Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Asiek
Nie Sty 02, 2011 11:03 pm
Targi Ślubne Łódź 2010
Autor Wiadomość
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 4:17 pm   

Ja tez juz po :)

Jestem bardzo zadowolona. Było wszytskiego dużo i w czym wybierać. My też mamy większość załatwione, ale warto bylo popatrzeć.


kasia_m85 napisał/a:

A najbardziej jestem zadowolona z faktu że udało mi się umalować u Megi,pięęęęęęęknie umalować, ale o tym w innym wątku:)


Mi również udało się załapać na makijaż u Megi i dzięki temu zaklepałam sobie termin :smile:

My bylismy 10-12 i było akurat ludzu. Jak wychodziliśmy to już się robiło ciasno, wiec ciesze sie, że się wyrobiliśmy przed tym tłumem :lol:
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 4:17 pm   

Ja powiem że generalnie dla kogoś kto ma ślub za 3 miesiące niewiele było na tych targach. Co innego dla tych, co dopiero zaczynają. :)
Dużo fotografów, wideo, obrączek, sukien (ale żadna mi się nie podobała), no i w ogóle dużo wszystkiego. No i ładne auta.
My jak byliśmy na początku to nie było tak dużo ludzi.

Popróbowaliśmy drinków i znów zebrałam 2 kg ulotek. :)

Interesowała nas podróż poślubna, gabinety kosmetyczne i szkoły tańca, wszystko znaleźliśmy, więc zaliczam wypad do udanych. :]

Niestety nie doczekaliśmy do spotkania forumek o 13, bo jak przyjechaliśmy o 11, to po godzinie w sumie już wszystko zwiedziliśmy i pojechaliśmy do domciu.

A BiParty naprawdę przegięli. :smile:
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 4:38 pm   

My z Z też byliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni, mamy duuużo ulotek, no i udało nam się załatwić kamerzystę :)
ludzi faktycznie mnóstwo, no i głośno było-nie da się ukryć...
kasia_m85 napisał/a:
tylko firma z balonami, bodajże BigParty przegieła rozdając razem ze swoim folderem prezerwatywy

taaa... też dostaliśmy tę "ulotkę" :?

ale ogólnie na plus :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez agulka1989 Nie Sty 31, 2010 4:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
emolka 


Wiek: 35
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 6:27 pm   

No to byłam i sama zobaczyłam! po pierwsze z parkingami kiepsko...

Nie bylo tak duzo ludzi jak sie spodziewalam, ale coz reklam w miescie też prawie nie bylo, a przed expo wszedzie bylo rozowo, a sami przyznacie tu nawet hala nie byla oznaczona, tylko jeden maly baner na ogrodzeniu wsrod kilkiudziesieciu plakatow Perfektu.

Ale co tam, dzisiaj mam juz lepszy humor, bo jednak cos mi sie udalo :-)

Znalazłam przecudne zaproszenia i dodateczki w ITD i chyba sie zdecyduje :-)

...no i spotkalam tego mojego fotografa juz jako zwiedzajacego i pytalam czemu sie nie wystawia, powiedzial ze w expo podpisal tyle zamowien, ze juz nie ma terminow, to po co mialby konkurowac z tyloma fotografami (a bylo ich dzisiaj mnostwo... nawet nie zdazylam 1/4 z nich obejrzec) no i polecil mi swojego kumpla, z ktorym kiedys robil fotki, zadzwonilam i wstepnie zaklepalam termin, wiec juz mi lepiej :-)

P.S.
tez dostalam te prezerwatywy bleee co za pomysl, juz nie chce ani jednego balona na weselu...

ale tez przyznam, ze nie dalo sie pogadac z wystawcami na targach, mozna bylo tylko ulotki zbierac i umawiac sie na spotkania pozniej... a myslalam ze wiecej bede mogla zalatwic na miejscu, ale rozumiem taka formula ulotkowa tych targow :-(
 
 
squib 

Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 72
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 7:17 pm   

hej :) chciałbym się nieskromnie pochwalić ze wygraliśmy główne nagrody :razz:
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 7:24 pm   

squib, w którym konkursie :?:
_________________

 
 
 
squib 

Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 72
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 7:26 pm   

smsowym :)
_________________
Nasz Dzień 10.07.2010
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 7:29 pm   

gratulacje:)
_________________
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 7:31 pm   

squib, gratulacje, to akurat nie było mnie na stoisku, niestety :(
_________________

 
 
 
squib 

Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 72
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 7:38 pm   

dziękujemy :haha:
 
 
bory 

Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 8:21 pm   

Witam wszystkich.

Byłem dzisiaj na targach ślubnych i udało mi się złapać złotą kulę podczas pokazu sukien ślubnych.
Wygrałem rabat na kwotę 500 zł na zakupienie sukni ślubnej w salonie sukien. Adres internetowy salonu wyślę na maila lub podam telefonicznie osobie zainteresowanej rabatem. Salon opłaca dojazd 200zł powyżej 100 km od miejsca zameldowania po okazaniu dowodu osobistego. W sumie się opłaca osobie która szuka sukni ślubnej salon ma bogatą ofertę.
Chętnie odsprzedam rabat zainteresowanej osobie cena do uzgodnienia.
Sprzedaję bo moja ukochana ma już suknie zamówioną Pozdrawiam.

podaję tel kom 721-127-196
_________________
Robert
 
 
 
emolka 


Wiek: 35
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 8:57 pm   

squib, to Wy byliscie w kurtkach na scenie? :-)
 
 
anula86 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 9:12 pm   

squib no to gratuluje i zazdroszcze wam bardzo:) Widzllam, ze nawet chyba polecialy ci lzy szczescia jak schodzilas ze sceny?
_________________

 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 9:15 pm   

hej :)
też byłam dziś na targach i jeśli chodzi o konkursy wkurzyło mnie trochę to, że mało osób miało szanse na nagrody , chodzi o to,że jak już ktoś wygrał to cały pakiet nagród, mogli podzielić te nagrody na wiecej par .
Ostatnio zmieniony przez mjmj2010 Nie Sty 31, 2010 9:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
squib 

Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 72
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 9:18 pm   

emolka, fakt nie byliśmy przygotowani na występy sceniczne ogólne zaskoczenie nikt się nie spodziewał :) anula86, łatwo się wzruszam :P
_________________
Nasz Dzień 10.07.2010
 
 
emolka 


Wiek: 35
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 9:21 pm   

GRATULACJE!!! teraz juz wiem jak wygladacie :-)
tak duzo rzeczy wygraliscie, ze nawet nie zapamietalam jaka suknie i co jeszcze...
pochwal sie nam :-)
 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 9:24 pm   

Targi zaliczamy do udanych, bo udało nam się zamówić obrączku w Kruku :) , zebraliśmy też trochę ulotek od firm które zajmują się dekoracją kościoła. Mieliśmy tyko jeden mały problem przy wejściu. Wygraliśmy z wejściówkę z forum i pokazałam Pani przy kasie smsa (tak jak było napisane w treści) a ona na to, że nadawcą smsa jest ktoś z zagranicy bo w "szczegółach wiadomości" mam napisany numer zaczynający się od +44 (mimo tego, że w nadawcą były "TargiSlubne"). Pani zadzwoniła bo swojego szefa który nam powiedział, że nas wpuści ale wziął ode mnie imię, nazwisko i numer telefonu i powiedział, że będzie to wyjaśniał.
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
 
 
squib 

Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 72
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 9:29 pm   

garnitur ślubny, suknia ślubna Pronuptia Paris (Tuwima 34 zna ktoś ten salon?), obrączki, zaproszenia, kurs tańca, uczesanie i makijaz i organizacja ślubu/wesela wstyd mi nie powinienem się tak chwalić :oops:
_________________
Nasz Dzień 10.07.2010
 
 
emolka 


Wiek: 35
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 9:34 pm   

SUPER,
pronuptie znam - maja tam fajne francuskie sukienki :-)
dzisiaj to był Wasz dzien!!!

a co do wypowiedzi mjmj2010 to prawda, ze mogli podzielic te nagrody, bo yslalam, ze tyle ile bedzie nagrod, tylu bedzie zwyciezcow, ale juz po wszystkim, wiec Wam raz jeszcze gratuluje, a do organizatorow wniosek, niech przemysla organizacje, bo dzisiaj byla masakra...
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 9:39 pm   

sqiub :)
pogratulować :)
 
 
Markasiak 


Dołączyła: 19 Mar 2008
Posty: 67
Skąd: Uć
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 9:50 pm   

Ale dawno mnie tu nie było...

Dziś byłam na targach z siostrą. Byłam nawet przy stoisku forum ale głupio mi było zaczepić kogokolwiek bo już tak dawno mnie tu nie było, że czułam się obca :) W każdym razie poczułam się jak przed własnym ślubem. Wróciły wspomnienia.
Podobało nam się bardzo na Targach. Uważam, że było super. Nagród było więcej i więcej było sukien tylko było to wszytko rozciągnięte w czasie. Ja widziałam trzy konkursy (moja siostra malowała się na targach i spędziłam tam pół dnia :) ) Jak dla mnie to uważam, ze to fajnie, ze główna nagroda jest duża. No w końcu to główna nagroda. Gratuluję zwycięzcom. :) Podobały mi się pokazy. Fajny był ten z motocyklem.
Dla mnie było ok tez organizacyjnie. Nawet bardzo ok w porównaniu z poprzednimi latami :)

Pronumptia to moim zdaniem jedna z fajniejszych marek.

Pozdrawiam wszystkich :)


edit: znalazłam film z targów: http://www.targislubne.tv/
Nagród jednak było więcej :)
_________________


Dziękuję serdecznie! I ja Was pozdrawiam dziewczyny!!! :)
Ostatnio zmieniony przez Markasiak Nie Sty 31, 2010 9:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
vikii_05 

Dołączyła: 11 Lut 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 10:39 am   Targi ślubne 2010

Witam wszystkich,
ja nie należę do zbyt aktywnych pod względem postów forumowiczek, ale.... rzeczywiście tym razem potwierdzam - warto było wybrać się na targi!

Nie wszystko oczywiście było super idealne, ale ogólny bilans wychodzi na plus.

Scena, konkursy, pokazy - ok to wszystko być musi, ale niejednokrotnie muzyka była tak głosna, że jakakolwiek rozmowa na temat usług była praktycznie niemożliwa.
Baardzo fajnie jednak, że jest możliwość wygrania różnych fajnych rzeczy :)

Sukienki - nie były zbyt ciekawe - ale to oczywiście kwestia gustu.

Mnóstwo fotografów - na prawdę było w czym wybierać - zarówno pod względem jakości jak i ceny.

I miłe jest też to, że wystawcy oferują choć trochę niższe ceny w dniu targów niż normalnie.

pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w dalszej organizacji. Mnie jeszcze sporo zostało...:)

K.
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 1:22 pm   

Widziałam na stoisku fajne wesele maszyne do baniek - REWELACJA ! 150 zł wypożyczenie i kaucja 300 zł maszyna zajebiaszcza :)
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 1:44 pm   

Trzeba przyznać, ze pod względem organizacji, nagród i różnorodności na stoiskach, były o wiele lepsze niż w Expo. Przede wszystkim było więcej wystawców, oczywiście przeważali fotografowie, ale tak jest chyba zawsze. Naprawdę było na czym oko zawiesić. Nagrody były naprawdę super, nic nie wygraliśmy, ale to nic :)
Jedynym mankamentem dla mnie był brak szatni :? i tak chodziliśmy w tych kurtkach, potem nosiłam płaszcz, bez sensu... tu trzeba przyznać, ze Expo było pod tym względem lepsze. No i ta za głośna muzyka :/ koszmar... zamiast rozmawiać z wystawcami to krzyczeliśmy do siebie i braliśmy ulotki, żeby móc się kontaktować po targach, no potem trochę przyciszyli 8)
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
chwileulotne 
Firma


Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 1:48 pm   

Tak, maszynka do baniek byla super. :D

Uwazam ze jest to lepszy pomysl niz wytwornica dymu, ktory przeszkadza fotografowi, kamerzyscie i gosciom.. Ja za dymem nie przepadam, ciezko mi sie oddycha.
A co do baniek to wydaje mi sie ze drogo chcieli, poszukajcie na allegro;)
Wytwornice mozna kupic juz za okolo 140zl a wypozyczyc za ok 50-80.

Jak dla mnie na targach bylo stanowczo za glosno, trzeba bylo sie przekrzykiwac.
A tak poza tym calkiem fajne te targi:)
_________________
Pozdrawiam
Aneta Kowalska
 
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 1:54 pm   

chwileulotne napisał/a:
A co do baniek to wydaje mi się ze drogo chcieli, poszukajcie na allegro;)
Wytwornice mozna kupic juz za okolo 140zl a wypozyczyc za ok 50-80.


tak , ale to są inne maszyny specjalnie zwróciłam uwagę, bo widziałam je na allegro. Na stronie fajne wesele są obie do wypożyczenia i ta co była na targach 150 zl a ta druga chyba 60 zł nie wiem jaka jest różnica między maszynami ale na pewno są to inne maszyny, podejrzewam, że te tańsze robią mniej baniek :) ale to już moje przemyślenia trzeba by zadzwonić i sie dowiedzieć

.. a na targach szatnia przecież była po prawo przed wejściem na halę , ja nie skorzystałam bo było zimno

najlepsze jest to,że materiały zaczeli rozdawać ok godziny 13 hehehehehehheeh co za organizacja :P
Ostatnio zmieniony przez mjmj2010 Pon Lut 01, 2010 1:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 2:05 pm   

mjmj2010 napisał/a:
a na targach szatnia pzrecież była po lewo przed wejściem na halę , ja nie skorzystałam bo było zimno
no szatnia była, ale jak chciałam zostawić kurtki to Pani szatniarka powiedziała, ze szatnia jest w dniu targów nieczynna :?
mjmj2010 napisał/a:
najlepsze jest to,że materiały zaczeli rozdawać ok godziny 13 hehehehehehheeh co za organizacja :P
a my w ogoel tego nie dostaliśmy, a szkoda :/
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 2:38 pm   

Aga1986 napisał/a:
mjmj2010 napisał/a:
a na targach szatnia pzrecież była po lewo przed wejściem na halę , ja nie skorzystałam bo było zimno
no szatnia była, ale jak chciałam zostawić kurtki to Pani szatniarka powiedziała, ze szatnia jest w dniu targów nieczynna


dziwne, my normalnie zostawilismy ubrania...

Targi na pewno duże i obfite w wystawców, idealne dla kogoś, kto szuka fotografa. Mały wybór dj'ów, myślałam, ze się zorientujemy, a i tak pozostanie spotkanie z kilkoma, bo tu ich było jak na lekarstwo.

Muzyka momentami za głośna, na 20 min musielismy usiąśc na widowni, bo podczas występu skrzypaczki nie dało się z nikim porozmawiać.
 
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 2:53 pm   

Malena napisał/a:
dziwne, my normalnie zostawilismy ubrania...
no to już nic nie rozumiem :? :o
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 3:10 pm   

Targi bardzo nam sie podały, zdecydowanie bogatsze niż te na początku stycznia. Dużo wystawców, ale różnorodnych zatem praktycznie każdy mógł znaleźć coś dla siebie :wink:
Fajne pokazy i konkursy jednak również dla nas muzyka była za głosna, szczególnie na początku i podobnie jak Malena
Malena napisał/a:

na 20 min musielismy usiąśc na widowni, bo podczas występu skrzypaczki nie dało się z nikim porozmawiać.

Ogólnie targi zaliczamy do udanych :)

Ps. Gratulacje squib! :)
_________________
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 3:16 pm   

mjmj2010 napisał/a:
najlepsze jest to,że materiały zaczeli rozdawać ok godziny 13 hehehehehehheeh co za organizacja :P


Jakie materiały?

Szatnie były dwie- te puste, rozmieszczone przy różnych wejściach do budynku, i przy wejściu na targi- czyli jak się weszło i zostało się skontrolowanym przez ochroniarzy :cool: , to trochę trzeba było pójść prosto i wtedy była chyba po lewo jeśli mnie pamięć nie myli. Ale my też byliśmy w kurtkach bo zimno.
_________________
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 3:25 pm   

Misiak87 napisał/a:
Jakie materiały?


Panie pakowały do tych torebek targowych taką broszurkę z listą wystawców oraz taką małą gazetkę slubną no i pare ulotek ... nic specjalnego :/ ale kurde masakra zeby o 13 to robić ?? ?????????????????????????
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 3:29 pm   

Cytat:
Szatnie były dwie- te puste, rozmieszczone przy różnych wejściach do budynku, i przy wejściu na targi- czyli jak się weszło i zostało się skontrolowanym przez ochroniarzy :cool: , to trochę trzeba było pójść prosto i wtedy była chyba po lewo jeśli mnie pamięć nie myli
to właśnie tam nam powiedzieli, ze nie jest czynna...

mjmj2010 napisał/a:
Panie pakowały do tych torebek targowych taką broszurkę z listą wystawców oraz taką małą gazetkę slubną no i pare ulotek ... nic specjalnego :/ ale kurde masakra zeby o 13 to robić ?? ?? ???????????????????????
to była przesada totalna, jednak z tym lepiej w Expo bo było rozdawane przy zakupie biletu...
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
Piotr_82 

Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 6:46 pm   

siema,
a ja specjalnie powstrzymywalem sie od pisania po pierwszych targach zeby miec porownanie.
Powiem krotko jak ktos sie chcial czegos dowiedziec o najnowszych trendach slubno weselnych to mogl to zrobic tylko na pierwszych targach. fakt bylo moze mniej wystawcow chociaz jak dodac samochody w drugiej hali to niewielu mniej, ale za to cisza i spokoj a nie ciagle ktos bebni nad uchem z glosnikow, masakra:/.
a co do nagrod to ani w expo ani w arenie nie wygralismy niestety niczego:(, ale nagrody w expo cos znaczyly i byly do zrealizowania bez mojego udzialu 1 zl. natomiast co to za nagroda 500 zl rabatu jak i tak musze wydac 2000. I jeszcze jedno, do tej pory nie wiem czy w arenie bylem na wszystkich stoiskach, był po prostu niesamowity chaos, nie wiedzialem gdzie juz bylem a gdzie nie, co innego w expo tam pomimo zamknietych stoisk wszystko bylo jasne i przejrzyste. pozdrawiam
_________________
Piotr
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 11:13 pm   

Witam
Ja też byłam na targach, ogólnie oceniam je pozytywnie pod względem ilości i jakości wystawców. Najwięcej fotografów, aż za wielu i ja nie miałam już ochoty z nimi gadać w tym hałasie.
Jeśli chodzi o organizację to co jakiś czas wysiadało światło... muzyka za głośna, my pojawiliśmy się równo o 10 więc tłumu jeszcze nie było, udało nam się zostawić kurtki w szatni, na parkingu było jeszcze masę miejsca (trudniej było potem wyjechać ok 15).

Co do nagród, my wygraliśmy w jednym konkursie dekorację kościoła sześcioramiennymi świecznikami, fajne i to, ja się ucieszyłam, tylko pod całym tekstem z opisem nagrody i sponsora jest info, że trzeba ją wykorzystać do 30 maja 2010... dla mnie to jest przesada, jak już sponsorują nagrodę to może bez takich głupich ograniczeń. Muszę przyznać, że to było bardzo przykre rozczarowanie.

Co udało nam się załatwić? Zamówiliśmy fontannę alkoholową, zauroczyło nas czerwone porsche... wizja jazdy cabrioletem bardzo mi sie spodobała. Dostaliśmy kupon od szkoły tańca na bezpłatną naukę 7 lutego (6 godzin), obejrzałam ponownie zaproszenia i dopytałam o resztę poligrafii no i bardzo spodobali mi się AT Górscy, teraz namawiam mojego R. żeby to ich wybrać ;) choć jemu najbradziej podobał Marcin Łysak ale cenowo mnie zabił... Miałam też już kolejny, trzeci makijaż próbny i ten mi się bardzo spodobał więc myślę, że zdecyduję się właśnie na tą Panią, która mnie malowała.

P.S. Squib gratuluję fantastycznej nagrody ;) Sporo tego dostaliście ;) Super 8)
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
squib 

Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 72
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 11:55 pm   

Brinka, dziękuje :)

Co do waszej wygranej to zadzwońcie do firmy która sponsoruje nagrode i upewnijcie się czy aby napewno trzeba wykorzystać kupon do końca maja. Wydaje mi się ze niektóre kupony tak własnie były podpisane przez organizatora. My mieliśmy taki z makijazem i fryzura ale zadzwoniliśmy i umówiliśmy się na dzien naszego ślubu. Zadzwońcie spróbujcie...
_________________
Nasz Dzień 10.07.2010
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Wto Lut 02, 2010 12:01 am   

Na pewno tak zrobię, dzięki za radę ;)
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
anula86 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 02, 2010 3:55 pm   

my tez bylismy na targach:) MOze ktos nas widzial ?:D Bylam z baardzo wysokim narzeczonhym:) a stoisko forumolwe znalazlam dopiero tuz przed wyjscxiem z targow niestety..wczesniej jakos nie bylo czasu.
_________________

 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 02, 2010 6:22 pm   

Ja również byłam na targach i muszę przyznać ze ogólne wrażenie wywarły na mnie pozytywne.
My również bez problemu zostawilismy ubranie w szatni choć trzeba było przyznać że dosć chłodno było.

Gratuluję zwycięzcom naprawdę fajne nagrody
Ostatnio zmieniony przez Agata1234 Wto Lut 02, 2010 6:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
chwileulotne 
Firma


Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 02, 2010 7:40 pm   

anula86 napisał/a:
my tez bylismy na targach:) MOze ktos nas widzial ?:D Bylam z baardzo wysokim narzeczonhym:) a stoisko forumolwe znalazlam dopiero tuz przed wyjscxiem z targow niestety..wczesniej jakos nie bylo czasu.

Ja widziałam :P
 
 
 
Marzenna 


Dołączyła: 14 Lis 2009
Posty: 21
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Lut 02, 2010 9:32 pm   

Targi uważam za bardzo fajne. Dużo można załatwić i się dowiedzieć.

Natomiast będąc na TS i czytając posty na forum zauważyłam że niektórzy ludzie udają się na targi po to by wygrać nagrody. Chyba te osoby pomyliły idee targów.

Kiedy modelki rzucały kule z jakimiś nagrodami i widziałam co sie dzieje czułam się jak w jakimś teledurnieju.

Czytając posty na forum wydaje się że większość użytokowników to bardzo fajne osoby, natomiast na targach z tych osób wychodzi słoma...

Wybaczcie jeśli kogoś uraziłam, takie mam po prostu wrażenia.

Myślę ze firmy ślubne między sobą rozmawiają o tym zjawisku i mają swoje zdanie.


Na koniec dodam jeszcze jedno: każdy chce zrobić tanio, ale to niei dzie w parze z jakością. Jeśli coś ma być zrobine dobrze to musi kosztować. W całym tym szale targowym nie dajcie sie zwieść nagrodami, rabatami itp.
 
 
squib 

Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 72
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 02, 2010 10:37 pm   

Marzenna napisał/a:
Na koniec dodam jeszcze jedno: każdy chce zrobić tanio, ale to niei dzie w parze z jakością. Jeśli coś ma być zrobine dobrze to musi kosztować

Dlatego każdy z nas pojawił sie na targach aby przejrzeć oferty wystawców i wybrać to co wg niego jest najlepsze. Nagrody w konkursach były tylko dodatkiem jednym się udało innym nie... szczescie...
_________________
Nasz Dzień 10.07.2010
 
 
karapp 

Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 80
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 02, 2010 11:30 pm   

targi były w miarę ok, ale jestem zawiedziona bo złapaliśmy tą złotą kulkę co rzucały modelki ze sceny i tam była nagroda że zniżka jest 500 zł u Złotej Panny Młodej myślałam na początku że jest to jakiś sklep z biżuterią a to się okazał sklep z sukniami ślubnymi i trzeba kupić suknię ślubną a oni ją obniżają o te 500zl plus płacą za dojazd 200zl bo to nie jest w Łodzi i zrobiło mi się smutno bo tego 500zl nie mogłam wymienić na welon ani halkę ani nic innego a suknię już mam zamówioną...
_________________
 
 
squib 

Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 72
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 02, 2010 11:51 pm   

karapp, tak to czasm bywa... w pierwszej chwili myślisz ze złapałas Pana Boga za noge a pózniej okazuje się ze kupon do niczego się nie przyda... Podobnie jest w naszej sytuacji... dostaliśmy kupon znizowy 2000 zł w salonie Pronuptia niestety tam są przewżnie sukienki w kolorze kosi słoniowej... i pewnie wykorzystamy go tylko na dodatki... ale i tak się cieszymy bo pierwszy raz coś wygraliśmy :) :):)
_________________
Nasz Dzień 10.07.2010
 
 
karapp 

Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 80
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 03, 2010 12:00 am   

ech squib, przynajmniej możesz sobie wykorzystać na dodatki :( bo w tym salonie nie można na nic wykorzystać poza sukienką :( a dodatków nie mam , mamy pecha takiego że nigdy w życiu niczego nie wygraliśmy a jak się udało już niby coś to i tak się okazuje że to jest podpucha :( ale przynajmniej na pocieszenie zrobiłam sobie fryzurę na targach hehe
_________________
 
 
PORANEK 

Wiek: 41
Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 3
Skąd: internet
Wysłany: Sro Lut 03, 2010 12:01 am   

Ja tez byłam...
Niektóre z Was wiedzą, że ja jestem dopiero na poczatku drogi...
Jakoś chyba naiwnie wierzyłam , ze w jednym miejscu uda mi się na przysłowiowe "hurra" załatwić wszystko...
No niestety...
Ale mam juz fotografa...i nie za dwa i pół tysiąca tylko znacznie taniej...
ufff...
Bo przyznam szczerze, że po pierwszych kilku pokazach albumów i objawieniach cenowych, myslałam juz o tym, żeby poprosić siostrę, by mi robiła zdjęcia przysłowiową "małpą".
Zaklepałam, negocjuję szczegóły i cenę rzecz jasna :-) (a rozmawia mi się z człowiekiem śwetnie!!!) i odetchnęłam z ulgą.
Kolejna rzecz załatwiona.

Podpisano:Szczęśliwy Poranek
 
 
squib 

Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 72
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 03, 2010 12:10 am   

karapp, trzeba się cieszyć ze cokolwiek się wygrało...

Swoją drogą popytaj na forum dziewczyn może któras szuka sukienki i przydałby jej się taki talon, odstapiłabyś go w jakiej atrakcyjnej "cenie" z obopólnym zadowoleniem...
Ostatnio zmieniony przez squib Sro Lut 03, 2010 12:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Lut 03, 2010 8:01 am   

Właśnie, popytajcie dziewczyn na forum, im mogą się te bony przydać, a Wy ich nie wyrzucicie po prostu do kosza. Nawet możecie odsprzedać te nagrody, Wy zyskacie a i dziewczyny będą mieć coś dużo taniej.
_________________
 
 
squib 

Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 72
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 03, 2010 11:48 am   

Mnie generalnie takie rozwiązanie bardzo by interesowało tylko czy znajdzie się chetna osoba i czy pani z Pronupti zgodzi się na to.
 
 
niniva 

Wiek: 41
Dołączyła: 03 Lut 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 03, 2010 6:37 pm   

Cześć Dziewczyny,
postanowiłam napisać, bo jeszcze nie mam sukienki i kilku innych rzeczy, więc byłabym zainteresowana dogadaniem się ze zwycięzcami, którzy nie potrzebują swoich nagród :-)

Ale mam kilka pytań, bo nie wiem czy takie zamiany są możliwe.

Z tego, co wiem, to nieodebrana nagroda przepada i nie można jej przekazać innej osobie. Takie sprawy powinien regulować regulamin konkursu. W regulaminie powinno być zresztą wyjaśnione jak są załatwiane reklamacje. Może napiszemy kilka reklamacji, dlaczego w tym konkursie były też takie badziewne nagrody-nienagrody i na czym on w ogóle ten konkurs polegał?

Zresztą wygląda mi na to, że wcale nie były to nagrody, tylko jakies zwykłe promocje z rabatami.

Wie ktoś może gdzie znajdę regulamin konkursu?

I czy któraś z Was jest naprawdę zainteresowania "odstąpieniem" nagrody?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl