Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
papier gourmet
Autor Wiadomość
Jelonek 

Dołączyła: 14 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Kwi 21, 2004 6:07 pm   papier gourmet

Od kilku dni rozglądam się za zaproszeniami , ponieważ nie decyduję
się zbyt szybko chciałam pooglądać je na żywo , pobrać próbki, by
zaprezentować je memu Lubemu tudzież rodzinie. No i gdzie nie wlazłam
tam patrzono na mnie jak na jakieś dziwo ! Próbki , czego to się
pani zachciewa , musi pani zamówić wtedy damy próbki itp itp
Staciłam już wiarę ,że sama załatwię tę sprawę i będę musiała jeździć
autokarem wycieczkowym z całą rodzinką . I dzis weszłam , nie robiąc
sobie nadziejki na Zwirki 16 i tam w końcu potraktowano mnie jak klienta ,
było bardzo miło i otrzymałam zarówno wyczerpujące informacje
jak i próbki.
Bardzo polecam !

No a morał : nie traćcie nadziejki :)
 
 
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 22, 2004 11:36 am   

nie wiem czy wiesz ale to jest filia KF Studio
u których na stronie internetowej www.kfstudio.com.pl można samemu wyedytować zaproszenie i otrzymać próbkę
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 3:36 pm   

Ewo też mam takie podejrzenia... zresztą co nie wejdę na stronę z zaproszeniami to mi się pokazuje katalog kf studio
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 9:37 am   

Kati, to nie tylko podejrzenia, ale potwierdzony fakt. Zamówiłam w KF Studio próbkę, ale kontaktami z klientami łódzkimi zajmuje się właśnie Papier Gourment.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 9:41 am   

Acha, czyli wszystko jasne :wink:

Kryszko ciekawe czy jak zamówiłam od nich kilka próbek to dostanę je wszystkie, czy nie :roll:
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 9:43 am   

Jeśli zamówiłaś na różne nazwiska i adresy to istnieje szansa że tak. Bo na stronie chyba jest napisane, że przysługuje jedna bezpłatna próbka.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 9:46 am   

No tak... ale jedna próbka z jednego wzoru? Czy może jedna w ogóle?

Zamawiałam na moje nazwisko, wszystko przebiegło jak za pierwszym razem... poczekamy-zobaczymy. Jak dostanę, to znaczy że można... :wink:
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 9:49 am   

Kati napisał/a:
No tak... ale jedna próbka z jednego wzoru? Czy może jedna w ogóle?

Wydaje mi się, że jedna w ogóle.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 9:50 am   

Heh szkoda by było....
Kryszko powiem czy dostałam czy nie 8)
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 9:59 am   

OK :D , bardzo mnie to ciekawi.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pią Cze 18, 2004 9:33 am   

Ja też zamówiłam próbki w Papier Gourmet na jedną na mnie na adres rodziców, a druga na miśka na nasz adres i otrzymaliśmy odpowiedzi że nam wysyłają, ja dostałam ale Misieq nie, a w dodatku zamawiałam inną próbke niż mi przysłali, a ta co przysłali to dali jeszcze z inną wstążką i napisali że standardowo jest inna ale im zabrakło. I szczerze mówiąc to mnie trochę zraziło.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Cze 18, 2004 9:41 am   

kryszka napisał/a:
Kati napisał/a:
No tak... ale jedna próbka z jednego wzoru? Czy może jedna w ogóle?

Wydaje mi się, że jedna w ogóle.


Dostałam kolejne próbki :)
Zatem mam już 3 od nich...

Wniosek - można zamówić jedną próbeczkę z jednego wzoru :mrgreen:
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 18, 2004 9:45 pm   

Wcale się nie dziwię Aniu że cię zrazili. Twój przypadek nie świadczy o nich dobrze. Chociaż muszę przyznać że obsługa w sklepie jest dobra i sympatyczna.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
leminka 


Wiek: 46
Dołączyła: 19 Cze 2004
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 19, 2004 4:38 pm   Papier Gourmet

Polecam ta firme tak samo jak Ty Jelonek. Ja zamowilam tam zaproszenia i juz nawet odebrałam - czekają na rozdanie :D
Pani rzeczywiście przesympatyczna. Dodatkowo pomimo, ze standardowy czas oczekiwania na zaproszenia to ok. 2 tyg, były do odbioru już po tygodniu - a wcale nie mało zamawiałam - 150 szt i to 2 rodzaje...

Do Papier Gourmet trafiłam dzięki znajomych, którzy także chwalili sobie współpracą z tą drukarnia.

Pozdrawiam,
leminka
 
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 11:13 am   

Tak to prawda pani jest przesympatyczna. Ale chyba ostatecznie zdecyduję się na ITD też słyszałam od znajomych że jest bardzo dobra obsługa, mają świetne i tanie zaproszenia, a dodatkowo można się trochę potargować.
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 11:30 am   

Ania napisał/a:
Tak to prawda pani jest przesympatyczna. Ale chyba ostatecznie zdecyduję się na ITD też słyszałam od znajomych że jest bardzo dobra obsługa, mają świetne i tanie zaproszenia, a dodatkowo można się trochę potargować.

Ja się ostatecznie zdecydowałam na ITD i do tego zamówiłam przez internet. Jak narazie jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Jest sprawna i szybka, a na tym bardzo mi zależy. Poza tym dostałam nieoczekiwany rabat :graba: .
_________________
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 11:41 am   

Aniu, Sisi - ja zamawiałam część zaproszeń w ITD : miła, profesjonalna (mieliśmy zaproszenia w dwóch językach), szybka obsługa - byliśmy bardzo zadowoleni.
_________________
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 11:56 am   

No to dobrze że są sprawdzeni, nasi znajomi tez sobie ich bardzo chwalili, mimo że moja koleżanka pracowała kiedyś w 4m to jednak zdecydowali się na ITD.
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pon Sie 30, 2004 7:27 pm   

Polecam Paper gourmet, sa naprawdę super i bardzo się trzymaja terminów.Ale lepiej i oszczędniej jest samemu wyedytowac zaproszenia, bo wychodzi taniej, a u nich tylko odebrać.Mozna tam od razu sprawdzic czy dobrze jest wszystko wydrukowane....ja jeszcze dostała prezencik :wink:
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
Mia 


Wiek: 45
Dołączyła: 25 Sie 2004
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 01, 2004 4:23 pm   

dajci spokój, mnie Paper Gourmet wykończył nerwowo a P. mało w ogóle nie zrezygnował z zaproszeń... Wzory przesliczne i wszystko fajnie, może nawet są terminowi (odbieram za tydzień to się przekonam), natomiast z edycja tekstu maja problemy. Ja miałam pecha i trafiłam na męża miłej Pani, który nie poruszał się zbyt biegle w programiku i efekt był opłakany. Tekst znikał ( to z powodu serwera) dwa razy chodziłam, żeby w końcu złożyc zamówienie.

P.S. Ale Pani naprawdę miła:)
_________________
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Sro Wrz 01, 2004 4:48 pm   

Mia Pan w gourmecie jest rzeczywiście śmieszny. Mi przez godzinę tłumaczył to co ja juz wiedziałam, ale to do niego w żaden sposób nie docierało. Wykręciłam się, że zaraz mam pociąg. Zamówiłam przez internet, sama zrobiłam sobie zaproszene, wyedytowałam test, zrobiłam pesonalizacje i wysłałam. Za tydzień były już w Łodzi do odbióru.Polecem!!!Są naprawdę świetni.My mieliśmy takie.A jakie Wy zamówiliście?

daino01.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 425 raz(y) 32.62 KB

_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
Ostatnio zmieniony przez Kasia21 Sro Wrz 01, 2004 4:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 01, 2004 5:22 pm   

Kasiu - bardzo ładne, proste i słodkie... :)
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Sro Wrz 01, 2004 5:49 pm   

Mia a dają jeszcze prezenty do zamówienia?
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Wrz 02, 2004 9:55 am   

Bardzo ładne te zaproszenia... ja nadal decyzji nie podjęłam :?
_________________

 
 
 
Mia 


Wiek: 45
Dołączyła: 25 Sie 2004
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 02, 2004 1:18 pm   

Ja żadnego nie dostałam, a dawali przed zamówieniem czy po?
_________________
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Czw Wrz 02, 2004 4:59 pm   

Kati polecam stronkę z zaproszeniami i firme też. Sa naprawdę super :!: Ale nie kazda kolekcja jest godna polecenia. Nie zamawiaj zaproszeń ze zwykłego papieru. Są do....
Polecam pod względem gatunkowy kolekcje:Mediteranium i Mityczny. Najlepiej jednak iśc do przedstawiciela w Łodzi i zobaczyć sobie próbki w realu. Te zaproszenia nie należą do najtańszych, bo widziałm że kupowałyście po2 czy 3 zł.Mnie zaproszenie z nadrukiem wyniosło prawie 6 zł, ale sa super :!:

http://cartalia.com.pl/pl/main/


Mia ja dostałam tablice z naszymi imionami i data ślubu i piękne szampanki z naszymi inicjałami. Dodawali do zamwienia i mozna było sobie wybrac prezentz 6 czy 7 propozycji. Ale ja zamawiałam przez internet i tylko odbierałam w Łodzi.
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
Mia 


Wiek: 45
Dołączyła: 25 Sie 2004
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 10:36 am   

Kasia, a który wzór wybrałaś?
_________________
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 10:54 am   

Mia jest w poście troszke wyżej. To było pierwse zaproszenie, które mi się spodobało i poszłam za ciosem. :mrgreen:
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
Mia 


Wiek: 45
Dołączyła: 25 Sie 2004
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 12:13 pm   

Dobra, powiedzmy sobie szczerze Paper G.... jak dla mnie w ogóle się nie sprawdził, po przygodach z edycja tekstu (starałam się wybaczyć niedociągnięcia) odebrałam zaproszenia.
Błąd pierwszy - tekst miał być wypukły na całym zaproszeniu, niestety zapomnieli o stronie tytułowej i jest drukowany:(
Błąd drugi tekst nie jest wyśrodkowany....
Mogę mieć pretensje do siebie, rozgorączkowana samym faktem odbioru tych zaproszeń nie zauważyłam błędu pierwszego, a błąd drugi jest ciężki do udowodnienia bo jedna strona zaproszenia jest przycięta w kształcie fali i trudno powiedzieć do którego punktu środkować. :evil:


A propos prezentu, też nie dostałam, :hm:
_________________
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 12:35 pm   

Oni drukuja tak jak sama sobie wyedytujesz zaproszenie. Nic nie poprawiają, bo wszystko jest usawiane komputerowo.Jesli nie zaznaczyłaś wyśrodkowania tekstu to poprostu wydrukują tak jak było. Mia przeciez mozna im to odesłać jako reklamacja. Jesli te błędy nie są z Twojej winy poprawią Ci zaproszenia, a Ty nic za to nie zapłacisz.Ale jesli to Ty wysłałaś takie zamówienie i oni tak wydrukowali to niestety.....
Ja się na szczęście nie zawiodłam.Wszystko było tak jak chciałam i w terminie
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
Mia 


Wiek: 45
Dołączyła: 25 Sie 2004
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 2:24 pm   

Nie do końca tak jak mówisz. Tzn formatu mojego zaproszenia nie ma w edycji. Ja edytuję na polu prostokąta bodajże 11 cm x 13 cm, juz nie pamiętam dokładnie. Moje zaproszenie też jest na polu prostokąta, ale z jednej strony przyciętego w kształcie fali co zmienia wizualny wygląd. Mimo, że było powiedziane o wyśrodkowaniu, wyśrodkowane nie jest. Nad poprawką się zastanowię, natomiast takie błędy nie powinny mieć miejsca w firmie, która zajmuje się przede wszystkim zaproszeniami :!:
_________________
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 4:28 pm   

Mia, ale to nie oni Ci wysrodkuja.To Ty muszisz sama to zrobić. Oni wydrukują tak jak im wyedyujesz. Mogą poprawić ewentualnie(jak zaznaczysz zgodę)błędy ortograficzne. Jesli myslisz o reklamacji to nie zastanawiaj się zbyt długo, bo potem może być zapóźno. A jakie zaproszenie wybrałaś?Wklej fotkę :)
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
Mia 


Wiek: 45
Dołączyła: 25 Sie 2004
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 4:44 pm   

Ja to wyśrodkowałam:)

laser_juturna01.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 580 raz(y) 49.4 KB

_________________
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 4:51 pm   

Skoro to ich błąd to reklamuj!!! Oni poprawiają własne błędy na swój koszt. Zanies je na ?wirki i powiedz w czym rzecz.
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
PIT 


Dołączył: 21 Paź 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 21, 2005 5:53 pm   

Muszę przyznać, że firma robi dobre wrażenie - fachowa obsługa, która nie narzuca swojego zdania (taka uprzejma Pani-w-okularach) - przetrzymaliśmy Panią jakąś godzinę po zamknięciu sklepu w sobotę - nawet nie wspomniała, że jest już tak późno.

Brawo!

Co do samych zaproszeń to chyba jest tak, że są oni przedstawicielami Catalii - czyli te wszystkie kolekcje, o których mówicie, np. Mityczna, itp. to na koniec dnia i tak są zamawiane we Włoszch. :?:
_________________
Coć dla Ambasadorów
"Wyznawcy" św. Wojciecha
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl