Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
bez długich czubków!!!!!!!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Pon Kwi 19, 2004 1:53 pm   bez długich czubków!!!!!!!!!!!!!!!!

Dzieczyny, gdzie można kupić białe buty, ale bez tych wielkich i długich czubków bo raz, że mi się nie podobają ,dwa że strasznie niewygodnie mi się je nosi a trzy, że nie pasują do mojej sukienki.
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 19, 2004 2:16 pm   

ja też mam taki sam problem,
nie chcę butów z czubami bo mam rozmiar 40-41 więc wygląda to strasznie i to prawda, że są one bardzo niewygodne

spory wybór butów jest butiku ślubnym Sława ul. Piłsudskiego 45
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Pon Kwi 19, 2004 9:25 pm   

Dobrze, że się zapytałaś, bo ja niestety mam ten sam problem. A do tego wszystkiego mam bardzo wysokie podbicie i szeroką stopę. :roll: ?eby zalozyc szpice musialabym zrobic sobie malutkie przemeblowanie na stopie hihhi :hmm :
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 19, 2004 10:20 pm   

Też nie lubię takich czubków. :dno:

Ale można spotkać normalne buty. Jeszcze się nie rozglądałam za butami, ale od czasu do czasu wpadają mi takie w oczy. Ostatnio chyba widziałam chyba 2 modele w sklepiku na Gdańskiej przy 6 Sierpnia.
Wydaje mi się, że prędziej znajdzie się coś w małych sklepikach a nie dużych sieciach.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Wto Kwi 20, 2004 2:08 pm   

Ja wprawdziek kupiłam już buty, ale to nie jest to co bym tak naprawdę chciała. Są na szpileczce, mają białą podeszwę (co jest w sumie rzedkością wg moich obserwacji), czubek mają maleńki ale nie jestem zadowolona. Ja też mam szerokoą dosyć stopę i po prostu się boję, że jak będę je "rozbijała" to w końcu zostanie taki cienki czubek a reszta będzie szeroka :evil:
Marzą mi się taki zwykłe "hiszpanki", jak to było modne jakieś kilka latek temu. Ale gdzie takie dostać??

Muszę faktycznie odwiedzić kilka małych sklepików, a może uda się coś upolować :)
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 20, 2004 3:08 pm   

Kiwax, a jak wyglądają klasyczne "hiszpanki", bo ja nie wiem :roll: :?:
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Kwi 20, 2004 3:21 pm   

Klasyczne hiszpanki są czarne. :lol:
Dobra, w każdym razie wiem, a jaki typ butów chodzi. :wink:
_________________
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 20, 2004 3:24 pm   

czyli chodzi o pełne czułenka na średnim grubszym troche obcasie i jeszcze zapinane na paseczek ?
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Kwi 20, 2004 3:33 pm   

pipi napisał/a:
czyli chodzi o pełne czułenka na średnim grubszym troche obcasie i jeszcze zapinane na paseczek ?


Właśnie to są hiszpanki, Pipi. :brawa:
_________________
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 20, 2004 5:36 pm   

Może nie akurat hiszpanki, ale całkiem w porządku buty widziałam w "Galerii ?lubnej" na Piłsudzkiego 52. Bez czubów i naprawdę ładne, z różną wysokością obcasów, ale wyboru dużego chyba nie mają...
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Kwi 20, 2004 8:33 pm   

Asiek napisał/a:
pipi napisał/a:
czyli chodzi o pełne czułenka na średnim grubszym troche obcasie i jeszcze zapinane na paseczek ?


Właśnie to są hiszpanki, Pipi. :brawa:

i mają taki pasek z przodu po środku
 
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Czw Kwi 22, 2004 9:05 am   

no mnie nie koniecznie marzą się taki z paskiem na środku (jak buty do tańca) ale właśnie hiszpanki. Oczywiście białe, ale czarne z chęcią teżbym sobie kupiła. Koniecznie obie pary na wysokim obcasie :) Uwielbiam buty na wysokim obcasie :)

Muszę w jakąś sobotę zorganizować wyprawę łowiecką. Może coś upoluję.



A tak na marginesie - gdzie można kupić buty takie typowo do tańca??
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Kwi 22, 2004 4:44 pm   

Kiwax buty do tańca (tzw. jazzówki lub hiszpanki (z paskiem) trzeba zamawiać w specjalnej pracowni gdzie szyją też puenty, baletki i takie tam. Jazzówki są dość drogie, kosztują ponad 200 zł. I są średnio ładne...
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 22, 2004 7:34 pm   

Widziałam dzisiaj białe satynowe butki na Nowomiejskiej. Takie z normalnym czubkiem, na rozsądnym obcasie. Stojąc przodem do Placu Wolności to po prawej, gdzieś pośrodku Nowomiejskiej.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Czw Kwi 22, 2004 8:56 pm   

Chyba wiem o którym sklepie mówisz. To taki mały sklepik :?:

Aha niewiesz ile kosztowały :?:
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 22, 2004 9:15 pm   

Prawdę powiedziawszy nawet nie zapytałam o cenę, bo jak się okazało że nie ma ecru i prawdopodobnie już w ogóle w przeciągu pół roku nie będzie to po prostu wyszłam. :roll:


A jest to chyba jedyny sklepik po tej stronie ulicy. Obsługuje taki facet w średnim wieku.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 9:32 pm   

Kati napisał/a:
Kiwax buty do tańca (tzw. jazzówki lub hiszpanki (z paskiem) trzeba zamawiać w specjalnej pracowni gdzie szyją też puenty, baletki i takie tam. Jazzówki są dość drogie, kosztują ponad 200 zł. I są średnio ładne...


Trochę drogo, ale co tam. Wiem, że są średnio ładne, ale jakoś to przeżyję.

A co do baletek - to mogę powiedzieć, że mamy trochę wspólnego - przez 8 lat tańczyłam w zespole. Było tam wszystko - klasyka, towarzyski, ludowy. Super, szkoda, że to zostawiłam :(
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Kwi 30, 2004 6:18 am   

Ja będę musiała porzucić mój zespół za rok w związku z przeprowadzką... ale może zgłosze się w Wawie do jakiegoś... :roll:
_________________

 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 11:53 am   

Ja też szukam bez czubów - jak któraś z was już na takie buty trafi to koniecznie dajcie znać! Oczywiście sama też się będę rozglądać - już mogę, bo mi wreszcie zdjęli gips :mrgreen:
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 12:10 pm   

Hmmm, ja nie wiem po co sie czepiacie tych czubow :? Sa naprawde wygodne i o wiele bardziej eleganckie niz okragle (przypominaja mi moja komunie :lol: ). Sprobowalyscie kiedykolwiek chociaz przymierzyc takie, moze sie przekonacie, ze nie taki diabel straszny :mrgreen:
 
 
 
aniaza 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 48
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 12:14 pm   

Ja bardzo lubie czuby-dosyć ładnie wygladają na moje stopie o rozmiarze 39. A co do pań z salonu to może lepiej bedzie, jak ich trochę ponękasz co jakiś czas - przynajmniej Ty będziesz miała czyste sumienie, że ze swojej strony wszystkiego dopilnowałaś. Płacisz i masz prawo wymagać !! :evil:
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]


Ślubowałam 03.07.2004r.
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 12:22 pm   

Magdzia napisał/a:
Sprobowalyscie kiedykolwiek chociaz przymierzyc takie, moze sie przekonacie, ze nie taki diabel straszny :mrgreen:

Magdzia, gusty są różne. :) Oczywiście że przymierzałam, ale przy mojej szerokiej stopie wygląda to paskudnie. Palce rozpierają boki buta, wszystko się zgina i wystaje se taki czub. :?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 12:31 pm   

Poza tym w butach do tańca takie czuby wystają chyba głównie po to żeby je deptać :lol:
 
 
kawas 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Maj 2004
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 12:45 pm   

Wiesz Kate, fajne butki ostatnio widziałam w Ryłko na Piotrkowskiej, dwa modele bez czubów z najnowszej kolekcji. ?wietne, ale nie było mojego rozmiaru...
_________________
kawas
nasza wielka chwila odbyła się 26 czerwca 2004 roku
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 1:01 pm   

Kawas
niby mają w tym sklepie Ryłko dostawę co tydzień ale jakoś nie polegałabym na tej informacji bo panie w sklepie nie wiedzą co przyjdzie daną dostawą :roll:
 
 
kawas 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Maj 2004
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 1:10 pm   

To prawda Pipi, nawet nie można zamówić określonego modelu na indywidualne zamówienie, szkoda słów... :?
_________________
kawas
nasza wielka chwila odbyła się 26 czerwca 2004 roku
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 8:47 pm   

Brrr, ja do "czubów" się nie przekonałam.
Tak jak pisała Kryszka - różne są gusty. :)

Kawas, na pewno suknię będziesz miała na czas - ja moją przymierzyłam po raz pierwszy ok. 2 tygodnie przed ślubem (bo wcześniej nie było mnie w Polsce). :mrgreen:
_________________
 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 9:43 pm   

just Kate!
strasznie się cieszę, że już bez gipsu! i jak noga? wszystko ok?
 
 
 
kawas 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Maj 2004
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 21, 2004 7:58 am   

Zgadzam się z Asią, ja też nie przekonam się do czubów, bo to nie buty dla mnie. A ja na swoim ślubie chcę być ubrana, a nie przebrana, dlatego chcę, żeby wszystko, co założę było w moim stylu, pozdrawiam.
Dzięki za pocieszenia w sprawie sukienki, mam nadzieję, że będzie o.k.
_________________
kawas
nasza wielka chwila odbyła się 26 czerwca 2004 roku
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Maj 21, 2004 10:59 am   

O masz.............. a mnie się czuby podobają........... :oops:
_________________

 
 
 
kawas 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Maj 2004
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 21, 2004 12:08 pm   

Kati, jak moje stopy były by mniejsze to być może też bym kupiła czuby, ale czy tak czy tak czuby są przecież mało wygodne. Wszystko zależy od tego, co się komu podoba. Chwała za to, że ludzie są różni...i niech tak zostanie :papa:
_________________
kawas
nasza wielka chwila odbyła się 26 czerwca 2004 roku
Ostatnio zmieniony przez kawas Pią Maj 21, 2004 12:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Maj 21, 2004 12:10 pm   

Ja mam małą nóżkę... tylko 36, więc "czub" nie powoduje efektu kajaka.
Ale fakt, fajnie, że jesteśmy inni....
_________________

 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 21, 2004 6:47 pm   

josephine napisał/a:
just Kate!
strasznie się cieszę, że już bez gipsu! i jak noga? wszystko ok?


wszystko ok josephine, dzięki. :D trochę jeszcze opuchnięta i ciężko się wchodzi po schodach, ale ortopeda mówi, że to minie... za to już w czwartek poszłam na Pietrynę :mrgreen: długo nie pochodziłam, ale powietrza w płuca nabrałam (tudzież: spalin) i pogoda ducha mi wraca.



A wracając do bucików - ja, pewnie w przeciwieństwie do większości, chcę kupić bardzo tanio buty, wcale nie ze skóry, ale np. dwie pary. Oczywiście muszą być 'wyjściowe', ale nie zamierzam ich zostawiać na później, bo się na jasnych butach naciełam - tzn. pewnie tak trochę 'kulawo' chodzę - kiedyś sobie kupiłam jasne na obcasach i po tygodniu buty były porysowane do takiego stopnia, że musiałam wyrzucić....
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Sob Maj 22, 2004 12:07 am   

Ja tylko a propos czubków dementuję plotki. Mam 4 pary butów z czubami i co jedna to wygodniejsza :graba: . Są rewelacyjne, nigdy nie miałam wygodniejszych butów :mrgreen: .
_________________
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 12, 2004 9:12 am   

Dziewczyny, moja koleżanka, która ostatnio miała ślub straaasznie narzekała na buty (z czubem, na wysokim obcasie), choć wcześniej, jak je kupowała, to twierdziła, że ona zawsze w szpilkach chodzi, świetnie się w nich czuje i w ogóle żaden problem...

To było ostrzeżenie :)
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Aneczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Maj 2004
Posty: 40
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 12, 2004 9:16 am   

Ja mam właśnie takie buty i jestem w trakcie rozglądania się za innymi, na przebranie. Ale wiesz just Kate, wejście musi być, a potem to choćby na boso :lol:
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 12, 2004 11:34 am   

just_Kate napisał/a:
Dziewczyny, moja koleżanka, która ostatnio miała ślub straaasznie narzekała na buty (z czubem, na wysokim obcasie), choć wcześniej, jak je kupowała, to twierdziła, że ona zawsze w szpilkach chodzi, świetnie się w nich czuje i w ogóle żaden problem...

To było ostrzeżenie :)


Ja mialam szpilki z czubem i przetanczylam cala noc do bialego rana. Zadnych dolegliwosci.
Wielbicielki szpilek nie poddajcie sie :graba:
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 12, 2004 10:17 pm   

Hihi, Magdzia, ja tylko się staram pokazać wam drugą stronę medalu. Nigdy nic nie wiadomo. Może się zdarzyć, że moje mało sexi, super wygodne pantofelki przestaną być super już w kościele. :wink:

Natomiast pamiętajcie dziewczyny - chodzić w butach po domu przed ślubem! Nawet tańczyć (np. ćwiczyć kroki walca wiedeńskiego ;) )... Z butami trzeba się oswoić.
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Wrz 22, 2004 9:53 am   

Nie mogłam się powstrzymać przed wklejeniem tego zdjęcia butów z czubami. :abashedgirl:

Wg mnie stopy wyglądają w nich jak kajaki (przynajmniej te na zdjęciu), zwłaszcza jak ktoś nie ma malutkich stópek, tylko standardowe :wink: .

buty.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 716 raz(y) 15.61 KB

_________________
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Sro Wrz 22, 2004 10:24 am   

łomatko, Asiek :lol:

Faktycznie tak sobie to wygląda.

Ja na szczęście dostałam buciki bez czubów i w dodatku suer wygodne. :) :)
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
scorpionka 

Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 54
Skąd: stolica
Wysłany: Wto Wrz 28, 2004 2:01 pm   

Ja mialam buty z czubkami i cale wesel w nich przetanczylam.
Czubki nie przeszkadzaja. A mam rozmiai standardowy 38.
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 21, 2004 11:12 pm   

A moje buciki się 'potwierdziły'. Nic mnie nie obtarło, odcisków sobie nie zrobiłam, tylko na sam koniec wesela złamałam obcas - na szczęście :mrgreen: . A poza tym całkiem fajnie wyglądały, choć super modne nie były, nawet na zdjęciach.
Nie wyobrażam sobie męczyć się z butami jeszcze przed północą na własnym weselu, przecież to może całą radość człowiekowi odebrać.

Natomiast żeby się przekonać, owszem, kupiłam sobie buciki z takim mało rzucającym sie czubem, z But-sa, pod koniec wakacji, głównie dlatego, że jak mi ten obcas poszedł to siostra mi buty pożyczyła - takie same właśnie - i stwierdziłam że są bardzo wygodne. Mają nieduży obcasik i odkrytą piętę. Niestety, choć są faktycznie bardzo wygodne - skórka jest doskonałej jakości - fakt czuba na końcu sprawia, że po dłuższym chodzeniu w okolicach haluksów robią się obtarcia :( ale na niedługie dystanse - super :D
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Agniesia 


Dołączyła: 28 Wrz 2004
Posty: 77
Skąd: Lubin
Wysłany: Pią Paź 22, 2004 1:32 pm   

W moim mieście to nie ma takich butów co się nadają do sukienki... ale krawcowa powiedziała, że przy szyciu sukienki można zamówić odrazu buty. Dla tych które jeszcze nie kupiły - niech pytają w salonach ślubnych!!!
_________________
Kocham Krzysia ;P
Nasz dzień: 16 lipca 2005
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 06, 2005 2:00 pm   

właśnie dziś kupiłam bardzo ładne białe buty za skóry bez czubów, zaokrąglone, na 5 cm obcasiku (szpilka), z zakrytą piętą i palcami, na paseczek. Uważam że są urocze :)
Został jeszcze na pewno rozmiar 37 i 39. Cena 115 zł Polecam :)
Ul Piotrkowska, Kiermasz Obuwia, przy Pl. Reymonta
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
kokosek2 

Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 06, 2006 2:36 pm   

Szukam od dawna ślubnych butów - białych rozmiar 40 z zaokrąglonymi czubkami i na niezbyt wysokim obcasie - jeśli ktoś tu jeszcze zagląda to prosze o pomoc.
_________________
Who, being loved is poor?
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Mar 06, 2006 5:52 pm   

Kokosek, może spróbuj u Ryłko?
Teraz jest całkiem spory wybór butków z okrągłymi czubkami, więc nie powinnaś mieć problemu.
_________________
chez alma |
 
 
kokosek2 

Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 06, 2006 6:28 pm   

Dziękuję za odpowiedź - ale u Ryłko juz byłam (w Saspolu) - były jedne idealne no ale rozmiaru nie było a ekspedientka zupełnie nie miała poęcia co będzie kiedy będzie i czy w ogóle będzie. Z okrągłymi czubkami były tylko 2 modele (39 i 38 największe rozmiary) a ja dobrą 40tkę potrzebuję. znalazłam dziś jedne butki (nie wiem czy udało mi siezałącznik małej fotki dodać) ale też z czubkami (choć wygodne raczej) tyle ze zupełnie nie w moim stylu. I co tu robić??

Zdjęcie167.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 804 raz(y) 17.29 KB

Zdjęcie167.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 691 raz(y) 17.29 KB

_________________
Who, being loved is poor?
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Mar 06, 2006 6:40 pm   

A te na przykład?

http://www.allegro.pl/ite...nie_tylko_.html
_________________
chez alma |
 
 
kokosek2 

Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 06, 2006 8:12 pm   

Są dosć ładne, ale kupno przez net odpada - dopóki nie przymierzę buta nie mogę go kupić. Mam dość szeroką stopę i często but mimo szczerych chęci bywa za ciasny tu i ówdzie. Potrzebuję po prostu namiar na sklep gdzie jest duży wybór. Pozdrawiam i dziękuję za propozycje. Gdyby coś jeszcze przyszło Ci do głowy to będę wdzięczna za wszelkie namiary.
_________________
Who, being loved is poor?
 
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 9:28 am   

Kokosek - ja kupiłam buty o zaokrąglonych czubkach - niewysokie 4,5 cm obcas. Sama mam szeroką stopę, a te były ok.
Ich zdjęcia są w wątku - Arte di Roma - bo tej firmy są moje butki. Niestety mają dość wysoką cenę :? Kupowałam w butiku ślubnym Sławy, gdzie jest cakiem spory wybór różnych butów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl