Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Biustonosz bez ramiączek na wesele
Autor Wiadomość
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 10, 2008 9:22 pm   

A widziała może któraś z Was stanik bez ramiączek na biust 75G? W Felinie kończy się akurat na misce rozmiar mniejszej. Planuję już uszyć suknię z dobrze zrobionym gorsetem, ale w staniku czułabym się pewniej :cring:
_________________

 
 
marcia331 
Szczesliwa zona


Dołączyła: 13 Maj 2008
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 8:34 pm   

Ja chyba jestem jakas niewyedukowana :? ale dobrze ze jest to forum to sie dzieki wam duzo ucze:) zaczelam rozgladac sie za bielizna pod sukienke ktora bedzie bez ramiaczek. No i oczywiscie nie mialam pojecia ze istnieje cos takiego jak silikonowe paseczki w srodku stanika ktore go podtrzymuja! Nigdy sie z czyms takim nie spotkalam. Powiedzcie mi jak wy szukacie takiej bielizny?? Bo jak zaczelam teraz szperac po internecie to ciezko jest cos takiego znalezc! Chyba ze w opisach stanikow nie pisze a taka opcja jest? Skad mam wiedziec czy taki biustonosz jaki mi sie spodoba ma te paski czy nie? A tych gdzie jest napisane ze maja to znalazlam niewiele. Jak bylam dzisiaj w dwoch sklepach z bielizna i mowilam ze szukam takiej do noszenia bez ramiaczek to tez nigdzie mi nie pokazano takich z tymi paseczkami. Albo ja poprostu nie potrafie szukac :-? Jeszcze tylko mam nadzieje ze jak pojde na przymiarke do Najna to moze tam mi cos znajda. Chyba ze pani krawcowa stwierdzi ze stanik mi niepotrzebny bo wszyje mi cos w sukienke:) chociaz jednak wolalabym miec na sobie bielizne bo bez niej czulabym sie jakos dziwnie. Pomozcie mi gdzie szukac i jak?
_________________
 
 
aaniaa 

Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2008
Posty: 136
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 30, 2009 7:44 am   

Marcia z tego co wiem to jak masz zamówioną suknie w Najnie to oni mają staniki odpowiednie dla każdego biustu. Jak ja przymierzałam suknie właśnie w Najnie to one mi powiedziały, żebym się tym nie przejomowała bo oni mają.
_________________
aaniaa

 
 
nektarynia 

Wiek: 40
Dołączyła: 05 Paź 2008
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 01, 2009 10:52 pm   

Marcia polecam przejsc się np do Atlantica. Tam powiedz wlasnie że chcesz stanik do noszenia bez ramiączek, żeby był podszyty takimi silikonowymi paseczkami zeby nie zjeżdżał. ja tak powiedzialam. nauczylam sie też, na własnym przykładzie że musi on być o 5cm węższy, tzn np zamiast rozmiaru 75B po odpięciu ramiączek lepszy będzie ciaśniejszy 70B. nie wiem czy to się sprawdza u każdej z dziewczyn ale myślę często ;) Te paseczki to tak mniej wiecej jak w pończochach samonośnych tylko dużo skromniejsze. Tylko nieliczne biustonosze je mają. :)
_________________
Nasz dzień: 30 maja 2009 :)
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Lut 02, 2009 8:30 am   

Marta nie martw się, na pewno znajdziesz odpowiednią bieliznę, ja chodziłam po Manufakturze i na pewno była bardotka silikonowa w Triumfie i w jakim sklepie na E..., ale polecam przejść się do Galerii Centrum - tam jest wiele firm oferujących bieliznę i ja tam przymierzałam chyba z 8 rodzajów bardotek silikonowych:).
_________________


 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 21, 2009 1:19 pm   

Wszystkie moje biustonosze z odpinanymi ramiączkami (czyli większość moich biustonoszy wogóle) ma silikonowe wstawki. Jestem zaskoczona, że nie możecie takich znaleźć. :? Może to kwestia modelu, który się nosi. Ja noszę push-upy.
 
 
Frotka 

Wiek: 39
Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 6:29 pm   

Ewo niestety nie wszystkie staniki z odpinanymi ramiączkami mają sylikonowe paseczki, a wręcz przeciwnie - większość nie ma, a ramiączka są odpinane tylko dlatego, by można było zamienić na sylikonowe.
A jeżeli chodzi o te, które mają sylikonowe paseczki, to też są różne. Najlepsze są te, które posiadają je na tylnej części oraz wokół miseczek. Taki też stanik miałam zamiar kupić. Jednak po kilku przymiarkach doszłam do wniosku, że ładnej moje piersi prezentują się tam, gdzie sylikon jest tylko z tyłu stanika. Poza tym warto pamiętać o tym, żeby kupić stanik ciaśniejszy pod biustem z większą miseczką (np. jak na co dzień nosi się 75C, dobrze jest kupić 70D), wtedy mamy pewność, że nic nie będzie nam się zsuwać.
I jeszcze jedna rada - przymierzać, przymierzać i jeszcze raz przymierzać różne fasony, skakać, kręcić się, wymachiwać rękoma, jak nie spadnie, to znaczy, że nadaje się na całonocne szaleństwo.
Pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań.
_________________
 
 
 
agniecha139 

Dołączyła: 02 Lut 2009
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 7:02 pm   

Standardowo zawsze kupuje staniki z odpinanymi ramiaczkami ale jak co do czego przyszlo okazalo sie ze obecnie niegdzie nic ladnego i bez ramiaczek nie moge znalezc.
Tak jak pisala Ewa wiem ze to nie jakis straszny problem normalnie bo one sa wszedzie ale teraz jak na zlosc zaden model nie pasuje. W triumphie maja bardzo ladne ale jak juz jest odpowiedni fason to brak rozmiaru :-(
 
 
Frotka 

Wiek: 39
Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 1:08 pm   

Przykro mi, Agniecho, że nie możesz nic dla siebie znaleźć. :(
Mimo wszystko życzę owocnych poszukiwań.
_________________
 
 
 
accik 


Dołączyła: 31 Gru 2007
Posty: 127
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 8:23 am   

Agnieszko polecam Ci sklep Mercado na ul. Rokicińskiej 367 jest tam w miarę duży wybór staników w rozmiarach od 60 pod biustem wzwyż do miseczki G. Sklep jest malutki ale Pani zawsze może sprowadzić stanik - ale nie ma konieczności byś go kupiła.Pytałam największy rozmiar stanika bez ramiączek przy obwodzie 60 pod biustem to miseczka G. Ceny około 150zł. Biustonosze są sprowadzane z Anglii. Staniki - Superbra i Masquerade, Harmony itp.
Pani prosi najpierw umówić się telefonicznie na określoną godzinę.
_________________
 
 
agniecha139 

Dołączyła: 02 Lut 2009
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 8:13 pm   

Accik, slicznie dziekuje za namiary na sklep.
Zdecydowanie sprobuje. Moze sie akurat uda.
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 5:51 pm   

accik napisał/a:
Mercado na ul. Rokicińskiej 367

jak tam dojechać z centrum..?
_________________
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 8:49 am   

Najlepiej wsiąść pod Centralem w pks, albo busa jadącego do Andrespola. Druga opcja to tramwajem 10, 8, 9, 3 dojechać do krańcówki na Widzewie i wsiąść w autobus 90.
_________________
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 12:14 pm   

dziękuję za info, w przyszłym tygodniu się wybiorę..
_________________
 
 
sylwunia_niunia 


Wiek: 41
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 83
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 9:47 am   

Ja rowniez polecam sklep Mercado. Nigdzie nie dostalam stanika z odpinanymi ramiaczkami w rozmiarze 75 G, a tam kupilam sobie caly gorset.
I to dzieki Wam, drogie forumowiczki, podpowiedzialyscie, gdzie sie udac. DZIEKUJE WAM !! !!
Pani w sklepie zna sie na rzeczy, polecam goraco!!!
 
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 10:32 am   

Ja również właśnie tam zakupiłam swoją bieliznę ślubną :) . Potwierdzam słowa Sylwuni, że Pani w sklepie naprawdę zna się na rzeczy.
Oto mój gorsecik z odpinanymi ramiączkami
_________________
 
 
sylwunia_niunia 


Wiek: 41
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 83
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 10:59 am   

No to mamy dokladnie ten sam :jumpingmrgreen:
 
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 11:51 am   

Hehheheh widzę, że mamy podobny gust :D
_________________
 
 
madzialenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 735
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 4:05 pm   

tak się włąsnie zastanawiam czy wybrać biustonosz bez ramiączek czy taki gorset. który utrzyma D-tkę :) tylko nie wiem czy nie będzie w gorsecie za gorąco pod suknią :?
_________________
 
 
sylwunia_niunia 


Wiek: 41
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 83
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 4:26 pm   

Ja na weselne szalenstwa i tak dopinam ramiaczka. Tylko do kosciola i do zdjec bede bez. Nie wiem czy cokolwiek bez ramiaczek utrzyma w ryzach biust w rozmiarze G w trakcie weselnych szalenstw i tancow :smile:
A czy bedzie mi goraco to w sumie nie pomyslalam. Bylam tak szczesliwa, ze w koncu jest cos z odpinanymi ramiaczkami i bez miseczek konczacych sie na szyi, ze bralam od razu.
Mam nadzieje, ze wytrzymam:):):)
 
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 30, 2009 7:56 am   

madzialenka napisał/a:
tak się włąsnie zastanawiam czy wybrać biustonosz bez ramiączek czy taki gorset. który utrzyma D-tkę :) tylko nie wiem czy nie będzie w gorsecie za gorąco pod suknią :?


No ja właśnie też się nad tym zastanawiam czy nie będzie za gorąco, ale taki gorsecik, podkreśla super talię i biust :D . Na wszelki wypadek," o ile dostanę" kupię sobie jeszcze biustonosz z odpinanymi ramiączkami, jak będzie mi za gorąco to skoczę się przebrać :) ).
_________________
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 04, 2009 12:55 pm   

Dziewczyny, przecież ewentualnie można zawsze kupić silikonowe ramiączka :)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 04, 2009 5:53 pm   

Dla mnie osobiście silikonowe ramiączka są mało estetyczne. A przy dużym biuście wyobrażam sobie, że nieźle mogą się wpijać w skórę.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 04, 2009 9:06 pm   

kryszka napisał/a:
Dla mnie osobiście silikonowe ramiączka są mało estetyczne. A przy dużym biuście wyobrażam sobie, że nieźle mogą się wpijać w skórę.


Zgadzam się z Tobą Kryszka, nie wyobrażam sobie wystających spod sukni silikonowych ramiączek....
_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Maj 05, 2009 7:42 am   

doni_iza napisał/a:
nie wyobrażam sobie wystających spod sukni silikonowych ramiączek....


Ja niestety miałam przyjemność oglądać taką sytuację na żywo.
Młoda miała piękną suknię w stylu empire i żółte ( :x ) silikonowe ramiączka od stanika.


Koszmar.
 
 
Kamelija 


Wiek: 40
Dołączyła: 15 Lut 2009
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 05, 2009 7:58 am   

Też pomyślałam że byłoby fajnie założyć gorset pod suknie, jednak w moim przypadku to nie możliwe, bo mam suknie złożoną z gorsetu i spódnicy :roll: Dlatego zostaje mi zaopatrzyć sią w porządną bardotkę - porządną, czyli z silikonowymi paskami wewnątrz, bo jak dotąd nie udało mi się takiej kupić, a mam już sporo bardotek. Może wiecie, gdzie można niedrogo kupić taki stanik? Sklepy typu Triumph odpadają, bo niestety nie mogę sobie pozwolić na kupno stanika droższego niż mój bukiet ślubny :roll:
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 05, 2009 8:04 am   

Kamelija - przeczytałaś cały ten wątek? Sporo w nim było właśnie o tych silikonowych paskach.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 05, 2009 8:07 am   

Kamelija polecam Ci sklep kontri http://www.kontri.pl/
_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Maj 05, 2009 8:17 am   

Kamelija napisał/a:
Sklepy typu Triumph odpadają, bo niestety nie mogę sobie pozwolić na kupno stanika droższego niż mój bukiet ślubny


A może warto zainwestować. W odróżnieniu od bukietu wykorzystasz go jeszcze nie raz ;)
Ja miałam bardotkę właśnie Triumpha. Kosztowała ok 130 zł, ale uwierz komfort o wiele przewyższył tę cenę. Silikonowe paski nawet po wielu praniach nie tracą na swej funkcjonalnośći.

Polecam.
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 05, 2009 8:41 am   

Ja polecam Ci tę bardotkę http://www.kontri.pl/inde...r=0&sortowanie= mam taka, czarną i jest rewelacyjna :) .

Zgadzam się tez fioną, że warto zainwestować w dobru biustonosz :) .
_________________
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Wto Maj 05, 2009 4:31 pm   

A ja polecam bieliżnę firmy Hanna Dostałam taką w prezencie od Maćka. Stanik bezszwowy i gatki cięte laserowo
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Wto Maj 05, 2009 7:05 pm   

sylwunia_niunia napisał/a:
Nie wiem czy cokolwiek bez ramiaczek utrzyma w ryzach biust w rozmiarze G w trakcie weselnych szalenstw i tancow :smile:

Bez przesady. Znajoma z dużym biustem na swoim ślubie miała tylko gorset, bez stanika, a mimo to wszystko ładnie się trzymało na swoim miejscu.
 
 
Kamelija 


Wiek: 40
Dołączyła: 15 Lut 2009
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 5:27 pm   

Przeczytałam cały wątek :razz: Dziękuję dziewczynki za wskazówki. Chyba się jednak skuszę i zainwestuję w stanik dobrej marki i jakości. Skoro tak radzicie to tym razem posłucham i grzecznie poczłapię do sklepiku :)
_________________
 
 
 
accik 


Dołączyła: 31 Gru 2007
Posty: 127
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 08, 2009 7:51 am   

sylwunia_niunia napisał/a:
Nie wiem czy cokolwiek bez ramiaczek utrzyma w ryzach biust w rozmiarze G w trakcie weselnych szalenstw i tancow
Ja mam rozmiar 60G i nie raz miałam na sobie suknie gdzie nie mogłam mieć ramiączek, ale co prawda zawsze suknie miały gorset. Teraz na ślub też mam suknię z gorsetem i kupiłam sobie pod nią taki półgorset bez ramiączek więc wszystko powinno utrzymać się na miejscu. :D
_________________
 
 
dorota1203 

Dołączyła: 30 Lip 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 09, 2009 7:06 pm   

Czy ktoś wie, gdzie w Łodzi można kupić bieliznę firmy Gaia - bardzo spodobał mi się model Cornelia 112 polecany przez doni_iza. Byłam dziś w jedynym wskazanym na ich stronie sklepie w Łodzi, ale albo już nie istnieje, albo jest w remoncie, a zalezy mi na przymierzeniu przed zakupem. :cry:
Podobnie proszę o informację na temat sklepu z bielizną firmy Hanna Style (wskazany na ich stronie w Łodzi jest tylko z bielizną ciążową).
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 09, 2009 7:59 pm   

dorota1203 ja tą bieliznę kupuję przez internet, model Cornelia mam w wersji białej i czarnej, jestem z nich baaardzo zadowolona. 70E jest prawie jak 65E/F bo jest dosyć ciasny, ładnie się trzyma, osobiście bardzo polecam :) .
_________________
 
 
asiulek82 


Dołączyła: 08 Paź 2008
Posty: 257
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 7:35 am   

Ja po przejściu wielu sklepów kupiłam bieliznę w Manufakturze, w Atlanticu. Tylko tam dostałam bardotkę 70D. Byłam w sklepie Merkado, ale stanik, który dobrała mi sprzedawczyni jest za duży. Nosiłam go w domu kilkanaście minut i zaczął się załamywać pod biustem, nad fiszbiną, poza tym mam wrażenie że przy dłuższym noszeniu poobcierałby mi ramiona od wewnątrz. Zamierzam go wymienić, bo tak się umówilam z panią. Mam zamówiony drugi, z tym, że nie wiadomo czy do ślubu dojdzie, także na wszelki wypadek mam już ten z Atlantica.
_________________
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 09, 2009 1:01 pm   

Ja zamówiłam bardotkę u gorseciarki. W moim przypadku zakup biustonosza ślubnego dotyczył wyboru pomiędzy pięknym i niewygodnym a zwyczajnym i wygodnym. Zdecydowałam się na tę drugą opcję.
Przymierzyłam wiele bardotek w sklepach Galerii wszystkie leżały beznadziejnie, nie mogłam w ogóle ustalić jaki rozmiar na mnie pasuje; Triumph mnie rozczarował numeracją od 75 w obwodzie, a w pozostałych doświadczyłam totalnej olewki klienta. Pani gorseciarka zajęła się mną bardzo profesjonalnie, od razu przyniosła pasujący na mnie stanik (to się nazywa mieć fach w ręku), wszelkich poprawek będziemy dokonywać jak już mi uszyje. Jedyny minus to to, że nie będę miała bardotki ecru tylko białą. Polecam.
Dodam jeszcze, że koszt takiej bardotki u gorseciarki to 85,00 zł.
_________________

Ostatnio zmieniony przez aggar Czw Lip 09, 2009 1:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sylwiam 

Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 70
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Czw Sie 06, 2009 1:25 pm   

Silikonowe wstawki podtrzymujące biustonosz montowane są przede wszystkim w bardotkach.

Niestety ten model biustonosza nie nadaje się dla każdego biustu - najlepiej wygląda przy dużych, pełnych piersiach. Małe - mogą zostać dodatkowo spłaszczone.

Trochę na ten temat wiem, bo pracuję w firmie, która produkuje bieliznę i rajstopy.
_________________
Sylwia
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Czw Sie 06, 2009 1:27 pm   

Swoj biustonosz kupilam w H&M, sprawdzil sie znakomicie.
 
 
serduszko 

Dołączyła: 06 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sie 06, 2009 7:47 pm   

Ja mam rozmiar 75 H i normalnie w staniki zaopatruję się przez internet w sklepie melissa, może komuś się przyda, ale nie wiem czy mają bez ramiączek, bo ja niestety ramiączka mieć muszę :(
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Nie Sie 23, 2009 3:36 pm   

Na ślub kupiłam bardotkę w kolorze jasnego ecru, ma odpinane ramiączka, silikonowy paek na całym obwodzie, świetnie leży :) Zaplaciłam 75 zł, a biustonosz jest firmy Sawren. Tu jest ich strona internetowa -> http://sawren.com/
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
julietta 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Lut 2008
Posty: 205
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Sie 24, 2009 7:33 am   

ava napisał/a:
Na ślub kupiłam bardotkę w kolorze jasnego ecru, ma odpinane ramiączka, silikonowy paek na całym obwodzie, świetnie leży :) Zaplaciłam 75 zł, a biustonosz jest firmy Sawren. Tu jest ich strona internetowa -> http://sawren.com/


Też miałam na ślubie komplecik tej firmy - choć nie lubię bardotek, to ta była rewelacyjna - do dziś bardzo ją lubię :smile:
_________________
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Sro Sty 06, 2010 5:17 pm   

A mi pani z salonu pow. bym do sukni zakupiła półbardotkę - czy któraś może mi pokazać jak wygląda półbardotka? i najlepiej biała w rozmiarze 70A :) bo muszę taką zakupić - i najlepiej od razu w komplecie z majteczkami i pasem do pończoch...
_________________


 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 06, 2010 11:21 pm   

Cytat:
Ja zamówiłam bardotkę u gorseciarki


A może mi ktoś powiedzieć gdzie w Łodzi jest gorseciarka? Niestety mam często problem z zakupem stanika ze względu na rozmiar, kupuje zawsze to co spotkam akurat, ale na ślub chciałabym mieć dobry i taki którego nie będzie widać spod sukienki.

[ Dodano: Sro Sty 06, 2010 11:22 pm ]
Aha i ile wcześniej trzeba zgłosić się do takiej Pani bo gdzieś czytałam że w łodzi jest tylko jedna gorseciarka?
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Sty 07, 2010 1:43 pm   

Półbardotka to nie wiem co to jest, ale do Twojej sukni misiao wydaje mi się, że pasuje zwykła bardotka- czyli taka, że jeśli masz prosty dekolt, to żeby nie było jej widać.
Może coś takiego?



albo takiego?





http://www.intimo-dlaciebie.pl/ Na tej stronie masz dużo bielizny i w różnych rozmiarach, nawet 70 A. :) Te dwa ostatnie co wkleiłam są właśnie z tej strony.


Żeby nie było OT- najlepiej wybrać staniki po prostu z odpinanymi ramiączkami i sylikonowym obszyciem. :]
_________________
Ostatnio zmieniony przez Misiak87 Czw Sty 07, 2010 1:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 08, 2010 9:43 am   

Agata1234 napisał/a:
Cytat:
Ja zamówiłam bardotkę u gorseciarki


A może mi ktoś powiedzieć gdzie w Łodzi jest gorseciarka?

[ Dodano: Sro Sty 06, 2010 11:22 pm ]
Aha i ile wcześniej trzeba zgłosić się do takiej Pani bo gdzieś czytałam że w łodzi jest tylko jedna gorseciarka?

Gorseciarka, u której robiłam stanik mieści się na Zachodniej przy skrzyżowaniu z Legionów, dokładnego numeru nie pamiętam, ale łatwo trafisz jak będziesz się kierować od strony Legionów w kierunku południowym, zgodnie że tak powiem z ruchem drogowym, to jest pierwsza brama od Legionów, na pewno trafisz, bo jest szyld z boku wywieszony przy bramie. Trzeba tylko pamiętać, że tam jest czynne od 12 do 17 (takie dziwne godziny). Myślę, że ok. 1,5 miesiąca wcześniej musisz się tam zgłosić, bo po pierwszej wizycie zdaje się że tyle czekałam.
Pozdrawiam.
A co ciekawe, w mojej bardotce w ogóle nie było silikonowych pasków do podtrzymywania biustu. Pytałam o nie, pani powiedziała, że ich nie używa, stanik trzyma się bez nich. Miała rację, jeszcze jak przyszłam odebrać bardotkę to coś tam jeszcze poprawiła, przeszyła i trzymała się świetnie.
_________________

Ostatnio zmieniony przez aggar Pią Sty 08, 2010 9:49 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 3:24 pm   

Ja wiem na pewno, że nie zdecyduję się na biustonosz bez ramiączek na wesele(co za tym idzie na suknie bez też nie). Na studniówce miałam gorset i taki własnie biustonosz i strasznie się męczyłam(dodam jeszcze że wcale nie mam dużego biustu- miseczka B ).
_________________
Ostatnio zmieniony przez tulipan87 Sob Sty 09, 2010 3:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Nie Sty 10, 2010 7:01 pm   

A moze ktoras z Was doradzic mi cos? Mam suknie bez ramiaczek, gora gorsetu jest w ksztalcie "serduszka", to znaczy nie jest prosta, jest dosc gleboki dekold miedzy piersiami. Myslalam o silikonowych przyklejanych miseczkach, ale zastanawiam sie tez nad stanikiem (potrzebuje cos, na wypełnienie gorsetu, bo biustu mało :cry: W ogole staniki bez ramiaczek nie podtrzymuja mi biustu niestety, ale tak chwalicie te z silikonowymi "podszewkami", ze jestem skora wyprobowac...
_________________
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 11:52 am   

aggar napisał/a:
Gorseciarka, u której robiłam stanik mieści się na Zachodniej przy skrzyżowaniu z Legionów,


Bardzo dziekuje aggar za odpowiedz, zaraz gdzies zapisze namiary żeby mi nie zaginęł miedzy postami.

skalimonka napisał/a:
A moze ktoras z Was doradzic mi cos? Mam suknie bez ramiaczek, gora gorsetu jest w ksztalcie "serduszka",


ja miałam sukienkę z takim dekoltem na slubie u kuzynki, na dodatek miała mocno odsłonięte plecy. Kupiłam stanik, z niskim stanem, z dodatkowymi kieszonkami na wkładki podnoszące biust ja je wyjęłam i nie wiem jak się sprawdzają, ale są. Stanik ma odpinane ramiączka i pasek który mozna zapiać na dowolnej wysokości pleców, oczywiście bez przesady. Pasek okręca się wokół ciała, a samo zapiecie jest z przodu. Mam dosc duże piersi, ale stanik trzymał sie bardzo dobrze bez ramiączek, na samym pasku zapinającym tylko trzeba wyrególowac jego długość- identyczny mechanizm jak ten przy standardowych ramiączkach. U mnie się sprawdził. Z tego co wiem w sklepie gdzie go kupiłam Pani miała go tylko w dwóch kolorach białym i czarnym.
Ostatnio zmieniony przez Agata1234 Pią Sty 15, 2010 11:55 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl