Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA
nostalgia

Poprzedni temat «» Następny temat
ACE VOICE
Autor Wiadomość
MPF 20-08-2011 

Wysłany: Nie Sie 28, 2011 11:29 am   

Mieliśmy Zaszczyt Gościć Na Naszym Weselu Zespół Muzyczny "ACE VOICE".
Cały Skład Zespołu Jest FENOMENALNY. Nasi Goście Jednym Głosem Mówili, Że Zespół Był GENIALNY !! KAŻDY Kto Szuka ZESPOŁU MUZYCZNEGO Na Swoją Imprezę, Powinien Zdecydować Się Właśnie Na " AICE VOICE" Profesjonalizm w 1000%. NIKT Nie Poprowadzi Wam imprezy Tak Jak ONI !. Jeszcze RAZ WAM Dziękujemy Za ŚWIETNĄ WSPÓLNĄ ZABAWĘ, GENIALNIE Poprowadzenie imprezy.

POZDRAWIAMY WAS,
MADZIA I PIOTR

iskierka_86 

Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 8:54 pm   

Witam :) U nas też zagra Ace Voice :) Jak na razie jesteśmy pełni dobrych przeczuć :)

d1gital 

Wysłany: Sro Paź 05, 2011 12:56 pm   

1 października 2011 mieliśmy przyjemność gościć zespół Ace Voice na naszym weselu w sali Solaris. Wszystko wyszło perfekcyjnie, a zespół to profesjonaliści w każdym calu. Mogę jedynie polecić, nie znalazłem żadnych wad, a współpraca układała się znakomicie. Są przefantastyczni!

W razie szczegółowych pytań proszę o kontakt.

Marzena2011 

Wysłany: Nie Paź 09, 2011 11:24 am   

24 września 2011r. zespół Ace Voice grał na naszym weselu w Nostalgii, do dziś (a minęły już dwa tygodnie) odbieramy telefony od naszych zachwyconych gości. Zespół jest REWELACYJNY! Świetnie nawiązuje kontakt z "publicznością", wspiera młodych na każdym kroku. Repertuar jest godny podziwu (wiele ambitnych utworów w stylu rockowym, co bardzo odpowiadało naszym gościom), pomysłowość (świetne oczepiny) i poczucie humoru oraz charyzmatyczni mężczyźni - gitarzysta i saksofonista, to niewątpliwe atuty zespołu.
Kilkoro naszych znajomy już dziś wie, że chce mieć ten zespół u siebie, jedni zmienili termin wesela tylko dlatego, aby Ace Voice grał u nich.
Dziękujemy bardzo za wspaniałe wspomnienia na całe życie. Marzena i Tomasz.

ooollcciiaaa 

Wysłany: Pią Lis 18, 2011 2:45 pm   

Witam wszystkich :D
My mamy podpisaną umowę z Ace Voice . Ślub w lutym także zajrzę tu też "po" i wyrażę swoją opinię:)
Póki co nie możemy nic im zarzucić !Wręcz przeciwnie cieszę się że poznaliśmy tak wspaniałych ludzi, angażują się w 1000 % , zadają milion pytań żeby wiedzieć czego oczekuje Młoda Para. Rzucają kilkanaście pomysłów -jeśli się spodobają można wykorzystać jeśli nie nic się nie stanie:D
Jedyne czego żałuję to tego ,że tak długo zwlekaliśmy z podpisaniem umowy !

FOTOJACEK 
Firma

Wysłany: Sob Lis 19, 2011 1:11 am   

W ubiegłą sobotę miałem przyjemność pracować z zespołem.
Właściwie to nie mam pewności czy we właściwym wątku piszę, bo Łysy przedstawił swój zespół jako „Zespół Dałna”. Ciągle tylko się mnie czepiał ze sceny, że fotograf to..., że fotograf tamtoo, albo, że kiedyś grał wesele, że goście bawili się jeszcze lepiej i nie mógł tego odżałować.
Ciągle tylko pretensje, że im spijam alkohol z całego stolika, przez co całe wesele podobno siedzieli o suchym pysku. Podobno wypiłem im 16 butelek wódki.
No ale sami rozumiecie, jak Seksofonista ciągle tylko wygadywał, że ma najfajniejszą żonę na świecie.
Generalnie to ja mam najfajniejszą żonę na świecie ale wolałem nie dyskutować ze zdeterminowanym facetem z obślinionym metalowym przedmiotem w rękach.
No a potem kazali mi się rozbierać przed sceną.
Taaak, zespół działa bardzo rozluźniająco.
A wokalistka – fantastyczna!
Pamiętam dobrze - Coś koło 3 nad ranem krzyczałem przed sceną Po-Każ CYCKI!!! Po-Każ CYCKI!!!- nie przerywając fotografowania oczywiście.
Ciekawy jestem kto to teraz będzie taką ilość zdjęć obrabiał.
Aha! I jeszcze pod koniec odbyłem u nich całkiem bezpłatny kurs na temat jak powinienem robić zdjęcia. Bardzo życzliwi ludzie o wszechstronnych talentach. ;-) ))
Wbrew ich obawom, chciałbym zapewnić, że Para Młoda również będzie miała zdjęcia.

Coś ok 4 zapakowałem się grzecznie do auta i pojechałem do domciu.

Z czystym sumieniem polecam zespół - możecie mi zaufać!!!

PS.
Taka drobna uwaga do Seksofonisty. Pokaż Cycki nie krzyczałem do Ciebie.
PS. 2
Z oczami już trochę lepiej, koło środy zaczął mi wracać wzrok.

paulalinka 

Wysłany: Wto Lis 22, 2011 7:28 am   

FOTOJACEK napisał/a:
Coś koło 3 nad ranem krzyczałem przed sceną Po-Każ CYCKI!!! Po-Każ CYCKI!!!

Jacek, fajny jesteś ziomuś ale to było słabe :roll:

Tego u siebie bym nie chciała :roll:

MichalLodz 

Wysłany: Sro Lis 23, 2011 8:03 pm   

Mialem okazje byc na dwoch weselach na ktorych grali... To jest mega kapela. Potrafia zachecic do zabawy i to co najwazniejsze nie wyciagaja na sile do jakis zabaw, albo ktos chce i sie bawi albo nie. Muzyka taka w sam raz, kazdy znajdzie cos dla siebie.

Na jednym z wesel na ktorym bylem zorganizowali karaoke, oczywiscie na zyczenie Pary Mlodej. Potrafia sie bawic razem z Goscmi weselnymi. Polecam :)

monia.p 

Wysłany: Pią Gru 09, 2011 10:14 am   

Witam wszystkich, co do samego zespolu to powiem ta bawiłam sie dwa razy na weselach gdy grali i moge określić to jednym słowem rewelacja....sami chcielismy na nasze wesele ale termin mają zajęty...to ekipa z cholernym poczuciem humoru i ogromnym dystansem do samych siebie...w przeciwieństwie do niektórych super poważnych "artystów". Na weselu naszych znajomych gdy wywołali do "tablicy" ekipę foto-video by zatanczyli w trakcie śpiewania chlopaki(mając dystans do siebie) stanęli obok siebie i powyginali się dając wszystkim do zrozumienia ze w trakcie pracy mozna sie przy tym takze bawić, być sympatycznym dla gosci i stworzyc suuuuper atmosferę. Kwestia tylko jest jedna to zależne kto to jest...Z wypowiedzi Pana Jacka wynika wiele...niestety nic dobrego o nim samym..."Artyzm" nie wyklucza luzu...pamiętajcie że wesele to zabawa i wszyscy powinni byc weseli.
Polecam zespól, pytajcie o terminy, Pana J. pozdrawiam i polecam popatrzeć w lustro :wink:

skowronek2323 

Wysłany: Sob Gru 10, 2011 12:01 pm   

Pamiętam dobrze - Coś koło 3 nad ranem krzyczałem przed sceną Po-Każ CYCKI!!!

To super, że Pan Fotograf dobrze się bawił z Orkiestrą :P
Mam jednak nadzieję, że ta zabawa nie zdominowała zabawy Gości Weselnych.

KasiaMarcin 

Wysłany: Wto Sty 31, 2012 6:30 pm   

Wesele mieliśmy 15.10.2011r. i grał u nas zespół ACE VOIVE. Ekipa jest po prostu MISTRZOWSKA ! To mało powiedziane, że są profesjonalistami - brak nam słów aby opisać nasze zadowolenie. Zespół ACE VOICE to naprawdę świetnie zgrana ekipa. To baaaaardzo sympatyczni, przemili i uśmiechnięci ludzie. Wprowadzili tak świetną atmosferę od początku imprezy do samego końca. Wesele było wymarzone- po prostu rewelacja!!! Wszyscy goście szaleli na parkiecie, chwalili zespół, a zabawy oczepinowe pierwsza klasa! Umieją wydobyć z instrumentów niesamowite dźwięki - świetnie śpiewają i mają suuuuper repertuar, od starych piosenek po najnowsze, polskie, zagraniczne, wolne, szybkie - wszystkie! A przyśpiewki przy stole-to było coś niesamowitego!!!!
Pełen profesjonalizm i poświęcenie.
Dziękujemy Wam serdecznie za niesamowite wesele i mamy nadzieje, że będziemy się jeszcze nie jeden raz razem bawić. :)
Pozdrawiamy
Kasia i Marcin ( 15.10.2011r.)

ooollcciiaaa 

Wysłany: Czw Lut 23, 2012 12:16 am   

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA - TO JEDYNE CO POTRAFIŁAM Z SIEBIE WYDUSIĆ PO WESELU :)

NIE BĘDĘ DUŻO SIĘ ROZPISYWAŁA BO TU ŻADNE SŁOWA NIE ODDADZĄ NASZEGO ZADOWOLENIA Z ZESPOŁU ACE VOICE :) SĄ PO PROSTU Z A J E B I Ś CI !! !!!!!!!!

WSZYSCY KTÓRZY MAJĄ WESELE , NIE MAJĄ ZESPOŁU - BRAĆ TELEFON DO RĘKI I DZWONIĆ !! KAŻDA MINUTA JEST NA WAGĘ ZŁOTA !!

AŻ CHCE SIĘ IM ZAŚPIEWAĆ : MILION LAT, MILION LAT NIECH ŻYJĄ ŻYJĄ NAM !! - CO BY JAK NAJWIĘCEJ PAR MOGŁO PRZEŻYĆ Z NIMI TEN WYJĄTKOWY DZIEŃ !!

OLA I KRZYŚ 18.02.2012 !! !

ptysia7 

Wysłany: Czw Lut 23, 2012 4:56 pm   ace voice

OLA!!!!! Proszę o kontakt do tego zespołu, PILNE!!!!!
POZDRAWIAM mONIKA :)

Lenka_e 

Wysłany: Pią Lut 24, 2012 10:04 am   

Witajcie:)

na naszym ślubie, również, będzie grać zespół Ace Voice :)

Wybraliśmy ten zespół, dzięki opiniom na tym forum :) i jestem pewna, że się nie zawiedziemy :D
Znalazłam, nawet, kilka filmików z Ich udziałem, przesyłam:) jak dla mnie BOMBA:D

na youtube, po wpisaniu ace voice wyskoczy Wam kilka filmików ze studniówki, którą prowadzili, a na stronie kamerzysty msfilm, w galerii jest "klip jaśminówka"- to też Oni grali. niestety nie mogę przesłać linków, bo jestem nowym użytkownikiem:) ale jeżeli chcecie sobie pooglądać, to szczerze polecam:D ja to robię nieustannie:D

już się mogę doczekać:D

moim zdaniem ten zespół jest niesamowity. Cały czas "szperam" w Internecie, poszukując Ich wystąpień, niestety jest ich bardzo mało:)

Pozdrawiam :)

kisskiss 

Wysłany: Pią Lut 24, 2012 11:49 am   

Lenka, a kiedy "zabukowałaś" kapelę? Bo ja próbowałam z tydzień temu na wesele za 1,5 roku i nie mieli żadnego wolnego terminu na czerwiec niestety.

Ewa_Ewi 

Wysłany: Pią Lut 24, 2012 11:58 am   

Ja tez nie mogę się doczekać :) Nasz termin był zajęty, ale mieliśmy farta - tego samego dnia gdy o niego pytałam, po kilku godzinach dostałam info, że się zwolnił (młodzi odwołali wesele).

Lenka_e napisał/a:
na stronie kamerzysty msfilm, w galerii jest "klip jaśminówka"- to też Oni grali. )

P.s. byliśmy wtedy w Jaśminowce zobaczyc kapelę na żywo - filmik nie oddaje to co się działo na parkiecie!!! :)
Ostatnio zmieniony przez Ewa_Ewi Pią Lut 24, 2012 1:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Lenka_e 

Wysłany: Pią Lut 24, 2012 4:18 pm   

zespół rezerowaliśmy w sierpniu 2011r, a w czerwcu 2012 mamy ślub :) tylko my mamy ślub w piątek, więc trochę łatwiej było ten termin zatrzymać :D
Evi- na filmie wydaje się, że są niesamowici:D oj fajnie, że widziałaś ich na żywo...myślę, że będzie świetna zabawa :D a pamietasz jeszcze jakie piosenki spiewali?:D

Ewa_Ewi 

Wysłany: Pią Lut 24, 2012 7:36 pm   

Pamietam jeszcze One way ticket i niestety więcej nie. Bylismy tam godzine, a miałam wrazenie, że minęło jedynie 15 minut. Nie wierze, że istnieje lepszy zespół na wesele od Ace Voice :) Wokalistka ma niesamowity głos (filmiki tego nie oddają), cały zespol daje z siebie wszystko. Jest ogień na "dancefloorze"! :)

Lenka_e 

Wysłany: Pią Lut 24, 2012 8:12 pm   

Ewa_Ewi też mam wrażenie, że nie ma lepszego zespołu. Bardzo dobre rekomendacje słyszeliśmy też od "naszego" kamerzysty :D cieszę się, że Ich wybraliśmy:)

iskierka_86 

Wysłany: Pią Lut 24, 2012 8:13 pm   

kisskiss, ja rezerwowałam u nich termin w sierpniu 2011 właśnie na czerwiec 2013 :-) Pamiętam, że dostaliśmy wtedy już tylko dwie możliwości w czerwcu 2013 (chodzi mi o termin sobotni). Pytałam też wtedy o wolne soboty w 2012 roku- mieli tylko jeden- w październiku i to tylko dlatego, że ktoś przesunął termin swojego ślubu na później.

ooollcciiaaa 

Wysłany: Nie Lut 26, 2012 4:25 pm   

jedyne co mogę zrobić to pogratulować wyboru ACE VOICE :)
repertuar mają tak obszerny , że chyba nikt nie jest wstanie zapamiętać wszystkich utworów które grają i śpiewają :p od jesteś szalona przez Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego , metallice dżem.... no wszystko wszystko :)

monia.p 

Wysłany: Sro Mar 07, 2012 12:35 pm   

Dawno nie byłam na forum i prosze ile pozytywnych opinii...super bo i zespol super...a to tylko potwierdzenia slów. Jak coś złego faktycznie trzeba o tym mówić, ale jak coś jest swietne to i krzyczec czasami;-)..by zakrzyczec niesłuszne uwagi;-)

pozdrawiam

JPS 

Wysłany: Czw Mar 08, 2012 7:59 pm   

Lenka_e napisał/a:
na youtube, po wpisaniu ace voice wyskoczy Wam kilka filmików ze studniówki, którą prowadzili
Filmowałem tą studniówkę i potwierdzam - to świetny zespół.

martuska88 

Wysłany: Pią Mar 09, 2012 3:48 pm   

witam
Cieszę się, że jest tak wiele pozytywnych komentarzy na temat zespołu Ace Voice
To mnie tylko utwierdza w przekonaniu, że wraz z narzeczonym podjęliśmy dobrą decyzję wybierając ten zespół:)

kajusiaja 

Wysłany: Wto Mar 13, 2012 11:59 am   

Mogę się dołączyć do pozytywnych opinii o tym zespole, nie raz z nimi współpracowałam i zawsze Młodzi byli zadowoleni. Polecam

myszeczka2009 

Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 9:55 pm   

Chciałam się was zapytać z jakimi kosztami trzeba się liczyć jeśli chodzi o ten zespół? Interesuje mnie cena za wesele i poprawiny!!
Będę wdzięczna za informacje!! :)

ZoltyTulipan 

Wysłany: Wto Maj 08, 2012 5:53 pm   

jestem przeszczesliwa, bo udalo mi sie zaklepac termin u nich na sierpien 2013 :) z rozmowy z Robertem wyniklo, ze jedyny wakacyjny wolny termin na 2013 rok to byl wlasnie nasz ;)
widac przeznaczenie :)

Ewa_Ewi 

Wysłany: Wto Maj 15, 2012 8:01 pm   

ZoltyTulipan napisał/a:
jestem przeszczesliwa, bo udalo mi sie zaklepac termin u nich na sierpien 2013
Gratuluję :) Lepiej nie można było trafić :)

Kamila1254 

Wysłany: Sro Maj 16, 2012 2:58 pm   

Witam, mam pytanie: ile mniej więcej za ten podstawowy trzyosobowy skład bierze ten zespół za samo wesele, a ile za wesele z poprawinami?Tak mniej więcej

Martadela 

Wysłany: Sob Maj 26, 2012 9:15 am   

Witam! Dołączyliśmy do osób, które są zachwycone zespołem ACE VOICE! Dzięki nim nasze przyjęcie weselne było rewelacyjne!!! :D Super wykonanie każdego utworu! Nasi goście byli zaskoczeni gdzie udało nam się znaleźć taki super zespól :D
Z takimi profesjonalistami zabawa do białego rana jest gwarantowana :D

Marta i Tomasz (5.05.2012)

AniaSm 

Wysłany: Nie Maj 27, 2012 1:03 pm   

Cześć
My swoje wesele mieliśmy 19 maja 2012 roku, zespół Ace Voice wybraliśmy kierując się tylko opiniami na forum i się nie zawiedliśmy. Wesele poprowadzone przez Pana Roberta było perfekcyjne, zespół (polecam łącznie z perkusistą) to profesjonaliści. Zabawa z takim zespołem do białego rana jest gwarantowana.

Polecamy zespół i dziękujemy za wspaniałą zabawę i wspomnienia.

Ania i Łukasz.

meg84 

Wysłany: Sro Maj 30, 2012 8:56 pm   

My również jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy zespół Ace Voice.Nie musieliśmy się o nic martwić, przeprowadzili nas przez całe wesele i uratowali nasz pierwszy taniec ;) Od początku mieliśmy przeczucie, że będzie dobrze, ale nie spodziewaliśmy się, że dadzą aż takiego czadu! Parkiet był praktycznie cały czas pełny, zapewnili atrakcje z klasą, które rozbawiły naszych gości do łez. Grają świetną muzykę, w składzie z perkusją na poziomie koncertowym i zapewniają prowadzenie imprezy jak najlepsi wodzireje.
Gorąco pozdrawiamy!
Małgorzata i Krzysztof

Dwór Artusa 
Firma

Wysłany: Nie Cze 03, 2012 1:03 am   

Jako Dwór Artusa gościliśmy ten zespół nie raz.
Polecamy

konkret42 

Wysłany: Nie Cze 24, 2012 9:15 pm   

To są pozytywnie zakręceni , niesamowici i utalentowani artyści - każda impreza z nimi - sukces.
Rozkręcą każdego.

Alberto 

Wysłany: Sro Lip 11, 2012 12:49 pm   

Tomek masz w 10000% rację. Potwierdzam

paulettka 

Wysłany: Wto Lip 17, 2012 10:09 pm   

30 czerwca 2012r. Dziękujemy Wam za wszystko, za " Różową Panterę" na wyjście,za najlepsze oczepiny na świecie ( Jackson do dziś odbiera telefony z gratulacjami;)), za "Highway to hell" i "Dżem dla młodej na koniec! Będziemy Was wspominać do końca naszych dni i jeszcze jeden dzień dłużej! Nie mogło być lepiej. Nikt Was nie przebije!
Uratowaliście nam wesele w upał stulecia. Baliśmy się, ze nikt nie będzie chciał w ten ukrop nogi na parkiecie postawić, a dzięki Wam musieliśmy wyganiać gości spać;)
Pozdrawiamy i niech ta moc będzie z Wami :evil:

moniica 

Wysłany: Czw Lip 19, 2012 2:01 pm   

Bawiliśmy się w czerwcu na weselu gdzie grał ACE VOICE, to była prawdziwa IMPREZA :D
Są to profesjonaliści, dlatego też sami podpisaliśmy już z nimi umowę na przyszły rok :D

Ewa_Ewi 

Wysłany: Czw Lip 19, 2012 2:20 pm   

oj nie moge się doczekać, nie mogę :smile:

biskup32 

Wysłany: Nie Lip 29, 2012 8:37 pm   

Witam Wszystkich,
nasze wesele z udziałem galaktycznego zespołu ACE VOICE odbyło się 14.07.2012 w Nostalgii. Z powodu braku dostępnych terminów zespołu już w 2010 roku zmienialiśmy datę rezerwacji sali. Nasza decyzja oparta była wyłącznie na opiniach przeczytanych na tym forum i okazała się całkowicie słuszna. Zespół pana Roberta to wyśmienici profesjonaliści pozostawiający po swoim występie jedynie pozytywne wrażenia i sprawiający, że dla naszych gości fantastyczny występ zespołu stał się numerem jeden rozmów przez kolejnych kilka dni.
Z całego serca polecamy tą grupę i bardzo liczymy, że będziemy się jeszcze kiedyś bawić na imprezie przez Nich prowadzonej.
Pozdrawiamy wszystkich przed ich Wielkim Dniem. Paulina i Mariusz

madzia-maciek 

Wysłany: Sro Sie 22, 2012 10:22 pm   

Witamy :D
Po super weselu 2 lata temu u naszych przyjaciół, na którym grali Aneta, Robert i Mariusz nie mieliśmy wątpliwości, nawet przez chwilę, kto zagra na naszym..
Tak własnie się stało i 7 lipca 2012 r. zespół ACE VOICE rozkręcił taką zabawę na parkiecie, że trudno to opisać tak małą czcionką;)))
Nasi goście weselni w ogóle nie schodzili z parkietu.
A my, razem z rodzicami i gośćmi wciąż wspominamy i tęsknimy za naszym cudownym dniem, chętnie przeżylibyśmy go jeszcze raz.. albo dwa;) i to właśnie dzięki tym wspaniałym ludziom!! Ten zespół to rewelacja! Pełen profesjonalizm i świetne podejście do oprawy uroczystości!
Chcielibyśmy jeszcze nie raz mieć przyjemność bawić się na imprezie, którą poprowadzi zespół ACE VOICE. Byliśmy na wielu weselach u znajomych, tyle zespołów się przewinęło ale jeszcze żaden nie podobał mi się tak bardzo..

Pozdrawiamy serdecznie i !POLECAMY WSZYSTKIM!
Madzia i Maciek (DON) :cool:

sherinell 

Wysłany: Pon Sie 27, 2012 7:24 pm   

14 lipca 2012 mialam przyjemnosc fotografowac wesele Mariusza i Pauliny, na ktorym przygrywal do tanca zespol Ace Voice w Nostalgii k. Lodzi. Bylo to jedno z najlepszych wesel, w ktorych bralam udzial, swietne covery zespolu, super cieply i zdecydowany vocal Roberta, cudny saksofon i przemily glos Anety sprawily, ze oprocz fotografowania, spiewalam sobie pod nosem. Rozumiem, ze to para mloda wybiera sobie repertuar- ta akurat, razem z charakterem muzyki Ace Voice udowodnili, ze mozna sie wspaniale bawic bez disco polo, na ktore mam alergie.
Zachwycile mnie rowniez interakcje z goscmi, np. piosenki dedykowane dla dziadkow, dla rodzicow panstwa mlodych, a takze dla gosci oraz.. fotografki. Bardzo dziekuje za wzruszenie i emocje i goraco polecam ten zespol- sa fantastyczni!

*Dorotka_ 
Moderator

Wysłany: Wto Sie 28, 2012 12:47 pm   

Powiedzcie mi Kochani,
chcemy 3-osobowy skład, ale jest jeszcze możliwość dokompletowania :smile: że się tak wyrażę. Sam trio-skład daje radę, czy lepiej zaszaleć i brać opcję z perkusistą? ;)

Ewa_Ewi 

Wysłany: Wto Sie 28, 2012 1:34 pm   

Dorotka_ napisał/a:
Sam trio-skład daje radę
zdecydowanie daje rade!!! bylismy w Jasminowce i grał 3-osobowy skład i jak dla nas nie ma zupełnie potrzeby brac perkusji!

*Dorotka_ 
Moderator

Wysłany: Wto Sie 28, 2012 1:47 pm   

Ewa_Ewi, dzięki Tobie podpisujemy za 2 tygodnie umowę z Ace Voice :smile:

Ewa_Ewi 

Wysłany: Wto Sie 28, 2012 1:48 pm   

Dorotka_ napisał/a:
Ewa_Ewi, dzięki Tobie podpisujemy za 2 tygodnie umowę z Ace Voice
bardzo sie cieszę! nie będziecie zalować! tfu tfu zeby nie zapeszczyc... ;-) mnie narzeczony ciagle mowi, że przechwale :( po moim weselu na pewno się wypowiem w tym wątku :)

*Dorotka_ 
Moderator

Wysłany: Sro Wrz 19, 2012 10:35 am   

Ewa_Ewi, , dobrze, że mnie pospieszyłaś, bo Ace Voice ma rok 2014 porezerwowany. Gdyby nie fakt, że ślubujemy w czwartek, to na 2 lata przed nie byłoby terminu :smile:

Tak czy siak, jestem niesamowicie podekscytowana!

a tak nawiasem do zebranej tu grupy Forumowiczów
Czy dysponujecie płytą z wesela na którym grali Ace Voice, i czy bylibyście w stanie wypożyczyć mi ją na potrzeby i użytek mojej Mamy, która mi truje niemiłosiernie odnośnie przesłuchiwania orkiestr/wesel/ślubów... jest nienasycona zbiorem nagrań w internecie...

Proszę... proszę? :oops: :oops: :oops:

Ewa_Ewi 

Wysłany: Sro Wrz 26, 2012 1:48 pm   

Tak jak sie spodziewałam, nie napisze w tym wątku niczego nowego :) zespól jest absolutnie ZAJ...TY. Juz w trakcie wesela przychodzili do nas goście mówiąc ze jeszcze nie byli na takim weselu, ze dobry zespól to klucz do całej imprezy itd, Niesamowity kontakt miedzy zespolem a goscmi. Bywają wesela gdzie zespol gra bardzo dobrze ale właśnie brakuje elementu zabawiania goscmi, interakcji z nimi. a tu bylo idealnie :) Robert i spółka porwali wszystkich do zabawy na maxa. Krótkie przerwy, cały czas ogień na dancefloorze:) i ubaw po pachy - oczepiny - nie widziałam lepszych :) )) Robert i reszta spełnili nasze oczekiwania w 100%. Taki repertuar jaki ustaliliśmy z nimi wcześniej - taki byl. Reagowali od razu na nasze sugestie. My mielimy chyba 80% młodych ludzi i zespól ze swoja energia i rozumieniem zabawy weselnej pasował do takiej publiki idealnie. Nie chcieliśmy "dożynek" - nie zgodziliśmy sie na disco polo (poza Jesteś szalona i Pszczółka Maja)itd i zespół dokładnie gral to co chcieliśmy. Oczywiście były solówki (ach ten saksofon) i pisk dziewczyn. A to co Robert robi przy stolach (np. sokoly, hej cyganie ale i Zawsze tam gdzie Ty !! !!- tego się nie da opisac, to trzeba byłoby zobaczyć reakcje gości. Maksimum energii, profesjonalizm, do tego tak przesympatyczni i zwariowani ludzie ze trudno to opisać. Brak mi slow na wyrażenie naszego zachwytu. LUDZIE NIE ZASTANAWIAJCIE SIE NAD ZESPOŁEM NA SWOJE WESELE, W CIEMNO REZERWUJCIE TERMIN! p.S. Szkoda tylko ze Anetka miała infekcje gardła i nie mogla pokazac swoich możliwości na 100%.

[ Dodano: Sro Wrz 26, 2012 1:51 pm ]
Przeprowadzili nas przez cała imprezę, o nic nie musielismy sie martwic. Połączenie Ace Voice + Pelikan sala)= wesele idealne :) )))
Ostatnio zmieniony przez Ewa_Ewi Sro Wrz 26, 2012 1:53 pm, w całości zmieniany 3 razy  

Adam i Paulina 

Wysłany: Czw Gru 06, 2012 12:11 am   

Mieliśmy przyjemność gościć zespół ACE VOICE na naszym weselu 17.11.2012 :)
Współpraca układała się świetnie już od pierwszego spotkania - w przemiłej, przyjaznej atmosferze mogliśmy się lepiej poznać. Robert bezbłędnie zdiagnozował nasze potrzeby i oczekiwania, usłyszeliśmy też od niego wiele cennych rad i wskazówek :)
Co do samego wesela - zanim dojechaliśmy na salę, zespół już zdążył zaprzyjaźnić się z gośćmi i wszyscy powitali nas radosnymi okrzykami w szampańskiej atmosferze :D I tak wspaniale było do samego końca.. Zespół potrafi zagrać wszystko i to na niesamowitym poziomie (Metallica kontra Weekend) :D Nie wspominając już o solówkach i wspólnym śpiewaniu przy stołach!
Pomijając wokal i aranżacje, zespół dysponuje najwyższej klasy sprzętem muzycznym i nagłaśniającym.. poza tym oświetlenie, lasery i wytwornice dymu:) Wrażenie niesamowite - zarówno na żywo, jak i z perspektywy czasu (świetny efekt na zdjęciach, w filmie).
Już w trakcie wesela usłyszeliśmy dziesiątki pochwał dla zespołu i próśb o kontakt do nich;) Zarówno młodsi jak i starsi goście byli zachwyceni - każdy znalazł coś dla siebie. Dzięki ACE VOICE nawet osoby, które deklarowały że nie lubią wesel świetnie się bawiły i zmieniły zdanie o tego typu imprezach :D
Dużo jeszcze można by pisać.... :) Z całego serca polecamy współpracę z ACE VOICE! W końcu to zespół buduje atmosferę na weselu i przesądza o dobrej zabawie :)
I oczywiście z tego miejsca gorąco pozdrawiamy cały zespół :D
Paulina i Adam

Ewa_Ewi 

Wysłany: Czw Gru 06, 2012 12:44 pm   

Cytat:
Adam i Paulina napisał/a:
W końcu to zespół buduje atmosferę na weselu i przesądza o dobrej zabawie :)
swięte slowa :) nic dodac, nic ująć :) ja juz sie nie moge doczekac Sylwestra z Ace Voice!

gabi1986 

Wysłany: Czw Gru 13, 2012 3:33 pm   

A ja sie chciałam dowiedzieć,czy zespół za to że grał tylko na weselu bez poprawin,pobrał od Was jakieś dodatkowe pieniążki w ramach" aby nie byli stratni,bo nie ma poprawin i nie zarobią"?

Odpowiedz do tematu