Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
SUNRISE
Autor Wiadomość
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Sro Kwi 04, 2007 9:43 am   SUNRISE

Wczoraj po dlugich poszukiwaniach zespolu udalo nam sie w koncu zalkepac orkiestre. Nazywa sie Sun Rise, 3 osoby plus czwarta z saksem.
Czy znacie ten zespol?
wedlug mnie graja super ale jak zwykle sie boje ze cos bedzie nie tak..

[ Dodano: Czw Kwi 05, 2007 9:36 am ]
ooo jeny?! nikt?
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Cze 24, 2008 11:33 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kancia5 

Wiek: 44
Dołączyła: 30 Cze 2008
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 09, 2008 2:48 pm   

Ja też wczoraj rozmawiałam z zespołem Sunrise i wydają mi się b. profesjonalni. Ale tak naprawdę wiadomo, że to nie o profesjonalizm chodzi i umięjętności,ale przede wszystkim o umiejętność zabawienia i porwania do tańca gości.
Czy ktoś coś wie, jak ten zespól gra na weselach, tzn. czy goście dobrze się bawią.
Bardzo proszę o pomoc, bo do końca tygodnia musimy się zdecydować, a ciągle nachodzą nas wątpliwości.
 
 
emi82 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 2:51 pm   

Witam,

My tez zdecydowaliśmy się na zespół SUNRISE. Tak szczerze powiedziawszy to nie mieliśmy za bardzo wyboru bo do wesela tylko 3 miesiące i wszystko już zajęte. Troszke sie obawiam co zaprezentują. Spotkanie wypadło super - usłyszeliśmy sporo kawałków w ich wykonaniu a nawet wysłuchaliśmy gitarzysty na żywo ale... no właśnie, to może być tylko dobry marketing. To nowy zespół, który powstał po rozpadzie zespołu Szedar- teraz działają oddzielnie jako dwa zespoły. Podobno powodem był konflikt ale każda ze stron podaje swoją wersje. Spotkaliśmy sie również z zespołem Szedar ale nie zrobił na nas wrażenia- chociazby dlatego, że był kompletnie nieprzygotowany do spotkania, na które sam nas umówił i niewiele zaprezentował.
Napiszcie proszę cos więcej o Sunrise, jesli bawiliście na weselu, na którym grali.
_________________
Pozdrawiam emi82
 
 
 
madzia_lena 

Wiek: 38
Dołączyła: 10 Mar 2010
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 10:54 am   

Hej!

My tez mamy podpisaną umowę z zespołem Sunrise, co prawda dopiero na przyszły rok...Też się troche obawiam, ale paradoksalnie na nasz termin (20.08.2011) wszystkie zespoły, o których słyszeliśmy dużego dobrego były juz teraz zajęte :( Też nie wiem wiele o tym zespole, więc gdyby ktoś był na weselu gdzie grali bądź sam wziął ich na wlasne to prosze o info jak się sprawdzili!!! Wydają się OK., ale...nigdy nic nie wiadomo...
_________________

 
 
emi82 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 9:00 am   

Witam,

Jestem juz po weselu, gdzie grał zespół Sunrise. Troszkę sie obawiałam ale byłam miło zaskoczona. Zespół naprawdę się sprawdził. Plusem było to, że każdy członek zespołu śpiewa, więc była duża różnorodnośc głosów. Pani główna wokalistka ma naprawdę przyjemny, mocny głos i nie raz mnie zadziwiła. Zespół idealnie wyśrodkował jesli chodzi o rodzaj muzyki- trochę dla młodych i troche dla starszych- wyszła z tego rewelacyjna mieszanka. Jedynym minusem było to, że zespół bardzo późno przyjechał na salę. Włascicielka sali dzwoniła na 1,5 godziny przed slubem zanipokojona że nadal nie ma zespołu i faktycznie z początku były małe problemy techniczne- może podpisując z nimi umowę ustalcie dokładnie ile wczesniej mają byc na sali. Podsumowując nie żałuję wyboru i moge polecić dalej zespół.
Jesli macie dodatkowe pytania piszcie, postaram sie w wolnej chwili odpowiedzieć.
_________________
Pozdrawiam emi82
 
 
 
Kasia Katarzyna 

Dołączyła: 08 Cze 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 21, 2011 9:29 pm   

odświeżam wątek, napiszcie proszę coś więcej.
_________________
Kasia Katarzyna
 
 
madzia_lena 

Wiek: 38
Dołączyła: 10 Mar 2010
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 30, 2011 6:10 pm   

Więc tak: grali na naszym weselu, ogólnie było niby OK ale mamy sporo zastrzeżeń, nie wszystko było zgodnie z ustaleniami, min. miało nie być disco polo a było, nie było utworów, o jakie prosiliśmy, były bardzo długie przerwy i skończyli przed czasem...głos wokalistki OK, ale pozostali panowie nie stanęli na wysokości zadania...Byli aroganccy, ciągle prosili o wódkę a wokalistka skomentowała, że na "ich stole było skromnie z jedzeniem"...Cóż, widać, że mało profesjonalnie podchodzą do swojej pracy...Wesele się super udało, ale to głównie dzięki naszym dobrym humorom i znajomym, którzy się świetnie bawili bez pomocy orkiestry, bo ta nie poprowadziła żadnych fajnych zabaw, miała kiepski kontakt z gośćmi, krótkie i sztampowe oczepiny...może jesteśmy bardziej wymagający niż inni, ale z perspektywy czasu wybralibyśmy inną orkiestrę, NIE POLECAMY jeśli macie kilka zespołów do wyboru, my mieliśmy problem z zespołem na nasz dzień dlatego (NIESTETY) padło na nich...
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl