Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Biustonosz bez ramiączek na wesele
Autor Wiadomość
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 12:46 pm   

Dziekuje Ci Agata1234, za podpowiedz, wyglada na to, ze bede musiala kupic ze 3 rozne i przymierzyc z suknia, w ktorym najlepiej.... :roll:
_________________
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 1:10 pm   

skalimonka napisał/a:
, wyglada na to, ze bede musiala kupic ze 3 rozne i przymierzyc z suknia, w ktorym najlepiej


Tak najlepiej. Albo poradź się w sklepie. Mi sprzedawczyni pomogła wybrać bo szukałam czegoś zupełnie innego. bo przyznam, że nawet nie wiedziałm, że istnieją takie. Głównie chodziło mi o odkryte plecy. Tesciowa to nawet później powiedziała, ze nie ma to jak młode piersi nawet duże się ładnie trzymają. Bo myslała, że w ogóle nie miałam stanika na sobie hehehe
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 1:34 pm   

Agata1234 napisał/a:
Tesciowa to nawet później powiedziała, ze nie ma to jak młode piersi nawet duże się ładnie trzymają. Bo myslała, że w ogóle nie miałam stanika na sobie hehehe


Tesciowa nie musi wszystkiego wiedziec hihi

Juz niedlugo wybiore sie na poszukiwania i zobaczymy jakie beda efekty. Dzieki jeszcze raz.
_________________
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 12:40 pm   

Ja mam taki:

Gorsenia 049



Ma dokładnie taki kolor jak moja suknia czyli waniliowy :wink:
_________________
 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 9:53 pm   

Ja dzisiaj byłam w Gorsenii i kupiłam taki komplecik (tylko bez pasa do pończoch) stanik z odpinanymi ramiączkami i silikonowymi paskami żeby ładnie sie trzymał ;)


_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 9:55 pm   

niezawodna Gorsenia :wink: Bardzo ładny komplet!
_________________
 
 
kingakama 

Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 56
Skąd: teraz Warszawa
Wysłany: Sro Lip 21, 2010 11:07 am   

piękny komplet
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 21, 2010 12:34 pm   

Ja polecam bardotkę Ivette Dalia. Pięknie w niej biust wygląda i biustonosz świetnie się trzyma :) .
Można ja kupić na Narutowicza 49 :)
_________________
 
 
marcia331 
Szczesliwa zona


Dołączyła: 13 Maj 2008
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 4:24 pm   

Dzieki waszym wpisom postanowilam wybrac sie dzisiaj do Gorsenii. Przymierzyłam taki sam komplet jak joannakarolina, i musze przyznac ze jest rewelacyjny!! Pieknie lezy i super sie trzyma nawet bez ramiaczek. I nawet nie taki strasznie drogi ten komplecik. Tylko jeszcze zastanawiam sie czy kupowac pas do ponczoch czy nie.
_________________
 
 
resta82 


Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 51
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 6:20 pm   

Ja również byłam w gorsenii, w salonie przyzakładowym i w Saspolu ten komplecik o którym pisze marcia331 mozan kupić o 30zł taniej w sklepie przyzakładowym, takze polecam faktycznie bardzo wygodny. Polecam też udanie sie do H&M w Galerii Łodzkiej, mają tam bardzo fajne komplety i w dobrej cenie.
 
 
marcia331 
Szczesliwa zona


Dołączyła: 13 Maj 2008
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 7:20 pm   

Co masz na mysli mowiac sklep przyzakladowy? Chodzi Ci o ten na Strzelcow Kaniowskich? Ja bylam w saspolu i jutro zamierzalam sie tam wybrac jeszcze raz i dokonac zakupu. A skoro mozna zaoszczedzic to chetnie skorzystam :)
_________________
 
 
resta82 


Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 51
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 6:36 pm   

dokładnie ten sklep na strzelców kaniowskich, ale niestety jest teraz zamknięty do końca sierpnia, z powodu urlopu- jezeli nie potrzebujesz tak szybko to lepiej zaczekaj- biustonosz kosztował 54-56zł. nie pamiętam dokładnej ceny majteczek.
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Sie 14, 2010 11:30 am   

Ja miałam bardotkę Calvina Kleina 75 DD zakupioną w Galerii na parę dni przed ślubem. Powiem Wam, że świetnie zdała egzamin. Nie zsuwała się, a nawet podtrzymywała całą suknię ślubną :o Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu i mam nadzieję, że będzie mi służyła jeszcze przez długi czas :smile:
_________________

 
 
AnBa 

Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 06, 2010 7:40 pm   

Jest bardzo fajny sklepik na przeciwko Teatru Wielkiego (taki po schodkach w dół). Pani, która obsługuje doradza, który wybrać krój (w sumie najlepiej jest mieć zdjęcie sukni, żeby było widać co i jak jest wycięte). Ja miałam bardotkę, co najlepsze, z racji tego, że jestem bardzo szczupła, stanik miałam zmniejszany w obwodzie (wszystko w cenie). Za komplet biustonosz+figi zapłaciłam 114 zł, za taki sam w salonie ślubnym ok 80 zł płaci się za sam biustonosz. Stanik całe wesele był na swoim miejscu, nic mi się nie zsuwał (miał silikonowe poseczki) i co najważniejsze był bardzo dobrze dobrany do kroju sukienki. Tak więc gorąco polecam sklepik na Placu Dąbrowskiego:)).
_________________
AiB
 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Mar 29, 2011 4:11 pm   

Bylam dzisiaj w tym sklepiku na przeciwko Teatru Wielkiego i niestety nie ma juz tam straplessow. Pani proponowala tylko zwykla balkonetke, ale wiadomo, ze taki stanki dlugo sie nie utrzyma.
 
 
Emmi 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 30, 2011 10:04 am   

ja w kilku łódzkich sklepach usłyszałam że bardotki w tym rozmiarze na pewno nie kupię i będę musiała sobie uszyć na zamówienie coś pod suknię....dlatego bardzo się zdziwiłam, gdy okazało się przypadkiem(szukałam z teściową sukienki na wesele) że w Ptaku jest sklep który ma bardzo duży wybór bielizny. Mają wiele marek i o dziwo dysponują bardotkami w rozmiarze 85 F a nawet większymi....tam też zakupiłam pozostałe elementy bielizny łącznie z podwiązką.....polecam...sklep nazywa się Surano i jest w pasażu zachodnim,box 18.teraz już śpię spokojnie bo wiem że jednak nie muszę kombinować co pod suknię nałożyć.
_________________

 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Mar 30, 2011 10:19 am   

Emmi, a jakie ceny?
_________________
 
 
marlena89 


Wiek: 34
Dołączyła: 24 Mar 2011
Posty: 263
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Mar 30, 2011 11:26 am   

Wiem, że firma Dalia ma bardotki w dużych rozmiarach (sama je noszę i sprawują się bardzo dobrze). Ceny od 80 zł wzwyż.
_________________
[url=http://tickers.cafemom.com]
 
 
 
Emmi 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 31, 2011 9:21 am   

ja za swoją bardotkę zapłaciłam 70zł....także myślę że cena nie wygórowana....ale jest tam kilka marek i ceny też różne..pewnie były i tańsze i droższe...mnie po prostu ta się bardzo spodobała i nie chciałam już innych oglądać....przymierzyłam,okazała się wygodna i kupiłam :)
_________________

 
 
Anna202 
Firma

Wiek: 40
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 03, 2011 6:02 pm   

Jak tak to to w co drugim sklepie były biustonosze kremowe, bardodki. A teraz jak muszę kupić do sukni to są, al po 200zł i to paskudne. Macie może jakiś namiary na ładną i niedrogą bieliznę ślubną :?:
 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 5:34 pm   

A ja dzisiaj bylam na Tuwima w Merkado. Pani ma spory wybor straplessow i gorsetow; byly takie zupelnie gladkie, ale tez takie z roznymi zdobieniami. Niestety ceny raczej wysokie, bo producenci zachodni. Strapless, ktory ja przymierzalam kosztowal 155 zl, a byly jeszcze drozsze. Ale z drugiej strony trzymal swietnie; w sklepie stalam, chodzilam, skakalam przez jakies 15 minut i stanik nic sie nie przesunal.
Sklep ma strone internetowa, a wiec mozecie sobie popatrzec na zdjecia i posprawdzac ceny.
 
 
Anna202 
Firma

Wiek: 40
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 2:48 pm   

Mi zależało by na czymś niedrogim. W sukience mam wbudowany gorset, to la sposa więc ma pasy trzymające i się nie przesuwa, a biustonosz to tak tylko proforma, bardziej dla mojego samopoczucia, no i oczywiście na noc poślubną :cool:
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 5:39 pm   

http://www.intymna.pl/s2/...3b835ss-1-8.jpg Ja kupiłam sobie taki komplecik w Gorsenii -sklepie firmowym na 28 Pułku Strzelców Kaniowskich( tylko bez tego pasa do pończoch ) za ok 82-83zł.Biustonosz ma wszyte silikonowe taśmy w obwodzie,także nic się nie przesuwa i nie opada.Majtki są w dwóch wersjach:figi-stringi i takie bardziej zabudowane.
_________________
Ostatnio zmieniony przez wiolancia Pon Kwi 18, 2011 5:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 2:36 pm   

Dziewczyny szukam bielizny - głównie biustonosza (pod suknię, bez ramiączek, najlepiej push-up) ale w rozmiarze 65C i widzę, że firmy typu Gorsenia czy Dalia o których piszecie niestety mają rozmiarówkę od 70. Zresztą w ogóle trudno jest znaleźć 65 z inną miseczką niż A. Jeśli macie jakieś propozycje albo coś widziałyście to dajcie znać.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Hellen Wto Kwi 19, 2011 2:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 4:42 pm   

Gorsenia ma od 65 tylko jak widać musisz poszukać. Jest jeszcze firma Kinga.

Ja mam takie pytanie. Czy wszystkie bardotki są robione w krój "kacze dzioby"?? :mur: Profil w tych stanikach wygląda baardzo niekorzystnie.
_________________
 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 7:59 pm   

Hellen, takie rozmiary sa w Szyfonierze na Legionow i w Merkado na Tuwima. Ja mam 60 pod biustem i w obu tych sklepach kupuje sobie staniki.
W Szyfonierze jest troche taniej, bo tam sprzedawane sa tez staniki polskich firm. Jezeli chodzi o biustonosz bez ramiaczek (strapless) to tam sa sprzedawane te robione przez Ewe Michalak. Jak nie bedzie twojego rozmiaru to zawsze mozna tam je zamowic. W tym sklepie jest tez bardzo mila obsluga i jak nie ma twojego rozmiaru to nikt ci nie wcisnie takiego, ktory nie pasuje.
Na Tuwima, ceny sa o wiele wyzsze, bo wszystkie staniki sa z Anglii i Francji. Wlascicielka tam ma "humory" i czasem lepiej jest od razu wiedziec czego sie szuka, bo z jej obsluga roznie bywa.
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 11:00 pm   

ania2011, haha dziś właśnie byłam w Szyfonierze. No i okazało się, że znalazłam tam staniczek dla siebie ale tylko JEDEN z całego sklepu w kolorze czarnym od Ewy Michalak właśnie. Kupiłam choć cena jak dla mnie porażająca - 175zł. Co do białych to okazało się, że na miejscu nic nie ma i taki strapless może być tylko z firmy Dalia ale były tylko od 70D. Panie dały mi do zrozumienia że raczej trudno będzie na mnie dobrać i na pewno to 70 będzie luźne a miseczki za duże nawet bez miary. Tyle dobrego że miałam kupon z Groupona ze zniżką 15%. Plusem jest też to, że moja mama wybrała sobie tam staniczek i niestety tez pasował tylko jeden z całego sklepu - byłyśmy tam ponad godzinę... i cena jej staniczka 150zł. Powiem szczerze, że spodziewałam się większego wyboru w Szyfonierze.
Takie coś kupiłam (i widzę, że tu ceny są zdecydowanie niższe :( )
http://www.ewa-michalak.p...4-PL-BLACK.html
http://www.ewa-michalak.p...Figi-BLACK.html
_________________

Ostatnio zmieniony przez Hellen Wto Kwi 19, 2011 11:36 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Kwi 20, 2011 9:33 am   

Hellen, to idz jeszcze do Merkado. Tam kupilam sobie strapless -rozmiar 60F kosztowal 155 zl. Niestety z tak malym obwodem to tylko jeden rodzaj na mnie pasowal; Porcelain Strapless. Ale jestem zadowolona, bo akurat ten model ma miekkie miseczki i dobrze przylega do piersi. Ten Ewy Michalak byl strasznie sztywny i wszystko odstawalo.
Kupilam sobie kolor jasny bezowy i na pewno uzyje go jeszcze w przyszlosci (oprocz slubu:)

i taki ogolny komentarz - z malym obwodem pod biustem to niestety nie zawsze sa rozmiary w sklepach. ale jak juz znasz swoj rozmiar to mozna kupowac na necie :) bedzie na pewno taniej :)

a to jest ten co ja kupilam (na dole strony; Porcelain Strapless):
http://mercado.com.pl/ind...d=16&Itemid=215
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 20, 2011 11:33 pm   

Stanik w sumie ok. Przejdę się i zmierzę. A czy on jest choć trochę push-up? Bo w moim przypadku do sukni potrzebuję zdecydowanie push-up...
_________________

 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 8:56 am   

moj stanik to na pewno nie jest push-up. No ale ja takiego nie szukalam i nawet nie wiem czy maja tam cos takiego.
Za nim tam pojdziesz mozesz przejrzec sklep internetowy tego sklepu. Jest on prowadzony na bierzaco i mozesz zobaczyc jakie maja staniki na stanie. Moze ci to zaoszczedzi czasu na dojazdy
 
 
Emmi 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 25, 2011 8:27 pm   

ania2011 obejrzałam sobie te staniczki w sklepie internetowym i powiem ci że nie wygląda dla mnie za ciekawie...są dwie opcje...albo źle dobrali modelkę(założyli jej za duży biustonosz)...albo on naprawdę się tak brzydko układa...dla mnie wygląda jakby go miała zaraz zgubić...i mam wrażenie że ma za nisko założony...prawie na brzuchu... :/ wolę zakładać że to jednak nieudolność fotografa i osoby która wybierała i ubierała modelkę...
_________________

 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 25, 2011 9:47 pm   

ania2011, ja tez oglądałam ten staniczek który pokazałaś w linku. Niestety na mój biust taki krój zdecydowanie nie pasuje. Musze poszukać czegoś innego. Chodzić i mierzyć.
_________________

 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 10:47 am   

Niestety z tymi straplessami jest problem. Mnie sie na poczatku tez wydawalo, ze sa one osadzone bardzo nisko (prawie na brzuchu), ale podobno tak sie dzieje jak obwod stanika jest zle dobrany i wtedy on sie po prostu osuwa.
Co do zdjec na stronie internetowej to radzilabym wam mimo wszystko isc do sklepu i poprzymierzac. Kazdy biust jest inny i nigdy nie wiadomo jak w realu bedzie wygladal taki stanik. ja przymierzalam bardzo duzo i tylko jeden pasowal :) Trzeba chodzic i mierzyc do skutku, bo to jest akurat typ stanika, ktory bardzo trudno jest dobrac.

Nie wiem jakie macie sukienki, ale moze wcale nie potrzebujecie typowego straplessa? Moze wystarczy zwykly stanik z odpinanymi ramiaczkami? Jezeli wasza sukienka trzyma sie na miekkim gorsecie to taki stanik moze bedzie trzymal? Ja za nim kupilam swoj to jak szlam na pierwsze dopasowywanie sukienki to wlasnie taki stanik ze soba wzielam, zeby zobaczyc czy bedzie ok. U mnie akurat sie to nie sprawdzilo, bo moja sukienka jest typu greckiego i bez gorsetu, ale moze u was bedzie innaczej
powodzenia :) :)
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 1:31 pm   

ania2011, myślę że masz zdecydowanie racje - chodzić i mierzyć. Moja suknia jest taka:

Wiem, że jest możliwość wszycia staniczka w suknię. No i na pewno potrzebuje stanika i to takiego powiększającego biust bo mam go trochę za mało... a chciałabym aby dekolt ładnie wyglądał. Nie wiem czy zwykły z odpinanymi ramiączkami by się nadał. Przymiarka ma być jakoś w maju więc muszę szukać.
_________________

 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 6:57 pm   

Hellen, po pierwsze piekna sukienka :) po drugie, jezeli chodzi o stanik wez jeszcze pod uwage jak nisko wycieta jest ta sukienka z tylu. Niektore sukienki moga miec obnizony stan. Pamietam, ze jak szukalam sukienki i przymierzalam je w staniku to niektore mialy tyl nizej niz przod. Trudno mi powiedziec jaka jest twoja sukienka, ale moze to jest jeszcze jeden element, na ktory warto zwrocic uwage.

I jeszcze jedna rada. Jak nie jestescie pewne konkretnego stanika to warto zapytac sprzedawce czy dany sklep przyjmuje zwroty, albo wymienia na inny towar. Jezeli tak, to mozna kupic stanik przed przymiarka i jak cos bedzie nie tak to potem go zwrocic. Niestety nie wszystkie sklepy sa takie "przyjazne". Natomiast na pewno mozna tak zrobic ze sklepami internetowymi. Jezeli kupicie cos na necie, macie 10 dni na zwrocenie towaru bez podania przyczyny :)
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 27, 2011 10:22 pm   

No i kupiłam sobie w Triumph ale niestety nie 65C ale 70C i ten leżał idealnie. Niestety na fotkach modelki maja źle dopasowany stanik - bo jest za mały.
http://www.skapiec.pl/img...yle-01-wdu.html
http://www.skapiec.pl/img...yle-01-wdu.html
http://www.e-bielizna.pl/...yle_01_WDU.html
Najważniejsze że na mnie leży bardzo dobrze i nie ma opcji żeby się zsuwał bo ma silikon. A jeśli tak będzie lepiej to poproszę o wszycie go w suknię. A tył sukni jest taki:
_________________

 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 7:35 am   

Hellen, moze ponos sobie ten stanik przed przymiarka, bedziesz wiedziala czy na 100% sie nie zsuwa
Ciesze sie, w koncu udalo ci sie cos kupic :) i jest gladki to na pewno uda ci sie jeszcze go zalozyc do innych rzeczy
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 3:10 pm   

Nie będzie się zsuwał bo od dawna mam taki czarny, ale niestety kupiłam wcześniej 70B i nie wiedziałam czemu źle leży. Teraz już wiem. Miseczka była za mała, bo wszyscy mi mówili, że ja taki chudzielec to na bank mam B a nie C. Ten model ma fajny silikon i jest dość wąski w obwodzie więc jest ciasno nawet jak na 70.
_________________

 
 
medisia 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2011 2:05 pm   

a co powiecie o dużych biustach? Ja mam duży biust, sukienka jest bez ramiączek , zastanawiam się nad gorsetem lub polgorsetem tylko zupełnie nie wiem gdzie szukać czegoś w przystępniej cenie. Może , któraś z Was wie gdzie znaleźć takie cudo? Czy w PTAKU lub POLROSIE są boksy z bielizną tego typu?
Pozdrawiam serdecznie
Joanna
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2011 10:46 pm   

To chyba zależy od sukni i od tego czy ten gorset zmieści się pod suknię i czy nie będzie Ci za gorąco albo za sztywno. Bo jeśli suknia jest usztywniana i do tego jeszcze będzie gorset to możesz się umęczyć. No chyba, ze ten gorset będzie miękki i suknia też. A może wkleisz zdjęcie sukni?
_________________

 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Kwi 30, 2011 6:11 pm   

W zupelnosci zgadzam sie z Hellen - pod suknie moze byc troche trudno wlozyc gorset, a jak sie uda to moze byc strasznie goraco. W koncu wiekszosc sukien slubnych jest uszyta z grubszych materialow, albo z cienszych, ale wtedy jest ich wiecej.
Same gorsety na duze biusty widzialam w Merkado, ale tanie to one na pewno nie sa :(

Hellen -ciesze sie, ze udalo ci sie kupic cos opowiedniego i nie za bardzo duza cene :)
 
 
klawdia 


Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 222
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 12:03 pm   

a ja kupiłam stanik bez ramiączek w TESCO za 39zł i jest idealny. Jeszcze żaden stanik nie trzymał się tak dobrze jak ten.
_________________
 
 
medisia 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 8:52 pm   

dziewczyny gorset mojej sukni jest sztywny i mocny (z tego co pamiętam) poniżej link do strony z suknią.
Mam duży problem z tą bielizną, nie wiem jeszcze co wybiorę. Jestem otwarta na wszystkie sugestie.

http://www.lisaferrera2011.pl/suknia/62437
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 8:56 pm   



a czemu masz problem..?
_________________
 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Maj 06, 2011 9:27 am   

Medisia - a duzy biust to ile? :)
tak jak pisalam wczesniej jezeli sukienka ma gruby i sztywny gorset to mozesz miec problem z wlozeniem kolejnego gorsetu pod spod albo go wlozysz, ale na weselu bedziesz padac z goraca. po za tym widze na zdjeciu, ze sukienka ma gore w serduszko -to moze tez troche utrudnic ci poszukiwania, bo nie wszystkie staniki bez ramiaczek lub gorsety sa nisko wyciete
Proponuje jeszcze raz isc do salonu i przymierzyc sukienke i przypomniec sobie jak wszystko lezy. I warto tez moze pogadac ze sprzedawczynia/krawcowa w salonie. Niektore salony proponuja wszycie wkladki na biust do sukien slublnych i wtedy juz nic nie potrzeba dokupywac. Albo mozna tez doszyc miekki biustonosz do sukni. W salonie powinni wiedziec co sie da zrobic z sukienka
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Cze 14, 2011 7:31 am   

a uzywal ktos z Was takich plastrów? Podtrzymują one piersi czy raczej nie oplaca sie kupowac???
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Cze 14, 2011 11:17 am   

anuszkaa ja kiedyś je kupiłam w sklepie, razem z suknią na studniówkę. Te plastry to jakiś żart. Mimo, że pozsiadam małe piersi to te plastry w ogóle ich nie podtrzymywały, a co dopiero duże... Poza tym już na rysunku widać, że one nie podtrzymują, a są tylko tak sobie przyklejone, piersi swobodnie opadają. Co najgorsze ich odklejenie okropnie boli! Mają tak mocny klej, że odklejałam je partiami, bo nie wytrzymywałam tej depilacji. Ogólnie nie polecam
_________________
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 14, 2011 2:48 pm   

M4rcysi4 napisał/a:
Ogólnie nie polecam
M4rcysi4 napisał/a:
plastry w ogóle ich nie podtrzymywały
podpisuję się rekami i nogami!
_________________
 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Cze 14, 2011 4:00 pm   

anuszka -ja kiedys kupilam takie nakladki na biust z chyba bardzo podobnego tworzywa, ktore tak jak te plastry przykleja sie do piersi. w moim przypadku w ogole sie nie sprawdzily; skora strasznie sie pocila i po pewnym czasie wszystko sie odklejalo.
i piersi przy czyms takim zupelnie nie sa podtrzymywane. jezeli planujesz jakiekolwiek tance to rownie dobrze mozna isc bez tego wynalazku :)


ponizej zdjecie, ktore znalazlam na necie

2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 553 raz(y) 35.96 KB

Ostatnio zmieniony przez ania2011 Wto Cze 14, 2011 4:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 14, 2011 4:04 pm   

Ja też odradzam, miałam je na studniówce i w sumie równie dobrze mogłam iść wogóle bez żadnego stanika.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl