Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
DJ TOMASZ CICHOCKI
Autor Wiadomość
sowa.lipcowa 

Dołączyła: 28 Wrz 2009
Posty: 6
Skąd: Polska środkowa :)
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 5:07 pm   DJ TOMASZ CICHOCKI

Przeszukałam forum i nie znalazłam jeszcze nic o DJuTomaszu Cichockim, więc postanowiłam założyć nowy wątek - tak mam wrażenie to tutaj działa.

Pan Tomasz był DJ-em na naszym ślubie w czerwcu br. - impreza była wyjazdowa, bo na Mazurach, a szukanie DJ-ów w tamtej okolicy skończyło się sromotną porażką. Nie mieliśmy jakichś wybitnie niestandardowych wymagań, szukaliśmy kogoś, kto zagra fajną muzykę, na jaką się umówimy, nie będzie próbował bawić się w wodzirejowanie i nie będzie próbował na siłę wplatać typowych weselnych przebojów, których szczerze nie znosimy. Wśród lokalnych mazurskich DJ-ów się nie udało.

Pana Tomasza poleciła nam pani organizująca nasze wesele. Przed samą imprezą spotkaliśmy się i porozmawialiśmy o naszych oczekiwaniach, pan Tomasz dobrze rozumiał, jaki rodzaj muzyki preferujemy - ponieważ wiek naszych gości oscylował wokół 30-tki, chcieliśmy trochę współczesnej muzyki, trochę hitów lat 80-tych, trochę klasyki. Słowem - to, co wszyscy znają i lubię, i przy czym dobrze się bawią.

I wyszło super. Muzyka była świetna. Ale, co chyba równie ważne, DJ świetnie umiał wyczuć nastrój gości: umiał poderwać ludzi z krzeseł, kiedy widział, że dobrze bawią się przy jakimś kawałku, to próbował dalej iść w tę stronę, kiedy zaś liczba chętnych do tańczenia malała, zmieniał klimat na coś nowego.

Podsumowując - bardzo polecam :)

akby ktoś miał pytania, można do mnie pisać na priva :)

Przeczytałam jeszcze raz to, co napisałam, i widzę, że brzmi może trochę jak reklama - ale jej, no w końcu między innymi po to też jest takie forum, aby polecać ludzi, którzy się sprawdzili. Zapewniam, że za powyższą opinię nie otrzymałam żadnych korzyści materialnych, nawet głupiej tabliczki czekolady :D

edit: dopasowałam wizualnie tytuł do innych na tym Forum oraz usunęłam nr telefonu. Takie dane podajemy wyłącznie na priv lub w wątku ze spisem DJ'ów.
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Wrz 29, 2009 10:31 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl