Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Mac-erson
Pon Wrz 15, 2014 1:12 pm
Sala MALAGA
Autor Wiadomość
Enzeru 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 28, 2014 8:42 am   

Witam.
12.07.2014 mieliśmy przyjemność świętować nasze zaślubiny na weselu w tej sali i chciałbym podzielić się swoją opinią na jej temat.
Wesele mieliśmy na ok 100 osób i nie było problemu z wielkością parkietu czy ilością miejsc przy stole - jeszcze by się trochę zmieściło :)
Co do jedzenia to mogę się wypowiedzieć tylko na temat głównych dań, tortu i ciast (na przystawki nie miałem po prostu czasu :D )
Dania główne pyszne i świetnie przyrządzone.
Ciasta bardzo smaczne i świeże - bardzo niewiele zostało :)
Tort pyszny - wybraliśmy opcję cherry i nie żałujemy!
Od gości wiem,że inne dodatki również były bardzo dobre. Wiejski stół też bardzo dobrze wyposażony - kwaśnica, smalczyk, wiejskie kiełbasy, kaszanka itp. oraz ogromna szynka z nogą!
Sala jest klimatyzowana w odpowiednim stopniu - istnieje możliwość wyłączenia klimy nad stołami jeśli komuś za bardzo wieje i pozostawienia niezależnego nadmuchu na parkiet co u nas się przydało ;)
Obsługa bardzo pomocna i profesjonalna - nie trzeba było się dopraszać o nic dwa razy, mimo że kawa i herbata była na stoliku z ciastami i każdy mógł sobie samemu poradzić to i tak pytali co chwilkę czy może kawkę albo herbatę- mała rzecz a cieszy.
Co do właścicielki to bardzo nam pomogła modyfikując (za naszą zgodą) kilka naszych pomysłów - czasem warto posłuchać kogoś z większym doświadczeniem jeśli nawet moja żona to przyznała to już coś znaczy :mrgreen:
Dodam tylko,ze po zakończonej zabawie spakowano nam wszystko co pozostało - łącznie z nogą z szynką (!) i przechowano w chłodni do rana abyśmy mogli na spokojnie zabrać po krótkim odpoczynku.
Z naszej strony wszystko było Tip Top i możemy tylko polecić!
Michał i Ewa Nowak
 
 
gośćweselny123 

Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 07, 2014 4:42 pm   też byłam w namiocie

Również byłam w ostatnią sobotę na weselu w MALADZE - namiot.
Moje wrażenia są zupełnie inne.
- było gorąco, owszem, ale bez przesady;
- jedzenia mało? jakoś nie zauważyłam;
- słodki stół: były trzy rodzaje ciasta (a nie dwa, jak napisał poprzednik), + babeczki, + deser z galaretek - wszystko przepyszne /innych rzeczy nie jadłam, więc nie pamiętam, co jeszcze było/;
- wiejski stół: znalazło się na nim to, co być powinno: szynka, kaszanka, wiejska kiełbasa (z białym nalotem, i owszem /sól/, ale pleśń? jaka pleśń? trzeba najpierw założyć sobie okulary, jak się ma słaby wzrok), ogóry no i bimberek - czy coś więcej potrzeba?;
- no i tort - normalnie niebo w gębie;
- że kelnerzy nie przykładali się do swoich obowiązków? bzdura - na bieżąco wymieniali dzbanki z napojami niegazowanymi oraz butelki z napojami gazowanymi - ani raz nie musiałam ich o to prosić, a piło się tego dnia bardzo dużo, bo jak wiadomo był masakryczny upał;
- bardzo pomysłowo i ładnie urządzony teren przed salą (dużo ławek wśród zieleni);
- duże /i czyste do końca/ toalety.
Więc nie rozumiem poprzednika - może byliśmy na dwóch różnych weselach?
PS. Orkiestra rzeczywiście fajna /jak dla mnie ciut za głośno/, ale to kapela nie przypisana do tej sali;
PS 2 Ogólne wrażenie naprawdę dobre :)
Ostatnio zmieniony przez gośćweselny123 Czw Sie 07, 2014 4:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
konkret42 

Wiek: 56
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 35
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 07, 2014 6:38 pm   

Wątek o tej sali zawiera chyba co drugą wypowiedź pisaną przez samych właścicieli :(
Zawsze te pozytywne są z jednym postem :)
Cóż, walka o rynek - moderatorzy w tym wypadku nie reagują ...
_________________
Tomek
 
 
gośćweselny123 

Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 07, 2014 7:14 pm   

Ja akurat faktycznie byłam gościem, kto nie wierzy - jego rzecz.
Wyraziłam swoją opinię po udanej zabawie - mam do tego prawo.
Pozdrawiam.
PS. Z tego co wiem, moja opinia nie jest odosobniona, inni goście (z którymi wymienialiśmy się po weselu wrażeniami) również są zadowoleni :)
 
 
klotylda 

Dołączyła: 19 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: stąd
Wysłany: Pią Sie 08, 2014 12:48 am   

Ja niestety również jestem na nie. Sala bardzo mi się podobała, chociaż dosyć droga. Jednak liczba niedociągnięć powoduje, że nie mogę jej polecić.
1) dowiadujemy się, że sala jest na 130-150 osób, w zależności od tego czy stoły okrągłe czy prostokątne. Po czym się okazuje, że nie ma opcji stoły tylko okrągłe! Macie wizje, wiecie, że robią stoły okrągłe, wszystko już zaklepane, tuż przed weselem macie wybrać ustawienie stołów a tu taki psikus.
2)w tamtym roku była promocja: dekoracja z żywych kwiatów gratis. Tylko jakby ktoś przed weselem nie zajrzał na salę to by jej nie było... a właścicielka zdziwiona "a tak jest brzydko?"
3) wystawia paskudną dekorację ze sztucznych kwiatów i na prośbę przed weselem, żeby to zniknęło "ale ja nie mam co z tym zrobić"
4) za usługodawców płaci się 80%, ale np. dlatego, że oni nie dostają niektórych rzeczy, np. coli...
5) jeden z foteli dla pana młodego miał urwane oparcie...
6) nie pozwolili zatrzymać się przed salą usługodawcom, żeby wypakowali sprzęt, NIE, muszą stanąć poza bramą i tachać wszystko.
7) kredens na wiejski stół musi zostać. na początku mówisz, że nie chcesz wiejskiego stołu. ok. potem okazuje się: nie chcesz wiejskiego stołu? kredens będzie stał pusty, nie da się go przesunąć.

na plus:
1) jedzenie smaczne, ale raczej w optymalnych ilościach, nie zostaje go dużo po weselu
2) klimatyzacja działa
3) parkiet - ale jak goście tańczący, to tak do 100 osób, nie wiem jak oni tam upychają 150.

Przykre, że zawierzasz ludziom tak ważny dzień, a oni właściwie z własnej woli tyle psują.
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Wrz 07, 2014 9:54 pm   

konkret42 napisał/a:

Cóż, walka o rynek - moderatorzy w tym wypadku nie reagują ...

Reagowałam jak był ewidentny spam (odsyłam stronę wcześniej...). Natomiast gdy brak dowodów to nie będę usuwać postów tylko dlatego, że pisze je osoba z jednym postem (zarówno ta "zachwycona", jak i ta "zdegustowana").
Myślę, że forumowicze swój rozum mają i sami potrafią wyselekcjonować wypowiedzi, które są wiarygodne, a które nie. :roll: Trochę wiary w rozsądek ludzi.
_________________
 
 
MALAGA SALA 
Firma

Dołączyła: 27 Cze 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 10, 2014 4:22 pm   

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów,

Kłania się Wam Monika Gręda właścicielka Centrum Malaga.
Na wstępie chcę przeprosić wszystkie Pary, które nie były w pełni zadowolone z naszych usług.
Przykro jest nam, że nie spełniliśmy w pełni oczekiwań w ważnych momentach Waszego życia.
Za błędy i niedomówienia, niezadowolonych klientów serdecznie przepraszamy.
Chcę zapewnić iż zależy nam na tym aby Państwa przyjęcia były udane i abyście Państwo byli zadowoleni.
Zarazem jestem wdzięczna za wszystkie opinie pozytywne jak i negatywne ponieważ pozwalają one nam, podnosić jakość świadczonych usług.
Ze swojej strony mogę zapewnić iż wszelkie uwagi są przez nas bardzo wnikliwie analizowane i wyciągane wnioski.
Każde przyjęcie przygotowywane jest ze szczególną troską mając na uwadze iż jest to jeden z najważniejszych dni w Państwa życiu.
Dokładamy wszelkich starań w przygotowaniu potraw aby były smaczne i świeże jak również dbamy o wystrój Sali.
Pragniemy aby Państwa przyjęcie było wyjątkowe.

Ubolewamy nad faktem iż 10 - tki zadowolonych klientów nie mają czasu napisać swoich pozytywnych opinii.
Dowodem na to niech będą opinie wystawione przez osoby, które organizowały u nas swoje przyjęcia,
zawarte w Pamiątkowej Księdze Gości znajdującej się na w Centrum Bankietowym Malaga.
Pozwolę sobie zacytować tylko kilka opinii gdyż wszystkich nie sposób zamieścić.
Zainteresowanych serdecznie zapraszam do odwiedzenia Sali i obejrzenia Księgi Gości!

Z poważaniem
Monika Gręda

Cytaty z Księgi Gości:


„Serdeczne podziękowania za cudowne wesele!
Malaga Country Club najpiękniejsze miejsce na świecie!
Cudna obsługa pyszne jedzenie, przepiękna sala!
Dziękujemy „
Karolina i Piotr
06.09.2014


„Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem sali i obsługi.
Chyba nie mogliśmy lepiej trafić miejsca i ludzi, w którym zorganizowaliśmy najważniejszy dzień w naszym życiu.
Mamy nadzieję że przy kolejnej ważnej dla nas okazji spotkamy się, tym razem w zmienionym składzie.
Jeszcze raz ogromne
PODZIĘKOWANIA!!!”
Kasia i Kamil
06.09.2014


„Serdeczne podziękowania za idealną obsługę, pyszne jedzenie i wspaniałą organizacje naszego Święta”
Paulina i Grzegorz
30.08.2014


„Bardzo dziękujemy za wspaniałe przygotowanie najpiękniejszego dnia w Naszym życiu.
Dzięki wam mamy piękne wspomnienia do końca życia.
Jeszcze raz z całego serca dziękujemy”
Izabella i Kamil
23.08.2014


„Dziękujemy serdecznie za niezapomniane chwile.
Impreza w 100 % cudowna, wszystko było tak jak chcieliśmy.
Polecamy z całego serca”
Justyna i Michał
16.08.2014


„Z całego serca dziękujemy za miłą i profesjonalną obsługę, przepyszne jedzenie oraz perfekcyjną organizację.
Goście byli zadowoleni. Będziemy polecać wszystkim Salę Bankietową Malaga.”
Agnieszka i Robert
13.08.2014


„Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie wspaniałego wesela i poprawin.
Goście bawili się super,
jedzenie pyszne i świeże,
obsługa przemiła.
Będziemy polecać na przyszłość to miejsce.
Serdecznie dziękujemy,”
Karolina i Łukasz
09.08.2014


„Bardzo smaczne jedzenie, udane wesele, goście bawili się super:)
Dziękujemy,”
Angelika i Łukasz
02.08.2014


„Bardzo udane wesele.
Przepyszne polskie jedzenie, wszyscy goście zachwalali.
Przepiękne miejsce, sala wszyscy byli zachwyceni.
Serdecznie polecam.”
Stanisław i Karolina
26.07.2014


„Dziękujemy serdecznie za organizację super wesele !!
Joanna i Tomek
12.07.2014


„Serdecznie podziękowania za niezapomniany najważniejszy dla NAS wieczór.
Pyszne jedzenie, niezawodna obsługa !”
Dziękujemy,
Ewa i Michał
12.07.2014


„Serdecznie dziękujemy za organizację Naszego najpiękniejszego dnia w życia - Naszego Śluby !
Zabawa była super i jedzenie też !”
Magdalena i Krzysztof
06.07.2014


„Serdecznie dziękujemy za organizację najpiękniejszego dnia w Naszym życiu.
Było cudownie !”
Anna i Krzysztof
28.06.2014


„Bardzo dziękujemy za " SUPER WESELE " za Nasz Najcudowniejszy Wieczór.
p.s. tylko trochę za krótko.............: ( „
Justyna i Michał
21.06.2014

„Młodzi zadowoleni: )
Dziękujemy pięknie za niesamowity " Nasz " najpiękniejszy dzień : )”
Asia i Piotrek
21.06.2014


„Bardzo serdecznie dziękujemy za zorganizowanie cudownego wesela.
Dzięki Państwu nigdy nie zapomnimy tej jedynej wyjątkowej nocy w naszym"Nowym Życiu"”
Anna i Michał
26.04.2014


„Bardzo gorąco dziękujemy za tak wspaniałe zorganizowane wesele.
Wszystko było profesjonalnie przygotowane, począwszy od sali, po jedzenie i obsługę. Polecamy z czystym sumieniem.”
Malwina i Łukasz


„Miło będzie wspominać wspólne chwile spędzone w Malaga Country Club.
Serdecznie dziękujemy za profesjonalną obsługę i stworzenie ciepłej atmosfery, piękny wystrój. „
Nowożeńcy Ania i Zbyszko


„Bardzo Droga Pani Moniko!
Serdecznie dziękujemy za wspaniałą organizację przyjęcia weselnego!
Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pani pomoc, serdeczność, wyrozumiałość i pełen profesjonalizm.
Bardzo cieszymy się, że nasze przyjęcie weselne odbyło się w tym miejscu!!! W imieniu własnym, rodziców, i gości serdecznie dziękujemy!”
Wiola i Łukasz


„Dziękujemy za zorganizowanie udanego przyjęcia weselnego, smacznych potraw, miłą obsługę.”
Marta i Maciej


Wpisów i wypowiedzi na temat przyjęć organizowanych w naszym lokalu posiadamy znacznie więcej. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia Sali i obejrzenia Księgi Gości.
_________________
Malaga Sala
 
 
Sławczens 

Dołączył: 09 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 10, 2014 7:36 pm   

Jeśli istnieje taka Księga Gości to czemu jej nie widzieliśmy? Książkę można kupić samemu i dać znajomym by wpisali....
Na pewno na drugim weselu, które było tego samego dnia co nasze, było lepiej, gdyż w końcu od nich kelnerzy zabierali kluski śląskie by starczyło dla naszych gości :)
Nie wykluczamy tego, że wybiórcze wesela mogły być lepsze...ale skąd można wiedzieć na które się trafi...??
Przeprosiny nie usuną wstydu, którego najedliśmy się przed rodziną....jeśli Pani wyciągnęła wnioski i chce poprawić jakość swoich usług, to może w ramach tych przeprosin zaprosi naszych gości na ponowną degustacje?
Skoro tak Pani dziękuje za pozytywne i negatywne opinie, to czemu gdy zgłaszaliśmy nasze uwagi w trakcie trwania wesela, Pani je ignorowała, a na dodatek twierdziła że nie mamy racji i wszystko jest w porządku?
 
 
franka88 

Wiek: 35
Dołączyła: 11 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: LODZ
Wysłany: Czw Wrz 11, 2014 7:17 pm   


opinia fałszywa usunięta - dotarliśmy do drugiej Pary Młodej z termin 30.08, która powinna wystawić wkrótce własną wiarygodną opinię.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Wrz 15, 2014 1:06 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 12, 2014 9:42 am   

Wątek sali odblokowujemy proszę obie strony sporu o kulturalne wyrażanie opinii i merytoryczną dyskusję. Każdy post noszący znamiona niekulturalnego lub obrażający / niezgodny z netykietą i regulaminem forum lub poruszający sprawy typowo prywatne będzie kasowany.
Posty w razie potrzeby będą weryfikowane.

Przypominam, iż Forum to nie sala sądowa i zawsze pozostaje złożenie pozwu do sądu / prokuratury (dotyczy to obu stron konfliktu).

W przypadku rażącej niesubordynacji wątek zostanie ponownie zamknięty.
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Wrz 15, 2014 1:17 pm   

Mac-erson napisał/a:

W przypadku rażącej niesubordynacji wątek zostanie ponownie zamknięty.

A osoby łamiące regulamin forum, mimo napomnień i ostrzeżeń, przestaną mieć możliwość pisania na forum.
_________________
 
 
rchodorowski 

Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 15, 2014 6:44 pm   

Pomimo braku jakichkolwiek obraźliwych treści Administrator zawiesił mój negatywny dla sali wpis i poprosił mnie :o o kopię umowy z salą, a w usuniętym poście wskazałem że byłem jedynie gościem (sic !). Następnie w obawie przed roszczeniami sądowymi ze strony krytykowanej sali MALAGA zmienił swój wniosek na podanie moich danych osobowych. Dałem je niezwłocznie i cisza, a postu mojego nie odwieszono, lecz .... skreślono.
Co za cynizm ?
Byłem gościem Sławczens, a nie franki88 i nie rozumiem przyczyn usunięcia mojego negatywnego postu ? Mam nadzieję, że administrator nie chroni za wszelką cenę właściciela sali MALAGA, bo z jakiej miałby to robić przyczyny ?

W każdym bądź razie jako gość Sławczens, który już dosłał z Zawiedzionym umowę z salą całkowicie i w pełni potwierdzam Wielki Negatyw dla sali MALAGA, którą omijacie szerokim łukiem

W nawiązaniu do twierdzeń właścicielki (jakoby cytat z księgi gości) :
„Serdeczne podziękowania za idealną obsługę, pyszne jedzenie i wspaniałą organizacje naszego Święta”
Paulina i Grzegorz
30.08.2014

Czy administrator sprawdził, czy faktycznie oprócz slawczens (Sławek i Karolina)swoje zaślubiny świętowali na drugiej sali Paulina i Grzegorz w dn. 30.08.2014 roku.
 
 
Paulina_Grzegor 

Dołączyła: 12 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Wrz 15, 2014 6:55 pm   30/08/2014 Wspaniałe wesele i niezapomniane poprawiny

Witamy,
My świętowaliśmy swoje wesele 30/08/2014 r. w Malaga Country Club w namiocie.
Nie jesteśmy w stanie powiedzieć ani jednego złego słowa na organizację, jedzenie, salę a w szczególności na właścicielkę lokalu.

Nasi goście weselni na salę przybyli dużo wcześniej przed nami, więc czekali już w sali jak przykopytkowaliśmy :) Nie było z tym żadnego problemu.
Podanie ciepłych dań trwało chwilę, a szefowa kuchni podczas posiłku podchodziła do gości i pytała jak smakowały im dania. Przystawki były świeże a ciasta wręcz przepyszne, o wiejskim stole nie wspominając- niebo w gębie. Tort również był pyszny, choć zdecydowanie za dużo w spodzie było spirytusu- no cóż "jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził". Minęło już trochę czasu a nikt z moich gości nie powiedział mi negatywnego słowa na wesele ( jedzenie, kelnerki itp). Za każdym razem jak czegoś potrzebowałam w mgnieniu oka było.
Nie zauważyłam pustych stołów, albo nieświeżych produktów. Napoje również po chwili od której się skończyły pojawiały się na stole. Trzeba być człowiekiem i w sytuacji braku czegokolwiek raczej nie jest problemem poprosić... Wesele trwało dłużej niż godzina zakończenia wskazywała. Właścicielka była u nas i sama się dziwiła, że tyle osób jest na sali. Stwierdziła,że póki kelnerzy nie posprzątają możemy siedzieć. Nie mieliśmy jakiegoś spektakularnego zakończenia wesela, ja sama wypraszałam gości (szczerze mówiąc głupio mi było, że zakończenie się w czasie przesunęło).
Poprawiny też były niczego sobie.
Goście nie zjawili się wszyscy na godzinę, która była przez nas wybrana. Na wstępie każdy dostał ciepły posiłek (bez znaczenia czy była godzina 16:00 czy 20:00). Najlepszym powodzeniem cieszyło się piwo i oczywiście ogród- początku imprezy tylko orkiestrze współczuję (oj trudno było gości do namiotu ściągnąć). Jedzenie po raz kolejny bez zarzutów. I tym razem poprawiny skończyły się grubo po czasie, mimo iż orkiestra skończyła grać godzinę przed końcem imprezy. Zawsze do grania służy telefon :)
Po poprawinach przyszła do nas właścicielka z ponownymi życzeniami i właśnie wtedy wpisywaliśmy się do księgi gości- tej która rzekomo była kupiona na rynku.
NAPRAWDĘ ZABAWA BYŁA UDANA, A CO NAJWAŻNIEJSZE NIEZAPOMNIANA!!!!!!
JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO PANI MONICE!!
POLECAMY, POLECAMY I JESZCZE RAZ POLECAMY.
_________________
Paulina i Grzegorz
 
 
rchodorowski 

Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 15, 2014 7:40 pm   

Jakaż to szybkość, ledwo wysłałem post, już jest odpowiedź. Historyk nazwałby to fałszowaniem rzeczywistości.

Zatem nie pozostaje nic innego jak opisać organizację w dn. 30.08.2014r. na sali w budynku i dołączyć celem uwiarygodnienia prawomocny wyrok po zakończeniu sporu z salą MALAGA, a na to się zanosi.

Zabranie przez obsługę niedopitych napoi o godzinie 4 - 4.15, gdy na sali było ok. 40 osób, a zespól dopiero zwijał się. Wcześniej spieczone łódka (bo nie miało to nic wspólnego z kurzymi łódkami) i jako gorący posiłek barszcz czerwony o smaku z papierka w ilości dla małego dziecka z jednym krokietem na dwie osoby, następnie biały barszczyk (może żurek) u jednych kawałek 1 g. kiełbaski lub 1/16 jajka na długo zapadną w pamięci. Gdyby nie wspaniały zespól (ZABAWA BYŁA UDANA) niezależny od sali to o 4.00 nie byłoby już nikogo. Nie jestem pieniaczem więc już nie wspomnę brakujących noży, łyżek i widelcy. Pustych od północy talerzy (może faktycznie gdzieś tam została ćwiartka jajka lub galaretka o kształcie 50g. kieliszka wódki), Talerze po przystawkach było puste już do końca.
To prawdziwa wersja NIEZAPOMNIANEJ imprezy w organizacji sali MALAGA.
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 15, 2014 9:39 pm   

Panie rchodorowski post Pana został usunięty gdyż nawiązywał do postu franka88, który okazał się fałszywy.
Paulina i Grzegorz w trakcie weekendu wysłali mi informację z prośbą o odblokowanie wątku gdyż poczuli się zniesmaczeni iż ktoś w ich imieniu wypowiada bzdury ! Oczywiście uwiarygodnili swoją opinię odpowiednią umową.
Poza tym to nie administracja forum ma się obawiać roszczeń sądowych jeśli już :)
 
 
atteloiv7 

Dołączyła: 12 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 15, 2014 10:15 pm   

30 sierpnia 2014 r.
- odbyło się przyjęcie weselne wraz z poprawinami mojej córki Pauliny i Grzegorza

Jak do tego doszło ?
Przy wspólnej kolacji z teściami padła decyzja - młodzi się pobierają.
Wybraliśmy termin 30.08.2014. Drugi krok to wybrać salę.
Mamy zaprzyjaźniony zespół muzyczny "CANZONA" (gra na weselach), który nam podał kilka sal weselnych w Łodzi godnych uwagi.W tych propozycjach znalazła się też MALAGA .
Po wizjach lokalnych sal weselnych padła decyzja wybieramy;
MALAGA COUNTRY CLUB
Malaga urzekła nas piękną klimatyzowaną salą bez filar, oraz cudownym zadbanym ogrodem.
Przy pierwszym kontakcie z właścicielką p. Monika dała się poznać jako kobieta sympatyczna, znająca swój fach. Im bliżej przyjęcia, kontakt był bardziej przyjazny, wspólnie omawialiśmy menu i całą organizacje weselną. Dała mam wiele praktycznych wskazówek.
Nadszedł dzień 30.08.2014r
Po przybyciu na salę przywitały nas kelnerki z szampanem stojące w jednym rzędzie.
Omówiłyśmy jak i gdzie ma się odbyć ceremonia przywitania młodych- "chlebem i solą".
Pierwsze wrażenie gości i nasze rodziców było bezcenne.
Wszystko dopięte na tzw. "ostatni guzik".
Po przywitaniu nowożeńców podano nam gorący obiad. Zgodnie z umową otrzymaliśmy trzy rodzaje świeżych, wspaniale doprawionych mięs.
Przy obiedzie do każdego stolika podeszła w stroju kucharskim szefowa kuchni, pytając o smak potraw i życząc nam smacznego i wspaniałej zabawy do białego rana.
Dużym powodzeniem cieszył się "stół wiejski", który uginał się od pysznych wędlin wiejskich, smacznej prawdziwej kwaśnicy no i oczywiście ogromnej szynki z nogą.
Przez całe przyjęcie weselne tak i na poprawinach niczego nam nie brakowało, każde potrawy były gorące i smaczne, żaden z gości nie był pominięty i nie musiał czekać.
Wspaniała organizacja pracy pań kelnerek, każda miała swój rewir i dbała o niego.
Na każdą prośbę gości reagowały natychmiast.
Po skończeniu przyjęcia weselnego i poprawinach nikt nas nie wyrzucał mino, że było już po czasie.
JEDEN MINUS - noc była za krótka!!!
Goście opuszczali salę z uśmiechem i śpiewem na ustach, dziękując nam rodzicom za wspaniałe przyjęcie.
Nikt z gości nie wyszedł głodny, a wręcz przeciwnie tego nie dało się przejeść.
Po poprawinach panie kucharki spakowały nam potrawy i przystawki które zostały (tego nie było mało).
Nasze przyjęcie weselne wraz z poprawinami udało się w 100%, a na to składa się:
25% - organizacja- obsługa;
25% - menu;
25% - dobry zespół muzyczny;
25% - wspaniały nastrój gości;
i tego na naszym weselu nie zabrakło.

My rodzice Panny Młodej chcemy podziękować właścicielce p. Monice za profesjonalizm, za wspaniałą organizację, smaczne potrawy, pyszne ciasta, wyśmienity stół wiejski, za zainteresowanie nami na przyjęciu weselnym i poprawinach.
Podziękowanie także dla pań kucharek i kelnerek.

GORĄCO POLECAMY CENTRUM BANKIETOWO-NOCLEGOWE MALAGA
 
 
EP Mucha 


Wiek: 36
Dołączyła: 18 Lip 2014
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 25, 2014 11:45 am   

My organizujemy wesele w przyszłym roku w MALAGA COUNTRY CLUB 8)
Cieszą nas te pozytywne opinie które zdecydowanie przeważają i nastawiamy się na super zabawę !
_________________
EP Mucha
12 lat za nami - przed nami całe życie :)
 
 
Rolcia 

Dołączyła: 12 Paź 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 12, 2014 7:47 pm   wesele 9.08.2014

Witam,
wesele i poprawiny organizowaliśmy 9.08.2014 r na 84 osoby.
Jeżeli chodzi o okres przygotowań to właścicielka była bardzo pomocna i realizowała Nasze pomysły. Dodatkowo udostępniała Nam sale na próbę pierwszego tańca kiedy tylko potrzebowaliśmy. Wybór układu stołów na ten wieczór (okrągłe czy prostokątne) należał do Nas.
Na początek ważna uwaga dla osób, które szukają fotografa do tej sali. Lokal bardzo specyficzny, jeżeli chodzi o dobrą jakość zdjęć ze względu na tapetę na ścianie. Absorbuje ona bardzo dużo światła i na zdjęciach wychodzi lekko żółtawa. Niezbędny jest dobry fotograf z niezłym sprzętem. U nas niestety tego zabrakło.

Jeżeli chodzi wesele to był to bardzo gorący dzień, ponad 30 stopni. Klimatyzacja dała radę. Jednym minusem jest to, że klimatyzatory znajdują się tylko po jednej stronie sali i osoby siedzące w pobliżu mówiły, że jest zbyt zimno. Jedzenie smaczne, świeże. Wszystko to co zostało ustalone (dania główne i przystawki). Szynka ze stołu wiejskiego przepyszna. Tort o smaku cherry dobry, dodatkowo 3 rodzaje ciast. Ja osobiście ich nie próbowałam, ale goście mówili że dobre. Herbata i kawa do woli. Obsługa miła, dyskretna i zawsze w pobliżu.
Słowem, wszystko tak jak być powinno, nie można się do niczego przyczepić.

Z poprawinami natomiast było trochę gorzej. Menu zostało dodatkowo ustalone (zupa i danie główne ) natomiast kuchnia w tej cenie nie przygotowała nic świeżego z przystawek. To co stało na stole to były resztki z wesela, które dodatkowo bardzo szybko się skończyły i goście nie mieli czym "przegryzać". Sytuacja analogiczna z ciastem, to co zostało z wesela było na poprawinach, nie zostało nic dokrojone. Było tylko kilka kawałków, nawet nie starczyło do wszystkich gości. Chyba było wyliczone tylko na wesele. A szkoda, bo upieczenie ciasta nie wymaga zbyt dużego wysiłku. Na przyszłość polecam dokładnie dogadać się w sprawie menu. Na sam koniec to co zostało z jedzenia zostałp zapakowane dla Nas do domu.

Reasumując, razem z mężem polecamy ten lokal na wesele. Naprawde w pierwszy dzień nie było się do czego doczepić, było miło i co najważniejsze goście się dobrze bawili.

Dodatkowo zaraz po poprawinach spontanicznie wpisaliśmy się w księgę gości na sali weselnej, więc wszystkich zainteresowanych zapraszam do lektury.
Ostatnio zmieniony przez Rolcia Nie Paź 12, 2014 7:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
magdalenaz 

Dołączyła: 11 Gru 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 19, 2014 9:11 am   

Witam wszystkich forumowiczów. Ja dopiero teraz ochłonęłam po całym wydarzeniu weselnym. Zbiorę myśli i chętnie podzielę się swoimi wrażeniami.

[ Dodano: Pią Gru 19, 2014 2:32 pm ]
Witam, 4 października tego roku odbyło się nasze wesele. Z pośród wielu sal, które oglądaliśmy wybór padł na salę Malaga. Bardzo spodobał nam się elegancki (pałacowy) wystrój sali, duża przestrzeń z wysokimi sufitami, bajecznie zdobionymi ornamentami i żyrandolami oraz pokaźny, piękny parkiet do tańczenia. Warto wspomnieć również o toaletach utrzymane w tym samym klimacie, czyściutkie i pachnące do samego końca imprezy.
Stoły, na których znajdowały się dekoracje z żywych kwiatów można było ustawić w różnej konfiguracji. My zdecydowaliśmy się na okrągłe - niestety przy uzgadnianu okazało się, że się nie zmieszczą i właścicielka zaproponowała stoły prostokątne, z czego nie do końca byłam zadowolona. Ostatecznie rozwiązanie takie okazało się dla nas najbardziej optymalne (wesele na 127 osób), goście mogli się swobodnie poruszać.
Jeśli chodzi o obsługę, też nie można im niczego zarzucić: gorące posiłki serwowane dla wszystkich gości w jednym czasie, częsta wymiana talerzy na czyste, kawę i herbatę mimo, że na osobnym stoliku, kelnerzy donosili również (dla chętnych) na miejsce - ku wielkiemu zadowoleniu mojej babci i kilku innych starszych cioci . Wszystko bardzo smaczne i apetycznie podane, a jeśli ktoś ma zastrzeżenia co do ilości jedzenia to chyba powinien się zastanowić nad operacją zmniejszenia żołądka bo te ilości były nie do przejedzenia !! !
Czytając inne wpisy na forum czasami mam wrażenie, że niektórzy ludzie na własne życzenie psują sobie ten wyjątkowy dzień – w myśl zasady, że woda na herbatę była za gorąca a orkiestra grała za głośno .
Reasumując: my jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumienie możemy polecić tę salę innym, profesjonalna impreza, która pozostawiła pozytywne wrażenia na wszystkich naszych gościach. POLECAM !! !
 
 
evelinka88 

Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 19, 2015 6:25 pm   

Hej :)
Organizowałam na tej sali chrzciny mojego synka i mogę tylko wszystkich ostrzec przed wyborem tego miejsca. Napewno cena 125zl od osoby nie byla adekwatna do tego co znajdowało się w usudze. Opieram swoją opinię nie tylko ze swojego doświadczenia ale również po konsultacji z gośćmi. Właścicielkę obchodzi tylko zysk nie zwracajac uwagi ile dla Ciebie znaczy ten wazny dzień....pozatym juz samym wyglądem odstrasza...jedyne co mnie skusiło to przepiękna sala.
Jedzenie.
Dania główne były zjadliwe, co nie znaczy, że na najwyższym poziomie, jak Pani zaznaczyła w umowie. Kotlety duzej wielkości świadczą o najtańszym mięsie, do którego można mieć zastrzeżenia co do świeżości. Przystawki to MASAKRA TOTALNA....szkoda się rozpisywać. ...sałatka brokółowa to warzywa polane sosem...niby ser feta to chyba najtańsze gówno jakie moźna było kupić... banany przekrojone na pół żeby zrobily się czarne i odechciało Ci się jeść. .ananas stary z poprzedniej imprezy poprostu zeschnięty...o ile sernik był dobry to jabłecznik sama guma...itp itd
Organizacja.
Ogród miał być do naszej dyspozycji, jednak pare dni przed imprezą okazało się, że jest taka możliwość ale tylko na chwilę zrobić zdjęcia. Parking na tyłach sali był zamknięty. Musiałam upominać się o lody których nie podano bo Pani zapomniała uwzględnić je w umowie.
MOGE TAK SIĘ ROZPISYWAĆ ALE MUSZĘ KĄPAĆ SYNKA...odradzam małych imprez, czuję się poprostu oszukana...
_________________
Ewelina Kraśniewska
 
 
EP Mucha 


Wiek: 36
Dołączyła: 18 Lip 2014
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 15, 2015 7:37 pm   COUNTRY CLUB MALAGA - wesele

Witamy ponownie! :)
Już po weselu, teraz możemy podzielić się z Wami naszymi przemyśleniami. Impreza odbyła się 4 Lipca w namiocie na około 90 osób. Wybór tego miejsca padł pierwszego dnia poszukiwań sali weselnej. Klimatu wewnątrz nie da się opisać słowami, sami musicie się przekonać odwiedzając to miejsce. Według nas jest tam przepięknie i elegancko. Super miejsce bez dodatkowych nakładów finansowych przeznaczonych na "upiększanie" sali. Podczas naszego wesela temperatura w ciągu dnia sięgała 35 stopni :zly: (Lepsze to, niż deszcz) Na sali byliśmy po godzinie 19. Klimatyzacja działała od samego początku. W pierwszych chwilach było bardzo ciepło, ale w ciągu godziny sytuacja została opanowana, należało tylko pamiętać o zamykaniu drzwi wejściowych. Ogród piękny, oświetlony, do całkowitej naszej dyspozycji. Jeśli chodzi o jedzenie, nie mamy żadnych zastrzeżeń. Wszystkie uzgodnione dania były podane. Świeże, w odpowiednich ilościach, bardzo smaczne. Tort cherry polecam w 100 % !! Ciasta pyszne, owoce świeże. Stół wiejski rewelacja, oczywiście ciągle oblegany przez gości :) Deser lodowy z polewą owocową był jak zbawienie. Chciałabym też poruszyć kwestię obsługi kelnerskiej. Wszyscy byli bardzo mili i pomocni. Toalety były sprzątane na bieżąco. Panie na kuchni bardzo przyjazne! Na stołach nawet raz nie brakowało napojów. Wszelkie zbędne naczynia po posiłkach od razu znikały. Na koniec wszystko zostało nam spakowane na wynos. Zostało nam tego dość dużo, starczyłoby jeszcze na poprawiny w tym samym miejscu :) Nie wyobrażam sobie, jak komuś wcześniej mogło tego jedzenia zabraknąć. Pani Monika pomogła we wszystkim, o co prosiliśmy. Dostaliśmy też wcześniej instrukcję, jakie ilości poszczególnych alkoholi powinniśmy przewidzieć na planowaną liczbę gości. Było to bardzo pomocne. Współpracę i kontakt wspominamy bardzo miło, rzeczowo i profesjonalnie. Przede wszystkim bezstresowo! I tego wszystkim życzymy podczas organizacji wesela.. Nasi goście chwalili jedzenie i obsługę. Miejsce też zrobiło na nich duże wrażenie. Z naszej strony możemy tylko POLECIĆ współpracę z całą załogą COUNTRY CLUB MALAGA.
_________________
EP Mucha
12 lat za nami - przed nami całe życie :)
 
 
agnieszka285 

Dołączyła: 25 Sie 2015
Posty: 2
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Sie 25, 2015 12:17 pm   Re: Sala MALAGA

Witam.
Nasz ślub odbył się 6 czerwca. Wesele mieliśmy w sali Malaga na ulicy Kolumny w Łodzi. Z czystym sumieniem możemy polecić tą salę. Bardzo pozytywnie i konkretnie przebiegała nasza współpraca z Panią Moniką, właścicielką sali. W każdej kwestii mogliśmy liczyć na to, że nam doradzi, podpowie i pomoże. Bardzo miło wspominamy fakt, iż Pani Monika podczas wesela osobiście do nas podeszła i złożyła życzenia. Jedzenie również bardzo pozytywnie nas zaskoczyło. Było bardzo pięknie wszystko podane na stołach, jak również było bardzo smaczne. Wystrój sali w 100% spełnił nasze oczekiwania. Wybór sali dla nas był bardzo trafny i dlatego jeszcze raz polecam salę Malaga. Pozdrawiam :-)
 
 
Isildur888 

Dołączył: 14 Wrz 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 14, 2015 10:17 am   

Witam,
Wesele odbyło się 5 września 2015 na sali i było świetnie. Nam się bardzo podobało i goście też bardzo sobie chwalą :) . Było około 80 osób, jedzenie smakowało chociaż wiadomo jak to Para Młoda nie ma nawet czasu żeby zjeść :P . Ogólnie godne polecenia.
 
 
juliacz 

Dołączyła: 27 Cze 2016
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 18, 2016 7:40 am   Malaga Country Club - 4.06.2016 r. :)

Witam wszystkich poszukujących sali :)

Nasze wesele odbyło się w Maladze Country Club przy ul. Kolumny i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wiadomo, że takie przyjęcie jest bardzo ważne i każdemu z nas zależy, by wszystko wypadło bardzo dobrze, dlatego też przed tym dniem za dużo myślimy i zamartwiamy się. A według mnie trzeba po prostu zaufać tym, którzy tym zajmują się profesjonalnie.
Pamiętajmy, że nam się może wydawać, że coś będzie fajne itd., ale dajmy szansę, by ktoś nam coś zasugerował, skoro od lat się tym zajmuje.
Nie byliśmy pewni, jaką zupę wybrać. Myśleliśmy o rosole, ale będąc na weselach w różnych miejscach rosół zazwyczaj nie był zbyt dobry, a do tego chłodny. Pani Monika zasugerowała, by decydując się na rosół wybrać bulionówki i wówczas zupa będzie gorąca. I tak rzeczywiście było, poza tym rosół był naprawdę bardzo dobry!!! Co do innych potraw nie mogę za dużo powiedzieć, gdyż prawie nic nie zjadłam :) bo tyle się działo, ale rodzina i goście bardzo chwalili posiłki, ich różnorodność i smak. Tak więc drodzy młodzi :) nie martwcie się, to są zawodowcy i na pewno zrobią wszystko, by Wasza uroczystość się udała.
Zdecydowaliśmy się też wymienić jeden z posiłków na grill i to też był bardzo dobry pomysł :)
Bardzo dobre były też ciasta (zwłaszcza sernik) no i nasz tort :) przepyszny!!! Z bitą śmietaną i owocami i truskawkami, był naprawdę lekki :)
Nie mam też zastrzeżeń do obsługi wesela. Wszyscy byli bardzo mili, uśmiechnięci i profesjonalni.
A teraz może coś o sali...wybraliśmy właśnie tę, gdyż jest to jedyna tego typu sala w Łodzi :)
Namiot naprawdę robi wrażenie, był pięknie udekorowany, kwiatki na stole w wazonie nie zabierały dużo miejsca, więc gościom było wygodnie (pytałam o to, gdyż byłam tego ciekawa). Wybraliśmy stoliki okrągłe i doprawdy wszystko wyglądało b. elegancko!! Goście byli zaskoczeni salą i chwalili nasz wybór, kiedy ich informowaliśmy, że będzie to namiot zupełnie inaczej to sobie wyobrażali, a to jest tak naprawdę piękna i nowoczesna sala, z normalną posadzką, która - co jest bardzo istotne - nie jest śliska. W sali jest bardzo dużo miejsca, tak więc Wasi goście będą mogli swobodnie tańczyć :)
Jeśli szukacie sali, polecamy Wam Malagę :) a jeśli czekacie na swój wielki dzień i wybraliście Malagę, to śpijcie spokojnie, na pewno przyjęcie uda się idealnie.
Pozdrawiamy
Julia i Maciej :)
 
 
antrix 

Dołączyła: 29 Sie 2016
Posty: 3
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Sie 29, 2016 6:25 pm   Wesele - Malaga

Hej,

Widzę, że temat tej sali trochę ucichł. Może jednak ktoś z Was robił wesele / był na przyjęciu jako gość na sali Malaga? Czy smak oraz ilości jedzenia rzeczywiscie są takie słabe jak opisujecie? Jak z obsługą i z samą salą? Klimatyzacja daje rade? Po zdjęciach stwierdzam, że sala jest prześliczna. Przypomina mi trochę salę Amber, jednak tam jest o wiele mniej miejsca do tańca niż tutaj :(

Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź :)
 
 
Berniowa 

Dołączyła: 14 Wrz 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 06, 2016 2:08 pm   

Organizowaliśmy razem z mężem nasze wesele w Maladze 10.09.2016 r. Chcieliśmy podzielić się swoją opinią.
POLECAMY organizację wesela w Maladze.
Pani menager bardzo miła i zawsze pomocna. Służyła dobrą radą przy ustaleniach. Bardzo miła obsługa, która spełniała zachcianki gości i doglądała wszystkiego na bieżąco. Jedzenie bardzo smaczne, z uwzględnieniem różnorodności dań dla niektórych gości i Pana Młodego. Pokoje czyste i schludne.
Jeśli zastanawiacie się gdzie zrobić wesele to wybierzcie Malagę.
 
 
Aga__AA 

Dołączyła: 21 Lip 2017
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Lip 21, 2017 4:21 pm   

Cześć:) Czy ktoś już sie orientował jaka jest cena od talerzyka w sezonie 2017/2018?
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Nie Lip 23, 2017 1:18 pm   

Aga__AA, ja się orientowałam na 2019 rok :-) powiem szczerze, że mnie cena zwalila z nóg :smile: napisz do nich, to dostaniesz cennik na aktualny sezon :-) akurat kontakt z managerem jest bardzo dobry, więc w zasadzie od razu powinni Ci odpisać :-)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl