Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Metro ze Zduńskiej Woli
Autor Wiadomość
habibati 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 8:41 am   Metro ze Zduńskiej Woli

WItam, czy ktoś z was ma może jakieś doświadczenia z tym zespołem?
My sie na nich zdecydowaliśmy, ale fajnie by bylo usłyszeć jakieś opinie.

W lipcu nasz wielki dzień, wiec bede mogła podzielić sie wlasnym zdaniem :)
_________________
 
 
chwileulotne 
Firma


Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 05, 2010 11:46 am   

Chłopaki zagrali fantastycznie !! Goście byli pod wrażeniem :)
Byłam już na wielu weselach, prywatnie i jako fotograf i jeszcze nie widziałam takiego zespołu !!
POLECAM GORĄCO



 
 
 
habibati 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 2:45 pm   

Dokładnie jak w poscie powyzej. Jestemy BARDZO zadowoleni. Polecam kazdemu !! Goście podchodzili do nas zachwalajac zespol i z niedowierzaniem pytajac "skad wy wytrzasneliscie taki swietny zespół ?" :) Chlopaki dają czadu !
_________________
 
 
.mari. 

Dołączyła: 24 Sie 2010
Posty: 28
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sro Sie 25, 2010 10:47 am   

mają jakąś stronę internetową?
 
 
ewi161 

Dołączyła: 31 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 2:29 pm   

Drodzy forumowicze/forumowiczki,

zarejestrowałam sie na forum tylko po to żeby Was przestrzec przed zespołem METRO ze Zduńskiej Woli.

Niestety zespół METRO grał na naszym weselu w maju tego roku. Zdecydowaliśmy sie na niego tylko dlatego, że na krotko przed weselem nasz poprzedni zespół jednak nie mógł zagrać na naszym weselu.
Głównym kryterium wyboru było to, że zespół METRO gra "żywą" muzykę, z tradycyjną perkusją, saksofonem, akordeonem itd.
Byliśmy u nich na próbie i wyglądało (i brzmiało) to całkiem fajnie, mimo że bez głównego wokalisty i jednocześnie gitarzysty oraz bez wokalistki. Stwierdziliśmy, że z nimi będzie tylko lepiej i podpisalismy umowę.
Juz u mnie w domu okazało się że głównego wokalisty/gitarzysty dalej nie ma - nie dojechał z zagranicy a wcześniej zapewniano nas że na 100% będzie. Saksofonista też był nie ten, który grał na próbach. Jestem przekonana o tym, że jeśliby mój mąż nie uparł się, żeby w umowie wpisać jakie instrumenty mają byc na weselu to ani gitarzysty a juz na pewno saksofonisty by nie było.
Długo mogłabym opowiadać o tym jak zespół METRO zakpił sobie z nas i naszego wesela.
Najważniejsze zarzuty do zespołu METRO:
1) zespół był kompletnie "niezgrany" z nowymi członkami - słychać było ewidentnie że zespół nie gra ze sobą na co dzień, mnóstwo fałszów, nierówności, gubienia rytmu itp.
2) zespół mimo zapewnień nie nauczył się utworów o które prosilismy, w szczególności naszego pierwszego tańca, który w ostatniej chwili zdecydowaliśmy się zatańczyć do oryginału i dzięki temu mieliśmy ze sobą nagranie. Do tego czego "nauczyli sie" panowie nie możnaby w żaden sposób zatańczyc a juz na pewno nie walca angielskiego.
3) pomimo naszych próśb i uwag o tym, że nie chcemy na weselu bezczelnych i wulgarnych zabaw i przyśpiewek, panowie w takim klimacie próbowali prowadzić nasze wesele. Dopiero po ostrej reakcji z naszej strony zaprzestali tego.
4) zdarzało się, że przerwy były dłuższe niż set utworów, też musieliśmy interweniować,
5) panom z zespołu wydawało się że są na imprezie a nie w pracy, momentami robienie wiochy bawiło ich dużo bardziej niż nas. Chyba mają za duże mniemanie o sobie i swoich umiejętnościach i wyglądało jakby robili nam łaskę, że graja na naszym weselu.
6) pod koniec wesela jeden pan z zespołu był na tyle bezczelny, że składał mojej koleżance niedwuznaczne propozycje.

Jedynym jasnym punktem zespołu METRO jest wokalistka, która była na prawdę świetna i często tylko ona ratowała utwory, które jej koledzy nieudolnie "odgrywali".

Reasumując, NIE POLECAM ZESPOŁU METRO NIKOMU.

Dzięki temu, że był to zbyt szczęśliwy dla nas dzień - nie pozwoliliśmy go sobie popsuć, nawet marnemu zespołowi.
Na szczęście nasi goście cieszyli się razem z nami i było im wszystko jedno przy czym się bawią, bo mogą się bawić przy wszystkim i w związku z tym nasze wesele mimo wszystko należy zaliczyć do udanych.
Ostatnio zmieniony przez ewi161 Wto Sie 31, 2010 2:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
habibati 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 6:46 pm   

Jestem zszokowana postem powyzej, az ciezko mi uwierzyc, ze kolezanka evi pisze o tym samym zespole, ktory gral u nas.. bo popierwsze zaden z zarzutow powyzej nijak sie ma do tego jak muzycy z Metro zachowywali sie u nas.. a po drugie z tego co mi wiadomo zespół w tym roku zaczął sezon dopiero w czerwcu !
_________________
 
 
Monisqua 

Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 14
Skąd: Belchatow/Paryz
Wysłany: Pon Lis 01, 2010 9:55 pm   

Napiszcie prosze, co myslicie o zespole Metro? Planuje swoj slub na lipiec 2011 i nie moge znalezc dobrego zespolu...Teraz wiem dlaczego ludzie planuja juz 2 lata wczesniej...
Ostatnio zmieniony przez Monisqua Pon Lis 01, 2010 9:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
mrowka86 

Dołączyła: 01 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 01, 2011 8:41 pm   

Witam, macie jakieś nowe opinie na temat weselnej zabawy w wykonaniu zespołu Metro? Prosze piszcie bo jestem na etapie szukania kapeli.

ps. Metro ma jakąś swoją stronke internetową?
 
 
ewi161 

Dołączyła: 31 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 10:27 am   

Zespół METRO kiedy my się nimi interesowaliśmy nie miał swojej stronki internetowej. Można było jedynie znaleźć, chyba dwa utwory na youtube. Jeden to był na pewno "Jolka, Jolka" ale tam śpiewa wokalista, który na nasze wesele nie dojechał.

do użytkownika Habibati - nie wiem kiedy zespół METRO oficjalnie rozpoczął sezon. Wiem na pewno, że w maju na naszym weselu grał - raczej gorzej niż lepiej.

Poza tym w całości mogę powtórzyć poprzedniego posta - nawet przed organami ścigania, którymi ktoś mnie tu próbuje zastraszyć na privie.

Szczerze odradzam ten zespół jeśli zależy Wam na profesjonalnym i rzetelnym zespole.
 
 
paramloda2010 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Mar 2011
Posty: 4
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 7:05 am   

WITAM SERDECZNIE

PISZĘ PONIEWAŻ BYŁAM OSTATNIO NA PRÓBIE ZESPOŁU METRO PONIEWAŻ POLECIŁAM TEN ZESPÓŁ SWOIM ZNAJOMYM.
POLECAŁAM, I BĘDĘ POLECAĆ :!:
ZESPÓŁ JEST REWELACYJNY, I NIC A NIC NIE POTWIERDZĘ Z POSTÓW WSTAWIANYCH PRZEZ ew161 :!:

ZAGRALI NA MOIM WESELU - REWELACJA ZACHOWANIE - REWELACJA!!
DOPISAŁ CAŁY SKŁAD :!: PANOWIE ZAGRALI MI MÓJ PIERWSZY UTWÓR ŚWIETNIE.
JEDYNE CO MOGĘ ZŁEGO NAPISAĆ "SZKODA ŻE NIE MOGLI GRAĆ DO PONIEDZIAŁKU" :lol:
Panowie przyjechali na czas do mojego wybranka zagrali u niego po czym mieli przyjechać do mnie byli nieco wcześniej zabawili gości fajną muzyczką i pojechali.
Na sali spisali się jak zawodowcy pomimo tego że byli bez wokalistki ponieważ my nie chcieliśmy.
Myślę że ewi161 ma jakiś problem i sama nie wie o co jej chodzi więc najlepiej zaszkodzić :lol:
Wszystkim którzy to czytają - jeden komentarz (wyssany z palca :razz: ) nie znaczy że tak jest :wink: Tym bardziej że są tu i na innych forach wpisy które są raczej na TAK
POLECAM METRO NA KAŻDE WESELE!!!!!!!!!!!!

My nawiązaliśmy z nimi kontakt przez naszą klasę i facebooka. Pozdrawiam :eek:
_________________
Paramloda2010
 
 
8AsiaKamil8 

Wiek: 37
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 23, 2011 11:25 am   

Można prosić o kontakt do ww zespołu.
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Mar 23, 2011 11:42 am   

paramloda2010, po pierwsze nie piszemy dużymi literami bo według zasad netykiety jest to krzyk, po drugie obrażanie innych uczestników forum nie jest tu mile widziane.
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
paramloda2010 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Mar 2011
Posty: 4
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 7:51 am   

[XXX]Czy po wpisie "kochanej" :evil: evi161
ewi161 napisał/a:
NIE POLECAM ZESPOŁU METRO NIKOMU.
.
nie ma wpisu moderatora że
ppola napisał/a:
nie piszemy dużymi literami bo według zasad netykiety jest to krzyk
:lol:

edit: usunęłam dane teleadresowe, równocześnie proszę o to aby forumowicz zapoznał się z Regulaminem, ponieważ mam wrażenie że nawet na niego nie spojrzał.
_________________
Paramloda2010
Ostatnio zmieniony przez ppola Czw Mar 24, 2011 11:11 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 11:07 am   

paramloda2010, po pierwsze 3/4 Twojej wypowiedzi napisana jest duzymi literam, w przypadku ewi161, tylko jedno zdanie, po drugie w regulaminie wyraźnie jest napisane również iż dane teleadresowe podajemy wątku do tego przeznaczonym ewentualnie na zyczenie forumowicza na PW
A po trzecie wydaje mi się najistotniejsze IP naszych nowych forumowiczów udzielających się w tym wątku tj. paramloda2010, oraz Patricia75, jest identyczne. Troszkę dziwi mnie ten fakt, ale o wyciągnięcie wniosków proszę zainteresowanych forumowiczów


PS. A teraz prywatnie, 2 lata temu byłam na weselu gdzie grał ten zespół, nie było źle jeśli chodzi o samo granie, natomiast to że się upili, robili długie przerwy i dość nieprzyjemnie podrywali dziewczyny, jest niestety faktem niezaprzeczalnym
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
paola2681 

Dołączyła: 24 Mar 2011
Posty: 1
Skąd: Sieradz
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 1:26 pm   

Polecam zespół weselny Metro- szczerze! Dwa razy byłam z tą orkiestrą na
weselu.Świetni młodzi ludzie rewelacyjnie prowadzą zabawę,a
konkursy organizują tylko na życzenie Państwa Młodych, po uprzednim uzgodnieniu
jakie konkursy i ile.Dostosowują się do oczekiwań Młodych i gości jeśli chodzi o
repertuar muzyczny, potrafią pozytywnie zaskakiwać w trakcie wesela pozytywnymi
zabawami, które integrują gości. Bzdury jeśli ktoś twierdzi że nadużywają
alkoholu, wiadomo ze o suchym pysku siedzieć nie będą w czasie
uroczystości weselnej ale wszystko z umiarem ! Orkiestra traktuje wesele jako
swoja prace którą wykonują rzetelnie.Polecam !! !!
 
 
Super Gosc 

Wiek: 34
Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 1
Skąd: Zdunska Wola
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 9:02 pm   

Witam. Niedawno bylem gosciem na weselu. Grala tam wlasnie ta kapela. Powiem szczerze, grali najlepiej ze wszystkich jakie do tej pory slyszalem. Wspaniala gra na gitarze oraz spiew. Co do inych instrumentow rownierz nie mam zastrzezen. Polecam ten zespol na wesela :) :-) :-)
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 9:30 pm   

paola2681, Super Gosc, witam jeśli byliście lub mieliście ostatnio wesele na którym grał zespół Metro bardzo serdecznie zapraszam do innych działów dotyczacych tych wesel np. do działu dotyczącego sali, jak również zapraszam do działu powitań. Poza tym wydaje mi sie iz robicie niedźwiedzią przysługę zespołowi...
_________________

Obudź się Gość :D
Ostatnio zmieniony przez ppola Czw Mar 24, 2011 9:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
paramloda2010 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Mar 2011
Posty: 4
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 9:50 pm   

Witam serdecznie.
Chciałam odpowiedzieć na pytanie zadane przez mrowka86
Ludzie którzy próbują wypowiedzieć się tu na forum o zespole metro są krytykowani przez moderatora którego raczej nie powinno interesować ip jeżeli to inne osoby dodały post lub gdy ktoś próbuje odpowiedzieć na twoje pytanie dotyczące informacji / opinii o metro tak jak i na prośbę Monisqua piszą o swoich doświadczeniach z metro.
Spróbuje jeszcze raz może tym razem mój post zostanie.
Ja doświadczenia z metro miałam rewelacyjne. Polecam gorąco
Posiadam również kontakt do nich jeżeli ktoś potrzebuje.
Pozdrawiam wszystkich. :smile:
_________________
Paramloda2010
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 11:06 pm   

paramloda2010 napisał/a:
przez moderatora którego raczej nie powinno interesować ip jeżeli to inne osoby dodały post


Bardzo proszę nie uczyć Nas Naszych obowiązków i nie mówić co powinno Nas interesować, a co nie. My tu jesteśmy po to, żeby pilnowac porzadku i zapobiegac pojawianiu się wpisów reklamowych, w związku z tym IP akurat bardzo Nas interesuje, nawet jeśli nicki osób które z niego korzystają są różne.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Mar 24, 2011 11:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
8AsiaKamil8 

Wiek: 37
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 26, 2011 10:44 pm   

Dzieki wielkie za kontakt.
 
 
anetairafal73 

Wiek: 43
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1
Skąd: Karsznice/Lodz
Wysłany: Sob Kwi 23, 2011 11:51 am   

Witam.
Kontakt z zespołem nawiązaliśmy telefonicznie oraz mailowo.
Nie otrzymaliśmy żadnej płyty ponieważ zespół takowej nie posiada. :-?
Jednak zostaliśmy zaproszeni na probe gdzie mogliśmy posłuchać ich na żywo. :!: ;)
Na weselu zespół zagrał rewelacyjnie :!: wszyscy byli zadowoleni chociaż nie ukrywam ze trochę się martwiłam ponieważ rożne opinie słyszałam o Metro.
Mogę jednak powiedzieć ze żadne złe opinie sie nie potwierdziły.
Gorąco polecam zespół Metro "Muzyka Całkowicie Na Żywo" :eek:
P.S
Według mnie, ktoś tu chłopakom chce zrobić na złość, kto wie, może konkurencja... :evil:
Myślę, ze 99,9% par, nie potwierdzi tych złych (bredni) komentarzy. :!:
_________________
Aneta
 
 
PaulinaArek 

Dołączyła: 04 Maj 2011
Posty: 2
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 9:17 am   

Witam wszystkich forumowiczów / forumowiczki!
Szczerze polecam zespół Metro. Zagrali na moim weselu - wszyscy zadowoleni, zarówno z organizacji imprezy ze strony zespołu jak i z ich zachowania - nie byli pijani. Grają muzykę 100 % na żywo - dla młodszego oraz starszego pokolenia, (wyjątkowo bogaty repertuar), bardzo fajnie „poprowadzone” oczepiny oraz konkursy. Przed przyjęciem weselnym, zespół przyjechał do naszych domów zagrać marsza weselnego. Zanim zagrali na moim weselu byliśmy posłuchać zespołu na próbie - świetna atmosfera oraz zgranie. Bardzo POLECAM zespół Metro na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, ponieważ zabawa do białego rana gwarantowana :) Nawiązując do postu wyżej - zgadzam się z tym, że ktoś chce zrobić chłopkom na złość - zaszkodzić, ponieważ złe opinie - brednie nie potwierdziły się na mojej imprezie i z tego co większość napisała, również takiego czegoś nie było - Metro spisało się w 100 %. Dlatego jeszcze raz polecam i pozdrawiam :)

Paulina i Arek
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 10:57 am   

szanowni forumowicze zachwalający zespół Metro, jesli nie chcecie być podejrzewani przez innych uzytkowników o kryptoreklamę, serdecznie zapraszam do innych działów np: sale weselne, wideofilmowanie, fotograf tudzież powitania. Dziwnym trafem posty zachwalajace pisane są w większości przez forumowiczów którzy zalogowali sie aby napisać tylko w tym jednym dziale. Pozdrawiam i oczywiscie nie neguję Waszej wiarygodności i zadowolenia z zespołu :)
_________________

Obudź się Gość :D
Ostatnio zmieniony przez ppola Sro Maj 04, 2011 10:58 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
paramloda2010 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Mar 2011
Posty: 4
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Wto Maj 10, 2011 2:43 pm   

PaulinaArek - w jakim składzie grał u was zespół Metro?

ppola dzięki za radę (chodzi o kryptoreklamę) ale jak dla mnie to normalne że osoby które nie zgadzają się z opinią która widnieje wyżej i raczej wygląda na wstawioną w cele zepsucia wizerunku zespołu dodają post ponieważ nie zgadzają się z tą opinią.
Oczywiście nie chcę naruszać wiarygodności osób które wstawiły negatywne opinie, każdy ma swoje sumienie. :)
_________________
Paramloda2010
 
 
PaulinaArek 

Dołączyła: 04 Maj 2011
Posty: 2
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Pią Maj 13, 2011 5:16 pm   

Witamy wszystkich!
Na naszym weselu w skład zespołu METRO wchodzili:
- perkusista
- klawiszowiec/wokalista
- gitarzysta/wokalista
- saksofonista
- wokalistka.
P.s - swoją drogą to bardzo interesujące, że moderator tylko i wyłącznie zabiera głos (pisząc negatywnie) wtedy, gdy są pozytywne komentarze na temat zespołu Metro :) ... tak jakby chciał popsuć im renomę ... no cóż to tylko nasze skromne zdanie :)
Pozdrawiamy
PaulinaArek
 
 
Monisqua 

Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 14
Skąd: Belchatow/Paryz
Wysłany: Pią Maj 13, 2011 6:39 pm   

Witam ponownie :)
Przeczytałam posty powyżej i trochę wzbudziły moje obawy..
Wybrałam zespół Metro na swóje wesele, które odbędzie się w lipcu, zatem sama w tym momencie mogę powiedzieć o zespole bardzo mało.. Na próbę pojechali moi rodzice, w związku z tym, że mieszkam we Francji. Rodzice będąc już na miejscu dzwonili do mnie podekscytowani, że zespół gra rewelacyjnie, a członkowie zespołu świetni :D Z miejsca podpisali umowę. Mam nadzieję, że dokładnie takie samo zdanie będą mieć moi goście na ślubie. Kontakt z zespołem jest bardzo miły, służą pomocą, odpowiadają na pytania. W tym momencie nie mam żadnych zastrzeżeń. Oczywiście obiecuję, że po weselu opiszę wrażenia i moje i gości. To mogę zagwarantować :) Czytając zatem posty powyżej mam mautkie obawy, które mam nadzieję ie znajdą odzwierciedlania w rzeczywistości.
Nie dziwi mnie jednak to, że odzywają się osoby, które dopiero się rejestrują - myślę, że robią to osoby poproszone przez zespół do wystawienia opini.. Nie każdy przed ślubem i weselem posiłkuje się forum. Oczywiście zgadzam się, że opinie takie mogą być mało wiarygodnie. Moderatorki maja jednak rację ze wskazywaniem błędów, good job girls! :-)
Jak widzicie jestem pełna optymizmu i wiary w zespół. Mam nadzieję, że zagraja świetnie i nie narobią obciachu przy gosciach z FR :smile: Zresztą...sami sobie wystawią najlepszą ocene, gdyż mam znajomych, którzy również czekają na moje rekomendacje tego zespołu ;) Dadzą jednak czadu, jestem pewna :D
_________________
 
 
 
freta 

Dołączyła: 03 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sie 03, 2011 8:58 pm   

Czy ktoś ma jakieś świeże doświadczenia z tym zespołem? Jak się spisał?
 
 
Monisqua 

Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 14
Skąd: Belchatow/Paryz
Wysłany: Sob Paź 01, 2011 10:29 pm   

Witam :)
Moje wesele odbylo sie już jakiś czas temu (16.07) i przepraszam, że dopiero teraz wstawiam swoją opinię..
ale POLECAM wszystkim zespół METRO!!!
Serio, chłopaki spisali się na medal, grali super profesjonalnie, a Paweł jest zaj...ym showmen'em!!!
Jeśli macie pytania, zapraszam na priv, choć prawdę mówiac, nie mam nic do ukrycia w sprawie zespołu..
Jedynie co moge polecic, to określenie w umowie którego dokładnie z członkow zespolu chcecie miec na weselu. To tylko formalność, bo chłopaki sa badzo ugodowi ;)
Pozdrawiam zespół, bo zrobili swietne show - nie tylko moja rodzina, ale i goście z Francji byli pod wrażeniem :) Dzięki chłopaki!
_________________
Ostatnio zmieniony przez Monisqua Sob Paź 01, 2011 10:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
freta 

Dołączyła: 03 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Gru 29, 2011 9:15 am   

Witam!

POLECAM wszystkim ten zespół. Miałam wesele w 1 dzień świąt. Rok temu podpisaliśmy z nimi umowę bo podobało nam się jak grają. Później zaczęłam czytać te wszystkie komentarze i byłam przerażona. Ale to co ludzie piszą to są całkowite brednie. ZESPÓŁ SPISAŁ SIĘ WSPANIALE. Przygotowaliśmy im plan, listę piosenek, powiedzieliśmy, że nie chcemy wesela na ludowo (żadnych przyśpiewek) i chłopaki postępowali w 100 % zgodnei z umową. Przyjechali dużo wcześniej żeby się na spokojnie rozstawić. Przez całą noc nic nie pili. Moi goście padli z wrażenia jak usłyszeli saksofon. Było naprawdę wspaniale :) :):):):) Po prostu trzeba jasno sprecyzować oczekiwania a oni sie dostosują.
 
 
Pełczyn 

Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 1
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Czw Maj 30, 2013 4:58 pm   

Witam zespół Metro grał na naszym weselu i był po prostu rewelacyjny. Chłopaki przygotowani w 100 procentach, bardzo bogaty repertuar i świetne przygotowanie. :lol:
Pełen profesjonalizm, gości zachwyceni po wielu utworach bili brawo.
Jeśli ktoś chce mieć udaną imprezę to na pewno z zespołem METRO !! !
Zapewniam że nie jestem osobą związaną z zespołem i moja opinia jest wiarygodna.
Pozdrawiamy Ania i Michał :P
_________________
Pełczyn
 
 
Ania89 

Dołączyła: 28 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: Kąty Wrocławskie
Wysłany: Sro Sie 28, 2013 9:26 pm   

Zespół Metro…. No to zaczynamy. Zespół jest nawet ok. mają bogaty repertuar. Ale tutaj zalety się kończą. Zamówiliśmy ich we wrześniu 2012 na sierpień 2013. Byliśmy na ich próbie. Poznaliśmy zespół 5 osobowy i były zapewnienia iż te 5 osób będzie u nas. Zapewniali iż zabawiają gości w przerwach grając przy stolikach, oraz prosili o listę piosenek aby poznać nasze oczekiwania. Orkiestra zadzwoniła do nas w piątek i zapytali o godzinę ślubu. I teraz się zaczęło. W rozmowie telefonicznej powiedziałam iż ślub jest o 14.30 a panowie aby byli wcześniej u mnie (panny Młodej ) w domu. Ale jakoś mnie tchnęło aby do nich zadzwonić czy znają adres i upewnić się co do godziny- więc uniknęliśmy tym samym rozczarowania bo zespół chciał być pod moim domem o 14.30…. ale okay udało się. Niestety na Sali kolejne rozczarowanie… nie było 5osobowego zespołu lecz 4 osobowy. Nikt nas nie uprzedził. Za 5 osób zapłacone jedzenie za 5 osób zapłacony nocleg…. Nie denerwowałam się bo stwierdziłam no trudno. Grali bardzo fajnie. Dziewczyna która śpiewała i grała na gitarze była na językach wszystkich gości. Każdy mówił i zachwalał jej śpiew. Tylko, że orkiestra w ogóle nie miała kontaktu z ludźmi, żadnej zabawy nie zrobili w ciągu tańca mimo ze prosiłam nawet o pociąg…. Na oczepinach również rozczarowanie … najpierw rzucanie welonem i musznikiem ale przez świadków.. myślimy no dobra trudno. Później odzyskiwanie naszych butów za zadania – moim zdaniem mogło się obejść bez rozbierania jednego z uczestników. Ale gdy już mieliśmy buty słyszę iż koniec oczepin…. A ja na to o co chodzi, podeszliśmy do orkiestry i mówimy że miały wyglądać inaczej. Ze nie było żadnej wysłanej przez nas zabawy…. A pan Krzysztof na to iż nie dostał maila z zabawami. Niestety na jego niekorzyść działa to iż na mojej poczcie mam wszystkie maile. Treść nawet zacytuję. Oto mail z odpowiedzią na mojego maila z listą piosenek i zabawami. :” Dziękuję, przejrzałem listę, myślę, że wszystko bez problemu zagramy :) Co do zabaw, zerknę na nie w wolnej chwili.
Pozdrawiam!”
Tylko że pewnie Pan Krzysztof zapomniał. Nie mówiąc już o tym ze z mojej listy piosenek która nie była wymagająca (30 utworów ) było zagrane może z 8 piosenek. I tutaj moja cierpliwość już się skończyła – byłam strasznie zła ale nie zrobiłam nic więcej bo stwierdziłam że nie warto. Niech będzie co ma być. I tak oto od godziny 1 w nocy przerwy jakoś się wydłużały, dlatego już musieliśmy zaingerować…. Chodziliśmy z zegarkiem i pospieszaliśmy orkiestrę również pozbawiając ich stołu wódki. Sami daliśmy im jedną butelkę ale niestety ludzie chodzili i pili z orkiestrą, więc nad wszystkim się nie zapanuje. Jeszcze jedną ważną rzeczą jest to iż w ogóle nie byli przygotowani na podziękowania dla rodziców. Jak podpisywaliśmy umowe mój wtedy Narzeczony pytał czy grając „cudownych rodziców mam” twierdzili że pewnie. A zagrali coś dziwnego, ale przynajmniej zagrali. Więc jeśli chcecie mieć wiele rozczarowań bierzcie ich w ciemno. Ale jeśli pasuje wam ich muzyka to dopracujcie w umowie wszystkie szczegóły a pozniej ewentualnie utnijcie wyplatę, bo nie chcemy aby ktos miał tak zle wspomnienia jak my.

Podsumowując Zespół Metro ze Zduńskiej Woli nadaje się bardziej na koncerty niż wesela…. Bo na weselach wielu to oni chyba nie byli.

Pozdrawiamy gorąco Ania i Seweryn
Ostatnio zmieniony przez Ania89 Sro Sie 28, 2013 9:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl