Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zespół POKER z Łodzi i ze Zgierza
Autor Wiadomość
pnowy72 

Dołączył: 31 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: internet
Wysłany: Sob Paź 31, 2009 5:57 pm   Zespół POKER z Łodzi i ze Zgierza

Witam serdecznie co sadzicie o zespole POKER
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Paź 31, 2009 7:32 pm   

U mnie na weselu grali i byłam zadowolona :) ale mnie nie zależało na nowościach, a raczej na walcach, tangach itp. także nie wiem jak z nowym repertuarem.
A tak poza tym dużo instrumentów (np u mnie pierwszy taniec - Strangers in the Night pan grał solo na trąbce PIĘKNIE!), kulturalni, grzeczni, elegancko ubrani
Ja polecam, ale oczywiście gusta są różne :-)
_________________

 
 
 
kamykk 

Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 03, 2009 2:00 am   

Bawiłem na dwóch weselach z zespołem POKER. W tym jedno moje.Świetna orkiestra. Mają wiele instrumentów: gitara solowa, basowa, akustyczna, perkusja, saksofon, trąbka, klawisze. Na dwóch weselach goście zachwycali się orkiestrą. Panowie bardzo sympatyczni, pełna kultura i potrafią współpracować z pozostałą obsługą wesela. Repertuar mają obszerny. Grają muzykę która spodoba się wszystkim:młodym, średnim i starym. Pan na akordeonie zagra wszystko o co poprosicie. A jak nie zna to wystarczy zanucić melodię. Gitarzysta świetnie gra na gitarze a basista wspaniale dmucha w saksofon i trąbkę. Perkusję słychać jak trzeba a nie jakieś tam bum, bum z syntezatora. U mnie na weselu jak wystrzeliły bezpieczniki to zanim je włączyłem oni już grali na instrumentach nie potrzebujących prądu.
Ostatnio zmieniony przez kamykk Czw Gru 03, 2009 2:02 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marcin81 

Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 11:18 am   

a ilu osobowa jest ta orkiestra? na ile głosów śpiewają ?
 
 
kamykk 

Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 08, 2010 12:55 pm   

Miałem z nimi 2 razy kontakt i zawsze grali w 4 osobowym składzie. Właściwie to śpiewają wszyscy.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lis 10, 2010 5:39 pm   

Może być jeszcze pani która śpiewa, ale za dodatkową opłatą
_________________

 
 
 
olesia 

Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 19, 2012 11:51 pm   

Witam :) czy ktoś ostatnio miał ten zespół na swoim weselu lub był u kogoś kogo grali??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl