Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamiast organisty...
Autor Wiadomość
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 2:57 pm   Zamiast organisty...

Szukałam takiego watku, w razie czego prosze o przeniesienie we właściwe miejsce.

Chciałabym zrezygnować z organisty w kościele, a mieć muzyke innego rodzaju. Myślimy o wybraniu jakiegoś "naszego kawałka" i żeby zagrała skrzypaczka + gitara elektryczna. Chcemy czegoś naszego i nowoczesnego. Wiecie może, do kogo można się zgłosić? Myśłalam może o studentach Akademii Muzycznej, sama nie wiem, nie chciałabym wydawac na to astronomicznych pieniędzy, zwłaszcza, że to tylko na jedną piosenkę w kościele. Może macie jakieś znajome osoby, które grały w kościele i zgodziłyby się?

W liceum mojej nauczycielce polskiego znajoma wokalistka śpiewała "One" U2, tyle że z podkladem muzycznym. Podobają mi się takie osobiste akcenty i niesztampowe rozwiązania. prosze was forumki drogie o pomoc!!
 
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 3:01 pm   

Malena, jednak kosciol to nie sala koncertowa, swieckie utwory raczej nie przejda. :-?
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 3:04 pm   

No niby tak, ale może zalezy od kościoła? Moja nauczycielka też brała kościelny - przy U2...
Ostatnio zmieniony przez Malena Czw Lis 12, 2009 3:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 3:24 pm   

To tez pewnie zalezy w ktorym momencie chcecie zeby ten utwor byl zagrany jesli po mszy to moze sie uda ale jesli w trakcie to raczej zaden ksiadz sie na to nie zgodzi. Utwory jednak musza miescic sie w kanonie liturgicznych.
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 3:38 pm   

Dokładnie to zależy do księdza, chociaż wydaje mi się że by się nie zgodził, w trakcie to na pewno nie
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 8:05 pm   

Nie, oczywiście, że po slubie, poza tym my chcemy bez mszy ślub, więc krótsza uroczystkosć, a nasza piosenka zagrana po zawarciu przysięgi.
 
 
 
maratha 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 25, 2010 11:38 am   A może chór gospel?

nie będę podawała nazwy chóru w którym ja śpiewam, bo byłaby to reklama, ale śpiewaliśmy już na kilku ślubach i ludzie odbierają nas świetnie. Poza tym jest to zupełnie coś innego niż smętne organy, czy Ave Maria na skrzypcach (nie ujmując innym muzykom, ale czasem warto zrobić to inaczej niż wszyscy).
_________________
 
 
IzaWG 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lis 2009
Posty: 59
Skąd: Wiśniowa Góra
Wysłany: Czw Mar 25, 2010 5:37 pm   

powiem Ci Malena, że to bardzo fajny pomysł :)
Szkoda, że ja na to nie wpadłam, ale pomysł podsunę młodszej siostrze :)
Gdyby chodziło o wokalistkę śpiewającą do podkładu, to mogę dać namiary na bardzo fajnie śpiewającą dziewczynę :)
_________________
pozdrawiam serdecznie - Iza
 
 
spryna 

Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 7
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 4:28 pm   

my bedziemy mieli skrzypaczke a raczej zastanawiamy sie nad tym
_________________
www.figlarnie.com
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 4:39 pm   

Bardzo ładnie też brzmi trąbka w kościele.
Mogę polecić trębacza, a także skrzypaczkę z tego co wiem nie są to jakieś ogromne koszty.
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl