Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Biustonosz bez ramiączek na wesele
Autor Wiadomość
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Cze 14, 2011 8:17 pm   

ania2011 napisał/a:
ponizej zdjecie, ktore znalazlam na necie

To co Ty wkleiłaś to zupełnie co innego niż to o co pytała anuszkaa.
Te zdjęcia od Ciebie to biustonosz silikonowy i ten mogę polecić. Miałam go jako świadkowa na ślubie i weselu brata. Miałam mocno wydekoltowaną suknię i nic innego nie wchodziło w grę. Biustonosz trzymał się caaaałą noc i jak się dobrze go przyklei potrafi lekko uwydatnić biust. Jedynym minusem był fakt, że po 18h w nim tak mnie bolały piersi, że musiałam czym prędzej go odkleić. Nie wydaje mi się żeby było to odparzenie, a raczej ból od ciągłego ścisku :wink: No, ale rzadko kiedy chodzi się w nim 18h.
_________________
 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Cze 14, 2011 9:09 pm   

przy takich rzeczach kazdy musi sam sprobowac. na moim biuscie te wkladki silikonowe niestety sie nie trzymaly :(
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 14, 2011 10:00 pm   

ania2011, ja będę miała biustonosz tego typu. Co prawda miałam go na sobie niecałą godzinę ale trzymał się super, podtrzymywał piersi i muszę przyznać, że wyglądały naprawdę fajnie.
Dowiedziałam się, że nie można go przyklejać do nabalsamowanego ciała, bo nie będzie się trzymał. Skóra do której się go przykleja powinna być sucha.
No i odpowiednie mycie tego stanika też jest ważne.
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Cze 14, 2011 11:23 pm   

Ja swoje oba egzemplarze kupiłam w Ptaku w sklepie Atlantica. Oba są świetne i faktycznie przed założeniem trzeba umyć się mydłem, bo ono odtłuszcza i nie smarować się balsamem. Po zdjęciu tego stanika trzeba go umyć mydłem pod bieżącą wodą, wtedy nie straci swoich właściwości klejących. Nie wycierać go ręcznikiem tylko poczekać aż woda sama odparuje, inaczej przykleją się do niego włókna od ręcznika i już nie będzie taki lepki. No i na koniec oczywiście przechowywać go w pudełku, w którym się go kupiło. To chyba tyle, by dłużej utrzymać go "przy życiu" :wink:
_________________
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 15, 2011 5:43 am   

agulka1989, gdzie kupiłaś swój..? M4rcysi4, w atlanticu są duże rozmiary..?
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 15, 2011 8:48 am   

555, ja swój kupiłam w NAJNIE, kosztował 30złotych.
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Cze 15, 2011 9:56 am   

555 szczerze mówiąc to nie interesowałam się Tym, ale (patrząc na naszą starą "chińską" rozmiarówkę) to na pewno było C, bo PT kupowała. Za pierwszym razem płaciłam 21,5zł, a za drugim niecałe 25zł.
_________________
 
 
ineczka7 

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 36
Skąd: Poddębice
Wysłany: Sro Cze 15, 2011 10:00 am   

ja już w tym drugim wątku bieliźnianym polecałam tego http://www.ewa-michalak.p...-Strapless.html straplessa, raz że firma jest z Łodzi i z tego co wiem można iść przymierzyć u nich na miejscu (i dobierają rozmiar), dwa - że to jedyny strapless jaki widziałam ze skośnym dekoltem, czyli nie wyłazi to łączenie między piersiami jeśli suknia ma dekolt-serce albo dekolt-v.
Na mnie niestety nie było aż tak dużego rozmiaru, mimo że rozmiarówka jest dość szeroka i sama musiałam kupić w mercado (nawiasem mówiąc też polecam, ale raczej są tam straplessy do sukienek takich jak ja miałam, z poziomym dekoltem.)

Tych wkładek żelowych to sobie jednak przy jakimkolwiek dużym albo lejącym się biuście nie wyobrażam.
 
 
kaska8866 

Wiek: 38
Dołączyła: 19 Kwi 2011
Posty: 53
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 1:24 pm   

Dobór biustonosza to nie lada wyzwanie..czytałam, że 80% kobiet nie umie go dobrać..pamiętajcie, że drut w biustonoszu ma zachodzić aż pod pachę żeby nie deformować piersi, myślę że jesli suknia jest dobrze dopasowana to biustonosz jest zbędny ale jeśli ktoś ma obfity biust to ja osobiście uzbroiłam bym się w ramiączka 8) sama zastanawiam się czy założę biustonosz który zakupiłam. :P :P :P :P
_________________
Don't let go, never give up..It's such a Wonderful Life :)
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Sie 02, 2011 11:01 am   

Ja kupiłam biustonosz firmy Fauve, model Rosa. Zakupiony w salonie LiPArie, mają go też na stronie. Polecam go do mocno wyciętych sukni ślubnych - ma naprawdę głęboko wykrojony dekolt i jako jedyny z przymierzanych modeli pasował do gorsetu mojej sukni. Pozostale staniki wystawaly na ok 1cm. Będzie idealny do dekoltu-serduszka.
Dodatkowo ma wszyte wkładki delikatnie unoszące biust, który prezentuje się w nim bardzo dobrze. Cena wysoka, ale warto.

Biustonosz ma gładkie miseczki i koronkę dookoła. Kolor ecru. Od spodu posiada silikonowe paski, dzięki czemu się nie przesuwa. Dodatkowo ma błekitną kokardkę pośrodku - więc od razu mamy z głowy coś niebieskiego:)

Ostatnio zmieniony przez Malena Wto Sie 02, 2011 11:02 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 5:21 pm   

Ja polecam Multiway bra F&F, dostępy w Tesco.To jest bardotka z odpinanymi ramiączkami, dostępna w 3 kolorach:białym, beżowym i czarnym, kosztuje 33 zł, ma paski silikonowe. Byłam ostatnio na weselu i założyłam go bez ramiączek, przez całe wesele i poprawiny ani trochę się nie zsuwał, nie spadał, przylegał idealnie. Niestety w Tesco na Widzewie kolor biały jest najmniej dostępny, nie ma całej rozmiarówki, beżowy i czarny bez problemu.
_________________
 
 
 
calipsoo 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Sty 2008
Posty: 423
Skąd: z miasta Łodzi:P
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 11:12 pm   

A ja przymierzałam taki i zastanawiam się czy go sobie nie kupić.
http://www.ewa-michalak.p...-Strapless.html
_________________
SI VIS AMARI, AMA
 
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 9:19 pm   

calipsoo, a gdzie można je przymierzyć? I czy tylko w Łodzi, wiesz może?
_________________


 
 
 
calipsoo 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Sty 2008
Posty: 423
Skąd: z miasta Łodzi:P
Wysłany: Wto Wrz 13, 2011 7:48 am   

paulinkaaMU ja przymierzałam go w Łodzi na ul. Legionów. Mały sklepik w podcieniach przy Pl. Wolności. Nie wiem czy gdzieś jeszcze można. Natomiast polecam się tam udać. Panie które tam pracują znają się na swojej pracy i starają się zrobić tak, by klientka wyszła od nich zadowolona. A i rozmiar + miseczkę dobiorą odpowiedni.
_________________
SI VIS AMARI, AMA
 
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 13, 2011 6:35 pm   

paulinkaaMU, na ul. Legionów - sklep Szyfoniera.
_________________

 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sro Wrz 14, 2011 7:32 pm   

calipsso, Hellen, za późno odczytałam Wasze posty - kupiłam już biustonosze...ale na pewno na przyszłość na inf. mi się przyda :)
_________________


 
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Sro Wrz 21, 2011 12:27 pm   

a czy jeśli skłaniam się ku sukni ślubnej z ramiączkami (raczej szerszymi) mogę założyć normalny biały stanik??? Czy koniecznie do niego ramiączka silikonowe? Mam rozmiar D/E zależnie od rozmiarówki i jakos no szału nie ma, jeśli chodzi o wytrzymałość takich odpinanych ramiączek, a bez ramiączek w ogóle nie wchodzi w grę........
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 24, 2011 5:27 pm   

Karolina1984 napisał/a:
a bez ramiączek w ogóle nie wchodzi w grę........

Dlaczego? Ja obecnie mam miseczkę H, w dniu ślubu miałam G i byłam bez ramiączek. Tyle, że kupiłam sobie body. Biust się nie opuścił 8)
_________________

 
 
aguuuunia44 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Głowno/Łódź
Wysłany: Nie Lis 06, 2011 2:49 pm   

Cytat:
a bez ramiączek w ogóle nie wchodzi w grę........

początkowo myślałam tak samo. Sama mam miseczkę GG/H i naprawdę myślałam że bez ramiączek nie dam rady. Ale suknie miałam wiązaną z tyłu i po związaniu biust nie miał żadnej możliwości "przemieszczania" się dlatego ostatecznie krawcowa wypruła mi ramiączka :) I całe wesele minęło bez poprawiania :)
_________________



Miłego dnia Gość :)
 
 
Doriart 


Dołączyła: 03 Gru 2011
Posty: 32
Skąd: PL
Wysłany: Wto Gru 20, 2011 12:33 pm   

można poprosić w salonie aby za dopłatą doszyli miseczki do sukni i będzie z głowy
 
 
 
noirsoleil 

Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 30, 2011 6:35 pm   

Widziałyście gdzieś białe biustonosze z odpinanymi ramiączkami? Od jakiś trzech miesięcy, co jestem w Galerii albo w Manu to zaglądam do butików z bielizną i nic! Albo są jakieś złamane biele albo mają ramiączka doszyte. A jak już są to zazwyczaj w kolekcji basic, zwykłe, gładkie. Oczywiście czasem też są potrzebne, ale z racji, że będę miała gorset, pod którym i tak nie będzie widać tego stanika to chciałam trochę poszaleć z jakimiś koronkami, dżetami czy drapowanym materiałem. Chciałam, żeby był bardziej ozdobny niż taka codzienna bielizna, nic się nie będzie odznaczać pod suknią, więc mogę sobie na coś takiego pozwolić. Tylko nigdzie nie mogę znaleźć... Widziałyście gdzieś ostatnio takie biustonosze? Akurat tego boję się przez internet kupować, wolę przymierzyć.
 
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Gru 30, 2011 10:49 pm   

noirsoleil napisał/a:
Widziałyście gdzieś białe biustonosze z odpinanymi ramiączkami? Od jakiś trzech miesięcy, co jestem w Galerii albo w Manu to zaglądam do butików z bielizną i nic! Albo są jakieś złamane biele albo mają ramiączka doszyte. A jak już są to zazwyczaj w kolekcji basic, zwykłe, gładkie. Oczywiście czasem też są potrzebne, ale z racji, że będę miała gorset, pod którym i tak nie będzie widać tego stanika to chciałam trochę poszaleć z jakimiś koronkami, dżetami czy drapowanym materiałem. Chciałam, żeby był bardziej ozdobny niż taka codzienna bielizna, nic się nie będzie odznaczać pod suknią, więc mogę sobie na coś takiego pozwolić. Tylko nigdzie nie mogę znaleźć... Widziałyście gdzieś ostatnio takie biustonosze? Akurat tego boję się przez internet kupować, wolę przymierzyć.


Ja też szukałam w galerii i manu ale wszystko było na jedno kopyto.Pojechałam do Ptaka i tam miałam taki wybór,że zgłupiałam i ceny wcale nie takie duże
_________________


 
 
anulkaB 

Dołączyła: 04 Sty 2012
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 04, 2012 9:44 pm   

Ja mialam biustonosz bez ramiaczek. Krwacowa doszyla mi specjalne szlowki z tylu sukni pod spodem, w ktore w kladałam pasek biustonasza, zeby nie wychodzil nad sukienke. Dobra obcja :lol:
 
 
noirsoleil 

Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 04, 2012 11:33 pm   

Bardzo dobra opcja! :) Sama takie doszywałam jak miałam praktyki w salonie. :)
 
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 26, 2012 11:17 am   

Natknełam się dzisiaj na artykuł - może sięWam przyda:
http://www.groszki.pl/gro...nke_slubna.html

i bezpośrednio link do galerii z artykułu:
http://www.groszki.pl/gro...027013.html?i=0
 
 
Elma 

Wiek: 38
Dołączyła: 10 Lut 2011
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2012 12:23 pm   

Ja kupiłam staniczek "bardotkę" w sklepie Surano w Ptaku. Cena 76 zł więc wydaje mi się niedrogo. Jest śliczny i mają duże rozmiary, polecam :wink:
_________________

 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2012 5:43 pm   

Ja bardotkę ecru kupiłam w Gorsenii. Kosztowała 50 zł, ma odpinane ramiączka no i plus, że raczej nie ma problemów z rozmiarami, bo na "tyłach" jest produkcja i magazyn.
_________________

 
 
 
aniulka_lp 

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2011
Posty: 42
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Lut 16, 2012 11:58 am   

mimeczka, na jakiej ulicy?
_________________
[/img][/url]
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Czw Lut 16, 2012 12:25 pm   

aniulka_lp tu masz namiary na sklep firmowy.Ja też tam kupowałam komplet bielizny ślubnej,a jaki zobacz sobie na stronie 5 w tym temacie.To było w tamtym roku.Teraz pewnie już mają jakieś nowe kolekcje.W każdym bądź razie bardzo ten sklep polecam.
Gorsenia sp z o.o.

90-558 Łódź

ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 65

(dojazd od ulicy Sklodowskiej-Curie)

tel.: (4842) 637-40-41; 637-40-44
tel.: (4842) 637-68-13
_________________
 
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 16, 2012 5:15 pm   

http://www.gorsenia.com.pl/pl/Home

Mają też sklep internetowy, ale z tego co patrzyłam to na miejscu jest taniej. Byłam tam ostatnio i mają nową kolekcję, również ślubną. Myślę, że warto się wybrać, a sprzedawczyni potrafi dobrze dobrać rozmiar stanika i wogóle dużo opowiada co i jak:)
_________________

 
 
 
Alizze 

Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 29, 2012 2:29 pm   

Prosze o podpowiedz mam sukienkę ślubną bez ramiaczek dlatego ponoć moge założyc tylko bardotkę Czy ma znaczenie dla lepszego trzymania sie czy jest ona cała zabudowa czy na dość duże wcięcie taz litera V na biuście?
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 29, 2012 6:48 pm   

Alizze, jeżeli biustonosz będzie miał właściwie dobrany rozmiar to nie ma sznasy, żeby się źle trzymał.
Natomiast nie mam zdania czy bardotka sprawdzi sie przy dekoldzie V. Jeżlei masz jakąkolwiek w domu możesz zabrać na przymiarkę sukni i zobaczyć.

Mojego ulubionego sklepu z biustonoszami już niestety w Łodzi, ale przetestowałam już inny: MERCADO na Tuwima 6 - na pewno pomogą w doborze właściwiego rozmiaru (ja zmieniłam rozmiar z 75B, na 65F/FF)
Duży wybór bieliżny ślubnej był tez na Al. Piłsudkiego obok salonu sukien ślubnych Sława - chyba nazywa się Butik Ślubny. Tam kupiłam swoją bieliznę ślubną.
 
 
Alizze 

Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 29, 2012 9:18 pm   

Deco - Strefa dzięki za cenne informacje już w sobotę wybieram się na przymiarki do wymienionych sklepów :) ))
 
 
pauliska85 

Dołączyła: 19 Sie 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź/ UK
Wysłany: Sro Sie 29, 2012 6:31 pm   

Ja swoj kupilam w ATLANTIC. Mega wygodny i sprawdził sie znakomicie.
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Sie 29, 2012 11:09 pm   

Mój to bardotka firmy Sawren model Ellice
_________________
 
 
alladyna 

Dołączyła: 15 Sty 2013
Posty: 24
Skąd: Piotrków
Wysłany: Sob Sty 26, 2013 7:09 pm   

O matko, jak miło!!:D Są tu stanikomaniaczki!
Aż podskoczyłam do góry, jak zobaczyłam link do Effuniaka i zdjęcie Fauve Rosa.

Ja się czaję na straplessa Freya Deco longline w wersji ecru z brzoskwiniowymi kwiatuszkami.;) Ma być w sklepach na przełomie kwietnia i maja tego roku.
Zależy mi na longlajnie właśnie, żeby spłaszczyć wystające żebra (w normalnym staniku z wąskim obwodem pod fiszbinami wyłazi mi nieładna fałda skóry; longlajny to zakrywają).

Ciekawe tylko, ile będzie kosztował...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl