Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Biustonosz bez ramiączek na wesele
Autor Wiadomość
Ewelianna 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 40
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 01, 2005 9:23 am   

Dziewczyny! Ile ja się naszukałam stanika! Mam dość nietypowy rozmiar, i na przykład Triumph w moim rozmiarze ma same koszmarki, w których wyglądałam jak własna babcia :wink: . Ale kupiłam wreszcie. Bardzo ładny, w kolorze ecru z koronką przedstawiającą gałązki bluszczu :D . Ma usztywnienia i silikonowe paseczki, sprawdziłam, nie zsuwa się! Kupiłam go na Piotrkowskiej, w sklepiku z firmą Alles. Ceny bardzo przystępne, a wyroby tak na oko całkiem pożądne.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]
pozdrawiam cię cieplutko Gość
 
 
 
inka999 


Dołączyła: 15 Lip 2005
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 01, 2005 9:49 am   

a tak mniej więcej to w poblizu jakiej ulicy? bliżej centarlu czy placu wolności?
no i jaka cena? Chyba się tam wybiorę, bo niestety też mam problem z kupnem bielizny:-(
 
 
Ewelianna 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 40
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 01, 2005 7:45 pm   

Kurcze, chyba tak mniej więcej w połowie :roll: , ale na pewno po tej stronie Piotrkowskiej, po której jest Saspol. I jeszcze jedno, na wystawie jest tylko kilka sztuk bielizny, bo to gółwnie sklep z ciuchami, bielizna jest w głębi, jakby w osobnym pomieszczeniu. Za komplet - stanik i stringi zapłaciłam nie całe 100 zł. Dokładnie nie wiem, bo nie ja płaciłam :oops:
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]
pozdrawiam cię cieplutko Gość
 
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Pon Sie 01, 2005 8:49 pm   

Ja zakupiłam Triumpha, model z odpinamymi ramiączkami, biały, gładki, bez koronki. Zapłaciłam 99zł. Ma on wszyste silikonowe paseczki dookała i naprawdę nie ma prawa się zsunąć. No i jest push-up, co w moim przypadku bardzo korzystnie poprawia wygląd. :wink:
_________________
 
 
tusia_queen 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Gru 2004
Posty: 288
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 01, 2005 9:03 pm   

ja wynalazłam prawdziwe cudeńko!!
szukałam bardzo długo, ale opłaciło się

staniczek, przymierzany zawsze bez ramiączek
ma dwa silikonowe paseczki, na dole i gorze
trzyma się rewelacyjnie!!
test wytrzymałości - skakanie w przymierzalni
i każda kolejna próba powiodły się
stanik przylega idealnie i nie przesuwa się ani odrobinkę
i cena - 70 zł za Triumpha... myślę, że nieźle
_________________
 
 
 
inka999 


Dołączyła: 15 Lip 2005
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 02, 2005 8:32 am   

A ja nie mogę znaleźć na siebie takiego jaki chcę :-(
Moją ulubiona bielizną jest bielizna z Feliny, niestety kolor w jakim chcę mieć bieliznę w moim rozmiarze chwilowo jest nioobecny na półkach :-(
Jeśli nie sprowadzą do piątku to muszę chyba zdecydować się na biały....
dodam, ze poszukuję biustonosza miękkiego bez żadnych "poduch i wszywek" ale na silikonowych ramiączkach, no i problem, bo podobno na silikonowych ramiączkach nie ma miękkich biustonoszy :-(
Jeśli któraś z Was (lub któryś;-)) wie gdzie można coś takiego dostać to proszę o info....
 
 
tusia_queen 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Gru 2004
Posty: 288
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 02, 2005 11:39 am   

ja mam miękki Triumpha
_________________
 
 
 
inka999 


Dołączyła: 15 Lip 2005
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 02, 2005 12:13 pm   

a w jakim kolorze?
bo ja poszukuję w tzw. capucino (pewnie nie tak się to pisze, ale wiecie o jaki kolor chodzi, nie ;-) )
 
 
tusia_queen 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Gru 2004
Posty: 288
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 02, 2005 4:58 pm   

ja mam biały, choś szukałam ecru..
pod sukienką i tak tego nie widać.
_________________
 
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 02, 2005 8:47 pm   

Ja miałam biustonosz polskiej firmy Konrad, model Natalia , push up, oczywiście biały ( na stronce znalazłam niestety czarny, chociaż też mi się bardzo podoba, może na inne okazje :oops: )
Ma ramiączka białe i silikonowe w zależności od potrzeby no i jest podszyty silikonowymi paseczkami. Był bardzo wygodny,nie zsuwał się, praktycznie go nie czułam a pięknie podkreślał i trochę powiększał biust. W ogóle bardzo lubię bieliznę tej firmy i polecam. :D

Acha, kosztował 43 zł.

163.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 618 raz(y) 29.98 KB

_________________


:)
 
 
Lena 

Dołączyła: 03 Kwi 2005
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 08, 2005 7:13 pm   

A może przy okazji widziałyście stanik z silikonowym zapięciem na plecach? Moja przyjaciółka szuka koniecznie takiego bo ma przeźroczystą koronkę na plecach sukienki a w zwykłym staniku to prześwituje. Jeśli któraś z was coś takiego spotka proszę o namiary
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2005 11:19 am   

Ewelianna napisał/a:
Kurcze, chyba tak mniej więcej w połowie :roll: , ale na pewno po tej stronie Piotrkowskiej, po której jest Saspol. I jeszcze jedno, na wystawie jest tylko kilka sztuk bielizny, bo to gółwnie sklep z ciuchami, bielizna jest w głębi, jakby w osobnym pomieszczeniu. :oops:


Ewelianna to ja wiem gdzie to jest
idąc Piotrkowską w kierunku placu Wolności na odcinku między Zieloną a Więckowskiego
w głębi sklepu staoiska z bielizną w tym właśnie duża oferta firmy Alles :D
swoją drogą Alles to nasza regionalna firma z Głowna a ich wyroby są raczej trudno dostępne :roll:


LenaJa mam 1 biustonosz z silikonowym paskiem z tyłu ale jego zapięcie jest z przodu między miseczkami (chyba dziwnie by wyglądało takie zapięcie na silikonowym pasku który z założenia ma być niewidoczny) to model polskiego producenta "Kingi"


Ja do ślubu idę w bieliźnie polskiej firmy Gorteks model "Le Classique", biustonosz to biała gładka bardotka z odpinanymi ramiączkami i wszytym silikonem idealnie super trzyma się na ciele :D
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Lena 

Dołączyła: 03 Kwi 2005
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2005 7:32 pm   

Kot napisał/a:
Ewelianna napisał/a:
Kurcze, chyba tak mniej więcej w połowie :roll: , ale na pewno po tej stronie Piotrkowskiej, po której jest Saspol. I jeszcze jedno, na wystawie jest tylko kilka sztuk bielizny, bo to gółwnie sklep z ciuchami, bielizna jest w głębi, jakby w osobnym pomieszczeniu. :oops:


Ewelianna to ja wiem gdzie to jest
idąc Piotrkowską w kierunku placu Wolności na odcinku między Zieloną a Więckowskiego
w głębi sklepu staoiska z bielizną w tym właśnie duża oferta firmy Alles :D
swoją drogą Alles to nasza regionalna firma z Głowna a ich wyroby są raczej trudno dostępne :roll:


LenaJa mam 1 biustonosz z silikonowym paskiem z tyłu ale jego zapięcie jest z przodu między miseczkami (chyba dziwnie by wyglądało takie zapięcie na silikonowym pasku który z założenia ma być niewidoczny) to model polskiego producenta "Kingi"


Ja do ślubu idę w bieliźnie polskiej firmy Gorteks model "Le Classique", biustonosz to biała gładka bardotka z odpinanymi ramiączkami i wszytym silikonem idealnie super trzyma się na ciele :D


To pewnie o coś takiego jej chodziło. A nie pamiętasz gdzie kupiłaś taki stanik???
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 17, 2005 1:39 pm   

ja niesteyt go nie kupiłam, jak większość mojej bielizny ta również pochodzi od mamy, która z racji swojej pracy przywiozła go bezpośrednio od producenta

ale bieliznę firmy "Kinga" można dostać m. in. w sieci sklepów Gorseteria
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 18, 2005 6:07 pm   

dziewczyny, mozecie podac parę adresów sklepów, gdzie mozna dostać bieliznę np LUPO czy Felina, Konrad itd? Wszedzie widze bieliznę Triumpha a jak na mój gust wybór w Triumphie jest mały... Chodze i szukam stanika i w każdym sklepie pokazuja mi co najwyżej jeden model stanika, który mi się na ogół nie podoba a kosztuje oczywiście ok 100 zł. Wczoraj byłam w butiku Sławy i z gładkich staników nie było w ogóle mojego rozmiaru. Pani mi dała co prawda jeden ale on pod biustem miał 75 a ja powinnam mieć 70.
Tak na marginesie: dziewczyny! jak będziecie kupowały stanik, który ma się trzymac bez ramiączek, zawsze kupujcie troszkę "zaniżony" numer pod biustem. Jak np macie 73cm i kupcie 70 bo 75 bedzie sie zsuwał!!!
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sie 20, 2005 8:08 am   

strawberrytea myślę że powinnaś jechać do Ptaka.Jak byłam tam niedawno po buty to widziałam duży wybór bielizny i bardzo przystępne ceny.Bielizna Lupo jest w hali H.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Sie 20, 2005 8:10 am   

Dziewczyny, a wam się ta bielizna Lupo naprawdę podoba?? mam na myśli nie na zdjęciu (w internecie to mi się też podobała)...
Bo ja jak ją oglądałam, właśnie w Ptaku, to hmm odeszłam z kwitkiem. Jakoś nieeee....
_________________

 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 8:28 am   

A ja będę miała pod sukienką coś co nazywa się biuster... Triumpha.... dopasowany do sukni, tak że wszystko wygląda absolutnie idealnie, a w sukienkę będę miała wszyte zapinki na ramiączka, żeby nie wychodziły (ale to akurat pewnie jest standard przy sukniach do których można nosic stanik na zwykłych ramiączkach :) )
_________________

 
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Nie Wrz 11, 2005 8:09 pm   

Dla tych którzy mają obawy że biustonosz bez ramiączek będzie przesuwał się i spadal : Ja miała biustonosz Triumpha z silikonowym paseczkiem pod biustem i absolutnie nie odczułam zadnego dyskomfortu. Wszystko było na swoim miesjcu przez całe wesele. Polecam!
_________________
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 2:58 pm   

Pusiak, a co to jest ten biuster? bo ja taka niewykształcona w tym względzie jestem
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 3:10 pm   

cos jak biustonosz, tylko mocno przedłużony do dołu... mam nadzieje, że zrozumiesz o co mi chodzi.... :oops:
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 3:20 pm   

Gorset? :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 3:27 pm   

ja sobie to wyobrażam jako coś krótszego od gorsetu i dłuższego od biustonosza.

I jak się zastanowię to faktycznie takie coś ma szansę lepiej się trzymać od biustonosza, bo ja np. preferuję biustonosze które oprócz miseczki mają jeszcze trochę materiału od dołu, bo tylko takie "nie jadą" po moich małych piersiach do góry :wink:
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 3:31 pm   

no i bardzo to sobie dobrze wyobraziłas pipi, bo to jest krótsze od gorsetu, a poza tym nie jest usztywnione :) no i zapinane na zwykłe haftki, a nie np. sznurowane
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 3:32 pm   

No, chodziło mi właśnie o coś takiego - gorsetowego. Też mam takie cudo i nie wiedziłam że to się tak nazywa. :30:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 3:34 pm   

No to teraz już obie jesteście mądrzejsze i ja też :)
_________________

 
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 24, 2005 12:26 pm   

dziewczyny! polecam wszystkim sklep na przeciwko Pl Dąbrowskiego, na Narutowicza. Przemiła obsługa, mają tylko jeden model stanika takiego typowego do ślubu - bez ramiączek, z silikonem ale jest gładziudki, ładnie leży i kosztuje tylko 53 zł! Firma Gaja. Szczerze mówiąc podoba mi się duuuzo bardziej niż te z Triumpha. A w cenie jest przeróbka- np zmniejszanie obwodu pod biustem :) Mozna tam przerobić każdy stanik który sie kupuje :)

Pisze to już po slubie i weselu. Stanik trzymał się świetnie, w ogóle zapomniałam o tym że mógłby mi wyciąć głupi dowcip ;)
_________________
W naszej zielonej kuchni
Ostatnio zmieniony przez strawberrytea Nie Lis 20, 2005 3:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 24, 2005 11:37 pm   

o tym sklepie juz pisano nie raz na forum. mysle, ze naprawde jest godny polecenia, zwlaszcza za mila obsluge, ale wyboru niestety nie maja najwiekszego.
biustonosz o ktorym pisze Strawberrytea maja w ofercie juz ponad pol roku i nie dodali nic nowego. napewno dobrze trzyma sie bez ramiaczek, ale jak dla mnie nie ma zadnych dodatkowych ozdob i nie najlepiej pasuje na wlasny slub.
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sty 31, 2006 11:53 am   

Podobno przy większych rozmiarach sprawdza się dobrze bielizna Feliny, tutaj ich kolekcja ślubna: http://www.felina.pl/collections.php?model=59

Sama jeszcze nie próbowałam, ale może się skuszę. Dobry biustonosz bez ramiączek przyda mi się też w wersji czarnej, na większe wyjścia ;)
_________________
chez alma |
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pią Mar 31, 2006 12:26 pm   

I ja mam z tym problem.Mam gorset bez ramiaczek i maly biust.

Co radzicie mi?Bo wlasnie pani z salonu powiedziala zebym kupila stanik bez ramiaczek.A ja sie boje wlasnie ze bedzie opadal.

A jak to jest z tymi miseczkami wszywanymi?Da rade cos dodac-jakis zel czy cos?
_________________
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 31, 2006 12:31 pm   

Ależ laryssa nie ma problamu ze stanikiem - kup taki z paskami silikonu - nie będzie spadał na pewno.
Ja kupiłam wypróbowany już przez forumowiczki biustonosz bez ramiączek firmy Lupo z push up- em. Trzyma się wszytsko i powiększa :wink:

Polecam kupowanie w Ptaku - jest duuuużo taniej.
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 31, 2006 12:36 pm   

mnie osobiscie silikonowe ramiaczka nie przekonuja. tzn. nie przepadam za ich widokiem do np. sukienek czy bluzeczek bez ramiaczek.

warunki fizyczne mam podobne do laryssy ;) , kiecunia sie co prawda na gorsecie nie konczy, ale nie ma tez ramiaczek czy innych rekawkow, wiec zdecyduje sie na jakis biustonosz bez ramiaczek z push-upem. a poniewaz te firmy Lupo sa tu zachwalane, to pewnie na ten wlasnie padnie moj wybor.
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Mar 31, 2006 12:44 pm   

Szczako, rorrim chodziło chyba o silikonowy pasek wewnątrz miseczki, podtrzymujący biustonosz na miejscu.

Bo silikonowe ramiączka wystające spod sukni to faktycznie jakieś nieporozumienie :roll:
_________________
chez alma |
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 31, 2006 12:44 pm   

Szczako - ale ja nie pisałam o silikonowych ramiaczkach!!!

Tylko o paskach silikonu, które są podszyte pod biustonoszem i utrzymują go we właściwym miejscu.
Taki biustonosz nie ma żadnych ramiączek :)
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 31, 2006 12:46 pm   

rorrim napisał/a:
Szczako - ale ja nie pisałam o silikonowych ramiaczkach!!!


sorry, male nieporozumienie ... :oops:

paski to nie ramiaczka, Szczako ...

teraz juz wszystko rozumiem i popieram.
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 31, 2006 12:50 pm   

laryssa napisał/a:
A jak to jest z tymi miseczkami wszywanymi?Da rade cos dodac-jakis zel czy cos?

Nie rozumiem... ?el do miseczek? Napisz jaśniej to postaram się wytłumaczyć, bo ja miałam właśnie wszywane miseczki.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pią Mar 31, 2006 7:22 pm   

No ja to sie nie bardzo orientuje,ale jedna z pan w salonie powiedziala mi jak sie zapytalam czy wszywaja miseczki ze u nich wszycie miseczek i zel gratis.Nie wiem dokladnie jak to wyglada.Myslalam ze po prostu jakies wkladki zelowe czy cos w tym stylu wszywaja. :roll:
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 31, 2006 7:41 pm   

Może i istnieje coś takiego - ja pierwsze słyszę.
Mi wszyto zwyczajne miseczki (coś jakby stanik push-up, każda miseczka oddzielnie) - idealnie wyprofilowane w idealnie wyprofilowane na nie miejsce w gorsecie. Dodatkowo zwiększyłam sobie nimi rozmiar biustu z marnego A do dobrego C,D. :hyhy:
Miseczki te przy odpowiednio dobranym i założonym gorsecie nie mają prawa się ruszyć czy wypaść. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pią Mar 31, 2006 10:41 pm   

No to fajnie,czyli takie mini poduszeczki?
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 31, 2006 10:47 pm   

Raczej jak usztywniona miseczka stanika. Postaram się jutro pstryknąć fotkę jak to wygląda i wstawię. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pią Mar 31, 2006 11:01 pm   

Oki,dzieki :lol:
_________________
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 01, 2006 1:24 pm   

rorrim napisał/a:
Ależ laryssa nie ma problamu ze stanikiem - kup taki z paskami silikonu - nie będzie spadał na pewno.
Ja kupiłam wypróbowany już przez forumowiczki biustonosz bez ramiączek firmy Lupo z push up- em. Trzyma się wszytsko i powiększa :wink:

Polecam kupowanie w Ptaku - jest duuuużo taniej.


Ja właśnie kupiłam biustonosz firmy Lupo w Ptaku (lekko usztywniany ale nie twardy, a wkładki wyjełam). Rewelacja i po ślubie. Jak znajdę to prześlę ci fotkę.
_________________
 
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 9:38 pm   

A w ktorej hali na Ptaku mozna dostac te staniki?
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 11:29 pm   

No to obiecane fotki miseczek:

mis2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 486 raz(y) 21.1 KB

mis1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 452 raz(y) 20.73 KB

_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 2:01 pm   

Laryssa - zgodnie z informacją na stronie firmy Lupo - ich produkty można kupić w Ptaku w hali H Aleja B 24/26 i w hali B 89/99.
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 2:13 pm   

Dzieki rorrim! :D
_________________
 
 
emi_teufelchen 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Paź 2005
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 12, 2006 7:31 pm   

rorrim napisał/a:
Laryssa - zgodnie z informacją na stronie firmy Lupo - ich produkty można kupić w Ptaku w hali H Aleja B 24/26 i w hali B 89/99.

Ja kupiłam w tym tygodniu komplecik Lupo w "starym" Polrosie. W "nowej" hali Polrosu też można kupić tą bieliznę - już miałam kupować, ale okazało się, że nie mają majteczek :? a ja chciałm od razu kupić wszystko
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]

Pozdrawiam Cię serdecznie Gość !! !
 
 
katia 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 05, 2006 12:29 pm   

Też kupiłam w sobotę świetny komplecik firmy Lupo w kolorze wanilia w Ptaku w hali H. W sumie trafiłam tam przypdakowo, bo ostatnio nie było mnie na forum. Mój model 365 rzyma się super, a ja też nie moge się pochwalić zbyt duzym biustem. Mój model 365 trzyma sie idealnie. Bardzo sie cieszę, bo nie mogłam długo zneleżć odpowiedniego kompletu w pasujacym kolorze i z odpinanymi ramiaczkami i pusch- upem. Obeszłam wszystkie sklepy w Galerii i Manufakturze i byłam juz załamana, a tu nieoczekiwanie trafił mi sie fajny w odpowiednim kolorze( nie chciałam białego do sukienki ecru) i konkretnie powiekszający, Tak wiec kolejny punkt przygotowań w koncu zrealizowany :D
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Lip 15, 2006 10:47 am   

Mam pytanie do "nosicielek" dekoltów amerykańskich - czy każdy biustonosz z odpinanymi ramiączkami można zapiąć w ten sposób, żeby przełożyć jedno ramiączko na szyi (do tzw. "szelki"), czy też trzeba szukać jakichś specjalnych biustonoszy z szelką?
_________________
chez alma |
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Lip 15, 2006 11:19 am   

Alma, jesli kupujesz biustonosz dobrej firmy, to z tylu na pudeleczku zazwyczaj sa rysunki, ktore pokazuja jak mozna zapinac biustonosz. Ja Ci moge polecic Wonderbra, takie z troche szerszymi ramiaczkami, u mnie sie sprawdzaly rewelacyjnie, na wszystkie sposoby czyli a) bez ramiaczek ;-) 2) tradycyjnie, jedno z jednej, drugie z drugiej strony 3) na krzyz 4) do szelki.
Tylki jak napisalam wyzej - ja bym szukala tych z grubszymi ramiaczkami, chociaz to pewnie tez zalezy troche od rozmiaru biustu. Czasami w ogole takie kombinacje nie sa wskazane.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl