Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA
nostalgia

Poprzedni temat «» Następny temat
ACE VOICE
Autor Wiadomość
ZoltyTulipan 

Wysłany: Czw Gru 13, 2012 3:54 pm   

My mamy wesele bez poprawin i żadnej dodatkowej opłaty nie ma :)
Robert powiedział tylko tyle, że jeśli poprawiny miałyby być dać znać w miare wczesniej bo potem termin może być zajęty :P

asior71 

Wysłany: Czw Gru 13, 2012 4:34 pm   

ja mam wesele bez poprawin z Ace Voice i o żadnej dodatkowej opłacie nie było mowy :)

Ewa_Ewi 

Wysłany: Czw Gru 13, 2012 4:38 pm   

Nie. Pierwsze slyszę o czymś takim. Zespół ma inna cenę za wesele z poprawinami i bez.

iskierka_86 

Wysłany: Nie Gru 16, 2012 6:18 pm   

Hej :) My również mamy tylko wesele i też nie mamy z tej okazji żadnej dodatkowej opłaty. Pozdrawiam :)

marysia2403 

Wysłany: Wto Sty 08, 2013 8:51 pm   

Mam kilka pytań odnośnie zespołu:
czy prowadzą całą imprezę, zachęcają gości do zabawy?
czy dają możliwość wyboru formuły oczepin?
jak długie robią przerwy?
czy cena jest za całe wesele czy określoną ilość godzin??
Waham sie miedzy tym zespołem a Four and Sax, pomozcie, podjąć dobra decyzje:):)

asior71 

Wysłany: Wto Sty 08, 2013 9:39 pm   

Witam, prowadzą całe wesele oczywiście baaardzo zachęcając gości do zabawy wychodzą do gości, graja ispiewaja między nimi a co do oczepin maja swoją formułe ale mysle ,ze jak chcecie wprowadzic cos swojego albo nie wszystko Wam się będzie podobało to spokojnie z Robertem dojdziecie do porozozumienia .ONI SA PROFESJONALISTAMI W TYM CO ROBIA najlepszy zespół w Łodzi i okolicach:)

marysia2403 

Wysłany: Pią Sty 11, 2013 6:39 pm   

Mam jeszcze jedno pytanie, które w sumie dzisiaj mi się nasuneło:) otóż, większość moich gości to osoby, ktore do tej pory na weselach bawily sie przy takich tradycyjnych zespolach grających głownie disco polo i aktualne na dany czas przeboje. Czy Ace Voice również i takie osoby usatysfakcjonuje?
Z gory dziekuje za odpowiedz:)

Katarzynka1985
[Usunięty]

Wysłany: Czw Kwi 04, 2013 10:54 am   

Czy ktoś mógłby opisać jak wyglądają oczepiny z ACE VOICE , jestem bardzo ciekawa, bo pewnie są niestandardowe :) Wybieramy się na spotkanie z nimi w przyszłym tygodniu :)

MaryAnn 

Wysłany: Pią Kwi 05, 2013 9:21 am   

Ile dziewczyny płaciłyście przy rezerwacji terminu?

qnior 

Wysłany: Pią Kwi 12, 2013 11:49 am   wesele z ace voice - 6 kwietnia 2013 - genialnie!!!

Wesele 6 kwietnia 2013 – „podobno” :) w rolach głównych: martyna&michal 
W „pozostałych” rolach: Aneta, Robert, Mariusz, Jacek = znani jako ACE VOICE:)
Z wielką radością i ochotą chcielibyśmy podzielić się wrażeniami z naszego wielkiego dnia.
Z AceVoice nasze wesele przeszlo nasze najśmielsze oczekiwania, a od Gosci odbieramy podziękowania za możliwość uczestniczenia w tak wspanialej zabawie!
Wielka Czwórka potrafi poderwać do tanca dosłownie każdego gościa: starszego czy młodszego, spokojnego czy szalonego, milosnika zespołu Dżem czy Weekend :-p
Aneta, Robert, Mariusz i Jacek byli dla nas i z nami, wspólnie stworzyliśmy atmosferę szalonej, spontanicznej zabawy do białego rana!
Teraz czekamy na kolejne wesele w naszej rodzinie i na pewno z ACE VOICE!

Aneto, Robercie, Mariuszu, Jacku: po raz setny DZIĘKUJEMY!!! :) :)

Martyna&Michal

Odpowiadamy Katarzynce1985:
Jeżeli chodzi o oczepiny, do samego końca były dla nas niespodzianką, Robert nie chciał uchylić rąbka tajemnicy, jedyne co wiedzieliśmy i mieliśmy zapewnienie od Zespołu, że będą to oczepiny „Z KLASĄ” i oczywiście takie były! A dzięki temu, że nic nie wiedzieliśmy to wyszły spontanicznie i było słychać nieustające salwy śmiechu  :) przed weselem mieliśmy wspólne ustalenie z ACE VOICE: „NUDZIE MOWIMY NIE” 

Ewa_Ewi 

Wysłany: Czw Maj 16, 2013 5:52 pm   

MaryAnn napisał/a:
Ile dziewczyny płaciłyście przy rezerwacji terminu
ja 600 zł przy podpisaniu umowy (wesele bez poprawin)

Sisska 

Wysłany: Sob Maj 18, 2013 10:47 am   

kolezanka 3 dni temu podpisywałą umowę i płaciła 800zł (bez poprawin)
Ostatnio zmieniony przez Sisska Sob Maj 18, 2013 10:48 am, w całości zmieniany 1 raz  

alex88 

Wysłany: Sob Maj 18, 2013 10:54 am   

My tyle samo co napisała Sisska.

gabi1986 

Wysłany: Sob Maj 18, 2013 1:48 pm   

My również 800zł bez poprawin

asior71 

Wysłany: Sob Maj 18, 2013 10:49 pm   

ja również 800 bez poprawin

radomir82 

Wysłany: Sob Cze 22, 2013 1:21 am   

Witam wszystkich serdecznie
Nasze wesele odbyło się 8 czerwca 2013r. w Rzgowie.
My również dołączamy - do tego sporego już - grona fanów zespołu Ace Voice i chcieliśmy podzielić się z wami paroma uwagami odnośnie tego zespołu. A mianowicie :
- jeśli chcecie aby wasze wesele przebiegało spoookooojnieee, i panowała atmosfera ogólnego zamulenia – nie bierzcie zespołu Ace Voice
- jeśli chcecie aby wasi goście mogli spokojnie drzemać i zastawiać stoły łokciami – nie bierzcie zespołu Ace Voice
- jeśli lubicie zespoły dożynkowe typu koko koko euro coś tam – nie bierzcie…….
- jeśli chcecie żeby wasi goście co chwila spoglądali na zegarki, rozmawiali o promocji ogórków w carrefourze, a godzinę po weselu zapomnieli, że takowe w ogóle się odbyło – - nie bierzcie…….

ALE !! ! jeśli chcecie, żeby wasze wesele było jedyne w swoim rodzaju, żeby goście nie schodzili z parkietu, a jeśli już to „na jednego” :) , żeby panowała niesamowita atmosfera i żeby był to faktycznie najwspanialszy dzień ( lub 2 dni ) w waszym życiu, gorąco polecam zespół ACE VOICE!!!

Opowiem wam pokrótce jak to było u nas. Moją przeuroczą „już” małżonkę poznałem w…. A właściwie co to kogo obchodzi :) Idźmy dalej. Kilka lat później…

Organizację wesela rozpoczęliśmy od znalezienia sali weselnej i zespołu (jak chyba zresztą większość). Szukając orkiestry głównie przesłuchiwaliśmy dema na stronach internetowych różnych zespołów. Ale takie demo nic w sumie nie mówi o zespole. Mieliśmy także parę namiarów na zespoły, które grały na weselach, na których byliśmy. Ale jakoś żaden z nich specjalnie nie przypadł nam do gustu.

Jednym z pierwszych miejsc, które odwiedziliśmy był dom Roberta – lidera zespołu Ace Voice (tak na marginesie, to był jeden z zespołów, który polecił nam pan z sali weselnej. A wierzcie mi, że żaden właściciel sali nie poleci wam byle kogo). Po wyjściu od Roberta stwierdziliśmy z narzeczoną, że to jest to. Facet jest niesamowity : fachowość, entuzjazm, pasja.

Za namową Roberta (co by nie brać pierwszego lepszego) odwiedziliśmy jeszcze 2 zespoły, ale to już była nie ta liga :lol:
I oczywiście zostaliśmy przy zespole Ace Voice.

Nadszedł 8 czerwca – Nasz Wielki Dzień :)
Z kościoła przyjeżdżamy na salę. Tam już czekają na nas goście i mamy z chlebem i solą. Wiedzą co robić i co mówić (Robert zajął się wszystkim). Potem szampan, toast, gorzko gorzko :oops: i THE SHOW MUST GO ON. Robert krzyczy jedziemy i karuzela ruszyła.

U nas zespół Ace Voice grał w składzie 3-osobowym : przeurocza wokalistka z potężnym głosem, genialny saksofonista, co potrafi grać na wszystkim (dajcie mu widelec to zagra wam koncert) i przezajebisty lider - Robert (niesamowity głos, daje czadu na gitarze elektrycznej, a do tego świetny wodzirej i dusza towarzystwa).

Dzień waszego wesela to dzień jedyny w swoim rodzaju. Zdarza się tylko raz w życiu. Na co dzień jesteśmy jednymi z wielu, natomiast tego dnia jesteśmy wyjątkowi. Jesteśmy gwiazdami wieczoru, co Robert podkreśla na każdym kroku.
To niesamowite, że facet, który sam jest gwiazdą , robi furorę na scenie, i z powodzeniem mógłby grać wielkie koncerty, w taki świetny sposób prowadzi naszą imprezę i sprawia, że czujemy się wyjątkowi.

Zespół Ace Voice to nowa jakość kapel weselnych. I niestety albo stety konkurencja musi wziąć się w garść. Jeśli chodzi o repertuar - mają ogromny. Zagrają coś dla każdego. Od mocnych rockowych kawałków po stare dobre disco polo :) . Zresztą co tu dużo pisać. Oni grają na sylwestrach , studniówkach weselach i do tego jeszcze koncerty. Każdy inteligentny człowiek zorientuje się, że repertuar muszą mieć naprawdę bogaty. Oprócz tego, że mają pokaźny repertuar to jeszcze robią zajebiste show. Jest ich wszędzie pełno. Grają na scenie, na parkiecie i przy stołach. Robert ciągle wymyśla nowe zabawy i konkurencje. Dziewczyny piszczą, faceci krzyczą i jest dużo śmiechu.

Bardzo ważne jest podejście zespołu. Ace Voice do każdego podchodzi indywidualnie. Wiedzą to na pewno wszyscy, którzy mieli jakikolwiek kontakt z tym zespołem. Innym serdecznie życzę, aby sami się przekonali.
Razem z małżonką mieliśmy wrażenie, że zespół ten powstał właśnie po to, aby zagrać na naszym weselu. Robert nawet przez chwilę nie dał nam odczuć, że jesteśmy klientami jednymi z wielu.

Było dla nas ogromnym zaszczytem gościć na naszym weselu ten zespół. Ace Voice the Best of the of the Best !! !
FAJNA ORKIESTRA, CHOLERA FAJNA ORKIESTRA 8)

Ewa_Ewi 

Wysłany: Sob Cze 22, 2013 8:47 am   

radomir82 napisał/a:
FAJNA ORKIESTRA, CHOLERA FAJNA ORKIESTRA 8)
ach pamietam jak to goscie spiewali 8)

mira_1980 

Wysłany: Pią Lip 26, 2013 12:06 pm   

widzę, że rekomandacje sa wspaniałe chyba muszę się z nimi umówić na przesłuchanie

asior71 

Wysłany: Pią Lip 26, 2013 8:04 pm   

sprężajcie się ,sprężajcie:) :smile:

martuska88 

Wysłany: Sro Paź 02, 2013 8:30 pm   

polecam ACE VOICE!!! Lepszego zespołu nigdzie nie znajdziecie. My mieliśmy skład 4-osobowy z perkusistą i jesteśmy mega zadowoleni. Takiej zabawy jaka była na naszym weselu jeszcze nie widziałam. Parkiet był pełen, goście schodzili tylko na posiłki. Brak mi słów żeby opisać co się działo:) Znajomi i rodzina pytali gdzie znalazłam tak rewelacyjny zespół:) Repertuar przypadl wszystkim do gustu i starszym i młodym a o solówkach już nie będę wspominać, pare osób po weselu mówiło, że aż mieli ciarki gdy grane były solówki. Bębniarz REWELACJA! Takiego show ja i moi goście jeszcze nie widzieliśmy tym bardziej cieszę się, że to wszystko wydarzyło się na moim weselu:) Robert to wspaniały wodzirej i ma dopracowany każdy szczegół, więc młodzi nie muszą się stresowac przebiegiem imprezy! Będę się powtarzać ale naprawdę z czystym sumieniem polecam ACE VOICE. Pełen profesjonalizm a nie jakieś tam granie do kotleta jak to robi większość zespołów. Jeżeli chcecie, żeby przez najbliższe lata znajomi i rodzina opowiadali tylko o waszym weselu bierzcie ten zespół bez zastanowienia!
Ace Voice dziękuję za wspaniałą zabawę!!! :)

alex88 

Wysłany: Sro Paź 02, 2013 8:43 pm   

martuska88, super, że podzieliłaś się wrażeniami, utwierdziłaś mnie w wyborze :smile:

moniica 

Wysłany: Nie Lis 03, 2013 9:10 am   

My swoje wesele mieliśmy 26.10.2013 również z ACE VOICE :D To była CZADOWA IMPREZA :D Mieliśmy skład 3-osobowy bez perkusji ale Robert, Mariusz i Aneta to jest trójca doskonała. Oni są po prostu niesamowici!!! To są prawdziwi muzycy, którzy kochają to co robią. Z nimi na spotkaniach nie ustala się repertuaru co mają grać na weselu. Sami doskonale na bieżąco podczas imprezy potrafią dobrać utwory aby każdy mógł się pobawić. Robert jako wodzirej sprawdza się doskonale, potrafi wyciągnąć gości na parkiet. Solówki Mariusza na saksofonie i Roberta na gitarze są mistrzostwem świata, do tego przy tym bawią razem z gośćmi na środku parkietu. Oczepiny są krótkie ale bardzo dużo śmiechu jest przy tym. Bardzo polecam ACE VOICE jeśli nie chcecie mieć wesela takiego jak inni.

No i oczywiście u nas goście również śpiewali: FAJNA ORKIESTRA, CHOLERA FAJNA ORKIESTRA :D

aktaga 

Wysłany: Czw Cze 05, 2014 8:08 pm   

Ace Voice to była też i nasz orkiestra! Już po pierwszym spotkaniu z Robertem nie mieliśmy wątpliwości, że to właściwa osoba na właściwym miejscu i nie pomyliliśmy się:). Cała ekipa spisała się na medal i zapewniła nam i gościom niezapomnianą zabawę. Ace Voice to nie tylko cudowna muzyka, ale przede wszystkim -co jest moim zdaniem najważniejsze na takich imprezach jak wesela- wspaniali wodzireje. Biesiada przy stołach przeszła podobno do historii a najlepszą rekomendacją byli nasi goście którzy cały czas pytali, gdzie my znaleźliśmy taką orkiestrę:) Wspomnę o jeszcze jednej kwestii, która mnie przekonała o wyborze właśnie Ace Voice- pełen profesjonalizm. Począwszy od pierwszego spotkania, do podpisywania umowy, ustalania szczegołów i samego wesela, gdzie czuliśmy od całego zespołu mega wsparcie (szczególnie przy pierwszym tańcu) i pozytywną energię. Gorąco polecamy:) Agata i Bartek

emiiskaa 

Wysłany: Czw Cze 05, 2014 9:56 pm   

gdybym tylko mogła to bym ich wzięła - są najlepsi :)

Julia_ja 

Wysłany: Czw Cze 05, 2014 10:04 pm   

Gdyby tylko mieli wolny termin jak dzwoniłam we wrześniu to ja też :)

emiiskaa 

Wysłany: Czw Cze 05, 2014 11:13 pm   

nawet mój piątek mają zajęty... i środę też co się przypadkiem dowiedziałam :o

Ewa_Ewi 

Wysłany: Pią Cze 06, 2014 9:26 am   

emiiskaa napisał/a:
gdybym tylko mogła
Julia_ja napisał/a:
Gdyby tylko mieli wolny termin
jesli chodzi o ten zespół to najlepiej zaczynac o rezerwacji u nich terminu, dopiero do niego dostawać salę, czyli odwrotnie niż zazwyczaj ;-)

asior71 

Wysłany: Pią Cze 06, 2014 9:29 am   

Hm...coz my prawie 2 lata przed slubem sobie zarezerwowalismya a po2 tyg.jak chcialam zmienic termin i tez na maj to moglam sobie pomarzc...takze jaki zespol tyle ma pracy 8) ja nie zamienilabym na zaden inny goraco polecam Ace Voice

Darek-Agnieszka 

Wysłany: Sro Cze 18, 2014 10:39 am   TYLKO ACE VOICE

Witamy :!: :!:
Ślub nasz odbył się 13.06.2014 :) w Dworze Artusa w Łodzi.
Pierwszy kontakt z zespołem - oczywiście poleceni byli przez moich znajomych którzy też gościli ten zespół na swoim weselu, a im poleciła jeszcze inna para która też bawiła się z Ace Voice.
Robert - pozytywny gość, zaraża optymizmem i szczęściem. Od pierwszego telefonu słychać było profesjonalizm i miłość do tego co robi ! A po pierwszej wizycie u Roberta to wszystko się potwierdziło i postawiło kropkę nad i że to właśnie Oni muszą grać u nas. Robert – lider zespołu powiedział na samym początku "Macie się niczym nie przejmować, Wy jesteście najważniejsi na tym weselu, my się wszystkim zajmiemy" i to się w 100% sprawdziło
Na naszym weselu mieliśmy zaszczyt gościć zespół ACE VOICE . Są to wszechstronni, utalentowani, wyjątkowi ludzie którzy widać że robią to co lubią, i zarażają swoim entuzjazmem wszystkich gości. ACE VOICE - to nie jest zwykła ekipa grająca i śpiewająca po weselach - to są parkietowi wymiatacze :D . Takie show jakie dali na naszym weselu jest nie do zapomnienia, i łezka w oku się kręci że ta noc tak szybko minęła. Weszli Oni pierwsi na sale a zeszli ostatni - grali bardzo długo i za to im dziękujemy. Muzyka i show które robią jest nie do opisania. Dzięki nim atmosfera na weselu była tak gorąca że świeczki topiły się beż płomienia :D . Niesamowicie zabawiali wszystkich - no i te solówki gitara - saksofon - perkusja - ciarki po plecach przechodzą do dziś !!!!!!! Cała 4 była niesamowita ! ACE VOICE - naprawdę świetna kapela,super,super ekstra,jeśli chcecie mieć super zabawę to tylko z nimi !!!!! Bardzo serdecznie Wam jeszcze raz dziękujemy za to że mogliśmy się razem bawić i mamy nadzieje że spotkamy się jeszcze gdzieś na parkiecie.
FAJNA ORKIESTRA CHOLERA FAJNA ORKIESTRA FAJNA ORKIESTRA CHOLERA FAJNA ORKIESTRA
Darek&Agnieszka.

emiiskaa 

Wysłany: Sro Cze 25, 2014 5:10 pm   

jeszcze raz muszę się wypowiedzieć o nich :)

z racji tej, że mój termin mają zajęty i nie mogę ich mieć, jest mi cholernie ale to cholernie przykro... postawili wysoką poprzeczkę i drugiej takiej ekipy nie znajdę :) dlatego by choć trochę ukoić mój żal, już teraz wiem, co będę robić w Sylwestra - będę w Pelikanie bawić się z Ace Voice - chociaż tam :)

jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości, nie jest pewny - gwarantuję, że lepszego zespołu nie znajdziecie. gdyby teraz zadzwonili, że zwolnił im się termin - nie zastanawiałabym się.

naprawdę cudowny zespół, cudowni ludzie, a w panu Robercie jestem "zakochana" za to co potrafi pokazać na scenie!

najlepsi :)

POLECAM!!!!!!

aha, termin najlepiej rezerwować 2- 3 lata wcześniej :)

*Dorotka_ 
Moderator

Wysłany: Sro Cze 25, 2014 6:07 pm   

emiiskaa, dokladnie :) my na 2 lata przed ich zaprosilismy :) wypowiem się jeszcze po Naszym weselu. Ale już wiem, że bedzie ogien na parkiecie :)

emiiskaa 

Wysłany: Sro Cze 25, 2014 8:22 pm   

na 100% będzie ogień! zazdroszczę Ci :)

*Dorotka_ 
Moderator

Wysłany: Pon Sie 18, 2014 9:51 am   

Dziewczyny i Chłopaki,
gdy ponad 2,5 roku temu szukaliśmy zespołu na wesele, byliśmy załamani. Wesele robiliśmy pod Sieradzem, więc mieliśmy do wyboru - zespół z okolic lub z Łodzi. Wybraliśmy drugą opcję zachęceni opiniami na UWAGA - tym Forum. Wcześniej o naszej ekipie nie słyszeliśmy, a zobaczyliśmy ich w akcji dopiero w lipcu 2013, czyli rok po podpisaniu umowy :smile:

To był najlepszy wybór z możliwych.

Anetko, Robercie, Mariuszu :serce: i Jacku. Dziękujemy. Za pomoc za wsparcie, za wtorek - przed weselem, za Waszą troskę o nas i pomoc w każdej chwili. O to, że zadbaliście o Nas, poprowadziliście Nas i sprawiliście, że czuliśmy się absolutnie wyjątkowo. Było idealnie, no może po za jednym ... za szybko to zleciało! ZA SZYBKOO! Chcemy jeszcze raz!

Daliście takiego czadu, że Goście do tej pory o Was mówią i nas pytają o namiary na Wasz zespół. A jak im mówię, że Was znalazłam na Forum ślubnym to są w szoku :smile:

Dziękujemy za Marka Trandę, dziękujemy za UB40, za Pink Floydów i nawet za "Rudą" Wam dziękujemy. Ciocia szczęśliwa, że była poleczka na weselu, no w ogóle, daliście czadu, każdy zadowolony, piekły Was policzki? To Nasi Goście byli Wami zachwyceni!
Ciężko nam było się z Wami rozstawać, to co nam daliście tego się nie da słowami zmierzyć. Do zobaczenia, jak tylko dostaniemy płytę i zdjęcia. Mamy trochę wspomnień jeszcze do obgadania i w ogóle :wink:

Macie pozdrowienia od Kierownika 2 Stołu :smile:

No i informacja dla Młodych Par - jak jest sytuacja tak jak u Nas - 16.08.2014 zespół miał już ten termin zajęty 2 lata wcześniej. Pogadajcie z salą i przełóżcie wesele. U nas była nawet ładniejsza data 14.08.14 ;) Warto. Naprawdę.

Ewa_Ewi 

Wysłany: Pon Sie 18, 2014 8:34 pm   

Dorotka_ napisał/a:
To był najlepszy wybór z możliwych.
A nie mowiłam?? :-) )) Widzę, że trzymają poziom, super :)

*Dorotka_ 
Moderator

Wysłany: Pon Sie 18, 2014 8:40 pm   

Ewa_Ewi, miałaś rację ;)

adagio85 

Wysłany: Nie Wrz 21, 2014 5:41 pm   

Michasia,
witaj Michasia czy twoje wesele odbyło sie w Nostalgii?

kaczmar 

Wysłany: Pon Maj 04, 2015 9:04 pm   

Witam Forumowiczów.
Szybka opinia na temat ACE VOICE. Nasze wesele odbyło się 25/04/2015 w Sali Pałacowej Yuca. Nigdy nie zapomnimy tego co na weselu zrobił zespół. My jako Młoda Para możemy być mało obiektywni, z rodziną też rożnie bywa, ale przyjaciele mówią zawsze prawdę:) W tym wypadku wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem atmosfery na weselu. Zespół zagrał niesamowicie, zabawił wszystkich wyluzował i sprawił, aby ta noc była szaleństwem. Doskonała muzyka, oryginalny wokal niczym nie przypomina nudnych standardów. Czteroosobowa ekipa wykazał ogromny power i zaangażowania, aby bawić się razem z nami. Na weselu jedyne co musicie zrobić jako Młoda Para, to pozwolić im wykonywać swoją pracę. Są w tym mistrzami i sprawią, że nikt nie będzie chciał siedzieć przy stole kiedy grają!
Jeśli tylko macie możliwość zaprosić ich na Wasze wesele nie wahajcie się. My jesteśmy szczęśliwi, że mieliśmy takiego farta i trafiliśmy na Ace Voice. To był najlepszy wybór.
Aneta, Kudłaty, Mariusz, Adam dziękujemy i do zobaczenia!
Ostatnio zmieniony przez kaczmar Pon Maj 04, 2015 9:10 pm, w całości zmieniany 3 razy  

IBEROSTAR77 

Wysłany: Sro Cze 17, 2015 12:36 am   zespół muzyczny ACE VOICE

Musimy napisać kilka zdań na temat zespołu ACE VOICE z Łodzi . Nasze wesele odbyło się 12/06/2015 w Białym Pałacu w Niesięcinie w sali Perłowej. W grudniu nawiązaliśmy kontakt z ACE VOICE był to pierwszy zespół z jakim umówiliśmy się na spotkanie . Pierwsze wrażenie było takie iż z krótkiej rozmowy wywiązała się pogaducha która trwała ponad półtorej godziny . Totalny luz a zarazem mega profesjonalizm już na pierwszym spotkaniu , spowodował iż podpisaliśmy umowę i dzisiaj szczerze było to mistrzostwo świata. Przed samym weselem spotkaliśmy się aby ustalić szczegóły drugie spotkanie i jakże było miło . Robert pseudo: Kudłaty ukierunkował Nas doradził i dał wsparcie niesamowite iż ten stres przed samą uroczystością zdecydowanie malał a nie wzrastał. Samo wesele było mega udane , a to co zrobił zespół ACE VOICE od strony artystycznej kosmos. Pełen profesjonalizm od sceny przez oświetlenie , efekty specjalne ,światła oprawę oczepin jak również dynamicznej zabawy i kontaktu ze wszystkimi gośćmi doprowadził do tego iż impreza była imprezą Naszego życia . Każdy z członków zespołu emocjonalnie i artystycznie zaangażowany w 100 %. Do dnia dzisiejszego goście oprócz zachwytu nad salą i Nami nie mogą nachwalić się ACE VOICE którzy okazali się fantastyczną ekipą z pełnym zaangażowaniem oraz ciepłem jakie płynęło z ich głosów oraz instrumentów. Pod kątem technicznym wysoka półka , interakcja ze wszystkimi gośćmi od samego początku do porannych godzin czyli do końca imprezy . Jednym słowem mieliśmy taki balet że słowami do końca się nie da tego opisać jedyne co to należy to samemu przeżyć na własnej skórze. ACE VOICE wielkie dzięki KASIA i ŁUKASZ

IBEROSTAR77 

Wysłany: Sro Cze 17, 2015 12:41 am   

Musimy napisać kilka zdań na temat zespołu ACE VOICE z Łodzi . Nasze wesele odbyło się 12/06/2015 w Białym Pałacu w Niesięcinie w sali Perłowej. W grudniu nawiązaliśmy kontakt z ACE VOICE był to pierwszy zespół z jakim umówiliśmy się na spotkanie . Pierwsze wrażenie było takie iż z krótkiej rozmowy wywiązała się pogaducha która trwała ponad półtorej godziny . Totalny luz a zarazem mega profesjonalizm już na pierwszym spotkaniu , spowodował iż podpisaliśmy umowę i dzisiaj szczerze było to mistrzostwo świata. Przed samym weselem spotkaliśmy się aby ustalić szczegóły drugie spotkanie i jakże było miło . Robert pseudo: Kudłaty ukierunkował Nas doradził i dał wsparcie niesamowite iż ten stres przed samą uroczystością zdecydowanie malał a nie wzrastał. Samo wesele było mega udane , a to co zrobił zespół ACE VOICE od strony artystycznej kosmos. Pełen profesjonalizm od sceny przez oświetlenie , efekty specjalne ,światła oprawę oczepin jak również dynamicznej zabawy i kontaktu ze wszystkimi gośćmi doprowadził do tego iż impreza była imprezą Naszego życia . Każdy z członków zespołu emocjonalnie i artystycznie zaangażowany w 100 %. Do dnia dzisiejszego goście oprócz zachwytu nad salą i Nami nie mogą nachwalić się ACE VOICE którzy okazali się fantastyczną ekipą z pełnym zaangażowaniem oraz ciepłem jakie płynęło z ich głosów oraz instrumentów. Pod kątem technicznym wysoka półka , interakcja ze wszystkimi gośćmi od samego początku do porannych godzin czyli do końca imprezy . Jednym słowem mieliśmy taki balet że słowami do końca się nie da tego opisać jedyne co to należy to samemu przeżyć na własnej skórze. ACE VOICE wielkie dzięki KASIA i ŁUKASZ

*Dorotka_ 
Moderator

Wysłany: Pią Lip 31, 2015 9:28 am   

a my w maju idziemy na wesele, gdzie też będzie Ace Voice. Moja Świadkowa wychodzi za mąż i nie chcieli słyszeć o innych kapelach tylko o Robercie z ekipą :smile:

już nie możemy się doczekać!

AgataTomek 

Wysłany: Pon Sie 17, 2015 6:46 pm   

Witamy serdecznie :-) My również musimy dodać kilka zdań o zespole ACE VOICE! Nasze wesele odbyło się 18 lipca 2015 roku w sali Enigma w Rzgowie. Zespół polecił nam właściciel sali. Był to jedyny zespół z którym się spotkaliśmy i okazał się strzałem w dziesiątkę. Nasze pierwsze spotkanie z Robertem było niesamowite! Zupełnie sobie obcy ludzie widzący się pierwszy raz a my mieliśmy wrażenie, że znamy się już ładnych parę lat. Serio jest to tak miły, otwarty, życzliwy człowiek no ze świecą takich ludzi w dzisiejszych czasach szukać. Od samego początku poczuliśmy, że jest z nami, że nas wspiera. Jego obecność, słowa, sprawiały, że cały stres związany z przygotowaniami znikał bez śladu. Drugie nasze wspólne spotkanie tuż przed ślubem w celu dogadania szczegółów z naszego założenia miało być krótkie, a przerodziło się w kilku godzinną posiadówę :P Wcale nie chciało się wychodzić :) Mieliśmy problem z pierwszym tańcem do samego końca nie mogliśmy się zdecydować na konkretny utwór. Wtedy pomocną dłoń podał nikt inny jak Robert. Doradził nam w kwestii utworu i uspokoił nas. Zapewnił że wszystko nam wyjdzie i że zrobią wszystko aby tak było. No i nadszedł dzień wesela. Gdy dojechaliśmy na salę zespół przywitał nas utworem do którego momentalnie zaczęliśmy tańczyć. Było to bezwarunkowe i spontaniczne, a zarazem tak prawdziwe, że do dziś sami sobie się dziwimy iż zaczęliśmy z grubej rury. Zespół tak potrafił rozruszać ludzi dosłownie wszystkich bez względu na wiek. Natomiast kiedy siedzieliśmy przy stołach przychodzili do nas i zaczynali przyśpiewki przy których każdy śpiewał i świetnie się bawił. Taka integracja i wychodzenie do wszystkich gości było niesamowite. Oczepiny fantastyczne. Zero standardów, świetne konkursy w których goście bardzo chętnie brali udział a przy tym od początku do końca non stop banan na twarzy. Potrafią zagrać wszystko i trafić w gusta każdego pokolenia, a przy tym grają to tak realnie, że przy paru kawałkach niektórzy nasi goście mieli chwilę zadumy czy to Oni czy to playback. Byli z nami do samego końca. Cała czwórka po prostu fantastyczna. Trójka, która śpiewała ma fantastyczny wokal, nie da się ich porównać, ocenić, wszyscy prezentują ten sam bardzo wysoki poziom. Oczywiście nie zapominamy o znakomitym perkusiście, który podbił szczególnie serca kobiet :lol: To co wyczynia na tej perkusji po prostu mistrzostwo. Wszyscy ich chwalili za wspaniałą robotę którą wykonali od samego początku i każdy bez wyjątku powtarzał, że nigdy do tej pory tak się nie wybawił jak na tym weselu. Podsumowując jeżeli macie możliwość zaproszenia ACE VOICE na swoje wesele nie zastanawiajcie się ani chwili. Dzwońcie do Roberta umawiajcie się na spotkanie i podpisujcie umowę od razu! Wybierajcie bez wahania pełny skład! Jeszcze raz z całego serca dziękujemy Wam kochani, byliście jak szóstka w totka i sprawiliście, że ten dzień zapamiętamy do końca życia! Anetka, Mariusz, Kudłaty i Adaś :* :*:*:* Mamy nadzieję, że niedługo będziemy mieli ponownie tą przyjemność aby bawić się w Waszym towarzystwie! Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego! Agatka i Tomek

Maltipu 

Wysłany: Sob Wrz 05, 2015 12:51 pm   

Również mogę polecić ten zespół, byłam na weselu i się bawiłam świetnie, Kudłaty nie ma sobie równych głos ma MEGA i naprawdę potrafi zabawiać gości !! !!!

Pinova 

Wysłany: Czw Wrz 10, 2015 9:27 pm   

Ace Vioce'ów nie trzeba reklamować. Każdy, kto bawił się w ich towarzystwie i własne wesele ma jeszcze przed sobą wie, że nie może się ono obyć bez nich.

Jesteśmy dość przebojową parą i gości też mieliśmy rozrywkowych, więc podejrzewam, że z każdym zespołem mielibyśmy fajne wesele. Ale tylko oni mogli sprawić, że było zaje... no mega! A wesele mieliśmy 8-8-2015 w Pelikanie.

Zespół ma kilka zalet, które właśnie sprawiają, że są przecudowni:

1. Przygotowanie muzyczne
Oni naprawdę się znają na muzyce. Nie jest to zbieranina ludzi, którzy coś tam potrafią zagrać na zasadzie, że śpiewać każdy może i jakoś poleci. Oni po prostu wiedzą, co robią.

2. Prowadzenie imprezy
Byliśmy kiedyś na weselu, gdzie zespół był świetnie przygotowany muzycznie, ale na tym się kończyło. Grali super, ale tylko grali, nie zachęcali do zabawy, nie prowadzili oczepin. Zupełne przeciwieństwo Ace Voice'ów. Kudłaty to istny szołmen! Poprowadził całe wesele wykańczając gości na parkiecie.

3. Sprzęt
Nie znamy się, to się wypowiemy :) Światła, dymy, a jak trzeba to i ekran do projektora. No i oczywiście sprzęciory muzyczne, których nie ogarniamy :)

4. Przerwy itd
Grają dużo, długo, świetnie zgrywają się z kuchnią (choć u nas to pewnie też dlatego, że to nie pierwsze ich wesele w Pelikanie). Kiedy mieliśmy dłużą przerwę, bo przedłużyły się podziękowania i życzenia, sami zdecydowali, żeby trochę pograć, bo przerwa jest za długa.

5. Osobowość
To po prostu świetni ludzie. Przede wszystkim są NORMALNI :) Można z nimi o wszystkim pogadać, wszystko ustalić, żeby nie było niedomówień, a przede wszystkim nie trzeba ich ciągnąć za język, sami wiedzą o co wypytać. I są przy tym niesamowicie skromni i przesympatyczni. Dzięki temu wszystko było dograne i wyszło super. Miliardy maili i telefonów zrobiły swoje :) I wcale nie mieli nas dość, ciągle sami próbowali coś ulepszyć :)

Młodsza część naszej ekipy bawi się przy wszystkim, ale jak już babcie i starsze ciocie mówiły, że fajnie grali i że każdy miał się przy czym pobawić, i młodzi i starzy, to już o czymś świadczy :) A jak usłyszeliśmy od gości, że to było najlepsze wesele, na jakim byli, to wiedzieliśmy, że to zasługa świetnej Młodej Pary, genialnego zespołu i cudownej obsługi :) Nie możemy doczekać się filmu :P

Dziękujemy serdecznie
Pina i Bert

*Dorotka_ 
Moderator

Wysłany: Pią Cze 03, 2016 8:55 am   

Napiszę tak - na wesele mojej Przyjaciółki i Świadkowej szłam z duszą na ramieniu. Wybrali Ace Voice, tylko i wyłącznie ze względu na rewelacyjną zabawę u nas na weselu. Bałam się, bo na weselu Przyjaciółki publika szersza, bo wesele prawie na 200 osób, gusta muzyczne BARDZO zróżnicowane, z akcentem bardziej na szlagiery weselne niż rockowe granie Roberta i ekipy.

Ale - nie musiałam się obawiać - wesele i poprawiny rewelacja :) Ja w 7 miesiącu ciąży wywijałam jak nienormalna, do rana. Sala pusta. Parkiet pełny. Goście zachwyceni. Po biesiadzie gardła zdarte ;) A oczepiny zupełnie inne niż na naszym weselu :)

Tylko ja byłam wkurzona, bo się lepiej ubawiłam niż na własnym weselu :razz: No ale tu nie było czynnika stresu, tutaj mogliśmy, się po prostu świetnie bawić ;) Super miło, że orkiestra nas pamiętała.
No i wykonanie Ocean Drive - Duke Dumon ... To nasz nowy ulubiony kawałek :)

Dzięki za super imprezę, obyśmy nie musieli długo czekać na kolejną zabawę z tym zespołem :)

MrLu 

Wysłany: Sro Cze 08, 2016 7:47 am   

Witam , moi drodzy.
Jaką stawkę za noc ma ACE VOICE?

Migotka001 

Wysłany: Sob Lip 16, 2016 9:40 pm   

Ostatnio stawka za samo wesele (usunięte) - ale niedługo może być drożej

Ceny usług podajemy tylko na PW lub email.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Nie Lip 17, 2016 5:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  

beatatee 

Wysłany: Nie Wrz 18, 2016 11:43 am   ACE VOICE

Ja rowniez dolaczam do grona osob zachwyconych zespolem ACE VOICE!! jak i mój maz :D To byla nasza najlepsza impreza w zyciu !! :D Chodz ja juz zamawiając zespol wiedzialam ze tak bedzie!! Bo ich juz zauwazylam na innym weselu i sobie powiedzialam ze oni beda na pewno grac na moim weselu!! I tak bylo ! Nasz slub i wesele bylo dostosowane do Zespolu Ace Voice!! :) Planowalismy slub w sobote 2016 roku lipiec lub sierpien ale niestety nie mieli terminu... a zaproponowali nam Piatek 26.082016 :) Wiec sie zgodzilismy bo pierwszą wolną sobote mieli w lipcu lub sierpiniu za 3 lata a ze nie chcielismy duzej czekac zdecydowalismy sie na piatek tego roku !! :) i nie żałujemy wyboru :) W ogole nie trzeba kontrolowac swojej imprezy, zespol prowadzil cale wesele i dzieki temu nie stresowalismy sie!! :D Goscie zagraniczni, rodzice byli zachwyceni a ja nastopnego dnia sie poplakalam ze szczescia bo juz taka impreza sie nie powtorzy!! :( Polecam !!

ps. nie musicie narzucać im swojej propozycji co maja grac na waszym weselu bo to naprawdę sa zawodowcy wiedza przy czym goscie lubia sie bawic na weselach, my daliśmy im wolna rękę i nie zalujemy :)

pss. i naprawdę cena za zepsuł tutaj nie gra roli to sa profesjonaliści!! Warto dac wiecej bo pamietajcie to jest impreza raz w zyciu !! :D Nie bedziecie zalowac wydanych pieniazkow :)

Pozdrawiamy caly zespol ACE VOICE jestescie wspaniali!!
Beata i Marcin z Lodzi ;)

ace voice.jpg
Na samym wejściu na sale weselna rzucili się w oczy!! :)
Pobierz Plik ściągnięto 84 raz(y) 83,05 KB

Ewa_Ewi 

Wysłany: Czw Lis 03, 2016 5:31 pm   

Czy ktos wie gdzie Ace Voice zagra w tegorocznego Sylwestra?

asior71 

Wysłany: Czw Lis 03, 2016 11:50 pm   

Mysle ze tradycyjnie w Pelikanie

*Dorotka_ 
Moderator

Wysłany: Pią Lis 04, 2016 12:44 pm   

asior71, Ewa_Ewi, mam info prosto od Roberta - Biały Pałac :)

Odpowiedz do tematu