Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Salon sukien ślubnych MICHALAK ul.Zachodnia w Łodzi
Autor Wiadomość
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 5:52 pm   Salon sukien ślubnych MICHALAK ul.Zachodnia w Łodzi

Nie znalazłam wątku o salonie Michalak.Jeżeli któreś z was była w tym salonie proszę opiszcie wasze wrażenia:)
_________________


Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Lut 24, 2011 11:17 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 6:35 pm   

Ja byłam w tym salonie. Mam bardzo miłe wspomnienia. Pani tam obsługująca jest bardzo miła i grzeczna. Byłam sama i nie bardzo miałam zamiar przymierzać, ale pani mnie namówiła. Mierzyłam tylko 3 modele, bo więcej mnie nie interesowało. Suknie są w przystępnych cenach, mają mnóstwo dodatków i co bardzo ważne BUTY (duży wybór) dobrej jakości. Mam sukienkę od nich, ale z salonu w Skierniewicach, bo było mi tam wygodniej załatwiać wszystkie sprawy. Z czystym sumieniem polecam ten salon.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 6:47 pm   

Z innych wątków:

martka napisał/a:
Lady Katharine - właściwie bez zarzutów, ceny ok, mogłam zrobić zdjęcia.
A. Michalak - j.w.

niesia2708 napisał/a:
Michalak na Zachodniej- bardzo miła obsługa. Przymierzyłam 2 sukienki

olusia1985 napisał/a:
poszłyśmy do salonu MICHALAK. Tam była przesympatyczna Pani, która od razu poprawiła mi nastrój. Przymierzyłam sukienkę, która podobała mi się i tam Pani opowiedziała, że jak się zrobi zakupy do pewnej sumy to fundują wycieczkę 7 dniową - kusząca propozycja

evelinka napisał/a:
Ja w Łodzi przymierzałam suknie tylko w jednym salonie. Jest to salon sukien ślubnych A. Michalak na Zachodniej. I muszę powiedzieć, że byłam zachwycona obsługą. Bardzo sympatyczna i uprzejma Pani pomogła mi zamierzyć kilka modeli sukien, nie miałam problemu, żeby zrobić zdjęcie (w sumie to sporo ich było). Dodam, że ceny są umiarkowane. A najważniejsze dla mnie, że były tam aż 3 modele, które trafiały w mój gust :)

Hatifnatka napisał/a:
na targach zobaczyłam pokaz sukien pani Agnieszki Michalak, które mnie po prostu zachwyciły! zaraz w poniedziałek wzięłam moją mamę i poszłyśmy do tego salonu (jak już gdzieś pisałam, miałam ulotkę uprawniającą do 20% rabatu).
przymierzyłam dwie suknie i ta druga okazała się tą jedyną. jak ją założyłam to nie chciałam zdjąć :mrgreen: przede wszystkim zaskoczyła mnie... lekkością - prawie nie czułam, że mam ją na sobie!!! :) to zdecydowało. poza tym oczywiście, że mi się ona baaaardzo spodobała.

martuchaa25 napisał/a:
Michalak-nic mi się nie podobalo, nawet Pani, która była zajeta swoimi sprawami, a nie nami. Ale może akurat tak trafiły�my;)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 6:49 am   

Dziękuję ci kryszka za multum informacji:)Masz naprawdę sokole oko :D :smile:
_________________


Ostatnio zmieniony przez mała9364 Wto Wrz 08, 2009 6:50 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 7:57 pm   

Byłam dzisiaj w tym salonie i muszę powiedzieć, że salon jest bardzo ładny, Pani która nas obsługiwała bardzo miła i odrazu sie nami zainteresowała, przymierzalnia raczej mała ale ogólne wrażenie bardzo pozytywne, nie było problemu żeby przymierzyc suknie i można było zrobić zdjęcia, ceny w miarę ok :)
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
 
 
madzik_86 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 2:42 pm   

ja dzisiaj byłam w tym salonie :) pani bardzo miła od razu się nami zajęła i w tym salonie znalazłam jedną z faworytek ;D rzeczywiście troszkę mała przymierzalnia ale nie przeszkadzało mi to :)
_________________
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 1:10 pm   

Polecam! Bardzo miła obsługa i suknie z tkanin bardzo dobrej jakości :haha:
_________________
 
 
ewunia1027 

Dołączyła: 07 Mar 2008
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 07, 2010 3:16 pm   

hej. a mozecie moze mi podac granice cenowe w tym salonie bo jak ogladalam na stronie internetowej te sukienki to widac ze sa dobrej jakości i wogóle sa piekne;) mam zamiar zajrzeć tam w sobote i troszke sie rozejrzec ale wolalabym wiedziec wczesniej jakie tam sa ceny;)
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 07, 2010 5:18 pm   

ewunia1027, suknia którą mierzyłam i była jedną z moich faworytek kosztowała 2.480 zł nowa, przy zamówieniu do końca września rabat 20%.pozostałych cen nie znam gdyż w tym salonie ta jedna wpadła mi w oko :szok:
_________________

 
 
ewastol86 

Wiek: 37
Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 4:04 pm   

Ja będę miała suknię z tego salonu. Zdecydowałam się na model F427.
http://www.sukniedoslubu.pl/
Skorzystałam z przyjemnej dla portfela oferty wyprzedażowej.
Obsługa jest bardzo miła,przymierzalnia mała to fakt, suknie są piękne. Mierzyłam dwa modele i wybrałam jeden z tych dwóch. Wcześniej byłam w kilku salonach, ale ostatecznie zdecydowałam się na zakup w salonie a.michalak.

Dziewczyny proszę o poradę. Co myślicie o butach na platformie na ślub? Gdzie można jakieś fajne znaleść z paseczkiem. Mój narzeczony jest ode mnie sporo wyższy i Pani z salonu podsuneła mi ten pomysł.

I jeszcze jedno jaki welon do tej sukni? Czy typu "bombka" będzie pasował czy krótki wykończony koronką jak na sukni?
Ostatnio zmieniony przez ewastol86 Pon Paź 25, 2010 4:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 5:39 pm   

ewastol86 napisał/a:
I jeszcze jedno jaki welon do tej sukni? Czy typu "bombka" będzie pasował czy krótki wykończony koronką jak na sukni?

Jak na mój gust do tej sukni idealnie pasuje prosty długi welon może być wykończony koronką jak na sukni :) ale to oczywiście tylko moja wizja :lol:
_________________

 
 
ewastol86 

Wiek: 37
Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 6:39 pm   

Długi welon odpada bo ja mam niecałe 150 cm wzrostu a mój narzeczony 182cm. Pani w salonie powiedziała,że długi welon oraz taki na 3/4 skróci mnie optycznie,więc tylko krótki welon wchodzi w grę w dodatku upięty wysoko,tak aby ciutkę mnie podwyzszał i oczywiście buty na wysokim obcasie.
Pani z salonu ma mi zaproponować welon krótki obszyty koronką taką jak suknia,ale ja go jeszcze nie widziałam, bo mają go sprowadzić. Natomist ten w stylu "bomka" tak przypadkiem wpadł mi w oko w necie,a czy pasuje do takiej sukni to zielonego pojęcia nie mam.
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 10:15 pm   

ewastol86, ja nauczona doświadczeniem słuchałabym Pani z salonu. Nie twierdzę, że one sie nie mylą, ale rzadko im to się zdarza (poza przypadkami wpychania czegoś na siłę). Myslę, że jej wersja welonu na pewno nie zaszkodzi, a reszta to kwestia gustu.
Swoją drogą, to ciekawa rada z tym, że długi skraca, nie wiedziałam o tym. Mnie tez dotyczy kwestia 30-sto centymetrowej roznicy wrzsotu (165-195cm) więc wezmę sobie tę radę do serca:)
[/b]
 
 
magdellaa 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2010
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 10:52 pm   

ewastol86 co do butów to myślę że jeśli chcesz mieć takie to kupuj, a jak nie to nie przejmuj się różnicą wzrostu. Ja mam około 160 cm a mój luby 186 i absolutnie nie przejmuję się tym, on też nie. W dniu ślubu nie zamierzam robić inaczej i już kupiłam sobie buciki na 5 cm obcasie bo nie mam zamiaru męczyć się całą noc w wyższych. Przy okazji skorzystałam z promocji na buty w salonie Katherine i zamiast 180 zl za buciki zapłaciłam 100:) Jak komuś nasza różnica wzrostu będzie przeszkadzać to nikt nie zmusza do patrzenia na nas :) )) Moim zdaniem bierz co uważasz za słuszne :) , o ile nie wyglądasz w tym źle :) ).
 
 
ewastol86 

Wiek: 37
Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 26, 2010 5:12 pm   

Na razie poczekam na propozycję welonu Pani z salonu. Napiszę co i jak.
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 20, 2011 10:36 pm   

Dziś byłam w tym salonie.
Była tam niesympatyczna Pani, która nie raczyła zaprezentować mi osobiście żadnej sukni z nowej kolekcji i dysponowała starym katalogiem.
Kazała samemu przebierać w sukniach na wieszakach, a za mną stała dziewczyna z mamą i czekały na jakąś przymiarkę czy przeróbkę i słyszę "chwila najpierw ta Pani musi skończyć.." i wszyscy stali i czekali jak sobie pójdę więc wyszłam.

Jedyny salon z 15, który miał taki stosunek do klienta- brak szacunku.
Nie zaproponowano mi żadnej przymiarki ani propozycji jaka suknia mogłaby być dla mnie idealna. Najwidoczniej nie zależy im na klientach ;)

Nie polecam!
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 20, 2011 10:51 pm   

to mnie zaskoczyłaś może pani miała zły dzień :wink: ja mam pozytywne wspomnienia z tego salonu,pani była sympatyczna i pomocna z chęcią prezentowała kolejne suknie choć przymierzyłam tylko jedną :razz:
_________________

 
 
ewastol86 

Wiek: 37
Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 21, 2011 12:59 am   

Jak ja byłam w tym salonie była bardzo miła młoda pani i nie było absolutnie żadnych problemów a byłam tam dwa razy.
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 21, 2011 4:06 am   

przykro czytać taką opinię o salonie, w którym zamawiałam swoją suknię... ale może się od tego czasu zmieniła obsługa.
_________________
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 21, 2011 8:10 am   

Taka ciemna młoda babeczka była.. może miała zły dzień, że od 1h od otwarcia już ktoś przyszedł. ;)
Mam nadzieje, że w Waszych relacjach z salonem tak nie będzie - trzeba myśleć optymistycznie ;)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
ewastol86 

Wiek: 37
Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 21, 2011 2:21 pm   

Wybieram się tam niedługo, bo muszę dobrać dodatki do sukni którą mam u nich zamówioną. Tak długo się do tego zbieram,że w końcu muszę tam pójść.
Napiszę po tej wizycie co i jak.
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 21, 2011 3:03 pm   

Tez tam byłam i była młoda drobna brunetka. Była bardzo miła i nie było problemu z mierzeniem. Niestety mi podobała się tylko 1 suknia i źle na mnie leżała. Jedyny minus to że pani nie upina sukni tylko ja trzyma i średni widać efekt gdy suknia jest o 3 rozmiary za duża.
_________________

 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 21, 2011 4:34 pm   

z tego, co mówicie to faktycznie jest tam teraz inna ekspedientka. wcześniej była taka pani w średnim wieku, blondynka.
_________________
 
 
Wife-to-be 

Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 51
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Sty 23, 2011 11:15 pm   

w salonie miła obsługa, Pani zaporponowała różne welony do sukienki. kiedy przyszłam do salonu po raz drugi aby przymierzyć 2 najlepsze sukienki jeszcze raz Pani bez problemu mnie obsłużyła.
 
 
nezabravka 

Dołączyła: 08 Lis 2010
Posty: 50
Skąd: Los Anielinos
Wysłany: Sro Kwi 13, 2011 7:09 pm   

Byłam w tym salonie dwa razy, za każdym razem Pani była miła, nie było żadnych nieprzyjemnych sytuacji...
Choć troszkę brakowało mi takiej, nie wiem jak to nazwać, może "opieki" ze strony tej Pani, bo zasznurowała mi gorset i sobie poszla do biureczka, a o welon, żeby przymierzyć jakikolwiek to już musiałam się dopomnieć...
 
 
izuniaP 

Dołączyła: 11 Mar 2011
Posty: 131
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Maj 13, 2011 5:07 pm   

bylam 2 razy w tym salonie
za 1 razem Pani mloda drobna brunetka bardzo symaptyczna dala kilka sukienek do przymierzenia,pomocna i usmiechnieta
za 2 razem czekalam w kolejce bo byly panie do przymiarki i faktycznie pani sprzedawczyni troche sie gubila ktora ma osobe obslugiwac ale byla mila :)
jak dla mnie jeden z lepszych salonow suknie rewelacja !! ! i niskie ceny
Tam wlasnie wypatrzylam swoja suknie i jade zamowic :)
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 10, 2011 2:13 pm   

Właśnie tu znalazlam dziś swoją wymarzona sukienkę :) Suknia będzie nowa, szyta na miare, ze zmianami, które sobie wymyślę, w rewelacyjnie cenie. Jestem zachwycona!!! Obsługa w porządku, konkretnie, sympatycznie, ale bez nachalności, "wciskania". Zamawiam po weekendzie :)
 
 
patafianka 


Dołączyła: 16 Maj 2011
Posty: 35
Skąd: łódz
Wysłany: Czw Mar 29, 2012 8:11 am   

Pani obsługująca bardzo sympatyczna i ceny również dobre. dużo dodatków
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Wto Paź 07, 2014 5:20 pm   

polecam - bardzo miła obsługa, niewygórowane ceny.
_________________


 
 
Klareczka 


Dołączyła: 23 Lut 2014
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 30, 2014 1:41 am   

obsługa super wspaniała, życzliwa, cierpliwa, pomocna. Pomoże zwizualizować każde marzenie, podpowie co i jak, a przy tym ceny normalne.
Serdecznie polecam, moja suknia już zamówiona :D
 
 
zanetak 

Dołączyła: 12 Sie 2014
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 30, 2014 12:16 pm   

Witam, czy ten salon ma swoja stronę www bo nie mogę odszukać :/
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Nie Lis 30, 2014 2:10 pm   

http://sukniedoslubu.pl/

jakby ktoś chciał zamówić suknię w tym salonie, bardzo proszę o kontakt - mam do odsprzedania mój zadatek :)
_________________


 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sro Lut 04, 2015 9:02 pm   

Kupowałam suknię w tym salonie ! Jestem megaaaa zadowolona ! Wszystko tam jak chciałam. Nie było problemu z moimi "zachciankami" bowiem suknie poprawiają i upiększają tak jak się tego chce. Pani obsługująca przemiła i pomocna, zna się na tej tematyce :) SUPER ! :haha:
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Czw Lut 05, 2015 3:52 pm   

mnie ta pani ma już dosyć :D
a powiedz mi, na pierwszej przymiarce to suknia jeszcze nie przypomina sukni? mżna wtedy jeszcze planować jakieś poprawki czy już nie?
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl