Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze zwierzaki
Autor Wiadomość
@ice 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 45
Dołączył: 08 Paź 2003
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 10:35 pm   

A oto i nasze "prosie" :)

4a.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 427 raz(y) 56.8 KB

3a.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 372 raz(y) 60.19 KB

_________________

Admin czuwa, Admin radzi , Admin NIGDY Was nie zdradzi :)
Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki - to nic nie boli.
Lekcja używania opcji szukaj
 
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 11:03 pm   

ice napisał/a:
A oto i nasze "prosie" :)


Ja tez miałam :) one są słodkie i bardzo Kochane, ale potrzebują badzo dużo zainteresowania i opieki
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
Hanka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Wrz 2004
Posty: 4
Skąd: bydgoszcz
Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 3:11 pm   

no to ja mam najwięcej :D
1.piesek bokserek(biały) o imieniu Bonzo na teraz 14 miresięcy i waży ok 30 kg. uwielbia się bawić i wycierac swoją mordkę po jedzeniu w moje spodnie
2. 2 koszatniczki- Kasia i Kaja. Kasia ma 3 lata Kaja ponad miesiąc. uwielbiają się do siebie tulić
3. chomik- Szopen- biało-czarny potworek, niestety juz dziadzio bo mamy go od grudnia zeszłego roku(ma ok 12 miesięcy) o chomiczki długo niezyją
4. 2 akwaria w jednym
-skalary- Jangcy i Huanho
-gurami-2
-Załobniczki
-danio-3
-razboty klinowe-5
-złote rybki- złotówka i czaruś
w drugim ok. 40 malutkich molinezji

a w planach jeszcze jeden piesio(też z molosowatych)
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 5:39 pm   

Hanka napisał/a:
no to ja mam najwięcej :D
1.piesek bokserek(biały) o imieniu Bonzo na teraz 14 miresięcy i waży ok 30 kg. uwielbia się bawić i wycierac swoją mordkę po jedzeniu w moje spodnie
2. 2 koszatniczki- Kasia i Kaja. Kasia ma 3 lata Kaja ponad miesiąc. uwielbiają się do siebie tulić
3. chomik- Szopen- biało-czarny potworek, niestety juz dziadzio bo mamy go od grudnia zeszłego roku(ma ok 12 miesięcy) o chomiczki długo niezyją
4. 2 akwaria w jednym
-skalary- Jangcy i Huanho
-gurami-2
-Załobniczki
-danio-3
-razboty klinowe-5
-złote rybki- złotówka i czaruś
w drugim ok. 40 malutkich molinezji

a w planach jeszcze jeden piesio(też z molosowatych)


Haniu nie mów hop :) Ja kiedyś miałam chomika, świnkę morską, 2 parugi, różowego szczura, rybki, 3 psy i kotka :) a na podwórku 21 małych królików, bo mój brt pasjonował się ich hodowlą
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
tynencia 


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 39
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 10:22 pm   

mam dwa żółwie wodne, mnóstwo rybek i............ młodszą siostrę
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 11, 2004 1:57 am   

Pisałam już że nie mam żadnego zwierzaka w domu, ale za to mogę się pochwalić inwentarzem w pracy. :) Bo doszły mnie ostatnio nowe obowiązki - właśnie opieka nad zwierzątkami. :lol:
Wszystkie dostaliśmy w spadku i żal było oddać czy cokolwiek innego złego zrobić, więc spadły na naszą głowę:
1. 3-letni wielki wilczur
2. ogromne akwarium, a w nim: 13 welonów (było 50, ale niektóre nie przetrzymały podróży, inne ospy, a inne jeszcze tłoku w akwarium), 15 neonek czarnych, 8 neonek niebieskich (2 się gdzieś zapodziały :roll: ) i 2 glonojady.

Tak więc jak przychodzę do pracy (biurowej) to najpierw trzeba oporządzić gospodarstwo :lol: , a jeszcze mamy dyżury kto karmi zwierzątka w weekend. :) Ale jest fajnie, bo z pieskiem zawsze można się pobawić na świeżym powietrzu i oderwać się na ten od pracy. 8)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
@ice 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 45
Dołączył: 08 Paź 2003
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 12, 2004 7:44 pm   

Jak widac na zalaczonym obrazku ( avatar kryszki ) - ze zwierzatkami to na sie bawic potrafi :P

P.S. Biedna zabka :P

zabka.jpg
Jak kryszka potrafi bawic sie ze zwierzatkami :)
Pobierz Plik ściągnięto 426 raz(y) 5.45 KB

_________________

Admin czuwa, Admin radzi , Admin NIGDY Was nie zdradzi :)
Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki - to nic nie boli.
Lekcja używania opcji szukaj
 
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 12, 2004 7:49 pm   

A ja właśnie nabyłam nowe zwierzątko - kotka. Ale został jeszce jeden do wzięcia czy ktoś z was nie ma ochoty na malutkiego czarnego kotka.
 
 
suhotnikowa 


Wiek: 43
Dołączyła: 08 Cze 2004
Posty: 97
Skąd: Lubin
Wysłany: Nie Wrz 12, 2004 10:37 pm   

Mieszkamy w bloku i Moja Mamusia uważa, że piesek czy kotek do bloku się nie nadają :roll: :cry: Jak byłam mała strasznie chciałam mieć jakieś zwierzątko, i raz nawet przyniosłam białe myszki do domu, hihi, ale szybko je musiałam oddać :roll: :roll:
Jakiś rok temu mój braciszek przyniósł do domu...uwaga-pająka ptasznika, brrrrrrrr.... Wabi się Napoleon i sobie generalnie całymi dniami śpi w takim plastikowym przezroczystym pudełku (specjalnie kupione, przeznaczone dla pająków)...lubi się wygrzewać jak jest ciepełko...Ja tam mam wstręt do pająków, boję się ich :( ale ten wiem, że jest w klatce i wiem, że nic nam nie zrobi :wink: :D :lol: :lol:
_________________
13.08.2005 :) :):)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 13, 2004 12:56 am   

ice napisał/a:
P.S. Biedna zabka :P

Dobra, dobra, pogadamy jak twój potomek będzie męczył różne zwierzątka, m.in. takie plastikowe. :wink:

A, i jeszcze jedno - TO NIE JEST ?ABKA!! To jest smok - wielki, ogromny, ujarzmiony smok!! :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Wrz 13, 2004 12:22 pm   

Kryszka - pogromca smoków! :lol: :lol: :lol:

Dagmaro, gratuluję nowego zwierzaka. :) Koty są świetne! :graba:

Ice, widzę, że obyło się bez skanowania świnki, jak kiedyś planowałeś. :wink:
_________________
 
 
@ice 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 45
Dołączył: 08 Paź 2003
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 16, 2004 10:31 pm   

Kryszka - jakis karlowaty ten smok :P

Asiek - ano obylo sie .... raz ze mialem aparat od znajomych ... dwa ... jakos nie moglem ostatnio skanera zainstalowac :P
_________________

Admin czuwa, Admin radzi , Admin NIGDY Was nie zdradzi :)
Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki - to nic nie boli.
Lekcja używania opcji szukaj
 
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pią Wrz 17, 2004 1:00 pm   

Mój mały łobuz miał przedwczoraj kolege Wyglądali tak... :mrgreen:



PDRM1267.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 350 raz(y) 49.39 KB

_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pią Wrz 17, 2004 1:01 pm   

i tak :)


PDRM1253.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 354 raz(y) 55.97 KB

_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Sro Wrz 22, 2004 2:13 pm   

A to kolejna porcja kota Behemota, który teraz jest już dostojnym tygryskiem a te zdjęcia przedstawiają jego szczecnięcą naturę. No i oczywiście mamusię - Bertę.

http://upload.miau.pl/25845.jpg
http://upload.miau.pl/25846.jpg
http://upload.miau.pl/25847.jpg
http://upload.miau.pl/25848.jpg
http://upload.miau.pl/25849.jpg
http://upload.miau.pl/25850.jpg


Od tygodnia mamy 3 kotecka. Burczymuszkę. Ktoś nam go podrzucil do ogródka a ja nie znalazłam nikogo godnego zaopiekowania się tą kochaną istotką. Jest przemilaśmy, przytulaśny, mruczący, pręgowany z białymi lapkami, brzuszkiem i różowym noskiem.



Może ktoś...... by chciał?? Bo teściowa kategorycznie nie chce go widzieć :( A zanim my się przeniesiemy na swoje to zagdera się na smierć.



A wiecie o jakim psie marzę?? O Labradorze Golden Retriver..... Królestwo za takiego psa!!
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Sro Wrz 22, 2004 8:02 pm   

Kiwax a może chcesz też moje 4 kotki? :lol:
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 22, 2004 8:58 pm   

Kiwax napisał/a:


A wiecie o jakim psie marzę?? O Labradorze Golden Retriver..... Królestwo za takiego psa!!


Piesie przymilne, ale ja nie lubie tej rasy. Straszna moda na nia zapanowala ostatnio, wiekszosc moich znajomych pokupowala wiec troche sie naogladalam zachowan tych pieskow. Zdecydowanie nie dla mnie.

Zdjecie kociaka w popielnicy jest the best :!:
 
 
 
sękuś 

Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 23, 2004 4:30 pm   

Ja mam w domu dwa kotki, dużego kocura Maciusia i małą roczną kotkę niewiadomej rasy - Misię.Maciuś jest moim "znaleziskiem", a Misia kotkiem mojego brata.
Uwielbiam obydwa ale mojego kocurka bardziej, bo jest taki milutki i cieplutki, no i uwielbia się przytulać, taka przylepa.

PIC00002.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 270 raz(y) 38.45 KB

 
 
sękuś 

Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 23, 2004 4:31 pm   

a to Misia

PIC00001.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 262 raz(y) 35.85 KB

 
 
sękuś 

Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 23, 2004 4:33 pm   

a to jak zdjęcia jak się bawią....

PIC00011.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 254 raz(y) 63.54 KB

 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Czw Wrz 23, 2004 9:13 pm   

Cudoooooowne. Uwielbiam koty!!!!!! One sa przecudne. Gratuluję takiej menażerii !! :D
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Wrz 23, 2004 9:23 pm   

Sękuś, ta twoja Misia to jakaś bardzo rasowa jest. :wink: Niebieskie oczy i taka "rasowa" sierść. :)
Oba są świetne! :graba: Aż mi się zatęskniło do Milusia. :( Ale zobaczę go i "wymiętoszę" w październiku. :mrgreen:

Asiek kociara :pokemon:

P.S. Kasiu21, Kiwax - Wasze zwierzaki też są superowe (jak mówiło się za moich nastoletnich lat :mrgreen: )!
_________________
 
 
sękuś 

Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 24, 2004 11:51 am   

Misia jest podobno rasowa, ale lekarz nie potrafi dokładnie określić rasy.Od właściciela się niestety nie dowiemy, bo nawet go nie znamy.Misia trafiła do nas naprawdę w przedziwny sposób.Była jednym z wielu kotów przemycanych prze polsko - rosyjską granicę.Ten kretyn co ją przemycał miał w reklamówce 50-60 kotów.Wyobrażacie sobie - w reklamówce takie małe kotki w liczbie 60? Niestety jak go celnicy go złapali to część tych malutkich kotków juz zdechła, przeżyło tylko ze dwadzieścia, w tym Misia.Te kotki co przeżyły zostały zawiezione do weterynarza a ten przywiózł je do Łodzi, bo akurat stąd pochodzi.Porozdawał wszystkie kotki po różnych lekarzach, bo wszystkie były chore, miały zapalenie płuc i inne infekcje.Leczyły się jeszcze z miesiąc.Ja wypatrzyłam Misię u mojego lekarza weterynarza, jak ją zobaczyłam to bardzo, ale to bardzo chciałam ją mieć.Niestety mama nie chciała się zgodzić na następnego kota, więc namówiłam brata na zakup.No i się udało.Mój brat często wyjeżdża więc w ten sposób Misia zaczęła u nas często bywać.A że bardzo polubiła sie z Maciusiem to została.Zresztą mama też się w niej zakochała.No i teraz są dwa urwisy u nas w domu.
Ale jakoś nie mogę zrozumieć jak ten facet tak mógł przewozić te koty, co to się nie robi dla pieniędzy....
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 25, 2004 2:18 am   

Jeśli ktoś lubi próbki i ma małego pupila to TUTAJ można dostać właśnie taką próbkę-reklamówkę. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Sro Wrz 29, 2004 9:56 pm   

Sękuś, Misia może być potomkiem kotów syberyjskich, które charakteryzują się właśnie takim stalowoszarym umaszczeniem. Wiem, że jest też odmiana syjamów własnie z takim podobnym umaszczeniem. Ale aż tak bardzo się nie znam. Jeśli chcesz mogę podać Ci namiar na typowo kocie forum - tam na bank znajdzie się ktoś, kto powie ci co to za raza :)

A kiciaka jest przecudowna.


Powiem jeszcze, że 3 kitek się zadomowił, zmężniał i zaokrąglił mu się brzusio czyli ma się dobrze. Zostało mi jeszcze kilka fotek w aparacie, więc zrobię małą sesyjkę maluchowi i pokażę Wam tego rozbójnika :)
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Sro Wrz 29, 2004 10:08 pm   

suhotnikowa napisał/a:
Jakiś rok temu mój braciszek przyniósł do domu...uwaga-pająka ptasznika, brrrrrrrr....



Jeżyku, wystawiłabym brata razem z pająkiem z domu. Albo sama siebie bym wystawiła. Boję się pająków jak mało czego. I chociaż ostatnio (w niedzielę) byłam NA WŁASNE ?YCZENIE na wystawie pająków nie zmienia to faktu, że dla pająków, niezależnie od ich wielkości kategoryczne NIE. Dobrze, że na wystawie byłam z Marcinem - miałam się za kogo chować. No cóż, jak ktoś jest masochistą to robi takie głupie rzeczy.... Pająki, brrrrrrrrrrrr :shotgun:
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Sro Wrz 29, 2004 10:22 pm   

Ptasznika miała w domu brat mojej koleżanki, ale ten pewnego dnia uciekł. I co się stało??Moja koleżanka z mama na miesiąc wyprowadziiły się z domu. Ja mam arachnofobie, wiec takie zwierzaczki nie wchodzą w grę
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2004 1:25 am   

A oto mój firmowy psiak:

Pies.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 216 raz(y) 27.85 KB

_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2004 1:44 am   

Kryszko, piekny ten pies, czy to rasowy owczarek :?:
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2004 1:52 am   

Kupiony z hodowli po rasowcach, ale on nie ma papierów, bo był przeznaczony do stróżowania a nie na wystawy.
Ma 3 lata i bardzo lubi się bawić. :D Za to nie umie chodzić na smyczy, wręcz się czołga, a nie chodzi. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2004 2:15 am   

Kryszka piesek piekny:) muśle ze ostatni z miotu dlatego bez papierów. ja mam dylemat briard czy owczarek alzacki bo na styczen szykuje sie do zalupu:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2004 11:16 am   

Juz nie raz sie przekonalam, ze papier niewazny, liczy sie serce zwierzaka. Uwielbiam owczarki niemieckie za ich ponadprzecietna madrosc i inteligencje.
 
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Czw Wrz 30, 2004 1:02 pm   

Kryszko, powiem tak - jeśli chcielibyście się pozbyć zwierzaków (rybki, piesio) to może mogłabym pomóc. Po przeprowadzce chcielibyśmy wziąć psa. A ja bardzo ale to bardzo chciałabym mieć akwarium (bardzo mnie uspokaja patrzenie na rybki i mogę to robić godzinami :D ). Jeżeli zwierzaki u Ciebie w firmie są nieplanowane i chcielibyście się ich pozbyć - moglibyśmy się jakoś dogadać :)
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Agniesia 


Dołączyła: 28 Wrz 2004
Posty: 77
Skąd: Lubin
Wysłany: Czw Wrz 30, 2004 9:26 pm   

Moje zwierzaczki są śliczne - jak jutro będę przy innym kompie to dołącze zdjęcia
Batman - jest mojej siostry. (Batman też była kobietą - to sunia)
Kuli juz nie ma - ale tęsknię za nią.

Teraz chce yorka miniaturkę - sunię. Najlepiej nazwę ją Barbi - jak będzie bląd, lub Niunia jak będzie ciemna. Mój Boy mówi, żebym wzięła blondyne i potem dokupiła pieska ciemnego i nazwała go Ken.
_________________
Kocham Krzysia ;P
Nasz dzień: 16 lipca 2005
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2004 10:42 pm   

Kiwax napisał/a:
Kryszko, powiem tak - jeśli chcielibyście się pozbyć zwierzaków (rybki, piesio) to może mogłabym pomóc.

Dzięki Kiwax, będę pamiętać. :) Na razie z nami są, bo mamy warunki, ale jeśli właściciel sprzeda kamienicę i będziemy się przeprowadzać możemy nie znaleźć miejsce na zwierzaki.
Aha, uprzedzam lojalnie: akwarium jest szerokie na 2m. :mrgreen:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agniesia 


Dołączyła: 28 Wrz 2004
Posty: 77
Skąd: Lubin
Wysłany: Pon Paź 04, 2004 12:14 pm   

A to moje małe szczęścia ;D

Batman - też była kobietą ;D (pies)
Psiku - zwana inaczej Kluska lub Pyzą (kotka)

foto.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 359 raz(y) 36.58 KB

_________________
Kocham Krzysia ;P
Nasz dzień: 16 lipca 2005
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Pon Paź 04, 2004 5:50 pm   

Batman jest po prostu extra - ktoś świetnie wycelował z tym imieniem

Ale się uśmiałam. Super psina!!!!!! :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Agniesia 


Dołączyła: 28 Wrz 2004
Posty: 77
Skąd: Lubin
Wysłany: Wto Paź 05, 2004 1:52 pm   

Kiwax - jak moja siostra przyniosła Batmana do domu i wtedy był on bezimienny.... To pierwsze co nam do głowy przyszło jak te uszka zobaczyliśmy -BATMAN, był tylko jeden problem Btman to męskie imie, więc mama chciała nazwać ją Mucha. No ale jak zauważyłaś - tylko to imię odzwierciedla te uszy ;D
_________________
Kocham Krzysia ;P
Nasz dzień: 16 lipca 2005
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Sro Paź 06, 2004 12:28 pm   

Agniesiu - naprawdę lepiej nie mogliście trafic z imieniem :)


A poniżej moje dwa kocurki. W tym nasz kochany znajduś - Franek!

Behemot zapatrzony w okno (no prawie...)

http://upload.miau.pl/27474.jpg

Behemot i Franuś

http://upload.miau.pl/27475.jpg
http://upload.miau.pl/27477.jpg

Franek konsumuje

http://upload.miau.pl/27476.jpg
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Agniesia 


Dołączyła: 28 Wrz 2004
Posty: 77
Skąd: Lubin
Wysłany: Pon Paź 11, 2004 11:35 pm   

Kiwax - fajne kociaki. Tylko dlaczego ten twój kiciuś zamiast jeść patrzył się w obiektyw?
_________________
Kocham Krzysia ;P
Nasz dzień: 16 lipca 2005
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Wto Paź 12, 2004 12:51 pm   

Bo go zawołałam a on zawsze reaguje jak się go woła. Jest kochany!
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
AgnieszkaG. 

Wiek: 46
Dołączyła: 21 Lip 2004
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 21, 2004 11:36 am   

Kasia21 - superasik jest twój psiuńcio (moja teściowa o takim marzy, ale na razie ma kotka)
_________________
od 18.09.2004r. szczęśliwa żonka
 
 
AgnieszkaG. 

Wiek: 46
Dołączyła: 21 Lip 2004
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 21, 2004 11:54 am   

Moje słodkie maleństwo jak miało 7 tyg wyglądało tak:

mordka.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 320 raz(y) 95.99 KB

_________________
od 18.09.2004r. szczęśliwa żonka
 
 
AgnieszkaG. 

Wiek: 46
Dołączyła: 21 Lip 2004
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 21, 2004 11:55 am   

Teraz ma ponad 2 lata i wygląda tak:

mordka2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 338 raz(y) 79.77 KB

_________________
od 18.09.2004r. szczęśliwa żonka
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 21, 2004 12:16 pm   

AgnieszkaG, ale wyrosl psiak :!: To moja ulubiona rasa, moze kiedys jak bede miala duzy dom i duzo czasu to zdecyduje sie na takiego.
 
 
 
Agniesia 


Dołączyła: 28 Wrz 2004
Posty: 77
Skąd: Lubin
Wysłany: Sob Paź 23, 2004 10:07 pm   

AgnieszkaG a ile to twoje maleństwo je...

Mój je pewnie tyle przez miesiąc co twój na jeden obiad. Tego strasznie się właśnie obawiam, bo mój Men chce takie maleństwo mieć. Ja go namawiam strasznie na Yorka. Chcę takiego malutkiego slicznego pieska co wiąże się mu kokardki - już nawet mam imię: Barbi ;D

A może wiecie, może ktoś ma chodowle i chce sprzedać mi suczkę Yorka z rodowodem.
_________________
Kocham Krzysia ;P
Nasz dzień: 16 lipca 2005
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Sob Paź 23, 2004 10:20 pm   

Agniesiu najlepiej kup sobie i postaw goprzed faktem :D ja tak zrobiłam i teraz wcale nie żałuję (choć to trochę nie fai) Mój mąz uwielba Scrapka. Najpierw chciał pitbula, ale teraz pytaczy możemy mieć jeszcze jednego yorka :D



scrappy.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 326 raz(y) 41.48 KB

_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 12:41 am   

Agniesia :graba: , ja marze jak nie o owczarku niemieckim to chociaz bardziej realne o yorku :mrgreen: , wlasnie z kokardkami, specjalna torebeczka do noszenia i czerwona smycza. Znajoma ma parke, pies wabi sie Killer :mrgreen: i moze sie skusze na jednego, tylko nie wiem jak Pucek zareaguje :roll:
A dzis jeden taki york odgryzl by mi reke, gdyby nie szyba w samochodzie, a tak slodko wygladal :twisted:
 
 
 
AgnieszkaG. 

Wiek: 46
Dołączyła: 21 Lip 2004
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 26, 2004 9:26 am   

Magdzia napisał/a:
AgnieszkaG, ale wyrosl psiak :!: To moja ulubiona rasa, moze kiedys jak bede miala duzy dom i duzo czasu to zdecyduje sie na takiego.


Hmmm jeśli będziesz miała ten duży dom w przyszłym roku to może odsprzedam ci szczeniaczka po mojej suczce (zamierzam w przyszłym roku ją dopóścić z ładnym rodowodowym psem).
_________________
od 18.09.2004r. szczęśliwa żonka
 
 
AgnieszkaG. 

Wiek: 46
Dołączyła: 21 Lip 2004
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 26, 2004 9:53 am   

Agniesia napisał/a:
AgnieszkaG a ile to twoje maleństwo je...

Mój je pewnie tyle przez miesiąc co twój na jeden obiad. Tego strasznie się właśnie obawiam, bo mój Men chce takie maleństwo mieć. Ja go namawiam strasznie na Yorka. Chcę takiego malutkiego slicznego pieska co wiąże się mu kokardki - już nawet mam imię: Barbi ;D


Moje "maleństwo" zwykle jada 2x dziennie. Na jeden dzień gotuję jej np 3/4 kg ryżu + odpowiednie proporcje dodatków (warzywa, mięso, sery białe, ryba gotowana).
Przyznam ci szczerze, że też chciałam yorka ale że teraz nastały bardzo niepewne i niebezpieczne czasy kupiłam psa budzącego większy respekt i teraz mijając po drodze podejrzane typy idę pewnie i bez obaw że mnie zaczepią (najchętniej wzjęłabym jeszcze dodatkowo yorka do przytulania, ale mam trochę za małe mieszkanko na 2 psy i moja suczka raczej teraz by kolejnego psa nie zaakceptowała)
_________________
od 18.09.2004r. szczęśliwa żonka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl