Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszt wiązanki ślubnej
Autor Wiadomość
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 2:29 pm   

Moja wiązanka z cantedesek będzie kosztować 300 zł, gratis dostaję 2 kwiaty do butonierek i kwiat na rękę świadkowej.
 
 
Niusia80 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 2:39 pm   

Za wiązankę z niewielkich kalii (nie wiem jak się nazywa ta odmiana) i przypinkę do butonierki zapłaciłam 300 zł - uważam, że to rozsądna cena.
 
 
julietta 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Lut 2008
Posty: 205
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Paź 09, 2008 9:11 am   

Za wiązankę ślubną (oczywiście powiedziałam, że to ślubna), małą wiązaneczkę dla świadkowej + kwiatki dla pana młodego i świadka zapłaciłam tylko 100 zł, ale to nie ceny łódzkie... :smile: - róże i eustomy.
_________________
Ostatnio zmieniony przez julietta Czw Paź 09, 2008 9:12 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 02, 2008 12:24 pm   

ja za wiązankę z kalii i frezji oraz bukiecik dla świadkowej i dwie przypinki dla Męża i świadka zapłaciłam 240 zł
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
juta79 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 02, 2008 12:39 pm   

za wiązankę z róż, trzy butonierki i 2 przybrane róże zapłaciliśmy 230zl
_________________

 
 
 
Anapeya 


Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 73
Skąd: Łask
Wysłany: Nie Lis 02, 2008 5:09 pm   

Za swoją wiązankę - róża, frezja i storczyk - zapłaciłam 250 zł i jako gratis miałam kwiatki do butonierki męża...dla czterech świadków te kwiatki kosztowały 30 zł...
_________________


 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Pon Lis 03, 2008 11:49 am   

My zapłaciliśmy równe 250 zł za wiązankę z róż i 3 kwiatki do butonierki
 
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 09, 2008 2:49 pm   

Moja wiązanka w kształcie kuli z białych eustom i różowych goździków + przypinka dla pana młodego, zamówiona w Rokoko, kosztowała 120 zł.
_________________
 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 09, 2008 3:25 pm   

to całkiem niedużo, jak na Rokoko ;-)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Lut 12, 2009 1:31 pm   

Ja nie mam pojęcia jaki bukiet wybiorę, bo wszystkie mi się podobają, ale widze że trzeba szykować 300 zł :(
_________________


 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 12, 2009 5:02 pm   

Martuś i Jaruś, niekoniecznie 300zł, wystarczy dobrze się rozejrzeć po kwiaciarniach bo jedna od drugiej czasami cenowo różni się ogromnie. Ja gdy szukałam "swojej kwiaciarni" to ceny mojej wiązanki wahały się pomiędzy 450zł a 150zł i w każdej oferowano mi ten sam rodzaj kwiatów(mam na myśli głównie storczyki), takie samo przybranie i takie same dodatki.
_________________


 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 13, 2009 8:45 am   

Moja z róż bordowych (coś takiego jak miała Martysia tylko bez wiszącej zieleni) będzie kosztowała max 200 (to jest razem z butonierką), do tego dekoracja na auto ok. 300 i kosze z kwiatami dla rodziców -> 200 zł. Zostawimy w kwiaciarni ok. 700...
Tańsze znalazłam np. Skrzydlewska, ale ja wiem, że ta florystka u której zamówiliśmy ma doświadczenie i bardzo ładne bukiety potrafi wyczarować. ;)
Kwiaciarnia znajduje się bardzo blisko miejsca zamieszkania mojego Ł. dlatego ktoś tylko wyskoczy po kwiaty. ;)
_________________

 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 13, 2009 5:06 pm   

A ja zamierzam na kwiaty wydać nie więcej niż 100 zł. Chcę zrobić bukiet z kalii (kilka kwiatów związanych w dwóch miejscach wstążkami z materiału, moooooże jakieś przybranie do tego), ale nie wymagam, aby był to bukiet kupiony w kwiaciarni. Dlatego ktoś rano wyskoczy na Start na giełdę kwiatową (pewnie ja, żeby własnoręcznie wybrać), a potem będziemy wspólnie z mamą coś z tego robić :)
Zwykłe związanie kwiatków nie wymaga wielkich umiejętności i dlatego nie zamierzam nikomu za to płacić.
_________________

 
 
reniak 

Dołączyła: 06 Lut 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 14, 2009 5:00 pm   

Ja za wiązankę, stroik dla młodego i dla mnie do włosów dałam 200 zł
 
 
rajeczka 

Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 309
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 14, 2009 5:55 pm   

Moja wiazanka i bukiecik dla swiadkowej tez bedzie w granicy 350 zl ,do tego butonierki
_________________
 
 
 
Kamelija 


Wiek: 40
Dołączyła: 15 Lut 2009
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 8:48 pm   

Ja na pewno nie wydam 300zł na kwiaty :? to ja tu oszczędzam jak się da, a kwiaty takie drogie... :(
_________________
 
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 9:50 pm   

Wczoraj spotkałam się z kwiaciarka i po znajomości (to koleżanka mojej koleżanki :) ) za niecałe 300 zł ma zrobić bukiet, trzy butonierki i dekorację na samochód.
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 03, 2009 9:37 am   

Ambrozja ale trafiła ci się okazja, nasza dekoracja będzie kosztować koło 330zł (same kwiaty) + robocizna.
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Mar 03, 2009 10:37 am   

strasznie drogie te kwiaty będziecie miaŁy Dziewczyny :?
Ja zapŁaciŁam 150 zeta za wiązankę z kalii i 1 butonierkę na ślub cywilny oraz 300 zeta na ślub kościelny - bukiet z róż dla mnie, 2 butonierki i 2 przepiękne wiązanki z dużych czerwonych róż dla rodziców. W cenie miaŁam dowóz kwiatów dla rodziców na salę.
Samochód byŁ przybrany w czerwone żywe róże przez wŁaściciela (w cenie wynajmu) a na sali zostaŁy poustawiane bukiety, które dostaliśmy od gości i byŁo pięknie. Wyszliśmy z zaŁożenia, że skoro dostaliśmy dużo ślicznych kwiatów szkoda byŁo ich w ten sposób nie wykorzystać, no i przy okazji zaoszczędzić na dekoracji.
Co do cen kwiatów - myślę, że można skorzystać z usŁug kwiaciarni osiedlowych. Są dużo tańsze a często umiejętności bukieciarskie nie ustępują tym od Skrzydlewskiej. Ja tak zrobiŁam, w dodatku kwiaty ukŁadaŁ mi facet. ByŁam zachwycona z efektu.
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 03, 2009 5:11 pm   

Sajonara6 zgadzam się z Tobą w zupełności i podpisuję się pod Twoim postem rękoma i nogami :) . Też jestem zdania, że warto rozejrzeć się wszędzie, ale także w "swoich" kwiaciarniach osiedlowych, a nie od razu lecieć do najdroższych lub bardzo znanych na rynku kwiaciarni bo jak są znane to znaczy, że są dobre. Sama też się o tym przekonałam (dla porównania "i tu podaję tylko przykład" na sobie i koleżance, która brała ślub trzy miesiące przed nami, zamówiła wiązankę dwa razy droższą niż moja kosztowała, w znanym salonie i oczywiście nie omieszkała się pochwalić ceną oraz samą wiązanką i danym salonem bo jest najlepszy w Łodzi, po czym wiązanka padła zanim dojechali na salę, a same kwiatki, które były w tej wiązance kosztowały o wiele mniej, nawet z "robocizną") gdy zamawialiśmy moją wiązankę ślubną. Mąż zapłacił za nią 150zł, to była już cena z kwiatkiem do butonierki i byłam bardzo mile zaskoczona wyglądem wiązanki, nie mówiąc o tym, że wytrzymała prawie tydzień w takim samym stanie jak była w dniu ślubu (mimo tego, że pani w naszej kwiaciarni nie obiecywała żadnych cudów związanych z wytrzymałością tej wiązanki). Dlatego jestem zdania, że niestety nie zawsze to co jest reklamowane i najlepsze, takie jest w rzeczywistości i jest warte swojej ceny.
_________________


Ostatnio zmieniony przez izunia_82 Wto Mar 03, 2009 5:21 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Wto Mar 03, 2009 6:15 pm   

Ja za swoją wiązankę będę płaciła ok 150zł do tego butonierki, wiązanka świadkowej ma kosztować ok 50zł. Nie pamietam tylko jak ustaliłyśmy z samochodem, czy to juz w cenie czy coś dodatkowo?
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Wto Mar 03, 2009 6:20 pm   

Ja za swoją wiązankę ślubną i kwiatki do butonierki płaciłam 70 zł, do tego zamówiliśmy jeszcze dwa bukiety dla rodziców, które nas kosztowały około 150 zł. Wszystko zamawiałam w osiedlowej kwiaciarni.
_________________
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 10:42 am   

My właśnie zamawialiśmy w osiedlowej kwiaciarni. Jednak mam wrażenie, że gdziekolwiek nie użyję słowa ślubny, to cena od razu wzrasta...
W sumie te 700 zł jakie będziemy płacili zakwiaty, to też nie jest aż tak dużo. Samochód mamy z rodziny więc sami musimy udekorować (ale za wynajem nie płacimy) - 300 zł (max stawka policzona - może wyjść mniej). 200 zł płacimy my, bo to kosze kwiatów dla rodziców. czyli w sumie dekoracja auta + wiązanka z butonierką wyniesie max 500 zł.
_________________

 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 2:15 pm   

Mi Pani z osiedlowej kwiaciarni powiedziała, że wiązanka ślubną z butonierka wyniesie do 100zł i na dekorację samochodu tez mniej więcej, tyle mam liczyć :) .
_________________
 
 
Kamelija 


Wiek: 40
Dołączyła: 15 Lut 2009
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 12:41 am   

doni_iza napisz adresik tej kwiaciarni, bo ja więcej niż 100 zł na wiązankę nie wydam :o

[ Dodano: Czw Mar 05, 2009 12:43 am ]
oczywiście ładnie prosię Cię :)
_________________
 
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 8:00 am   

Jak byłam w kwiaciarni Skrzydlewska to Pani mi powiedziała, że tą wiązankę może mi wykonać za 150 zł (max). Woleliśmy jednak, żeby Pani z osiedlowej kwiaciarni nam wykonała. ;) Ufamy jej, bo ślicznie robi ;P
_________________

 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 8:41 am   

Kamelija napisał/a:
doni_iza napisz adresik tej kwiaciarni, bo ja więcej niż 100 zł na wiązankę nie wydam :o


Kamelija ta kwiaciarnia znajduje się na Zakładowej 56.
_________________
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 8:52 am   

Moja wiązanka jest droga, bo wybrałam sobie drogie kwiaty, obecnie jedna cantadeska kosztuje 14 zł,a mam ich w bukiecie 15.
 
 
Kamelija 


Wiek: 40
Dołączyła: 15 Lut 2009
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 4:40 pm   

Dzieki wielkie doni_iza:) przejadę się tam i obejrzę kwiatki :)
_________________
 
 
 
Mudik 

Dołączyła: 24 Kwi 2009
Posty: 10
Skąd: Już Łódź
Wysłany: Wto Cze 09, 2009 10:38 pm   

Ja się chyba zdecyduję na kwiaciarnię na Rzgowskiej, moja wiązanka okrągła ,ale nie bombka z róż frezji i eustomy, plus przypinki i kwiatki dla świadkowej to ok 150 złotych, chyba także zamówię tam dekorację samochodu,bo odniosłam bardzo pozytywne wrażenie po rozmowie z właścicielką :)
_________________
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 10, 2009 8:01 am   

Mudik napisał/a:
Ja się chyba zdecyduję na kwiaciarnię na Rzgowskiej, moja wiązanka okrągła ,ale nie bombka z róż frezji i eustomy, plus przypinki i kwiatki dla świadkowej to ok 150 złotych, chyba także zamówię tam dekorację samochodu,bo odniosłam bardzo pozytywne wrażenie po rozmowie z właścicielką :)

Mudik, a możesz podać jakieś bliższe namiary na tę kwiaciarnię ?
 
 
darling 


Wiek: 40
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Cze 10, 2009 8:15 am   

Mnie trochę te ceny wiązanek przerażają :( Bukiet miała mi robić koleżanka, ale zażyczyła sobie 300zł, więc chyba będę szukać dalej. Nie chcę tyle pieniędzy wydać na kwiaty. Liczyłam na max 150zł.
_________________
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Cze 10, 2009 2:51 pm   

My zapłaciliśmy za mój bukiet, dwa kwiaty do butonierki, kwiat do włosów, branzoletkę dla światka, dekorację auta i kośioła 400 zł :) super nie :) tyle tylko że nie wiem jak pani policzyła dekorację do kościoła, ponieważ nie mieliśmy drogi z żywych kwiatów tylko brzydkich sztuczniaków kościelnego (bo nie zgodził się na żywe), więc nie wiem czy ta cena obejmował droge czy tylko ołtarz...
_________________


 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 10, 2009 3:24 pm   

Moja wiązanka z róż będzie kosztować 250zł, butonierka gratis
_________________
 
 
 
Elaska 

Dołączyła: 13 Lip 2008
Posty: 30
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 10:14 pm   

Prawda jest taka, że tania kwiaty - to liche kwiaty. I to potem widać na fotografiach. Nie przesadzajcie więc z tą oszczędnością. Wiązanki ślubne są różne, niektóre bardzo pracochłonne i trzeba zapłacić też za pracę florystki, a nie liczyć same kwiatki.
Wystrzegajcie się sztucznych kwiatów (choć są dużo tańsze) na samochodzie czy w kościele, bo to wiocha i straszny obciach.
I jeszcze pytanie do niektórych "oszczędnych" dziewczyn: nie boicie się zamówić wiązanki ślubnej w pewnej znanej firmie... pogrzebowej?!
Brrrrr...
_________________
Elaska
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 15, 2009 9:22 am   

Moja wiązanka, złożona z róż, storczyków i frezji, kwiatek do butonierki i dekoracja na samochód kosztowały łącznie 180 zł :D . Wszystko było takie jak sobie wymarzyłam, a wiązanka wygląda świetnie nawet dziś :) .
_________________
 
 
krzysiaa 

Dołączyła: 27 Lut 2008
Posty: 42
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 15, 2009 2:27 pm   

Ja zapłaciłam za wiązankę ślubną 230 zł ( w tym kwiatek do butonierki). Wiązanka była z róż. Uważam, że to zbyt dużo a stwierdzenie, że "tanie kwiaty to liche kwiaty" wywołuje u mnie uśmiech politowania. Wszystko, co ma "ślub"w tytule jest znacznie droższe, niż to warte. A my godzimy się na to przepłacanie, bo to przecież "taki jeden jedyny dzień w życiu". Naprawdę podziwiam dziewczyny, które potrafią oprzeć się temu całemu ślubnemu szaleństwu i zachowują zdrowy rozsądek. Ty Elaska na pewno do "oszczędnych" dziewczyn się nie zaliczasz ale ciekawa jestem czy sama organizujesz sobie wesele, czy też sponsorują Ci je rodzice?
_________________
krzysiaa
 
 
Agguniaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 714
Skąd: Bełchatów i o-lica
Wysłany: Pon Cze 15, 2009 6:43 pm   

Za bukiet dla mnie oraz kwiatka do włosów, butonierkę dla Pana Młodego z zielonego storczyka, plus kwiatek dla świadkowej do włosów i na rękę i kwiatek dla świadka z białego storczyka a także cantadeska złota na drugi dzień zapłaciliśmy 300 zł
_________________

6 czerwiec 2009
Pozdrawiam
Aga
 
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 15, 2009 7:17 pm   

Elaska napisał/a:
tania kwiaty - to liche kwiaty

No prosze Cię... 3/4 jak nie wiecej kwaiciarni w Łodzi zaopatruje sie w kwiaty na kwiatowych łódzkich giełdach gdzie piękne kwiaty kosztują grosze (dla przykładu za jedną róże zapłaciłam tam ostatnio 2,25-w przeliczeniu bo trzeba kupić całe paczki,a moja mama w kwiaciarni za identyczną 10 zł)I żeby było jasne,moje stały 4 dni dłużej. Ozdoby,dodatki też kosztuja tam grosze-do wyboru do koloru.Większość kwiaciarni wiec zaopatruje sie w jednym miejscu,kupują za te same ceny.A to,że jedna kwiaciarnia potem liczy sobie za wiązanke z tych kwiatów za 100 a inna za 300 to już ich sprawa.Nie neguje tego,bo każdy liczy sobie ile chce,każdy chce zarobić.Poza tym trzeba cenić swoje umiejetności,czas pracy itp.
Ale twierdząc,że tanie kwiaty to liche kwiaty jesteś w błedzie.Moja koleżanka miała przepiękną wiązanke ślubną z świeżych tulipanów i zapłaciła za nią 90 zł, także mozna i tak.Można tez tak jak moja kuzynka- za ładną,ale nie powalajacą wiazanke w kwiaciarni z dużym i znanym szyldem zapłaciła 420 zł i wiązanka stała 2 całe dni.
_________________
 
 
sylwunia_niunia 


Wiek: 41
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 83
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 12:50 am   

Popatrzyłam na Wasze ceny i mi szczęka opadła...ja płacę za wiązanke 300, 36 zł za butonierke i kwiaty dla swiadkow, 300 przybranie samochodu, po 150 za każdy z 5 bukietów na stołołach i 100 za wiązanę, która będze ubrane miejsce dla Pary Młodej. Przepłacamy :(
Tyle, że nie było wyboru: żadna firma nie chciała się podjąć dekoracji, ponieważ w piątek przed nami jest wesele. I szczerze mówiąc poszliśmy na łatwiznę. Mieszkamy za granicą i chciałam wszystko w jednym miejscu załatwić. No i mam za swoje :( :(
 
 
 
darling 


Wiek: 40
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 8:15 am   

krzysiaa napisał/a:
ciekawa jestem czy sama organizujesz sobie wesele, czy też sponsorują Ci je rodzice?


u mnie większość sponsorują rodzice, ale czuję się z tym bardzo niezręcznie i dlatego szukam oszczędności tam gdzie mogę. dlatego kwiaty np. za 300zł odpadają w przedbiegach. teraz jestem na etapie bukietu z frezji - nie powinien być bardzo drogi, tylko nie wiem czy we wrześniu będą dostępne :-?
_________________
 
 
paulposz 

Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 8:45 am   

Wczoraj zamówiłam wiązankę z ok 11 kali + butonierka + 3 kwiaty kalie na samochód + bukiecik z eustomy dla dziewczynki i Pan ma zmieścić się max w 250 zł. Jak dla mnie to nie drogo, nie wiem jak dla was :)
_________________
 
 
ana0808 

Dołączyła: 13 Wrz 2008
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 11:44 am   

A na Chojnach może któraś zna jakaś tania kwiaciarnie albo nawet rynek bo to co gadają w tęcza kwiat albo rokoko i inne to się w głowie nie mieści od 250 wzwyż na mozg im padło jedna to mnie tak wkurzyła ze się zapytałam czy te kwiaty to ze złota sa rozumiem w zimie ale w sierpniu gdzie są dostępne wszystkie kwiaty :evil:
_________________


 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 2:32 pm   

My zapłaciliśmy 200 zł za 2 bukiety (mój i świadkowej) + 2 butonierki. Róże, frezje i eustomy. Bardzo fajna kwiaciarnia na Sienkiewicza zaraz obok salonu ślubnego (skrzyżowanie z Traugutta).
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
ka-milka 

Dołączyła: 22 Kwi 2009
Posty: 9
Skąd: B-B
Wysłany: Pon Cze 22, 2009 8:16 am   

Ja znalazłam bardzo fajną kwiaciarnie i pewiem, że mój bukiet będzie kosztował 200 zł i będą to kalie... Jestem zadowolona z ceny, bo podczas szukania stwierdziłam, że są to jakieś kosmiczne ceny, dochodzące nawet do 500zł :o
 
 
marzen.marzen 

Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 9
Skąd: łódź/gdynia
Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 3:30 pm   

Witajcie,
ja za wiązankę ślubną z kalii(12szt) wiązankę dla świadkowej i butonierki zapłaciłam 190zł:-) Dekoracja kościoła kosztowała jedynie 400zł - z żywych kwiatów. Kobieta jest na prawdę cudna, przygotowała np.nam piękną tablicę przed kościół - jest kopalnią pomysłów:-) Nie ma dla niej, rzeczy nie do zrobienia!
Ceny w kwiaciarnich łódzkich są przerażające - za ten sam bukiet ceny wahały się od 300 do 400zł,a ceny dekoracji kościoła żywymi kwiatami zaczynały się od 800zł!
 
 
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 8:07 am   

My płacimy 300 zł za'
moją wiązankę
wiązankę świadkowej
butonierka Pana młodego
Butonierka świadka
i dwie butonierki dla tatusiów
_________________
 
 
faellivrin 

Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 8:26 am   

Moja wiązanka ze słoneczników i margaretek + takiż wianek + kwiat we włosy po oczepinach + 2 butonierki + stroik dla świadkowej kosztowały 280 zł, więc cena bardzo atrakcyjna, a kompozycje z kwiatów przecudne. Mała kwiaciarnia osiedlowa na ul. Pojezierskiej przy pubie Dragon;)
 
 
darkankha 


Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 19
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 4:18 pm   

ja za wiazanke z 9 bialych roz + przypinka dla Pana Mlodego: 70 zl u skrzydlewskiej. I tak sie zdziwilam, kiedy zamawialam, ze tak drogo, ale jak przeczytalam powyzsze posty to sie uspokoilam, ze chyba jednak nie przeplacilam :P
_________________
 
 
Kamelija 


Wiek: 40
Dołączyła: 15 Lut 2009
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 9:33 pm   

Ja zapłacę 100 zł za wiązankę z herbacianych róż i białych eustom + butonierka - udało się w miarę tanio :)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl