Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Proud Mary
Autor Wiadomość
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sie 26, 2009 2:58 pm   Proud Mary

jest taki zespół ale nie ma ich striny www jeszcze , nie słyszałam ich ale mówią, że fajny ten zespół , słyszeliście ich moze na jakimś weselu ? dajcie znać !
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Lis 24, 2014 9:48 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
anulek82 


Dołączyła: 10 Wrz 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 10:02 am   

hej ! Ja byłam z moim M u nich na próbie. Moja koleżanka była nimi zachwycona więc i my poszliśmy posłuchać. Oto wrażenia:
Całość jest grana na żywo, w zespole część składu jest po Akademii Muzycznej. Skład to trzy dziewczyny i dwóch chłopaków. Generalnie bardzo mili ludzie, zagrali nam to co chcieliśmy, mają dużo swoich propozycji i pomysłów. Zespół nie używa podkładów, wszystko grają sami.

Moja uwaga: jeśli chcecie wybrać się na próbę, to warto zapytać wcześniej ile par będzie. Jak my byliśmy to były 4 pary + rodzice i było naprawdę ciasno. O wiele rzeczy dopytuję teraz w mailach bo nie było jak się dogadać.

Niedługo idziemy jeszcze do dwóch innych zespołów, więc jak już będziemy "po" to napiszę co i jak :)
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 12:59 pm   

Byłam na próbie zespołu Proud Mary :)

Zespół jest super, fajni młodzi ludzie , grają na żywo , rockowe brzmienie :)

Grają ze sobą dość krótko i chyba nie prowadzili razem jeszcze wesela, no i nie wiem jak im będzie to szło, bo to też przecież ważne :)

Proszę o opinie, może ktoś był u nich na próbie lub słyszał coś o nich :)
 
 
Maciek 

Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 14
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Paź 04, 2009 1:28 pm   

odświeżyli stronkę, ale jak nie ma dem tak nie ma...
 
 
Proud Mary 
Firma


Wiek: 42
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 8:26 am   

Maciek napisał/a:
odświeżyli stronkę, ale jak nie ma dem tak nie ma...


Maciek, nasze demo jest w trakcie nagrywania. Do tej pory nagrana jest sekcja rytmiczna: perkusja i bas. Nagrywamy kilka kawałków, żeby można było posłuchać przekroju naszego repertuaru. Na demo będzie rock, disco polo, lata 80`te, nowości. Wszystkie utwory nagrywamy w naszych aranżacjach. Jeśli chcesz nasz posłuchać do czasu wydania płyty demonstarcyjnej - zapraszam na nasze próby.

Pozdrawiamy
_________________
Big wheel keep on turnin´
Proud Mary keep on burnin´
Rollin´, rollin´, rollin´ on the river
 
 
marian 

Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 9:09 am   

A kto u was jest wodzirejem w zespole? Skoro zespół jest nowy, to czy wodzirej ma jakieś doświadczenie w prowadzeniu wesela?

Gdzie gracie w najbiższym czasie?
 
 
Proud Mary 
Firma


Wiek: 42
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 16, 2009 12:30 pm   

marian napisał/a:
A kto u was jest wodzirejem w zespole? Skoro zespół jest nowy, to czy wodzirej ma jakieś doświadczenie w prowadzeniu wesela?

Gdzie gracie w najbiższym czasie?


Marian, dzięki za zainteresowanie naszym zespołem :) Śpieszę odpowiedzieć na Twoje pytania:

Imprezę prowadzi Agnieszka (10 lat na scenie w tym 8 na balach, studniówkach, weselach :) )

Nasza najbliższa impreza to Bal Sylwestrowy.

Pozdrawiam, w razie pytań dotyczących terminu/oprawy itp, zapraszam na priv.
_________________
Big wheel keep on turnin´
Proud Mary keep on burnin´
Rollin´, rollin´, rollin´ on the river
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Nie Paź 18, 2009 2:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 17, 2009 7:42 pm   

Mam pytanie: czy Proud Mary tworzyły kiedyś dwie przemiłe panie grające bluesowo? Czy to zupełnie inna formacja? Byłam kiedyś na występie zespołu o takiej nazwie, dziewczyny grały szlagiery bluesowe. Jeśli to wy, to pozdrowienia :)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
Emilka84 

Dołączyła: 17 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: Nie Paź 18, 2009 8:49 am   

Witam!

Zostałam poproszona o opinię na temat zespołu.

Ten zespół będzie u nas grał na weselu w Jastrzębiu Zdroju.

Byłam na próbie kapeli i mogę ich polecić z czystym sumieniem.

Zespół jest zgrany, gra fajne piosenki. Na próbie każdy członek zespołu

się odzywał, myślę że wszyscy poprowadzą wesele (liczę na to że pan Marcin i pan Łukasz

też będą bawić gości :) :):)

Pozdrawiam z Jastrzębia wszystkie młode pary w Łodzi!!
 
 
Proud Mary 
Firma


Wiek: 42
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 19, 2009 8:21 am   

Tissaia napisał/a:
Mam pytanie: czy Proud Mary tworzyły kiedyś dwie przemiłe panie grające bluesowo? Czy to zupełnie inna formacja?



Witam, to nie jest ten sam zespół :cool:

edit: poprawiłam cytowanie i usunęłam zdublowaną część postu
Pusiak
_________________
Big wheel keep on turnin´
Proud Mary keep on burnin´
Rollin´, rollin´, rollin´ on the river
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Paź 19, 2009 8:54 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marzenna 


Dołączyła: 14 Lis 2009
Posty: 21
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Sty 16, 2010 2:56 pm   

Hej Dziewczyny!

20 stycznia proud mary będzie grać dancing w klubie antrakt - znalazłam taką informację na ich stronie. My idziemy zobaczyć, czy ktoś się wybiera?
 
 
klawdia 


Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 222
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 19, 2010 6:19 pm   

Hej!!!
Ja ide na pewno :D wiecie może, czy są tam jakieś wejściówki, czy wejście jest free?
_________________
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 19, 2010 9:36 pm   

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=10871

tutaj wszystko jest opisane. Darmowe wejściówki są też ;)
 
 
Proud Mary 
Firma


Wiek: 42
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 12:43 pm   

Dziś na naszej stronie ukazało się demo które zawiera sześć utworów. Zdecydowaliśmy się na różnorodność na naszej płycie by zasugerować, że nie ograniczamy się do wybranych gatunków muzycznych. Jest “Final Coutdown” zespołu Europe, ale zaraz za nim “Jesteś Szalona” zespołu Boys. Na płycie swoje miejsce znalazł energiczny i taneczny “Time of my life” z filmu “Dirty Dancing” by zwolnić tempo i przejść do “Pauli” z utworem “Od dziś”. Dla miłośników starszej nuty przygotowaliśmy “Nie zadzieraj nosa” z repertuaru zespołu “Czerwone Gitary” oraz “Małgośka” Maryli Rodowicz.

Utwory możecie pobrać z naszej strony.
_________________
Big wheel keep on turnin´
Proud Mary keep on burnin´
Rollin´, rollin´, rollin´ on the river
Ostatnio zmieniony przez Proud Mary Czw Sty 28, 2010 2:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
katekate 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 32
Skąd: ł-dź/żytowice
Wysłany: Sro Lut 03, 2010 2:05 pm   

A gdzie mogłabym posłuchać Was jak gracie na żywo na jakies imprezie? słuchałam własnie podkładów na stronce, ale chciałabym posłuchać na żywo. rzeczywiście od razu widac , ze gracie na żywo bo nie słychac tych wszystkich bajerów co mają inne zespoły. A może w walentynki gdzies gracie?
 
 
Proud Mary 
Firma


Wiek: 42
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 03, 2010 3:25 pm   

Najbliższy nasz występ odbędzie się 12 lutego w Gęsim Puchu. Jednak jest to impreza zamknięta. Niedawno graliśmy na dancingu w Antrakcie w Łodzi - szkoda że Was nie było. Jeśli będziemy organizować imprezę - poinformuję o tym na naszej stronie oraz na forum.
_________________
Big wheel keep on turnin´
Proud Mary keep on burnin´
Rollin´, rollin´, rollin´ on the river
 
 
nastkapi 

Dołączyła: 06 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: lodz
  Wysłany: Sob Lut 06, 2010 1:09 pm   

Na swoje wesele wybraliśmy Proud Mary i był to bardzo dobry wybór! Strzał w 10! Cały zespół bardzo miły a co najważniejsze bardzo dobrze grają, śpiewają i zabawiają gości. Na naszym weselu goście byli w różnym wieku, ale zarówno ci w wieku lat 4 jak i 85 dobrze się bawili pląsając po parkiecie!
Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy chcą świetnie się bawić na swoim weselu! A później słyszeć jak super goście się bawili!
_________________
nastkapi
 
 
Barbarina 

Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź, Italia
Wysłany: Sro Mar 17, 2010 10:39 pm   

Muszę napisać, że my też zdecydowaliśmy się na Proud Mary i już nie mogę się doczekać jak zagrają na naszym weselu :) Słyszałam jak grają na żywo - są rewelacyjni!!! Zwłaszcza perkusja dodaje całości brzmienia - na pewno będzie się działo.
 
 
Marzenna 


Dołączyła: 14 Lis 2009
Posty: 21
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Mar 21, 2010 9:20 am   

Nasze poszukiwania zespołu zakończyły się kiedy poszliśmy na próbę praud mary. Kiedy zespół zagrał nam trzy wybrane przez nas utwory od razu wiedzieliśmy kto u nas zagra!!!! Świetny zespół, fajni młodzi ludzie z poczuciem humoru. Nasz termin był zajęty, ale tak nam zleżało że przesuneliśmy termin naszego wesela :) Polecamy ten zespół i również nie możemy doczekać się naszego wesela :)
 
 
anuśka85 

Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 3:54 pm   proud mary

Cześć dziewczyny (i chłopaki) :)
o tym zespole mogę powiedzieć tylko tyle, że zadzwoniłam do nich i dowiedziałam się że mają wolny interesujący mnie termin, ale ceny się nie dowiedziałam , ponieważ Pan obiecał oddzwonić i dogadać szczegóły. Ale do tej pory telefonu się nie doczekałam. Kiepskie podejście do klienta.
Ostatnio zmieniony przez anuśka85 Sob Kwi 17, 2010 3:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
marcinek 

Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 18
Skąd: Poddębice
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 6:05 am   

Przeglądam te zespoły w poszukiwaniu odpowiedniego na własne wesele i jak do tej pory sama kicha.Wszyscy zachwalają te zespoły a ja nie widzę do tej pory niczego co by mnie porwało.
Wysłuchałem demówki i tej kapeli.Fajny vocal męski, miły i ciepły głos żeński ...ale taki trochę za spokojny.Fajne aranzacje muzyczne.Czysty dźwięk.Tylko czemu tak mało zycia ?? ??Kapela powinna żyć! 8)
Ale i tak porównywalnie jest to jak do tej pory najlepszy zespól na jaki udało mi się trafić do tej chwili, a kilka stron już przejrzałem. No nic , przyjrzę sie jeszcze innym, ale chyba nic lepszego już nie znajdę.A zależy mi na dobrej, prawdziwej kapeli grającej nie tylko na żywo ale jeszcze żyjącej na scenie.
Pozdrawiam .
 
 
Maciek 

Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 14
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 10:25 pm   

ja myślę marcinek że powinieneś zweryfikować swoje oczekiwania, albo wyłożyć 2x większą kasę na stół i szykować się na wydatki 6 tys. za 1 noc (6 grajków na żywo)

ja już dawno zrozumiałem, że muzycy weselni w większości robią to może i z przyjemnością, ale nie oszukujmy się - głównie dla pieniędzy, a to całe granie weselne to po prostu ciężka praca (założę się że gdyby za prywatny koncert otrzymywali tyle co za wesele, robili by tylko to pierwsze), więc oczekiwanie od nich "życia" jest na wyrost, wystarczy żeby śpiewali czysto i potrafili bawić gości

A dema Proud Mary ma całkiem udane, moim prywatnym zdaniem - jedno z miejsc na przysłowiowym podium wśród zespołów ogłaszających się na portalu, w ogłoszeniach komercyjnych.
 
 
k.stakiewicz 


Wiek: 40
Dołączyła: 11 Lis 2009
Posty: 34
Skąd: Łódź - Radogoszcz
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 7:14 am   

Ja zdecydowałam się na Proud Mary z kilku powodów. Po pierwsze świetnie grają i doskonale bawią się muzyką. Po drugie w zespole grają zawodowi muzycy (np. perkusista uczy grać, dziewczyna która gra na klawiszach niedługo kończy Akademię Muzyczną itd :)

Warto przyjść do zespołu na próbę. Muzycy są bardzo otwarci a to co prezentują na żywo, jest o wiele, wiele lepsze niż utwory które można posłuchać na stronie. Tak jak ktoś napisał: że zespół powinien żyć - oni szaleją !! !

Całość dopełnia to, że ludzie którzy grają w PM są mili i sympatyczni. Do teraz ustalamy mailowo różne szczegóły naszego wesela i wiem że będzie wyjątkowe.
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 29, 2010 1:00 pm   

Witam Was serdecznie Proud Mary

Widziałam na waszej stronce, że graliście na weselu w Casa de fiori, czy moglibyście coś powiedzieć na temat tej sali, jaka akustyka no i ogolnie jakie są Wasze wrażenia?
 
 
Barbarina 

Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź, Italia
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 3:29 pm   

witam, muszę wam napisać że u nas na weselu które odbyło się 5.06.2010 grał właśnie zespół Pround Mary. Jest niezastąpiony!!! to był strzał w dziesięć dziesiątek ;)
Grają wszystko, są bardzo profesjonalni, przemili i naprawdę znają się na tym co grają.
Naprawdę polecam, jak ktoś ma jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem. Piszcie
 
 
kasiorek664 

Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 11:09 pm   POLECAMY

14 SIERPNIA braliśmy ślub - oprawa muzyczna w domu i na życzeniach była prześliczna duet cantabileduo stanął na wysokości zadania wszytsko wyszło przepięknie, natomiast wesele prowadził zespół Proud Mary - rewelacja wszyscy świetnie się bawili i byli zachwyceni, muzyka na żywo, nie było czasu usiąść bo grali super. Także z czystym sumieniem polecamy ten zespół :) serdecznie Was pozdrawiamy i dziękujemy:) było super:)
_________________
kasiorek
 
 
 
EwaSicinska 

Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 10:09 am   

Baaardzo polecamy Zespół Proud Mary wszystkim!!! Gwarantowana rewelacyjna zabawa, z profesjonalnym brzmieniem i nagłośnieniem, wszechstronnym reprtuarem z samymi hitami, nogi same rwą się do tańca, Zespół robi bardzo mało przerw, wodzirej świetnie wyczuwa potrzeby gości, pomagają w integracji, na życzenie poprowadzą biesiadę, z klasą w dobrym tempie przeprowadzają oczepiny, mają swoje niespodzianki, baaardzo trafione, są oryginalni!!! Naprawdę my i goście byliśmy totalnie zachwyceni!!!! Muzycy z Zespołu są profesjonalistami i naprawdę dokładają starań, by współpraca była udana, a marzenia spełnione, służą też doświadczeniem i własną inicjatywą, gdy to potrzebne!!! Korzystając z okazji chcemy podziękować Wam jeszcze raz :) za ten czaad 8) , mamy cudowne wspomnienia!!!! :D Ewa i Przemek (18.09.2010)
 
 
edyta085 

Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 4:20 pm   

Witam,
MAM OGROMNĄ PROŚBĘ!!! Bardzo mi zależy aby zobaczyć płytkę z weselna na którym grał zespół Proud Mary.
Bardzo proszę Kogoś jeśli była by taka możliwość aby wypożyczyć płytkę na 1 dzień.
Z góry dziękuje.
_________________
Pozdrawiam, edytka085 :)
 
 
 
etylinek 

Wiek: 38
Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 8
Skąd: ŁDZ
  Wysłany: Sro Lis 03, 2010 9:46 pm   

Dołączam się do prośby, jest może ktoś w stanie udostępnić na 1 dzień płytkę z wesela prowadzonego przez proud mary?
_________________
Moja aura zajebistości zagina czasoprzestrzeń ;)
 
 
 
myszka11986 

Dołączyła: 16 Lut 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 14, 2011 11:48 am   

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować zespołowi Proud Mary za przepiękną oprawę muzyczną na przyjęciu weselnym, jak również zespołowi Cantabile Duo za oprawę muzyczną w kościele. Jesteście wspaniali. W tak wyjątkowym dla nas dniu stworzyliście przepiękną atmosferę w kościele i podczas życzeń– ukłony dla Zosi i Łukasza. Na sali weselnej cały zespół spisywał się wprost cudownie i profesjonalnie. Goście na weselu bawili się naprawdę doskonale. Zespół gra muzykę urozmaiconą zarówno piosenki starsze jak i te najnowsze, ale najważniejsze grają na żywo! Nasi goście byli bardzo zadowoleni, często po weselu wspominając jak to się dobrze bawili i wytańczyli do białego rana. Wszystkim narzeczonym którzy chcą mieć spokojną głowę jeśli chodzi o oprawę muzyczną swojego wesela, jak również oprawę muzyczną w kościele polecamy gorąco zespół Proud Mary i Cantabile Duo. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, Agnieszko, Zosiu, Łukaszu, Marcinie i Tomku dzięki Wam 11.09.2010 był wyjątkowym dniem!! (Dominika i Michał)
 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 31, 2011 10:34 am   

Dziekujemy calemu zespolowi za fantastyczna oprawe muzyczna naszego dnia w Rezydencji u Fabrykanta. Wszystkich niezdecydowanych zapewniamy, ze Proud Mary zasluguje na to, by być na Waszym weselu. Goscie sie swietnie bawili,profesjonalizm w kazdym dzwieku. Intuicja nas nie zawiodla. To byl swietny wybor. Pozdrowienia dla calego zespolu Proud Mary.
_________________
 
 
Ana1984 

Dołączyła: 19 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Wrz 19, 2011 7:53 pm   

Witam wszystkich,
czy ktos słyszał już Proud mary w nowym składzie, mianowicie tak od lipca 2011. zmieniła się wokalistka i chciałam dowiedzieć się opini na temat jak sobie radzi. może ktoś z was był na weselu bądź ma próbie. pls o pomoc. pozdrawiam
_________________
Anna
 
 
etylinek 

Wiek: 38
Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 8
Skąd: ŁDZ
Wysłany: Pon Wrz 26, 2011 9:35 pm   

Jesteśmy świeżo po weselu z zespołem Proud Mary.
Zespół możemy ocenić w samych superlatywach, zresztą opierając się w dużym stopniu na opinii gości, którzy byli bardzo zadowoleni.

Najważniejsze płacimy za zespół który gra na żywo, a nie taki który tylko udaje!!
Może do najtańszych nie należą (co zapewne spowodowane jest ich liczebnością i sprzętem jaki targają na imprezy, a nie są to 2 keyboardy jak to często można teraz spotkać), jednak płacimy za jakość i świetną zabawę.

Zespół gra równo, przystępnie, nie fałszują jak to większość tych wielce rozchwytywanych zespołów.. Widzieliśmy parę taśm, na paru weselach byliśmy i mogę zaryzykować stwierdzenie że to jeden z najlepszych zespołów z jakimi mieliśmy do czynienia.

Zabawę poprowadzili sprawnie i podobały nam się jasne zasady "wykupowania butów", bez zbędnego tracenia czasu na negocjacje. Przerwy między blokami muzycznymi były optymalne, a długość samych bloków bardzo dobrze dopasowana pod gości. Nikt się nie nudził i nie narzekał że za mało grają itp.

Co do nowej wokalistki, to ma kawał głosu i naprawdę umiejętnie nim operuje, tylko może delikatna uwaga. Skoro cały zespół jest ubrany na stonowany ciemny kolor, to wokalistka w naszym mniemaniu nie powinna wyróżniać się kolorową sukienką. Być może to nasza wrodzona czepliwość :P

Czas na małe ryski, aczkolwiek nie jakoś mocno istotne.
* Na początek należy dać im chwilkę żeby się rozkręcili i wyczuli gości (ale to chyba normalne).
* Czasem (na 2 dni ok. 2 razy) trochę nie trafiają w sytuację, typu coś z młodymi mimo iż nie ma ich na sali, czy zabawa angażująca młodszych gości podczas gdy większość gdzieś się wietrzy. Myślę że to kwestia doświadczenia i będzie ideał.

Muzycznie super.
Ludzie bardzo fajni, komunikatywni i weseli.

Jeśli mielibyśmy jeszcze raz wybierać, to wybór padłby zdecydowanie na PROUD MARY.
Warto, nie żałujemy i ogromnie dziękujemy :)
_________________
Moja aura zajebistości zagina czasoprzestrzeń ;)
 
 
 
paulalinka 


Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 39
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Paź 31, 2011 1:31 pm   

etylinek napisał/a:

* Na początek należy dać im chwilkę żeby się rozkręcili i wyczuli gości (ale to chyba normalne).


Etylinek, to zdecydowanie jest zaleta niż wada. Uważam że dobry zespół na początku musi wyczuć co ma grać, żeby wszyscy goście byli zadowoleni.

W tym roku wybieramy się na Sylwestra do Fabrykanta i to właściwie tylko dlatego że gra tam Proud Mary. Zespół grał u mojej przyjaciółki na weselu i byli świetni. Być może ktoś z forum się wybiera?
 
 
etylinek 

Wiek: 38
Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 8
Skąd: ŁDZ
Wysłany: Pon Paź 31, 2011 2:58 pm   

Napisałem że to normalne i nie zajęło im to zbyt dużo czasu, za to ogromny plus. Też zastanawiałem się nad sylwestrem u fabrykanta, ale za podobną cenę od pary mam super wyjazd na sylwestra za granicą. Bynajmniej dla samego zespołu warto się wybrać :)
_________________
Moja aura zajebistości zagina czasoprzestrzeń ;)
 
 
 
ani 

Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 58
Skąd: Sieradz/Łask
Wysłany: Pon Paź 31, 2011 7:20 pm   

A jaka cena za tego sylwka? Może być pw
 
 
lolka210 

Wiek: 32
Dołączyła: 21 Sty 2012
Posty: 74
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 10:09 am   

Witam,
odświeżam wątek :)

właśnie jesteśmy na etapie wybierania zespołu :)
Po wysłuchaniu kilkudziesięciu dem różnych zespołów mi najbardziej spodobał się Proud Mary :)

I chciałabym się dowiedzieć jak wygląda prowadzenie wesela przez ten zespół.
Nam zależy, aby było sporo konkursów oraz czepiny były fajnie zorganizowane.

Czekam na wasze opinie :)
_________________


Zapraszam do mnie :) http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14582
 
 
Please 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 11
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Sie 07, 2012 4:26 pm   

Proud Mary gral na moim weselu (30.06.2012) i byli po prostu swietni!

Przed weselem jest spotkanie organizacyjne, podczas ktorego omawia sie przebieg oczepin. Poza tym, w trakcie wesela i tak sa jeszcze rozmowy z orkiestra, ustalenia bo to roznie bywa… U nas bylo duzo wystepow-niespodzianek od naszych gosci, wiec musielismy skrocic troche oczepiny, zrezygnowac z jakis dodatkowych zabaw :)

Grali tak swietnie, ze goscie nie chcieli schodzic z parkietu :D Trzeba bylo ‘wyganiac’ na cieple posilki. O, wlasnie. Nie dosc ze super grali, to jeszcze bardzo dlugo. Przyrzekam, ze przerwy mieli tylko te na cieple posilki, ba, a i tak jak w czasie posilkow goscie zaczynali spiewac sto lat, czy inne przyspiewki, to zespol wstawal i przygrywal gosciom :) Takze bacznie obserwowali co sie dzieje na Sali :)

Nowa wokalistka jest rewelacyjna i wszyscy byli odpowiednio ubrani. Lapia kontakt z goscmi, prowadza super wesele… wszystko bylo idelanie, nie mam zadnych zastrzezen i goraco polecam! Nie bylo zadnego ‘rozkrecania’ goscie od pierwszego tanca hulali i rowniez nie bylo sytuacji, ze ktos z Mlodych byl wolany, a jego nie bylo…

Jeszcze tylko dodam, ze juz podczas wesela goscie pytali sie skad wytrzasnelismy taki ekstra zespol :)

Dziekujemy bardzo zespolowi za swietna zabawe :)

Asia i Marek
 
 
ustaborowicz 

Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 02, 2012 8:45 pm   

W ostatnią sobotę tj. 29.09 odbyło się nasze wesele. Zagrał na nim zespół Proud Mary. Szczerze mówiąc poziom zespołu przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Grali świetnie, przerwy są krótkie i jest ich mało... ogólnie świetna zabawa. Goście nie schodzili z parkietu przez całą noc. My nie chcieliśmy żadnych zabaw ani oczepin więc Zespół po prostu grał gościom do tańca .... i to jak grał!!!!!!!!
Nadmienię, że poszukiwania zespołu na wesele trwały dla nas bardzo długo i nie były łatwe. Teraz wiem, że dokonaliśmy najlepszego wyboru.
Wszyscy goście zachwycali się zespołem i pytali skąd ich wytrzasnęliśmy....
Bardzo serdecznie dziękujemy Zespołowi Proud Mary za doskonałą zabawę i super - profesjonalizm.
Pozdrawiamy serdecznie,
Magda i Jacek
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 17, 2013 12:11 pm   

Czy mógłby się ktoś podzielić nowymi opiniami na temat zespołu? :)
 
 
secuder 


Dołączyła: 29 Kwi 2014
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 06, 2014 7:28 pm   

bądź jeszcze nowszymi? :)
_________________
 
 
k.stakiewicz 


Wiek: 40
Dołączyła: 11 Lis 2009
Posty: 34
Skąd: Łódź - Radogoszcz
Wysłany: Nie Wrz 28, 2014 5:47 pm   

Jestem już długi czas po swoim weselu na którym grał zespół Proud Mary. Mogę napisać że byli wprost rewelacyjni i cudownie poprowadzili moją imprezę! Jeśli chodzi o szczegóły to:

- zespół jest zawodowy: grają bardzo dobrze, wszystko na żywo
- świetnie prowadzą imprezę: śpiewają 3 osoby które raz po raz, mówią do mikrofonu i prowadzą imprezę
- oczepiny: krótkie i takie jak chcieliśmy: całość 25 minut z wykupieniem butów i konkursami- SUPER!!
- muzyka: przekrój tego co chcieliśmy: hity stare i nowe. Zespół nie zagrał prawie żadnej piosenki której nie znaliśmy. Same przeboje i do tego super zagrane!!
- sprzęt: wiadomo, jest świetny i super brzmi (rozmawiałam z perkusistą nt. temat i powiedział mi że większość muzyków gra oprócz wesele w zawodowych zespołach z gwiazdami polskiej sceny muzycznej i dlatego mają sprzęt najwyższej klasy).
- prawie cały zespół ma wyższe wykształcenie muzyczne
- cena: dziewczyny! Wesele robicie tylko raz!!! Płacicie za jakość i zabawę!!!

Jednym słowem: polecam :!: :!: :!:
:!: :!: :!: :!:
 
 
Edyta Masłoska 


Dołączyła: 20 Lis 2014
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 24, 2014 9:24 am   

Też zastanawiamy się właśnie nad tym zespołem. Byliśmy u paru grup muzycznych, ale Proud Mary jest rewelacyjny - oprócz tego co mają zespoły (gitara, perkusja, gitara basowa), mają saksofon, klarnet, akordeon i co najważniejsze: śpiewają 3 osoby - 2 chłopaków i 1 dziewczyna.
 
 
Pani Misiowa 


Dołączyła: 02 Paź 2014
Posty: 46
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Nie Sty 11, 2015 4:08 pm   

Byłam wczoraj na weselu gdzie grał zespół Proud Mary. To co się działo przerosło wszystkie moje oczekiwania oraz innych gości, którzy byli zachwyceni! Polecam ten zespół i już wiem kto u mnie zagra!!!! Czas przejść do szczegółów:

- zespół ma bardzo dużo instrumentów, z tego co widziałam na weselu były: perkusja, gitara akustyczna, gitara elektryczna, basowa, klawisze i uwaga!>>> saksofon, klarnet, akordeon!!! Czy wszystko to co chcielibyśmy mieć a nawet więcej!

- dziewczyna która śpiewa jest REWELACYJNA! Kiedy zaśpiewała Simply the best, goście zatrzymywali się w tańcu, by jak na koncercie podziwiać jej talent. Piekny cudowny aksamitny głos.

- oprócz wokalistki śpiewa 2 chłopaków - również super!

- świetny dobór repertuaru! Grali wszystko: rock, pop, folk, disco-polo, biesiadę przy stołach (kiedy tylko goście zaczynali śpiewać, od razu się zjawiali z instrumentami i przygrywali, dodatkowo podają mikrofony dla gości którzy chcą śpiewać i zachęcają do tego)

- super prowadzą całe wesele, cały czas jest kontakt z gośćmi!

- oczepiny - wesołe, z klasą i całość zamknęła się w 20 minutach bez zbędnego przedłużania

- grali do ostatniego gościa, pozytywnie nas wymęczyli - wszyscy z którymi rozmawiałam byli zachwyceni!

- krótkie przerwy na posiłek i zaraz znowu muzyka i pełen parkiet! Na weselu nic się nie dłużyło, widać że szef zespołu cały czas kontroluje sytuację!

- zespół nie pije - poszłam do nich w trakcie wesela podziękować i wyrazić uznanie, na stole nie było butelki - jak sami powiedzieli - nie piją podczas wesel

Gdybym miała się do czegoś przyczepić, to naprawdę nie miałabym do czego, zespół w 200% spełnił oczekiwania gości

Zapomniałam dodać że grają cały czas na żywo, a nie jak u innych zespołów - z podkładów.

Zaczęłam szperać w internecie, żeby dowiedzieć się dokładnie kto gra w tym zespole (bo to są świetni muzycy) i okazało się że to zawodowcy, po Akademiach Muzycznych, którzy grają nie tylko na weselach i są świetni!!!

Dla mnie wybór jest prosty i nie ma możliwości by kto inny zagrał na moim weselu!! Dziękuję Ani i Mariuszowi za zaproszenie na wesele, bo bez nich nie miałabym okazji posłuchać, pobawić się i oczarować się Proud Mary. Czytałam wszystkie pozytywne opinie na ich temat i mogę z czystym sumieniem podpisać się obiema rękami i nogami pod tym!

PROUD MARY - REWELACJA!!!

Chętnie udzielę szczegółowych informacji, ale z tego co rozmawiałam z zespołem, można do nich przyjść na próbę i samemu się przekonać jak grają. POLECAM!!!!!!!!!!!
_________________
 
 
Łodzianka81 

Dołączyła: 11 Lis 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 12, 2015 1:19 am   

Kochani,
bez najmniejszej przesady mogę napisać, że ta kapela jest rewelacyjna.

10 stycznia zagrali na naszym weselu: podpisuję się pod każdym słowem Pani Misiowej, która była naszym gościem i którą serdecznie pozdrawiam :)

Zespół gra świetnie, z wyczuciem dobiera repertuar i ma niesamowitą energię. Składa się z sympatycznych ludzi, którzy elastycznie dopasowują się do życzeń Pary Młodej - my mieliśmy duże opory dotyczące oczepin: zostały poprowadzone na poziomie i z dużą porcją humoru.

Bardzo spodobała mi się możliwość indywidualnego doboru repertuaru, zwłaszcza dodatkowych utworów.

Polecam ten zespół każdemu, kto chciałby mieć oprawę muzyczną na odpowiednim poziomie.

I ciut prywaty: serdecznie pozdrawiam całe Proud Mary, jestem Wam niesamowicie wdzięczna :) Dziękuję.
 
 
KasiaPią 

Wiek: 36
Dołączyła: 26 Mar 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Mar 26, 2015 9:46 pm   Wokalistka

Czy pamiętacie może, która wokalistka śpiewała na waszym weselu?
Na ich stronie są dwie do wyboru: Monika i Paula. Można sprawdzić jak dziewczyny wyglądają na stronie Proud Mary w zakładce band.
Będę niezmiernie wdzięczna za podpowiedź :-)
 
 
lukasz-p 

Dołączył: 03 Maj 2015
Posty: 1
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Nie Maj 03, 2015 8:20 pm   

Proud mary gral na moim weselu w ubiegly weekend i nie będę oryginalny jeśli powiem ze zespól byl rewelacyjny. Bylismy na próbach wielu łódzkich zespolow, ale dopiero proud mary spelnil wszystkie nasze oczekiwania i prosby. Zespól jest elastyczny i chętnie podejmuje sie nietypowych zleceń. Kiedy dla innych zespołów nasze prosby byly niewygodne, pm zgodzili sie bez mrugnięcia. Polecam ich serdecznie!!!! Do tego super graja, 100% na żywo!!!!!😊
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 16, 2015 6:48 pm   

Zapraszamy na naszym portalu wywiad z zespołem Proud Mary

Wywiad z zespołem
 
 
MiMsy 

Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 5
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Lip 09, 2016 9:48 pm   

coś cisza zrobiła się w temacie tego zespołu, a jest jednym z tych które bierzemy pod uwagę na nasze wesele. Jeśli ktoś ma doświadczenie z nimi na żywo (w sensie słyszał na weselu) to chętnie wysłucham opinii, a najbardziej byłbym szczęśliwy gdyby ktoś mógłby pożyczyć płytkę z wesela :cool:

[ Dodano: Nie Paź 22, 2017 5:28 pm ]
Witam, jesteśmy świeżo po weselu na którym grał zespół Proud Mary. Wesele odbyło się 14.10.2017 r.
Wybierając zespół kierowaliśmy się przede wszystkim tym czy grają na żywo a nie z podkładów oraz czy wokaliści znają angielski – niestety znalezienie zespołu, który nie kaleczy angielskiego nie jest łatwe  Po poszukiwaniach wytypowaliśmy kilka zespołów, które odsłuchaliśmy na żywo i w sumie na polu bitwy pozostały trzy, które spełniały nasze oczekiwania: Proud Mary, Markus i White Duck. Wszystkie te zespoły są świetne wokalnie, dobrze się z nimi rozmawia i możemy je z czystym sumieniem polecić. Subiektywnie oceniamy, że nasza ekipa muzyczna była z tej trójki najpozytywniej zakręcona na punkcie muzyki.
Co do samego zespołu i ich grania:
• grają w 100% na żywo;
• muzycy po szkołach muzycznych;
• można ich posłuchać na cotygodniowych próbach oraz przećwiczyć swój pierwszy taniec przy ich muzyce w dość dużej sali;
• nie piją alkoholu;
• kulturalnie i z pomysłem prowadzone oczepiny;
• zespół nie tylko gra ale i wchodzi w interakcję z gośćmi zarówno przy zabawie na parkiecie jak i biesiadzie między stołami;
• bogaty repertuar i możliwość przygotowania 3 dowolnych utworów dla konkretnej pary;
• … a poza tym przesympatyczni ludzie z którymi mam nadzieję jeszcze kiedyś się spotkać.
Gorąco polecam ten zespół!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl