Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
SPIS ATRAKCJI WESELNYCH
Autor Wiadomość
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 5:36 pm   

viconia, żelki,lizaki moim zdaniem pasują, tym bardziej, że będą u mnie dzieci, oprócz tego tak jak ty piszesz babeczki, rafaello, czekoladki itp :) oczywiście nie będzie tego aż tak dużo, żeby nie przegiąć ;)

mogą być żelki czy lizaki i może nadal być stylowo ;)









4ae7b68e571d647b3d3e049335ec9559_m.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 669 raz(y) 78.43 KB

pink_reception_717_10_m.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 699 raz(y) 67.23 KB

Wedding-Dessert-Table-Backdrop-600x399.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 692 raz(y) 56.39 KB

_________________



 
 
Happy Mummy 

Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 549
Skąd: Łódź/Szkocja
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 6:11 pm   

agnies89, ale trafiłas w mój gust tymi fotami, super to wygląda ;) U nas też planuję coś na ten kształt - słodycze w stylu vintage i do tego cista, cupcakes itd. ;)
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 8:21 pm   

Dziewczyny a słyszałyście o czymś takim, jak wynajęcie animatora/przedszkolanki dla dzieci na weselu? :roll: moja szwagierka (ma 2 synów w wieku 3-6) zarzuciła mi hasłem, że jak nie będzie odpowiednich zabaw dla dzieci, to ona się raczej nie zjawi, bo ktoś musi się jej dziećmi zająć...
_________________


 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 8:29 pm   

Dorotka_ napisał/a:
zarzuciła mi hasłem, że jak nie będzie odpowiednich zabaw dla dzieci, to ona się raczej nie zjawi, bo ktoś musi się jej dziećmi zająć...

Wiesz ja wychodzę z takiego założenia że jak nie chce to niech nie przychodzi, na początku jak zapraszaliśmy gości i nam odmawiali to też się tym przejmowałam, WESELE TO NIE JEST IMPREZA DLA DZIECI!
Bez przesady- animaotrka na weselu... Daj spokój.
_________________

 
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 8:43 pm   

no to niech się nie zjawia, przecież to nie kinderbal...
chyba, że jest dużo dzieci w rodzinie i robicie poprawiny i macie możliwość finansową, to może na poprawiny nie byłby to zły pomysł, ale na wesele?
no raczej nie, ludzie to na prawdę mają tupet :/
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 8:57 pm   

No też mnie to poirytowało, dlatego zapytałam się Was, czy o czymś takim słyszałyście. Teraz goście weselni podchodzą tak roszczeniowo do NASZEGO przyjęcia, że głowa mała :/
_________________


 
 
Happy Mummy 

Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 549
Skąd: Łódź/Szkocja
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 9:44 pm   

Dorotka_ napisał/a:
Dziewczyny a słyszałyście o czymś takim, jak wynajęcie animatora/przedszkolanki dla dzieci na weselu?

ja słyszałam, nawet dzwoniłam zapytać z ciekawości ile taka usługa kosztuje. Otóż 2 animatorki: 4h - 750zł., 6h - 1000zł., 8h - 1200zł.
Nazwy nie pamiętam - trzeba szukać w google, maja stronę internetową.
My z ich usług korzystać nie będziemy, ale dla zainteresowanych możliwość istnieje.
_________________

 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 10:26 pm   

Ładnie się cenią... Ale może spróbować pogadać z jakąś koleżanką, która za 200 czy 300 zł spędzi z dzieciakami kilka godzin a potem połozy je spać? Ja osobiście mam koleżankę po pedagogice i myślę, by zrobić w ten sposób. Dzieci będą miały osobną salę - nad naszą salą. Będą miały jedzonko, piciu, zorganizowane zabawy,a potem grzecznie lulu. W każdej chwili rodzice będą mogli skontrolować sytuację a jednocześnie bawić się w spokoju na weselu. Co myślicie o takim pomyśle? :-)
 
 
 
gazelkaa 

Wiek: 39
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 58
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 9:33 am   

Ja też myślałam o jakiejś animatorce, bo też mam koleżanki po pedagogice i z niesamowitym podejściem do dzieci, ale obawiam się tego, zę jednak dzieciaki będą z ciekawości latać na salę i do mamy...
_________________
"Słowa mogą być jak promienie Roentgena; jeśli używać ich właściwie, przenikną wszystko. Czytasz i słowa cię przeszywają." Aldous Huxley
 
 
silvija 


Wiek: 35
Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 2238
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 25, 2012 10:17 pm   

Podoba mi się idea z dodatkowymi żelkami i krówkami ^^ :D
Regulamin wesela też fajna sprawa, przy okrągłym stole postawiłabym jednak jeden, góra dwa, żeby się za dużo papieru nie walało po stole.

Fajną atrakcją jest moim zdaniem też prezentacja albo w ramach podziękowań dla gości, albo jako "opowieść o miłości PM" :P
_________________

 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 25, 2012 10:43 am   

bambolea napisał/a:
może maszyna do robienia zdjęć? Co o tym sądzicie? Można by ustawić obok niej księgę gości i klej, żeby goście mogli wklejać swoje zdjęcia pod życzeniami


W Łodzi pojawiła się taka fotobudka :)
Namiary na firmę na fb: https://www.facebook.com/Fotobudkipl
Strona internetowa ( http://www.fotobudki.pl/ ) jeszcze nie działa ale na dniach powinna zostać uruchomiona :)
_________________
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 26, 2012 10:44 am   

agulka1989 napisał/a:
bambolea napisał/a:
może maszyna do robienia zdjęć? Co o tym sądzicie? Można by ustawić obok niej księgę gości i klej, żeby goście mogli wklejać swoje zdjęcia pod życzeniami


W Łodzi pojawiła się taka fotobudka :)
Namiary na firmę na fb: https://www.facebook.com/Fotobudkipl
Strona internetowa ( http://www.fotobudki.pl/ ) jeszcze nie działa ale na dniach powinna zostać uruchomiona :)


Ta firma o której pisałam to też z Łodzi. BridBoxPhoto się nazywają :-) Fajnie, że coraz więcej pojawia się takich usług. Zauważyłam też, że fotografowie oferują w pakietach usługę tzw. CrazyBooth, czyli właśnie rozstawienie mini studia fotograficznego i robienie zdjęć na weselu :)

A słyszeliście o flipbookach? Fajna forma np. podziękowania za przybycie :) http://www.flipomania.pl/index.php
_________________
Ostatnio zmieniony przez bambolea Sro Wrz 26, 2012 10:56 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PaulinaPS 

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 443
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 29, 2012 12:09 pm   

doczepiam sie do watku i takie sa moje spostrzeżenia :
-fontanna czekoladowa- fajny pomysl ale jak nie ma dzieci, bo dzieci sa nią tak zachywcone, że chcą wejść tam całe.
- barek z drinkami-fajne, ale trzeba uważać bo zmieszanie alkoholi nie wszystkim wychodzi na dobre, moja koleżanka miala kameralne wesele i drinkbar ale bez flaszek na stole. Najdziwniejsze było to, że ciocie stroniące od kieliszeczka odpadły zaraz po oczepinach-wiadomo drinki słodkie, smaczne z sokami zabijającymi smak alkoholu to można pic :)
ja osobiście zrezygnowałam z tych dwóch atrakcji choć miałam je na początku w planach, u mnie największa atrakcją będzie stól wiejski, wszyscy goście na to czekają, bo znajdzie sie tam miejsce na wędzone kiełbaski wędlinki itp. a wszystko robione przez mojego tatę. Planowałam jeszcze te lampiony ale obawiam sie, że pomysł nie wypali bo wesele we wrześniu a jednak przydałoby sie bezchmurne niebo, chociaż pogoda bez deszczu a tego pewna byc nie mogę :(
 
 
wilencia82 


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Sty 2012
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 06, 2012 9:10 am   

1. Barmani - ciekawa sprawa dwa razy to widziałam i było fajnie.

2. Sushi bar - koleżanka to wzięła i była klapa bo ludzie się bali, ale ona większość rodziny ma z okolic pozamiejskich i może dlatego.

3. Tancerze - poskramiacze ognia, baśniowa rzecz, pięknie to wygląda i robi wrażenie.

4. Pokaz walk rycerskich i takie rozrywki, w Uniejowie jest ekipa co to robi

5. Kuzynki męża brat, urządził w trakcie wesela "porwanie panny młodej i obu mam" potem była akcja komandosów i po 15 minutach zabawy wszystko skończyło się wielkim finałem i można było pooglądać broń i mundury tych komandosów :) śmiesznie, ale nie dla wszystkich polecam, bo może się skończyć zawałem.

6. Crazybooth alias Szalona budka. Super sprawa i widziałam to tylko na jednym weselu. Fotografowie (musi być dwójka) rozłożyli studio fotograficzne w rogu sali. W dużym koszu mieli kapelusze, boa i inne rzeczy i goście robili sobie fotki, zabawne, poważne, pamiątkowe. Ruch w tej szalonej budce był przez całe wesele a rezultaty powalające. To robi wrażenie jak możesz sobie zrobić z młodymi albo ciocią zdjęcie jak w prawdziwym studio tyle tylko, że na weselisku. Mnie się to strasznie podobało i zdjęcie z tego crazybooth żeśmy sobie nawet w ramkę oprawili :) :) :)
_________________
będzie lepiej...
Ostatnio zmieniony przez wilencia82 Sob Paź 06, 2012 9:11 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
_stwicher 

Dołączyła: 13 Kwi 2012
Posty: 148
Skąd: ldz
Wysłany: Nie Paź 07, 2012 11:16 pm   

bambolea napisał/a:
A może maszyna do robienia zdjęć? Co o tym sądzicie? Można by ustawić obok niej księgę gości i klej, żeby goście mogli wklejać swoje zdjęcia pod życzeniami, ale też mieć pamiątkę dla siebie. Wklejam zdjęcie ze strony firmy.

Obrazek

dla mnie super sprawa a wklejanie zdjęć do księgi gości wyjątkowo przypadło mi do gustu.
Jutro bede dzwonić i orientować się w sprawie kosztów.aż się boję!!

[ Dodano: Sob Paź 13, 2012 8:54 am ]
Byłam, rozmawiałam:) ale jeszcze sie nie zdecydowałam. Koszt wynajecia budki wraz z obsługą na 3 h to 1600 zł.
_________________
Leonard mój
 
 
zuziaczek 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Paź 2012
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 6:26 pm   

wilencia82,

U kogo można to crazybooth zamówić i czy to jest osobno płatne? A jeśli tak to ile taka rzecz kosztuje. Daj proszę znać bo niedługo będziemy na etapie poszukiwań kamerzysty i fotografa.
 
 
wilencia82 


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Sty 2012
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 06, 2012 10:36 am   

Wiesz co poszukaj, ja znalazłam w Łodzi tą szaloną budkę u Zakrzewskich. Generalnie to jest u nich gratisowa usługa, jeśli bierzesz u nich pakiet rozszerzony czy jakoś tak. Zajrzyj na ich stronę, jest zresztą wątek o nich w dziale o fotografach. W każdym bądź razie sprawa jest rewelacyjna, ja widziałam zdjęcia z wesela kuzynki.
_________________
będzie lepiej...
 
 
MartaMartusiak 

Wiek: 38
Dołączyła: 24 Paź 2012
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 06, 2012 1:33 pm   

viconia napisał/a:
Ładnie się cenią... Ale może spróbować pogadać z jakąś koleżanką, która za 200 czy 300 zł spędzi z dzieciakami kilka godzin a potem połozy je spać? Ja osobiście mam koleżankę po pedagogice i myślę, by zrobić w ten sposób. Dzieci będą miały osobną salę - nad naszą salą. Będą miały jedzonko, piciu, zorganizowane zabawy,a potem grzecznie lulu. W każdej chwili rodzice będą mogli skontrolować sytuację a jednocześnie bawić się w spokoju na weselu. Co myślicie o takim pomyśle? :-)


ja uważam, że jak ktoś chce wynająć kogoś do dzieci to najlepiej wziąć jedną lub dwie osoby z fundacji lub stowarzyszenia i pieniądze pójdą na działalność fundacji
 
 
zuziaczek 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Paź 2012
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 06, 2012 2:10 pm   

dzięki za info
 
 
chococolady 

Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 214
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 2:07 am   

Kolejną atrakcją może być taniec - niespodzianka. Widziałam na filmikach z amerykańskich ślubów jak panna młoda ze swoimi druhnami lub pan młody z drużbami przygotowują jakiś układ choreograficzny i dedykują swoje-mu/jej mężowi/żonie - swoją drogą ciekawy pomysł i jakieś urozmaicenia :)
Byłam na weselu z fontanną czekoladową, raczej nie było z nią problemu i nikt z gości w tym dzieci nie chodził ubrudzony czekoladą, oraz candy barem - to akurat się nie sprawdziło i została większość słodyczy.
_________________


 
 
_stwicher 

Dołączyła: 13 Kwi 2012
Posty: 148
Skąd: ldz
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 8:54 am   

zuziaczek, ja miałam na swoim weselu foto-budkę:) jest to bardzo fajny pomysł, podobał się wszystkim gościom. Dzięki tej budce księga gości jest dodatkowo urozmaicona super fotkami!! Koszt jest dość wysoki, bo 1600 za 5 godz ale warto się zastanowić jeśli chce się zafundować gościom ( i sobie :) ) niespodzianke
_________________
Leonard mój
Ostatnio zmieniony przez _stwicher Czw Lut 14, 2013 8:55 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 04, 2013 2:12 pm   

Jeśli ktoś jest zainteresowany budką zdjęciową, to fotografujemy.pro mają ciekawą (moim zdaniem) ofertę na ten rok. W cenie pakietu platynowego plus (reportaż, sesja, płyty, album itd.) jest również budka zdjęciowa + 200 wydruków. Cena jest atrakcyjna.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
gabi1986 


Wiek: 37
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 10, 2013 3:33 pm   

Nie zauważyłam wcześniej podobnego pomysłu więc podpytuje co sądzicie o pokazie fajerwerków? Tak koło północy można zaprosić gości na zewnątrz i przez chwilę ich oczarować pokazem,co myślicie??
_________________
 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 27, 2013 9:36 pm   

gabi1986, Fajerwerki z tego co wiem, to już jakby standard. Co sobotę słyszę i widzę z pobliskiej sali :)

Jeśli wszystko wypali to u nas będzie gotowanie na żywo + karaoke + you can dance
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 29, 2013 3:17 pm   

U nas będzie krótki pokaz sztucznych ogni. Chciałam, żeby miał miejsce podczas krojenia tortu jako takie ciekawe tło ;) Niestety okazało się, że nasza sala zbyt często otrzymywała mandaty z powodu właśnie fajerwerków w nocy :kwasny: Mogą robić pokazy do 22 tylko. Będzie to więc niespodzianka dla gości podczas podania deseru w ogrodzie ;)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 25, 2013 12:48 pm   

Gilgamesz, u mnie też będzie gotowanie na żywo tylko na zapleczu kuchennym :razz:

Na swoim weselu też bym chciała coś oryginalnego, jednak czytając niektóre pomysły, naprawdę jestem pod wrażeniem. Rozumiem, że każdy chce czymś zaskoczyć swoich gości i być oryginalnym, każdy prześciga się w pomysłach, ale nie do końca rozumiem niektóre z nich. Moim zdaniem, wręcz przygaszają imprezę weselną, a w wielu przypadkach samych młodych. Dla mnie nietrafionym pomysłem jest na przykład jakaś para taneczna, która ma dać show. Szczerze mówiąc nie wiem po co. O ile jeszcze z pokazu barmańskiego goście skorzystają, o tyle pary tanecznej nie rozumiem. Dla mnie to tylko niepotrzebny, nic nie wnoszący koszt. Moim zdaniem oryginalność powinna być wyrażona w czymś innym, w czymś co będzie świetnie komponującym się dodatkiem :) Po prostu uważam, że impreza weselna to nie cyrk ;) Ale to tylko moje zdanie, każdy tutaj ma prawo do swojej opinii :)
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Sie 25, 2013 4:21 pm   

Dla mnie jak i moich gości, myślę, że wystarczy taniec ze świecami, jako atrakcja weselna... Nie będziemy mieli żadnych fajerwerków, ani lampionów... Jeden taniec przy zgaszonym świetle ze świecami do piosenki "Szukaj mnie" ( :D ) będzie czymś nowym... :smile:
_________________
 
 
PaulinaPS 

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 443
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 25, 2013 4:35 pm   

u nas do atrakcji można będzie podciągnąć taniec belgijski w wykonaniu moich druhen z partnerami, następnie zaprosimy do zabawy wszystkich gości. Mam nadzieję, że belgijka nam się uda :)
_________________
 
 
justine44 

Dołączyła: 02 Maj 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 29, 2013 5:44 pm   

Barman, zdecydowanie barman!!! Na naszym weselu w Szmaragdowym Ogrodzie Pani menedżer poleciła nam znajomego barmana. Super atrakcja, bardzo duże zainteresowanie kolorowymi i smacznymi drinkami, a przy okazji bardzo sympatyczny chłopak:) I nikt się z tego powodu nie upił:P
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Lis 19, 2013 12:43 pm   

Mam pytanko... ktoś może polecić firmę, która ma w swojej ofercie fotobudkę? :) Bo chcemy na parę godzinek wynająć to cudeńko :)
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Lis 19, 2013 1:39 pm   

pofoto . pl mają fotobudkę
_________________


 
 
Agawik 

Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 27, 2013 8:08 pm   

U nas planujemy pieczonego dziaka. Dodatkowo Pan, który go dostarcza przebiera się za mysliwego w takim starym stylu i już on zajmuje się dzieleniem, krojeniem itd
 
 
Kajka 

Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 16, 2014 1:31 am   

A co sądzicie o pokazie tańca brzucha na weselu?
Dziewczyny mają efektowne stroje, mogą tańczyć np. ze świeczkami na tacach (balansujących na głowie) czy z szarfami w unoszącym się dymie?
Nie mogę jeszcze wstawiać linków, ale było coś takiego w mam talent IV, tańczyły Jasirah i Shadija - półfinał.
Wszystkie atrakcje oklepane, a tu może coś nowego? :) co myślicie? :)
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Sty 16, 2014 7:48 am   

Kajka, wg mnie taka atrakcja nie n nasze polskie wesele... :) Jednym gościom może się podobać, drugim nie :)

Ja zaś słyszałam o parze dzieci, którzy tańczą fantastycznego rock&rolla :D
_________________
 
 
aniuniai 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Paź 2012
Posty: 387
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 16, 2014 8:46 am   

Kajka, u mojej znajomej byla jej koleżanka która w ramach prezentu zrobila im pokaz tanca brzycha i wyszlo fajnie tu masz link http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
_________________


Zielono mi czyli nasz Zielony Ślub http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16546
 
 
Kajka 

Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 16, 2014 11:08 am   

Myślę, że młodszym gościom by się spodobało, za to trochę obawiam się o starszych :wink:
Aniuniai, wiesz może jak zareagowała starszyzna weselna? :razz:
_________________
 
 
aniuniai 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Paź 2012
Posty: 387
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 16, 2014 11:44 am   

Generalnie pozytywnie wszyscy zareagowali. Na pewno byli bardzo zaskoczeni bo prawie nikt o tym nie wiedział. Wszystko wyszło bardzo fajnie
_________________


Zielono mi czyli nasz Zielony Ślub http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16546
 
 
Kajka 

Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 16, 2014 12:21 pm   

Dziękuję za odpowiedź :) myślę, że to będzie ciekawsze, niż fajerwerki - chyba w takim razie się na taki pokaz zdecydujemy :)
_________________
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 16, 2014 11:01 pm   

Mnie się pomysł z tańcem brzucha niezbyt podoba. Może gdyby ten taniec to była np. wielka pasja panny młodej, jakoś się łączył z młodymi, z klimatem wesela, to tak. Ale tak ni z gruszki, ni z pietruszki?
Ale mogę polecić szkołę tańca, która pewnie zorganizowałaby taki pokaz ;)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Kajka 

Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 16, 2014 11:18 pm   

Mam bardzo utalentowaną koleżankę, która się tym zajmuje :)
Tak naprawdę, to większość atrakcji jest ni z gruszki ni z pietruszki - fajerwerki? czy są pasją Młodych? taniec z pochodniami? czy barman? a może płonąca świnka? :)
Chodzi o atrakcję, jakiś element zaskoczenia. Przynajmniej wg mnie :smile:
_________________
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Czw Sty 16, 2014 11:28 pm   

Mimo że taniec brzucha widziałam juz w co najmniej kilku wykonaniach - lepszych i gorszych, to na pewno widząc taki pokaz na weselu zbierałabym szczękę z podłogi, niestety nie byłaby to pozytywna reakcja. Moim zdaniem po prostu na typowe eleganckie wesele, nie pasuje wyginająca sie półnaga kobieta....
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Kajka 

Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 17, 2014 12:28 am   

Jak kto woli i co się komu podoba :) poza tym dziewczyny mają raptem odkryty brzuch (i długie spódnice), nie róbmy z tego od razu półnagiej wyginającej się kobiety :roll:
_________________
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pią Sty 17, 2014 9:38 am   

Wiesz profesjonalne tancerki brzucha mają biustonosz wysadzany kamieniami, cekinami i monetami i opaskę na biodrach fakt zwykle długą ale jest ona z albo z przeźroczystych materiałów albo z frędzli - wybacz ale dla mnie jest pół naga bo nawet w najwieksze upały nie wychodzę w biustonoszu na ulicę ani na przyjęcie.... Nie po prostu nie wyobrażam sobie takiego pokazu pomiędzy panami w garniturach i nobliwymi paniami w sukniach. Na wieczór panieński razem z nauką tańca - świetny pomysł ale na wesele to pomyłka....
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Youzny 

Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Sty 17, 2014 10:06 am   

Ja tak szalał nie będę z takimi atrakcjami :D zrobi się konkursy i tyle :)
_________________
tutaj
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Sty 17, 2014 11:08 am   

Niech każdy robi to, co uważa za atrakcyjne dla swoich gości. Nie nazwałabym tancerki półnagą, ale zastanów się, czy dla twoich gości na pewno będzie to atrakcja. Dla moich byłoby to dziwactwo.
U mojej koleżanki, kuzynka dała popis gimnastyki artystycznej. Miała straszny kostium. Do tego robiła to strasznie nieudolnie. Tragedia. Panna Młoda była zachwycona. Goście, jeśli oglądali, patrzyli z politowaniem na podskakującą i tarzającą się po parkiecie neonową pannę. Przyznam, że ja również.
 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sty 17, 2014 3:20 pm   

a ja uważam, że wesele samo w sobie jest atrakcją i nie trzeba go udziwniać różnego rodzaju pokazami, tańcami itp....
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 17, 2014 4:10 pm   

Kajka napisał/a:
Tak naprawdę, to większość atrakcji jest ni z gruszki ni z pietruszki - fajerwerki? czy są pasją Młodych?

Nie muszą być pasją Młodych. Pokaz sztucznych ogni to już raczej dosyć typowa atrakcja podczas różnego rodzaju ważnych uroczystości: wesel, urodzin, jubileuszy...

Kajka napisał/a:
a może płonąca świnka?


Ale to chyba jako jedno z dań przecież? :)

Jak dla mnie sztuczne ognie - ok, puszczanie lampionów - ok. Ale taniec brzucha, pokazy akrobacji, czy show barmańskie niekoniecznie pasują do wesela. (I po co jakaś tancerka w kusym stroju ma odciągać uwagę od Panny Młodej? To tak pół żartem, pół serio piszę ;) ). Nie ma co przesadzać.

Oczywiście - co kto lubi i co się komu podoba :razz:
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


Ostatnio zmieniony przez Paolina Pią Sty 17, 2014 4:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kajka 

Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 18, 2014 11:01 am   

Po prostu takie propozycje atrakcji pojawiły się wcześniej w temacie ;)
oczywiście, że wesele jest samo w sobie bardzo atrakcyjne - ale ostatnio przyjęło się robienie dodatkowych aktywności dla gości. Byłam na weselu z pokazem tańca z pochodniami - byłoby bajecznie, ale padało... z tego samego powodu mogą nie wypalić fajerwerki, albo puszczanie lampionów (które na dodatek mogą spowodować pożar).
Atrakcje wewnątrz sali są trochę pewniejsze :)
_________________
 
 
agacia11 

Dołączyła: 06 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 06, 2014 9:04 am   

Witam,
Ja na swoje wesele będę miała:
- Fontannę czekoladowa
- Fontanna alkoholowa -
- barmana
- stół wiejski

Myślę, że 3 pierwsze pozycje są jeszcze rzadkością na weselach :)

edit: usunięta reklama - ppola
_________________
Fontanny Czekoladowej i Alkoholowej PW.
Ostatnio zmieniony przez ppola Czw Lut 06, 2014 9:15 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 06, 2014 9:31 pm   

Myślę, że w porównaniu z wiejskim stołem fontanna czekoladowa jest bardziej oryginalna, ale akurat ja często ją widziałam na weselach. Po raz pierwszy w 2008 roku na weselu kuzynki ;) Wtedy mój narzeczony postanowił, że na naszym weselu też będzie fontanna :mrgreen: i była ;) Bardzo się wszystkim podobała.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl