Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
SPIS ATRAKCJI WESELNYCH
Autor Wiadomość
prestige 
Firma


Dołączyła: 13 Paź 2010
Posty: 16
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lis 17, 2010 7:23 pm   

Lampiony są wykonane ze specjalnego papieru i podgrzewane podpaloną wcześniej kostką. działają identycznie jak balony do latania. po rozgrzaniu ciepłe powietrze unosi lampion.
_________________
Prestige
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 18, 2010 7:18 pm   

dziękuję;)
nie widziałam nigdy czegoś takiego, ale to musi być piękne!
Wyobrażam sobie jak to czarująco wygląda!
Czy to się gdzieś kupuje? czy to trzeba przez jakąś firmę z organizować?
_________________

 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 18, 2010 7:35 pm   

MadMar, wygląda to tak:




można je kupić nawet w tesco, tylko czerwone. O takie:
_________________
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 18, 2010 8:31 pm   

dziękuję, muszę się pofatygować i poszukać;)
_________________

 
 
Kaatie 


Dołączyła: 11 Lis 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 23, 2010 2:00 am   

Moi przyjaciele przynieśli na wesele własne płyty z muzyką jaką lubią (klimaty rock&reagge). To było jedno z najlepszych wesel, w jakich uczestniczyłam. Nareszcie przy dobrej muzyce! :)
_________________
Podaruj dzieciom kwiaty, które nigdy nie więdną:
www.gajusz.org.pl/zamiastkwiatow
 
 
Flipomania.pl 
Firma

Dołączyła: 05 Gru 2011
Posty: 36
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Gru 12, 2011 10:54 am   

widzę, że wątek trochę przycichł, ale podzielę się z tym co widziałam niedawno na weselu jako atrakcja: bar sushi :)
 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 12, 2011 1:46 pm   

oj nie wiem.... trzeba by znać upodobania gości, albo chociaz mieć pewność ze choć mała grupka z niego skorzysta
sama zaliczam się do grona nieprzepadających za takimi rarytasami :P
_________________
 
 
Flipomania.pl 
Firma

Dołączyła: 05 Gru 2011
Posty: 36
Skąd: Polska
Wysłany: Sro Gru 14, 2011 11:58 am   

ja osobiście też nie skorzystałam, ale jakby nie było atrakcja była i część gości sobie chwaliła

[ Dodano: Czw Lut 02, 2012 10:47 am ]
dodam do spisu atrakcji flipbooki, czyli niewielkie książeczki tworzone na podstawie 6-sekundowego filmiku
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 06, 2012 5:16 pm   Karaoke?

czy można zorganizować coś w stylu karaoke na weselu?
Wiem, że niektóre zespoły mają coś takiego w swojej ofercie, ale niestety nasz nie.
Zastanawiam się czy jest możliwe aby to zorganizować we własnym zakresie?
Myślicie, że to dobry pomysł? Że wykonalny?
Stwierdziłam, że skombinowałabym rzutnik, nie wiem czy są jakieś programy z muzyką do tego? A dalej powierzyłabym prowadzenie imprezy orkiestrze.
_________________

 
 
Perfect Moments 
Firma

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 06, 2012 7:02 pm   

Cytat:
czy można zorganizować coś w stylu karaoke na weselu?
Wiem, że niektóre zespoły mają coś takiego w swojej ofercie, ale niestety nasz nie.
Zastanawiam się czy jest możliwe aby to zorganizować we własnym zakresie?

MadMar - prawie wszystko da się zrobić, kwestia przemyślenia sprawy i odpowiedniej organizacji - pamiętaj że to orkiestra jest dla Was a nie Wy dla orkiestry, więc powinno dać się z nimi dogadać i w tym temacie :)
 
 
zespół TAURUS 
Firma

Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 17
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2012 10:18 am   

MadMar - Nie wiem jaki termin jest waszego wesela ale jeśli byście potrzebowali ekran + projektor to jeśli nie mamy go zajętego to wypożyczamy lub organizujemy występ karaoke.Co do programów do karaoke to są takie programy.
_________________
Rzetelność uczciwość pasja to jest to co nas wyróżnia !! !
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Wto Lut 07, 2012 10:22 am   Re: Karaoke?

MadMar napisał/a:
czy można zorganizować coś w stylu karaoke na weselu?
Wiem, że niektóre zespoły mają coś takiego w swojej ofercie, ale niestety nasz nie.
Zastanawiam się czy jest możliwe aby to zorganizować we własnym zakresie?
Myślicie, że to dobry pomysł? Że wykonalny?
Stwierdziłam, że skombinowałabym rzutnik, nie wiem czy są jakieś programy z muzyką do tego? A dalej powierzyłabym prowadzenie imprezy orkiestrze.


Też myslałam o karaoke- bo mam taka śpiewającą rodzinę- wszędzie, na każdej rodzinnej imprezie (mimo,iż wszystkich nas jest "aż" 9 osób ) śpiewamy godzinami........


Ale też nie wiedziałabym, jak takie karaoke zorganizować-zwykle u nas jest tak,że rodzice graja na gitarze, a inne utwory gram ja lub P na prznośnym pianie elektronicznym...... no i nasz repertuar to raczej piosenki drugiego obiegu, lub coś typu "Bal na Gnojnej" :P

Więc typowe piosenki karaokowe też odpadają :P
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2012 4:55 pm   

zespół TAURUS, dziękuję bardzo, ale akurat projektor i ekran mamy możliwość wypożyczyć;) chodziło mi bardziej skąd takie podkłady wziąć z tekstem
No i zastanawiam się czy goście przy takiej formie zabawy dobrze się bawią?
Nie jestem fanką żadnych konkursów, karet, biegania 'za flaszkę', a to wydaje mi się ciekawą alternatywą:)
Karolina1984 napisał/a:
bo mam taka śpiewającą rodzinę- wszędzie, na każdej rodzinnej imprezie

Też mam śpiewającą:) co prawda każdemu i tak się nie dogodzi, ale mogłoby być przyjemnie i wesoło :D
_________________

 
 
Aniasia 

Wiek: 39
Dołączyła: 22 Mar 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 22, 2012 11:48 am   

Mi się strasznie podoba taniec z ogniem - widziałam u przyjaciółki na weselu i naprawdę zrobiło na nas wszystkich wrażenie :)
Wypytałam ją oczywiście kto to robił, bo zastanawiam się czy by ich nie wziąć do siebie i podała mi stronkę (której tu nie wkleję, bo forum mi jeszcze nie pozwala :D ale trzeba wpisać caldera-taniec-z-ogniem na blogspocie ;) ) Ona znała te dziewczyny jakoś ze szkoły czy z czegoś takiego, parę razy była na ich występach i mówi, że są świetne.
A w ogóle to cześć, jestem nowa na forum, zaręczyłam się dwa tygodnie temu i biorę ślub w sierpniu :D
_________________
"Miłość kpi sobie z rozsądku - w tym tkwi jej urok i piękno"
 
 
buuu1 

Dołączyła: 28 Mar 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 28, 2012 12:04 pm   

karaoke dla gości serio fajna zabawa, lampiony, pokaz slajdów ze zdjęciami od niemowlaka pary młodej albo jeszcze dodatkowo rodzicow pary młodej
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Sro Mar 28, 2012 12:12 pm   

Ja myślę,że drugiego dnia- pójdziemy tylko w gronie rodzinnym na salę, podgrzejemy żarcie, którego pewnie zostanie tona ( zakładam,że jakieś 20-30osób będzie drugiego dnia).
Postawimy klawisz, P weźmie swoją gitarę basową i się wyśpiewamy za wszystkie czasy :) :lol:
_________________
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 28, 2012 8:16 pm   

A może maszyna do robienia zdjęć? Co o tym sądzicie? Można by ustawić obok niej księgę gości i klej, żeby goście mogli wklejać swoje zdjęcia pod życzeniami, ale też mieć pamiątkę dla siebie. Wklejam zdjęcie ze strony firmy.



A co do lampionów - fajna opcja, ale nie do końca bezpieczna :/ Bo jak się lampion spali to ta kostka paląca spada na ziemię - oczywiście spadając może się zgasić, ale niekoniecznie. Poza tym może osiąść gdzieś na drzewie itp. Nie wiem czy byliście na stawach Jana jak było wielkie puszczanie lampionów i tam właśnie spadł gdzieś na rozstawiony namiot albo gdzieś blisko, że trzeba było interweniować :/
_________________
Ostatnio zmieniony przez bambolea Sro Mar 28, 2012 8:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
liska 

Wiek: 53
Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 9
Skąd: Frombork
Wysłany: Pon Maj 28, 2012 1:14 pm   

Zgadzam się z bamboleą, że lampiony nie są do końca bezpieczne - tym bardziej, że większość wesel odbywa się w wakacje, kiedy jest ciepło, wręcz upalnie, może taki lampion spaść na jakiś trawnik, zapalić się, już nie mówiąc o tym, jaka to bobma w rękach pijanego wujka ;)
 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 9:52 am   

Dziewczynki kochane:)

Mam do Was pytanie. Co sądzicie na temat takiego mojego pomysłu....

Wesele odbywać się będzie na sali, która wyglądem przypomina zamkową i postanowiłam to wykorzystać... i przygotować wesele w konwencji dworskiej- średniowiecznej:D Czym się to będzie objawiać....

Tak więc do kościoła jedziemy karetą, po ślubie wypuścimy dwa gołąbki.
No i wesele...
Przyjazd młodych na salę i tradycyjnie przywitanie chlebem i solą, szampan - toast. Dalej zatańczymy z gośćmi poloneza:] W końcu tradycyjny dworski taniec:D Oczywiście będzie ok. 10 par które będą prowadzić, zresztą układ przygotujemy tak banalny, że kto z gości pójdzie na żywioł również da radę bez problemu:) Dalej tradycyjnie pierwszy taniec młodej pary. Dalej tradycyjnie jak to weselach... No może z taką nutką, że obsługa wesele czyli kelnerzy będą ubrani w stroje staropolskie a w przerwach między tańczeniem, podczas posiłków ciepłych, będzie puszczana w miarę cicho (żeby nie przeszkadzała w swobodnych rozmowach) muzyka typowo średniowieczna, tworząca specyficzny klimat miejsca i wesela :-)
Będą 2 atrakcje wieczoru: pierwsza to zamiast jednego z tradycjnych ciepłych posiłków wjedzie na salę oświetlony dzik i kucharz przy gosciach w wielkiej bialej czapie będzie go kroil i częstować gosci.
A druga... To już małe show :lol:
Po którymś ciepłym tradycyjnym posiłku (ważne żeby goście siedzieli za stołami a nie pałętali się po sali;) ), zgasną na całej sali światła z wyjątkiem świeczek na stołach. I zostanie puszczona z głośników bardzo klimatyczna muza. A po chwili wkroczy na salę w klimacie tego mroku i muzyki 4 rycerzy z pochodniami(będzie to 4 naszych kolegów przebranych odpowiednio;). Po dłuższej chwili przywitają się z goścmi w imieniu gospodarzy i swoim i się zacznie...! :) :) :)
Podejdą do Pana Młodego mówiąc coś w stylu, że by pojąć tak piękną :smile: białogłowę za żonę musi wykazać się męstwem i odwagę i jeden rzuci mu rękawice jako wyzwanie do walki. Młody będzie miał do wyboru kilka rodzajów broni (miecz, kuszę, łuk, młotek, wałek do ciasta, kombinerki... tu już się zaczną jaja :smile: ). Walka się rozpocznie! Jako podkład muzyczny pójdzie najpierw na poważnie wstęp z jednego kawałka ścieżki dźwiękowej z 300stu żeby stworzyć atmosferę grozy... a po chwili usłyszymy bardzo znany motyw muzyczki z benny hilla:D Chłopcy będą walczyć o pannę młodą:D Co w efekcie wyjdzie bardziej jako średniowieczne MMA niż poważna walka rycerska, chcemy żeby był ubaw :lol: Na koniec piosenki Młody oczywiście powali rywala i motywem z filmu " THIS IS SPARTAAAA!" utrwali swoje zwycięstwo :smile:
Zwieńczeniem przybycia rycerzy będzie typowy średniowiecznym "bal maskowy";). Na salę wejdą 4 damy dworu w sukniach i maskach (partnerki chłopaków - rycerzy:)) i wspólnie zatańczymy Młodzi + te 4 pary typowy średniowieczny taniec:)
Dalej już wesele potoczy się tradycyjnie... Krótkie oczepiny, tort i tańce do białego rana:)

Co o tym wszystkim myślicie? Chciałam żeby było dość niekonwencjonalnie i żeby to była niezapomniana noc dla nas i dla gości:) Dodam, że średnią wieku wśród gości mamy ok 30, na 100 będzie tylko 20 nieco starszych a reszta młodziaki same, wiec myślę, że to małę show powinno zaciekawić;)

Więc? :) :) :)
 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 10:03 am   

Jak dla mnie fajna sprawa ;) Zawsze to coś innego, a kupy czasu nie zabierze ;)
_________________
 
 
aga22666 

Dołączyła: 13 Paź 2009
Posty: 839
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 10:05 am   

Więc jeśli takie jest Wasze wyobrażenie na temat wesela, to ja z perspektywy gościa jestem jak najbardziej na tak. Kto powiedział, ze musiscie mieć wszystko tradycyjnie i tak jak u innych. Ja z chęcią pobawiłabym się na takim "odmiennym" weselu :)
_________________
aga22666

 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 10:11 am   

Dość popularnym elementem wesela u nas w rodzinach jest porywanie panny młodej, ale zwykle wychodzi to dość kiepawo... Np. ostatnio młodą po prostu kilka pijanych gości zwinelo w marynarke i gdzies wyprowadzili, poszedl mlody i przyprowadzil a goscie nawet nie wiedzieli bardzo kiedy co i jak, dlatego chcielismy jakos to urozmaicic:) i zamiast tradycyjnego porwania mlodej, mlody bedzie walczyl o mlodą z rycerzami :smile:

[ Dodano: Wto Cze 05, 2012 11:12 am ]
a zapomnialam:) a calosc tego "show" zajmie maks 15 min:) wiec dluzyc sie nie bedzie;)
 
 
 
MlodaGaska 

Wiek: 46
Dołączyła: 18 Kwi 2011
Posty: 143
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 10:18 am   

viconia napisał/a:
Dziewczynki kochane:)

Mam do Was pytanie. Co sądzicie na temat takiego mojego pomysłu....


Brzmi świetnie (przynajmniej dla mnie). Mam tylko kilka wątpliwości:
- czy właściciele sali zezwolą na pochodnie (przepisy p.poż i takie tam),
- kto zapewni stroje dla rycerzy i ich dam (mam na myśli kto pokryje koszty),
- nie wiem czy planujecie DJ'a czy zespół, ale chyba musicie mieć jakiegoś koordynatora, który będzie puszczał muzykę w odpowiednim czasie, gasił światła (ile prób planujecie?).
_________________
Ostatnio zmieniony przez MlodaGaska Wto Cze 05, 2012 10:20 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 10:30 am   

MlodaGaska napisał/a:
viconia napisał/a:
Dziewczynki kochane:)

Mam do Was pytanie. Co sądzicie na temat takiego mojego pomysłu....


Brzmi świetnie (przynajmniej dla mnie). Mam tylko kilka wątpliwości:
- czy właściciele sali zezwolą na pochodnie (przepisy p.poż i takie tam),
- kto zapewni stroje dla rycerzy i ich dam (mam na myśli kto pokryje koszty),
- nie wiem czy planujecie DJ'a czy zespół, ale chyba musicie mieć jakiegoś koordynatora, który będzie puszczał muzykę w odpowiednim czasie, gasił światła (ile prób planujecie?).



- mam nadzieję, że właściciele zezwolą... w sumie palić się będą te pochodnie dosłownie przez 5 min tylko... boshe, jakby nie zezwolili to roztrzelam!! :killer: :razz:
-stroje wypozyczymy dla rycerzy a damy bedą mialy suknie swoje studniowkowe:D
- zespol bedzie sprawdzony, ludzie na poziomie ze znajomym wodzirejem. Z pewnoscią pojdą nam na rekę ze wszystkim czego tylko zapragniemy:)

Zatem zostaje kwestia pochodni, ale będę o nie walczyc:D a jak nie to co innego wymysle, jakies pochodnie na baterie :smile: :smile: :smile:
 
 
 
MlodaGaska 

Wiek: 46
Dołączyła: 18 Kwi 2011
Posty: 143
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 10:41 am   

viconia napisał/a:
Zatem zostaje kwestia pochodni, ale będę o nie walczyc:D a jak nie to co innego wymysle, jakies pochodnie na baterie :smile: :smile: :smile:


Lampy solarne ;)
_________________
 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 11:04 am   

dzwonilam do managera. nie ma problemu zeby byly pochodnie!!!!! :smile: :smile: :smile: :smile:

a co wiecej bedą rowniez w ogrodzie jesli sobie zyczymy:D i beda sie palic cala noc:D :smile: :smile: :smile: :smile:
 
 
 
MlodaGaska 

Wiek: 46
Dołączyła: 18 Kwi 2011
Posty: 143
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Cze 05, 2012 11:16 am   

viconia napisał/a:
dzwonilam do managera. nie ma problemu zeby byly pochodnie!!!!! :smile: :smile: :smile: :smile:

a co wiecej bedą rowniez w ogrodzie jesli sobie zyczymy:D i beda sie palic cala noc:D :smile: :smile: :smile: :smile:


To nie pozostaje nic innego, jak rozpocząć próby. :smile: (chyba, że wesele jest w przyszłym roku, to jeszcze za wcześnie :mrgreen: )
_________________
 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 11:34 am   

Taaaak, do wesele jest dokładnie rok i 2 miesiące:D Także na próby jeszcze za wcześnie;) ale stroje sądze, że warto już zarezerwować czy rozejrzeć się:D ale się cieszę na to wszystko :smile: :smile: :smile:

a teraz włączcie sobie lorenę mckennit "the mystic dream" i wyobraźcie sobie jak na salę wchodzą w ciemnościach 4 rycerze z pochodniami w oparach dymu.... aj!!! :smile: :smile: :smile:
 
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 11:43 am   

viconia, bardzo fajny i oryginalny pomysł :D
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 11:44 am   

justine81 napisał/a:
viconia, bardzo fajny i oryginalny pomysł :D


Kliknęłabym "Lubię To" ale nie ma takiej opcji:P
 
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 11:19 am   

viconia, a gdzie masz wesele? :D
_________________
 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 11:25 am   

Cotumka, tam gdzie Ty!!! Dwa tygodnie po Tobie:D:D:D Wrześniowe Panny Młode :smile: :smile: :smile:
 
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 6:50 pm   

w sobotę kuzyn z żoną byli na weselu, gdzie każdy z gości otrzymał "regulamin wesela" - bardzo śmieszny tekst o regułach zachowania na weselu
1. Wesele rozpoczyna się na początku a kończy, gdy Młoda Para zaśnie.

2. Osoby niezadowolone ze swoich miejsc przy stole będą miały następnego dnia całą salę do dyspozycji.

3. Radzi się wszystkim panom przynajmniej raz zatańczyć z własną małżonką. Kosztuje to tylko parę minut a unika się w ten sposób kłopotów.

4. Zabrania się dłubania palcem w nosie sąsiada, dłubania widelcem w uchu, picia przez słomkę napoju sąsiada oraz wycierania tłustych palców w ubranie sąsiada.

5. Osoby mające uwagi dotyczące wesela zobowiązane będą do zorganizowania lepszego w przeciągu pół roku.

6. Osoby, które zgubią wątek nie muszą go szukać. Rano sala będzie gruntownie zamiatana i będzie go można odebrać.

7. Jeśli alkohol wyleje się na odzież prosimy nie panikować! Zostanie przyniesiona następna butelka.

8. Zabrania się kobietom przewracania oczami oraz używania innych znaków w celu zmuszenia mężczyzn do pójścia do domu.

9. Osoby idące do domu proszone są o zabranie swoich partnerów. Nie dopuszcza się przy tym jakichkolwiek zamian.

10. Jeśli któryś z gości stwierdzi, że znajduje się sam na sali oznacza to, że zabawa dobiegła końca.
_________________


 
 
Iris 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 1904
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 7:00 pm   

świetny pomysł z tym regulaminem wesela, szczerzyłam się do siebie teraz jak go czytałam, to już czuję co by było, gdybym coś takiego otrzymała na weselu :smile:
_________________

 
 
Perfect Moments 
Firma

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 7:41 am   

Pomysł z regulaminem świetny :) !
_________________
Perfect Moments - Spełniamy Wasze Marzenia.
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 8:18 am   

Na naszej sali przy wejściu był wywieszony taki regulamin :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 9:38 am   

My mieliśmy podobny :-)
Mieliśmy wesele w ośrodku kolonijno-wypoczynkowym. W łączniku między częścią taneczno-jadalną a hotelową, był kącik w którym była księga gości, a na ścianie tablica ogłoszeń - którą "przerobiłam" właśnie ta takie śmieszności.
Każdą sentencję wypisałam na osobnej kartce i porozwieszałam na całej tablicy.
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 6:58 pm   

Dorotka_, świetny ten regulamin, skradę pomysł i też taki zamieszczę na sali!
_________________

 
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 7:00 pm   

na tym konkretnym weselu na każdym talerzu gościa leżał taki regulamin, zwinięty w rulonik i obwiązany wstążeczką. Śmieszna sprawa i efektowna :)
_________________


 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 1:30 pm   

bardzo mi się podoba ten pomysł :)
_________________
 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 6:40 pm   

Dorotka_ napisał/a:
na tym konkretnym weselu na każdym talerzu gościa leżał taki regulamin, zwinięty w rulonik i obwiązany wstążeczką. Śmieszna sprawa i efektowna :)

Też byłam na takim weselu :) fajnie to wyglądały a każdy gość miał uśmiechniętą minę :)
Co do atrakcji to ja właśnie szykuję "śpiewnik weselny" z różniastymi piosenkami (od biesiadnych do nowszych).
A z racji tego, że mój przyszły szwagier jest Meksykaninem to będzie parę potraw meksykańskich, jak również jego siostra będzie uczyła tańców. No chyba że nie dostaną wizy
:(
Ostatnio zmieniony przez Torradora Sro Cze 13, 2012 6:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 6:46 pm   

Torradora, a jakie przyśpiewki chcesz tam zamieścić? I w jakiej to ma być forimie?
Każdy gość dostaje czy jest jeden na kilka osób? :)
_________________

 
 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 7:11 pm   

Co do przyśpiewek to właśnie mam problem... moja rodzina uwielbia bawić się przy stołach i zna mnóstwo biesiadnych z tym, że np po 1 czy 2 zwrotki (m. in. dlatego ten śpiewnik). Już teraz mam listę 20 piosenek ale patrzę jak jest z nagraniami, tzn czy są dostępne i jakie wersje, bo niestety teksty czasami się różnią :(
Narazie mam wizje :lol: że będą wielkości A5, dwustronnie drukowane, na każdej stronie 1 piosenka.
I 1 śpiewnik na 2 osoby.

Korzystam z tej strony: http://www.spiewnikweselny.pl
Ostatnio zmieniony przez Torradora Sro Cze 13, 2012 7:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 10:05 pm   

a co myślicie o czymś takim?:)

http://www.bialeinspiracje.pl/?tag=candy-bar

Słodki bufet gdzieś na stoliczku, jako dodatek do ciast na stołach...:)

osobiście bym pewnie zajadała będąc na weselu z takim dodatkiem... :smile: :smile:
Ostatnio zmieniony przez viconia Sro Cze 20, 2012 10:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 12:02 pm   

viconia, aaaaaaleeee CZAD :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble:
_________________


 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 12:34 pm   

super! jak ma ktoś pomysł jak zrobić taki stolik w kolorach czekolady, ecru i złota - to proszę o pomoc :)
_________________
 
 
aga22666 

Dołączyła: 13 Paź 2009
Posty: 839
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 12:36 pm   

Dorotka_ napisał/a:
viconia, aaaaaaleeee CZAD :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble:

dokładnie
świetny pomysł :)
_________________
aga22666

 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 1:16 pm   

szpilka86 podrzucę Ci to co mam :)






też planuję coś takiego ;D nie wiem jeszcze tylko w jakich kolorach ;) sala robi nam taki stół tylko z ciastami i owocami, a ja planuje dodać cukierki, żelki itp :smile:

cake_reception_310_10_m.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 457 raz(y) 75.93 KB

_________________



 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 2:22 pm   

agnies89, to drugie zdjęcie oddaje to co bym chciała :)
_________________
 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 3:32 pm   

Ja osobiście uważam, że żelki, chrupki, lizaki etc. nie bardzo pasują na wesele. Ale myślę żeby zrobić taki trochę zmodyfikowany stolik słodkości przy kawie i herbacie. Planuję wstawić tam babeczki, jakieś czekoladki smakowe, może rafaello, muffinki, może jakieś owoce w czekoladzie, krówki opakowane w papierki z naszą fotką. Coś w ten deseń...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl