni od zakupu bo Oni wtedy wymieniają na nowy i innej możliwości nie ma. Powiedział żebym udała się do innego jubilera na co ja, że gwarancja mi przepadnie a On przytaknął. Może miałyście jakieś podobne sytuacje?? Może Pan się po prostu nie zna i można bez problemu u nich zmniejszyć.
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 29, 2012 7:02 pm   

_karolka_ może wstrzymaj się ze zmnieszaniem pierścionka, bo skoro na początku pasował to może palce ci się zmnieszyły pod wpływem zimna i żebyś latem nie miała problemu w drugą stronę:)
_________________

 
 
 
Flipomania.pl 
Firma

Dołączyła: 05 Gru 2011
Posty: 36
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Sty 30, 2012 10:27 am   

_karolka_, moja pierwsza rada to iść osobiście do salonu, bo przez telefon to naprawdę różne rzeczy mogą powiedzieć. Moim zdaniem powinni zmniejszać niezależnie od tego ile czasu minęło, a to że masz iść do innego jubilera i stracić gwarancję to już w ogóle bzdura! Najlepiej idź i na miejscu dowiedz się co możesz zrobić.
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 22, 2012 10:34 pm   

Mój narzeczony kupił pierścionek w YES.
_________________
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 24, 2012 2:44 pm   

mój pierścionek był kupiony u małego jubilera.
Uważam, że nie firma jest najważniejsza i nie tylko ona świadczy o jakości:D
_________________

 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 24, 2012 6:09 pm   

_karolka_ napisał/a:
Mój pierścionek także został kupiony w Aparcie na początku pasował lecz ostatnio zauważyłam, ze jest ciut za duży łatwo schodzi z palca i przemieszcza się na boki.
ja zgadzam się z mimeczka - chwilę bym się wstrzymała i zobaczyła co będzie w cieplejsze dni. Chyba, że ewidentnie spada.
Ze swoim mam podobne problemy: raz jest jakby za mały, innego dnia - jakby za luźny. Zauważyłam, że wiele czynników ma na to wpływ: podoga, pora dnia/roku. W te dni kiedy mam wrażenie, że jest za luźny - zakąłdam na ten sam palec co obrączkę, która jest nieco mniejsza (mam pewnośc wówczas, że nie spadnie).
(ale ta opcja - dopiero po ślubie działa)

I żeby było bardziej w temacie - piersionek kupiony w Aparcie.
Ale miał godnego konkurenta w małym sklepiku jubilerskim. Ostatecznego wyboru dokonał M. - do końca nie wiedział który wybierze.
Ostatnio zmieniony przez Deco-Strefa Pią Lut 24, 2012 6:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lolka210 

Wiek: 32
Dołączyła: 21 Sty 2012
Posty: 74
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Lut 25, 2012 9:21 am   

mój pierścionek był kupiony w Aparcie i z tego co D. mówił to były sporo tańsze niż w YES, czy w małym saloniku na mieście :)
_________________


Zapraszam do mnie :) http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14582
 
 
antonka 

Wiek: 37
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 87
Skąd: Sieradz/łódż
Wysłany: Pon Kwi 02, 2012 11:57 am   

Apart ma często spore promocje( ja tak kupuje), poza tym ceny faktycznie nie są wyższe niż w innych salonach.
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 10, 2012 6:31 pm   

MadMar napisał/a:
Uważam, że nie firma jest najważniejsza i nie tylko ona świadczy o jakości:D


Zgadzam sie.
Ja mam z Apartu, jestem zadowolona, ale wiem ze dziewczyna czasem oczka wypadaja.
Poza tym u malego jubilera mozna spotkac pojedyncze modele a nie masowka jak w sieci ;)
_________________

 
 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 30, 2012 11:48 am   

Ja mam pierścionek z A&A i jestem absolutnie zakochana :) Mimo, że jest to sieć sklepów, w każdym salonie mają inną biżuterię, dzięki temu mój pierśionek jest jedyny i oryginalny.
Mimo, że bardzo lubie apart i uważam że mają biżuterię dobrej jakości w przystępnych cenach i mnóstwo promocji sądzę, że wszystkie sieciówki mają już dość "oklepane" pierścionki zaręczynowe. Nie wspominając już o jedynym z kruka, który swojego czasu dostawała co druga dziewczyna :/ Ja jakos lubię myśleć, że mój narzeczony nachodził się żeby wybrac dla mnie idealny pierścionek, a nie wziął "pierwszy lepszy", który pokazała mu pani w salonie.
 
 
antonka 

Wiek: 37
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 87
Skąd: Sieradz/łódż
Wysłany: Nie Maj 27, 2012 3:16 pm   

To czy nasz facet wybierze nam wzór bardziej popularny, modny to już zależy tylko od niego, od jego gustu i pomysłowości. Mi jest obojętne ile dziewczyn ma taki pierścionek jak ja, a nawet mnie to cieszy jak widzę u kogoś ten sam pierścionek. Mój pierścionek już pokazywałam , więc nie będę zaśmiecać forum - jest cudny! Jak byłam ostatnio w Aparcie po prezent dla mamy to jeden chłopak też oglądał ten "mój" i od razu wzbudził moją sympatię , bo przypomniało mi się jak mój kochany wybierał pierścionek dla mnie. I nie sądzę, aby mężczyzna który kupuje pierścionek, dla kobiety którą kocha wziął pierwszy lepszy jaki mu poda sprzedawca. Pewnie niejeden facet by się obraził na takie słowa. Mój się obruszył jak mu to przeczytałam.
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 09, 2013 6:36 pm   

Mój pierścionek został zakupiony w Kruku. Dostałam gwarancję na kamień oraz dożywotnią opiekę nad pierścionkiem (czyszczenie, naprawa, itp.). Obrączki prawdopodobnie też wybierzemy właśnie w tym salonie :)
_________________
 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Pią Maj 10, 2013 1:46 pm   

Ja mam pierścionek od małego jubilera z tradycjami i puki co nie spotkałam jeszcze drugiego takiego samego. Szukając pierścionka, nie zastanawialiśmy się skąd on ma być, tylko po prostu miał się nam obojgu spodobać. A że to akurat był drobny salon a nie sieć sklepów, to nie miało dla nas znaczenia.
Ja jestem zadowolona, jubiler sprawdzony i znany mojej rodzinie. Ale kupując w prywatnym salonie, warto wcześniej zrobić rozeznanie co do jakości wyrobów u klientów :)
_________________

 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 11, 2013 2:58 pm   

Ja mam z Apartu i nie narzekam, jest gwarancja, certyfikat, takie tam. Brylanty się trzymają, nie rysuje się mocno. Pierścionek może i opłaca się tam kupić, obrączki-niekoniecznie. Ceny mogą zwalić z nóg.
_________________

 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 12, 2013 6:33 am   

tygrysek7773 napisał/a:
Ja mam z Apartu i nie narzekam, jest gwarancja, certyfikat, takie tam. Brylanty się trzymają, nie rysuje się mocno.

ja mam od zwykłego jubilera i też mam ten cały komplet gwarancji, certyfikatu itp, także to na pewno nie musi być wyznacznik przy wyborze jubilera.
_________________

 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 12, 2013 8:27 pm   

Cytat:
tygrysek7773 napisał/a:
Ja mam z Apartu i nie narzekam, jest gwarancja, certyfikat, takie tam. Brylanty się trzymają, nie rysuje się mocno.


ja mam od zwykłego jubilera i też mam ten cały komplet gwarancji, certyfikatu itp, także to na pewno nie musi być wyznacznik przy wyborze jubilera.

MadMar Nic takiego nie napisałam :-? Mówię tylko, że to mam, po prostu.
_________________

 
 
zakochana999 

Wiek: 33
Dołączyła: 01 Wrz 2012
Posty: 71
Skąd: Sulejów
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 5:25 pm   

Odradzam apart. Pierścionki w większości robione są z najgorszej próby złota. Cena zdecydowanie za wysoka co do jakości. Płaci się za markę. Polecam prywatnych jubilerów. My u takiego zamówiliśmy obrączki. Moja będzie z małym brylancikiem. Próba 585. Obrączki naprawdę porządne, grube, solidne. Cena 2000zł. W sklepach typu Apart za takie obrączki zapłacilibyśmy co najmniej dwa razy tyle
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 6:24 pm   

a ja uważam, że odradzanie jakichś konkretnych firm jest nie na miejscu. Myślę, że to nasza kobieca i zupełnie niepotrzebna napinka. A Panowie, którzy wybierali pierścionki złapaliby się za głowę, bo podejrzewam, że nie wybierali z marszu, tylko długo się zastanawiali nad danym modelem.

I teraz poczujcie się jak Oni, którzy wybierali dla Swoich Kobiet najpiękniejszy model, symbolizujący ich miłość i czytają o najgorszym złocie, o oklepanym wzorze, czy braku konkretnej metki... no niefajnie Dziewczyny...
_________________


 
 
zakochana999 

Wiek: 33
Dołączyła: 01 Wrz 2012
Posty: 71
Skąd: Sulejów
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 8:37 pm   

Dorotka_ napisał/a:
a ja uważam, że odradzanie jakichś konkretnych firm jest nie na miejscu. Myślę, że to nasza kobieca i zupełnie niepotrzebna napinka. A Panowie, którzy wybierali pierścionki złapaliby się za głowę, bo podejrzewam, że nie wybierali z marszu, tylko długo się zastanawiali nad danym modelem.

I teraz poczujcie się jak Oni, którzy wybierali dla Swoich Kobiet najpiękniejszy model, symbolizujący ich miłość i czytają o najgorszym złocie, o oklepanym wzorze, czy braku konkretnej metki... no niefajnie Dziewczyny...




Jeśli chodzi o moją wypowiedź są to tylko porady dla przyszłych par, które staną przed wyborem kupna obrączek. Nie wszystkich stać np na obrączki z Apartu. Trzeba popierać także zwykłego Kowalskiego czy Nowaka, który ma mały sklep jubilerki i robi naprawdę dobrze za niższe pieniądze. Oczywiście każdy pierścionek, zaręczynowy czy obrączka jest symbolem miłości. Myślę, że obrączka powinna wyglądać jak obrączka i być naprawdę symbolem
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Maj 29, 2013 7:38 am   

zakochana999 napisał/a:
Jeśli chodzi o moją wypowiedź są to tylko porady dla przyszłych par, które staną przed wyborem kupna obrączek. Nie wszystkich stać np na obrączki z Apartu. Trzeba popierać także zwykłego Kowalskiego czy Nowaka, który ma mały sklep jubilerki i robi naprawdę dobrze za niższe pieniądze. Oczywiście każdy pierścionek, zaręczynowy czy obrączka jest symbolem miłości. Myślę, że obrączka powinna wyglądać jak obrączka i być naprawdę symbolem


Cóż, reklama robi swoje i świat zapomina o takich małych salonikach jubilerskich... Niestety :roll:
_________________
 
 
Zauroczony 

Dołączył: 29 Maj 2013
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Maj 29, 2013 1:33 pm   

Bez porównania małego juilera!!!

identyczne pierścionki są sporo tańsze.

Raz zostałem zaskoczony gdy jakość gołym okiem nie do odróżnienia..

zobaczymy jak z czasem;)

teściowa i żona mają ten sam
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Czw Maj 30, 2013 6:18 am   

Ten sam?? Oj tak bym nie chciala, to musi byc cos wyjatkowego tylko dla mnie. Takie cuda tylko u malego jubilera.
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 02, 2013 1:01 pm   

No ja też bym nie chciała tego samego pierścionka co ma teściowa.Ja mam zaręczynowy z Apartu i jestem z niego zadowolona, ale co do doradzania czy odradzania to uważam,że każdy musi kierować się swoim gustem żeby cieszyć się z tego co się nosi na palcu:) Jakościowo dla mnie Apart bez zarzutu.
 
 
MagiaZlota_pl 

Dołączył: 02 Lip 2013
Posty: 22
Skąd: POLSKA
Wysłany: Pon Lip 22, 2013 2:48 pm   

Nie dziwie się,chyba nikt nie chce takiego samego pierścionka jaki ma teściowa, nie uważam tego za dobre rozwiązanie,wręcz przeciwnie. I jeżeli mam wybierać to oczywiście wolę kupić u mniejszego jubilera niż w sklepie sieciowym.
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 21, 2014 11:46 pm   

Mój jest z Yes i prawdopodobnie tam też zamówimy obrączki :) polecam Yes w Pasażu na Jana Pawła. Ponoć Panie pomogą dokonać kazdego wyboru - tak twierdzi mój M. Panią, która go obsługiwała spotkaliśmy na Targach Ślubnych. Od razu poznała mojego M. pytała, co słychać i jak przygotowania do ślubu. Było to bardzo miłe :)
_________________

 
 
Blue89 

Dołączyła: 22 Wrz 2013
Posty: 29
Skąd: Łódż
Wysłany: Nie Lut 02, 2014 4:04 pm   

Też byliśmy na targach ślubnych :) myślę że w takich salonach to ekspedientki potrafią doradzić, poza tym same są kobietami a każda kobieta kocha biżuterię :) my kupiliśmy w Aparcie i też miło nas obsłużono.A targi ślubne uwielbiam, mogłabym co roku tam chodzić :)
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pon Lut 03, 2014 9:28 am   

Też uważam, że nie powinno się odradzać konkretnych firm, bo to, że jedna osoba kupuje tylko w Aparcie, a druga tylko u osiedlowego jubilera nie ma znaczenia. Ja swój pierścionek mam z Apartu i wynika to tylko z faktu, że mam bardzo rzadko dostępny kamień. Narzeczony pytał w kilku mniejszych jubilerach o zrobienie mojego pierścionka, ale oprócz P.Romana na Wigury nikt się nie podjął, a i ten Pan niestety z przykrością musiał powiedzieć, że nie da rady, bo nie może dostać kamienia (jest sprzedawany tylko w ilościach hurtowych). Gdyby jednak nie kwestia kamienia na pewno miałabym od mniejszego jubilera pierścionek...bo w Apart'ach Yes'ach itp sieciówkach często dodatkowo płacimy za markę.
Prawda jest taka, że nie chodzi przecież o nazwę firmy, tylko o to byśmy my były zadowolone, ja swojego pierścionka strzegę jak oczka w głowie i 50razy dziennie patrzę i nie mogę wyjść z podziwu,że doastałam ten wymarzony...i przecież o to chodzi ;)

tygrysek7773 napisał/a:
jest gwarancja, certyfikat, takie tam.

w mniejszych salonach też dostajesz certyfikat i gwarancję.
_________________
Tosinka
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Lut 03, 2014 12:23 pm   

No ja po poznaniu naszego Cudotworcy obraczkowego, też wolałabym, żeby A zamówił u Niego pierścionek, dostlabym pewne 3x większy brylant za cenę pierscionka z Apartu, ale moje Zlotko uznało, że skoro lubię markowe ciuchy, o pierścionek też muszę mieć "markowy". Szanuję Jego wybór, wybrał idealnie, na przyszłość już wie gdzie mi kupować biżuterię :smile:
_________________


 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lut 05, 2014 3:58 pm   

Dla większości z nas nie ma znaczenia, gdzie był nabyty pierścionek.A przynajmniej nie powinno mieć. Zawsze powtarzam, że ucieszyłabym się nawet z kapsla od tymbarka, gdyby tylko oświadczył się odpowiedni mężczyzna. Dziś dodatkowo wiem, kto jest tym "odpowiednim".
 
 
Staviori_pl 

Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 26
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Mar 07, 2014 9:15 am   

Zgadzam się,nie ma to większego znaczenia bo chyba sama firma nie jest kluczowa,bardziej zwracam uwagę na jakość wykonania pierścionka oraz sam wygląd- nie może być też tak,że się nam nie podoba,musimy akurat trafić w gust swojej narzeczonej.

Usunęłam reklamę z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Mar 24, 2014 3:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 28, 2014 12:05 pm   

nie ufam za bardzo "sieciówkom" z biżuterią-ceny wcale nie najmniejsze i dłuugi czas oczekiwania na naprawę/reklamację(są oczywiście wyjątki); mój pierścionek zaręczynowy z tego co wiem był kupiony...na allegro :P ale są wszystkie certyfikaty, dobra cena, dobra jakość, więc chyba przez internet też można kupić coś fajnego. ale jakbym miała doradzać, to chyba lepiej kupić od jakiegoś polecanego jubilera-i obejrzeć pierścionek przed zakupem.
_________________

 
 
Cyrylia 

Wiek: 36
Dołączyła: 25 Paź 2014
Posty: 10
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Paź 28, 2014 7:34 pm   

A ja nawet nie wiem z jakiej firmy jest mój pierścionek ;)
mój luby zadbał o to, żeby nawet na pudełeczku nie było nazwy
_________________

[url=http://www.suwaczek.pl/]
 
 
ZlotaLinia_com 
Firma

Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 55
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Lis 05, 2014 12:44 pm   

W takim razie pochwal się może samym zdjęciem pierścionka jaki posiadasz,bo rzadko zdarza się aby nie było nawet delikatnego graweru czy loga jubilera:) Co do tych sieciowych i tańszych typu Apart nie mam specjalnego zaufania i przekonania.
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 07, 2014 10:39 pm   

Apart jest dla Ciebie tani :) ? Wow, zazdroszczę sytuacji materialnej :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez tygrysek7773 Pią Lis 07, 2014 10:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
E-kwiaty 
Firma


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lis 19, 2014 4:09 pm   

Akurat tutaj racja i tańsze modele pierścionków zdarzają się u każdego jubilera,oczywiście podkreślam że wszystko zależy od modelu i kamienia szlachetnego który go zdobi.
 
 
mamonka 

Dołączył: 24 Sty 2011
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lis 30, 2014 4:44 pm   

Jeśli brać pierścionek to tylko z diamentem, inne kamienie odpadają i nawet nie wypada. Ja kupowałam w Łodzi na Placu Kościelny w diamentach i antykach. Doskonała obsługa i pierścionki w śmiesznie niskich cenach, zaczynają się od 800zł, wszystkie z diamentami
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 30, 2014 4:54 pm   

mamonka napisał/a:
Jeśli brać pierścionek to tylko z diamentem, inne kamienie odpadają i nawet nie wypada.


mój pierścionek jest z topazem i cyrkoniami i jakoś nie czuję się przez to "gorsza" :razz: dodam że noszę go już ponad 4 lata i każdy kamień jest nadal na swoim miejscu :roll:
_________________
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Nie Lis 30, 2014 9:20 pm   

mamonka napisał/a:
Jeśli brać pierścionek to tylko z diamentem, inne kamienie odpadają i nawet nie wypada

Osobiście mam w nosie co wypada a co nie... dla mnie liczy się, że jest od mojego męża [już męża], że nie jest taki jak wszystkie pierścionki zaręczynowe... i mam 100% pewności, że zawsze będzie mi się podobał :)
_________________
Tosinka
 
 
Pinova 

Wiek: 34
Dołączyła: 01 Gru 2014
Posty: 52
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sro Gru 03, 2014 1:23 pm   

O kurcze, nie wiedziałam, że nie wypada nie mieć diamentu, lol :P Ale też nie czuję się przez to gorsza.

Poza tym to kwestia gustu :) Niektórzy wolą kolorowe kamienie :)

Nawet by mi do głowy nie przyszło, żeby pokazywać chłopakowi, który pierścionek byłby odpowiedni. Bo bym się wahała patrząc na cenę, czy nie za drogi :P

Swoją drogą faceci, których nie stać na diamenty też chcą się oświadczyć :) A dla niektórych to wspomniane "śmieszne" 800zł to może być dużo.

Mam pierścionek z małego jubilera i nigdzie nie widziałam drugiego takiego :)
 
 
Yaśmina 

Dołączyła: 21 Gru 2014
Posty: 35
Skąd: Łeczyca
Wysłany: Nie Gru 21, 2014 11:32 am   

Dajecie spokój z tym " nie wypada ":)
 
 
kajab 
Firma

Dołączyła: 21 Gru 2015
Posty: 9
Skąd: Sopot
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Gru 21, 2015 1:18 pm   

hej, trudne zadanie ;) kolor piersciona musi byc dobrany pod typ urody, co nie jest latwe, najprosciej ocenisz jesli przeanalizujesz czy wybiera cieple czy chlodne kolory ubran ;)

usunięta reklama z podpisu. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Gru 21, 2015 1:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 26, 2015 9:52 am   

A ja mam swojego sprawdzonego jubilera i tam zawsze kupujemy:) W sieciówkach jest dużo drożej bo kupując tam coś musisz opłacić ich salon, Anję Rubik na plakatach itd., a panie tak naprawdę średnio się znają na tym wszystkim... Za to prywatny jubiler ma taniej, wie co robi i potrafi o tym opowiadać godzinami, a poza tym uważam, że trzeba wspierać polskich rzemieślników :)
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl