Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
BEST BAND
Autor Wiadomość
aanjaa 

Wiek: 45
Dołączyła: 25 Paź 2009
Posty: 12
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pon Lis 02, 2009 11:28 pm   BEST BAND

znacie? możecie coś powiedziec na temat tego zespołu????

edit: zmieniłam tytuł wątku, po pierwsze na bardziej czytelny, po drugie usuwając z niego stronę internetową. Przypominam o Regulaminie Forum.
Pusiak
_________________
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Lis 03, 2009 8:09 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 03, 2009 8:12 am   

Aanjaa byłem na weselu gdzie gral BestBand, imprezka na prawde swietna, ogolnie zespol daje rade, ale wiem ze na 100 % nie grali nic disco polo (dla jednych plus dla innych minus) , i nie pamietam czy grali cos za stolami. Ale niewykluczone ze to kwestia umowienia sie z zespolem. Ogolnie graja na prawde fajnie
 
 
maratha 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 1:29 pm   Powitanie

Szanowni Klienci,
Tak jak obiecałam w poście z dnia 10.08.09 (patrz: muzyka, zespół fraction) Witam Serdecznie z Nowym Składem :!: Zapraszam na naszą stronę internetową, a także na próbę naszego zespołu, gdzie będziemy mogli zaprezentować swoje umiejętności. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na priv’a lub maila, który znajduje się na stronie. Do zobaczenia na imprezach :D
_________________
 
 
k.stakiewicz 


Wiek: 40
Dołączyła: 11 Lis 2009
Posty: 34
Skąd: Łódź - Radogoszcz
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 1:52 pm   

Hej! Byłam na Waszej stronie i gdy zobaczyłam Twoje zdjęcie, zastaawiałam się czy to Ty :) I faktycznie - śpiewałaś kiedyś we Fraction. Życzę sukcesów w nowym składzie, macie fajne video z wesela :)
 
 
maratha 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 29, 2010 12:34 pm   Best Band

No cóż. Znów się nie udało.
Szukam dalej.
_________________
 
 
nezabravka 

Dołączyła: 08 Lis 2010
Posty: 50
Skąd: Los Anielinos
Wysłany: Sob Lis 13, 2010 2:53 pm   jakieś nowe opinie??

czy to jest zespół z Pabianic? bo jeśli tak to znów zmieniła im się wokalistka, właśnie nagrywają nowe kawałki do wrzucenia na stronę, mają zaktualizować stronę na początku grudnia, na pewno nie grają disco polo, ale trochę biesiady się znajdzie, jeśli chodzi o wychodzenie do stołów to w zasadzie tego nie robią, chyba że się z nimi umówić na jakieś wyjście, to wtedy tak; mogą zrobić konkurs, ale na życzenie Młodych, jak sami powiedzieli, oni są przede wszystkim od grania; oczepiny robią krótkie, i konkursy tylko przy wykupywaniu bucików... grają we czworo + wokalistka, jeden z chłopaków też śpiewa...

może u kogoś grali??przyda się każda opinia...
 
 
lapserdak 

Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 16, 2010 10:05 pm   

Witam na forum.
Zalozylem to konto, bo jestem wam cos winny, przygotowujac sie do slubu i wesela duzo czasu spedzilem czytajac wasze wpisy, ale nic nigdy nie pisalem. Czuje, ze musze sie teraz odplacic swoimi opiniami nt mojego slubnego 'zestawu' :)

Bestband - strzal w 10! Wokalistka faktycznie inna niż na stronie. Powiedziałbym, że obecna ma dużo lepszy głos. Na próbie na której byliśmy (mija już rok kiedy podpisaliśmy umowę z zespołem) kupili nas swoimi umiejętnościami. Duży szacunek za odwagę w zapraszaniu klientów na próbę. Jechałem z mieszanymi uczuciami, 'co jak się nie spodobają', ale byli rewelacyjni i potwierdzili to niezłomnym graniem przez całe wesele. Zrezygnowali nawet z jednej przerwy między blokami na wyraźny protest gości, którzy dobrze się bawili :) dobry zespół to gwarancja rozruszania nawet tych gości, którzy zwykle nie tańczą. U nas parkiet był pełny prawie cały czas!

Grali piosenki w typie 'złotych przebojów' bez zbędnej biesiady i disco polo. I całe szczęście :) a wyszło im to naprawdę doskonale. Mamy porównanie z kilku innych wesel na których byliśmy w tym i w ubiegłym roku.

Polecamy z czystym sumieniem!
 
 
kicek086 

Wiek: 47
Dołączył: 15 Paź 2007
Posty: 2
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Sty 27, 2011 7:04 pm   

Zespoł BEST BAND pisze na swojej stronie, że gra 100% na żywo, a nawet na swoim demo reklamuje sie muzyką z dyskietki, lub minidisku. Żywa muzyka- to każdy rozumie grana jest na żywych instrumentach, a nie spiewana na żywo do gotowego podkładu, a te mające grac instrumenty trzymane tylko są w rękach. Jeśli ktoś nie wierzy to niech poslucha np. I will always love you w wykonaniu zespolu i gotowego podkladu tu link -(niestety nie mogę podać bo system nie pozwala-za mało postów). Zespol mający aspiracje i tupet wmawiania ludziom żywej muzyki przynajmniej na swojej stronie nie powinien robić takiego błędu, ale widocznie nie mają nic lepszego do zaprezentowania. Dlatego też nie grają przy stolach, bo jak? Nie sa to jedyne zespoły udające i reklamujące grę tzw live. Do nich zaliczyc należy również zespół NA ZYWO-(Moj przyjacielu), a także CAPELLA czy MARKUS-( Simply the best, Hoplesly divoited to you itd) linkow już nie podam. Więc drodzy forumowicze nie bądzcie tak naiwni, że bierzecie zespół grający na żywo i nie przepłacajcie za 4-6 osobowe składy, bo dobry zespoł wcale nie musi byc liczny, ma tylko dobrze bawić gosci czyli grac tak, żeby wszyscy byli zadowoleni nieważne czy na żywo czy z dyskietki.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Wto Lut 22, 2011 12:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 08, 2011 8:59 pm   

W dzisiejszych czasach pojęcie "na żywo" jest trochę szerzej rozumiane.

Jest grupa zespołów, które wspierają się mida-mi, podkładami, do których dogrywane są żywe instrumenty (gitara, saksofon, perkusja itd...)
I tak należy rozumieć pojęcie "na żywo". Efekt finalny jest bardzo ciekawy - a zespół nie musi liczyć 6 osób.
Druga sprawa to DEMO. Nie każde demo na stronie internetowej oddaje właściwe brzmienie zespołu. Nie zawsze zespół ma warunki aby nagrać w warunkach domowych wszystkie instrumenty stąd nie raz na stronach internetowych są wykorzystywane gotowe podkłady aby jedynie zaprezentowac wokale w zespołach.
 
 
qwantB 

Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: Rosso
Wysłany: Sro Lut 09, 2011 7:19 pm   

Ja tutaj się z adminem nie zgodzę.
Albo coś jest czarno albo białe. Czyli albo ktoś gra na żywo, albo nie, a takie gadanie że granie z midami należy odbierać jako grę na żywo jest po prostu niesprawiedliwe dla tych którzy na prawdę grają live, a proszę mi wierzyć że takich kapel w Łodzi i okolicach jest sporo! Tak samo nie rozumiem tej wypowiedzi o demo. Jeśli ktoś nie umie albo nie ma możliwości nagrać demo na żywca, to lepiej niech w ogóle tego nie robi,a nie jakieś tłumaczenia, że takie warunki itp. A jeśli już musi niech uświadomi klienta o co chodzi, bo potem może być spore zaskoczenie..
Mi to wszystko przypomina sytuację ze sklepu gdy sprzedawca na wystawie pokazuje dobrą wódkę, a gdy klient zdecyduje się kupić to okazuje się, że nabył dobierkę ze spirytusu!
Proszę o obiektywizm na tym forum bo takie wypowiedzi wprowadzają ludzi w błąd, a admini i moderatorzy powinni pilnować aby tak nie było.
Pozdrawiam!
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 09, 2011 10:45 pm   

qwantB napisał/a:

Albo coś jest czarno albo białe.

A ja jestem zdania, że na naszym swiecie większość to odcienie szarości.

qwantB napisał/a:

. A jeśli już musi niech uświadomi klienta o co chodzi, bo potem może być spore zaskoczenie..

Zgadzam się jak najbardziej, że warto być szczerym wobec klienta.

qwantB napisał/a:

Mi to wszystko przypomina sytuację ze sklepu gdy sprzedawca na wystawie pokazuje dobrą wódkę, a gdy klient zdecyduje się kupić to okazuje się, że nabył dobierkę ze spirytusu!

Wprost przeciwnie. Chciałem właśnie powiedzieć, że z racji braku warunków sprzętowych wiele dem nie pokazuje prawdziwego brzmienia zespołu.

qwantB napisał/a:

Proszę o obiektywizm na tym forum bo takie wypowiedzi wprowadzają ludzi w błąd,


Nie wiem kogo Ty reprezentujesz, ale właśnie moje uwagi miała na celu wyjaśnić różne opcje w jakich mogą grać zespoły.

A pojęcie na żywo zmienia się. Mamy XXI wiek i wiele zespołów (nie tylko weselnych) ale również PROF. wspomaga się różnego rodzaju loopami, pół playbackami do których są żywe dogrywki. A dlaczego to już powód do dłuższej dyskusji :)
pozdrawiam
 
 
qwantB 

Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: Rosso
Wysłany: Czw Lut 10, 2011 12:38 am   

Mac-erson napisał/a:


A pojęcie na żywo zmienia się. Mamy XXI wiek i wiele zespołów (nie tylko weselnych) ale również PROF. wspomaga się różnego rodzaju loopami, pół playbackami do których są żywe dogrywki. A dlaczego to już powód do dłuższej dyskusji :)
pozdrawiam

Nic się nie zmienia. Od zawsze, aby muzyka była na żywo niezbędna jest w zespole sekcja rytmiczna, czyli perkusja+bas, które grają w czasie rzeczywistym.I do dziś jak już pisałem wiele kapel tak gra. A takie zabiegi jak odtwarzanie i dogrywanie do tego podkładu to co najmniej 50% mniej roboty niż mają zespoły grające full live i niestety pójście na łatwiznę.
Ale osobiście nie mam nic przeciw takim kapelom, pod warunkiem, że są szczerzy wobec klienta.
Nie przeglądałem stron zespołów które użytkownik kicek wyżej wstawił i moja wypodwiedź w żadnym wypadku nie odnosi się do w/w zespołów. Mam nadzieję że nikogo swoimi postami nie obraźiłem.
 
 
nezabravka 

Dołączyła: 08 Lis 2010
Posty: 50
Skąd: Los Anielinos
Wysłany: Sro Paź 12, 2011 4:42 am   

zespół Best Band grał w sobotę na naszym wesele i jesteśmy bardzo zadowoleni:)
szczególne podziękowania dla pani wokalistki za to że naprawdę nie oszczędzała swojego głosu:) a chłopakom za super granie:)
i my i nasi goście jesteśmy zachwyceni, bo grali do tańca dla wszystkich i bardzo różną muzykę, a to że nie było disco polo prawie nikomu nie przeszkadzało (oprócz zatwardziałych wielbicieli), podobnie ze śpiewaniem przy stołach, nie było i też nie słyszałam żeby komuś brakowało, a jak ktoś chciał pośpiewać to i tak mógł:) prosiliśmy o kilka spokojniejszych kawałków, żeby pobujać się tez i ze starszymi wiekiem członkami rodziny i nie było żadnego problemu... wszystko można było ustalić, obgadać:) serdecznie polecam:)
 
 
ana88 

Wiek: 36
Dołączyła: 19 Paź 2011
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 6:32 pm   Best Band

Cieszę się, że ten zespół nie ma raczej złych opinii, a obawiałam się tego, ponieważ nie jest jakoś bardzo znany i popularny... To oni zagrają na naszym weselu i mam nadzieję, że zapewnią nam dobrą zabawę :) Jak coś o nich słyszeliście to piszcie :P
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl