Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA
nostalgia

Poprzedni temat «» Następny temat
MARKUS
Autor Wiadomość
MałaMi1 

Wysłany: Sro Paź 17, 2007 4:39 pm   MARKUS

Czy ktoś zna zespół MARKUS? Czy ktoś słyszał ich na żywo albo słyszał jakąś opinię na ich temat?

Z góry dziękuję za informację :-)
Pozdrawiam

dodam, że dwie osoby z tego zespołu (woklaistka i jeden facet) grali wcześniej w zespole Zodiak.
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Lut 01, 2008 6:29 pm, w całości zmieniany 2 razy  

MałaMi1 

Wysłany: Czw Sty 03, 2008 8:57 pm   

my mamy płytke z wesela na którym grał ten zespół-płytke dał nam członek zespołu. na stronie internetowej wypadają duz lepiej niz na tej płytce z wesela :] dlatego z nich zrezygnowaliśmy...

agataprzybylska 

Wysłany: Pią Sty 04, 2008 5:18 pm   

Dziewczyny!!

Serdeczne dzieki za opinie na temat zespolu
jezeli jeszcze ktos ma jakies opinie bardzo prosze o dodanie...

A tu pytanie do mojej poprzedniczki,ktora ma plyte tego zesplu...czy oni naprawde byli kiepscy???ja wiem ,ze spiewanie na weselu nigdy nie bedzie tak dobre jak demo...ale....czekam na wnikliwa odpowiedz...

Dzieki
Agata

Link zostanie przeniesiony do spisu zespolów
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Sty 31, 2008 10:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  

MałaMi1 

Wysłany: Sob Sty 05, 2008 5:46 pm   

nas zdecydowanie`zniechecili do siebie ta plyta... jesli chcesz to moge ja Ci pozyczyc... sama sie przekonasz :]

agataprzybylska 

Wysłany: Pon Sty 14, 2008 10:25 am   

Czesc!!!

Bylabym serdecznie wdzieczna gdybys mogla mi przeslac na maila przybyliana23@poczta.fm film z tym zespolem albo cala plyte na adress [xxx]

Jestem naprawde mocno ainteresowana nimi,ale jest dla mnie rowniez wazne zabawianie gosci,wiec nie jest to latwa decyzja...

BARDZO CIE PROSZE O POMOC W TEJ SYTUACJI..

AGATA PRZYBYLSKA

edit: usunęłam adres ze względów bezpieczeństwa - proszę trochę poczytać o niebezpieczeństwach w sieci
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Sty 25, 2008 2:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  

madlena 

Wysłany: Sro Sty 30, 2008 8:01 pm   

Słuchajcie,
płytki nie widziałam, ale zupełnie przypadkowo trafiłam na Sylwestra z nimi (2007/2008) w łódzkim "Spatif"-ie. Wcześniej oglądałam stronę, bo szukałam zespołu na nasze wesele. Nie byłam wtedy zdecydowana, ale nie rozczarowałam się, gdy zobaczyłam ich na żywo. Kontakt z publicznością - extra! Super zabawa. Fajny repertuar i świetna wokalistka. Miałam okazję zapytać o termin. Niestety, okazało się, że "nasz" mają już zajęty... :-(

MałaMi1 

Wysłany: Sro Sty 30, 2008 8:05 pm   

no to moze sklad sie zmienil, bo ja ja slyszalam ich na plytce, to koles jeden spiewajac "czarne oczy" tak falszowal,ze nie dalo sie tego sluchac... a woklaistka popieram-swietnie spiewa...

madlena 

Wysłany: Sro Sty 30, 2008 8:10 pm   

No to musiał się zmienić...!!! Bo na pewno tam nikt nie fałszował!! Trochę się na tym znam... :-)

MałaMi1 

Wysłany: Sro Sty 30, 2008 8:13 pm   

no ja płytę od nich dostałam w pazdzierniku 2007 i mam ja do dzis, jak ktos nie wierzy,to moge ja udostepnic :]

Komorosia 

Wysłany: Pon Lut 04, 2008 10:28 pm   

My podpisaliśmy już z nimi umowę na wesele. Byliśmy na weselu na którym grali i nam się bardzo podobało. Zresztą doradzał mi mój tata , który też kiedyś grał na weselach , tak że myślę że wszystko będzie ok.

calineczka 

Wysłany: Nie Mar 02, 2008 2:06 pm   

Witam! Jestem tu od jakiegos czasu ale tak legalnie dopiero od dzisiaj. :D
Odwiedzilam wszystkie strony zespolow i wnikliwie zapoznalam sie z zamieszczonymi utworami..szczerze..mam juz dosyc i coraz wiekszy dylemat... (westchnienie). Najbardziej przemawia do mnie Markus i..nic wiecej... :? nawet ten tak rozchwytywany trio&sax nie przemawia do mojej duszy.. zreszta pare osob wspomnialo, ze pani ma slaby angielski a moj przyszly maz jest Teksanczykiem wiec sami rozumiecie...
Kochani! Bardzo prosze o wiecej opini na temat tego zespolu. Z gory bardzo dziekuje i bardzo cieplutko pozdrawiam!

MałaMi1 

Wysłany: Nie Mar 02, 2008 3:28 pm   

ja uwazam, że akurat Pani spiewa ok, ale Panowie nie przemawiaja do mnie wogóle- a niestety nie mozna im zakazać spiewania i kazac śpiewać tylko woklaistce :] ja mam od nich płytę, która raczej mnie zniechęciła do tego zespołu :|

calineczka 

Wysłany: Nie Mar 02, 2008 5:30 pm   

dzieki za szybka reakcje ale to juz musztarda po obiedzie... sa zajeci.. :kwasny: trudno! widac nie sa mi pisani... :wink:

MałaMi1 

Wysłany: Nie Mar 02, 2008 5:33 pm   

hmm...moze to i lepiej dla Ciebie ;) wierz mi na słowo ;)

calineczka 

Wysłany: Nie Mar 02, 2008 8:00 pm   

moze. ;) w kazdym razie jestem juz umowiona z innym zespolem i mam nadzieje, ze spotkanie zakonczy sie podpisaniem umowy. :D By the way.. czy orientujecie sie ile wynosi zaliczka? (mam tu na mysli % sumy-10% czy wiecej..)

kryszka 
z doskoku ;)

Wysłany: Pon Mar 03, 2008 10:46 am   

Calineczka - przeczytaj proszę ten dział Muzyka to znajdziesz odpowiedź. To jest wątek o zespole Markus, wszelkie pytania i opinie o innych zespołach proszę pisać w odpowiednich wątkach.

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem

mrowcia 

Wysłany: Nie Maj 18, 2008 11:37 pm   ...

zespol odsluchujac na stronie bardzo mi sie podobal...natomiast plytka tez mnie nie urzekla...wrecz przeciwnie i zmobilizwala do szukania nowego zespolu....zreszta zespol na wesela niezbyt chcacy grac dico-polo (bo ponoc juz nie modne) jakos tak dziwnie do mnie przemawia...no ale kazdemu podoba sie co innego

Debussy 
pedagog specjalny

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 12:58 pm   

To jest zespół który biorę pod uwagę, bo faktycznie na stronie fajnie brzmią.
A możecie napisać czemu na płycie was nie urzekli? Co było nie tak?

No i może jesteście zorientowani ile biorą? :-)

MałaMi1 

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 1:05 pm   

ja pytalam o termin na ten rok a dokladnie sierpien 2008 to powiedzieli ze bez poprawin 2500zł, ale....wszystko spoko na stronce...płytę dają jakąś starą-żadnej nowej z jakiegoś wesela....na tej płytce przeboje sprzed ładnych paru lat, żadnych nowych kawałków, a jak usłyszałam pisoenke "czarne oczy" w ich wykonaniu to się załamałam...koleś fałszował masakrycznie...owszem babka śpiewa ładnie,ale raczej tylko ona...to moja opinia, zawsze możesz poprosić o ich płytkę i sama się przekonać... w końcu każdy z nas ma swój gust...

mrowcia 

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 10:36 pm   ...

z poprawinami chyba 3200... mnie nie urzekli bo po prostu.. nie widzialam zadnej rewelacji... bylo tak...zwyczajnie... nawet juz do konca nie ogladalam bo mi sie nudzilo i przewijalam:) ale kazdemu sie podoba co innego... mnie zdecydowanie odzucił fakt ze nie graja disco polo.. tylko pare utworkow... ok.. moze i ludzie sobie tego czasem nie zycza, ja też wolę przewagę innej muzyki, ale uwazam ze zespol weselny powinien grac wszystko...

ale demo na stronce tez mi sie baaardzo podobalo...wokalistka ma na prawde dobry glos... ale mi jakos brakowalo tego "czegos"

po prostu ogladajac ich płytke musicie odpowiedzieć sobie na pytanie czy chcecie zeby tak wyglądało Wasze wesele...:) bo kazdy lubi co innego przeciez:)

Debussy 
pedagog specjalny

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 10:43 pm   Re: ...

mrowcia napisał/a:
z poprawinami chyba 3200...

Dzisiaj do nich dzwoniliśmy. Mają nasz termin wolny. Wesele - 3000 zł, poprawiny 1500 zł.
Pan powiedział, że nie ma problemu, możemy dostać płytę i obejrzeć.
Ale narazie odłożymy to, bo w środę wyjeżdżamy na długi weekend.
Jak już będę wiedziała więcej, napiszę :-)

milkabor1 

Wysłany: Nie Cze 15, 2008 5:51 pm   MARKUS

Zespół MARKUS grał u mojego brata na weselu, i generalnie goście byli bardzo zadowoleni. Uważam ze są zawodowcami i spełniają sie w tym co robią. Pełen PROFESJONALIZM i to nie tylko moja opinia :-) Naprawde w pełni mogę ten zespół polecać.

narzeczonakaro 

Wysłany: Nie Lip 27, 2008 1:21 pm   

Hej! jak widze kazda/y oczekuje czegos innego i ma inny gust - ja np. na pewno nie chce disco polo... wiec to nie bylby problem. tez jestem zainteresowana tym zespolem ale zmartwily mnie troche wasze opinie n.t. wokalisty - Co do kobiety - spiewa super (demo w internecie) - ale co z facetem? Piszecie, ze moze sklad sie zmienil - czy ktos ma swieze informacje? i widzial /slyszal ich ostatnio? rzeczywiscie falszuje?:-) Jak to wyglada z przerwami? i zabawianiem gosci?
Pozdrawiam
Dzieki z gory
Karo

MałaMi1 

Wysłany: Pon Lip 28, 2008 10:11 am   

dema na stronie nia mają nic wspólnego ze śpiewaniem ich w realu :) tzn nie slyszalam ich na zywo tylko na plytce ktorą sami dali.... ale nie ma co nawet porownywac-net i ta plyta to dwie zupelnie inne bajki....

ollik 

Wysłany: Wto Paź 28, 2008 1:41 pm   

13 września 2008 r miałam wesele na którym grał ten zespół i moge wszystkich zapewnić ze nie musicie sie obawiać. Zespół rozbawił gości niesamowicie, ludzie nie mieli czasu na jakiś głupotki w stosunku do Młodych, wszyscy bawili się rewelacyjnie. Nie znałam tego zespółu nigdy go nie słyszałam przed weselem zatem byłam pełna obaw i całe szczęscie,że nie było powodu. Zespół podobał się mnie mojemu meżowi i Gością. Znajomi nawet prosili, żebym zatrzymała do nich namiar jak bedą mieli swoje wesele. Polecam

jenny 

Wysłany: Pon Lis 03, 2008 9:56 pm   Zespół Markus

Zespół Markus grał na naszym weselu w sierpniu tego roku w Dworze Kruszow i sa naprawde rewelacyjni. Wokalistka ma piekny głos, ale pozostali członkowie zespołu tez bardzo fajnie spiewaja. Sa to osoby z dużym doswiadczeniem w prowadzeniu takich imprez bo to po prostu da sie odczuc. Maja bardzo dobry kontakt z goscmi. Graja duzo piosenek zagranicznych, ale tez i polskie. Nie graja disco polo z czego bylismy bardzo zadowoleni. Graja naprawde super utwory do tanca. Spiewaja dobrze po angielsku. Gosciom bardzo sie podobało ich granie i spiew bo zawsze było duzo osób na parkiecie. Pozdrowienia

Xcymenes 

Wysłany: Pon Lis 03, 2008 10:15 pm   

dołączam się do wszystkich pozytywów dotyczących zespołu Markus. słyszałem ich na kilku weselach i zawsze było bardzo dobrze

Rafał1977 

Wysłany: Sro Lis 05, 2008 7:05 pm   Markus

Zespół Markus grał na naszym weselu 27 września 2008 r. i byliśmy z nich bardzo zadowoleni. Wokalistka ma fantastyczny głos. Nie było żadnej kichy ani lipy, pełen profesjonalizm. A stres mieliśmy spory, bo wzięliśmy ich prosto z netu bez żadnego polecenia. Ale na serio warto. Polecamy wszystkim. Dużo grają, robią krótkie przerwy, wszystkie szczegóły można z nimi bez problemu dogadać.

Pozdrawiamy
Marta i Rafał

zaleksandra 

Wysłany: Pon Gru 01, 2008 11:15 pm   

Ciesza mnie pozytywne opinie na temat zespołu Markus bo to jeden z moich wstępnych faworytów:) Niczego jeszcze nie przesądzam bo chciałabym najpierw usłyszeć ich w "akcji" i tu pojawia sie problem, bo obecnie nie jest sezon na wesela i do przyszlego roku nie bede miala okazji zobaczyc jak graja, stad moja goraca prosba czy ktos moglby mi uzyczc jakis filmik, chociaz mala próbke tego co potrafia zrobic podczas wesela, na zywo, bylabym bardzo wdzięczna za pomoc.
zaleksandra@tlen.pl

[
Ostatnio zmieniony przez zaleksandra Pon Gru 01, 2008 11:21 pm, w całości zmieniany 2 razy  

MałaMi1 

Wysłany: Pon Gru 01, 2008 11:26 pm   

jutro poszukam w moich płytkach-miałam płytkę bezpośrednio od nich-dostałam na jesieni w zeszłym roku. Jeżeli znajdę to moge Ci podeslac poczta-ale nie obiecuje. Na nas wywarli super wrazenie po wizycie na stronie i sluchaniu tego co maja w necie, ale to co uslyszelismy na plytce to bylo daleko od tego co zostalo umieszczone na stronie. Bylismy bardzo zawiedzeni przyznam szczerze...

zaleksandra 

Wysłany: Pon Gru 01, 2008 11:33 pm   

hmm no własnie czytam i martwi mnie to co napisalas,ale jak sama mowisz plyta jest z zeszlego roku, ale i tak bede bardzo wdzieczna i z gory dziekuje, a moze ktos ma jakies nowsze nagrania? pomozcie prosze

mala_mk 

Wysłany: Wto Gru 02, 2008 9:05 am   

Moi znajomi zachwalali mi ten zespół, a że mamy podobne gusta to sama też się Im mocno przyjrzałam.
Obejrzałam płytę z wesela, gdzie Markus grał, spotkałam się z jednym z Panów z zespołu. Wszystko było dla mnie tak jak należy, ale że na necie czy na płycie nie usłyszy i zobaczy się dokładnie tego co na żywo, poprosiłam o namiary gdzie będą grali i podjechałam Ich "podsłuchać".
Moim skromnym zdaniem, zespól prezentuje pełen profesjonalizm. Pan z obsługi wesela jak dowiedział się że przyszłam posłuchać jak zespół gra, powiedział "jeśli chce Ich Pani zamówić, to na pewno nie będzie Pani żałowała".
Szczegóły przekażę Wam po 30 maja 2009, bo właśnie wtedy Markus będzie grał u mnie na weselichu :)

zaleksandra 

Wysłany: Wto Gru 02, 2008 12:28 pm   

Kolejna pozytywna opinia bardzo mnie cieszy bo szczerze mówiac jak dla mnie sa jak narazie sa jedna z 2 mozliwosci ( zastanawiamy sie jeszcze nad zespolem Format) dziekuje ale ponawiam prosbe o jakies nagrania z nimi:):) pozdrawiam

Pinksugar 

Wysłany: Pią Sty 02, 2009 1:46 am   

witam,
osobiście też zastanawiałam się nad wyborem tego zespołu ale jak usłyszałam, że nie ma możliwości otrzymania płyty z wesela z ich udziałem to jakoś ostudziło to mój entuzjazm. Tym bardziej, że pan z zespołu powiedział nam żebyśmy przyszli posłuchać ich na żywo... a pierwsze wesele graja dopiero w kwietniu.. poza tym słyszałam, że wokalistka zaszła w ciążę i chwilowo nie występuję. W zastępstwie za nią śpiewa ktoś inny.

Misia 

Wysłany: Pią Lut 20, 2009 8:27 pm   Markus

Słuchajcie zespół jak zespół tylko szkoda ,że nie grają na żywo. Takiej muzy można posłuchać sobie w domu. Zależy od waszych gustów ja osobiście polecam orkiestry weselne , które grają na żywo bo w końcu za to im płacą. :kwasny:

myszkatygryska 

Wysłany: Pią Mar 13, 2009 12:21 pm   

Hej
Jestem nowa i bardzo proszę o aktualne recenze tego zespołu! Co do Pani Kasi to rzeczywiście jest w ciąży. Zastępuje ją jakaś inna wokalistka. Demo nie zrobiło na mnie wrażenia, ale opinie o zespole są bardzo dobre. Więc plizzzzzz teraz na was kolej.

Komorosia 

Wysłany: Sob Kwi 04, 2009 8:19 am   

Myszka Markus grał u mnie na weselu w październiku 2008.
Zabawa była naprawdę fantastyczna.
O wyborze podjęłam decyzję jak usłyszałam ich na weselu mojej kuzynki. Po podpisaniu umowy wzięłam też z ciekawości płytkę do obejrzenia.
Trzeba przyznać że na żywo wypadają po prostu rewelacyjnie i płyta nie oddaje tego jak grają w czasie wesela.
Wokal mają bardzo dobry ,śpiewają 3 z 4osób. Pani Kasia ma śliczny głos. Jeśli chodzi o gości to nie pozostawiali ich „samym sobie” , tylko cały czas prowadzili zabawę. Robią krótkie przerwy i mają dużo fajnych piosenek w repertuarze z którego można wiele wybrać.
Mój tata był urzeczony jak zagrali dla niego Hotel California z przepiękną solówką graną przez gitarzystę. Są bardzo otwarci na wszelkie pomysły więc można z nimi ustalić właściwie wszystko punkt po punkcie.
Reasumując jest to zespół profesjonalny , który z czystym sumieniem mogę polecić.

talinka 

Wysłany: Wto Maj 12, 2009 4:33 pm   

Witam serdecznie
Mozna powiedzieć że mam problem ponieważ zamówilam zespół markus na wesele w sumie ze wzg. na Pania Kasie...
A z tego co wyczytałam na forum jest w ciąży
Mówicie też ze ktoś ja zastępuje czy ktoś słyszał tę nowa wokalistkę >????
Bardzo prosze o szybka odpowiedz!!!!!!!!!
i czy wogole wiecie cos na temat powrotu Pani Kasi??? :(

KKasia13 

Wysłany: Wto Maj 12, 2009 8:18 pm   

Z tego co wiem Pani Kasia będzie ponownie śpiewać w sezonie 2010. Przy podpisywaniu umowy powiedziano nam jednak, że nowa wokalistka ( ta w zastępstwie) jest może nawet od niej lepsza, wiec nie masz się co martwic. J wierzę w ten zespół:)

talinka 

Wysłany: Sro Maj 13, 2009 8:41 am   

A wy bedzieci mieć ta wokalistkę w "zastępstwie" czy juz Panią Kasie???
No zobaczymy mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze tez wierze w ten zespol i dlatego mysle ze wiedza co robia:):)
A wiesz może czy i gdzie mozna ich posluchac na zywo???

[ Dodano: Sro Maj 13, 2009 8:47 am ]
A może ma ktoś jakieś nagranie z nowa wokalistka??????

Malgosia54 

Wysłany: Sro Maj 13, 2009 9:19 am   

Talinka Markus występował na naszym weselu w kwietniu tego roku. Zabawa była naprawdę przednia. Nasi goście zachwyceni zespołem i poziomem wykonania. Jeśli chodzi o nową wokalistkę , która śpiewa w zastępstwie , to nikt z nas się nie zorientował że to w ogóle jest inna wokalistka. Dopiero po weselu rano jak się dowiedzieliśmy od zespołu , że ona śpiewa w zastępstwie za Panią Kasię to aż nie mogłam uwierzyć. Pani Kasia bo tak samo ma na imię śpiewa przepięknie. Wszystkie piosenki z repertuaru , które ustaliliśmy z zespołem Pani Kasia zaśpiewała tak , że ja na ich miejscu zastanowiła bym się nad zaangażowaniem tej wokalistki na stałe. Słychać że śpiewa naprawdę zawodowo. Goście mówili że dawno nie byli na takim weselu z takim zespołem.

talinka 

Wysłany: Sro Maj 13, 2009 10:35 am   

Małgosia 54
Bardzo Ci dziekuje za ten wpis!!!
Troche sie uspokoiłam:):):), tak szczeże powiem że jestem troche panikara :)
Miała bym małą prośbę bo bardzo mi zależe żeby ich posłuchac zapewne plytki z wesela jeszcze nie masz ale jak juz bedziesz cos miala to moze jakims dziwnym sposobem chociaz kawaleczek ?? ?
Jeszcze raz dziekuje :lol:

KKasia13 

Wysłany: Sro Maj 13, 2009 7:19 pm   

Panowie z zespołu mówili nam że chcieliby zatrzymać obie panie Kasie w zespole:) ale oczywiście wtedy cena od wesela byłaby inna. Spytaj, gdzie grają w najbliższym czasie, po prostu zadzwoń do nich. Pojedż pod sale i posłuchasz. Ja byłam na weselu w ich wykonaniu i dla mnie byli bomba. U nas mają grać ze 'starą' Panią Kasią, jeśli się nic nie zmieni.

stokolorowteczy 

Wysłany: Pon Maj 18, 2009 10:20 pm   

9 maja zespół Markus grał na naszym weselu. Nawet nie przypuszczaliśmy, że zabawa będzie tak doskonała. Fantastyczna muzyka i wokale (wszystko na żywo!!), umiejętne reagowanie na to co dzieje się na sali i jak bawią się goście - jednym słowem suuper!!
Goście nadal nas dopytują skąd taki fajny zespół mieliśmy - to chyba najlepsza rekomendacja. :)

talinka 

Wysłany: Wto Maj 19, 2009 1:47 pm   

A czy zespół robi długie przerwy ?? ?

stokolorowteczy 

Wysłany: Wto Maj 19, 2009 7:43 pm   

Przerwy są w sam raz...dopasowane do gości i ich kondycji :cool:

mala_mk 

Wysłany: Sro Cze 03, 2009 2:35 pm   

30 i 31 maja Markus grał u nas na weselu i poprawinach. Nie będę się rozpisywała, bo nie jest to potrzebne. Zespół można określić króciutko: REWELACJA. Goście byli zachwyceni, a my wiemy że była to najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć w tym temacie.
"Nowa" Pani Kasia śpiewa cudnie i nie obawiajcie się tego "zastępstwa". My namawialiśmy Panów, żeby po powrocie poprzedniczki zatrzymali koniecznie Je obie.
Polecamy Markusa wszystkim, którzy chcą zapewnić sobie i swoim gościom najlepszą imprezę pod słońcem. My taką właśnie mieliśmy :)

elinka 

Wysłany: Wto Cze 16, 2009 11:29 am   

Mnie cos te ostatnie opinie nie przekonują. Czy tylko na wokalistce opiera się zespół???? A co z resztą grupy? I trochę drogo. A przy dwóch wokalistka to już będzie odjazd. Mało elastyczności w negocjacjach cenowych. Może nie mają zbyt dużo imprez, dlatego nie schodzą z ceny. Ale iest jeszcze dużo innych zespołów. Można poszperać.

mala_mk 

Wysłany: Wto Cze 16, 2009 10:55 pm   

O wokalistkach sporo teraz było pisane, ze względu na Ich zmianę. My podpisując umowę wiedzieliśmy, że śpiewa Pani Kasia, a przed weselem dowiedzieliśmy się, że u nas będzie śpiewała owszem Pani Kasia, ale inna. My się tego nie wystraszyliśmy, ale niektórzy obawiają się, że nie słyszeli "nowej" Pani Kasi i czy zmiana ta nie jest niekorzystna. Reszta grupy prezentuje taki sam profesjonalizm, jak Panie wokalistki. Panowie są dowcipni, fajnie zabawiają gości, a przede wszystkim świetnie grają i śpiewają.
Jeśli chodzi o cenę, to uwierz, że nie jest wygórowana patrząc na to, co zespół prezentuje.
Ja uparcie będę polecać Markusa wszystkim, ale oczywiście wybór należy do Was.
I żeby nie było, nie dostaję za to żadnej prowizji :wink: Jestem po prostu mega zadowoloną "klientką" Markusa :)

elinka 

Wysłany: Sro Cze 17, 2009 12:04 pm   

Dzięki za wpis,ale ja zdecydowanie odstępuję od Markusa.
No cóż wolny wybór, a o "prowizji" nie wspominałam, bo nawet nie wiedziałam, że ktoś może coś takiego proponować. Widzę, że jeszcze może mnie wiele w życiu zaskoczyć? Przecieram oczy. :(
A cena jest zawsze umowna i dla mnie wysoka. Mam już w 99% swojego lidera w zespołach. ;)

Odpowiedz do tematu