Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Asiek
Nie Sty 02, 2011 11:03 pm
Targi Ślubne Łódź 2010
Autor Wiadomość
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pon Gru 28, 2009 11:58 am   

mi jedne i drugie targi wstrzelają między zjazdami, na tych pierwszych niestety nie będziemy (chociaż patrząc wstecz- na zeszłoroczne targi w hali Expo- nie żałujemy), zaś, na te drugie wybierzemy się jak najbardziej :) bo jak pisała Misiak87 można cosik wygrać :) i podpatrzeć różniaste pomysły :)
_________________
 
 
kasienka18 

Dołączyła: 28 Gru 2009
Posty: 3
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Gru 29, 2009 8:38 am   

Witam, ja nigdy nie byłam na takich targach i za bardzo nie wiem jak one wyglądają...:( rozumiem, że jak pojedziemy na te targi do Areny to na miejscu bileciki kupimy tak??? Strasznie mi zależy by sie tam pojawić. mozecie mi bardziej podpowiedzieć co tam się dzieje????
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Gru 29, 2009 11:11 am   

Bilety można kupić na miejscu ale organizuje się tu na forum także wejściówki, i można je wygrać. :)
A wyglądało to tak (przynajmniej rok temu) że było bardzo dużo różnych stoisk jedno obok drugiego, można było chodzić i chodzić. Były stoiska z sukniami, ale więcej z zaproszeniami, fotografami, fontannami czekoladowymi, podziękowaniami i w ogóle pełno różności było. Chodziło się trochę jak po rynku bałuckim (tak napiszę, aby bardziej Ci unaocznić :D ). W jednym miejscu tej hali była scena, tam był pokaz mody ślubnej i Ibisz się tam produkował. ;)

Pamiętajcie o wzięciu foliówek! Bo gdzieś trzeba te kilogramy ulotek chować. (w tamtym roku zebrałam 2 torby). :smile: :smile: :smile:
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 29, 2009 12:57 pm   

kasienka18 napisał/a:
Witam, ja nigdy nie byłam na takich targach i za bardzo nie wiem jak one wyglądają...

Na podanej wyżej stronie są zdjęcia z zeszłorocznej edycji targów.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 30, 2009 5:13 pm   

Jak co roku będą darmowe wejściówki dla sporej grupy forumowiczów. W przyszłym tygodniu ogłoszę zasady losowania wejściówek :D

pozdrawiam Mac-erson
 
 
dazima 

Wiek: 40
Dołączyła: 10 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 30, 2009 11:29 pm   

Fajnie, juz cos wiemy na temat darmowych wejsciowek :lol:
_________________

 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 30, 2009 11:41 pm   

Mac-erson napisał/a:
darmowe wejściówki dla sporej grupy forumowiczów

super :)
_________________
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Gru 30, 2009 11:47 pm   

Mac-erson napisał/a:
Jak co roku będą darmowe wejściówki dla sporej grupy forumowiczów
;) faajnie
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sro Gru 30, 2009 11:47 pm   

Mac-erson napisał/a:
będą darmowe wejściówki dla sporej grupy forumowiczów
Super :) :smile: myśle że tak dla spoooorej grupy ;P
_________________
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 01, 2010 10:21 pm   

może wiecie ile kosztują bilety na targi w Expo??
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
amazonka 


Wiek: 38
Dołączyła: 01 Sty 2010
Posty: 79
Skąd: inąd ;-)
Wysłany: Pią Sty 01, 2010 11:27 pm   

Z tego co piszecie, to rzeczywiście wybiorę się tylko na te w Arenie... Bo jak na Expo się mój S. zrazi, to na następne już nie pójdzie, a głupio tak samej chodzić :wink: Ileż tu się można ciekawych i pożytecznych rzeczy dowiedzieć...
A Ibisz to chyba będzie prezentował klinikę chirurgii plastycznej? :lol:
 
 
sopelek 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2009
Posty: 194
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sty 03, 2010 7:47 pm   

A ja pójdę i tu i tu :) a co ;) ale fajnie by było jakąś darmową wejściówkę dostać, to by wspomogło domowy budżet :D
_________________

 
 
Marzenna 


Dołączyła: 14 Lis 2009
Posty: 21
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 10:11 pm   

sopelek napisał/a:
ale fajnie by było jakąś darmową wejściówkę dostać, to by wspomogło domowy budżet :D


10 zł :?
 
 
sopelek 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2009
Posty: 194
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 10:23 pm   

hehe..dobre i 10 zł ;)
_________________

 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 10:50 pm   

sopelek napisał/a:
hehe..dobre i 10 zł ;)
dokładnie :) zawsze to można jakieś piwko wypić, winko lub cosik zjeść ;) :) albo odłożyć na ubranko ;)
_________________
 
 
izaczapska 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lis 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 06, 2010 1:01 am   

Czy ktoś był na Targach Ślubnych , czy można tam coś ciekawego zobaczyć, dowiedzieć się itp. ?
_________________
Izza
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Sty 06, 2010 2:13 am   

Ja wyborę się na targi do Areny, w ten weekend zostajemy w wawie, mamy parapewówkę znajomych. Wiadomo już coś na temat wejściówek?
 
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 06, 2010 10:18 am   

Ja chciałam pójść tylko na targi w Arenie, ale wczoraj sie dowiedzialam, że moi teście chcą się z nami wybrać na jedne i drugie. Nie za bardzo mam ochote chodzic z tesciowa po targach. Wolalabym na spokojnie z narzeczonym pochodzic i powybierac wszystko, a z nimi to bede sie krepowac :/
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
Sagarika 

Dołączyła: 21 Sie 2009
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 06, 2010 10:35 am   

mi się udało namówić mojego przyszłego na jedne i drugie:) co prawda po waszych komentarzach bardziej nie mogę się doczekać tych w arenie,ale dla porównania wybiorę się na oba:)tym bardziej,że ,jak się dowiedziałam,to nie ja płacę :razz:
_________________


11.06.2011r.

 
 
dazima 

Wiek: 40
Dołączyła: 10 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 06, 2010 12:50 pm   

Cześć dziewczyny, ja też nie mogę doczekać się targów i ze swoim narzeczonym nie miałam problemów i nie musiałam go namawiać- sam chce iść :D . Wiadomo już coś na temat wejściówek :?:
_________________

 
 
FOTOJACEK 
Firma

Wiek: 55
Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 06, 2010 1:57 pm   

Ponad 300 zdjęć możecie zobaczyć w tutaj:

Targi Ślubne 2009 - Hala Sportowa - galeria zdjęć

Są to głównie zdjęcia sceniczne.
Ci, którzy nigdy nie byli na targach, mogą sobie wyrobić jakiś obraz targów.
Ci, którzy mieli okazję przewinąć się przez scenę, raczej na pewno odnajdą się na zdjęciach.
Natomiast Ci, którzy nie mieli tego szczęścia dostać się na scenę i osobiście dotknąć Krzysia Ibisza, mogą sobie popatrzeć na fantastyczne występy agencji modelek w sukniach ślubnych i... bez ;-)
Jeśli Wasza męska połówka nie wyrażała chęci pójścia na targi, to podejrzewam, że po obejrzeniu zdjęć będzie już trohę mniej protestować ;-)

Jeśli macie ochotę, to możecie w galerii komentować zdjęcia i oceniać w systemie gwiazdkowym.
Jeśli kogoś rozpoznacie, to możecie mu wysłać ekartkę z konkretnym zdjęciem.
Samą galerię testuję i jestem ciekaw jak się przyjmie.
 
 
 
karapp 

Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 80
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sty 06, 2010 6:27 pm   

A o wejściówkach cisza... może będą jakieś na te targi w Arenie??... Pozdrawiam
_________________
 
 
resta82 


Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 51
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sty 06, 2010 6:39 pm   

Ktoś wie w jakiej cenie będą bilety na hale Arena?
Znalazłam tylko cenę biletu na halę Expo- 15 zł/ osoba :kwasny:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 06, 2010 6:50 pm   

A czytałyście ostatnio stronę targów? Można wygrać m.in. darmowe wejściówki.

Cytat:
KONKURS!

Wygraj wymarzoną suknię ślubną! Wyślij tylko jednego SMS-a o treści SUKNIA na nasz numer 503 340 503 (opłata jak za zwykłego SMS-a)
Wśród uczestników losujemy talony na suknie ślubne i wiele innych cennych nagród związanych z uroczystością ślubno - weselną. Finał konkursu odbędzie na targach ślubnych.
Wyślij już teraz sms-a konkursowego! Pierwsze TYSIĄC osób otrzyma bezpłatne wejściówki na targi :-)
UWAGA. W konkursie uczestniczy tylko jeden sms. Podwójne nie zapisują się.

http://www.lodz.targislubne.pl/
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 06, 2010 8:08 pm   

Oczywiscie, że czytalam i juz dawno wyslalam sms-a, ale wejsciowki nie dostalam. Licze na inne nagrody :) i wejsciowke od forum :smile:
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
Greginia 
improvers salseros


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 06, 2010 9:17 pm   

Ja natomiast wymyśliłam plan, że w tym roku wybierzemy się na targi w Arenie, a jeśli będę czuła po nich niedosyt, to w przyszłym roku odwiedzę również halę EXPO :) Czasami odczuwam plusy przygotowań ślubnych rozpoczętych z dwuletnim wyprzedzeniem ;)
_________________
 
 
Anna Wrzesiak 

Dołączyła: 07 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Sty 07, 2010 3:28 pm   

My w tym roku pierwszy raz wybieramy sie na targi, ale z relacji znajomych wynika ze wybor padnie na Arene :)
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Sty 07, 2010 3:31 pm   

Już zaplanowane, razem z Ł wybieramy się razem na targi do Areny. trochę kręci nosem, bo to typowy facet jesli chodzi o ślubne podejście, ale wie, że skoro mamy do wybrania fotografa i kamerzystę, to jednak teraz trzeba iść...i fontanny czekoladowe go zachęciły:)
 
 
 
Laguna 

Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 08, 2010 8:39 am   

Wejściówki miały byc w tym tygodniu, a jutro są już targi. Jak to mówią obiecanki-cacanki ;P
_________________
Paweł
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 08, 2010 8:43 am   

Laguna napisał/a:
Wejściówki miały byc w tym tygodniu, a jutro są już targi. Jak to mówią obiecanki-cacanki ;P


jutro to targi są ale chyba w expo ?? a forum nigdy nie dawało wejściówek na te targi, jeżeli wejściówki będą to do Areny, ale o tym to już z adminem :)
_________________
 
 
 
instadri 


Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: BC
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 11:12 am   

witam wszystkich! :)

my idziemy dzisiaj do expo a potem do areny (mam nadzieję, że uda nam się wylosowac zaproszenia)

pozdr i miłego weekendu
 
 
Croolewna 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 22
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 1:09 pm   

i jak? był ktoś w expo? warto sie wybrać? Ze względu na pogodę trochę się waham ale autka chętnie bym sobie pooglądała...
_________________
12 czerwca 2010 r. mieliśmy piękny ślub
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 1:41 pm   

Jak tam dziewczyny, jakieś wieści z expo?
 
 
 
athra 

Dołączyła: 12 Cze 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 1:44 pm   

Zaczęło się dzisiaj o 12, więc póki co nie ma co liczyć, że ktoś już wrócił. A szkoda :(
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 2:55 pm   

aaa, to mi się pomylilo, myslałam, że dziś niedziela, a przecież jest sobots:) Napiszcie coś potem dziewczyny, bo jestem w wawie i ie mogłam pójść, szykuje się na arenę.
 
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 4:48 pm   

Ja byłam i już wróciłam.Cóż targi jak targi- nie za duże,ale wszystkiego było po trochu i to mnie pozytywnie zaskoczyło,bo w zeszłym roku mialam wrażenie,ze tylko fontanny czekoladowe były:)Firmy raczej mniej znane w rankingach ślubnych. Zauważyłam,że najwiecej działo się przy zaproszeniach,obraczkach i dekoracjach. Tłumów nie było.
Ogólnie ciężko stwierdzić czy warto było iść,może dlatego,ze my już prawie wszystko mamy i duzo stoisk omijaliśmy.
Zdecydowanie bardziej jednak nastawiam się na targi w Arenie, bo tam będzie zapewne dużo więcej wystawców i będzie się więcej działo.
_________________
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 5:39 pm   

też byłam na tych targach, ponieważ mam już salę, suknię i muzykę nastawiłam się na inne "atrakcje", ale tylko jedno stoisko z zaproszeniami wydaje mi się trochę za mało, a poza tym oczekiwałam jakiś pokazów może były później, szału jednym słowem nie było powiem porażka jak dla mnie choć wybredna nie jestem, a pomysł papierowych bransoletek jako wejściówki nie trafiony, chyba ktoś musiałby w tym spać aby iść na drugi dzień (miała być druga hala dostępna z samochodami, ale będzie dopiero jutro a szkoda), mam nadzieję, że wygram wejściówkę na Arenę i mam nadzieję, że drugie targi będą zdecydowanie lepsze
_________________


udanego dnia Gość
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 6:39 pm   

kariczeq napisał/a:
ale tylko jedno stoisko z zaproszeniami wydaje mi się trochę za mało

Ja widziałam 3.
_________________
 
 
sopelek 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2009
Posty: 194
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 6:40 pm   

ja też właśnie wróciłam. Długo chodziliśmy, ale się opłacało. W hali sportowej były samochody i udało nam się fajny już zamówić. Generalnie nie było wielu wystawców, dużo fotografów i to mało znanych nawet, sporo samych firm organizujących wesela, chyba 4 stoiska z kwiatami, 4 z garniturami, kilka z sukniami, generalnie wszystkiego po trochu. Nam się udało zamówić obrączki i autko, utwierdziliśmy się również co do zaproszeń, bo akurat spośród 2 firm z zaproszeniami była ta, gdzie nam zaproszenia przypadły do gustu :)
_________________

 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 6:47 pm   

Ja też byłam dzisiaj na targach ... dziewczyny przede mną powiedziały w sumie wszystko ... poszłam z ciekawości i nie nastawiałam się na jakąś rewelacje .... wszystkiego było po trochu ale czuję mały niedosyt :-)
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 7:22 pm   

byłam dziś na targach. W planach miałam iść na te 31, ale koleżanka dziś jechała i tak jakoś wyszło, ze byłam. Ogólnie dam im jeszcze jedną szanse na następnych bo te dzisiejsze raczej mnie nie przekonały, głównie studia fotograficzne, kilka cukierni itp. Liczyłysmy z koleżanką na oglądanie sukienek, ale mocno się przeliczyłyśmy....załuję tylko tych 15 zł na wstęp. oby następne były ciekawsze :roll:
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 7:23 pm   

sopelek napisał/a:
... Generalnie nie było wielu wystawców, dużo fotografów i to mało znanych nawet...


podejrzewam ze dlatego ze Ci znani to juz raczej reklamy nie potrzebuja.
ja chyba sie przejde jutro "podejrzec" mloda konkurencje :) )
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 7:32 pm   

Croolewna napisał/a:
Ze względu na pogodę trochę się waham ale autka chętnie bym sobie pooglądała...


Autek trochę było, ale jutro może byc więcej z tego względu, ze wystawa samochodowa tak właściwie odbywa się 10-11.01 przynajmniej taka data była na plakacie na hali sportowej, gdzie auta są wystawione
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 7:53 pm   

Witam
Dla mnie też te targi nie były żadną rewelacją.
Ludzi było strasznie dużo, co było widoczne szczególnie w kolejce do kas, ale jakoś nie zauważyłam żeby ktoś coś szczególnie zamawiał.
Ogólne wrażenia nie najgorsze, ale bez rewelacji. Samochodzików też nie było dużo, a myślałam że sobie zabytki pooglądam [smilie=b007.gif]
_________________
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 7:58 pm   

Też byłam i sie zastanawialam czy oni z ta data samochodow sie nie pomylili, bo w poniedzialek tez by byly? Ale dzisiaj duzo ich stalo w hali sportowej. I dzieki temu wymyslilam wynajecie limuzyny na wieczor panienski ;)
Targi ogolnie srednie, troche malo tego jak dla mnie.
Czekam na te w Arenie :)
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 10:53 pm   

A ja byłam na targach i mnie się podobało, bo 1) jak dla mnie nie było dużo ludzi, 2) co za tym idzie można było się umawiać do darmowego, próbnego makijażu, i nie trzeba było czekać godzinami :) , 3) załatwiłam fontannę czekoladową w dobrej cenie, 4) zapisałam się do kosmetyczki do której bardzo chciałam- na szczeście miała wolny mój termin i tę sprawę mam już z głowy, 5) było dużo stoisk z pielęgnacją twarzy i ciała ;)

Moim zdaniem, choć te targi nie były jakiś wielkie, to były one raczej przeznaczone dla PM 2010, które 1) mają już suknię, 2) większość rzeczy mają dograne i zostały tylko jakieś szczegóły, ponieważ 1) było bardzo mało sukien, 2) z dodatkami widziałam tylko jedno stoisko, tak samo z obrączkami, 3) było dużo stoisk z salami, 4) najwięcej było chyba fotografów, ale to chyba dla PM 2011, bo pewnie mało kto z nich jeszcze miał wolne terminy na 2010, tak myślę. ;)

Teraz czekam na targi w Arenie. :) Mam nadzieję, że zostanę tą wylosowaną... :blagam:
_________________
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 10, 2010 12:20 am   

my również byliśmy dzisiaj na targach, to nasz pierwszy raz więc nie mam porównania, ale myślę, ze nie było najgorzej. W kolejkach nie staliśmy bo byliśmy dopiero po 13 :D myślę, ze było dość duże urozmaicenie dla tych co jeszcze nic nie mają, wszystkiego po trochu. Bardzo dużo fotografów, fontanny, kilka makijażystów. Nas głównie interesowały zaproszenia i mieliśmy okazje pooglądać je na kilku stoiskach, ale nic jeszcze nie zamówiliśmy. Samochody też fajne i u niektórych zniżka 20% także warto. Było ok. :lol:
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
k.stakiewicz 


Wiek: 40
Dołączyła: 11 Lis 2009
Posty: 34
Skąd: Łódź - Radogoszcz
Wysłany: Nie Sty 10, 2010 1:06 pm   

Hej dziewczyny!

Byliśmy na Targach w Expo i powiem szczerze zę kilku rzeczy mi zabrakło. Zacznę może od tego że nie było żadnego wodzireja, konkursów i innych atrakcji. Wiem że najważniejsze są firmy, ale tych stoisk było niewiele. Tak naprawdę to można było obejrzeć wszystko w godzinę. Mam nadzieję że w Arenie będzie dłużej. Dużo stoisk było bez zainteresowania, a niektóre były puste - nikt ich nie wynajął.

Na koniec dodam że cieszę się Targi są dwa razy i robi je konkurencyjna firma. Jeśli nie było by konkurencji to Targi w ogóle mogłyby inaczej wyglądać.
 
 
Amira 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 403
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Nie Sty 10, 2010 2:26 pm   

zgadzam się w powyższymi wypowiedziami, w sumie chodzenia jest na godzinkę i nie za duzo atrakcji :? oby na arenie bylo lepiej :)
_________________

 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 10, 2010 2:37 pm   

k.stakiewicz napisał/a:
Na koniec dodam że cieszę się Targi są dwa razy i robi je konkurencyjna firma

Ja bym wolała,żeby organizatorzy połaczyli siły,zrobili jedne,duże,konkretne i z prawdziwego zdarzenia targi- z atrakcjami,pokazami,konkursami,dużą ilością wystawców itp Raz a porządnie:)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl